23 Kasım 2014 Pazar
  • 20:30 : New York Red Bulls0 - 0New England Revolution0
  • 14:30 : Karlsruher SC0 - 0Erzgebirge Aue0
  • 14:30 : Nürnberg0 - 0Ingolstadt0
  • 14:30 : RB Leipzig0 - 0St. Pauli0
  • 15:00 : Mainz 05 II0 - 0Hallescher FC0
  • 14:00 : Werder Bremen II0 - 0Eintracht Braunschweig II0
  • 14:45 : Weiche Flensburg0 - 0Hannover 96 II0
  • 15:00 : Cloppenburg0 - 0FT Braunschweig0
  • 15:00 : Eintracht Norderstedt0 - 0Hamburger SV II0
  • 15:00 : Goslarer SC0 - 0Meppen0
  • 15:00 : LSK Hansa0 - 0Schwarz-Weiss Rehden0
  • 15:00 : VfB Oldenburg0 - 0VfR Neumünster0
  • 14:30 : Berliner AK 070 - 0Viktoria Berlin0
  • 16:30 : Hamburg0 - 0Werder Bremen0
  • 18:30 : Stuttgart0 - 0Augsburg0
  • 15:00 : Wörrstadt (K)0 - 0Andernach (K)0
  • 16:00 : Fortuna Göcklingen (K)0 - 0Bad Neuenahr (K)0
  • 14:00 : Eintracht Wetzlar (K)0 - 0VfL Sindelfingen II (K)0
  • 15:00 : Derendingen (K)0 - 0Jahn Calden (K)0
  • 15:00 : Eintracht Frankfurt (K)0 - 0Wacker München (K)0
  • 15:00 : Löchgau (K)0 - 0FFC Frankfurt III (K)0
  • 15:00 : Schwaben Augsburg (K)0 - 0Hegauer FV (K)0
  • 14:00 : Havelse (K)0 - 0Henstedt-Ulzburg (K)0
  • 14:00 : Limmer (K)0 - 0Bramfelder SV (K)0
  • 15:00 : Bergedorf 85 (K)0 - 0Ahlerstedt Ottendorf (K)0
  • 15:00 : Fortuna Celle (K)0 - 0Burg Gretesch (K)0
  • 15:00 : TuRa Meldorf (K)0 - 0Hamburger SV (K)0
  • 15:00 : Werder Bremen II (K)0 - 0Heidekraut (K)0
  • 12:00 : FFV Leipzig II (K)0 - 0Blau Weiss Beelitz (K)0
  • 15:30 : Germania Friedrichstal0 - 0VfR Mannheim0
  • 15:30 : Karlsruher SC II0 - 0Reutlingen0
  • 15:00 : Jahn Regensburg II0 - 0SpVgg Bayern Hof0
  • 15:00 : Pipinsried0 - 0Landsberg0
  • 15:00 : Schwabmünchen0 - 0Bogen0
  • 16:00 : Unterhaching II0 - 0Raisting0
  • 15:00 : Brinkumer SV0 - 0Union Bremen0
  • 15:00 : Grohn0 - 0Blumenthaler SV0
  • 15:00 : Grolland0 - 0Schwachhausen0
  • 15:00 : Habenhauser FV0 - 0Türkspor Bremen0
  • 15:00 : Leher TS0 - 0Werder Bremen III0
  • 15:00 : Vatan Sport0 - 0VfL Bremen0
  • 11:45 : Paloma0 - 0Buchholz0
  • 15:00 : Barmbek-Uhlenhorst0 - 0Dassendorf0
  • 15:00 : Niendorfer TSV0 - 0Halstenbek-Rellingen0
  • 15:00 : Vier- und Marschlande0 - 0Curslack-Neuengamme0
  • 15:30 : Wehen Wiesbaden II0 - 0Lehnerz0
  • 16:30 : Schwalmstadt0 - 0Viktoria Griesheim0
  • 15:00 : Arminia Hannover0 - 0Germania Egestorf0
  • 15:00 : Drochtersen / Assel0 - 0Borussia Hildesheim0
  • 15:00 : Ottersberg0 - 0Lupo-Martini0
  • 15:00 : Spelle-Venhaus0 - 0Jeddeloh0
  • 15:00 : TB Uphusen0 - 0I. SC Göttingen0
  • 15:00 : Teutonia Uelzen0 - 0Eintracht Northeim0
  • 15:00 : VfL Oldenburg0 - 0Rotenburger SV0
  • 16:00 : Osnabrück II0 - 0Wunstorf0
  • 14:30 : Union Fürstenwalde0 - 0Luckenwalde0
  • 14:30 : Chemnitzer FC II0 - 0Energie Cottbus II0
  • 14:30 : Erzgebirge Aue II0 - 0Oberlausitz Neugersdorf0
  • 16:00 : Schott Mainz0 - 0Gonsenheim0
  • 15:00 : Holstein Kiel II0 - 0Henstedt-Ulzburg0
  • 15:00 : Schilksee0 - 0Eichede0
  • 15:00 : Todesfelde0 - 0Kropp0
  • 19:00 : Borussia Mgladbach U190 - 0Preussen Münster U190
  • 14:00 : Greuther Fürth U190 - 0VfB Stuttgart U190
  • 12:00 : Rot-Weiss Erfurt U190 - 0Meppen U190
  • 13:00 : Hannover 96 U190 - 0Holstein Kiel U190
  • 13:00 : Lusitanos0 - 0UE Santa Coloma0
  • 13:00 : Ordino0 - 0Encamp0
  • 13:00 : UE Sant Julia0 - 0FC Santa Coloma0
  • 19:00 : Inter Club dEscaldes0 - 0Engordany0
  • 02:00 : FC Rangers0 - 0UE Sant Julia II0
  • 02:00 : UE Santa Coloma II0 - 0Extremenya0
  • 13:00 : Penya Encarnada0 - 0Atletic Club DEscaldes0
  • 17:00 : Engordany II0 - 0Encamp II0
  • 17:00 : Jenlai0 - 0FC Santa Coloma II0
  • 19:00 : La Massana0 - 0Ordino II0
  • 21:00 : Lusitanos II0 - 0Principat9
  • 00:10 : Velez Sarsfield1 - 4Godoy Cruz4
  • 01:30 : Lanus2 - 0Gimnasia La Plata4
  • 22:00 : Belgrano Cordoba0 - 0Atletico Tigre0
  • 22:00 : Estudiantes0 - 0Defensa y Justicia0
  • 22:00 : Colon0 - 0Ferro Carril Oeste0
  • 22:00 : Huracan0 - 0Union Santa Fe0
  • 18:15 : Atletico Rafaela Res.0 - 0San Lorenzo Res.0
  • 18:15 : Banfield Res.0 - 0Quilmes Res.0
  • 18:15 : Belgrano Cordoba Res.0 - 0Tigre Res.0
  • 18:15 : Boca Juniors Res.0 - 0Independiente Res.0
  • 18:15 : Estudiantes La Plata Res0 - 0Defensa y Justicia Res.0
  • 18:15 : Lanus Res.0 - 0Gimnasia Esgrima Res.0
  • 18:15 : Newells Old Boys Res.0 - 0Arsenal Res.0
  • 18:15 : Olimpo Res.0 - 0Rosario Central Res.0
  • 18:15 : Racing Club Res.0 - 0River Plate Res.0
  • 18:15 : Velez Sarsfield Res.0 - 0Godoy Cruz Res.0
  • 22:00 : Camioneros Argentinos0 - 0Atletico Progreso0
  • 23:00 : Central Norte0 - 0Lastenia0
  • 01:00 : Tabacal1 - 1Tiro Gimnasia San Pedro4
  • 22:30 : Club Herminio Arrieta0 - 0Monterrico San Vicente0
  • 22:30 : Independiente HP0 - 0Talleres De Perico0
  • 02:00 : Velez De San Ramon2 - 0Sarmiento De La Banda4
  • 23:00 : Independiente Fernandez0 - 0Club Atletico Guemes0
  • 23:00 : Atletico Concepcion0 - 0Atletico Policial0
  • 23:00 : Bella Vista (T)0 - 0Talleres De Frias0
  • 23:00 : Villa Cubas0 - 0Atletico Amalia0
  • 23:30 : Concepcion FC0 - 0Deportivo Aguilares0
  • 21:00 : Sarmiento Leones0 - 0General Paz Juniors0
  • 21:00 : Tiro Federal Morteros0 - 0Argentino Penarol0
  • 22:30 : Atenas Pocito0 - 0Juventud Alianza0
  • 22:30 : Independiente V. Obrera0 - 0Trinidad San Juan0
  • 22:15 : Atletico Palmira0 - 0Gutierrez0
  • 22:30 : Luján de Cuyo0 - 0Argentino Mendoza0
  • 23:30 : San Martin Mendoza0 - 0Deportivo Guaymallen0
  • 22:00 : Bella Vista De Bahia0 - 0Racing Olavarria0
  • 01:00 : Valeria del Mar0 - 1Camioneros Buenos Aires4
  • 00:00 : Bragado Club2 - 0Agropecuario Argentino4
  • 22:00 : Rivadavia Lincoln0 - 0Obrero0
  • 21:00 : Baradero0 - 0Aprendices Casildenses0
  • 21:00 : Rivadavia Venado Tuerto0 - 0La Emilia0
  • 21:00 : Sports Salto0 - 0PSM Futbol0
  • 00:00 : Deportivo Achirense3 - 0Huracan Goya4
  • 01:30 : Libertad Concordia3 - 0Ex Alumnos 1854
  • 23:00 : Colegiales Concordia0 - 0Ferroviarios Corrientes0
  • 00:30 : Ocampo Fabrica4 - 1Club San Carlos4
  • 22:00 : CA Sportivo (Saenz Pena)0 - 0CD Comercio0
  • 23:00 : Juventud Unida C.0 - 0Fontana0
  • 15:00 : Veleçiku Koplik0 - 0Terbuni Puke0
  • 15:00 : Bylis Ballsh0 - 0Dinamo Tirana0
  • 15:00 : Korabi Peshkopi0 - 0Domosdova Prrenjasi0
  • 15:00 : Luzi 20080 - 0Partizani Tirana II0
  • 15:00 : Olimpiku Tirane0 - 0Skrapari0
  • 15:00 : Shenkolli0 - 0Vora0
  • 15:00 : Sukthi0 - 0Albpetrol Patos0
  • 15:00 : Tirana II0 - 0Teuta Durrës II0
  • 15:00 : Himara0 - 0Kelcyra0
  • 15:00 : Memaliaj0 - 0Gramshi0
  • 15:00 : Oriku0 - 0Bilisht Sporti0
  • 15:00 : Permeti0 - 0Gramozi Erseke0
  • 15:00 : Tepelena0 - 0Egnatia Rrogozhine0
  • 15:00 : Turbina Cerrik0 - 0Delvina0
  • 15:00 : KF Laçi0 - 0Teuta Durres0
  • 15:00 : Skenderbeu Korçe0 - 0Apolonia Fier0
  • 18:00 : Elbasani0 - 0KF Tirana0
  • 11:00 : Malezya0 - 0Myanmar0
  • 14:00 : Singapur0 - 0Tayland0
  • 16:45 : Umman0 - 0Katar0
  • 20:00 : Suudi Arabistan0 - 0Birleşik Arap Emirlikleri0
  • 08:00 : Central Coast Mariners0 - 2Adelaide United4
  • 03:00 : Brisbane Roar U210 - 2Perth Glory U214
  • 05:00 : Melbourne City U212 - 1Newcastle Jets U214
  • 07:00 : Melbourne Victory U213 - 2Sydney U214
  • 07:00 : Western Sydney W. U212 - 1Central C. Mariners U214
  • 06:00 : Adelaide United (K)2 - 2Western Sydney Wanderers (K)4
  • 17:30 : Sturm Graz0 - 0Salzburg0
  • 11:15 : Gersthofer SV0 - 0Team Wiener Linien0
  • 12:11 : Wienerberg0 - 0Admira Landhaus0
  • 13:15 : Qarabağ Ağdam0 - 0AZAL PFK0
  • 15:15 : Qabala0 - 0Simurq0
  • 02:00 : İnter Bakı Res.0 - 0Araz Res.0
  • 12:00 : Khazar Lankaran Res.0 - 0Neftçi Res.0
  • 12:00 : Sumqayıt Res.0 - 0Bakı Res.0
  • 21:00 : Super Stars0 - 0Cavalier0
  • 23:00 : Breezes Eagles0 - 0Lyford Cay Dragons0
  • 16:00 : Mons0 - 0Royal Antwerp0
  • 15:30 : Geants Athois0 - 0Bornem0
  • 15:30 : Izegem0 - 0Eendracht Zele0
  • 16:00 : Rupel Boom0 - 0Olsa Brakel0
  • 16:00 : VW Hamme0 - 0Tournai0
  • 15:30 : KVK Tienen0 - 0La Calamine0
  • 15:30 : Walhain0 - 0Ciney0
  • 16:00 : Berchem Sport 20040 - 0Sporting Hasselt0
  • 16:00 : Cappellen0 - 0Grimbergen0
  • 16:00 : Diegem Sport0 - 0La Louviere Centre0
  • 16:00 : Verviers0 - 0Union Saint-Gilloise0
  • 15:30 : Excelsior Kaart0 - 0Rapid Leest0
  • 15:30 : FC Turnhout0 - 0KFC Lille0
  • 15:30 : Groen Rood Katelijne0 - 0Sint-Job0
  • 15:30 : Retie Branddonk0 - 0Houtvenne0
  • 15:30 : Schriek0 - 0Mariekerke0
  • 15:30 : Wuustwezel0 - 0Ternesse0
  • 15:30 : De Ruiter Roeslare0 - 0White Star Adinkerke0
  • 15:30 : KSKV0 - 0Eendracht Wervik0
  • 15:30 : Langemark0 - 0Meulebeke0
  • 15:30 : Wingene0 - 0Helkijn0
  • 15:30 : Zwevegem Sport0 - 0Wielsbeke0
  • 16:00 : Oostduinkerke0 - 0Damme0
  • 15:30 : Eppegem0 - 0BX Brussels0
  • 15:30 : Liedekerke0 - 0Betekom0
  • 15:30 : Rhodienne-De Hoek0 - 0Union Lovenjoel0
  • 15:30 : Schaerbeek-Evere0 - 0Averbode Okselaar0
  • 15:30 : Strombeek0 - 0Halle0
  • 16:00 : Stockel0 - 0Houtem0
  • 15:30 : Appelterre-Eichem0 - 0Maldegem0
  • 15:30 : Avanti0 - 0Laarne-Kalken0
  • 15:30 : Drongen0 - 0WIK Eine0
  • 15:30 : Kruibeke0 - 0Voorde0
  • 15:30 : Robur0 - 0RC Lebbeke0
  • 16:00 : De Jeugd Lovendegem0 - 0TK Meldert0
  • 15:30 : Courcelles0 - 0Soignies Sports0
  • 15:30 : Entite Manageoise0 - 0Templeuve0
  • 15:30 : Le Roeulx0 - 0Ransart0
  • 15:30 : Lessines-Ollignies0 - 0Genly-Quevy0
  • 15:30 : Paturages0 - 0Gosselies Sports0
  • 15:30 : Peruwelz0 - 0Houdeng0
  • 16:00 : FC Charleroi0 - 0Ostiches0
  • 16:00 : SG-Tertre-Hautrage0 - 0Charleroi Fleurus0
  • 15:30 : Amay0 - 0RDC Cointe-Liege0
  • 15:30 : Beaufays0 - 0Weywertz0
  • 15:30 : Entente Blegnytoise0 - 0Spa0
  • 15:30 : Herstal0 - 0Malmundaria0
  • 15:30 : Patro Lensois0 - 0Raeren0
  • 15:30 : Stade Disonais0 - 0Honsfeld0
  • 15:30 : Warnant0 - 0RCS Verlaine0
  • 15:30 : Xhoffraix0 - 0Richelle United0
  • 15:30 : Apollo Gellik0 - 0Eendracht Termien0
  • 15:30 : HIH Hoepertingen0 - 0Huvo Jeuk0
  • 15:30 : Lindelhoeven0 - 0Thes Sport0
  • 15:30 : Lutlommel0 - 0Moelingen0
  • 15:30 : Torpedo Hasselt0 - 0Helson Helchteren0
  • 15:30 : Weerstand Koersel0 - 0Zonhoven0
  • 15:30 : Zepperen0 - 0Beringen0
  • 15:30 : Bomal0 - 0Vaux-Noville0
  • 15:30 : Halthier0 - 0Rossignol0
  • 16:00 : Champlon0 - 0Meix-Devant-Virton0
  • 16:00 : Ethe Belmont0 - 0Gouvy0
  • 16:00 : Messancy0 - 0Libramont0
  • 15:30 : Jemeppe0 - 0Aische0
  • 15:30 : Ligny0 - 0Loyers0
  • 15:30 : Nismes0 - 0Fosses0
  • 16:00 : Condruzien0 - 0Pesche0
  • 15:30 : KV Oostende0 - 0Standard Liege0
  • 19:00 : Genk0 - 0Mechelen0
  • 21:00 : Kortrijk0 - 0Zulte Waregem0
  • 15:30 : Jong Lede0 - 0Sassport Boezinge0
  • 15:30 : Sparta Petegem0 - 0Standaard Wetteren0
  • 15:30 : Wetteren-Kwatrecht0 - 0Berlare0
  • 16:00 : Royal Knokke0 - 0Racing Waregem0
  • 16:00 : Sint-Niklaas0 - 0Sint-Gillis Waas0
  • 16:00 : Toekomst Menen0 - 0Eernegem0
  • 16:00 : Westhoek0 - 0Ronse0
  • 15:30 : Assesse0 - 0Olympia Wijgmaal0
  • 15:30 : Francs Borains0 - 0Acren0
  • 15:30 : Sporting Chatelet0 - 0Leopold Uccle-Wolume0
  • 15:30 : Waterloo0 - 0Rebecq0
  • 15:30 : Wolvertem0 - 0Solre-Sur-Sambre0
  • 19:00 : Pepingen0 - 0Ganshoren0
  • 15:30 : Bree0 - 0Wellen0
  • 15:30 : Duffel0 - 0KSC City Pirates0
  • 15:30 : Spouwen-Mopertingen0 - 0Sint-Lenaarts0
  • 15:30 : VC Herentals0 - 0Beerschot-Wilrijk0
  • 15:30 : Vosselaar0 - 0Witgoor Sport Dessel0
  • 15:30 : Hamoir0 - 0Huy0
  • 15:30 : Jeunesse Tamines0 - 0Givry0
  • 15:30 : Mormont0 - 0RFC Liege0
  • 15:30 : Namur0 - 0Tilleur0
  • 15:30 : Solieres Sport0 - 0Aywaille0
  • 16:00 : Waremme0 - 0Onhaye0
  • 03:30 : Police United0 - 0Freedom Fighters0
  • 23:30 : Placencia Assassins0 - 0Belmopan Bandits0
  • 23:30 : San Ignacio United0 - 0FC Belize0
  • 03:00 : Flanagans Onions FC0 - 0St.Georges Colts0
  • 21:00 : Devonshire Cougars0 - 0PHC Zebras0
  • 21:00 : Hamilton Parish0 - 0Robin Hood (BER)0
  • 21:00 : Southampton Rangers0 - 0Dandy Town Hornets0
  • 13:00 : Belshina0 - 0Dnepr Mogilev0
  • 13:00 : Dinamo Brest0 - 0Neman Grodno0
  • 13:00 : Slutsk0 - 0FC Minsk0
  • 02:00 : Wilstermann1 - 2Sport Boys Warnes4
  • 21:00 : Nacional Potosi0 - 0Petrolero Yacuiba0
  • 21:00 : Universitario Cobija0 - 0The Strongest0
  • 22:00 : Bolivar0 - 0Club Universitario Sucre0
  • 14:00 : Slavija Sarajevo0 - 0Drina Zvornik0
  • 14:00 : Sloboda Tuzla0 - 0FK Sarajevo0
  • 14:00 : Vitez0 - 0Travnik0
  • 14:00 : Zeljeznicar0 - 0Celik Zenica0
  • 15:30 : Orapa United0 - 0Centre Chiefs0
  • 15:30 : Township Rollers0 - 0BMC0
  • 21:00 : Internacional SC0 - 0Guarani De Palhoça0
  • 20:30 : Venus0 - 0Parauapebas0
  • 21:00 : Aguia de Maraba0 - 0Tapajos0
  • 00:00 : Sao Raimundo EC0 - 0Gaviao0
  • 20:30 : Bragantino PA0 - 0Tuna Luso0
  • 14:00 : Santo Andre0 - 0Botafogo SP0
  • 01:00 : Bahia1 - 2Atletico Paranaense4
  • 21:00 : Cruzeiro0 - 0Goias0
  • 21:00 : Figueirense0 - 0Vitoria0
  • 21:00 : Flamengo0 - 0Criciuma0
  • 21:00 : Santos0 - 0Sao Paulo0
  • 21:00 : Sport Recife0 - 0Fluminense0
  • 23:30 : Chapecoense0 - 0Botafogo0
  • 23:30 : Corinthians0 - 0Gremio0
  • 23:30 : Coritiba0 - 0Palmeiras0
  • 01:00 : Ceara2 - 1Portuguesa4
  • 01:00 : Sampaio Correa FC1 - 2Atletico Goianiense4
  • 21:00 : Jacuipense0 - 0Serrano BA0
  • 21:00 : Vitoria Da Conquista0 - 0Catuense0
  • 13:15 : Botev Plovdiv0 - 0Levski Sofia0
  • 17:30 : PFC Beroe0 - 0Slavia Sofia0
  • 14:00 : FK Minyor Pernik0 - 0Vitosha Bistritsa0
  • 14:00 : Mesta0 - 0Belasitsa0
  • 14:00 : Rilski Sportist0 - 0Balkan Varvara0
  • 14:00 : Slivnishki Geroy0 - 0Koneliano German0
  • 14:00 : Sportist Svoge0 - 0Oborishte0
  • 14:00 : Strumska Slava0 - 0Chepinets0
  • 14:00 : Velbazhd0 - 0Germaneya Sapareva0
  • 14:00 : Vihren Sandanski0 - 0Pirin Gotse Delchev0
  • 11:30 : Asenovets0 - 0Spartak Plovdiv0
  • 14:30 : Sliven0 - 0Evrokolezh Plovdiv0
  • 14:00 : Belitsa0 - 0Shumen 19290
  • 14:00 : Botev Novi Pazar0 - 0Dorostol 2003 Silistra0
  • 14:00 : Chernomorets Balchik0 - 0Provadia0
  • 14:00 : Dve Mogili0 - 0Kubrat 20070
  • 14:00 : Suvorovo0 - 0Benkovski Byala0
  • 14:00 : Svetkavitsa Targovishte0 - 0Kaliakra Kavarna0
  • 14:00 : Ticha0 - 0Chernomorets Byala0
  • 00:00 : El Salvador U210 - 2Honduras U214
  • 05:00 : Meksika U215 - 0Jamaika U214
  • 12:00 : Viktoria Plzen (K)0 - 0Hradec Kralove (K)0
  • 11:15 : Slavoj Vysehrad0 - 0Admira Praha0
  • 14:00 : Viktorie Jirny0 - 0Prevysov0
  • 14:30 : Sokol Zapy0 - 0Pisek0
  • 14:30 : Zenit Caslav0 - 0Stechovice0
  • 16:45 : Viktoria Plzen0 - 0Bohemians 19050
  • 19:00 : Slavia Prag0 - 0Hradec Kralove0
  • 14:30 : Varnsdorf0 - 0MAS Taborsko0
  • 14:30 : Znojmo0 - 0Usti Nad Labem0
  • 14:00 : Uragan (K)0 - 0Karlovy Vary (K)0
  • 18:00 : Mnichovo Hradiste (K)0 - 0Dukla Praha (K)0
  • 16:00 : FC Fredericia0 - 0Skive IK0
  • 16:00 : Vendsyssel FF0 - 0Akademisk BK0
  • 16:00 : Viborg0 - 0Bronshoj BK0
  • 16:30 : AGF Aarhus0 - 0Lyngby0
  • 15:00 : Odense0 - 0FC Nordsjaelland0
  • 18:00 : Brondby0 - 0SonderjyskE0
  • 20:00 : Midtjylland0 - 0Aalborg0
  • 17:00 : Deportivo Quito0 - 0Deportivo Cuenca0
  • 18:30 : LDU Quito0 - 0Barcelona SC0
  • 19:30 : Universidad Catolica0 - 0Manta0
  • 21:00 : LDU Loja0 - 0Olmedo0
  • 21:00 : Mushuc Runa0 - 0El Nacional0
  • 18:30 : Macara0 - 0Delfin0
  • 22:00 : Deportivo Quevedo0 - 0Deportivo Municipal Canar0
  • 02:00 : Dragon1 - 2Aguila4
  • 03:00 : FAS0 - 1Santa Tecla4
  • 23:00 : Juventud Independiente0 - 0Isidro Metapan0
  • 12:40 : Gandzasar0 - 0Ararat Yerevan0
  • 15:00 : Pyunik0 - 0Mika0
  • 14:00 : Adama Kenema0 - 0Awassa Kenema0
  • 14:00 : Arba Minch Kenema0 - 0Sidama Bunna0
  • 14:00 : Woldya Kenema0 - 0Muger Cemento0
  • 15:00 : Mebrat Hayl0 - 0Ethiopia Nigd Bank0
  • 15:00 : FAR Rabat0 - 0KAC Kenitra0
  • 17:00 : Chabab Atlas Khenifra0 - 0FUS Rabat0
  • 17:00 : Raja Casablanca0 - 0Maghreb Fes0
  • 20:30 : RSB Berkane0 - 0Kawkab Marrakech0
  • 15:00 : Nantes0 - 0Saint-Etienne0
  • 18:00 : Montpellier0 - 0Toulouse0
  • 22:00 : Marseille0 - 0Bordeaux0
  • 16:00 : Laval II0 - 0Stade Briochin0
  • 15:30 : Le Mans FC0 - 0Avoine OCC0
  • 15:30 : Caen II0 - 0Sainte-Genevieve0
  • 15:30 : Oissel0 - 0Furiani Agliani0
  • 16:00 : Quevilly II0 - 0Le Havre II0
  • 15:30 : Tourcoing0 - 0Noisy-le-Sec0
  • 15:30 : Fabregues0 - 0Bayonne0
  • 15:30 : Fleury-Merogis0 - 0Jura Sud0
  • 16:00 : Montpellier II0 - 0Nice II0
  • 15:30 : Bordeaux II0 - 0Limoges0
  • 15:30 : Amiens (K)0 - 0Vendenheim (K)0
  • 15:30 : Compiegne Club Oise (K)0 - 0Rouvroy (K)0
  • 15:30 : Dijon (K)0 - 0Lillers (K)0
  • 15:30 : Mars Bischheim (K)0 - 0Tremblay (K)0
  • 15:30 : Templemars Vendeville (K)0 - 0Hénin-Beaumont (K)0
  • 15:30 : VGA Saint-Maur (K)0 - 0Nancy (K)0
  • 13:45 : Val d Orge (K)0 - 0Quimper (K)0
  • 15:30 : CBOS Angers (K)0 - 0Saint Malo (K)0
  • 15:30 : Condé-sur-Noireau (K)0 - 0Yzeure Allier (K)0
  • 15:30 : La Roche-sur-Yon (K)0 - 0Saint-Herblain (K)0
  • 15:30 : Le Mans (K)0 - 0Rouen (K)0
  • 15:30 : Tours (K)0 - 0Blanquefort (K)0
  • 14:00 : Toulouse (K)0 - 0Blanzy (K)0
  • 15:30 : Aurillac Arpajon (K)0 - 0Nimes Metropole Gard (K)0
  • 15:30 : Claix Football (K)0 - 0AS Veore Montoison (K)0
  • 15:30 : Le Puy (K)0 - 0Muret (K)0
  • 15:30 : Monteux (K)0 - 0Nivolas (K)0
  • 15:30 : Olympique Marseille (K)0 - 0FAMF Marseille (K)0
  • 14:00 : Le Havre U190 - 0Lille U190
  • 15:30 : Amiens AC U190 - 0Arras U190
  • 15:30 : Orleans U190 - 0Lens U190
  • 15:30 : Rouen U190 - 0Caen U190
  • 15:30 : Saint Quentin U190 - 0Amiens SC U190
  • 15:30 : Valenciennes U190 - 0Quevilly U190
  • 15:30 : Amneville U190 - 0Auxerre U190
  • 15:30 : Besançon U190 - 0Paris U190
  • 15:30 : Dijon U190 - 0Pontarlier U190
  • 15:30 : Epinal U190 - 0Nancy U190
  • 15:30 : Evian TG U190 - 0Metz U190
  • 15:30 : Reims U190 - 0Sochaux U190
  • 15:30 : Strasbourg U190 - 0Troyes U190
  • 12:00 : Nantes U190 - 0Stade Laval U190
  • 15:30 : Angers U190 - 0Vannes U190
  • 15:30 : Bordeaux U190 - 0Tours U190
  • 15:30 : Guingamp U190 - 0Stade Rennes U190
  • 15:30 : Niort U190 - 0Lorient U190
  • 15:30 : Villenave U190 - 0Chateauroux U190
  • 13:30 : Toulouse U190 - 0Furiani Agliani U190
  • 14:00 : Cannes U190 - 0Ajaccio U190
  • 15:30 : Bastia U190 - 0Olympique Lyon U190
  • 15:30 : Beziers U190 - 0Clermont U190
  • 15:30 : Montpellier U190 - 0Nice U190
  • 15:30 : Nimes U190 - 0Saint-Etienne U190
  • 15:00 : Port Talbot Town0 - 0Carmarthen Town0
  • 02:00 : Arsenal0 - 0Racing Club (GUA)0
  • 02:00 : Etoile De Morne-A-LEau0 - 0Club Amical0
  • 02:00 : Gosier0 - 0US Baie-Mahaut0
  • 02:00 : La Gauloise0 - 0Juventus Saint-Anne0
  • 02:00 : Moulien0 - 0Solidarite Scolaire0
  • 02:00 : Red Star0 - 0USR Sainte-Rose0
  • 02:00 : Siroco Les Abymes0 - 0Phare Du Canal0
  • 11:30 : IT&E/IP&E0 - 0Paintco Strykers0
  • 19:00 : Mixco0 - 0Deportivo San Pedro0
  • 23:00 : Aurora0 - 0Coban Imperial0
  • 23:00 : Barrilas0 - 0Mictlan0
  • 23:00 : Carcha0 - 0Deportivo Chiantla0
  • 00:00 : CSD Comunicaciones3 - 0Universidad San Carlos4
  • 04:00 : Marquense1 - 1Municipal4
  • 19:00 : Malacateco0 - 0Coatepeque0
  • 19:00 : Suchitepequez0 - 0Halcones FC0
  • 19:15 : Antigua GFC0 - 0Guastatoya0
  • 15:30 : Bloemfontein Celtic0 - 0Chippa United0
  • 15:30 : SuperSport United0 - 0Orlando Pirates0
  • 18:00 : IR Reykjavik0 - 0Leiknir Reykjavik0
  • 18:00 : Thor Akureyri0 - 0Magni0
  • 17:00 : İngiltere (K)0 - 0Almanya (K)0
  • 15:30 : Mumbai City0 - 0Chennaiyin FC0
  • 16:00 : Lokomotiva Zagreb0 - 0Slaven Koprivnica0
  • 18:00 : RNK Split0 - 0NK Zagreb0
  • 11:00 : Zadar U190 - 0Sibenik U190
  • 13:30 : Zagreb U190 - 0Cibalia U190
  • 14:30 : Bistra0 - 0Rudes0
  • 15:00 : Visnjevac0 - 0Slavonija Pozega0
  • 14:30 : Neretvanac Opuzen0 - 0Primorac Stobrec0
  • 15:30 : Sparta Rotterdam0 - 0FC Oss0
  • 15:00 : Alphense Boys0 - 0Nieuw Utrecht0
  • 15:00 : De Meern (Zon)0 - 0De Kennemers0
  • 15:00 : Elinkwijk0 - 0Purmersteijn0
  • 15:00 : Foresters0 - 0SJC Noordwijk0
  • 15:00 : SC Woerden0 - 0Stormvogels0
  • 15:00 : SDO0 - 0VVIJ0
  • 15:00 : SO Soest0 - 0DEM0
  • 15:00 : GDA0 - 0IFC0
  • 15:00 : HMSH0 - 0Kocatepe0
  • 15:00 : Nieuwerkerk0 - 0RKAVV Leidschendam0
  • 15:00 : Poortugaal0 - 0Boshuizen0
  • 15:00 : Wateringse Veld0 - 0VELO0
  • 15:00 : XerxesDZB (zon)0 - 0FC Olympia0
  • 15:00 : Zwervers0 - 0GOES0
  • 15:30 : Brabantia0 - 0Beerse Boys0
  • 15:30 : DESK0 - 0Nemelaer0
  • 15:30 : DESO0 - 0Moerse Boys0
  • 15:30 : EFC0 - 0RKSV Nuenen0
  • 15:30 : Gestel0 - 0LONGA0
  • 15:30 : HVCH0 - 0Erp0
  • 15:30 : Geldrop0 - 0Heidebloem0
  • 15:30 : RKSV Bekkerveld0 - 0Susteren0
  • 15:30 : RVU Rothem0 - 0NWC0
  • 15:30 : Venray0 - 0Limburgia0
  • 15:30 : Wilhelmina 080 - 0SV Someren0
  • 15:30 : Wittenhorst0 - 0Meerssen0
  • 15:00 : Concordia Wehl0 - 0De Zweef0
  • 15:00 : Heino0 - 0Bemmel0
  • 15:00 : LONGA 300 - 0Luctor Et Emergo0
  • 15:00 : Rigtersbleek0 - 0Alverna0
  • 15:00 : TVC 280 - 0Silvolde0
  • 15:30 : Grol0 - 0Hoogland0
  • 15:30 : Rood Wit Groesbeek0 - 0Rheden0
  • 15:00 : Dieze West0 - 0SC Erica0
  • 15:00 : Steenwijk0 - 0GVAV-Rapiditas0
  • 15:00 : SVBO0 - 0Rolder Boys0
  • 15:00 : VKW0 - 0Joure0
  • 15:00 : WVV0 - 0Dalen0
  • 15:00 : Bergum0 - 0VV Emmen0
  • 15:30 : Hoogeveen0 - 0Nieuw Buinen0
  • 13:30 : Groningen0 - 0PSV Eindhoven0
  • 15:30 : Heracles0 - 0ADO Den Haag0
  • 15:30 : PEC Zwolle0 - 0Twente0
  • 17:45 : Utrecht0 - 0Cambuur0
  • 15:00 : AFC 340 - 0De Zouaven0
  • 15:00 : Hollandia0 - 0VOC Rotterdam0
  • 15:00 : JOS Watergraafsmeer0 - 0DHC Delft0
  • 15:00 : RKVV Westlandia0 - 0OFC Oostzaan0
  • 15:30 : Chabab0 - 0Magreb 900
  • 15:30 : Haaglandia0 - 0ASV De Dijk0
  • 15:30 : Vlissingen0 - 0HV & CV Quick0
  • 15:00 : AWC0 - 0Groene Ster0
  • 15:30 : Baronie0 - 0TOP Oss Amateurs0
  • 15:30 : Blauw Geel 380 - 0Deurne0
  • 15:30 : De Valk0 - 0UDI 190
  • 15:30 : DOSKO0 - 0Dongen0
  • 15:30 : OSS 200 - 0Gemert0
  • 15:30 : RKSV Schijndel0 - 0TEC0
  • 15:00 : De Bataven0 - 0Be Quick 18870
  • 15:00 : FVC0 - 0Germania0
  • 15:00 : Juliana 310 - 0SC NEC0
  • 15:00 : MSC0 - 0Quick 200
  • 15:00 : RKHVV0 - 0Achilles 18940
  • 15:00 : ROHDA Raalte0 - 0Alcides0
  • 15:30 : FC Presikhaaf0 - 0SWZ0
  • 15:00 : Berghuizen (K)0 - 0RKDEO (K)0
  • 15:00 : Maarssen (K)0 - 0SDO (K)0
  • 15:00 : Westlandia (K)0 - 0Victoria Boys (K)0
  • 15:30 : Alkmania (K)0 - 0t Goy (K)0
  • 15:30 : Purmerend (K)0 - 0Velsen (K)0
  • 15:30 : Zaandijk (K)0 - 0Fortuna Wormerveer II (K)0
  • 12:30 : Teisterbanders (K)0 - 0Bavel (K)0
  • 13:15 : Amstenrade (K)0 - 0Venlosche Boys (K)0
  • 13:15 : OVV 67 (K)0 - 0Trekvogels (K)0
  • 15:00 : VDZ Arnhem (K)0 - 0Bekkerveld (K)0
  • 15:30 : DESK (K)0 - 0Eldenia II (K)0
  • 15:30 : SSS 18 (K)0 - 0Nooit Gedacht (K)0
  • 12:00 : SV Someren (K)0 - 0t Zand (K)0
  • 12:45 : Prinses Irene (K)0 - 0Gelre (K)0
  • 13:00 : Nuenen (K)0 - 0DSE (K)0
  • 15:00 : Eldenia (K)0 - 0Buitenveldert II (K)0
  • 15:00 : Kolping Boys (K)0 - 0Woezik (K)0
  • 15:30 : Eindhoven (K)0 - 0Venray (K)0
  • 15:00 : HFC EDO0 - 0HBS Craeyenhout0
  • 15:00 : VVSB0 - 0Koninklijke HFC0
  • 15:30 : AFC0 - 0JVC Cuijk0
  • 15:30 : De Treffers0 - 0ADO 200
  • 15:30 : EVV0 - 0USV Hercules0
  • 15:30 : Leonidas0 - 0UNA0
  • 15:30 : Lienden0 - 0WKE Emmen0
  • 15:30 : OJC Rosmalen0 - 0HSC 210
  • 03:00 : Honduras Progreso0 - 0CD Real Sociedad0
  • 07:30 : Citizen AA4 - 0Double Flower4
  • 07:30 : Southern District RSA0 - 0Happy Valley AA3
  • 07:30 : Tuen Mun SA0 - 7Hong Kong FC4
  • 09:30 : Kwai Tsing DFA0 - 0Shatin SA1
  • 09:30 : Wanchai0 - 2Yau Tsim Mong1
  • 12:45 : Sun Hei SC0 - 0Kwun Tong0
  • 08:30 : South China2 - 1Kitchee3
  • 11:30 : Hong Kong Rangers0 - 0Wong Tai Sin0
  • 16:00 : Crystal Palace (K)0 - 0Cambridge (K)0
  • 16:00 : Enfield Town (K)0 - 0C&K Basildon (K)0
  • 16:00 : Ipswich Town (K)0 - 0Luton Town (K)0
  • 16:00 : Milton Keynes Dons (K)0 - 0Bedford (K)0
  • 16:00 : Cheltenham Town Ladies (K)0 - 0Shanklin (K)0
  • 16:00 : Exeter City (K)0 - 0Gosport Borough (K)0
  • 16:00 : Keynsham Development (K)0 - 0Cheltenham Town Ladies (K)0
  • 16:00 : St Nicholas (K)0 - 0Chichester City (K)0
  • 16:00 : Swindon Town LFC (K)0 - 0Forest Green Rovers LFC (K)0
  • 16:00 : Guiseley Vixens (K)0 - 0Middlesbrough (K)0
  • 16:00 : Liverpool Feds (K)0 - 0Chorley (K)0
  • 16:00 : Mossley Hill (K)0 - 0Leeds United (K)0
  • 16:00 : Norton & Stockton (K)0 - 0Morecambe (K)0
  • 16:00 : Stockport County (K)0 - 0Sheffield Utd Community (K)0
  • 16:00 : Tranmere Rovers (K)0 - 0Chester-le-Street Town (K)0
  • 16:00 : Leafield Athletic LFC (K)0 - 0Leicester City LFC (K)0
  • 16:00 : Leicester City WFC (K)0 - 0Curzon Ashton (K)0
  • 16:00 : Loughborough Foxes (K)0 - 0Steel City Wanderers (K)0
  • 16:00 : Loughborough Students (K)0 - 0Steel City Wanderers (K)0
  • 16:00 : Loughborough Students (K)0 - 0Rotherham United (K)0
  • 16:00 : Mansfield Town (K)0 - 0Radcliffe Olympic LFC (K)0
  • 16:00 : Mansfield Town (K)0 - 0Leafield Athletic LFC (K)0
  • 16:00 : Radcliffe Olympic LFC (K)0 - 0Reedswood (K)0
  • 16:00 : Brighton & Hove Albion (K)0 - 0Keynsham Town (K)0
  • 16:00 : Charlton Athletic (K)0 - 0Lewes (K)0
  • 16:00 : Copsewood LFC Coventry (K)0 - 0Gillingham (K)0
  • 16:00 : Plymouth Argyle (K)0 - 0West Ham United (K)0
  • 16:00 : Portsmouth (K)0 - 0Queens Park Rangers (K)0
  • 16:00 : Tottenham Hotspur (K)0 - 0Cardiff City LFC (K)0
  • 16:00 : Blackburn Rovers (K)0 - 0Coventry City (K)0
  • 16:00 : Newcastle United (K)0 - 0Bradford City (K)0
  • 16:00 : Nottingham Forest (K)0 - 0Sporting Club Albion (K)0
  • 16:00 : Stoke City LFC (K)0 - 0Preston North End (K)0
  • 16:00 : Wolverhampton Wanderers (K)0 - 0Huddersfield Town (K)0
  • 15:30 : Crystal Palace0 - 0Liverpool0
  • 18:00 : Hull City0 - 0Tottenham0
  • 13:15 : Sanat Naft0 - 0Gol Gohar Sirjan0
  • 12:30 : Gostaresh Folad Tabriz0 - 0Rah Ahan0
  • 16:30 : Esteghlal FC0 - 0Persepolis0
  • 16:00 : Cork Women (K)0 - 0Peamount United (K)0
  • 16:00 : Raheny United (K)0 - 0Wexford Youths (K)0
  • 14:45 : Partick Thistle0 - 0Aberdeen0
  • 13:00 : Valladolid0 - 0Las Palmas0
  • 18:00 : Girona0 - 0Recreativo Huelva0
  • 18:00 : Mirandes0 - 0Leganes0
  • 19:15 : Real Betis0 - 0Deportivo Alaves0
  • 20:00 : Albacete0 - 0Osasuna0
  • 22:00 : Alcorcon0 - 0Lugo0
  • 13:00 : Lealtad0 - 0Burgos0
  • 17:00 : Celta Vigo II0 - 0Guijuelo0
  • 17:30 : Atletico Astorga0 - 0Real Oviedo0
  • 18:00 : Langreo0 - 0Real Aviles0
  • 18:00 : Real Murcia0 - 0Sporting Gijon II0
  • 18:00 : Tropezon0 - 0Compostela0
  • 18:00 : UD Logrones0 - 0Coruxo0
  • 18:00 : Zamora CF0 - 0Somozas0
  • 19:30 : Marino De Luanco0 - 0Cultural Leonesa0
  • 12:00 : Las Palmas II0 - 0Huesca0
  • 12:45 : Tudelano0 - 0Real Madrid II0
  • 13:00 : Atletico Madrid II0 - 0Trival Valderas0
  • 13:00 : Conquense0 - 0Rayo Vallecano II0
  • 13:00 : Getafe II0 - 0Fuenlabrada0
  • 13:15 : Toledo0 - 0Athletic Bilbao II0
  • 18:00 : Real Union0 - 0Socuellamos0
  • 18:30 : Sestao River0 - 0Leioa0
  • 13:00 : Mallorca II0 - 0Gimnastic Tarragona0
  • 13:00 : Reus Deportiu0 - 0Atletico Baleares0
  • 17:30 : UE Olot0 - 0Hercules0
  • 18:00 : Alcoyano0 - 0Villarreal II0
  • 18:00 : Eldense0 - 0Elche II0
  • 18:00 : Lleida Esportiu0 - 0Valencia II0
  • 19:00 : Cornella0 - 0Badalona0
  • 12:30 : Sevilla II0 - 0Marbella0
  • 13:00 : Almeria II0 - 0Real Jaen0
  • 13:00 : Cacereno0 - 0Granada II0
  • 13:00 : Melilla0 - 0UCAM Murcia0
  • 18:00 : Cartagena0 - 0Cordoba II0
  • 18:00 : El Palo0 - 0Real Betis II0
  • 18:00 : Linense0 - 0Cadiz0
  • 18:00 : Lucena0 - 0Villanovense0
  • 18:30 : La Hoya Lorca0 - 0Arroyo CP0
  • 02:00 : Candela (K)0 - 0Echedey (K)0
  • 02:00 : Charco del Pino (K)0 - 0San Antonio Pilar (K)0
  • 02:00 : Laguna (K)0 - 0Granadilla Tenerife Sur (K)0
  • 02:00 : Llamoro (K)0 - 0Moneyba Hierro (K)0
  • 02:00 : Once Piratas (K)0 - 0CD Tarsa (K)0
  • 02:00 : Tacoronte (K)0 - 0CD Aguilas (K)0
  • 02:00 : Tacuense (K)0 - 0Costa Adeje (K)0
  • 12:00 : Collerense (K)0 - 0Sevilla (K)0
  • 12:30 : Athletic Club (K)0 - 0Valencia (K)0
  • 12:30 : Levante (K)0 - 0Sporting de Huelva (K)0
  • 12:45 : Santa Teresa (K)0 - 0Real Sociedad (K)0
  • 13:00 : Fundacion Albacete (K)0 - 0Rayo Vallecano (K)0
  • 13:30 : Atletico Madrid (K)0 - 0San Gabriel (K)0
  • 13:00 : Rayo Vallecano0 - 0Celta Vigo0
  • 18:00 : Levante0 - 0Valencia0
  • 20:00 : Elche0 - 0Cordoba0
  • 22:00 : Villarreal0 - 0Getafe0
  • 17:00 : Villalbes0 - 0Silva0
  • 17:30 : Alondras0 - 0Rapido Bouzas0
  • 17:30 : Ribadumia0 - 0Boiro0
  • 17:30 : Xuventu Sanxenxo0 - 0Cultural Areas0
  • 18:00 : As Pontes0 - 0Ordenes0
  • 18:00 : Bergantinos0 - 0Barbadas0
  • 18:00 : Cerceda0 - 0Choco0
  • 18:00 : Pontevedra0 - 0Arosa0
  • 18:00 : Ribadeo0 - 0Bertamirans0
  • 12:45 : Cadiz II0 - 0Coria CF0
  • 12:45 : San Roque de Cadiz0 - 0CMD San Juan0
  • 13:00 : Conil0 - 0Ecija0
  • 13:15 : Gerena0 - 0La Palma0
  • 13:30 : Arcos0 - 0Los Barrios0
  • 13:30 : Mairena0 - 0Recreativo Huelva II0
  • 17:00 : Sevilla III0 - 0Cabecense0
  • 17:30 : Lebrijana0 - 0CD Alcala0
  • 18:00 : Algeciras0 - 0Guadalcacín0
  • 18:00 : Atletico Sanluqueno0 - 0San Fernando0
  • 18:00 : Ceuta0 - 0Rociera0
  • 13:00 : Mercadal0 - 0Penya Ciutadella0
  • 13:00 : San Rafael0 - 0Formentera0
  • 17:00 : Montuiri0 - 0Pena Deportiva0
  • 13:30 : Atletico Granadilla0 - 0Atletico Victoria0
  • 14:00 : Lanzarote0 - 0El Cotillo0
  • 14:30 : Tenerife II0 - 0Mensajero0
  • 14:30 : Tenisca0 - 0Santa Ursula0
  • 12:45 : La Union CF0 - 0Deportiva Minera0
  • 17:15 : Club PDM Fortuna0 - 0EG El Palmar0
  • 17:30 : Alhama0 - 0Molina0
  • 17:30 : Caravaca Vera Cruz0 - 0Real Murcia II0
  • 17:30 : Cieza0 - 0Cartagena FC0
  • 17:30 : Huercal-Overa0 - 0Muleno0
  • 17:30 : Jumilla0 - 0Plus Ultra0
  • 18:00 : Mar Menor0 - 0Yeclano0
  • 13:00 : Azuaga0 - 0Hernan Cortes0
  • 13:00 : Castuera0 - 0CD Badajoz0
  • 13:00 : Moralo0 - 0Diter Zafra0
  • 13:00 : Olivenza0 - 0UP Plasencia0
  • 17:00 : Extremadura UD0 - 0Merida AD0
  • 17:30 : CD Coria0 - 0Atletico San Jose0
  • 17:30 : Deportivo Pacense0 - 0Sanvicenteno0
  • 17:30 : Santa Amalia0 - 0Jerez0
  • 17:30 : Valdivia0 - 0Atletico Pueblonuevo0
  • 18:00 : Don Benito0 - 0Fuente de Cantos0
  • 12:30 : Osasuna II0 - 0Izarra0
  • 17:00 : Idoya0 - 0Iruna0
  • 17:00 : Pena Sport0 - 0Valle Egües0
  • 13:00 : CD Calahorra0 - 0Pena Balsamaiso0
  • 13:00 : Varea0 - 0Oyonesa0
  • 17:00 : Anguiano0 - 0Naxara0
  • 17:00 : Calasancio0 - 0Alfaro0
  • 18:00 : Arnedo0 - 0SD Logrones0
  • 18:00 : Tedeon0 - 0Haro0
  • 13:00 : Cuarte Industrial0 - 0Almudevar0
  • 13:00 : Santa Isabel0 - 0Villanueva CF0
  • 16:30 : CDJ Tamarite0 - 0Villa de Alagon0
  • 16:45 : Andorra0 - 0Utebo0
  • 17:00 : Atletico Monzon0 - 0Tarazona0
  • 17:00 : Caspe0 - 0Teruel0
  • 17:00 : Ejea0 - 0Sabinanigo0
  • 17:00 : Illueca0 - 0Ebro0
  • 17:30 : Barbastro0 - 0Borja0
  • 02:00 : Hellin0 - 0Villarrobledo0
  • 13:00 : Ciudad Real0 - 0Gimnastico Alcazar0
  • 17:00 : La Gineta0 - 0Albacete II0
  • 17:00 : Marchamalo0 - 0Villarrubia0
  • 17:30 : Almagro0 - 0Manzanares0
  • 17:30 : Daimiel0 - 0Madridejos0
  • 17:30 : Mora0 - 0Atletico Ibanes0
  • 18:00 : Almansa0 - 0Toledo II0
  • 18:00 : Puertollano0 - 0Pedroneras0
  • 18:00 : Talavera CF0 - 0Quintanar del Rey0
  • 02:00 : Urraca0 - 0Cudillero0
  • 12:30 : Real Oviedo II0 - 0Caudal Deportivo0
  • 13:00 : Atletico de Lugones0 - 0Condal0
  • 13:00 : Covadonga0 - 0Lenense0
  • 13:00 : Gijon Industrial0 - 0L Entregu0
  • 13:00 : Real Aviles II0 - 0Tuilla0
  • 13:00 : Roces0 - 0Praviano0
  • 16:45 : Andes0 - 0Llanes0
  • 16:45 : Mosconia0 - 0Universidad Oviedo0
  • 18:00 : Astur0 - 0Ceares0
  • 16:00 : Gama0 - 0Castro0
  • 16:30 : Cayon0 - 0Textil Escudo0
  • 18:00 : Laredo0 - 0Santona0
  • 18:30 : Atletico Albericia0 - 0Selaya0
  • 18:45 : Revilla0 - 0Siete Villas0
  • 12:15 : Erandio0 - 0Lagun Onak0
  • 12:15 : Santurtzi0 - 0Berio0
  • 16:45 : Amurrio0 - 0Portugalete0
  • 18:00 : Club Bermeo0 - 0Deportivo Alaves II0
  • 18:30 : Zalla0 - 0Balmaseda0
  • 13:00 : AE Prat0 - 0Manlleu0
  • 13:00 : Castelldefels0 - 0Gava0
  • 13:00 : Europa0 - 0Asco0
  • 13:00 : Masnou0 - 0Figueres0
  • 13:00 : Pobla Mafumet0 - 0Santfeliuenc0
  • 13:00 : Rubi0 - 0Cerdanyola del Valles0
  • 13:00 : Vilafranca0 - 0Vilassar de Mar0
  • 18:00 : Palamos0 - 0Martinenc0
  • 18:00 : Peralada0 - 0Montanesa0
  • 18:00 : Sabadell II0 - 0Terrassa0
  • 12:30 : Levante II0 - 0Utiel0
  • 13:00 : Requena0 - 0Novelda0
  • 18:00 : CD Castellon0 - 0La Nucia0
  • 18:00 : Ontinyent0 - 0Saguntino0
  • 18:00 : Orihuela0 - 0Muro0
  • 18:00 : Torrevieja0 - 0Paterna0
  • 12:30 : Puerta Bonita0 - 0Torrejon0
  • 12:30 : San Fernando de Henares0 - 0Atletico De Pinto0
  • 12:30 : Union Adarve0 - 0SS Reyes0
  • 13:00 : Alcobendas0 - 0Alcorcon II0
  • 13:00 : CF Internacional0 - 0Colmenar Viejo0
  • 13:00 : Mostoles0 - 0Atletico Madrid III0
  • 13:00 : Pozuelo Alarcon0 - 0Alcobendas Sport0
  • 13:00 : Villanueva del Pardillo0 - 0Rayo Majadahonda0
  • 17:30 : Parla0 - 0Navalcarnero0
  • 18:00 : Real Madrid III0 - 0RSD Alcala0
  • 13:00 : Estructuras Tino0 - 0Cultural Cebrerena0
  • 17:00 : Becerril0 - 0Villa de Simancas0
  • 17:15 : Atletico Tordesillas0 - 0Palencia0
  • 17:30 : Cristo Atletico0 - 0Bembibre0
  • 18:00 : Arandina0 - 0La Baneza0
  • 18:00 : Real Avila0 - 0Gimnastica Segoviana0
  • 13:00 : Alhaurin0 - 0El Ejido0
  • 13:00 : Atarfe Industrial0 - 0Martos0
  • 13:00 : Loja CD0 - 0Atletico Mancha Real0
  • 13:00 : Ronda0 - 0Maracena0
  • 13:00 : UD San Pedro0 - 0Guadix0
  • 13:00 : Velez0 - 0Atletico Melilla0
  • 17:30 : Los Villares0 - 0Atletico Malagueno0
  • 18:00 : Antequera0 - 0Huetor Tajar0
  • 18:00 : Los Molinos0 - 0Linares Deportivo0
  • 18:00 : Villacarrillo0 - 0Espanol Alquian0
  • 13:00 : Atletico Perines U180 - 0Llano U180
  • 13:00 : Pabellon Ourense U180 - 0Deportivo La Coruna U180
  • 13:00 : Pontevedra U180 - 0Tropezon U180
  • 13:00 : Racing Santander U180 - 0Porrino Industrial U180
  • 12:30 : Deportivo Alaves U180 - 0Eibar U180
  • 13:00 : Logrones U180 - 0San Juan U180
  • 13:15 : Numancia U180 - 0Valvanera U180
  • 18:00 : Arenas Club U180 - 0Athletic Club U180
  • 12:00 : Huesca U180 - 0Manacor U180
  • 12:30 : Real Zaragoza U180 - 0Mallorca U180
  • 13:00 : Atletico Baleares U180 - 0Gimnastic Tarragona U180
  • 13:00 : Jabac i Terrassa U180 - 0Espanyol U180
  • 13:00 : Mercantil U180 - 0Badalona U180
  • 12:30 : Goyu-Ryu U180 - 0Cadiz U180
  • 12:30 : Santa Fe U180 - 0Los Molinos U180
  • 12:30 : Sevilla Este U180 - 0Malaga U180
  • 13:00 : Maracena U180 - 0Atletico Sanluqueno U180
  • 13:00 : Seneca U180 - 0Sevilla U180
  • 18:00 : 26 de Febrero U180 - 0Recreativo Huelva U180
  • 19:00 : Almeria U180 - 0San Felix U180
  • 13:15 : Puente Castro U180 - 0Getafe U180
  • 16:45 : Real Valladolid U180 - 0Atletico Madrid U180
  • 14:00 : Arucas U180 - 0Huracan U180
  • 14:00 : Sobradillo U180 - 0Tenerife U180
  • 17:00 : Hercules U180 - 0Elche U180
  • 18:30 : Huracán Valencia U180 - 0Lorgui U180
  • 19:45 : Bnei Sakhnin0 - 0Beitar Jerusalem0
  • 15:30 : Winterthur II0 - 0Balzers0
  • 16:00 : Delemont0 - 0Breitenrain0
  • 16:00 : Le Mont0 - 0Wil 19000
  • 16:00 : Winterthur0 - 0Lausanne Sports0
  • 14:45 : Basel0 - 0Aarau0
  • 14:45 : St. Gallen0 - 0Vaduz0
  • 17:00 : Thun0 - 0Young Boys0
  • 12:00 : FeralpiSalo0 - 0Monza0
  • 15:30 : Sassari Torres0 - 0Südtirol0
  • 17:00 : Arezzo0 - 0Real Vicenza VS0
  • 19:00 : GIANA Erminio0 - 0Mantova0
  • 13:30 : LAquila0 - 0Savona0
  • 15:30 : Pistoiese0 - 0Pontedera0
  • 17:00 : Pro Piacenza0 - 0Ascoli0
  • 19:00 : Pisa0 - 0Carrarese0
  • 13:30 : Melfi0 - 0Casertana0
  • 15:30 : Benevento0 - 0Lecce0
  • 15:30 : Vigor Lamezia0 - 0Lupa Roma0
  • 17:00 : Foggia Calcio0 - 0FC Matera0
  • 19:00 : Martina Franca0 - 0Messina0
  • 13:30 : Torino0 - 0Sassuolo0
  • 16:00 : Cesena0 - 0Sampdoria0
  • 16:00 : Napoli0 - 0Cagliari0
  • 16:00 : Parma0 - 0Empoli0
  • 16:00 : Udinese0 - 0Chievo0
  • 16:00 : Verona0 - 0Fiorentina0
  • 21:45 : Milan0 - 0Inter0
  • 19:00 : Catania0 - 0US Latina0
  • 15:30 : Acqui0 - 0FC Vado0
  • 15:30 : Argentina0 - 0Bra0
  • 15:30 : ASD Pro Settimo & Eureka0 - 0RapalloBogliasco0
  • 15:30 : Borgosesia0 - 0Asti0
  • 15:30 : Chieri0 - 0OltrepoVoghera0
  • 15:30 : Cuneo0 - 0Lavagnese0
  • 15:30 : Derthona F.B.C. 19080 - 0ASD Borgomanero0
  • 15:30 : Sancolombano0 - 0Caronnese0
  • 15:30 : Sestri Levante0 - 0Novese0
  • 15:30 : Sporting Bellinzago0 - 0Vallee DAoste Charvensod0
  • 15:30 : Aurora Seriate0 - 0Pontisola0
  • 15:30 : Caravaggio0 - 0Pol. Ciliverghe Mazzano0
  • 15:30 : Castellana0 - 0Seregno0
  • 15:30 : Folgore Caratese0 - 0Ciserano0
  • 15:30 : Inveruno0 - 0Pergolettese0
  • 15:30 : Lecco0 - 0Pro Sesto0
  • 15:30 : Montichiari0 - 0Olginatese0
  • 15:30 : Sondrio0 - 0Villafranca0
  • 15:30 : Virtus Verona0 - 0FC Castiglione0
  • 15:30 : Belluno0 - 0Legnago Salus0
  • 15:30 : Fontanafredda0 - 0Alto Vicentino0
  • 15:30 : Giorgione0 - 0Dro Calcio0
  • 15:30 : Mezzocorona0 - 0Kras0
  • 15:30 : Mori Santo Stefano0 - 0Union Ripa Fenadora0
  • 15:30 : Tamai0 - 0Montebelluna0
  • 15:30 : Triestina0 - 0Union Pro0
  • 15:30 : Union ArzignanoChiampo0 - 0Sacilese0
  • 15:30 : Correggese0 - 0Fortis Juventus0
  • 15:30 : Delta Porto Tolle0 - 0Jolly Montemurlo0
  • 15:30 : Este0 - 0Bellaria Igea0
  • 15:30 : Fidenza0 - 0Abano0
  • 15:30 : Fiorenzuola0 - 0Mezzolara0
  • 15:30 : Formigine0 - 0Piacenza0
  • 15:30 : Imolese0 - 0San Paolo Padova0
  • 15:30 : Rimini0 - 0Romagna Centro0
  • 15:30 : Scandicci0 - 0Virtus Castelfranco0
  • 15:30 : Thermal Abano0 - 0Ribelle0
  • 15:30 : FC Rieti0 - 0Bastia Calcio0
  • 15:30 : Gavorrano0 - 0Olimpia Colligiana0
  • 15:30 : Massese0 - 0Flaminia0
  • 15:30 : San Donato Tavarnelle0 - 0Pianese0
  • 15:30 : SanGiovanniValdarno0 - 0Foligno0
  • 15:30 : Sansepolcro0 - 0Poggibonsi0
  • 15:30 : Villabiagio0 - 0Mobilieri Ponsacco0
  • 15:30 : Voluntas0 - 0Casacastalda0
  • 15:30 : Castelfidardo Calcio0 - 0Vis Pesaro0
  • 15:30 : Celano0 - 0Amiternina0
  • 15:30 : Fano0 - 0Jesina0
  • 15:30 : Giulianova0 - 0San Nicolo0
  • 15:30 : Maceratese0 - 0Matelica Calcio0
  • 15:30 : Olympia Agnonese0 - 0Fermana0
  • 15:30 : Recanatese0 - 0Chieti0
  • 15:30 : Sambenedettese0 - 0Campobasso0
  • 15:30 : Termoli Calcio0 - 0Civitanovese0
  • 15:30 : Anziolavinio0 - 0Arzachena0
  • 15:30 : Aprilia0 - 0San Cesareo Calcio0
  • 15:30 : Astrea0 - 0Selargius0
  • 15:30 : Cynthia0 - 0Budoni0
  • 15:30 : FC Nuorese Calcio0 - 0Fondi0
  • 15:30 : Isola Liri0 - 0Olbia 19050
  • 15:30 : Ostia Mare Lidocalcio0 - 0Viterbese0
  • 15:30 : Palestrina0 - 0Lupa Castelli Romani0
  • 15:30 : Terracina Calcio0 - 0Sora0
  • 15:30 : Bisceglie0 - 0Brindisi0
  • 15:30 : Francavilla0 - 0Scafatese0
  • 15:30 : Gelbison0 - 0Pomigliano0
  • 15:30 : Pro Cavese0 - 0MonosPolis0
  • 15:30 : Puteolana Internapoli0 - 0Arzanese0
  • 15:30 : Rossoblu Potenza0 - 0Fidelis Andria0
  • 15:30 : San Severo0 - 0Grottaglie0
  • 15:30 : Taranto0 - 0Sarnese0
  • 17:00 : Manfredonia0 - 0Gallipoli0
  • 15:30 : HinterReggio0 - 0Nuova Gioiese0
  • 15:30 : Nerostellati Frattese0 - 0Leonfortese0
  • 15:30 : Noto0 - 0Battipagliese0
  • 15:30 : Orlandina0 - 0Comprensorio M. Uffugo0
  • 15:30 : Rende0 - 0Progreditur Marcianise0
  • 15:30 : Roccella0 - 0Due Torri0
  • 15:30 : Tiger Brolo0 - 0Agropoli0
  • 15:30 : Torre Neapolis0 - 0Sorrento Calcio0
  • 15:30 : Torrecuso0 - 0Akragas0
  • 16:00 : Varese Prim.0 - 0Trapani Prim.0
  • 12:00 : Cittadella Prim.0 - 0Pescara Prim.0
  • 12:00 : Perugia Prim.0 - 0Udinese Prim.0
  • 12:00 : Lazio Prim.0 - 0Palermo Prim.0
  • 15:30 : Latina Prim.0 - 0Ternana Prim.0
  • 01:00 : Reno0 - 0Montego Bay United0
  • 22:00 : Barbican0 - 0Tivoli Gardens0
  • 22:00 : Rivoli United0 - 0Boys Town0
  • 22:00 : Sporting Central0 - 0Reno0
  • 06:00 : Honda FC0 - 0Sagawa Printing0
  • 06:00 : Blaublitz Akita1 - 1J League U224
  • 06:00 : Fujieda MYFC0 - 1Machida Zelvia4
  • 06:00 : Fukushima United2 - 1Ryukyu4
  • 06:00 : Grulla Morioka2 - 1Gainare Tottori4
  • 06:00 : Parceiro Nagano6 - 1Yokohama SCC4
  • 06:00 : Zweigen Kanazawa4 - 0Sagamihara4
  • 14:00 : Bratstvo0 - 0Radnicki Berane0
  • 14:00 : FK Arsenal Tivat0 - 0Zabjelo0
  • 14:00 : Ibar0 - 0Jezero Plav0
  • 14:00 : Iskra0 - 0Igalo0
  • 14:00 : Jedinstvo Bijole Polje0 - 0Cetinje0
  • 14:00 : Kom0 - 0Decic Tuzi0
  • 03:00 : Cayman Athletic0 - 0Cayman Brac0
  • 18:00 : Nea Salamis0 - 0Ermis Aradippou0
  • 14:30 : Olympiakos Nicosia0 - 0AE Zakakiou0
  • 14:30 : Ahironas Liopetriou0 - 0Ethnikos Assias0
  • 12:00 : Omonia Nicosia U210 - 0AEL U210
  • 14:30 : Anorthosis U210 - 0Enosis U210
  • 14:30 : Apollon U210 - 0Olympiakos U210
  • 14:30 : Aris U210 - 0Ethnikos Achna U210
  • 14:30 : Ayia Napa U210 - 0AEK Larnaca U210
  • 14:30 : Nea Salamis U210 - 0Halkanoras U210
  • 00:30 : Once Caldas1 - 0Atletico Nacional4
  • 02:30 : Atletico Huila3 - 3Santa Fe4
  • 22:00 : Deportivo Rionegro0 - 0Union Magdalena0
  • 07:15 : FC Seoul0 - 0Seongnam0
  • 19:00 : Guanacasteca0 - 0Jaco Rays0
  • 19:00 : Puntarenas FC0 - 0Barrio Mexico0
  • 19:00 : San Carlos0 - 0Coto Brus0
  • 22:00 : Cariari Pococi0 - 0Escazucena0
  • 04:00 : Deportivo Saprissa1 - 0CS Herediano4
  • 19:00 : CS Cartagines0 - 0Belen Siglo XXI0
  • 22:00 : Limon FC0 - 0Alajuelense0
  • 12:00 : Banga Gargzdai0 - 0Siauliai0
  • 16:00 : Granitas Klaipeda0 - 0Zalgiris Vilnius0
  • 14:15 : Al Nabi Shayth0 - 0Salam Zgharta0
  • 14:15 : Racing Beirut0 - 0Tadamon Sour0
  • 15:30 : Al Akhaa Al Ahli0 - 0Al Nejmeh0
  • 17:00 : Avenir Beggen0 - 0Bastendorf0
  • 17:00 : Green Boys0 - 0Steinfort0
  • 17:00 : Kehlen0 - 0Boevange/Attert0
  • 17:00 : Lorentzweiler0 - 0Wincrange0
  • 17:00 : Marisca Mersch0 - 0Atert Bissen0
  • 17:00 : Orania Vianden0 - 0Jeunesse Schieren0
  • 17:00 : Residence Walferdange0 - 0Norden 020
  • 15:30 : Luna Obercorn0 - 0Sporting Bertrange0
  • 17:00 : Alliance Aischdall0 - 0Berdenia Berbourg0
  • 17:00 : Jeunesse Junglinster0 - 0Schifflange0
  • 17:00 : Koeppchen0 - 0Berdorf Consdorf0
  • 17:00 : Union Mertert Wasserbillig0 - 0Esch0
  • 17:00 : URB0 - 0Bettembourg0
  • 17:00 : Yellow Boys Weiler0 - 0Obercorn0
  • 17:00 : Differdange 030 - 0Victoria Rosport0
  • 17:00 : Fola Esch0 - 0UN Kaerjeng0
  • 17:00 : Hostert0 - 0Etzella Ettelbrück0
  • 17:00 : Jeunesse Canach0 - 0F91 Dudelange0
  • 17:00 : Mondorf-les-Bains0 - 0Jeunesse Esch0
  • 17:00 : Rumelange0 - 0Progres Niedercorn0
  • 17:00 : Wiltz0 - 0Grevenmacher0
  • 17:00 : Mamer0 - 0Sandweiler0
  • 17:00 : Mondercange0 - 0RM Hamm Benfica0
  • 17:00 : Racing FC0 - 0UNA Strassen0
  • 17:00 : Swift Hesperange0 - 0Muhlenbach-Sandzak0
  • 17:00 : Titus Lamadelaine0 - 0Minerva Lintgen0
  • 17:00 : Union Kayl-Tetange0 - 0Erpeldange0
  • 17:30 : Videoton0 - 0Ferencvaros0
  • 19:30 : Györi ETO0 - 0Debrecen0
  • 14:00 : Debrecen II0 - 0Salgotarjani BTC0
  • 14:00 : Veresegyhaz VSK0 - 0Felsotarkany SE0
  • 13:00 : Videoton II0 - 0Szeol0
  • 14:00 : Dunaharaszti MTK0 - 0ESMTK0
  • 14:00 : Metalurg Skopje0 - 0Turnovo0
  • 14:00 : Sileks0 - 0Skendija 790
  • 14:00 : Teteks0 - 0Pelister0
  • 15:00 : Melita0 - 0Zurrieq0
  • 15:00 : Pembroke Athleta0 - 0Gzira United0
  • 17:15 : St. Andrews0 - 0Rabat Ajax0
  • 17:15 : Vittoriosa Stars0 - 0St. George0
  • 15:00 : Naxxar Lions0 - 0Qormi0
  • 17:00 : Valletta0 - 0Mosta0
  • 03:00 : Deportivo Tepic1 - 1Altamira FC4
  • 01:00 : Club America1 - 2Atlas4
  • 01:00 : Puebla3 - 3Santos Laguna4
  • 03:00 : Tigres UANL2 - 1Toluca4
  • 03:00 : Universidad Guadalajara1 - 1Cruz Azul4
  • 04:06 : Pachuca1 - 0Veracruz4
  • 05:00 : Chiapas FC2 - 1Queretaro4
  • 20:00 : Pumas UNAM0 - 0Monterrey0
  • 00:00 : Tigres UANL U200 - 0Toluca U200
  • 17:00 : Pumas UNAM U200 - 0Monterrey U200
  • 14:30 : Petrojet0 - 0El Geish0
  • 17:00 : El Raja0 - 0Zamalek0
  • 20:00 : Al Ahly0 - 0Nasr Cairo0
  • 13:00 : Academia UTM0 - 0Veris0
  • 13:00 : Dinamo-Auto0 - 0Dacia0
  • 16:00 : Zimbru0 - 0FC Tiraspol0
  • 18:00 : Armee0 - 0Tidjikja0
  • 15:30 : Blue Waters0 - 0United Stars0
  • 17:00 : Benfica0 - 0Orlando Pirates (NAM)0
  • 17:00 : Citizens0 - 0Rebels0
  • 17:00 : Eleven Arrows0 - 0Julinho Sporting0
  • 17:00 : Touch & Go0 - 0Mighty Gunners0
  • 19:00 : Civics0 - 0Tigers SC0
  • 21:00 : Black Africa0 - 0Tura Magic0
  • 23:00 : UNAM0 - 0African Stars0
  • 20:00 : Brann0 - 0Mjondalen0
  • 14:15 : Molde0 - 0Odds BK0
  • 03:00 : Sporting San Miguelito0 - 1San Francisco4
  • 01:00 : Club Olimpia0 - 0Rubio Nu4
  • 23:00 : 3 de Febrero0 - 0Deportivo Capiata0
  • 20:00 : Atletico Torino0 - 0Walter Ormeno0
  • 20:00 : Comerciantes Unidos0 - 0Pacifico0
  • 20:00 : Deportivo Coopsol0 - 0Sport Boys0
  • 20:00 : Deportivo Municipal0 - 0Alianza Universidad0
  • 20:00 : Jose Galvez0 - 0Carlos Manucci Trujillo0
  • 20:00 : Sport Victoria0 - 0Union Huaral0
  • 22:00 : Alfonso Ugarte Puno0 - 0Defensor San Alejandro0
  • 22:00 : Cariocos de Majes0 - 0Union Fuerza Minera0
  • 22:00 : Sport Loreto0 - 0Aurora Chancayllo0
  • 22:00 : Sporting Cristal Tumbes0 - 0Defensor La Bocana0
  • 22:00 : Unión Pichanaki0 - 0Sport Aguila0
  • 03:00 : Cesar Vallejo3 - 0Inti Gas4
  • 18:00 : Sporting Cristal0 - 0Union Comercio0
  • 20:15 : Leon de Huanuco0 - 0Universitario0
  • 23:00 : Alianza Lima0 - 0UTC Cajamarca0
  • 13:00 : Podbeskidzie II0 - 0Polonia Bytom0
  • 14:00 : Olimpia Olsztynek0 - 0Jagiellonia II0
  • 16:30 : Lechia Gdansk0 - 0Jagiellonia Bialystok0
  • 19:00 : Piast Gliwice0 - 0Lech Poznan0
  • 16:00 : Vieira SC0 - 0Freamunde0
  • 16:00 : Vizela0 - 0Operario0
  • 17:00 : CD Feirense0 - 0Chaves0
  • 17:00 : Gil Vicente0 - 0Varzim0
  • 17:00 : Nacional0 - 0Ribeirao0
  • 17:00 : Pacos Ferreira0 - 0Atletico Riachense0
  • 17:00 : Penafiel0 - 0Desportivo Aves0
  • 17:00 : Santa Maria0 - 0Santa Eulalia0
  • 19:00 : Oriental Lisboa0 - 0Vitoria Setubal0
  • 21:15 : Vitoria Guimaraes0 - 0Sporting Braga0
  • 17:00 : Coimbroes0 - 0Pedras Rubras0
  • 17:00 : Gondomar0 - 0SC Espinho0
  • 17:00 : Lusitania FC Lourosa0 - 0Salgueiros0
  • 17:00 : Moimenta da Beira0 - 0Cinfaes0
  • 17:00 : Sousense0 - 0Sobrado0
  • 17:00 : Oliveira Hospital0 - 0Naval 1 De Maio0
  • 17:00 : Pampilhosa0 - 0Mortagua0
  • 17:00 : Sourense0 - 0Benfica Castelo Branco0
  • 17:00 : Tourizense0 - 0AD Nogueirense0
  • 17:00 : Vitoria De Sernache0 - 0Pombal0
  • 15:30 : Pandurii Targu Jiu0 - 0Botosani0
  • 18:00 : CFR Cluj0 - 0CSMS Iaşi0
  • 20:30 : Petrolul Ploiesti0 - 0Targu Mureş0
  • 11:00 : Fairplay Bucureşti (K)0 - 0Heniu Prundu Bârg?ului (K)0
  • 11:00 : REAL Craiova (K)0 - 0CFR Timişoara (K)0
  • 11:00 : Universitatea Alexandria (K)0 - 0ASA Targu Mureş (K)0
  • 13:30 : Olimpia Universitatea (K)0 - 0Brazi (K)0
  • 16:30 : Amagaju0 - 0Police FC0
  • 16:30 : Espoir0 - 0Gicumbi0
  • 16:30 : Etincelles0 - 0Sunrise0
  • 16:30 : Musanze0 - 0AS Kigali0
  • 16:30 : Rayon Sports0 - 0Kiyovu Sports0
  • 12:30 : Dinamo Moscow0 - 0Terek Grozny0
  • 15:00 : Arsenal Tula0 - 0Amkar0
  • 17:30 : Spartak Moscow0 - 0Mordovia Saransk0
  • 12:00 : Ufa U210 - 0Lokomotiv Moscow U210
  • 12:30 : Amkar Perm U210 - 0Arsenal Tula U210
  • 00:00 : Garden Hotspurs0 - 0SPD United0
  • 02:30 : St. Peters0 - 0Mantab0
  • 23:00 : St. Pauls United0 - 0St. Thomas Strikers0
  • 16:00 : Fiorentino0 - 0Juvenes / Dogana0
  • 16:00 : Murata0 - 0Folgore / Falciano0
  • 16:00 : Virtus0 - 0La Fiorita0
  • 21:00 : Deportes Quilicura0 - 0Deportes Valdivia0
  • 22:00 : Municipal Mejillones0 - 0Malleco Unido0
  • 22:00 : Naval0 - 0Municipal La Pintana0
  • 21:00 : CD Universidad Catolica0 - 0Colo Colo0
  • 21:00 : Cobresal0 - 0O Higgins0
  • 21:00 : Palestino0 - 0Union La Calera0
  • 23:30 : Audax Italiano0 - 0Universidad Concepcion0
  • 02:00 : Curico Unido2 - 0CD Everton4
  • 21:00 : Copiapo0 - 0Union San Felipe0
  • 21:30 : Santiago Morning0 - 0Iberia0
  • 22:00 : San Luis De Quillota0 - 0La Serena0
  • 23:00 : CSD Rangers0 - 0Concepcion0
  • 14:00 : Sloga Petrovac na Mlavi0 - 0Proleter Novi Sad0
  • 14:00 : Cukaricki Stankom0 - 0Jagodina0
  • 14:00 : OFK Beograd0 - 0Mladost Lucani0
  • 18:00 : Partizan Belgrade0 - 0Napredak Krusevac0
  • 14:00 : Sered0 - 0Samorin0
  • 14:00 : Slovan Duslo Sala0 - 0Spartak Trnava II0
  • 14:00 : Kosice II0 - 0Lokomotiva Zvolen0
  • 12:00 : Slovan Duslo Sala (K)0 - 0Zilina (K)0
  • 20:00 : Slovan Bratislava0 - 0Spartak Myjava0
  • 17:00 : Radomlje0 - 0Krka0
  • 15:00 : Brda0 - 0Ajdovscina Skou0
  • 15:00 : Jadran Dekani0 - 0Adria0
  • 20:00 : Lendava0 - 0Mura0
  • 21:30 : Kamal Dewaker0 - 0PVV0
  • 21:30 : Papatam0 - 0Nishan ?420
  • 02:00 : Dragon0 - 0Tamarii Faa a0
  • 06:20 : Pirae0 - 0Tefana0
  • 08:30 : Excelsior0 - 0Roniu0
  • 13:00 : Ofspor0 - 0Kartalspor0
  • 13:30 : Aydınspor 19230 - 0Fethiyespor0
  • 13:30 : Bayrampaşa0 - 0Ümraniyespor0
  • 13:30 : Centone Karagümrük0 - 0Hacettepe Spor0
  • 13:30 : Keçiörengücü0 - 0Turgutluspor0
  • 13:30 : Körfez İskenderunspor0 - 0Tarsus İdman Yurdu0
  • 13:30 : Menemen Belediyespor0 - 01461 Trabzon0
  • 13:30 : Pendikspor0 - 0Yeni Malatyaspor0
  • 13:30 : Tavşanlı Linyitspor0 - 0Tokatspor0
  • 13:00 : Gümüşhanespor0 - 0MKE Ankaragücü0
  • 13:30 : Gölbaşıspor0 - 0Diyarbakır BBSK0
  • 13:30 : Göztepe0 - 0Kocaeli Birlikspor0
  • 13:30 : Hatayspor0 - 0Altay0
  • 13:30 : İnegölspor0 - 0Bandırmaspor0
  • 13:30 : Kahramanmaraşspor0 - 0Bugsaşspor0
  • 13:30 : Kırklarelispor0 - 0Pazarspor0
  • 13:30 : Nazilli Belediyespor0 - 0Düzyurtspor0
  • 13:30 : Sarıyer0 - 0Tepecikspor0
  • 13:00 : Batman Petrolspor0 - 0Gaziosmanpaşa0
  • 13:30 : Ankara Adliyespor0 - 0Tire 19220
  • 13:30 : Bozüyükspor0 - 3Çorum Belediyespor10
  • 13:30 : Darıca Gençlerbirliği0 - 0Manavgatspor0
  • 13:30 : İstanbulspor0 - 0Kırıkhanspor0
  • 13:30 : Niğde Belediyespor0 - 0Zonguldak Kömürspor0
  • 13:30 : Tutap Şekerspor0 - 0Bursa Nilüferspor0
  • 13:30 : Tuzlaspor0 - 0Kızılcabölükspor0
  • 13:00 : Eyüpspor0 - 0Dört Eylül Belediyespor0
  • 13:00 : Yeni Diyarbakırspor0 - 0Çankırıspor0
  • 13:30 : Dardanelspor0 - 0Arsinspor0
  • 13:30 : Denizli BBSK0 - 0Maltepespor0
  • 13:30 : Gölcükspor0 - 0Sancaktepe BSK0
  • 13:30 : Kemer Tekirovaspor0 - 0Derincespor0
  • 13:30 : Payas Belediye 19750 - 0Erzincan Refahiyespor0
  • 13:30 : Yeşil Bursa0 - 068 Yeni Aksarayspor0
  • 13:00 : BB Erzurumspor0 - 0Bayburt Grup Özel İdare0
  • 13:30 : Anadolu Üsküdar 19080 - 0İstanbul Güngörenspor0
  • 13:30 : Ayvalıkgücü Belediyespor0 - 0Orhangazispor0
  • 13:30 : Balçova Yaşamspor0 - 0Etimesgut Belediyespor0
  • 13:30 : Kayseri Şekerspor0 - 0Beylerbeyi0
  • 13:30 : Sakaryaspor0 - 0Bergama Belediyespor0
  • 13:30 : Sandıklıspor0 - 0Van BBSK0
  • 13:30 : Silivrispor0 - 0Kahramanmaraş BBSK0
  • 12:30 : Diyarbakır1968 SK0 - 0Gercüş Bağlarspor0
  • 12:30 : Hasköy Yıldız0 - 012 Bingölspor0
  • 12:30 : Mardinspor0 - 0Kurtalanspor0
  • 12:30 : Patnos Gençlik0 - 0Diyarbakır Yolspor0
  • 12:30 : Tatvan G.Birliği0 - 0Cizre Spor0
  • 12:30 : Yüksekova Belediye0 - 0Başkalespor0
  • 13:30 : Arifiye Kalaycı0 - 0Eskişehir Demirspor0
  • 13:30 : Düzcespor0 - 0Kıbrıscıkspor0
  • 13:30 : Karasuspor0 - 0Serdivanspor0
  • 13:30 : Sultangazispor0 - 0Avcılar Belediye0
  • 13:30 : Arnavutköy Belediye0 - 0Çengelköyspor0
  • 13:30 : Babaeskispor0 - 0Keşan Anafartalar0
  • 13:30 : Büyükçekmece Bld.0 - 0Çınarlıspor0
  • 13:30 : Edirnespor GK0 - 0Tekirdağspor0
  • 13:30 : Ergene Velimeşe0 - 0Kozlu Belediyespor0
  • 12:30 : Araklı Karadere0 - 0Ardeşenspor0
  • 12:30 : Bayburt Belediyespor0 - 0Serhat Ardahan0
  • 12:30 : Beşikdüzüspor0 - 013 Şubat Erzincan GK0
  • 12:30 : Çayelispor0 - 0Arhavispor0
  • 12:30 : Görelespor0 - 0Iğdır Aras0
  • 12:30 : Karsspor0 - 01926 Bulancakspor0
  • 12:30 : Torulspor0 - 0Yomraspor0
  • 13:30 : Adıyaman İl Özel İdare0 - 0Adıyamanspor0
  • 13:30 : Karaköprü Belediyespor0 - 0Şehit Kamil Bld.0
  • 13:30 : Pazarcıkspor0 - 0Suruç Gençlik0
  • 13:30 : Şenyurtspor0 - 044 Malatyaspor0
  • 13:30 : Akşehir Spor0 - 0Sarayönü Belediyespor0
  • 13:30 : Ceyhanspor0 - 0Dörtyol Gençlerbirliği0
  • 13:30 : Hadırlıgücü0 - 0Osmaniyespor FK0
  • 13:30 : Reyhanlı Belediyespor0 - 0Karaman Bld.0
  • 13:30 : Selçuklu Belediyespor0 - 0Akdeniz Belediyespor0
  • 13:30 : Toroslar Belediyespor0 - 0Kozan Belediyespor0
  • 13:30 : Çarşambaspor0 - 0Ladik Belediye0
  • 13:30 : Güzelorduspor0 - 0Turhalspor0
  • 13:30 : Kaptan D.Ç.S.Yenicespor0 - 01930 Bafraspor0
  • 13:30 : Kastamonuspor 19660 - 0Ulukavakspor0
  • 13:30 : Sinopspor0 - 0Bartınspor0
  • 13:30 : Termespor0 - 0Fatsa Belediyespor0
  • 13:30 : Ünyespor0 - 0Yeni Amasyaspor0
  • 13:30 : Kayseri Yolspor0 - 0Sorgun Belediyespor0
  • 13:30 : MKE Kırıkkalespor0 - 0Kazan Belediyespor0
  • 13:30 : Sincan Belediyespor0 - 0Zara Belediyespor0
  • 13:30 : Sivas Cumhuriyet Ünv.0 - 0Yeni Altındağ Bld.0
  • 13:30 : Yeşil Kırşehirspor0 - 0Aksaray Sanayi GK0
  • 13:30 : Yozgatspor A.Ş.0 - 0Hacılar Erciyes0
  • 13:30 : Bucak Belediyespor0 - 0Eğirdirspor0
  • 13:30 : Isparta DSİ0 - 0Uşak Sportif0
  • 13:30 : Konyaaltı Belediyespor0 - 0Bodrum Bld Bodrum0
  • 13:30 : Muğlaspor0 - 0Muratpaşa Belediyespor0
  • 13:30 : Pamukkalespor0 - 0Sarayköyspor0
  • 13:30 : Selvioğluspor0 - 0İzmirspor0
  • 13:30 : Yeşilovaspor0 - 0Afjet Afyonspor0
  • 13:30 : Bozdoğan Bld.0 - 0Atillaspor0
  • 13:30 : Didim Belediyespor0 - 0İncirliova Bld.0
  • 13:30 : Erdekspor0 - 0Soma Sotesspor0
  • 13:30 : İzaks Gaziemir0 - 0Karabiga Belediye0
  • 13:30 : Narlıdere Belediye0 - 0Manisa BŞBelediye0
  • 13:30 : Somaspor0 - 0Sındırgı Belediyespor0
  • 13:30 : Yeni Çanspor0 - 0Balıkesir BŞBelediye0
  • 13:30 : Bozüyük Vitraspor0 - 0Sultanbeyli Bld.0
  • 13:30 : Çayırovaspor0 - 0Modafenspor0
  • 13:30 : Gebze Sultan Orhan0 - 0İFA0
  • 13:30 : Kestel Belediyespor0 - 0İnegöl Gençlergücü0
  • 13:30 : Leventspor0 - 0Gebzespor0
  • 13:30 : Mudanyaspor0 - 0Altınova Belediyespor0
  • 12:00 : Ataşehir Belediyesi (K)0 - 0Adana İdmanyurduspor (K)0
  • 12:00 : Eskişehirspor (K)0 - 0Derincespor (K)0
  • 12:00 : Gazikentspor (K)0 - 0Trabzon İdmanocağı (K)0
  • 12:00 : İlkadım Belediyesi (K)0 - 0Karadeniz Ereğlispor (K)0
  • 12:00 : Amasya Eğitimspor (K)0 - 01207 Antalya Murat Paşa Belediyesi (K)0
  • 12:00 : Fomget Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Elazığ Bordo Atletikspor (K)0
  • 12:00 : Hakkarigücü (K)0 - 0Mersin Camspor (K)0
  • 12:00 : Kayseri Gençlerbirliği (K)0 - 0Karşıyaka Kolejispor (K)0
  • 12:00 : Nusaybin Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Kireçburnu (K)0
  • 12:00 : Ovacık Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Vatan Halk Oyunları Ve Gençlikspor (K)0
  • 12:00 : Bakırköy Gençlikspor (K)0 - 0Akdeniz Nurçelik Spor (K)0
  • 12:00 : Bakırköy Zara (K)0 - 0Fatih Vatanspor (K)0
  • 12:00 : CFS Bağcılarspor (K)0 - 0Sakarya Bayan FK (K)0
  • 12:00 : Dudullu (K)0 - 0Beşiktaş (K)0
  • 12:00 : Denizli Hanbat Bayan FK (K)0 - 0Harb-İşspor (K)0
  • 12:00 : Elitspor (K)0 - 0Nazilli Belediyespor (K)0
  • 12:00 : 7 Eylül Gençlikspor (K)0 - 0Gemlik Zeytinspor (K)0
  • 12:00 : Ankara Metropolspor (K)0 - 0Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi (K)0
  • 12:00 : Düzce Gençlik (K)0 - 0Sinop Özel İdarespor (K)0
  • 12:00 : Zonguldak Gençlik (K)0 - 0Hamidiyespor (K)0
  • 12:00 : Kayseri Güneşspor (K)0 - 0Mersin Gençlerbirliği (K)0
  • 12:00 : Tarsus Gençlerbirliği (K)0 - 0Kılıçaslan Yıldızspor (K)0
  • 12:00 : Yıldırım Beyazıt Şafakspor (K)0 - 0Kayseri Atletikspor (K)0
  • 13:30 : Elazığspor0 - 0Altınordu0
  • 13:30 : Gaziantep BBSK0 - 0Manisaspor0
  • 13:30 : Şanlıurfaspor0 - 0Adana Demirspor0
  • 15:00 : Adanaspor0 - 0Giresunspor0
  • 15:00 : Antalyaspor0 - 0Denizlispor0
  • 18:30 : Orduspor0 - 0Samsunspor0
  • 13:30 : Gençlerbirliği0 - 0Karabükspor0
  • 13:30 : Torku Konyaspor0 - 0Gaziantepspor0
  • 16:00 : Eskişehirspor0 - 0Kayseri Erciyesspor0
  • 19:00 : Beşiktaş0 - 0Kasımpaşa0
  • 14:00 : Adana Demirspor U190 - 0Şanlıurfaspor U190
  • 14:00 : Alanyaspor U190 - 0Kayserispor U190
  • 14:00 : Altınordu U190 - 0Elazığspor U190
  • 14:00 : Bucaspor U190 - 0Karşıyaka U190
  • 14:00 : Denizlispor U190 - 0Antalyaspor U190
  • 14:00 : Manisaspor U190 - 0Gaziantep BBSK U190
  • 14:00 : Osmanlıspor U190 - 0Boluspor U190
  • 14:00 : Samsunspor U190 - 0Orduspor U190
  • 14:00 : Fenerbahçe U190 - 0Bursaspor U190
  • 14:00 : Gaziantepspor U190 - 0Konyaspor U190
  • 14:00 : İstanbul Başakşehir U190 - 0Rizespor U190
  • 14:00 : Karabükspor U190 - 0Gençlerbirliği U190
  • 14:00 : Kasımpaşa U190 - 0Beşiktaş U190
  • 14:00 : Kayseri Erciyesspor U190 - 0Eskişehirspor U190
  • 14:00 : Mersin İdmanyurdu U190 - 0Akhisar Belediye U190
  • 14:00 : Sivasspor U190 - 0Balıkesirspor U190
  • 13:30 : Adanaspor U210 - 0Giresunspor U210
  • 13:30 : Antalyaspor U210 - 0Denizlispor U210
  • 13:30 : Elazığspor U210 - 0Orduspor U210
  • 13:30 : Gaziantep BBSK U210 - 0Manisaspor U210
  • 13:30 : Orduspor U210 - 0Samsunspor U210
  • 13:30 : Şanlıurfaspor U210 - 0Adana Demirspor U210
  • 13:30 : Beşiktaş U210 - 0Kasımpaşa U210
  • 13:30 : Eskişehirspor U210 - 0Kayseri Erciyesspor U210
  • 13:30 : Gençlerbirliği U210 - 0Karabükspor U210
  • 13:30 : Torku Konyaspor U210 - 0Gaziantepspor U210
  • 14:00 : Metalurh Donetsk0 - 0Volyn Lutsk0
  • 17:00 : Vorskla Poltava0 - 0Zorya Lugansk0
  • 19:30 : Metalurh Zaporizhya0 - 0Dynamo Kiev0
  • 14:30 : Racing Club Montevideo0 - 0CA River Plate0
  • 21:30 : Rampla Juniors FC0 - 0Tacuarembo0
  • 22:00 : Centro Atletico Fenix0 - 0CA Penarol0
  • 22:00 : Deportivo Lara0 - 0Deportivo Tachira0
  • 22:30 : Estudiantes De Merida0 - 0Zulia0
  • 22:30 : Metropolitanos0 - 0Deportivo Anzoategui0
  • 22:30 : Mineros De Guayana0 - 0Carabobo0
  • 22:30 : Trujillanos0 - 0Tucanes0
  • 23:30 : Aragua0 - 0Deportivo Petare0
  • 23:30 : Caracas FC0 - 0Atletico Venezuela0
  • 04:00 : Wellington Phoenix Res1 - 2Waitakere United4
  • 04:30 : Canterbury United2 - 2Team Wellington4
  • 15:00 : Pierikos0 - 0Olympiakos Volos0
  • 15:00 : Anagennisi Giannitsa0 - 0Apollon Arnaia0
  • 15:00 : Aris Akropotamos0 - 0Panserraikos0
  • 15:00 : Byzantio Kokkinokhoma0 - 0Aris Saloniki0
  • 15:00 : Doxa Dramas0 - 0Thyella Filotas0
  • 15:00 : Ethnikos Neo Agioneri0 - 0Ethnikos Alexandroupoli0
  • 15:00 : Iraklis Ampelokipoi0 - 0Evros Soufli0
  • 15:00 : Kampaniakos Chalastra0 - 0Kavala0
  • 15:00 : Kastoria0 - 0Orfeas Eleftheroupolis0
  • 15:00 : Anagenisi Artas0 - 0Opountios0
  • 15:00 : Dotieas Agias0 - 0Ethnikos Filippiades0
  • 15:00 : EAP Makrochori0 - 0Karaiskakis0
  • 15:00 : Oikonomos0 - 0Lefkadia0
  • 15:00 : Pyrasos Nea Anchialos0 - 0Achilleas Neokaisareia0
  • 15:00 : Pyrsos Grevena0 - 0Trikala0
  • 15:00 : Thesprotos0 - 0Kozani0
  • 15:00 : Vataniakos0 - 0Rigas Feraios0
  • 15:00 : Aiolikos0 - 0Zakynthiakos0
  • 15:00 : AO Loutraki0 - 0Kymi0
  • 15:00 : Kalamata0 - 0Panargeaikos Agros0
  • 15:00 : Mandraikos0 - 0Vyzas0
  • 15:00 : Panarkadikos0 - 0Achaiki0
  • 15:00 : Panelefsiniakos0 - 0Doxa Nea Manolada0
  • 15:00 : PAO Vardas0 - 0Asteras Magoulas0
  • 16:00 : National Assembly0 - 0Nkana0
  • 15:00 : Black Rhinos0 - 0Bantu Rovers0
  • 15:00 : Buffaloes0 - 0Hwange0
  • 15:00 : Dynamos0 - 0How Mine0
  • 15:00 : Harare City0 - 0Chicken Inn0
  • 15:00 : Highlanders0 - 0Chapungu United0
  • 15:00 : Kariba0 - 0CAPS United0
  • 15:00 : Platinum0 - 0Chiredzi0
  • 15:00 : Triangle United0 - 0Shabanie Mine0
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,2225
EURO
2,7535
IMKB
80.549
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara-3/8 ºC
İstanbul8/10 ºC
İzmir8/15 ºC

Canlı Sonuçlar

 
Türkiye Spor Toto Süper Lig
23.11.2014IY
13:30Gençlerbirliğiv Karabükspor-
13:30Torku Konyasporv Gaziantepspor-
16:00Eskişehirsporv Kayseri Erciyesspor-
19:00Beşiktaşv Kasımpaşa-
22.11.2014IY
13:30MSÇaykur Rizespor0 - 2 İstanbul Başakşehir0 - 1
16:00MSAkhisar Belediyespor1 - 1 Mersin İdmanyurdu0 - 0
19:00MSGalatasaray0 - 3 Trabzonspor0 - 0
 
Almanya Bölgesel Lig Kuzey
23.11.2014IY
14:00Werder Bremen IIv Eintracht Braunschweig II-
14:45Weiche Flensburgv Hannover 96 II-
15:00Cloppenburgv FT Braunschweig-
15:00Eintracht Norderstedtv Hamburger SV II-
15:00Goslarer SCv Meppen-
15:00LSK Hansav Schwarz-Weiss Rehden-
15:00VfB Oldenburgv VfR Neumünster-
22.11.2014IY
15:00MSLübeck2 - 2 Havelse1 - 1
15:00MSWolfsburg II3 - 0 St. Pauli II1 - 0
 
İngiltere 1.Lig
22.11.2014IY
17:00MSBradford1 - 1 Gillingham0 - 0
17:00MSBristol City0 - 1 Preston0 - 1
17:00MSChesterfield2 - 1 Barnsley1 - 0
17:00MSColchester0 - 1 Coventry0 - 0
17:00MSCrawley2 - 2 Scunthorpe United0 - 1
17:00MSFleetwood Town0 - 1 Walsall0 - 1
17:00MSLeyton Orient4 - 1 Crewe Alexandra2 - 0
17:00MSMilton Keynes Dons1 - 0 Port Vale1 - 0
17:00MSNotts County1 - 2 Yeovil0 - 0
17:00MSPeterborough United1 - 2 Swindon Town0 - 1
17:00MSRochdale1 - 3 Doncaster Rovers1 - 1
17:00MSSheffield United1 - 1 Oldham Athletic0 - 1
 
İngiltere 2.Lig
22.11.2014IY
17:00MSAccrington Stanley2 - 1 Cambridge United1 - 0
17:00MSBurton Albion1 - 0 Luton Town0 - 0
17:00MSBury1 - 3 Newport County0 - 2
17:00MSCheltenham Town1 - 4 Wycombe Wanderers1 - 2
17:00MSDagenham & Redbridge4 - 2 Carlisle United3 - 1
17:00MSExeter City3 - 2 Shrewsbury0 - 2
17:00MSHartlepool United1 - 3 York City1 - 0
17:00MSMansfield Town1 - 0 Plymouth Argyle1 - 0
17:00MSNorthampton Town1 - 0 Stevenage1 - 0
17:00MSOxford United0 - 0 AFC Wimbledon0 - 0
17:00MSPortsmouth3 - 0 Morecambe1 - 0
17:00MSTranmere1 - 2 Southend United0 - 2
 
İskoçya Championship
22.11.2014IY
14:45MSHearts2 - 0 Rangers0 - 0
17:00MSAlloa Athletic2 - 3 Falkirk1 - 2
17:00MSCowdenbeath1 - 0 Livingston0 - 0
17:00MSDumbarton3 - 6 Hibernian0 - 3
19:30MSQueen of South2 - 0 Raith Rovers1 - 0
 
İskoçya 1.Lig
22.11.2014IY
17:00MSDunfermline Athletic4 - 0 Stirling Albion2 - 0
17:00MSForfar Athletic2 - 0 Ayr United1 - 0
17:00MSMorton3 - 1 Stenhousemuir2 - 0
17:00MSPeterhead1 - 1 Brechin City0 - 0
17:00MSStranraer1 - 0 Airdrieonians0 - 0
 
İskoçya 2.Lig
22.11.2014IY
17:00MSArbroath4 - 0 Clyde4 - 0
17:00MSBerwick Rangers2 - 0 Annan Athletic0 - 0
17:00MSEast Fife1 - 1 Elgin City1 - 1
17:00MSEast Stirlingshire4 - 0 Montrose2 - 0
17:00MSQueens Park0 - 1 Albion Rovers0 - 0
 
Slovakya Süper Lig
23.11.2014IY
20:00Slovan Bratislavav Spartak Myjava-
22.11.2014IY
14:00MSPodbrezova1 - 2 Ruzomberok0 - 0
14:00MSSpartak Trnava3 - 1 Kosice1 - 1
17:30MSDAC Dunajska Streda0 - 0 Dukla Banska Bystrica0 - 0
18:30MSTrencin3 - 1 Senica2 - 1
 
Çek Cumhuriyeti Czech Liga
23.11.2014IY
16:45Viktoria Plzenv Bohemians 1905-
19:00Slavia Pragv Hradec Kralove-
22.11.2014IY
18:00MSSlovan Liberec2 - 2 Jihlava0 - 1
18:00MSSparta Prag4 - 0 Ceske Budejovice1 - 0
18:00MSTeplice1 - 0 Dukla Prag0 - 0
18:00MSZbrojovka Brno1 - 0 Pribram1 - 0
21:15MSBanik Ostrava1 - 2 Jablonec0 - 1
 
Slovenya 1. SNL
23.11.2014IY
17:00Radomljev Krka-
22.11.2014IY
15:00MSGorica1 - 0 Zavrc1 - 0
17:00MSMaribor4 - 0 Koper3 - 0
17:00MSRudar Velenje0 - 0 Celje0 - 0
19:00MSOlimpija Ljubljana2 - 1 Domzale2 - 0
 
Hırvatistan 1. HNL
23.11.2014IY
16:00Lokomotiva Zagrebv Slaven Koprivnica-
18:00RNK Splitv NK Zagreb-
22.11.2014IY
16:00ErtDinamo Zagreb0 - 0 Hajduk Split0 - 1
18:00MSNK Zadar0 - 1 Rijeka0 - 0
 
İsviçre Challenge Lig
23.11.2014IY
16:00Le Montv Wil 1900-
16:00Winterthurv Lausanne Sports-
22.11.2014IY
18:45MSChiasso2 - 2 Biel-Bienne0 - 1
18:45MSWohlen0 - 2 Lugano0 - 1
 
Arjantin Premier Lig Torneo Inicial
23.11.2014IY
00:10MSVelez Sarsfield1 - 4 Godoy Cruz1 - 2
01:30MSLanus2 - 0 Gimnasia La Plata1 - 0
22:00Belgrano Cordobav Atletico Tigre-
22:00Estudiantesv Defensa y Justicia-
22.11.2014IY
01:30MSBanfield3 - 1 Quilmes1 - 1
22:00MSAtletico Rafaela2 - 0 San Lorenzo0 - 0
23:00MSOlimpo1 - 1 Rosario Central1 - 0
 
Meksika Liga MX Apertura
23.11.2014IY
01:00MSClub America1 - 2 Atlas1 - 1
01:00MSPuebla3 - 3 Santos Laguna0 - 2
03:00MSTigres UANL2 - 1 Toluca1 - 1
03:00MSUniversidad Guadalajara1 - 1 Cruz Azul0 - 0
04:06MSPachuca1 - 0 Veracruz0 - 0
05:00MSChiapas FC2 - 1 Queretaro2 - 0
20:00Pumas UNAMv Monterrey-
22.11.2014IY
03:30MSMorelia1 - 2 Guadalajara1 - 2
05:30MSTijuana3 - 2 Leon1 - 0
 
Almanya 3.Lig
23.11.2014IY
15:00Mainz 05 IIv Hallescher FC-
22.11.2014IY
15:00MSEnergie Cottbus1 - 0 Hansa Rostock1 - 0
15:00MSHolstein Kiel1 - 0 MSV Duisburg0 - 0
15:00MSJahn Regensburg0 - 1 Arminia Bielefeld0 - 1
15:00MSPreussen Münster2 - 0 Unterhaching1 - 0
15:00MSRot-Weiss Erfurt1 - 1 Stuttgarter Kickers0 - 0
15:00MSSonnenhof Grossaspach1 - 0 Chemnitzer FC0 - 0
15:00MSWehen Wiesbaden0 - 1 Fortuna Köln0 - 0
 
Danimarka Süperlig
23.11.2014IY
15:00Odensev FC Nordsjaelland-
18:00Brondbyv SonderjyskE-
20:00Midtjyllandv Aalborg-
22.11.2014IY
18:00MSEsbjerg4 - 2 Hobro IK1 - 1
20:30MSFC Copenhagen1 - 0 Silkeborg IF1 - 0
 
Hollanda Eerste Divisie
23.11.2014IY
15:30Sparta Rotterdamv FC Oss-
22.11.2014IY
17:30MSAchilles 293 - 2 Helmond Sport2 - 1
 
Azerbaycan 1.Lig
22.11.2014IY
10:00MSQaradağ Lökbatan2 - 3 Neftçala1 - 1
12:00MSAğsu1 - 0 Şuşa0 - 0
12:00MSKapaz2 - 0 Geyazan0 - 0
12:00MSŞahdağ1 - 0 Revan Baki0 - 0
 
Ekvador Premier A 2.Tur
24.11.2014IY
00:00Emelecv Independiente Del Valle-
23.11.2014IY
17:00Deportivo Quitov Deportivo Cuenca-
18:30LDU Quitov Barcelona SC-
19:30Universidad Catolicav Manta-
21:00LDU Lojav Olmedo-
21:00Mushuc Runav El Nacional-
 
İtalya Serie A
23.11.2014IY
13:30Torinov Sassuolo-
16:00Cesenav Sampdoria-
16:00Napoliv Cagliari-
16:00Parmav Empoli-
16:00Udinesev Chievo-
16:00Veronav Fiorentina-
21:45Milanv Inter-
22.11.2014IY
19:00MSAtalanta1 - 2 Roma1 - 2
21:45MSLazio0 - 3 Juventus0 - 1
 
İspanya 2.Lig B Grup 1
23.11.2014IY
13:00Lealtadv Burgos-
17:00Celta Vigo IIv Guijuelo-
17:30Atletico Astorgav Real Oviedo-
18:00Langreov Real Aviles-
18:00Real Murciav Sporting Gijon II-
18:00Tropezonv Compostela-
18:00UD Logronesv Coruxo-
18:00Zamora CFv Somozas-
19:30Marino De Luancov Cultural Leonesa-
22.11.2014IY
18:00MSRacing Ferrol4 - 3 Real Valladolid II3 - 2
 
İspanya 2.Lig B Grup 2
23.11.2014IY
12:00Las Palmas IIv Huesca-
12:45Tudelanov Real Madrid II-
13:00Atletico Madrid IIv Trival Valderas-
13:00Conquensev Rayo Vallecano II-
13:00Getafe IIv Fuenlabrada-
13:15Toledov Athletic Bilbao II-
18:00Real Unionv Socuellamos-
18:30Sestao Riverv Leioa-
22.11.2014IY
17:00MSReal Sociedad II0 - 2 Barakaldo0 - 2
20:00MSCD Guadalajara2 - 1 Amorebieta2 - 0
 
İspanya 2.Lig B Grup 3
23.11.2014IY
13:00Mallorca IIv Gimnastic Tarragona-
13:00Reus Deportiuv Atletico Baleares-
17:30UE Olotv Hercules-
18:00Alcoyanov Villarreal II-
18:00Eldensev Elche II-
18:00Lleida Esportiuv Valencia II-
19:00Cornellav Badalona-
22.11.2014IY
17:00MSZaragoza II0 - 2 Sant Andreu0 - 1
19:00MSEspanyol II3 - 2 LHospitalet2 - 0
19:00MSHuracan Valencia1 - 3 Olimpic De Xativa0 - 0
 
İspanya 2.Lig B Grup 4
23.11.2014IY
12:30Sevilla IIv Marbella-
13:00Almeria IIv Real Jaen-
13:00Cacerenov Granada II-
13:00Melillav UCAM Murcia-
18:00Cartagenav Cordoba II-
18:00El Palov Real Betis II-
18:00Linensev Cadiz-
18:00Lucenav Villanovense-
18:30La Hoya Lorcav Arroyo CP-
22.11.2014IY
17:00MSSan Roque0 - 0 La Roda0 - 0
 
İtalya Serie B
23.11.2014IY
19:00Cataniav US Latina-
22.11.2014IY
16:00MSAvellino0 - 0 Varese0 - 0
16:00MSBrescia3 - 3 Carpi1 - 1
16:00MSFC Bari 19082 - 1 Trapani1 - 0
16:00MSModena2 - 0 Pescara0 - 0
16:00MSPerugia2 - 2 Ternana1 - 1
16:00MSPro Vercelli2 - 0 Virtus Entella1 - 0
16:00MSSpezia1 - 1 Bologna0 - 0
16:00MSVicenza1 - 1 Cittadella0 - 1
16:00MSVirtus Lanciano1 - 1 Crotone1 - 1
 
Bermuda Premier Lig
23.11.2014IY
03:00Flanagans Onions FCv St.Georges Colts-
21:00Devonshire Cougarsv PHC Zebras-
21:00Hamilton Parishv Robin Hood (BER)-
21:00Southampton Rangersv Dandy Town Hornets-
22.11.2014IY
02:00MSSomerset Trojans0 - 0 North Village Rams0 - 0
 
Hollanda Eredivisie
23.11.2014IY
13:30Groningenv PSV Eindhoven-
15:30Heraclesv ADO Den Haag-
15:30PEC Zwollev Twente-
17:45Utrechtv Cambuur-
22.11.2014IY
19:30MSAZ Alkmaar1 - 0 Vitesse1 - 0
19:30MSGo Ahead Eagles2 - 0 NAC Breda2 - 0
20:45MSFeyenoord2 - 0 Dordrecht0 - 0
21:45MSAjax4 - 1 Heerenveen0 - 1
21:45MSWillem II1 - 1 Excelsior0 - 0
 
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup
23.11.2014IY
13:00Gümüşhanesporv MKE Ankaragücü-
13:30Gölbaşısporv Diyarbakır BBSK-
13:30Göztepev Kocaeli Birlikspor-
13:30Hataysporv Altay-
13:30İnegölsporv Bandırmaspor-
13:30Kahramanmaraşsporv Bugsaşspor-
13:30Kırklarelisporv Pazarspor-
13:30Nazilli Belediyesporv Düzyurtspor-
13:30Sarıyerv Tepecikspor-
 
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup
23.11.2014IY
13:00Ofsporv Kartalspor-
13:30Aydınspor 1923v Fethiyespor-
13:30Bayrampaşav Ümraniyespor-
13:30Centone Karagümrükv Hacettepe Spor-
13:30Keçiörengücüv Turgutluspor-
13:30Körfez İskenderunsporv Tarsus İdman Yurdu-
13:30Menemen Belediyesporv 1461 Trabzon-
13:30Pendiksporv Yeni Malatyaspor-
13:30Tavşanlı Linyitsporv Tokatspor-
 
Türkmenistan Yokary Lig
22.11.2014IY
02:00MSAhal0 - 0 Altyn Asyr0 - 0
02:00MSBagtyyarlyk-Lebap2 - 2 HTTU0 - 0
02:00MSDaşoguz1 - 0 Talyp Sporty0 - 0
02:00MSMerw1 - 0 Aşgabat0 - 0
02:00Şagadamv Balkan-
 
Belize Premier Lig Açılış
24.11.2014IY
00:00Wagiyav Belize Defence Force-
23.11.2014IY
03:30Police Unitedv Freedom Fighters-
23:30Placencia Assassinsv Belmopan Bandits-
23:30San Ignacio Unitedv FC Belize-
 
Guam 1.Lig
23.11.2014IY
11:30IT&E/IP&Ev Paintco Strykers-
22.11.2014IY
11:30Doosan FCv Southern Cobras-
 
Jamaika Premier Lig
24.11.2014IY
00:00Cavalierv Waterhouse-
23.11.2014IY
22:00Barbicanv Tivoli Gardens-
22:00Rivoli Unitedv Boys Town-
22:00Sporting Centralv Reno-
 
Moritanya Premier Lig
23.11.2014IY
18:00Armeev Tidjikja-
22.11.2014IY
16:00MSGueumeul1 - 1 Zem Zem0 - 0
18:00MSModerne Kaedi1 - 1 ASC Police0 - 0
18:00MSSelibaby0 - 6 Ksar0 - 0
18:00MSSNIM4 - 2 Ittihad Assaba0 - 0
18:00MSTevragh-Zeina3 - 1 Kedia0 - 0
20:00MSConcorde0 - 1 Nouadhibou0 - 0
 
Namibya Premier Lig
23.11.2014IY
15:30Blue Watersv United Stars-
17:00Benficav Orlando Pirates (NAM)-
17:00Citizensv Rebels-
17:00Eleven Arrowsv Julinho Sporting-
17:00Touch & Gov Mighty Gunners-
19:00Civicsv Tigers SC-
21:00Black Africav Tura Magic-
23:00UNAMv African Stars-
22.11.2014IY
16:30MSEleven Arrows1 - 2 United Stars0 - 0
18:00MSBenfica0 - 2 Mighty Gunners0 - 0
18:00MSTouch & Go0 - 1 Orlando Pirates (NAM)0 - 0
18:00MSUNAM2 - 3 Tura Magic0 - 0
19:00MSBlue Waters2 - 0 Julinho Sporting0 - 0
21:00MSBlack Africa0 - 0 African Stars0 - 0
 
Yeni Kaledonya Süper Lig
22.11.2014IY
05:00Hienghene Sportv Ne Drehu-
05:30Thio Sportv AS Kirikitr-
06:00Gaitchav Tiga Sport-
08:00Wetrv Lössi-
 
Pakistan Premier Lig
22.11.2014IY
11:30MSWAPDA4 - 0 Pakistan Airlines2 - 0
 
Ruanda Ulusal Futbol Ligi
23.11.2014IY
16:30Amagajuv Police FC-
16:30Espoirv Gicumbi-
16:30Etincellesv Sunrise-
16:30Musanzev AS Kigali-
16:30Rayon Sportsv Kiyovu Sports-
22.11.2014IY
16:30Isongav Marines-
16:30Mukurav APR-
 
Tahiti Süper Lig Mana
23.11.2014IY
02:00Dragonv Tamarii Faa a-
06:20Piraev Tefana-
08:30Excelsiorv Roniu-
22.11.2014IY
07:00MSTahiti U171 - 3 Venus0 - 0
07:30MSManu Ura3 - 0 Central0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
23.11.2014IY
12:30Diyarbakır1968 SKv Gercüş Bağlarspor-
12:30Hasköy Yıldızv 12 Bingölspor-
12:30Mardinsporv Kurtalanspor-
12:30Patnos Gençlikv Diyarbakır Yolspor-
12:30Tatvan G.Birliğiv Cizre Spor-
12:30Yüksekova Belediyev Başkalespor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup
23.11.2014IY
12:30Araklı Karaderev Ardeşenspor-
12:30Bayburt Belediyesporv Serhat Ardahan-
12:30Beşikdüzüsporv 13 Şubat Erzincan GK-
12:30Çayelisporv Arhavispor-
12:30Görelesporv Iğdır Aras-
12:30Karssporv 1926 Bulancakspor-
12:30Torulsporv Yomraspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
23.11.2014IY
13:30Adıyaman İl Özel İdarev Adıyamanspor-
13:30Karaköprü Belediyesporv Şehit Kamil Bld.-
13:30Pazarcıksporv Suruç Gençlik-
13:30Şenyurtsporv 44 Malatyaspor-
22.11.2014IY
13:30MSDersimspor2 - 2 Kilis Belediyespor1 - 1
13:30MSElazığ Yolspor2 - 1 Elbistanspor1 - 1
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
23.11.2014IY
13:30Akşehir Sporv Sarayönü Belediyespor-
13:30Ceyhansporv Dörtyol Gençlerbirliği-
13:30Hadırlıgücüv Osmaniyespor FK-
13:30Reyhanlı Belediyesporv Karaman Bld.-
13:30Selçuklu Belediyesporv Akdeniz Belediyespor-
13:30Toroslar Belediyesporv Kozan Belediyespor-
22.11.2014IY
13:30MSMersin BŞBld MESKİ3 - 0 Nevşehirspor GK1 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
23.11.2014IY
13:30Çarşambasporv Ladik Belediye-
13:30Güzelordusporv Turhalspor-
13:30Kaptan D.Ç.S.Yenicesporv 1930 Bafraspor-
13:30Kastamonuspor 1966v Ulukavakspor-
13:30Sinopsporv Bartınspor-
13:30Termesporv Fatsa Belediyespor-
13:30Ünyesporv Yeni Amasyaspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
23.11.2014IY
13:30Kayseri Yolsporv Sorgun Belediyespor-
13:30MKE Kırıkkalesporv Kazan Belediyespor-
13:30Sincan Belediyesporv Zara Belediyespor-
13:30Sivas Cumhuriyet Ünv.v Yeni Altındağ Bld.-
13:30Yeşil Kırşehirsporv Aksaray Sanayi GK-
13:30Yozgatspor A.Ş.v Hacılar Erciyes-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
23.11.2014IY
13:30Bucak Belediyesporv Eğirdirspor-
13:30Isparta DSİv Uşak Sportif-
13:30Konyaaltı Belediyesporv Bodrum Bld Bodrum-
13:30Muğlasporv Muratpaşa Belediyespor-
13:30Pamukkalesporv Sarayköyspor-
13:30Selvioğlusporv İzmirspor-
13:30Yeşilovasporv Afjet Afyonspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
23.11.2014IY
13:30Bozdoğan Bld.v Atillaspor-
13:30Didim Belediyesporv İncirliova Bld.-
13:30Erdeksporv Soma Sotesspor-
13:30İzaks Gaziemirv Karabiga Belediye-
13:30Narlıdere Belediyev Manisa BŞBelediye-
13:30Somasporv Sındırgı Belediyespor-
13:30Yeni Çansporv Balıkesir BŞBelediye-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
23.11.2014IY
13:30Bozüyük Vitrasporv Sultanbeyli Bld.-
13:30Çayırovasporv Modafenspor-
13:30Gebze Sultan Orhanv İFA-
13:30Kestel Belediyesporv İnegöl Gençlergücü-
13:30Leventsporv Gebzespor-
13:30Mudanyasporv Altınova Belediyespor-
22.11.2014IY
13:30MSYenibosnaspor1 - 2 Elmasbahçeler0 - 1
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
23.11.2014IY
13:30Arifiye Kalaycıv Eskişehir Demirspor-
13:30Düzcesporv Kıbrıscıkspor-
13:30Karasusporv Serdivanspor-
13:30Sultangazisporv Avcılar Belediye-
22.11.2014IY
13:30MSEskişehir Sağlıkspor0 - 1 Beyköy Belediyespor0 - 0
13:30MSKütahyaspor2 - 0 Dikilitaş1 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
23.11.2014IY
13:30Arnavutköy Belediyev Çengelköyspor-
13:30Babaeskisporv Keşan Anafartalar-
13:30Büyükçekmece Bld.v Çınarlıspor-
13:30Edirnespor GKv Tekirdağspor-
13:30Ergene Velimeşev Kozlu Belediyespor-
22.11.2014IY
13:30MSKdz Ereğli Bld2 - 1 Erokspor0 - 1
 
Şili Premier Lig Apertura
23.11.2014IY
21:00CD Universidad Catolicav Colo Colo-
21:00Cobresalv O Higgins-
21:00Palestinov Union La Calera-
23:30Audax Italianov Universidad Concepcion-
22.11.2014IY
02:00MSHuachipato1 - 3 Union Espanola1 - 3
21:00MSUniversidad Chile1 - 1 Barnechea1 - 0
22:00YrdKSan Marcos1 - 0 Deportes Iquique-
23:30MSSantiago Wanderers2 - 1 Nublense1 - 0
 
Asya Futbol Şampiyonası Grup A
22.11.2014IY
11:00MSFilipinler4 - 1 Laos2 - 1
14:00MSVietnam SR2 - 2 Endonezya1 - 1
 
Asya Futbol Şampiyonası Grup B
23.11.2014IY
11:00Malezyav Myanmar-
14:00Singapurv Tayland-
 
Arnavutluk 2.Lig Grup A
23.11.2014IY
15:00Korabi Peshkopiv Domosdova Prrenjasi-
15:00Luzi 2008v Partizani Tirana II-
15:00Olimpiku Tiranev Skrapari-
15:00Shenkolliv Vora-
15:00Sukthiv Albpetrol Patos-
15:00Tirana IIv Teuta Durrës II-
 
Arnavutluk 2.Lig Grup B
23.11.2014IY
15:00Himarav Kelcyra-
15:00Memaliajv Gramshi-
15:00Orikuv Bilisht Sporti-
15:00Permetiv Gramozi Erseke-
15:00Tepelenav Egnatia Rrogozhine-
15:00Turbina Cerrikv Delvina-
 
Andorra 2.Lig
23.11.2014IY
02:00FC Rangersv UE Sant Julia II-
02:00UE Santa Coloma IIv Extremenya-
13:00Penya Encarnadav Atletic Club DEscaldes-
17:00Engordany IIv Encamp II-
17:00Jenlaiv FC Santa Coloma II-
19:00La Massanav Ordino II-
21:00ErtLusitanos II0 - 0 Principat0 - 1
 
Avusturya Landesliga Wien
23.11.2014IY
11:15Gersthofer SVv Team Wiener Linien-
12:11Wienerbergv Admira Landhaus-
22.11.2014IY
15:00MSASV 135 - 3 Post SV Wien0 - 0
15:00MSAustria XIII4 - 0 Elektra0 - 0
15:00MSMannswörth3 - 0 Gerasdorf Stammersdorf0 - 0
15:00MSStadlau1 - 1 Donau0 - 0
15:00MSWiener Viktoria0 - 2 Favoritner AC0 - 0
 
Belçika Yükselme Grup A
23.11.2014IY
15:30Jong Ledev Sassport Boezinge-
15:30Sparta Petegemv Standaard Wetteren-
15:30Wetteren-Kwatrechtv Berlare-
16:00Royal Knokkev Racing Waregem-
16:00Sint-Niklaasv Sint-Gillis Waas-
16:00Toekomst Menenv Eernegem-
16:00Westhoekv Ronse-
22.11.2014IY
20:00MSOMS Ingelmunster2 - 1 Sporting West Harelbeke0 - 0
 
Belçika Yükselme Grup B
23.11.2014IY
15:30Assessev Olympia Wijgmaal-
15:30Francs Borainsv Acren-
15:30Sporting Chateletv Leopold Uccle-Wolume-
15:30Waterloov Rebecq-
15:30Wolvertemv Solre-Sur-Sambre-
19:00Pepingenv Ganshoren-
22.11.2014IY
19:00MSBinche2 - 1 Renaissance Schaerbeek0 - 0
21:00MSTempo Overijse0 - 1 Sterrebeek0 - 0
 
Belçika Yükselme Grup C
23.11.2014IY
15:30Breev Wellen-
15:30Duffelv KSC City Pirates-
15:30Spouwen-Mopertingenv Sint-Lenaarts-
15:30VC Herentalsv Beerschot-Wilrijk-
15:30Vosselaarv Witgoor Sport Dessel-
22.11.2014IY
20:30MSEsperanza Pelt2 - 1 Leopoldsburg0 - 0
20:30MSZwarte Leeuw2 - 2 Bilzerse Waltwilder0 - 0
21:00MSLyra TSV1 - 6 Hades0 - 0
 
Belçika Yükselme Grup D
23.11.2014IY
15:30Hamoirv Huy-
15:30Jeunesse Taminesv Givry-
15:30Mormontv RFC Liege-
15:30Namurv Tilleur-
15:30Solieres Sportv Aywaille-
16:00Waremmev Onhaye-
22.11.2014IY
21:00MSCouvin-Mariembourg1 - 1 Meux0 - 0
21:00MSLorraine Arlon2 - 2 Bertrix0 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Brabant
23.11.2014IY
15:30Eppegemv BX Brussels-
15:30Liedekerkev Betekom-
15:30Rhodienne-De Hoekv Union Lovenjoel-
15:30Schaerbeek-Everev Averbode Okselaar-
15:30Strombeekv Halle-
16:00Stockelv Houtem-
22.11.2014IY
20:30MSRacing Jet Wavre0 - 0 Ternat0 - 0
20:30MSStade Bierbeek3 - 1 Merchtem0 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Hainaut
23.11.2014IY
15:30Courcellesv Soignies Sports-
15:30Entite Manageoisev Templeuve-
15:30Le Roeulxv Ransart-
15:30Lessines-Olligniesv Genly-Quevy-
15:30Paturagesv Gosselies Sports-
15:30Peruwelzv Houdeng-
16:00FC Charleroiv Ostiches-
16:00SG-Tertre-Hautragev Charleroi Fleurus-
 
Belçika Bölgesel Lig Liege
23.11.2014IY
15:30Amayv RDC Cointe-Liege-
15:30Beaufaysv Weywertz-
15:30Entente Blegnytoisev Spa-
15:30Herstalv Malmundaria-
15:30Patro Lensoisv Raeren-
15:30Stade Disonaisv Honsfeld-
15:30Warnantv RCS Verlaine-
15:30Xhoffraixv Richelle United-
 
Belçika Bölgesel Lig Limburg
23.11.2014IY
15:30Apollo Gellikv Eendracht Termien-
15:30HIH Hoepertingenv Huvo Jeuk-
15:30Lindelhoevenv Thes Sport-
15:30Lutlommelv Moelingen-
15:30Torpedo Hasseltv Helson Helchteren-
15:30Weerstand Koerselv Zonhoven-
15:30Zepperenv Beringen-
22.11.2014IY
20:30MSHerk3 - 2 Vlijtingen0 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg
23.11.2014IY
15:30Bomalv Vaux-Noville-
15:30Halthierv Rossignol-
16:00Champlonv Meix-Devant-Virton-
16:00Ethe Belmontv Gouvy-
16:00Messancyv Libramont-
22.11.2014IY
21:00Bastognev Oppagne-Weris-
21:00Longlierv La Roche-
 
Belçika Bölgesel Lig Namur
23.11.2014IY
15:30Jemeppev Aische-
15:30Lignyv Loyers-
15:30Nismesv Fosses-
16:00Condruzienv Pesche-
22.11.2014IY
20:30MSBeauraing1 - 1 Spy0 - 0
21:00MSBievre5 - 4 Arquet0 - 0
21:00MSChevetogne2 - 1 Rochefort0 - 0
21:00MSGrand-Leez4 - 0 Gesves0 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen
23.11.2014IY
15:30Appelterre-Eichemv Maldegem-
15:30Avantiv Laarne-Kalken-
15:30Drongenv WIK Eine-
15:30Kruibekev Voorde-
15:30Roburv RC Lebbeke-
16:00De Jeugd Lovendegemv TK Meldert-
22.11.2014IY
20:30MSNinove1 - 2 Dikkelvenne0 - 0
21:00MSSvelta Melsele2 - 1 Zelzate0 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen
23.11.2014IY
15:30De Ruiter Roeslarev White Star Adinkerke-
15:30KSKVv Eendracht Wervik-
15:30Langemarkv Meulebeke-
15:30Wingenev Helkijn-
15:30Zwevegem Sportv Wielsbeke-
16:00Oostduinkerkev Damme-
22.11.2014IY
19:30MSOostnieuwkerke0 - 1 Wevelgem City0 - 0
20:00MSRumbeke2 - 1 Westkapelle0 - 0
 
KKTC Süper Lig
22.11.2014IY
14:00Bostancı Bağcıl SKv Mormenekşe GB-
14:00Cihangir GSKv L.Gençler Birliği SK-
14:00Çetinkaya TSKv Gönyeli SK-
14:00Doğan Türk Birliğiv Mağusa Türk Gücü-
14:00Lefke TSKv K.Kaymaklı TSK-
14:00Serdarlı GBv Lapta TBSK-
14:00Yenicami AKv Yeni Boğaziçi DSK-
 
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu
23.11.2014IY
14:00Belitsav Shumen 1929-
14:00Botev Novi Pazarv Dorostol 2003 Silistra-
14:00Chernomorets Balchikv Provadia-
14:00Dve Mogiliv Kubrat 2007-
14:00Suvorovov Benkovski Byala-
14:00Svetkavitsa Targovishtev Kaliakra Kavarna-
14:00Tichav Chernomorets Byala-
22.11.2014IY
14:00MSSeptemvri Tervel0 - 3 Dunav 20100 - 0
 
Bulgaristan V AFG Güney-Batı
23.11.2014IY
14:00FK Minyor Pernikv Vitosha Bistritsa-
14:00Mestav Belasitsa-
14:00Rilski Sportistv Balkan Varvara-
14:00Slivnishki Geroyv Koneliano German-
14:00Sportist Svogev Oborishte-
14:00Strumska Slavav Chepinets-
14:00Velbazhdv Germaneya Sapareva-
14:00Vihren Sandanskiv Pirin Gotse Delchev-
 
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu
23.11.2014IY
11:30Asenovetsv Spartak Plovdiv-
14:30Slivenv Evrokolezh Plovdiv-
22.11.2014IY
11:30MSLevski Karlovo1 - 2 Tundzha Yambol0 - 0
14:30ErtMaritsa Plovdiv0 - 0 Elhovo0 - 1
14:30MSMinyor Radnevo2 - 0 FK Stara Zagora0 - 0
14:30ErtRodopa Smolyan0 - 0 Dimitrovgrad 19470 - 1
14:30MSRozova Dolina Kazanlak0 - 0 Gigant Saedinenie0 - 0
14:30MSSvilengrad0 - 1 Pomorie0 - 0
14:30MSZagorets0 - 0 Nesebar0 - 0
 
Ekvador Premier B 1.Tur
23.11.2014IY
18:30Macarav Delfin-
22:00Deportivo Quevedov Deportivo Municipal Canar-
22.11.2014IY
22:00MSDeportivo Azogues1 - 2 Imbabura0 - 0
22:00MSESPOLI1 - 1 Aucas0 - 0
23:00MSLDU Portoviejo4 - 1 Tecnico Universitario0 - 0
23:00MSRiver Plate1 - 1 UT Cotopaxi0 - 0
 
Türkiye PTT 1. Lig
23.11.2014IY
13:30Elazığsporv Altınordu-
13:30Gaziantep BBSKv Manisaspor-
13:30Şanlıurfasporv Adana Demirspor-
15:00Adanasporv Giresunspor-
15:00Antalyasporv Denizlispor-
18:30Ordusporv Samsunspor-
22.11.2014IY
14:00MSKayserispor2 - 0 Albimo Alanyaspor0 - 0
18:30MSKarşıyaka1 - 0 Bucaspor0 - 0
 
İspanya Primera Lig
23.11.2014IY
13:00Rayo Vallecanov Celta Vigo-
18:00Levantev Valencia-
20:00Elchev Cordoba-
22:00Villarrealv Getafe-
22.11.2014IY
17:00MSAtletico Madrid3 - 1 Malaga2 - 0
19:00MSEibar0 - 4 Real Madrid0 - 2
21:00MSBarcelona5 - 1 Sevilla1 - 0
23:00MSDeportivo La Coruna0 - 0 Real Sociedad0 - 0
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 3
23.11.2014IY
22:00Bella Vista De Bahiav Racing Olavarria-
22.11.2014IY
00:30MSSarmiento Coronel Suarez1 - 2 Ferro Carril Sud0 - 0
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 4
24.11.2014IY
00:00Argentinos De 25 De Mayov Everton La Plata-
23.11.2014IY
01:00MSValeria del Mar0 - 1 Camioneros Buenos Aires0 - 0
22.11.2014IY
22:00MSAmerica De Piran1 - 3 Sarmiento Ayacucho0 - 0
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 5
23.11.2014IY
00:00MSBragado Club2 - 0 Agropecuario Argentino0 - 0
22:00Rivadavia Lincolnv Obrero-
22.11.2014IY
02:00MSEl Linqueno3 - 0 Juventud Pergamino0 - 0
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 6
23.11.2014IY
21:00Baraderov Aprendices Casildenses-
21:00Rivadavia Venado Tuertov La Emilia-
21:00Sports Saltov PSM Futbol-
22.11.2014IY
02:00General Rojo UDv Defensores De Salto-
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 7
22.11.2014IY
02:00MSViale Maria Grande1 - 3 La Salle Jobson0 - 0
23:00MSSanjustino3 - 0 Belgrano Parana0 - 0
 
Hırvatistan 2. HNL
23.11.2014IY
14:30Bistrav Rudes-
22.11.2014IY
14:30MSHNK Cibalia2 - 0 Dugopolje1 - 0
14:30MSRadnik Sesvete2 - 0 Imotski1 - 0
14:30Segesta Sisakv Pomorac-
 
Hırvatistan 3. HNL Istok
23.11.2014IY
15:00Visnjevacv Slavonija Pozega-
22.11.2014IY
15:00MSBelisce0 - 1 Vukovar0 - 0
15:00MSDakovo-Croatia2 - 2 NK Koprivnica0 - 0
15:00MSMedimurje Cakovec2 - 1 Podravina Ludbreg0 - 0
15:00MSMladost Zdralovi2 - 0 Bjelovar0 - 0
15:00MSNK Varazdin4 - 0 Virovitica0 - 0
15:00MSOriolok Oriovac1 - 2 Mladost Antin0 - 0
15:00MSSlavija Pleternica3 - 0 Bijelo Brdo0 - 0
 
Hırvatistan 3. HNL Jug
23.11.2014IY
14:30Neretvanac Opuzenv Primorac Stobrec-
22.11.2014IY
14:30Hajduk Split IIv Zagora-
14:30MSHrvace3 - 0 Croatia Zmijavci0 - 0
14:30MSJadran LP1 - 0 Mosor0 - 0
14:30MSKamen Ivanbegovina5 - 0 Val Kastel Stari0 - 0
14:30MSOmis2 - 0 GOSK Dubrovnik0 - 0
14:30MSSolin1 - 0 Sibenik0 - 0
14:30MSZmaj Blato1 - 1 Neretva Metkovic0 - 0
14:30MSZmaj Makarska2 - 1 Junak0 - 0
 
Hırvatistan 3. HNL Zapad
22.11.2014IY
14:30Dinamo Zagreb IIv Samobor-
14:30MSDugo Selo1 - 2 Istra 1961 II0 - 0
14:30MSNovigrad2 - 1 Maksimir Zagreb0 - 0
14:30Trnjev Rijeka II-
14:30MSVrapce Zagreb1 - 2 Stupnik0 - 0
14:30MSVrbovec2 - 1 HASK0 - 0
14:30MSZagorec1 - 1 Spansko Zagreb0 - 0
14:30MSZelina1 - 4 Dubrava Zagreb0 - 0
 
Şili Primera B Apertura 2.Tur
23.11.2014IY
02:00MSCurico Unido2 - 0 CD Everton0 - 0
21:00Copiapov Union San Felipe-
21:30Santiago Morningv Iberia-
22:00San Luis De Quillotav La Serena-
23:00CSD Rangersv Concepcion-
22.11.2014IY
21:30MSLota Schwager1 - 3 Deportes Temuco0 - 1
21:30MSMagallanes2 - 1 Coquimbo Unido2 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig
23.11.2014IY
14:30Ahironas Liopetriouv Ethnikos Assias-
22.11.2014IY
14:30MSASIL Lysi1 - 1 Foinikas Agia Marina0 - 0
14:30MSHalkanoras4 - 1 Amathous0 - 0
14:30MSMEAP Nisou4 - 1 Akritas Chlorakas0 - 0
14:30MSPAEEK4 - 0 Ormideia0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL
23.11.2014IY
11:15Slavoj Vysehradv Admira Praha-
14:00Viktorie Jirnyv Prevysov-
14:30Sokol Zapyv Pisek-
14:30Zenit Caslavv Stechovice-
22.11.2014IY
11:15MSChrudim3 - 0 Union Novy Bydzov1 - 0
11:15MSLoko Vltavin2 - 2 Meteor Praha1 - 1
14:30MSBenesov2 - 0 Chomutov1 - 0
14:30MSJiskra Domazlice1 - 1 Bohemians Praha1 - 1
14:30MSKraluv Dvur1 - 4 Lounovice0 - 2
 
İspanya 2.Lig
23.11.2014IY
13:00Valladolidv Las Palmas-
18:00Gironav Recreativo Huelva-
18:00Mirandesv Leganes-
19:15Real Betisv Deportivo Alaves-
20:00Albacetev Osasuna-
22:00Alcorconv Lugo-
22.11.2014IY
17:00MSPonferradina4 - 4 Barcelona II1 - 3
17:00MSRacing Santander3 - 1 Sabadell2 - 1
19:00MSSporting Gijon0 - 0 UE Llagostera0 - 0
19:15MSNumancia2 - 0 Zaragoza1 - 0
21:00MSTenerife0 - 0 Mallorca0 - 0
 
İngiltere Conference N / S Kuzey
22.11.2014IY
17:00MSBrackley Town2 - 1 Bradford Park Avenue1 - 0
17:00MSChorley3 - 2 Hyde2 - 2
17:00MSColwyn Bay3 - 1 Gloucester City3 - 1
17:00MSFylde0 - 0 Stockport County0 - 0
17:00MSGuiseley2 - 3 Barrow0 - 3
17:00MSHarrogate Town0 - 3 Worcester City0 - 0
17:00MSHednesford Town2 - 3 Tamworth1 - 2
17:00MSLeamington1 - 1 Boston United0 - 0
17:00MSLowestoft Town1 - 2 North Ferriby United0 - 2
17:00MSSolihull Moors2 - 0 Gainsborough Trinity1 - 0
17:00MSStalybridge Celtic0 - 2 Oxford City0 - 1
 
İngiltere Conference N / S Güney
22.11.2014IY
17:00MSBoreham Wood1 - 1 Gosport Borough0 - 1
17:00MSBromley2 - 1 Sutton United1 - 1
17:00MSChelmsford City2 - 1 Bath City1 - 1
17:00MSEastbourne Borough1 - 1 Ebbsfleet United0 - 0
17:00MSFarnborough1 - 0 Hayes & Yeading0 - 0
17:00MSHemel Hempstead Town4 - 3 Basingstoke Town2 - 1
17:00MSSt. Albans City1 - 0 Havant & Waterlooville0 - 0
17:00MSStaines Town1 - 0 Bishops Stortford0 - 0
17:00MSWealdstone1 - 0 Concord Rangers0 - 0
17:00Weston-super-Marev Whitehawk-
 
İngiltere Non League Premier Isthmian
22.11.2014IY
16:00MSPeacehaven & Telscombe2 - 5 Leatherhead1 - 2
17:00MSAFC Hornchurch1 - 1 East Thurrock United1 - 1
17:00MSBognor Regis Town2 - 1 Canvey Island0 - 0
17:00MSBury Town1 - 3 Hendon1 - 2
17:00MSGrays Athletic2 - 0 Billericay Town0 - 0
17:00MSHampton & Richmond2 - 0 Margate1 - 0
17:00MSHarrow Borough1 - 3 Dulwich Hamlet0 - 1
17:00MSKingstonian0 - 1 Enfield Town0 - 0
17:00MSLeiston2 - 0 Wingate & Finchley2 - 0
17:00MSLewes2 - 2 Witham Town0 - 1
17:00MSMetropolitan Police2 - 0 Maidstone United1 - 0
17:00MSVCD Athletic0 - 3 Tonbridge Angels0 - 2
 
İngiltere Non League Premier Kuzey
22.11.2014IY
17:00MSBarwell1 - 0 Whitby Town1 - 0
17:00MSBelper Town1 - 4 Nantwich Town0 - 2
17:00MSBlyth Spartans3 - 2 Kings Lynn Town1 - 0
17:00MSBuxton1 - 1 Workington0 - 0
17:00MSCurzon Ashton3 - 0 Matlock Town0 - 0
17:00MSFrickley Athletic1 - 0 Marine0 - 0
17:00MSRamsbottom United3 - 1 Grantham Town0 - 1
17:00MSSkelmersdale United1 - 4 Ilkeston1 - 2
17:00MSStamford3 - 0 Rushall Olympic2 - 0
17:00MSStourbridge2 - 1 United of Manchester2 - 0
17:00MSTrafford0 - 2 Halesowen Town0 - 0
17:00MSWitton Albion5 - 2 Ashton United0 - 0
 
İngiltere Non League Premier Güney
22.11.2014IY
17:00MSArlesey Town1 - 2 Cirencester Town0 - 0
17:00MSBideford1 - 1 St. Neots Town0 - 0
17:00MSBiggleswade Town1 - 1 Hungerford Town1 - 1
17:00MSBurnham1 - 2 Weymouth0 - 0
17:00MSCambridge City0 - 2 Poole Town0 - 1
17:00MSChippenham Town1 - 1 Chesham United0 - 0
17:00MSDorchester Town2 - 1 Corby Town1 - 0
17:00MSDunstable Town1 - 2 Truro City0 - 2
17:00MSFrome Town1 - 3 Hereford United1 - 1
17:00MSPaulton Rovers0 - 0 Banbury United0 - 0
17:00MSRedditch United2 - 0 Histon1 - 0
17:00MSSlough Town2 - 1 Hitchin Town0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey
22.11.2014IY
17:00MSAFC Sudbury2 - 1 Cray Wanderers0 - 0
17:00MSBarkingside0 - 2 Thamesmead Town0 - 0
17:00MSBrightlingsea Regent5 - 0 Tilbury0 - 0
17:00MSBurnham Ramblers0 - 3 Romford0 - 0
17:00MSCheshunt2 - 4 Maldon & Tiptree0 - 0
17:00Dereham Townv Chatham Town-
17:00MSGreat Wakering Rovers2 - 2 Needham Market0 - 0
17:00MSHarlow Town4 - 0 Redbridge0 - 0
17:00MSHeybridge Swifts3 - 3 Soham Town Rangers0 - 0
17:00MSThurrock2 - 3 Brentwood Town0 - 0
17:00MSWaltham Abbey4 - 1 Aveley0 - 0
17:00MSWare1 - 3 Wroxham0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney
22.11.2014IY
15:00MSGuernsey3 - 2 Chipstead0 - 0
17:00MSBurgess Hill Town2 - 2 Hythe Town0 - 0
17:00MSEast Grinstead Town2 - 3 Redhill0 - 0
17:00MSFolkestone Invicta1 - 2 Three Bridges0 - 0
17:00MSHastings United2 - 2 Walton Casuals0 - 0
17:00MSHerne Bay4 - 2 Carshalton Athletic0 - 0
17:00MSMerstham3 - 2 Tooting & Mitcham United0 - 0
17:00MSRamsgate1 - 4 Whyteleafe0 - 0
17:00MSSittingbourne1 - 1 Corinthian-Casuals0 - 0
17:00South Parkv Horsham-
17:00MSWalton & Hersham2 - 0 Whitstable Town0 - 0
17:00MSWorthing1 - 2 Faversham Town0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey
22.11.2014IY
17:00MSBrighouse Town3 - 1 Padiham0 - 0
17:00MSBurscough1 - 3 Farsley AFC0 - 0
17:00MSDarlington 18831 - 1 Clitheroe0 - 0
17:00MSHarrogate Railway4 - 0 Ossett Town0 - 0
17:00MSLancaster City0 - 2 Salford City0 - 0
17:00MSNew Mills1 - 2 Northwich Victoria0 - 0
17:00MSOssett Albion3 - 2 Kendal Town0 - 0
17:00MSPrescot Cables1 - 2 Mossley0 - 0
17:00Scarborough Athleticv Bamber Bridge-
17:00MSSpennymoor Town3 - 2 Droylsden0 - 0
17:00Warrington Townv Farsley AFC-
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney
22.11.2014IY
17:00MSBrigg Town0 - 3 Leek Town0 - 0
17:00MSCarlton Town3 - 2 Newcastle Town0 - 0
17:00MSChasetown0 - 1 Norton United0 - 0
17:00MSKidsgrove Athletic0 - 2 Lincoln United0 - 0
17:00MSMarket Drayton Town1 - 2 Gresley0 - 0
17:00MSMickleover Sports1 - 0 Sutton Coldfield Town0 - 0
17:00MSRainworth Miners1 - 2 Tividale0 - 0
17:00MSRomulus0 - 0 Goole0 - 0
17:00Sheffield FCv Coalville Town-
17:00MSSpalding United4 - 0 Stafford Rangers0 - 0
17:00MSStocksbridge Park0 - 0 Loughborough Dynamo0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez
22.11.2014IY
17:00MSAylesbury FC3 - 1 AFC Hayes0 - 0
17:00MSAylesbury United2 - 0 Daventry Town0 - 0
17:00MSBarton Rovers3 - 0 Beaconsfield SYCOB0 - 0
17:00MSBedford Town3 - 1 Royston Town0 - 0
17:00MSEgham Town0 - 0 Hanwell Town0 - 0
17:00MSGodalming Town3 - 3 North Greenford United0 - 0
17:00MSKettering Town3 - 2 Potters Bar Town0 - 0
17:00MSNorthwood0 - 2 Chalfont St Peter0 - 0
17:00MSRugby Town2 - 1 Leighton Town0 - 0
17:00St Ives Townv Marlow-
17:00MSUxbridge1 - 2 Bedworth United0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı
22.11.2014IY
17:00MSBridgwater Town5 - 2 Bishops Cleeve0 - 0
17:00Clevedon Townv Wantage Town-
17:00MSDidcot Town5 - 1 Wimborne Town0 - 0
17:00MSLarkhall Athletic0 - 0 Cinderford Town0 - 0
17:00MSMerthyr Town5 - 2 Swindon Supermarine0 - 0
17:00MSNorth Leigh11 - 0 Bashley0 - 0
17:00MSSholing2 - 1 Mangotsfield United0 - 0
17:00MSShortwood United2 - 0 AFC Totton0 - 0
17:00MSTaunton Town1 - 1 Evesham United0 - 0
17:00MSTiverton Town3 - 1 Stratford Town0 - 0
17:00MSYate Town6 - 3 Fleet Town0 - 0
 
Etiyopya Premier Lig
23.11.2014IY
14:00Adama Kenemav Awassa Kenema-
14:00Arba Minch Kenemav Sidama Bunna-
14:00Woldya Kenemav Muger Cemento-
15:00Mebrat Haylv Ethiopia Nigd Bank-
 
İsviçre Süper Lig
23.11.2014IY
14:45Baselv Aarau-
14:45St. Gallenv Vaduz-
17:00Thunv Young Boys-
22.11.2014IY
18:45MSSion1 - 3 Zürich1 - 2
21:00MSGrasshoppers3 - 2 Luzern2 - 0
 
Fransa CFA Grup A
22.11.2014IY
17:00MSParis SG II0 - 0 Mantes0 - 0
19:00MSAmiens AC2 - 1 Arras0 - 0
19:00MSCalais2 - 2 Dieppe0 - 0
19:00MSIvry0 - 2 Beauvais0 - 0
19:00MSQuevilly0 - 0 Lille II0 - 0
19:00MSSannois Saint Gratien1 - 2 Iris Club De Croix0 - 0
19:00MSSedan1 - 0 Roye-Noyon0 - 0
 
Fransa CFA Grup B
23.11.2014IY
15:30Fleury-Merogisv Jura Sud-
22.11.2014IY
15:30MSSaint-Etienne II0 - 1 Moulins0 - 0
18:00MSSarre-Union1 - 2 Aubervilliers0 - 0
19:00MSDrancy3 - 0 Sochaux II0 - 0
19:00MSMontceau1 - 2 Belfort0 - 0
19:00MSMulhouse0 - 1 Troyes II0 - 0
19:00Viry-Chatillonv Raon-LEtape-
19:30MSYzeure0 - 0 Metz II0 - 0
 
Fransa CFA Grup C
23.11.2014IY
16:00Montpellier IIv Nice II-
22.11.2014IY
17:30MSLyon II1 - 0 Villefranche0 - 0
18:00MSMonts Or Azergues0 - 1 Martigues0 - 0
19:00MSGrenoble2 - 1 Marignane0 - 0
19:00MSHyeres0 - 3 Monaco II0 - 0
19:00MSLyon-Duchere1 - 1 Le Pontet0 - 0
19:00MSSaint-Priest0 - 0 Sete0 - 0
21:00MSRodez Aveyron0 - 1 Beziers0 - 0
 
Fransa CFA Grup D
23.11.2014IY
15:30Bordeaux IIv Limoges-
22.11.2014IY
19:00MSSaint-Malo0 - 1 Tarbes0 - 0
19:00MSVitre2 - 1 Stade Bordelais0 - 0
19:30MSFontenay0 - 0 Pontivy0 - 0
19:30MSPlabennec0 - 1 Les Herbiers0 - 0
19:30MSTrelissac4 - 1 Nantes II0 - 0
20:00MSMont-De-Marsan1 - 1 Lorient II0 - 0
20:00MSPau1 - 1 Concarneau0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup A
23.11.2014IY
16:00Laval IIv Stade Briochin-
22.11.2014IY
19:00MSBrest II3 - 0 Guingamp II0 - 0
19:00MSDinan-Lehon3 - 1 Herouville0 - 0
19:00MSGranville1 - 1 Sable FC0 - 0
19:00MSLa Tour DAuvergne2 - 3 Lannion0 - 0
19:00MSSaint-Colomban Locmine1 - 5 Rennes II0 - 0
19:30MSVoltigeurs1 - 1 Saint-Lo Manche0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup B
23.11.2014IY
15:30Le Mans FCv Avoine OCC-
22.11.2014IY
19:00MSCholet1 - 1 Chatellerault0 - 0
19:00MSLa Roche1 - 2 Angers II0 - 0
19:00MSSt-Pryve St-Hilaire3 - 0 USSA Vertou0 - 0
19:00MSTours II0 - 1 Le Poire-Sur-Vie II0 - 0
20:00MSBressuire2 - 1 Chateauroux II0 - 0
20:00MSChauray2 - 3 Thouars0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup C
23.11.2014IY
15:30Caen IIv Sainte-Genevieve-
15:30Oisselv Furiani Agliani-
16:00Quevilly IIv Le Havre II-
22.11.2014IY
18:00MSBoulogne-Billancourt4 - 3 Saint-Ouen-LAumone0 - 0
19:00MSAmiens SC II1 - 1 Poissy0 - 0
19:00MSChartres1 - 1 Gonfreville0 - 0
19:00MSEvry1 - 0 Bastia II0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup D
23.11.2014IY
15:30Tourcoingv Noisy-le-Sec-
22.11.2014IY
15:30MSAS Marck0 - 1 Aulnoye0 - 0
19:00MSFeignies2 - 1 Grande-Synthe0 - 0
19:00MSValenciennes II3 - 0 Senart-Moissy0 - 0
19:00MSVillemomble Sports0 - 0 Wasquehal0 - 0
20:00MSParis II1 - 1 Olympique St Quentin0 - 0
21:00UJA Maccabiv Choisy au Bac-
 
Fransa CFA 2 Grup E
22.11.2014IY
18:00MSThaon0 - 1 Auxerre II0 - 0
19:00MSForbach1 - 1 Biesheim0 - 0
19:00Illzach Modenheimv Sarreguemines-
19:00RC Epernay Champagnev FCSR Haguenau-
19:00MSSaint-Louis Neuweg2 - 0 Amneville0 - 0
20:00MSRiviere-De-Corps0 - 2 Schiltigheim0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup F
22.11.2014IY
18:00MSAndrezieux2 - 2 Gueugnon0 - 0
19:00MSBesançon3 - 1 Vaulx0 - 0
19:00MSCournon0 - 2 Clermont II0 - 0
19:00MSLe Puy0 - 0 Dijon II0 - 0
19:00MSLouhans-Cuiseaux1 - 0 Evian TG II0 - 0
19:00MSSelongey2 - 2 Pontarlier0 - 0
20:00MSBourges0 - 1 Bourgoin-Jallieu0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup G
22.11.2014IY
15:30MSES Pennoise0 - 5 Arles II0 - 0
17:00Chamberyv Nimes II-
19:00MSAix les Bains2 - 0 LAS Toulon0 - 0
19:00MSToulon0 - 1 Marseille II0 - 0
20:00MSEchirolles2 - 1 Ajaccio II0 - 0
20:00MSUzes Pont du Gard0 - 1 Aubagne0 - 0
21:00MSOlympique Ales5 - 1 FA Ile Rousse Monticello0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup H
23.11.2014IY
15:30Fabreguesv Bayonne-
22.11.2014IY
19:00MSAurillac0 - 0 Toulouse II0 - 0
19:00MSBassin d Arcachon1 - 1 Angouleme0 - 0
19:00MSBlagnac1 - 0 Agde0 - 0
19:00MSLes Genets DAnglet1 - 1 Lege-Cap-Ferret0 - 0
19:30MSBalma1 - 1 Bergerac0 - 0
20:00MSVillenave0 - 3 Rodeo Fc Toulouse0 - 0
 
Botsvana Premier Lig
23.11.2014IY
15:30Orapa Unitedv Centre Chiefs-
15:30Township Rollersv BMC-
22.11.2014IY
15:30MSBDF XI0 - 2 Gaborone United0 - 0
15:30MSBR Highlanders2 - 1 Nico United0 - 0
15:30MSNotwane0 - 2 ECCO City Greens0 - 0
15:30MSSankoyo Bush Bucks6 - 2 Letlapeng0 - 0
15:30MSSatmos3 - 2 Police XI0 - 0
 
Kayman Adaları CIFA Premier Lig
24.11.2014IY
00:00Elitev George Town-
23.11.2014IY
03:00Cayman Athleticv Cayman Brac-
 
Kook Adaları 1.Lig
22.11.2014IY
02:00Nikaov Avatiu-
02:00Takuvainev Tupapa Maraerenga-
 
Uruguay Premier Lig Apertura
23.11.2014IY
14:30Racing Club Montevideov CA River Plate-
21:30Rampla Juniors FCv Tacuarembo-
22:00Centro Atletico Fenixv CA Penarol-
22.11.2014IY
00:00MSAtenas0 - 0 Sud America0 - 0
21:30MSDanubio1 - 1 El Tanque Sisley0 - 1
21:30MSMontevideo Wanderers1 - 1 Defensor Sporting0 - 1
21:30MSRentistas3 - 1 Cerro1 - 0
22:00MSNacional de Football4 - 1 Juventud2 - 1
 
Kuzey İrlanda Şampiyona 2
22.11.2014IY
16:00MSBallymoney United1 - 2 Portstewart0 - 0
16:00MSCoagh United2 - 2 Tobermore United0 - 0
17:00MSAnnagh United3 - 4 Sport Leisure Swifts0 - 0
17:00MSLimavady United3 - 4 Lurgan Celtic0 - 0
17:00MSNewington Youth1 - 0 Queens University0 - 0
 
Fransız Guyanası Onur Ligi
22.11.2014IY
01:00Sinnamaryv SC Kourou-
21:00EF Iracoubov CSC Cayenne-
21:00Le Geldarv Matoury-
21:00Macouriav Cosma-
21:00Remirev Grand Santi-
 
Litvanya A Ligi
23.11.2014IY
12:00Banga Gargzdaiv Siauliai-
16:00Granitas Klaipedav Zalgiris Vilnius-
22.11.2014IY
12:00MSKruoja Pakruojis2 - 2 Trakai1 - 1
18:00MSEkranas0 - 3 Atlantas Klaipeda0 - 3
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 8
23.11.2014IY
00:00MSDeportivo Achirense3 - 0 Huracan Goya0 - 0
01:30MSLibertad Concordia3 - 0 Ex Alumnos 1850 - 0
23:00Colegiales Concordiav Ferroviarios Corrientes-
22.11.2014IY
22:15MSJorge Gibson Brown2 - 2 DD Pronunciamiento0 - 0
 
Guadeloupe Onur Ligi
23.11.2014IY
02:00Arsenalv Racing Club (GUA)-
02:00Etoile De Morne-A-LEauv Club Amical-
02:00Gosierv US Baie-Mahaut-
02:00La Gauloisev Juventus Saint-Anne-
02:00Moulienv Solidarite Scolaire-
02:00Red Starv USR Sainte-Rose-
02:00Siroco Les Abymesv Phare Du Canal-
 
İngiltere Premier Lig
23.11.2014IY
15:30Crystal Palacev Liverpool-
18:00Hull Cityv Tottenham-
22.11.2014IY
17:00MSChelsea2 - 0 West Bromwich2 - 0
17:00MSEverton2 - 1 West Ham United1 - 0
17:00MSLeicester City0 - 0 Sunderland0 - 0
17:00MSManchester City2 - 1 Swansea City1 - 1
17:00MSNewcastle United1 - 0 Queens Park Rangers0 - 0
17:00MSStoke City1 - 2 Burnley1 - 2
19:30MSArsenal1 - 2 Manchester United0 - 0
 
Hong Kong HKFA 1.Lig
23.11.2014IY
07:30MSCitizen AA4 - 0 Double Flower2 - 0
07:3090Southern District RSA0 - 0 Happy Valley AA-
07:30MSTuen Mun SA0 - 7 Hong Kong FC0 - 1
09:3037Kwai Tsing DFA0 - 0 Shatin SA-
09:3037Wanchai0 - 2 Yau Tsim Mong-
12:45Sun Hei SCv Kwun Tong-
22.11.2014IY
14:15MSLucky Mile0 - 0 Tai Chung0 - 0
 
İngiltere Championship
22.11.2014IY
14:15MSHuddersfield Town0 - 0 Sheffield Wednesday0 - 0
17:00MSBlackburn Rovers2 - 1 Leeds United0 - 1
17:00MSBlackpool1 - 1 Bolton Wanderers0 - 0
17:00MSBournemouth2 - 2 Ipswich Town1 - 0
17:00MSCharlton Athletic0 - 0 Millwall0 - 0
17:00MSNorwich City3 - 3 Brighton1 - 1
17:00MSRotherham United0 - 1 Birmingham0 - 0
17:00MSWatford1 - 2 Derby County0 - 1
17:00MSWigan Athletic1 - 1 Middlesbrough1 - 0
17:00MSWolverhampton0 - 3 Nottingham Forest0 - 0
 
Brezilya Serie C Final
22.11.2014IY
21:00MSPaysandu3 - 3 Macae1 - 1
 
Brezilya Catarinense 2 Şampiyonluk Final
23.11.2014IY
21:00Internacional SCv Guarani De Palhoça-
 
Guatemala Premier Lig Apertura Çeyrek Final
23.11.2014IY
19:00Mixcov Deportivo San Pedro-
23:00Aurorav Coban Imperial-
23:00Barrilasv Mictlan-
23:00Carchav Deportivo Chiantla-
 
İskoçya Premiership
23.11.2014IY
14:45Partick Thistlev Aberdeen-
22.11.2014IY
17:00MSCeltic2 - 1 Dundee FC1 - 0
17:00MSDundee United3 - 1 Kilmarnock2 - 1
17:00MSHamilton3 - 0 St. Mirren1 - 0
17:00MSInverness C.T.3 - 1 Motherwell1 - 1
17:00MSSt. Johnstone2 - 1 Ross County1 - 0
 
Norveç NM Kupası Final
23.11.2014IY
14:15Moldev Odds BK-
 
Portekiz Kupa 4.Tur
23.11.2014IY
16:00Vieira SCv Freamunde-
16:00Vizelav Operario-
17:00CD Feirensev Chaves-
17:00Gil Vicentev Varzim-
17:00Nacionalv Ribeirao-
17:00Pacos Ferreirav Atletico Riachense-
17:00Penafielv Desportivo Aves-
17:00Santa Mariav Santa Eulalia-
19:00Oriental Lisboav Vitoria Setubal-
21:15Vitoria Guimaraesv Sporting Braga-
22.11.2014IY
16:00MSAtletico CP0 - 2 Maritimo0 - 0
17:00MSFamalicao4 - 0 Fafe1 - 0
18:00MSRio Ave2 - 0 UD Oliveirense0 - 0
20:00MSTrofense0 - 5 Belenenses0 - 3
21:45MSBenfica4 - 1 Moreirense3 - 1
 
Polonya Ekstraklasa
23.11.2014IY
16:30Lechia Gdanskv Jagiellonia Bialystok-
19:00Piast Gliwicev Lech Poznan-
22.11.2014IY
16:30MSPogon Szczecin1 - 2 Podbeskidzie Bielsko1 - 1
16:30MSWisla Krakow2 - 0 Gornik Leczna1 - 0
19:00MSKorona Kielce2 - 2 Zawisza Bydgoszcz1 - 1
 
Kazakistan Kupa Final
22.11.2014IY
11:00MSKairat4 - 1 Aktobe2 - 1
 
Macaristan NB I
23.11.2014IY
17:30Videotonv Ferencvaros-
19:30Györi ETOv Debrecen-
22.11.2014IY
15:00MSMTK Budapest0 - 2 Diosgyor0 - 2
17:00MSDunaujvaros-Palhalma1 - 0 Paksi SE0 - 0
17:00MSPuskas FC1 - 0 Szombathelyi Haladas1 - 0
19:00MSNyiregyhaza Spartacus4 - 0 Pecsi MFC1 - 0
21:00MSLombard Papa TFC1 - 1 Budapest Honved0 - 0
 
Almanya Bundesliga
23.11.2014IY
16:30Hamburgv Werder Bremen-
18:30Stuttgartv Augsburg-
22.11.2014IY
16:30MSBayern München4 - 0 Hoffenheim2 - 0
16:30MSHannover 961 - 3 Bayer Leverkusen0 - 0
16:30MSMainz 052 - 2 Freiburg1 - 1
16:30MSMönchengladbach1 - 3 Eintracht Frankfurt1 - 0
16:30MSPaderborn2 - 2 Borussia Dortmund0 - 2
16:30MSSchalke 043 - 2 Wolfsburg3 - 1
19:30MSKöln1 - 2 Hertha Berlin0 - 1
 
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu
22.11.2014IY
14:40MSAl Thaid1 - 2 Dubai0 - 0
14:40MSRas Al Khaimah1 - 1 Dibba Al Fujairah0 - 0
 
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası Final
22.11.2014IY
09:00MSJiangsu Sainty2 - 1 Shandong Luneng1 - 0
 
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası Final
23.11.2014IY
07:15FC Seoulv Seongnam-
 
Peru Kupa Çeyrek Final
23.11.2014IY
22:00Cariocos de Majesv Union Fuerza Minera-
22:00Sport Loretov Aurora Chancayllo-
22:00Sporting Cristal Tumbesv Defensor La Bocana-
22:00Unión Pichanakiv Sport Aguila-
 
Almanya Bölgesel Lig Bayern
22.11.2014IY
15:00MSBayreuth2 - 0 Schweinfurt1 - 0
15:00ErtEintracht Bamberg0 - 0 Ingolstadt II0 - 1
15:00MSGarching1 - 1 Augsburg II1 - 0
15:00MSGreuther Fürth II1 - 2 1860 München II0 - 1
15:00MSMemmingen1 - 1 Würzburger Kickers0 - 1
15:00MSSchalding-Heining1 - 1 Heimstetten0 - 1
15:00MSSeligenporten2 - 3 Illertissen1 - 3
 
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı
22.11.2014IY
15:00MSEintracht Trier4 - 2 SpVgg Neckarelz2 - 0
15:00MSHessen Kassel2 - 0 Hoffenheim II1 - 0
15:00MSKaiserslautern II1 - 0 Wormatia Worms1 - 0
15:00MSKickers Offenbach0 - 0 Pirmasens0 - 0
15:00MSNöttingen2 - 3 Elversberg0 - 1
15:00MSWaldhof Mannheim 072 - 3 Freiburg II0 - 2
15:00MSZweibrücken0 - 1 Baunatal0 - 1
 
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu
23.11.2014IY
14:30Berliner AK 07v Viktoria Berlin-
22.11.2014IY
13:30MSWacker Nordhausen4 - 0 Union Berlin II1 - 0
14:30MSBudissa Bautzen0 - 1 Carl Zeiss Jena0 - 0
14:30MSFSV Zwickau1 - 2 VfB Germania Halberstadt0 - 1
14:30MSMeuselwitz1 - 3 Babelsberg1 - 2
 
Bulgaristan B PFG
22.11.2014IY
14:30MSBansko2 - 1 Dobrudzha 19190 - 1
14:30MSChernomoretz Burgas2 - 1 Spartak Varna2 - 0
14:30MSLokomotiv G. Oryahovitsa2 - 1 Master Burgas0 - 0
14:30MSLokomotiv 2012 Mezdra0 - 4 Botev Galabovo0 - 0
14:30MSOFK Pirin2 - 2 Montana2 - 2
14:30MSRakovski 20113 - 6 Septemvri Simitli0 - 2
14:30MSSozopol2 - 2 Pirin Razlog2 - 1
14:30MSVereya Stara Zagora4 - 0 Botev Vratsa2 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen
23.11.2014IY
15:30Excelsior Kaartv Rapid Leest-
15:30FC Turnhoutv KFC Lille-
15:30Groen Rood Katelijnev Sint-Job-
15:30Retie Branddonkv Houtvenne-
15:30Schriekv Mariekerke-
15:30Wuustwezelv Ternesse-
22.11.2014IY
20:30MSAntonia4 - 3 Berlaar-Heikant0 - 0
20:30MSDe Kempen1 - 0 Nijlen0 - 0
 
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Classic Şampiyona Turu
22.11.2014IY
09:00MSSuwon Bluewings1 - 2 Jeonbuk Motors0 - 0
10:00MSUlsan Horang-i0 - 1 Jeju United0 - 0
 
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Classic Küme Düşme Turu
22.11.2014IY
07:00MSGyeongnam FC0 - 1 Busan I Park0 - 0
07:00MSJeonnam Dragons3 - 1 Sangju Sangmu2 - 1
 
Kolombiya Primera B Clausura Yarı Final Grup A
24.11.2014IY
00:00Atletico Bucaramangav Cucuta Deportivo-
 
Kolombiya Primera B Clausura Yarı Final Grup B
23.11.2014IY
22:00Deportivo Rionegrov Union Magdalena-
 
Almanya 2.Bundesliga
23.11.2014IY
14:30Karlsruher SCv Erzgebirge Aue-
14:30Nürnbergv Ingolstadt-
14:30RB Leipzigv St. Pauli-
22.11.2014IY
14:00MSFSV Frankfurt0 - 3 Braunschweig0 - 2
14:00MSUnion Berlin1 - 4 1860 München0 - 2
 
Asya Körfez Kupası Yarı Final
23.11.2014IY
16:45Ummanv Katar-
20:00Suudi Arabistanv Birleşik Arap Emirlikleri-
 
İngiltere Conference
22.11.2014IY
17:00MSAFC Telford United1 - 3 Braintree Town0 - 3
17:00MSAldershot Town0 - 2 Eastleigh0 - 1
17:00MSChester2 - 2 Bristol Rovers0 - 0
17:00MSDover Athletic0 - 0 Forest Green Rovers0 - 0
17:00MSGrimsby Town0 - 2 Kidderminster Harriers0 - 1
17:00MSLincoln City1 - 0 Dartford1 - 0
17:00MSMacclesfield Town2 - 0 Alfreton Town1 - 0
17:00MSNuneaton Town2 - 3 Southport1 - 2
17:00MSTorquay United2 - 2 Gateshead1 - 0
17:00MSWelling United2 - 1 Halifax Town1 - 1
17:00MSWoking1 - 1 Barnet0 - 1
17:00MSWrexham2 - 3 Altrincham2 - 0
 
Belçika 2.Lig
23.11.2014IY
16:00Monsv Royal Antwerp-
22.11.2014IY
19:00MSExcelsior Virton2 - 0 AS Eupen0 - 0
21:00MSASV Geel1 - 1 White Star Bruxelles1 - 0
21:00MSHeist2 - 1 Woluwe-Zaventem0 - 1
21:00MSOud-Heverlee Leuven0 - 0 Eendracht Aalst0 - 0
21:00MSSeresien3 - 0 Dessel Sport1 - 0
21:00MSSV Roeselare4 - 0 Patro Eisden2 - 0
21:00MSTubize1 - 0 Racing Mechelen0 - 0
 
Danimarka 1.Lig
23.11.2014IY
16:00FC Fredericiav Skive IK-
16:00Vendsyssel FFv Akademisk BK-
16:00Viborgv Bronshoj BK-
16:30AGF Aarhusv Lyngby-
 
Macaristan NB II
22.11.2014IY
14:00MSCegledi VSE0 - 3 Bekescsaba0 - 0
14:00MSSiofok2 - 2 Gyirmot0 - 0
14:00MSSoroksar2 - 2 Szolnoki MAV0 - 0
14:00MSSzeged 20110 - 1 Szigetszentmiklos0 - 0
15:00MSSoproni VSE0 - 2 Balmazujvaros Sport0 - 0
15:00MSZalaegerszegi TE2 - 1 Kaposvari Rakoczi0 - 0
17:00MSMezokövesd-Zsory1 - 2 Budapest Vasas0 - 0
 
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
23.11.2014IY
16:00Schott Mainzv Gonsenheim-
22.11.2014IY
15:30MSArminia Ludwigshafen1 - 2 Saar Saarbrücken0 - 0
15:30MSBorussia Neunkirchen2 - 2 Burgbrohl0 - 0
15:30MSHauenstein5 - 0 Betzdorf0 - 0
15:30MSPfeddersheim2 - 1 Wirges0 - 0
15:30MSSalmrohr2 - 1 Röchling Völklingen0 - 0
16:00MSMechtersheim3 - 1 Saarbrücken II0 - 0
16:15MSElversberg II1 - 0 Idar-Oberstein0 - 0
 
Almanya Oberliga Bayern Nord
23.11.2014IY
15:00Jahn Regensburg IIv SpVgg Bayern Hof-
22.11.2014IY
15:00MSAlemannia Haibach0 - 1 Erlangen-Bruck0 - 0
15:00MSAmberg3 - 0 Frohnlach0 - 0
15:00MSAnsbach 091 - 3 Jahn Forchheim0 - 0
15:00MSAubstadt2 - 0 Erlenbach0 - 0
15:00MSMemmelsdorf0 - 3 Grossbardorf0 - 0
15:00MSNeudrossenfeld0 - 2 Weiden0 - 0
15:00MSWürzburger FV1 - 1 Viktoria Aschaffenburg0 - 0
 
Almanya Oberliga Bayern Süd
23.11.2014IY
15:00Pipinsriedv Landsberg-
15:00Schwabmünchenv Bogen-
16:00Unterhaching IIv Raisting-
22.11.2014IY
15:00MSDJK Rosenheim1 - 2 Vilzing0 - 0
15:00MSEichstatt1 - 1 Landshut0 - 0
15:00MSHankofen-Hailing2 - 0 Sonthofen0 - 0
15:00MSRain / Lech3 - 0 Dachau0 - 0
15:00MSUnterföhring3 - 0 Bad Kötzting0 - 0
15:00MSWolfratshausen1 - 2 1860 Rosenheim0 - 0
 
Almanya Oberliga Hessen
23.11.2014IY
15:30Wehen Wiesbaden IIv Lehnerz-
16:30Schwalmstadtv Viktoria Griesheim-
22.11.2014IY
15:30MSBuchonia Flieden1 - 2 Vellmar0 - 0
15:30MSEderbergland1 - 0 SV Wiesbaden0 - 0
15:30MSLohfelden1 - 2 Eintracht Stadtallendorf0 - 0
15:30MSRot-Weiss Darmstadt0 - 3 Eschborn0 - 0
15:30MSSF Seligenstadt0 - 1 Bayern Alzenau0 - 0
15:30MSSteinbach2 - 2 Oberrad0 - 0
 
Almanya Oberliga Niederrhein
22.11.2014IY
15:00MSHomberg1 - 2 Wuppertaler SV0 - 0
 
Almanya Oberliga Hamburg
23.11.2014IY
11:45Palomav Buchholz-
15:00Barmbek-Uhlenhorstv Dassendorf-
15:00Niendorfer TSVv Halstenbek-Rellingen-
15:00Vier- und Marschlandev Curslack-Neuengamme-
22.11.2014IY
14:00MSBuxtehude1 - 4 Condor Hamburg0 - 0
15:00MSMeiendorfer SV3 - 1 Elmshorn0 - 0
15:00MSPinneberg2 - 1 Germania Schnelsen0 - 0
15:00MSRugenbergen0 - 0 Altona 930 - 0
 
Almanya Oberliga Niedersachsen
23.11.2014IY
15:00Arminia Hannoverv Germania Egestorf-
15:00Drochtersen / Asselv Borussia Hildesheim-
15:00Ottersbergv Lupo-Martini-
15:00Spelle-Venhausv Jeddeloh-
15:00TB Uphusenv I. SC Göttingen-
15:00Teutonia Uelzenv Eintracht Northeim-
15:00VfL Oldenburgv Rotenburger SV-
16:00Osnabrück IIv Wunstorf-
 
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein
23.11.2014IY
15:00Holstein Kiel IIv Henstedt-Ulzburg-
15:00Schilkseev Eichede-
15:00Todesfeldev Kropp-
22.11.2014IY
15:00MSAngeln 020 - 4 Hartenholm0 - 0
15:00MSBordesholm4 - 2 NTSV Strand0 - 0
15:00MSDornbreite Lübeck3 - 2 Altenholz0 - 0
15:00MSEutin 081 - 2 Preetzer TSV0 - 0
15:00MSFlensburg 081 - 2 TuRa Meldorf0 - 0
15:00MSUnion Neumünster0 - 0 Heider SV0 - 0
 
Almanya Oberliga Baden-Württemberg
23.11.2014IY
15:30Germania Friedrichstalv VfR Mannheim-
15:30Karlsruher SC IIv Reutlingen-
22.11.2014IY
15:30MSBalingen5 - 1 Stuttgarter Kickers II0 - 0
15:30MSHollenbach3 - 0 Freiburger0 - 0
15:30MSPfullendorf1 - 4 Kickers Pforzheim0 - 0
15:30MSRavensburg1 - 2 Aalen II0 - 0
15:30MSSpielberg3 - 1 Freiberg0 - 0
15:30MSUlm 18460 - 3 Kehler FV0 - 0
15:30MSVillingen2 - 2 Bahlinger SC0 - 0
 
Almanya Oberliga Bremen
23.11.2014IY
15:00Brinkumer SVv Union Bremen-
15:00Grohnv Blumenthaler SV-
15:00Grollandv Schwachhausen-
15:00Habenhauser FVv Türkspor Bremen-
15:00Leher TSv Werder Bremen III-
15:00Vatan Sportv VfL Bremen-
22.11.2014IY
15:00MSAumund-Vegesack1 - 1 OSC Bremerhaven0 - 0
15:30MSSparta Bremerhaven0 - 3 Bremer SV0 - 0
 
Almanya Oberliga Nordost-Nord
23.11.2014IY
14:30Union Fürstenwaldev Luckenwalde-
22.11.2014IY
14:30MSBSC Süd 054 - 0 Waren0 - 0
14:30MSHansa Rostock II3 - 1 Strausberg0 - 0
14:30MSLichtenberg4 - 0 BSV Hürtürkel0 - 0
14:30MSNeubrandenburg 041 - 1 Germania 90 Schöneiche0 - 0
14:30MSOptik Rathenow3 - 1 Pommern Greifswald0 - 0
15:00MSHertha Zehlendorf1 - 2 Schönberg0 - 0
16:00MSMalchower SV2 - 2 Altlüdersdorf0 - 0
 
Almanya Oberliga Nordost-Süd
23.11.2014IY
14:30Chemnitzer FC IIv Energie Cottbus II-
14:30Erzgebirge Aue IIv Oberlausitz Neugersdorf-
22.11.2014IY
14:30MSAskania Bernburg1 - 3 Dynamo Dresden II0 - 0
14:30MSEinheit Rudolstadt1 - 1 Rot-Weiss Erfurt II0 - 0
14:30MSSchott Jena3 - 4 Markranstadt0 - 0
16:00MSLokomotive Leipzig0 - 1 VfL Halle0 - 0
 
Almanya Oberliga Westfalen
22.11.2014IY
15:30MSHammer SpVg1 - 4 FC Eintracht Rheine0 - 0
 
Almanya Oberliga Mittelrhein
22.11.2014IY
17:00MSEuskirchen4 - 1 Hürth0 - 0
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 9
23.11.2014IY
00:30MSOcampo Fabrica4 - 1 Club San Carlos0 - 0
22:00CA Sportivo (Saenz Pena)v CD Comercio-
23:00Juventud Unida C.v Fontana-
22.11.2014IY
22:15MSResistencia Central2 - 1 Independiente Fontana0 - 1
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 10
23.11.2014IY
22:00Camioneros Argentinosv Atletico Progreso-
23:00Central Nortev Lastenia-
22.11.2014IY
03:00Atletico Pellegriniv Atletico Chicoana-
23:00MSAlmirante Brown3 - 1 Atletico Mitre De Salta0 - 0
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 11
23.11.2014IY
01:00MSTabacal1 - 1 Tiro Gimnasia San Pedro0 - 0
22:30Club Herminio Arrietav Monterrico San Vicente-
22:30Independiente HPv Talleres De Perico-
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 12
24.11.2014IY
00:00Union Santiagov Tintina-
23.11.2014IY
02:00MSVelez De San Ramon2 - 0 Sarmiento De La Banda0 - 0
23:00Independiente Fernandezv Club Atletico Guemes-
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 13
23.11.2014IY
23:00Atletico Concepcionv Atletico Policial-
23:00Bella Vista (T)v Talleres De Frias-
23:00Villa Cubasv Atletico Amalia-
23:30Concepcion FCv Deportivo Aguilares-
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 14
23.11.2014IY
21:00Sarmiento Leonesv General Paz Juniors-
21:00Tiro Federal Morterosv Argentino Penarol-
22.11.2014IY
02:30MSRacing Cordoba2 - 0 Las Palmas0 - 0
02:30MS9 De Julio Morteros0 - 0 Atletico San Jorge0 - 0
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 15
23.11.2014IY
22:30Atenas Pocitov Juventud Alianza-
22:30Independiente V. Obrerav Trinidad San Juan-
22.11.2014IY
02:30MSSportivo Penarol1 - 1 Sportivo Desamparados0 - 0
22:35MSAtletico Colon Junior3 - 1 Sportivo Del Bono0 - 0
 
Hazırlık Kulüpler
23.11.2014IY
18:00IR Reykjavikv Leiknir Reykjavik-
18:00Thor Akureyriv Magni-
 
Yunanistan Futbol Ligi Voreios
23.11.2014IY
15:00Pierikosv Olympiakos Volos-
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1
23.11.2014IY
15:00Anagennisi Giannitsav Apollon Arnaia-
15:00Aris Akropotamosv Panserraikos-
15:00Byzantio Kokkinokhomav Aris Saloniki-
15:00Doxa Dramasv Thyella Filotas-
15:00Ethnikos Neo Agioneriv Ethnikos Alexandroupoli-
15:00Iraklis Ampelokipoiv Evros Soufli-
15:00Kampaniakos Chalastrav Kavala-
15:00Kastoriav Orfeas Eleftheroupolis-
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2
23.11.2014IY
15:00Anagenisi Artasv Opountios-
15:00Dotieas Agiasv Ethnikos Filippiades-
15:00EAP Makrochoriv Karaiskakis-
15:00Oikonomosv Lefkadia-
15:00Pyrasos Nea Anchialosv Achilleas Neokaisareia-
15:00Pyrsos Grevenav Trikala-
15:00Thesprotosv Kozani-
15:00Vataniakosv Rigas Feraios-
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3
23.11.2014IY
15:00Aiolikosv Zakynthiakos-
15:00AO Loutrakiv Kymi-
15:00Kalamatav Panargeaikos Agros-
15:00Mandraikosv Vyzas-
15:00Panarkadikosv Achaiki-
15:00Panelefsiniakosv Doxa Nea Manolada-
15:00PAO Vardasv Asteras Magoulas-
 
Bosna-Hersek Premier Lig
23.11.2014IY
14:00Slavija Sarajevov Drina Zvornik-
14:00Sloboda Tuzlav FK Sarajevo-
14:00Vitezv Travnik-
14:00Zeljeznicarv Celik Zenica-
22.11.2014IY
14:00MSRadnik Bijeljina2 - 2 Olimpic Sarajevo1 - 2
14:00MSZrinjski Mostar0 - 0 Siroki Brijeg0 - 0
14:00MSZvijezda Gradacac3 - 1 Mladost Velika Obarska2 - 0
17:00MSBorac Banja Luka2 - 1 Velez Mostar0 - 1
 
Beyaz Rusya Premier Lig Şampiyonluk Turu
22.11.2014IY
13:00MSBATE Borisov4 - 0 Gomel3 - 0
13:00MSNaftan Novopolotsk1 - 1 Dinamo Minsk1 - 1
13:00MSShakhtyor Soligorsk0 - 0 Torpedo Zhodino0 - 0
 
Beyaz Rusya Premier Lig Küme Düşme Turu
23.11.2014IY
13:00Belshinav Dnepr Mogilev-
13:00Dinamo Brestv Neman Grodno-
13:00Slutskv FC Minsk-
 
Cebelitarık Premier Lig
22.11.2014IY
18:00Lions Gibraltarv Manchester United GIB-
20:30St Josephsv Britannia XI-
 
Bahreyn FA Kupası Grup B
22.11.2014IY
17:30Al Haddv Al Hala Muharraq-
17:30Al Ittifaq Maqabav Sitra-
17:30Al Ittihadv Manama-
17:30Al Tadamun Buriv Malkiya-
17:30Budaiyav East Riffa-
 
Brezilya Vali Kupası Yarı Final
23.11.2014IY
21:00Jacuipensev Serrano BA-
21:00Vitoria Da Conquistav Catuense-
 
Japonya J3 Lig
23.11.2014IY
06:00MSBlaublitz Akita1 - 1 J League U220 - 0
06:00MSFujieda MYFC0 - 1 Machida Zelvia0 - 0
06:00MSFukushima United2 - 1 Ryukyu0 - 0
06:00MSGrulla Morioka2 - 1 Gainare Tottori1 - 0
06:00MSParceiro Nagano6 - 1 Yokohama SCC4 - 0
06:00MSZweigen Kanazawa4 - 0 Sagamihara2 - 0
 
Paraguay Profesyonel Lig Clausura
24.11.2014IY
00:0012 de Octubrev Libertad-
23.11.2014IY
01:00MSClub Olimpia0 - 0 Rubio Nu0 - 0
23:003 de Febrerov Deportivo Capiata-
22.11.2014IY
23:00MSNacional Asuncion0 - 0 Sol de America0 - 0
 
Jamaika JFF Şampiyonlar Kupası Final
23.11.2014IY
01:00Renov Montego Bay United-
 
İtalya Lega Pro 1 Grup A
23.11.2014IY
12:00FeralpiSalov Monza-
15:30Sassari Torresv Südtirol-
17:00Arezzov Real Vicenza VS-
19:00GIANA Erminiov Mantova-
22.11.2014IY
15:00MSLumezzane3 - 2 Venezia1 - 1
15:30MSPordenone Calcio1 - 3 Renate0 - 2
16:00MSPavia4 - 1 Cremonese3 - 1
17:00MSPro Patria1 - 3 Alessandria1 - 0
18:00MSNovara4 - 1 AlbinoLeffe3 - 1
 
İtalya Lega Pro 1 Grup B
23.11.2014IY
13:30LAquilav Savona-
15:30Pistoiesev Pontedera-
17:00Pro Piacenzav Ascoli-
19:00Pisav Carrarese-
22.11.2014IY
15:30MSTuttocuoio0 - 0 Teramo0 - 0
16:00MSGrosseto1 - 0 Santarcangelo0 - 0
17:00MSSan Marino Calcio0 - 1 Lucchese0 - 0
18:00MSAncona 19052 - 4 Gubbio1 - 3
20:30MSReggiana4 - 0 Prato2 - 0
 
Arnavutluk 1.Lig Grup A
23.11.2014IY
15:00Veleçiku Koplikv Terbuni Puke-
22.11.2014IY
15:00MSAda Velipoje1 - 2 Kastrioti Kruje0 - 0
15:00MSBeselidhja Lezhe6 - 0 KS Kamza0 - 0
15:00MSBurreli2 - 1 Besa Kavaje0 - 0
15:00MSIliria Fushe Kruje0 - 0 Mamurrasi0 - 0
 
Arnavutluk 1.Lig Grup B
23.11.2014IY
15:00Bylis Ballshv Dinamo Tirana-
22.11.2014IY
15:00MSLushnja3 - 0 Luftetari Gjirokaster0 - 0
15:00MSNaftetari Kuçove1 - 2 Sopoti Librazhd0 - 0
15:00MSPogradeci0 - 1 Tomori Berat0 - 0
15:00MSShkumbini Peqin1 - 0 Butrinti Sarande0 - 0
 
Lüksemburg National Lig
23.11.2014IY
17:00Differdange 03v Victoria Rosport-
17:00Fola Eschv UN Kaerjeng-
17:00Hostertv Etzella Ettelbrück-
17:00Jeunesse Canachv F91 Dudelange-
17:00Mondorf-les-Bainsv Jeunesse Esch-
17:00Rumelangev Progres Niedercorn-
17:00Wiltzv Grevenmacher-
 
Galler Premier Lig
23.11.2014IY
15:00Port Talbot Townv Carmarthen Town-
22.11.2014IY
16:30MSNewtown1 - 0 Airbus UK1 - 0
16:30MSRhyl2 - 2 The New Saints0 - 2
 
Azerbaycan Premier Lig
23.11.2014IY
13:15Qarabağ Ağdamv AZAL PFK-
15:15Qabalav Simurq-
 
Suudi Arabistan 2.Lig Grup A
22.11.2014IY
13:45Al-Oyoonv Wajj-
14:10Al Hamadahv Al Najoom-
14:15Al Badayav Ohod-
14:25Al Akhdoudv Al-Muzahmiyya-
14:40Al Suqoorv Al Taraji-
 
Suudi Arabistan 2.Lig Grup B
22.11.2014IY
14:05MSAl Sharq2 - 1 Al Najma0 - 0
14:05MSSdoos3 - 4 Al-Kawkab0 - 0
14:10MSAl Zulfi1 - 1 Al Ansar0 - 0
14:30MSAl-Tuhami4 - 1 Al Sahel0 - 0
14:30MSDhamk4 - 1 Al Adalh0 - 0
 
Surinam Eerste Klasse
23.11.2014IY
21:30Kamal Dewakerv PVV-
21:30Papatamv Nishan ?42-
22.11.2014IY
21:30Boskampv Acoconut-
21:30Jong Rambaanv Robin Hood-
21:30West Unitedv Deva Boys-
22:00Voorwaartsv Caravan-
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV
23.11.2014IY
12:00FFV Leipzig II (K)v Blau Weiss Beelitz (K)-
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey
23.11.2014IY
14:00Havelse (K)v Henstedt-Ulzburg (K)-
14:00Limmer (K)v Bramfelder SV (K)-
15:00Bergedorf 85 (K)v Ahlerstedt Ottendorf (K)-
15:00Fortuna Celle (K)v Burg Gretesch (K)-
15:00TuRa Meldorf (K)v Hamburger SV (K)-
15:00Werder Bremen II (K)v Heidekraut (K)-
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney
23.11.2014IY
15:00Wörrstadt (K)v Andernach (K)-
16:00Fortuna Göcklingen (K)v Bad Neuenahr (K)-
22.11.2014IY
15:30MSSaarwellingen (K)1 - 2 Issel (K)0 - 0
17:00MSSchott Mainz (K)7 - 0 Bitburg (K)0 - 0
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı
23.11.2014IY
14:00Eintracht Wetzlar (K)v VfL Sindelfingen II (K)-
15:00Derendingen (K)v Jahn Calden (K)-
15:00Eintracht Frankfurt (K)v Wacker München (K)-
15:00Löchgau (K)v FFC Frankfurt III (K)-
15:00Schwaben Augsburg (K)v Hegauer FV (K)-
 
Slovakya Kadınlar 1.Ligi
23.11.2014IY
12:00Slovan Duslo Sala (K)v Zilina (K)-
 
Sırbistan 1.Lig
23.11.2014IY
14:00Sloga Petrovac na Mlaviv Proleter Novi Sad-
22.11.2014IY
14:00MSBezanija1 - 0 Jedinstvo Putevi0 - 0
14:00MSBSK Borca2 - 0 Sindelic Belgrade0 - 0
14:00MSKolubara Lazarevac2 - 1 Indija0 - 0
14:00MSMetalac GM1 - 0 Radnik Surdulica0 - 0
14:00MSMoravac Mrstane0 - 0 Javor Ivanjica0 - 0
14:00MSSloboda Uzice1 - 0 Backa Palanka0 - 0
14:00MSSloga Kraljevo2 - 1 Macva Sabac0 - 0
 
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade
22.11.2014IY
12:00MSPolet Dorcol0 - 3 Zemun0 - 0
12:00Zarkovov Sopot-
14:00BASK Beogradv Brodarac-
14:00Buducnost Dobanovciv Dorcol-
14:00MSIMT Novi Beograd5 - 1 Srem Jakova0 - 0
14:00Radnicki Obrenovacv Zeleznik-
14:00MSTeleoptik2 - 0 Hajduk Beograd0 - 0
14:00Turbina Vreociv IM Rakovica-
 
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina
22.11.2014IY
14:00MSBacka 19011 - 0 PIK Prigrevica0 - 0
14:00MSBanat Zrenjanin1 - 0 Senta0 - 0
14:00MSCement4 - 1 Tekstilac Odzaci0 - 0
14:00MSCSK Pivara2 - 0 Dolina Padina0 - 0
14:00Dunav Stari Banovciv Radnicki Sr. Mitrovica-
14:00MSRadnicki Nova Pazova6 - 1 Dinamo Pancevo0 - 0
14:00MSRadnicki Sid1 - 1 Vrsac0 - 0
14:00MSSloga Temerin1 - 0 Radnicki Sombor0 - 0
 
Sırbistan Sırp Ligi Doğu
22.11.2014IY
14:00Dinamo Vranjev Radan-
14:00Hajduk Veljkov Kopaonik-
14:00Radnicki Pirotv Djerdap Kladovo-
14:00Sindelic Nisv Car Konstantin-
14:00MSSloga Despotovac0 - 0 Radnicki Svilajnac0 - 0
14:00Tabane Trgovackiv Ozren Sokobanja-
14:00MSTimocanin1 - 2 Timok0 - 0
14:00MSTrstenik PPT2 - 1 Bor0 - 0
 
Sırbistan Sırp Ligi Batı
22.11.2014IY
14:00MSBuducnost Krusik1 - 2 Zeleznicar Lajkovac0 - 0
14:00MSJasenica 19111 - 1 Sloga Pozega0 - 0
14:00MSJedinstvo Ub2 - 0 Semendrija 19240 - 0
14:00Karadjordje Topolav Sumadija 1903 Kragujevac-
14:00Pobeda Kragujevacv Sumadija Arandelovac-
14:00Polet Ljubicv Loznica-
14:00Rudar Kostolacv Josanica-
14:00Zvizdv Bane Raska-
 
Fransa 1.Lig
23.11.2014IY
15:00Nantesv Saint-Etienne-
18:00Montpellierv Toulouse-
22:00Marseillev Bordeaux-
22.11.2014IY
18:00MSBastia0 - 0 Lyon0 - 0
21:00MSGuingamp0 - 1 Rennes0 - 1
21:00MSLorient1 - 0 Lens1 - 0
21:00MSMonaco2 - 2 Caen1 - 0
21:00MSNice0 - 0 Reims0 - 0
 
Saint Kitts ve Nevis Premier Lig
23.11.2014IY
00:00Garden Hotspursv SPD United-
02:30St. Petersv Mantab-
23:00St. Pauls Unitedv St. Thomas Strikers-
22.11.2014IY
01:00Village Superstarsv Newtown United-
 
Japonya J1 Lig
22.11.2014IY
07:00MSKashima Antlers2 - 1 Kawasaki Frontale1 - 0
07:00MSTokushima Vortis0 - 1 Sagan Tosu0 - 0
07:00MSUrawa Red Diamonds0 - 2 Gamba Osaka0 - 0
07:00MSVentforet Kofu2 - 0 Sanfrecce Hiroshima0 - 0
07:00MSVissel Kobe1 - 2 Yokohama F. Marinos1 - 1
10:00MSFC Tokyo1 - 3 Albirex Niigata1 - 1
10:00MSOmiya Ardija1 - 2 Kashiwa Reysol1 - 1
10:00MSShimizu S-Pulse2 - 2 Nagoya Grampus1 - 1
10:00MSVegalta Sendai3 - 3 Cerezo Osaka2 - 1
 
San Marino Şampiyona Grup A
23.11.2014IY
16:00Fiorentinov Juvenes / Dogana-
16:00Muratav Folgore / Falciano-
16:00Virtusv La Fiorita-
22.11.2014IY
16:00MSDomagnano1 - 0 Tre Fiori0 - 0
16:00MSFaetano1 - 2 San Giovanni0 - 2
16:00MSPennarossa2 - 0 Cailungo1 - 0
16:00MSTre Penne1 - 0 Cosmos1 - 0
 
Rusya FNL
22.11.2014IY
10:00MSTom Tomsk1 - 0 SKA-Energiya0 - 0
12:00MSSakhalin2 - 3 Volga Nyzhnyi1 - 0
12:00MSSibir Novosibirsk0 - 0 Yenisey Krasnoyarsk0 - 0
12:00MSTyumen0 - 1 Krylya Sovetov0 - 0
13:00MSShinnik2 - 1 Dinamo St. Petersburg0 - 0
14:00MSBaltika Kaliningrad0 - 0 Volgar Astrakhan0 - 0
15:00MSAnzhi Makhachkala2 - 1 Gazovik Orenburg1 - 0
15:00MSSokol Saratov1 - 2 Khimik Dzerzhinsk1 - 1
 
Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu
23.11.2014IY
12:00Rot-Weiss Erfurt U19v Meppen U19-
13:00Hannover 96 U19v Holstein Kiel U19-
22.11.2014IY
11:00MSHansa Rostock U192 - 0 Dynamo Dresden U190 - 0
12:00MSRB Leipzig U193 - 2 St. Pauli U192 - 0
13:00MSHamburger SV U193 - 2 Werder Bremen U191 - 0
14:00MSWolfsburg U190 - 3 Carl Zeiss Jena U190 - 0
15:00MSHertha BSC U192 - 2 Eintracht Braunschw. U191 - 2
 
Almanya U19 Bundesliga Güney / GüneyBatı
23.11.2014IY
14:00Greuther Fürth U19v VfB Stuttgart U19-
22.11.2014IY
12:00MSAugsburg U191 - 0 Freiburg U190 - 0
12:00MSKarlsruher SC U192 - 3 Bayern München U191 - 3
12:00MS1860 München U193 - 0 Eintracht Frankfurt U192 - 0
14:00MSHoffenheim U193 - 2 Waldhof Mannheim U190 - 1
14:00MSSaarbrücken U192 - 3 Mainz 05 U190 - 2
15:00MSKaiserslautern U192 - 1 Nürnberg U190 - 1
 
Almanya U19 Bundesliga Batı
23.11.2014IY
19:00Borussia Mgladbach U19v Preussen Münster U19-
22.11.2014IY
12:00MSFortuna Düsseldorf U193 - 2 Schalke 04 U192 - 1
12:00MSKöln U194 - 0 Viktoria Köln U192 - 0
12:00MSLeverkusen U193 - 1 Bonner SC U190 - 1
12:00MSMSV Duisburg U190 - 2 Wuppertaler SV U190 - 1
14:00MSDortmund U192 - 3 1. FC Mgladbach U191 - 1
 
Arnavutluk Süperlig
23.11.2014IY
15:00KF Laçiv Teuta Durres-
15:00Skenderbeu Korçev Apolonia Fier-
18:00Elbasaniv KF Tirana-
22.11.2014IY
18:00MSVllaznia Shkoder1 - 0 Flamurtari Vlore1 - 0
18:00Partizani Tiranav Kukesi-
 
Arjantin Prim B Nacional Grup A
23.11.2014IY
22:00Colonv Ferro Carril Oeste-
 
Arjantin Prim B Nacional Grup B
23.11.2014IY
22:00Huracanv Union Santa Fe-
22.11.2014IY
22:00MSCA Sarmiento1 - 1 Crucero Del Norte1 - 0
 
Ukrayna U21 Ligi
22.11.2014IY
12:00MSMetalurh Donetsk U212 - 1 Volyn Lutsk U211 - 1
12:00MSMetalurh Zaporizhya U211 - 2 Dynamo Kyiv U211 - 1
13:00MSDnipro U217 - 0 Hoverla U212 - 0
13:00MSVorskla U210 - 1 Zorya Luhansk U210 - 1
 
Cezayir 1.Lig
22.11.2014IY
16:00MSJS Saoura0 - 0 MC Oran0 - 0
17:00MSChlef0 - 3 CS Constantine0 - 1
17:00MSHussein Dey3 - 0 RC Arbaa1 - 0
18:45MSES Setif2 - 0 El Harrach2 - 0
19:00MSASM Oran0 - 0 Belouizdad0 - 0
19:00MSMC Alger0 - 1 USM Alger0 - 0
19:00MSUSM Bel Abbes2 - 1 El Eulma0 - 1
 
Karadağ 2.Lig
23.11.2014IY
14:00Bratstvov Radnicki Berane-
14:00FK Arsenal Tivatv Zabjelo-
14:00Ibarv Jezero Plav-
14:00Iskrav Igalo-
14:00Jedinstvo Bijole Poljev Cetinje-
14:00Komv Decic Tuzi-
 
ABD Major Lig MLS Kupası Conference Final
24.11.2014IY
00:00Los Angeles Galaxyv Seattle Sounders-
23.11.2014IY
20:30New York Red Bullsv New England Revolution-
 
Gürcistan Umaglesi Lig
22.11.2014IY
12:00MSFC Zugdidi1 - 2 Dinamo Tbilisi0 - 0
12:00MSGuria Lantschuchti2 - 2 Chikhura Sachkhere0 - 1
12:00MSSpartaki Tskhinvali1 - 0 Shukura Kobuleti1 - 0
12:00MSTorpedo Kutaisi3 - 3 Zestafoni2 - 3
 
İran Persian Gulf Ligi
23.11.2014IY
12:30Gostaresh Folad Tabrizv Rah Ahan-
16:30Esteghlal FCv Persepolis-
22.11.2014IY
13:30MSFoolad Khuzestan0 - 1 Saba Qom0 - 1
13:30MSZob Ahan2 - 0 Padideh Khorasan1 - 0
 
Rusya U21 Premier Ligi
23.11.2014IY
12:00Ufa U21v Lokomotiv Moscow U21-
12:30Amkar Perm U21v Arsenal Tula U21-
22.11.2014IY
12:00MSSpartak Moscow U213 - 0 Mordovia Saransk U210 - 0
17:00MSDinamo Moscow U211 - 0 Terek Grozny U210 - 0
 
Makedonya 1.Lig
23.11.2014IY
14:00Metalurg Skopjev Turnovo-
14:00Sileksv Skendija 79-
14:00Teteksv Pelister-
22.11.2014IY
14:00MSRabotnicki4 - 0 Bregalnica Stip1 - 0
14:00MSRenova3 - 0 Vardar Skopje1 - 0
 
Moldova Ulusal Lig
23.11.2014IY
13:00Academia UTMv Veris-
13:00Dinamo-Autov Dacia-
16:00Zimbruv FC Tiraspol-
22.11.2014IY
13:00MSOlimpia Balti2 - 0 Saxan Ceadir Lunga2 - 0
14:00FC Sheriffv Costuleni-
 
Romanya Kadınlar Ulusal Ligi
23.11.2014IY
11:00Fairplay Bucureşti (K)v Heniu Prundu Bârg?ului (K)-
11:00REAL Craiova (K)v CFR Timişoara (K)-
11:00Universitatea Alexandria (K)v ASA Targu Mureş (K)-
13:30Olimpia Universitatea (K)v Brazi (K)-
 
Türkiye U21 Ligi Süper Lig
23.11.2014IY
13:30Beşiktaş U21v Kasımpaşa U21-
13:30Eskişehirspor U21v Kayseri Erciyesspor U21-
13:30Gençlerbirliği U21v Karabükspor U21-
13:30Torku Konyaspor U21v Gaziantepspor U21-
22.11.2014IY
13:30MSAkhisar Belediye U211 - 1 Mersin İdmanyurdu U210 - 0
13:30MSÇaykur Rizespor U212 - 1 İstanbul Başakşehir U210 - 0
13:30MSGalatasaray U214 - 1 Trabzonspor U212 - 0
 
Türkiye U21 Ligi 1.Lig
23.11.2014IY
13:30Adanaspor U21v Giresunspor U21-
13:30Antalyaspor U21v Denizlispor U21-
13:30Elazığspor U21v Orduspor U21-
13:30Gaziantep BBSK U21v Manisaspor U21-
13:30Orduspor U21v Samsunspor U21-
13:30Şanlıurfaspor U21v Adana Demirspor U21-
22.11.2014IY
13:30MSKarşıyaka U212 - 2 Bucaspor U210 - 2
13:30MSKayserispor U211 - 0 Alanyaspor U211 - 0
 
Türkiye U19 Elit Ligi Süper Lig
23.11.2014IY
14:00Fenerbahçe U19v Bursaspor U19-
14:00Gaziantepspor U19v Konyaspor U19-
14:00İstanbul Başakşehir U19v Rizespor U19-
14:00Karabükspor U19v Gençlerbirliği U19-
14:00Kasımpaşa U19v Beşiktaş U19-
14:00Kayseri Erciyesspor U19v Eskişehirspor U19-
14:00Mersin İdmanyurdu U19v Akhisar Belediye U19-
14:00Sivasspor U19v Balıkesirspor U19-
 
Türkiye U19 Elit Ligi 1. Lig
23.11.2014IY
14:00Adana Demirspor U19v Şanlıurfaspor U19-
14:00Alanyaspor U19v Kayserispor U19-
14:00Altınordu U19v Elazığspor U19-
14:00Bucaspor U19v Karşıyaka U19-
14:00Denizlispor U19v Antalyaspor U19-
14:00Manisaspor U19v Gaziantep BBSK U19-
14:00Osmanlıspor U19v Boluspor U19-
14:00Samsunspor U19v Orduspor U19-
22.11.2014IY
14:00Giresunspor U19v Adanaspor U19-
 
Romanya 3.Lig 1.Grup
22.11.2014IY
14:00Papautiv Kosarom Paşcani-
14:00MSŞtiinta Miroslava1 - 2 Bucovina Pojorâta0 - 0
14:00MSZagon0 - 2 Csikszereda0 - 0
 
Romanya 3.Lig 2.Grup
22.11.2014IY
14:00MSJuventus Bucureşti0 - 2 Tunari0 - 0
14:00MSMetalosport Galati0 - 1 Delta Dobrogea0 - 0
14:00MSViitorul Axintele3 - 0 Vointa Snagov0 - 0
 
Romanya 3.Lig 3.Grup
22.11.2014IY
14:00MSFCM Targovişte0 - 3 Concordia Chiajna II0 - 0
14:00MSPodari0 - 1 Chindia Targoviste0 - 0
14:00MSVişina Noua3 - 2 Sporting Roşiorii0 - 0
 
Romanya 3.Lig 4.Grup
22.11.2014IY
14:00MSHunedoara2 - 4 UTA Batrana Doamna0 - 0
14:00MSIneu2 - 0 Ştiinta Turceni0 - 0
 
Romanya 3.Lig 5.Grup
22.11.2014IY
14:00MSAvantul Reghin1 - 1 Gloria Bistrita II0 - 0
14:00MSIernut0 - 1 Arieşul 19070 - 0
14:00MSMetalurgistul Cugir0 - 2 CSM Sighet0 - 0
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup C
23.11.2014IY
17:00Coimbroesv Pedras Rubras-
17:00Gondomarv SC Espinho-
17:00Lusitania FC Lourosav Salgueiros-
17:00Moimenta da Beirav Cinfaes-
17:00Sousensev Sobrado-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup E
23.11.2014IY
17:00Oliveira Hospitalv Naval 1 De Maio-
17:00Pampilhosav Mortagua-
17:00Sourensev Benfica Castelo Branco-
17:00Tourizensev AD Nogueirense-
17:00Vitoria De Sernachev Pombal-
 
Macaristan NB III Keleti
23.11.2014IY
14:00Debrecen IIv Salgotarjani BTC-
14:00Veresegyhaz VSKv Felsotarkany SE-
22.11.2014IY
14:00MSFC Hatvan4 - 1 Cigand SE0 - 0
14:00MSHajduboszormenyi1 - 3 Tiszaujvaros0 - 0
14:00MSJaszberenyi Vasas0 - 1 Budapest Honved II0 - 0
14:00MSKazincbarcika4 - 0 Putnok VSE0 - 0
14:00MSNyirbatori FC1 - 3 Varda SE0 - 0
17:00Letavertes SCv Gyöngyös-
 
Macaristan NB III Közep
23.11.2014IY
13:00Videoton IIv Szeol-
14:00Dunaharaszti MTKv ESMTK-
22.11.2014IY
14:00MSBölcskei1 - 2 Dabas0 - 0
14:00MSGyulai Termal1 - 1 Rakospalotai EAC0 - 0
14:00MSMaglodi TC2 - 3 Szentlorinc SE0 - 0
14:00MSMonori SE1 - 5 Kozarmisleny0 - 0
14:00MSOroshaza1 - 1 Vac0 - 0
14:00MSSzekszard2 - 0 Bajai0 - 0
 
Macaristan NB III Nyugati
22.11.2014IY
14:00MSBalatonfüredi2 - 1 Diosdi TC0 - 0
14:00MSBudaörs1 - 1 Veszprem0 - 0
14:00MSCsepel SC0 - 1 Györi ETO II0 - 0
14:00MSDorogi FC1 - 1 BKV Elore0 - 0
14:00MSMosonmagyarovari TE2 - 3 III. Kerületi TUE0 - 0
14:00MSSarvari FC1 - 0 Nagyatadi FC0 - 0
14:00MSTatabanya3 - 1 Ujbuda TC0 - 0
14:00MSTököl0 - 1 Rakosmenti KSK0 - 0
 
Belçika Kadınlar 1.Lig
22.11.2014IY
15:30MSEendracht Aalst (K)1 - 6 Anderlecht II (K)0 - 0
15:30MSKontich (K)1 - 1 Evas Tienen (K)0 - 0
15:30MSWhite Star Woluwe (K)0 - 0 OH Leuven II (K)0 - 0
15:30MSZonhoven (K)2 - 0 Lierse II (K)0 - 0
16:00MSSG-Tertre-Hautrage (K)6 - 1 Tongeren (K)0 - 0
16:30MSZulte-Waregem (K)1 - 6 Massenhoven (K)0 - 0
 
Belçika Kadınlar 2.Lig
22.11.2014IY
15:30MSClub Brugge II (K)0 - 2 Famkes Merkem (K)0 - 0
15:30MSEendracht Louwel (K)1 - 0 Moldavo (K)0 - 0
15:30MSRapide Wezemaal (K)0 - 6 Wuustwezel (K)0 - 0
15:30MSWB Sinaai Girls (K)2 - 2 Cerkelladies Brugge (K)0 - 0
15:30MSWolfsdonk Sport (K)0 - 4 Egem Pittem (K)0 - 0
18:30MSZulte-Waregem II (K)0 - 6 Gent II (K)0 - 0
 
Bolivya National B Grup A
22.11.2014IY
21:30MSClub Destroyers3 - 0 Universitario Beni0 - 0
22:00MSReal Mapajo0 - 1 Guabira0 - 0
 
Bolivya National B Grup B
22.11.2014IY
21:30Escuela Enrique Happv Union Maestranza-
21:30Oruro Royalv Aurora-
 
Bolivya National B Grup C
22.11.2014IY
21:30CA Bermejov Fancesa-
21:30Quebracho Villa Montesv Ciclon-
 
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska
23.11.2014IY
13:00Podbeskidzie IIv Polonia Bytom-
22.11.2014IY
14:00MSGornik Wesola0 - 1 Czaniec0 - 0
14:00MSJastrzebie Zdroj0 - 1 Stal Bielsko-Biala0 - 0
14:00MSPawlowice Slaskie0 - 2 SKRA Czestochowa0 - 0
14:00MSPiast Gliwice II3 - 0 Malapanew Ozimek0 - 0
14:00MSPolonia Laziska1 - 1 Szombierki Bytom0 - 0
14:00MSRekord Bielsko-Biala3 - 1 Skalnik Gracze0 - 0
14:00MSRuch Chorzow II0 - 1 Gornik Zabrze II0 - 0
14:00MSRuch Zdzieszowice2 - 1 Odra Opole0 - 0
14:00MSSwornica Czarnowasy3 - 0 Grunwald0 - 0
 
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska
23.11.2014IY
14:00Olimpia Olsztynekv Jagiellonia II-
22.11.2014IY
13:00MSOlimpia Zambrow5 - 2 Lomza0 - 0
14:00MSConcordia Elblag3 - 1 Start Dzialdowo0 - 0
14:00MSKorsze0 - 3 Dab Dabrowa Bialostocka0 - 0
14:00Puszcza Hajnowkav Plomien Elk-
14:00Rominta Go?dapv Wasilkow-
14:00Warmia Grajewov Drweca Nowe Miasto-
14:00MSZnicz Biala Piska2 - 0 Olimpia Elblag0 - 0
19:00MSSokol Ostroda1 - 1 Huragan Morag0 - 0
 
Panama LPF Apertura Final
23.11.2014IY
03:00MSSporting San Miguelito0 - 1 San Francisco0 - 1
 
Norveç Eliteserien Play Off / Out
23.11.2014IY
20:00Brannv Mjondalen-
 
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19
22.11.2014IY
12:00MSPribram U191 - 0 Teplice U191 - 0
12:00MSSparta Praha U190 - 1 Mlada Boleslav U190 - 1
12:00MSViktoria Plzen U192 - 3 Ceske Budejovice U191 - 1
12:00MSVysocina Jihlava U196 - 2 Bohemians 1905 U193 - 1
12:00MSZlin U190 - 0 Opava U190 - 0
13:00MSHlucin U191 - 2 Slovan Liberec U191 - 0
13:00MSHradec Kralove U191 - 2 Slovacko U190 - 1
14:00MSPardubice U192 - 1 Zbrojovka Brno U190 - 0
14:00MSSigma Olomouc U195 - 1 Jablonec U191 - 1
14:30MSBanik Ostrava U192 - 0 Slavia Praha U191 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 1.Lig Kadınlar
23.11.2014IY
12:00Viktoria Plzen (K)v Hradec Kralove (K)-
22.11.2014IY
14:00MSSlovan Liberec (K)0 - 6 Slovacko (K)0 - 0
15:00MSSlavia Praha (K)3 - 4 Sparta Praha (K)0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar Kupası 2.Tur
23.11.2014IY
14:00Uragan (K)v Karlovy Vary (K)-
18:00Mnichovo Hradiste (K)v Dukla Praha (K)-
22.11.2014IY
11:15FK Olomouc (K)v Brno (K)-
14:30Cechie Tuklaty (K)v Rakovnik (K)-
14:30Hodonin (K)v Horni Herspice (K)-
14:30Krupka (K)v Sokol Stara Lysa (K)-
15:00Jablonec (K)v Caslav (K)-
 
Cezayir U21 Ligi 1
22.11.2014IY
12:00MSChlef U212 - 0 CS Constantine U210 - 0
12:00MSJS Saoura U211 - 0 MC Oran U210 - 0
14:00MSHussein Dey U212 - 2 RC Arba U210 - 0
16:00MSASM Oran U213 - 1 Belouizdad U210 - 0
16:00MSES Setif U212 - 0 El Harrach U210 - 0
16:00MSMC Alger U212 - 1 USM Alger U210 - 0
16:00MSUSM Bel Abbes U212 - 0 El Eulma U210 - 0
 
Cezayir U21 Ligi 2
22.11.2014IY
02:00ErtAin Fakroun U210 - 0 Amal Bou Saada U210 - 0
02:00ErtBlida U210 - 0 Tadjenant U210 - 0
02:00ErtBordj Bou Arreridj U210 - 0 Merouana U210 - 0
02:00ErtCA Batna U210 - 0 US Chaouia U210 - 0
02:00ErtKhroub U210 - 0 Koléa U210 - 0
02:00ErtRC Relizane U210 - 0 Saida U210 - 0
02:00ErtTlemcen U210 - 0 JSM Bejaia U210 - 0
02:00ErtUSMM Hadjout U210 - 0 Olympique Medea U210 - 0
 
Danimarka U19 Ligi
22.11.2014IY
13:15MSLyngby U192 - 0 Midtjylland U191 - 0
14:00MSAGF U191 - 2 Randers Freja U190 - 1
15:00MSAaB U190 - 0 Silkeborg U190 - 0
15:15MSVejle U190 - 1 Odense U190 - 0
 
Danimarka U17 Ligi
22.11.2014IY
13:00MSAaB U172 - 2 Silkeborg U170 - 0
13:00MSVejle U174 - 1 OB U170 - 0
14:00MSHorsens U171 - 2 Nordsjaelland U170 - 0
15:00MSEsbjerg U175 - 3 HB Koge U170 - 0
15:15MSLyngby U170 - 0 Midtjylland U170 - 0
16:15MSAGF U170 - 1 Randers Freja U170 - 0
 
Moldova B Ligi Kuzey
22.11.2014IY
13:00Cotiujanii Mariv Floreşti-
13:00Dava Sorocav Iskra-Stal-
13:00Flacara Faleştiv Glodeni-
13:00Intersport Sanataucav Singerei-
13:00Kolos Copceacv Drochia-
13:00Teleneştiv Rişcani-
 
Malta 1.Lig
23.11.2014IY
15:00Melitav Zurrieq-
15:00Pembroke Athletav Gzira United-
17:15St. Andrewsv Rabat Ajax-
17:15Vittoriosa Starsv St. George-
22.11.2014IY
15:00MSFgura United0 - 0 Gudja United0 - 0
17:00MSMsida St. Joseph1 - 1 Mqabba FC0 - 1
 
Yeni Zelanda Premiership
23.11.2014IY
04:00MSWellington Phoenix Res1 - 2 Waitakere United1 - 0
04:30MSCanterbury United2 - 2 Team Wellington1 - 0
22.11.2014IY
04:00MSWaiBOP United3 - 1 Wanderers2 - 0
 
Venezuela Premier Lig Apertura
23.11.2014IY
22:00Deportivo Larav Deportivo Tachira-
22:30Estudiantes De Meridav Zulia-
22:30Metropolitanosv Deportivo Anzoategui-
22:30Mineros De Guayanav Carabobo-
22:30Trujillanosv Tucanes-
23:30Araguav Deportivo Petare-
23:30Caracas FCv Atletico Venezuela-
22.11.2014IY
22:30MSDeportivo La Guaira1 - 0 Portuguesa FC0 - 0
 
Mısır Premier Lig
23.11.2014IY
14:30Petrojetv El Geish-
17:00El Rajav Zamalek-
20:00Al Ahlyv Nasr Cairo-
22.11.2014IY
14:30MSAl Masry1 - 0 Haras El Hodood0 - 0
14:30MSMisr Lel Makasa0 - 2 Smouha0 - 1
17:00MSAl Ittihad Alexandria1 - 1 Ismaily1 - 0
17:00MSWadi Degla3 - 1 Asyouty Sport3 - 0
19:30MSENPPI2 - 2 Al Mokawloon2 - 1
 
Malta Premier Lig
23.11.2014IY
15:00Naxxar Lionsv Qormi-
17:00Vallettav Mosta-
22.11.2014IY
15:00MSPieta Hotspurs4 - 3 Birkirkara1 - 2
15:00MSZebbug Rangers1 - 1 Balzan1 - 0
17:00MSHibernians FC5 - 0 Floriana3 - 0
17:15MSSliema Wanderers2 - 0 Tarxien Rainbows0 - 0
 
Peru 2.Lig
23.11.2014IY
20:00Atletico Torinov Walter Ormeno-
20:00Comerciantes Unidosv Pacifico-
20:00Deportivo Coopsolv Sport Boys-
20:00Deportivo Municipalv Alianza Universidad-
20:00Jose Galvezv Carlos Manucci Trujillo-
20:00Sport Victoriav Union Huaral-
22:00Alfonso Ugarte Punov Defensor San Alejandro-
 
Filistin West Bank Ligi
22.11.2014IY
16:00MSAhli Al-Khalil2 - 5 Hilal Al-Quds0 - 0
16:00Jabal Al Mukaberv Shabab Al Khader-
16:00MSThagafi Tulkarem0 - 0 Taraji Wadi Al-Nes0 - 0
 
Güney Afrika PSL
23.11.2014IY
15:30Bloemfontein Celticv Chippa United-
15:30SuperSport Unitedv Orlando Pirates-
22.11.2014IY
15:30MSKaizer Chiefs1 - 1 Mamelodi Sundowns0 - 0
15:30MSMpumalanga Black Aces1 - 2 Polokwane City0 - 0
18:00MSMoroka Swallows2 - 3 Pretoria University1 - 0
18:00MSPlatinum Stars4 - 2 AmaZulu1 - 1
20:15MSAjax Cape Town0 - 0 Maritzburg United0 - 0
20:15MSWits University2 - 0 Free State Stars1 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig
23.11.2014IY
18:00Nea Salamisv Ermis Aradippou-
22.11.2014IY
16:00MSOmonia Nicosia2 - 0 AEL Limassol1 - 0
17:00MSDoxa0 - 4 Anorthosis0 - 2
19:00MSOthellos Athienou2 - 1 Ayia Napa0 - 0
 
Guatemala Ulusal Lig Apertura
23.11.2014IY
00:00MSCSD Comunicaciones3 - 0 Universidad San Carlos1 - 0
04:00MSMarquense1 - 1 Municipal1 - 0
19:00Malacatecov Coatepeque-
19:00Suchitepequezv Halcones FC-
19:15Antigua GFCv Guastatoya-
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A
23.11.2014IY
14:00Le Havre U19v Lille U19-
15:30Amiens AC U19v Arras U19-
15:30Orleans U19v Lens U19-
15:30Rouen U19v Caen U19-
15:30Saint Quentin U19v Amiens SC U19-
15:30Valenciennes U19v Quevilly U19-
22.11.2014IY
19:00MSSaint-Lo Manche U190 - 4 Paris SG U190 - 0
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B
23.11.2014IY
15:30Amneville U19v Auxerre U19-
15:30Besançon U19v Paris U19-
15:30Dijon U19v Pontarlier U19-
15:30Epinal U19v Nancy U19-
15:30Evian TG U19v Metz U19-
15:30Reims U19v Sochaux U19-
15:30Strasbourg U19v Troyes U19-
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C
23.11.2014IY
12:00Nantes U19v Stade Laval U19-
15:30Angers U19v Vannes U19-
15:30Bordeaux U19v Tours U19-
15:30Guingamp U19v Stade Rennes U19-
15:30Niort U19v Lorient U19-
15:30Villenave U19v Chateauroux U19-
22.11.2014IY
15:30MSStade Brest U194 - 1 Change U190 - 0
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D
23.11.2014IY
13:30Toulouse U19v Furiani Agliani U19-
14:00Cannes U19v Ajaccio U19-
15:30Bastia U19v Olympique Lyon U19-
15:30Beziers U19v Clermont U19-
15:30Montpellier U19v Nice U19-
15:30Nimes U19v Saint-Etienne U19-
22.11.2014IY
15:30Marseille U19v Monaco U19-
 
Fransa 2.Lig
22.11.2014IY
15:00MSLe Havre1 - 1 Sochaux1 - 1
 
Türkiye 3.Lig 1.Grup
23.11.2014IY
13:00Batman Petrolsporv Gaziosmanpaşa-
13:30Ankara Adliyesporv Tire 1922-
13:3013:00Bozüyükspor0 - 3 Çorum Belediyespor-
13:30Darıca Gençlerbirliğiv Manavgatspor-
13:30İstanbulsporv Kırıkhanspor-
13:30Niğde Belediyesporv Zonguldak Kömürspor-
13:30Tutap Şekersporv Bursa Nilüferspor-
13:30Tuzlasporv Kızılcabölükspor-
22.11.2014IY
13:30MSÇatalcaspor0 - 2 Trabzon Akçaabat FK0 - 1
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A
23.11.2014IY
15:30Amiens (K)v Vendenheim (K)-
15:30Compiegne Club Oise (K)v Rouvroy (K)-
15:30Dijon (K)v Lillers (K)-
15:30Mars Bischheim (K)v Tremblay (K)-
15:30Templemars Vendeville (K)v Hénin-Beaumont (K)-
15:30VGA Saint-Maur (K)v Nancy (K)-
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B
23.11.2014IY
13:45Val d Orge (K)v Quimper (K)-
15:30CBOS Angers (K)v Saint Malo (K)-
15:30Condé-sur-Noireau (K)v Yzeure Allier (K)-
15:30La Roche-sur-Yon (K)v Saint-Herblain (K)-
15:30Le Mans (K)v Rouen (K)-
15:30Tours (K)v Blanquefort (K)-
 
Kuzey İrlanda Premiership
22.11.2014IY
17:00MSBallymena United3 - 0 Ballinamallard United2 - 0
17:00MSDungannon Swifts2 - 3 Portadown FC0 - 1
17:00MSGlenavon FC1 - 3 Cliftonville1 - 2
17:00MSGlentoran FC2 - 1 Institute FC1 - 0
17:00MSWarrenpoint Town1 - 2 Linfield FC1 - 0
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C
23.11.2014IY
14:00Toulouse (K)v Blanzy (K)-
15:30Aurillac Arpajon (K)v Nimes Metropole Gard (K)-
15:30Claix Football (K)v AS Veore Montoison (K)-
15:30Le Puy (K)v Muret (K)-
15:30Monteux (K)v Nivolas (K)-
15:30Olympique Marseille (K)v FAMF Marseille (K)-
 
Peru Premier Lig Clausura
23.11.2014IY
03:00MSCesar Vallejo3 - 0 Inti Gas0 - 0
18:00Sporting Cristalv Union Comercio-
20:15Leon de Huanucov Universitario-
23:00Alianza Limav UTC Cajamarca-
22.11.2014IY
17:30MSSan Simon2 - 2 Real Atletico Garcilaso2 - 1
19:45MSCienciano0 - 1 Los Caimanes0 - 0
22:00MSSport Huancayo3 - 1 Melgar1 - 1
 
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1
22.11.2014IY
16:00Briton Ferryv Haverfordwest County-
16:00Cardiff MUv Garden Village-
16:00Goytrev Aberdare Town-
16:00MSGoytre United5 - 1 Cambrian & Clydach0 - 0
16:00MSPontardawe Town FC1 - 1 Monmouth Town0 - 0
 
Galler Feeder Ligleri Cymru Alliance
22.11.2014IY
16:00MSMold Alexandra1 - 0 Penycae0 - 0
16:30MSCaernarfon Town1 - 2 Conwy Borough0 - 0
16:30MSFlint Town United2 - 3 Denbigh Town0 - 0
16:30MSGuilsfield4 - 3 Llanidloes Town0 - 0
16:30MSHolyhead Hotspur FC1 - 1 Caersws0 - 0
16:30Llandrindod Wellsv Rhydymwyn-
16:30MSLlandudno FC3 - 1 Buckley Town0 - 0
16:30MSPorthmadog2 - 2 Rhayader Town0 - 0
 
Güney Afrika 1.Lig
22.11.2014IY
15:30MSBaroka1 - 0 Witbank Spurs0 - 0
15:30MSHighlands Park2 - 2 Milano United0 - 0
15:30MSMaluti FET College0 - 2 Jomo Cosmos0 - 0
15:30MSThanda Royal Zulu1 - 2 African Warriors0 - 0
17:00MSVasco Da Gama1 - 1 Garankuwa United0 - 0
19:30MSSantos Cape Town3 - 2 Black Leopards FC0 - 0
19:30MSSivutsa Stars1 - 1 Golden Arrows0 - 0
 
Gürcistan Reserve Lig
22.11.2014IY
12:00MSDila Res.1 - 2 Samtredia Res.0 - 0
12:00MSDinamo Batumi Res.2 - 0 Sioni Res.0 - 0
12:00MSMerani Martvili Res.1 - 2 Kolkheti Poti Res.0 - 0
12:00MSWIT Georgia Res.2 - 0 Metalurgi Rustavi Res.0 - 0
 
Danimarka 2.Lig Doğu
22.11.2014IY
14:00MSAvedore IF1 - 1 Fremad Amager0 - 0
14:00MSGVI1 - 2 Frem1 - 0
14:00MSHerlev IF0 - 5 HIK0 - 2
 
Hollanda Topklasse Zaterdag
22.11.2014IY
15:30MSCapelle1 - 0 Scheveningen0 - 0
15:30MSExcelsior Maassluis0 - 1 BVV Barendrecht0 - 0
15:30MSHHC Hardenberg5 - 1 GVVV0 - 0
15:30MSHoek0 - 0 Sparta Nijkerk0 - 0
15:30MSKozakken Boys2 - 1 Lisse0 - 0
15:30MSRijnsburgse Boys3 - 1 Ajax Amateurs0 - 0
16:00MSIjsselmeervogels1 - 2 Genemuiden0 - 0
16:00MSONS Sneek1 - 3 SV Spakenburg0 - 0
 
Hollanda Topklasse Zondag
23.11.2014IY
15:00HFC EDOv HBS Craeyenhout-
15:00VVSBv Koninklijke HFC-
15:30AFCv JVC Cuijk-
15:30De Treffersv ADO 20-
15:30EVVv USV Hercules-
15:30Leonidasv UNA-
15:30Liendenv WKE Emmen-
15:30OJC Rosmalenv HSC 21-
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A
22.11.2014IY
15:30MSAchilles Veen1 - 0 VV Montfoort0 - 0
15:30MSHuizen0 - 2 DFS0 - 0
15:30MSJodan Boys4 - 0 Breukelen0 - 0
15:30MSRKAV Volendam0 - 2 DOVO Veenendaal0 - 0
15:30MSSDC Putten1 - 0 ODIN 590 - 0
16:00MSBennekom2 - 0 NSC0 - 0
16:00MSVVA 713 - 2 SteDoCo0 - 0
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B
22.11.2014IY
15:30MSASWH2 - 3 Katwijk0 - 0
15:30MSRVVH4 - 0 Spijkenisse0 - 0
15:30MSSHO2 - 2 Rijnvogels0 - 0
15:30MSTer Leede0 - 1 Smitshoek0 - 0
15:30MSZwaluwen Vlaardingen3 - 1 Xerxes DZB0 - 0
16:00MSNoordwijk2 - 0 FC s-Gravenzande0 - 0
16:00MSQuick Boys0 - 1 Kloetinge0 - 0
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C
22.11.2014IY
15:30MSACV4 - 0 Staphorst0 - 0
15:30MSExcelsior 311 - 1 DVS 330 - 0
15:30MSHarkemase Boys2 - 0 WHC0 - 0
15:30MSVV AZSV2 - 2 Flevo Boys0 - 0
15:30MSVVOG4 - 1 SVZW0 - 0
15:30MSWVF0 - 1 AGOVV Apeldorn0 - 0
16:00MSUrk1 - 0 Drachtster Boys0 - 0
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag A
23.11.2014IY
15:00AFC 34v De Zouaven-
15:00Hollandiav VOC Rotterdam-
15:00JOS Watergraafsmeerv DHC Delft-
15:00RKVV Westlandiav OFC Oostzaan-
15:30Chababv Magreb 90-
15:30Haaglandiav ASV De Dijk-
15:30Vlissingenv HV & CV Quick-
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag B
23.11.2014IY
15:00AWCv Groene Ster-
15:30Baroniev TOP Oss Amateurs-
15:30Blauw Geel 38v Deurne-
15:30De Valkv UDI 19-
15:30DOSKOv Dongen-
15:30OSS 20v Gemert-
15:30RKSV Schijndelv TEC-
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag C
23.11.2014IY
15:00De Batavenv Be Quick 1887-
15:00FVCv Germania-
15:00Juliana 31v SC NEC-
15:00MSCv Quick 20-
15:00RKHVVv Achilles 1894-
15:00ROHDA Raaltev Alcides-
15:30FC Presikhaafv SWZ-
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A
22.11.2014IY
15:30MSBenschop1 - 0 Almkerk0 - 0
15:30MSDe Meern (Zat)2 - 3 Lienden (zat)0 - 0
15:30MSJSV1 - 1 Eemdijk0 - 0
15:30MSRoda 46 (Zat)1 - 3 SVL0 - 0
15:30MSWNC1 - 0 Roda Boys0 - 0
15:30MSZuidvogels3 - 2 LRC0 - 0
16:00MSVVZ 494 - 4 DTS Ede0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B
22.11.2014IY
15:30MSARC4 - 0 Forum Sport0 - 0
15:30MSDSO1 - 2 Voorschoten 970 - 0
15:30MSHBOK1 - 2 Haaglandia (Zat)0 - 0
15:30MSHVC 101 - 1 GHC0 - 0
15:30MSNootdorp1 - 1 Deltasport0 - 0
15:30MSValken 681 - 1 Swift0 - 0
15:30MSZwaluwen 1930 Hoorn0 - 1 Sportlust 460 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C
22.11.2014IY
15:30MSAlblasserdam2 - 3 Heinenoord0 - 0
15:30MSBolnes2 - 1 Heerjansdam0 - 0
15:30MSKlundert1 - 3 VVGZ0 - 0
15:30MSNieuw Lekkerland1 - 0 Oranje Wit0 - 0
15:30MSSliedrecht1 - 1 Dinteloord0 - 0
16:00Alexandria 66v Rijsoord-
16:00MSPelikaan0 - 1 Brielle0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D
22.11.2014IY
15:30MSBerkum1 - 2 DETO0 - 0
15:30MSHorst4 - 1 Go Ahead0 - 0
15:30MSKHC1 - 0 ASC Nieuwland0 - 0
15:30MSNunspeet2 - 0 DOS Kampen0 - 0
15:45MSDOS 373 - 1 FC Zutphen0 - 0
16:00MSSDV Barneveld4 - 1 ASV Dronten0 - 0
16:00MSVroomshoopse Boys2 - 0 Sparta Enschede0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E
22.11.2014IY
15:00MSVEV 672 - 0 LTC0 - 0
15:30MSBuitenpost3 - 0 Olde Veste 540 - 0
15:30MSDZOH1 - 1 Balk0 - 0
15:30MSOmlandia1 - 0 BCV0 - 0
15:30PKC 83v CVV Viboa-
15:30MSSV Bedum3 - 2 Broekster Boys0 - 0
16:00MSHZVV1 - 1 Oranje Nassau0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag A
23.11.2014IY
15:00Alphense Boysv Nieuw Utrecht-
15:00De Meern (Zon)v De Kennemers-
15:00Elinkwijkv Purmersteijn-
15:00Forestersv SJC Noordwijk-
15:00SC Woerdenv Stormvogels-
15:00SDOv VVIJ-
15:00SO Soestv DEM-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag B
23.11.2014IY
15:00GDAv IFC-
15:00HMSHv Kocatepe-
15:00Nieuwerkerkv RKAVV Leidschendam-
15:00Poortugaalv Boshuizen-
15:00Wateringse Veldv VELO-
15:00XerxesDZB (zon)v FC Olympia-
15:00Zwerversv GOES-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag C
23.11.2014IY
15:30Brabantiav Beerse Boys-
15:30DESKv Nemelaer-
15:30DESOv Moerse Boys-
15:30EFCv RKSV Nuenen-
15:30Gestelv LONGA-
15:30HVCHv Erp-
22.11.2014IY
20:00MSRKVV Roosendaal1 - 6 Halsteren0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag D
23.11.2014IY
15:30Geldropv Heidebloem-
15:30RKSV Bekkerveldv Susteren-
15:30RVU Rothemv NWC-
15:30Venrayv Limburgia-
15:30Wilhelmina 08v SV Someren-
15:30Wittenhorstv Meerssen-
22.11.2014IY
20:30Minorv EHC Hoensbroek-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag E
23.11.2014IY
15:00Concordia Wehlv De Zweef-
15:00Heinov Bemmel-
15:00LONGA 30v Luctor Et Emergo-
15:00Rigtersbleekv Alverna-
15:00TVC 28v Silvolde-
15:30Grolv Hoogland-
15:30Rood Wit Groesbeekv Rheden-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag F
23.11.2014IY
15:00Dieze Westv SC Erica-
15:00Steenwijkv GVAV-Rapiditas-
15:00SVBOv Rolder Boys-
15:00VKWv Joure-
15:00WVVv Dalen-
15:00Bergumv VV Emmen-
15:30Hoogeveenv Nieuw Buinen-
 
Hollanda Eredivisie U19
22.11.2014IY
15:30MSAjax U196 - 3 AZ U190 - 0
15:30MSBrabant United U190 - 4 NEC / OSS U190 - 0
15:30MSGroningen / Cambuur U192 - 3 Feyenoord U190 - 0
15:30MSSparta Rotterdam U190 - 1 Heerenveen U190 - 0
15:30MSTwente U192 - 1 PSV U190 - 0
15:30MSVitesse U193 - 2 Utrecht U190 - 0
 
Türkiye 3.Lig 2.Grup
23.11.2014IY
13:00Eyüpsporv Dört Eylül Belediyespor-
13:00Yeni Diyarbakırsporv Çankırıspor-
13:30Dardanelsporv Arsinspor-
13:30Denizli BBSKv Maltepespor-
13:30Gölcüksporv Sancaktepe BSK-
13:30Kemer Tekirovasporv Derincespor-
13:30Payas Belediye 1975v Erzincan Refahiyespor-
13:30Yeşil Bursav 68 Yeni Aksarayspor-
22.11.2014IY
13:30MSHalide Edip Adıvar SK0 - 0 Çine Madranspor0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Topklasse
22.11.2014IY
13:00MSJong Twente (K)0 - 1 Reiger Boys (K)0 - 0
14:30MSFortuna Wormerveer (K)1 - 5 Ter Leede (K)0 - 0
15:30MSBuitenveldert (K)1 - 3 Saestum (K)0 - 0
15:30MSOranje Nassau (K)2 - 4 RCL (K)0 - 0
15:30MSWartburgia (K)0 - 1 DTS Ede (K)0 - 0
18:00MSFortuna Sittard (K)3 - 3 RKHVV (K)0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag
22.11.2014IY
14:15MSSaestum II (K)0 - 0 Be Quick 28 (K)0 - 0
15:00Klarenbeek (K)v Barendrecht (K)-
15:30MSKnickerbockers (K)2 - 4 SSS (K)0 - 0
15:30MSRhoon (K)4 - 3 Heerenveense Boys (K)0 - 0
15:45MSCVV Zwervers (K)1 - 2 Odysseus 91 (K)0 - 0
16:00MSVV Heerenveen (K)4 - 1 RVVH (K)0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag
23.11.2014IY
12:00SV Someren (K)v t Zand (K)-
12:45Prinses Irene (K)v Gelre (K)-
13:00Nuenen (K)v DSE (K)-
15:00Eldenia (K)v Buitenveldert II (K)-
15:00Kolping Boys (K)v Woezik (K)-
15:30Eindhoven (K)v Venray (K)-
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A
22.11.2014IY
12:30MSWartburgia II (K)1 - 0 Oostkapelle (K)0 - 0
15:00SVS (K)v Delta Sports (K)-
15:30MSBerkel (K)4 - 1 Reiger Boys II (K)0 - 0
15:30MSDSS (K)1 - 2 Ter Leede II (K)0 - 0
15:30MSIJzendijke (K)3 - 3 Smerdiek (K)0 - 0
15:30MSSteDoCo (K)1 - 2 Sporting 70 (K)0 - 0
16:00MSVVIJ (K)1 - 2 Jong ADO Den Haag (K)0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B
22.11.2014IY
13:00MSHTC (K)0 - 4 Jong PEC Zwolle (K)0 - 0
15:30OZC (K)v HZVV (K)-
15:30MSStiens (K)0 - 0 ONS Sneek (K)0 - 0
16:00MSBe Quick 28 II (K)1 - 0 AZSV (K)0 - 0
16:00MSMSC (K)4 - 2 Lycurgus (K)0 - 0
16:00MSSVZW (K)1 - 2 Be Quick Dokkum (K)0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C
23.11.2014IY
15:00Berghuizen (K)v RKDEO (K)-
15:00Maarssen (K)v SDO (K)-
15:00Westlandia (K)v Victoria Boys (K)-
15:30Alkmania (K)v t Goy (K)-
15:30Purmerend (K)v Velsen (K)-
15:30Zaandijk (K)v Fortuna Wormerveer II (K)-
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D
23.11.2014IY
12:30Teisterbanders (K)v Bavel (K)-
13:15Amstenrade (K)v Venlosche Boys (K)-
13:15OVV 67 (K)v Trekvogels (K)-
15:00VDZ Arnhem (K)v Bekkerveld (K)-
15:30DESK (K)v Eldenia II (K)-
15:30SSS 18 (K)v Nooit Gedacht (K)-
 
Malta 2.Lig
22.11.2014IY
15:00MSSan Gwann3 - 0 Ghaxaq0 - 0
15:00MSSiggiewi2 - 1 Dingli Swallows0 - 0
15:00MSSwieqi United3 - 1 Marsa FC0 - 0
17:15MSSirens0 - 0 Mellieha0 - 0
17:15MSZabbar St. Patrick2 - 0 Xghajra Tornados0 - 0
17:15MSZejtun Corinthians0 - 1 Gharghur0 - 0
 
Makedonya 2.Lig
22.11.2014IY
14:00MSDrita Bogovinje1 - 0 Rinija0 - 0
14:00MSFK Kozuv Gevgelija1 - 1 Vrapciste0 - 0
14:00MSGorno Lisice2 - 1 FK Skopje0 - 0
14:00MSNapredok3 - 9 Makedonija GjP0 - 0
14:00MSShkupi1 - 0 Mladost CD0 - 0
 
Meksika Ascenso MX Apertura Yarı Final
23.11.2014IY
03:00MSDeportivo Tepic1 - 1 Altamira FC1 - 1
22.11.2014IY
03:30MSMineros de Zacatecas2 - 1 Necaxa2 - 0
 
İran Azadegan Ligi Grup B
23.11.2014IY
13:15Sanat Naftv Gol Gohar Sirjan-
 
İrlanda Kadınlar Ulusal Ligi
23.11.2014IY
16:00Cork Women (K)v Peamount United (K)-
16:00Raheny United (K)v Wexford Youths (K)-
22.11.2014IY
20:00MSCastlebar Celtic (K)2 - 2 UCD Waves (K)0 - 0
 
Slovakya 2.Lig Doğu
23.11.2014IY
14:00Kosice IIv Lokomotiva Zvolen-
22.11.2014IY
14:00MSDolny Kubin2 - 1 Lokomotiva Kosice1 - 0
14:00MSLiptovsky Mikulas0 - 0 Partizan Bardejov0 - 0
14:00MSTatran Presov4 - 1 Rimavska Sobota2 - 1
14:00MSZemplin Michalovce7 - 0 Slavoj Trebisov4 - 0
18:30MSPoprad3 - 0 Bodva Moldava0 - 0
 
Slovakya 2.Lig Batı
23.11.2014IY
14:00Seredv Samorin-
14:00Slovan Duslo Salav Spartak Trnava II-
22.11.2014IY
14:00MSDubnica0 - 0 Skalica0 - 0
14:00MSZilina II3 - 0 Nove Mesto nad Vahom3 - 0
15:30MSNitra2 - 3 Pohronie1 - 0
 
Türkiye 3.Lig 3.Grup
23.11.2014IY
13:00BB Erzurumsporv Bayburt Grup Özel İdare-
13:30Anadolu Üsküdar 1908v İstanbul Güngörenspor-
13:30Ayvalıkgücü Belediyesporv Orhangazispor-
13:30Balçova Yaşamsporv Etimesgut Belediyespor-
13:30Kayseri Şekersporv Beylerbeyi-
13:30Sakaryasporv Bergama Belediyespor-
13:30Sandıklısporv Van BBSK-
13:30Silivrisporv Kahramanmaraş BBSK-
22.11.2014IY
13:30MSErzin Belediyespor2 - 3 Ankara Demirspor0 - 1
 
Meksika U20 Ligi Apertura
23.11.2014IY
00:00Tigres UANL U20v Toluca U20-
17:00Pumas UNAM U20v Monterrey U20-
22.11.2014IY
02:00MSTijuana U203 - 0 Leon U202 - 0
17:00Chiapas U20v Queretaro U20-
19:30Univ. Guadalaja U20v Cruz Azul U20-
20:00Puebla U20v Santos Laguna U20-
20:30America U20v Atlas U20-
20:45Pachuca U20v Veracruz U20-
 
Azerbaycan Reserve Lig
23.11.2014IY
02:00İnter Bakı Res.v Araz Res.-
12:00Khazar Lankaran Res.v Neftçi Res.-
12:00Sumqayıt Res.v Bakı Res.-
22.11.2014IY
12:00MSQabala Res.3 - 1 Simurq Res.0 - 0
12:30MSQarabağ Ağdam Res.1 - 2 AZAL Res.0 - 0
 
Slovenya 3. SNL Doğu
23.11.2014IY
20:00Lendavav Mura-
 
Slovenya 3. SNL Batı
23.11.2014IY
15:00Brdav Ajdovscina Skou-
15:00Jadran Dekaniv Adria-
22.11.2014IY
15:00MSBilje3 - 0 Portoroz Piran0 - 0
15:00MSCerknica1 - 2 Ilirska Bistrica0 - 0
15:00MSTabor Sezana2 - 2 MNK Izola0 - 0
 
İskoçya İskoç Futbol Ligi Highland Ligi
22.11.2014IY
17:00MSBrora Rangers7 - 0 Deveronvale0 - 0
17:00MSClachnacuddin1 - 6 Buckie Thistle0 - 0
17:00MSForres Mechanics2 - 2 Cove Rangers0 - 0
17:00MSFort William2 - 0 Keith0 - 0
17:00MSLossiemouth0 - 2 Huntly0 - 0
17:00MSNairn County1 - 2 Fraserburgh0 - 0
17:00MSRothes2 - 2 Formartine United0 - 0
17:00MSStrathspey Thistle0 - 8 Inverurie Loco Works0 - 0
17:00MSWick Academy3 - 4 Turriff United0 - 0
 
İskoçya İskoç Futbol Ligi Lowland Ligi
22.11.2014IY
16:00Dalbeattie Starv Stirling University-
16:00Selkirkv Vale of Leithen-
17:00MSEast Kilbride1 - 1 Spartans0 - 0
17:00MSEdinburgh City1 - 0 Gala Fairydean0 - 0
17:00MSEdinburgh University3 - 1 Threave Rovers0 - 0
17:00Gretna 2008v Whitehill Welfare-
17:00Preston Athleticv BSC Glasgow-
17:00MSGretna 20086 - 0 Preston Athletic0 - 0
 
İskoçya Doğu İskoçya
22.11.2014IY
16:00MSCivil Service Strollers2 - 2 Spartans II0 - 0
16:00MSLothian Hutchison1 - 2 Craigroyston0 - 0
16:30MSEasthouses Lily5 - 5 Coldstream0 - 0
17:00MSLeith Athletic4 - 4 Stirling University II0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 1
23.11.2014IY
17:00Villalbesv Silva-
17:30Alondrasv Rapido Bouzas-
17:30Ribadumiav Boiro-
17:30Xuventu Sanxenxov Cultural Areas-
18:00As Pontesv Ordenes-
18:00Bergantinosv Barbadas-
18:00Cercedav Choco-
18:00Pontevedrav Arosa-
18:00Ribadeov Bertamirans-
22.11.2014IY
18:00MSDeportivo La Coruna II1 - 0 Laracha0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 2
23.11.2014IY
02:00Urracav Cudillero-
12:30Real Oviedo IIv Caudal Deportivo-
13:00Atletico de Lugonesv Condal-
13:00Covadongav Lenense-
13:00Gijon Industrialv L Entregu-
13:00Real Aviles IIv Tuilla-
13:00Rocesv Praviano-
16:45Andesv Llanes-
16:45Mosconiav Universidad Oviedo-
18:00Asturv Ceares-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 3
23.11.2014IY
16:00Gamav Castro-
16:30Cayonv Textil Escudo-
18:00Laredov Santona-
18:30Atletico Albericiav Selaya-
18:45Revillav Siete Villas-
22.11.2014IY
16:30MSBarreda0 - 4 Racing Santander II0 - 0
16:30MSColindres0 - 1 Gimnastica Torrelavega0 - 0
16:45MSBuelna0 - 2 Escobedo0 - 0
18:00MSRayo Cantabria1 - 0 Vimenor0 - 0
18:45MSArenas de Frajanas3 - 1 Bezana1 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 4
23.11.2014IY
12:15Erandiov Lagun Onak-
12:15Santurtziv Berio-
16:45Amurriov Portugalete-
18:00Club Bermeov Deportivo Alaves II-
18:30Zallav Balmaseda-
22.11.2014IY
16:30MSOiartzun KE0 - 1 Zamudio0 - 0
17:30MSPasaia KE1 - 1 Arenas de Getxo0 - 0
18:00MSAurrera de Vitoria1 - 1 Santutxu0 - 0
18:00MSBaskonia1 - 5 Gernika0 - 0
18:00MSDurango2 - 0 Beasain0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 5
23.11.2014IY
13:00AE Pratv Manlleu-
13:00Castelldefelsv Gava-
13:00Europav Asco-
13:00Masnouv Figueres-
13:00Pobla Mafumetv Santfeliuenc-
13:00Rubiv Cerdanyola del Valles-
13:00Vilafrancav Vilassar de Mar-
18:00Palamosv Martinenc-
18:00Peraladav Montanesa-
18:00Sabadell IIv Terrassa-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 6
23.11.2014IY
12:30Levante IIv Utiel-
13:00Requenav Novelda-
18:00CD Castellonv La Nucia-
18:00Ontinyentv Saguntino-
18:00Orihuelav Muro-
18:00Torreviejav Paterna-
22.11.2014IY
18:00MSAcero1 - 0 Crevillente0 - 0
18:00MSCullera1 - 0 Jove Espanol0 - 0
18:00MSVillarreal III2 - 0 Ribarroja0 - 0
18:30MSTorre Levante1 - 1 Beniganim0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 7
23.11.2014IY
12:30Puerta Bonitav Torrejon-
12:30San Fernando de Henaresv Atletico De Pinto-
12:30Union Adarvev SS Reyes-
13:00Alcobendasv Alcorcon II-
13:00CF Internacionalv Colmenar Viejo-
13:00Mostolesv Atletico Madrid III-
13:00Pozuelo Alarconv Alcobendas Sport-
13:00Villanueva del Pardillov Rayo Majadahonda-
17:30Parlav Navalcarnero-
18:00Real Madrid IIIv RSD Alcala-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 8
23.11.2014IY
13:00Estructuras Tinov Cultural Cebrerena-
17:00Becerrilv Villa de Simancas-
17:15Atletico Tordesillasv Palencia-
17:30Cristo Atleticov Bembibre-
18:00Arandinav La Baneza-
18:00Real Avilav Gimnastica Segoviana-
22.11.2014IY
16:45MSLa Virgen del Camino3 - 1 Mirandes II0 - 0
17:00MSVillaralbo2 - 1 Burgos Promesas 20000 - 0
17:15MSAlmazan2 - 0 Salmantino0 - 0
17:30MSLa Granja0 - 0 Numancia II0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 9
23.11.2014IY
13:00Alhaurinv El Ejido-
13:00Atarfe Industrialv Martos-
13:00Loja CDv Atletico Mancha Real-
13:00Rondav Maracena-
13:00UD San Pedrov Guadix-
13:00Velezv Atletico Melilla-
17:30Los Villaresv Atletico Malagueno-
18:00Antequerav Huetor Tajar-
18:00Los Molinosv Linares Deportivo-
18:00Villacarrillov Espanol Alquian-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 10
23.11.2014IY
12:45Cadiz IIv Coria CF-
12:45San Roque de Cadizv CMD San Juan-
13:00Conilv Ecija-
13:15Gerenav La Palma-
13:30Arcosv Los Barrios-
13:30Mairenav Recreativo Huelva II-
17:00Sevilla IIIv Cabecense-
17:30Lebrijanav CD Alcala-
18:00Algecirasv Guadalcacín-
18:00Atletico Sanluquenov San Fernando-
18:00Ceutav Rociera-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 11
23.11.2014IY
13:00Mercadalv Penya Ciutadella-
13:00San Rafaelv Formentera-
17:00Montuiriv Pena Deportiva-
22.11.2014IY
17:00MSFerriolense0 - 2 Atletico Rafal0 - 0
17:00MSLlosetense2 - 2 Binissalem0 - 0
17:30MSAlaro0 - 1 Campos0 - 0
17:30MSPoblense3 - 0 Manacor0 - 0
17:30MSSon Cladera3 - 4 Soller0 - 0
18:30MSCollerense0 - 2 Alcudia0 - 0
19:00MSPlatges de Calvia0 - 1 Constancia0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 12
23.11.2014IY
13:30Atletico Granadillav Atletico Victoria-
14:00Lanzarotev El Cotillo-
14:30Tenerife IIv Mensajero-
14:30Teniscav Santa Ursula-
22.11.2014IY
18:00MSUnion Viera1 - 2 Union Sur Yaiza0 - 0
18:00MSVilla Santa Brigida2 - 2 RS San Jose0 - 0
19:00MSArucas1 - 1 Las Zocas0 - 0
19:00MSLaguna2 - 2 Vera0 - 0
20:00MSIbarra1 - 1 CD Marino0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 13
23.11.2014IY
12:45La Union CFv Deportiva Minera-
17:15Club PDM Fortunav EG El Palmar-
17:30Alhamav Molina-
17:30Caravaca Vera Cruzv Real Murcia II-
17:30Ciezav Cartagena FC-
17:30Huercal-Overav Muleno-
17:30Jumillav Plus Ultra-
18:00Mar Menorv Yeclano-
22.11.2014IY
18:00MSCD Aguilas2 - 1 Pinatar0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 14
23.11.2014IY
13:00Azuagav Hernan Cortes-
13:00Castuerav CD Badajoz-
13:00Moralov Diter Zafra-
13:00Olivenzav UP Plasencia-
17:00Extremadura UDv Merida AD-
17:30CD Coriav Atletico San Jose-
17:30Deportivo Pacensev Sanvicenteno-
17:30Santa Amaliav Jerez-
17:30Valdiviav Atletico Pueblonuevo-
18:00Don Benitov Fuente de Cantos-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 15
23.11.2014IY
12:30Osasuna IIv Izarra-
17:00Idoyav Iruna-
17:00Pena Sportv Valle Egües-
22.11.2014IY
16:45Cirbonerov Oberena-
17:00MSArdoi2 - 0 Subiza0 - 0
17:00MSMutilvera2 - 0 Corellano0 - 0
17:30MSBurlades3 - 2 Huarte0 - 0
17:30MSSan Juan2 - 0 Txantrea0 - 0
17:30MSValtierrano1 - 4 Cortes0 - 0
17:45MSBeti Onak1 - 0 Pamplona0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 16
23.11.2014IY
13:00CD Calahorrav Pena Balsamaiso-
13:00Vareav Oyonesa-
17:00Anguianov Naxara-
17:00Calasanciov Alfaro-
18:00Arnedov SD Logrones-
18:00Tedeonv Haro-
22.11.2014IY
16:45MSCasalarreina1 - 1 Agoncillo0 - 0
17:00MSCiudad de Alfaro2 - 0 Villegas0 - 0
18:00MSVianes4 - 2 CDFC La Calzada0 - 0
19:15MSYagüe1 - 3 River Ebro0 - 1
 
İspanya Tercera Ligi Grup 17
23.11.2014IY
13:00Cuarte Industrialv Almudevar-
13:00Santa Isabelv Villanueva CF-
16:30CDJ Tamaritev Villa de Alagon-
16:45Andorrav Utebo-
17:00Atletico Monzonv Tarazona-
17:00Caspev Teruel-
17:00Ejeav Sabinanigo-
17:00Illuecav Ebro-
17:30Barbastrov Borja-
22.11.2014IY
16:30MSSarinena5 - 2 Binefar0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 18
23.11.2014IY
02:00Hellinv Villarrobledo-
13:00Ciudad Realv Gimnastico Alcazar-
17:00La Ginetav Albacete II-
17:00Marchamalov Villarrubia-
17:30Almagrov Manzanares-
17:30Daimielv Madridejos-
17:30Morav Atletico Ibanes-
18:00Almansav Toledo II-
18:00Puertollanov Pedroneras-
18:00Talavera CFv Quintanar del Rey-
 
Lüksemburg Onur Ligi
23.11.2014IY
17:00Mamerv Sandweiler-
17:00Mondercangev RM Hamm Benfica-
17:00Racing FCv UNA Strassen-
17:00Swift Hesperangev Muhlenbach-Sandzak-
17:00Titus Lamadelainev Minerva Lintgen-
17:00Union Kayl-Tetangev Erpeldange-
22.11.2014IY
19:00MSPetange5 - 4 Rodange0 - 0
 
Lüksemburg 1.Lig Seri 1
23.11.2014IY
17:00Avenir Beggenv Bastendorf-
17:00Green Boysv Steinfort-
17:00Kehlenv Boevange/Attert-
17:00Lorentzweilerv Wincrange-
17:00Marisca Merschv Atert Bissen-
17:00Orania Viandenv Jeunesse Schieren-
17:00Residence Walferdangev Norden 02-
 
Lüksemburg 1.Lig Seri 2
23.11.2014IY
15:30Luna Obercornv Sporting Bertrange-
17:00Alliance Aischdallv Berdenia Berbourg-
17:00Jeunesse Junglinsterv Schifflange-
17:00Koeppchenv Berdorf Consdorf-
17:00Union Mertert Wasserbilligv Esch-
17:00URBv Bettembourg-
17:00Yellow Boys Weilerv Obercorn-
 
Bolivya LFPB Apertura
23.11.2014IY
02:00MSWilstermann1 - 2 Sport Boys Warnes0 - 0
21:00Nacional Potosiv Petrolero Yacuiba-
21:00Universitario Cobijav The Strongest-
22:00Bolivarv Club Universitario Sucre-
22.11.2014IY
21:30MSSan Jose6 - 2 Real Potosi1 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 1
23.11.2014IY
13:00Atletico Perines U18v Llano U18-
13:00Pabellon Ourense U18v Deportivo La Coruna U18-
13:00Pontevedra U18v Tropezon U18-
13:00Racing Santander U18v Porrino Industrial U18-
22.11.2014IY
17:00MSAlondras U182 - 1 Sporting Gijon U180 - 0
17:00MSVal Minor U182 - 0 Verina U180 - 0
17:30MSCelta de Vigo U185 - 0 Lugo U180 - 0
18:30MSAstur U180 - 3 Real Oviedo U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 2
23.11.2014IY
12:30Deportivo Alaves U18v Eibar U18-
13:00Logrones U18v San Juan U18-
13:15Numancia U18v Valvanera U18-
18:00Arenas Club U18v Athletic Club U18-
22.11.2014IY
17:00MSAmigo U182 - 1 Txantrea U180 - 0
17:00MSDanok Bat U182 - 2 Osasuna U180 - 0
18:30MSAntiguoko U182 - 3 Indartsu U180 - 0
19:00MSReal Sociedad U182 - 1 Barakaldo U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 3
23.11.2014IY
12:00Huesca U18v Manacor U18-
12:30Real Zaragoza U18v Mallorca U18-
13:00Atletico Baleares U18v Gimnastic Tarragona U18-
13:00Jabac i Terrassa U18v Espanyol U18-
13:00Mercantil U18v Badalona U18-
22.11.2014IY
17:30MSCornella U181 - 5 Barcelona U180 - 0
18:00MSStadium Casablanca U180 - 0 Lleida U180 - 0
19:00MSSan Francisco U182 - 1 Damm U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 4
23.11.2014IY
12:30Goyu-Ryu U18v Cadiz U18-
12:30Santa Fe U18v Los Molinos U18-
12:30Sevilla Este U18v Malaga U18-
13:00Maracena U18v Atletico Sanluqueno U18-
13:00Seneca U18v Sevilla U18-
18:0026 de Febrero U18v Recreativo Huelva U18-
19:00Almeria U18v San Felix U18-
22.11.2014IY
13:00MSReal Betis U180 - 0 Puerto Malagueno U180 - 0
17:00MSPena Barcelonista U181 - 1 Granada U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 5
23.11.2014IY
13:15Puente Castro U18v Getafe U18-
16:45Real Valladolid U18v Atletico Madrid U18-
22.11.2014IY
13:00MSReal Madrid U188 - 0 Plasencia U180 - 0
16:45MSAlcala U180 - 0 Diocesano U180 - 0
16:45MSUnion Adarve U180 - 1 Leganes U180 - 0
17:00MSAlcorcon U181 - 1 Alcobendas U180 - 0
17:00MSFlecha Negra U180 - 3 Rayo Vallecano U180 - 0
17:00MSRayo Majadahonda U181 - 1 Sur U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 6
23.11.2014IY
14:00Arucas U18v Huracan U18-
14:00Sobradillo U18v Tenerife U18-
22.11.2014IY
14:00MSJuventud Laguna U181 - 0 Tahiche U180 - 0
14:30MSVecindario U182 - 2 Ibarra U180 - 0
15:00MSJuventud Maritima U180 - 2 Laguna U180 - 0
18:00MSOfra U180 - 2 Tenisca U180 - 0
20:00MSAcodetti U180 - 2 Las Palmas U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 7
23.11.2014IY
17:00Hercules U18v Elche U18-
18:30Huracán Valencia U18v Lorgui U18-
22.11.2014IY
17:00Alboraya U18v Levante U18-
17:00MSAtletico Madrileno U182 - 2 Torre Levante U180 - 0
17:00MSGuadalajara U180 - 1 Cartagena U180 - 0
17:00MSReal Murcia U180 - 3 Villarreal U180 - 0
17:00MSValencia U183 - 0 Tabernes Blanques U180 - 0
17:30MSAlbacete U181 - 1 Roda U180 - 0
 
İspanya Kadınlar Primera Lig
23.11.2014IY
12:00Collerense (K)v Sevilla (K)-
12:30Athletic Club (K)v Valencia (K)-
12:30Levante (K)v Sporting de Huelva (K)-
12:45Santa Teresa (K)v Real Sociedad (K)-
13:00Fundacion Albacete (K)v Rayo Vallecano (K)-
13:30Atletico Madrid (K)v San Gabriel (K)-
22.11.2014IY
12:45MSOviedo Moderno (K)1 - 1 Espanyol (K)1 - 1
17:00MSBarcelona (K)4 - 0 Transportes Alcaine (K)3 - 0
 
Avustralya A-Lig
23.11.2014IY
08:00MSCentral Coast Mariners0 - 2 Adelaide United0 - 2
22.11.2014IY
08:00MSWestern Sydney Wanderers1 - 1 Newcastle Jets1 - 1
10:30MSMelbourne City1 - 2 Sydney0 - 1
 
Hong Kong Premier Lig
23.11.2014IY
08:3086South China2 - 1 Kitchee-
11:30Hong Kong Rangersv Wong Tai Sin-
22.11.2014IY
08:30MSWofoo Tai Po0 - 0 Sun Pegasus FC0 - 0
11:30MSYuen Long0 - 3 Eastern AA0 - 1
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 6
23.11.2014IY
02:00Candela (K)v Echedey (K)-
02:00Charco del Pino (K)v San Antonio Pilar (K)-
02:00Laguna (K)v Granadilla Tenerife Sur (K)-
02:00Llamoro (K)v Moneyba Hierro (K)-
02:00Once Piratas (K)v CD Tarsa (K)-
02:00Tacoronte (K)v CD Aguilas (K)-
02:00Tacuense (K)v Costa Adeje (K)-
 
İsrail Liga Alef Kuzey
22.11.2014IY
14:00Beitar Nahariyav Maccabi Umm Al Fahm-
18:15Hapoel Katamonv Hap Mejdel Krum-
 
İsrail Liga Alef Güney
22.11.2014IY
20:15Beitar Kfar Saba Shlomiv Maccabi Beer Sheva-
20:30MSMaccabi Kabilio Jaffa2 - 2 Maccabi Ironi Amishav PT1 - 2
 
İsrail U19 Elit Lig
22.11.2014IY
10:45MSMaccabi Netanya U190 - 2 Maccabi Haifa U190 - 0
11:00MSAshdod U191 - 2 Hapoel Ramat Gan U190 - 0
11:00MSHapoel Beer Sheva U191 - 1 Sektzia Nes Tziona U190 - 0
11:00Hapoel Haifa U19v Hapoel Rishon LeZion U19-
11:00MSHapoel Kiryat Shmona U190 - 2 Maccabi Petah Tikva U190 - 0
11:30MSHapoel Raanana U191 - 3 Hapoel Petah Tikva U190 - 0
12:00MSBeitar Jerusalem U192 - 1 Maccabi Tel Aviv U190 - 0
12:00Hapoel Tel Aviv U19v Beitar Nes Tubruk U19-
 
Fas Botola Pro
23.11.2014IY
15:00FAR Rabatv KAC Kenitra-
17:00Chabab Atlas Khenifrav FUS Rabat-
17:00Raja Casablancav Maghreb Fes-
20:30RSB Berkanev Kawkab Marrakech-
22.11.2014IY
16:30MSDifaa El Jadida0 - 0 Olympique Khouribga0 - 0
17:00MSIttihad Khemisset2 - 2 Chabab Rif Hoceima0 - 0
19:30MSMoghreb Tetouan0 - 0 Wydad Casablanca0 - 0
 
İsviçre 1. Lig Promotion
23.11.2014IY
16:00Delemontv Breitenrain-
22.11.2014IY
15:00MSYF Juventus1 - 0 Basel II0 - 0
17:00MSKöniz0 - 1 Sion II0 - 0
17:00MSRapperswil-Jona4 - 1 Brühl0 - 0
17:00MSSt. Gallen II2 - 3 Zürich II0 - 0
17:00MSStade Nyonnais4 - 0 Tuggen0 - 0
19:00MSEtoile Carouge1 - 1 Locarno0 - 0
20:00MSNeuchatel Xamax5 - 3 Old Boys0 - 0
 
İsviçre 1. Lig Classic Grup 3
23.11.2014IY
15:30Winterthur IIv Balzers-
 
Lübnan Premier Lig
23.11.2014IY
14:15Al Nabi Shaythv Salam Zgharta-
14:15Racing Beirutv Tadamon Sour-
15:30Al Akhaa Al Ahliv Al Nejmeh-
22.11.2014IY
14:15MSShabab Al Ghazieh2 - 3 Shabab Al Sahel2 - 0
15:30MSAl Ansar2 - 1 Tripoli SC1 - 1
 
İtalya Serie D Grup A
23.11.2014IY
15:30Acquiv FC Vado-
15:30Argentinav Bra-
15:30ASD Pro Settimo & Eurekav RapalloBogliasco-
15:30Borgosesiav Asti-
15:30Chieriv OltrepoVoghera-
15:30Cuneov Lavagnese-
15:30Derthona F.B.C. 1908v ASD Borgomanero-
15:30Sancolombanov Caronnese-
15:30Sestri Levantev Novese-
15:30Sporting Bellinzagov Vallee DAoste Charvensod-
 
İtalya Serie D Grup B
23.11.2014IY
15:30Aurora Seriatev Pontisola-
15:30Caravaggiov Pol. Ciliverghe Mazzano-
15:30Castellanav Seregno-
15:30Folgore Caratesev Ciserano-
15:30Inverunov Pergolettese-
15:30Leccov Pro Sesto-
15:30Montichiariv Olginatese-
15:30Sondriov Villafranca-
15:30Virtus Veronav FC Castiglione-
 
İtalya Serie D Grup C
23.11.2014IY
15:30Bellunov Legnago Salus-
15:30Fontanafreddav Alto Vicentino-
15:30Giorgionev Dro Calcio-
15:30Mezzocoronav Kras-
15:30Mori Santo Stefanov Union Ripa Fenadora-
15:30Tamaiv Montebelluna-
15:30Triestinav Union Pro-
15:30Union ArzignanoChiampov Sacilese-
 
İtalya Serie D Grup D
23.11.2014IY
15:30Correggesev Fortis Juventus-
15:30Delta Porto Tollev Jolly Montemurlo-
15:30Estev Bellaria Igea-
15:30Fidenzav Abano-
15:30Fiorenzuolav Mezzolara-
15:30Formiginev Piacenza-
15:30Imolesev San Paolo Padova-
15:30Riminiv Romagna Centro-
15:30Scandicciv Virtus Castelfranco-
15:30Thermal Abanov Ribelle-
 
İtalya Serie D Grup E
23.11.2014IY
15:30FC Rietiv Bastia Calcio-
15:30Gavorranov Olimpia Colligiana-
15:30Massesev Flaminia-
15:30San Donato Tavarnellev Pianese-
15:30SanGiovanniValdarnov Foligno-
15:30Sansepolcrov Poggibonsi-
15:30Villabiagiov Mobilieri Ponsacco-
15:30Voluntasv Casacastalda-
22.11.2014IY
15:30MSSporting Trestina1 - 2 Siena0 - 0
 
İtalya Serie D Grup F
23.11.2014IY
15:30Castelfidardo Calciov Vis Pesaro-
15:30Celanov Amiternina-
15:30Fanov Jesina-
15:30Giulianovav San Nicolo-
15:30Maceratesev Matelica Calcio-
15:30Olympia Agnonesev Fermana-
15:30Recanatesev Chieti-
15:30Sambenedettesev Campobasso-
15:30Termoli Calciov Civitanovese-
 
İtalya Serie D Grup G
23.11.2014IY
15:30Anziolaviniov Arzachena-
15:30Apriliav San Cesareo Calcio-
15:30Astreav Selargius-
15:30Cynthiav Budoni-
15:30FC Nuorese Calciov Fondi-
15:30Isola Liriv Olbia 1905-
15:30Ostia Mare Lidocalciov Viterbese-
15:30Palestrinav Lupa Castelli Romani-
15:30Terracina Calciov Sora-
 
İtalya Serie D Grup H
23.11.2014IY
15:30Biscegliev Brindisi-
15:30Francavillav Scafatese-
15:30Gelbisonv Pomigliano-
15:30Pro Cavesev MonosPolis-
15:30Puteolana Internapoliv Arzanese-
15:30Rossoblu Potenzav Fidelis Andria-
15:30San Severov Grottaglie-
15:30Tarantov Sarnese-
17:00Manfredoniav Gallipoli-
 
Hazırlık Ülkeler
23.11.2014IY
17:00İngiltere (K)v Almanya (K)-
22.11.2014IY
14:00MSPolonya (K)1 - 4 Belçika (K)1 - 0
19:30MSFransa (K)2 - 1 Yeni Zelanda (K)1 - 0
 
İtalya Serie D Grup I
23.11.2014IY
15:30HinterReggiov Nuova Gioiese-
15:30Nerostellati Frattesev Leonfortese-
15:30Notov Battipagliese-
15:30Orlandinav Comprensorio M. Uffugo-
15:30Rendev Progreditur Marcianise-
15:30Roccellav Due Torri-
15:30Tiger Brolov Agropoli-
15:30Torre Neapolisv Sorrento Calcio-
15:30Torrecusov Akragas-
 
Andorra 1.Lig
23.11.2014IY
13:00Lusitanosv UE Santa Coloma-
13:00Ordinov Encamp-
13:00UE Sant Juliav FC Santa Coloma-
19:00Inter Club dEscaldesv Engordany-
 
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup A
23.11.2014IY
16:00Varese Prim.v Trapani Prim.-
22.11.2014IY
12:00MSJuventus Prim.2 - 1 Torino Prim.1 - 1
15:30MSCarpi Prim.1 - 2 Fiorentina Prim.0 - 0
15:30MSGenoa Prim.1 - 3 Spezia Prim.0 - 0
15:30MSParma Prim.2 - 0 Modena Prim.0 - 0
15:30MSPro Vercelli Prim.0 - 2 Sampdoria Prim.0 - 0
 
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup B
23.11.2014IY
12:00Cittadella Prim.v Pescara Prim.-
12:00Perugia Prim.v Udinese Prim.-
22.11.2014IY
13:00MSVirtus Lanciano Prim.1 - 6 Milan Prim.0 - 0
15:30MSAtalanta Prim.3 - 2 Verona Prim.0 - 0
15:30MSChievo Verona Prim.0 - 0 Cagliari Prim.0 - 0
15:30MSInternazionale Prim.2 - 2 Brescia Prim.0 - 0
15:30MSSassuolo Prim.2 - 1 Cesena Prim.0 - 0
 
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup C
23.11.2014IY
12:00Lazio Prim.v Palermo Prim.-
15:30Latina Prim.v Ternana Prim.-
22.11.2014IY
12:30MSCatania Prim.4 - 1 Avellino Prim.4 - 0
15:30MSCrotone Prim.0 - 2 Livorno Prim.0 - 0
15:30MSNapoli Prim.4 - 0 Frosinone Prim.0 - 0
15:30MSVicenza Prim.2 - 4 Empoli Prim.0 - 0
 
Ürdün Pro Lig
22.11.2014IY
16:00MSAl Ramtha4 - 2 Al Buqaa1 - 0
18:30MSAl Wihdat2 - 0 Al Faisaly0 - 0
 
Kolombiya Primera A Clausura Yarı Final A Grubu
23.11.2014IY
00:30MSOnce Caldas1 - 0 Atletico Nacional0 - 0
02:30MSAtletico Huila3 - 3 Santa Fe1 - 1
 
Kolombiya Primera A Clausura Yarı Final B Grubu
24.11.2014IY
00:00Deportivo Caliv Deportes Tolima-
 
Japonya Futbol Ligi Şampiyonluk Final
23.11.2014IY
06:00Honda FCv Sagawa Printing-
 
İtalya Lega Pro 1 Grup C
23.11.2014IY
13:30Melfiv Casertana-
15:30Beneventov Lecce-
15:30Vigor Lameziav Lupa Roma-
17:00Foggia Calciov FC Matera-
19:00Martina Francav Messina-
22.11.2014IY
15:00MSIschia2 - 0 Reggina0 - 0
15:30MSSalernitana1 - 0 Paganese1 - 0
17:00MSSavoia1 - 1 Nuova Cosenza0 - 0
18:00MSAversa Normanna1 - 2 Juve Stabia1 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi
23.11.2014IY
12:00Omonia Nicosia U21v AEL U21-
14:30Anorthosis U21v Enosis U21-
14:30Apollon U21v Olympiakos U21-
14:30Aris U21v Ethnikos Achna U21-
14:30Ayia Napa U21v AEK Larnaca U21-
14:30Nea Salamis U21v Halkanoras U21-
 
İngiltere Premier Akademi Ligi Grup A
22.11.2014IY
13:00MSBlackburn Rovers U181 - 1 Bolton Wanderers U180 - 0
13:00MSSunderland U180 - 1 Manchester City U180 - 0
13:30MSEverton U182 - 2 Wolverhampton U180 - 0
14:00MSDerby County U185 - 5 Liverpool U180 - 0
15:00MSMiddlesbrough U182 - 0 Stoke City U180 - 0
 
İngiltere Premier Akademi Ligi Grup B
22.11.2014IY
13:00MSBrighton & Hove Alb. U182 - 2 Fulham U180 - 0
13:00MSWest Bromwich Albion U181 - 3 Aston Villa U180 - 0
14:00MSLeicester City U181 - 0 West Ham United U180 - 0
14:00MSTottenham Hotspur U182 - 1 Southampton U180 - 0
15:00MSReading U185 - 0 Norwich City U180 - 0
 
İngiltere Professional U18 Development Lig 2 Kuzey
22.11.2014IY
02:00Barnsley U18v Sheffield Wednesday U18-
02:00Brentford U18v Ipswich Town U18-
02:00Bristol City U18v Charlton Athletic U18-
02:00Colchester United U18v Crystal Palace U18-
02:00Leeds United U18v Birmingham City U18-
02:00Millwall U18v Cardiff City U18-
02:00Nottingham Forest U18v Crewe Alexandra U18-
02:00Sheffield United U18v Huddersfield Town U18-
02:00Swansea City U18v Queens Park Rangers U18-
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey
23.11.2014IY
16:00Blackburn Rovers (K)v Coventry City (K)-
16:00Newcastle United (K)v Bradford City (K)-
16:00Nottingham Forest (K)v Sporting Club Albion (K)-
16:00Stoke City LFC (K)v Preston North End (K)-
16:00Wolverhampton Wanderers (K)v Huddersfield Town (K)-
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney
23.11.2014IY
16:00Brighton & Hove Albion (K)v Keynsham Town (K)-
16:00Charlton Athletic (K)v Lewes (K)-
16:00Copsewood LFC Coventry (K)v Gillingham (K)-
16:00Plymouth Argyle (K)v West Ham United (K)-
16:00Portsmouth (K)v Queens Park Rangers (K)-
16:00Tottenham Hotspur (K)v Cardiff City LFC (K)-
 
İngiltere Kadınlar Combination Midlands
23.11.2014IY
16:00Leafield Athletic LFC (K)v Leicester City LFC (K)-
16:00Leicester City WFC (K)v Curzon Ashton (K)-
16:00Loughborough Foxes (K)v Steel City Wanderers (K)-
16:00Loughborough Students (K)v Steel City Wanderers (K)-
16:00Loughborough Students (K)v Rotherham United (K)-
16:00Mansfield Town (K)v Radcliffe Olympic LFC (K)-
16:00Mansfield Town (K)v Leafield Athletic LFC (K)-
16:00Radcliffe Olympic LFC (K)v Reedswood (K)-
 
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey
23.11.2014IY
16:00Guiseley Vixens (K)v Middlesbrough (K)-
16:00Liverpool Feds (K)v Chorley (K)-
16:00Mossley Hill (K)v Leeds United (K)-
16:00Norton & Stockton (K)v Morecambe (K)-
16:00Stockport County (K)v Sheffield Utd Community (K)-
16:00Tranmere Rovers (K)v Chester-le-Street Town (K)-
 
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu
23.11.2014IY
16:00Cheltenham Town Ladies (K)v Shanklin (K)-
16:00Exeter City (K)v Gosport Borough (K)-
16:00Keynsham Development (K)v Cheltenham Town Ladies (K)-
16:00St Nicholas (K)v Chichester City (K)-
16:00Swindon Town LFC (K)v Forest Green Rovers LFC (K)-
 
İngiltere Kadınlar Combination Güney Batı
23.11.2014IY
16:00Crystal Palace (K)v Cambridge (K)-
16:00Enfield Town (K)v C&K Basildon (K)-
16:00Ipswich Town (K)v Luton Town (K)-
16:00Milton Keynes Dons (K)v Bedford (K)-
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 16
23.11.2014IY
22:15Atletico Palmirav Gutierrez-
22:30Luján de Cuyov Argentino Mendoza-
23:30San Martin Mendozav Deportivo Guaymallen-
22.11.2014IY
22:30MSHuracan Las Heras1 - 0 Centro Empleados0 - 1
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 17
22.11.2014IY
02:15MSEstudiantes Rio Cuarto2 - 0 Pacifico0 - 0
 
Arjantin Reserve Lig
23.11.2014IY
18:15Atletico Rafaela Res.v San Lorenzo Res.-
18:15Banfield Res.v Quilmes Res.-
18:15Belgrano Cordoba Res.v Tigre Res.-
18:15Boca Juniors Res.v Independiente Res.-
18:15Estudiantes La Plata Resv Defensa y Justicia Res.-
18:15Lanus Res.v Gimnasia Esgrima Res.-
18:15Newells Old Boys Res.v Arsenal Res.-
18:15Olimpo Res.v Rosario Central Res.-
18:15Racing Club Res.v River Plate Res.-
18:15Velez Sarsfield Res.v Godoy Cruz Res.-
 
Hırvatistan 1. HNL Gençler
23.11.2014IY
11:00Zadar U19v Sibenik U19-
13:30Zagreb U19v Cibalia U19-
22.11.2014IY
13:30MSMarsonia U192 - 0 Inter Zapresic U190 - 0
13:30MSOsijek U191 - 0 Hrvatski Dragovoljac U190 - 0
14:00MSIstra 1961 U191 - 2 Lokomotiva Zagreb U190 - 0
 
Hindistan Süper Lig
23.11.2014IY
15:30Mumbai Cityv Chennaiyin FC-
22.11.2014IY
15:30MSFC Goa2 - 0 Pune City1 - 0
 
Avusturya Bundesliga
23.11.2014IY
17:30Sturm Grazv Salzburg-
22.11.2014IY
17:00MSSV Grödig3 - 1 Rapid Wien2 - 1
19:30MSAustria Wien4 - 0 Admira Wacker0 - 0
19:30MSRied2 - 1 Rheindorf Altach1 - 0
19:30MSSC Wiener Neustadt2 - 0 Wolfsberger AC0 - 0
 
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi
23.11.2014IY
03:00MSBrisbane Roar U210 - 2 Perth Glory U210 - 2
05:00MSMelbourne City U212 - 1 Newcastle Jets U212 - 0
07:00MSMelbourne Victory U213 - 2 Sydney U211 - 1
07:00MSWestern Sydney W. U212 - 1 Central C. Mariners U211 - 0
22.11.2014IY
01:30MSAIS U210 - 4 Adelaide United U210 - 2
 
Şili İkinci Lig 2.Tur
23.11.2014IY
21:00Deportes Quilicurav Deportes Valdivia-
22:00Municipal Mejillonesv Malleco Unido-
22:00Navalv Municipal La Pintana-
22.11.2014IY
22:00MSSan Antonio Unido1 - 0 Melipilla0 - 0
23:00MSOvalle0 - 0 Trasandino0 - 0
23:00MSPuerto Montt3 - 1 Deportes Linares0 - 0
 
Avustralya W-Lig
23.11.2014IY
06:00MSAdelaide United (K)2 - 2 Western Sydney Wanderers (K)1 - 1
22.11.2014IY
06:00MSMelbourne Victory (K)4 - 0 Newcastle Jets (K)2 - 0
 
Avusturya Kadınlar Ligi
22.11.2014IY
15:00MSUnion Kleinmünchen (K)3 - 5 Südburgenland (K)0 - 0
 
Türkiye Kadınlar 1.Lig
23.11.2014IY
12:00Ataşehir Belediyesi (K)v Adana İdmanyurduspor (K)-
12:00Eskişehirspor (K)v Derincespor (K)-
12:00Gazikentspor (K)v Trabzon İdmanocağı (K)-
12:00İlkadım Belediyesi (K)v Karadeniz Ereğlispor (K)-
22.11.2014IY
16:04MSKarşıyaka BESEM (K)0 - 9 Konak Belediyesi (K)0 - 5
 
Türkiye Kadınlar 2.Lig
23.11.2014IY
12:00Amasya Eğitimspor (K)v 1207 Antalya Murat Paşa Belediyesi (K)-
12:00Fomget Gençlik Ve Spor (K)v Elazığ Bordo Atletikspor (K)-
12:00Hakkarigücü (K)v Mersin Camspor (K)-
12:00Kayseri Gençlerbirliği (K)v Karşıyaka Kolejispor (K)-
12:00Nusaybin Gençlik Ve Spor (K)v Kireçburnu (K)-
12:00Ovacık Gençlik Ve Spor (K)v Vatan Halk Oyunları Ve Gençlikspor (K)-
 
Türkiye Kadınlar 3.Lig 1.Grup
23.11.2014IY
12:00Bakırköy Gençlikspor (K)v Akdeniz Nurçelik Spor (K)-
12:00Bakırköy Zara (K)v Fatih Vatanspor (K)-
12:00CFS Bağcılarspor (K)v Sakarya Bayan FK (K)-
12:00Dudullu (K)v Beşiktaş (K)-
 
Türkiye Kadınlar 3.Lig 2.Grup
23.11.2014IY
12:00Denizli Hanbat Bayan FK (K)v Harb-İşspor (K)-
12:00Elitspor (K)v Nazilli Belediyespor (K)-
12:007 Eylül Gençlikspor (K)v Gemlik Zeytinspor (K)-
 
Türkiye Kadınlar 3.Lig 3.Grup
23.11.2014IY
12:00Ankara Metropolspor (K)v Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi (K)-
12:00Düzce Gençlik (K)v Sinop Özel İdarespor (K)-
12:00Zonguldak Gençlik (K)v Hamidiyespor (K)-
 
Türkiye Kadınlar 3.Lig 4.Grup
23.11.2014IY
12:00Kayseri Güneşspor (K)v Mersin Gençlerbirliği (K)-
12:00Tarsus Gençlerbirliği (K)v Kılıçaslan Yıldızspor (K)-
12:00Yıldırım Beyazıt Şafakspor (K)v Kayseri Atletikspor (K)-
 
Macaristan U21 Ligi
22.11.2014IY
11:00MSFerencvaros U210 - 1 MTK Budapest U210 - 0
12:00MSKecskemeti U210 - 3 Dunaujvaros-Palhalma U210 - 0
12:00MSPecs U212 - 0 Videoton U210 - 0
13:00MSIlles Akademia U213 - 0 Puskas Akademia U211 - 0
13:00MSVasas U210 - 0 Disgyor U210 - 0
14:00MSVac Varos LSE U210 - 1 Kaposvari Rakoczi U210 - 0
15:00MSGyöri ETO U212 - 2 Debrecen U210 - 0
 
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play Off Final
22.11.2014IY
19:30MSHollanda (K)1 - 1 İtalya (K)0 - 1
 
Brezilya Paulista Kupası Final
23.11.2014IY
14:00Santo Andrev Botafogo SP-
 
Brezilya Serie B
23.11.2014IY
01:00MSCeara2 - 1 Portuguesa1 - 0
01:00MSSampaio Correa FC1 - 2 Atletico Goianiense1 - 0
22.11.2014IY
01:00MSBragantino1 - 1 Parana0 - 0
01:00MSVila Nova3 - 5 ABC FC1 - 3
20:20MSBoa EC1 - 0 Oeste1 - 0
20:20MSJoinville1 - 1 Luverdense1 - 1
20:20MSPonte Preta0 - 1 America Mineiro0 - 0
20:20MSVasco da Gama1 - 1 Icasa1 - 0
21:20MSSanta Cruz0 - 1 Avai0 - 1
 
Bahamalar BFA Senyor Lig Grup A
23.11.2014IY
21:00Super Starsv Cavalier-
23:00Breezes Eaglesv Lyford Cay Dragons-
 
Bahamalar BFA Senyor Lig Grup B
22.11.2014IY
15:00United FCv Dynamos FC-
 
Kore Halk Cumhuriyeti Ulusal Lig Final
22.11.2014IY
08:00MSDaejeon Korail1 - 1 Ulsan Dolphins1 - 1
 
Panama Liga Nacional De Ascenso Yarı Final
22.11.2014IY
02:00Atletico Nacionalv Rio Abajo-
23:00Panama Oestev SUNTRACS-
 
Kuzey İrlanda NIFL Reserv Lig
22.11.2014IY
16:00ErtBallinamallard Res.0 - 0 Ballymena United Res.0 - 0
16:00Ballymena United Res.v Ballinamallard Res.-
16:00ErtColeraine Res.0 - 0 Crusaders Res.0 - 0
16:00Crusaders Res.v Coleraine Res.-
16:00Dungannon Swifts Res.v Portadown Res.-
16:00Glenavon Res.v Cliftonville Res.-
16:00Glentoran Res.v Institute Res.-
16:00ErtInstitute Res.0 - 0 Glentoran Res.0 - 0
16:00ErtLinfield Res.0 - 0 Warrenpoint Town Res.0 - 0
16:00Warrenpoint Town Res.v Linfield Res.-
 
Brezilya Paraense Ön Eleme Turu Grup A
23.11.2014IY
20:30Venusv Parauapebas-
21:00Aguia de Marabav Tapajos-
 
Brezilya Paraense Ön Eleme Turu Grup B
23.11.2014IY
00:00Sao Raimundo ECv Gaviao-
20:30Bragantino PAv Tuna Luso-
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Apertura Çeyrek Final
23.11.2014IY
19:00Guanacastecav Jaco Rays-
19:00Puntarenas FCv Barrio Mexico-
19:00San Carlosv Coto Brus-
22:00Cariari Pocociv Escazucena-
 
CAC Oyunları Kadınlar Grup B
22.11.2014IY
18:00MSVenezuela (K)3 - 0 Nikaragua (K)2 - 0
23:00MSKosta Rika (K)6 - 1 Dominik Cumhuriyeti (K)3 - 0
 
CAC Oyunları Grup A
23.11.2014IY
00:00MSEl Salvador U210 - 2 Honduras U210 - 0
05:00MSMeksika U215 - 0 Jamaika U214 - 0
 
CAC Oyunları Grup B
24.11.2014IY
00:00Kosta Rika U21v Haiti U21-
22.11.2014IY
00:00MSHaiti U212 - 0 Küba U211 - 0
05:00MSVenezuela U211 - 0 Kosta Rika U210 - 0
 
Honduras Ulusal Lig Apertura Ön Eleme Yarı Final
24.11.2014IY
00:00Motaguav Platense-
23.11.2014IY
03:00Honduras Progresov CD Real Sociedad-
 
Rusya Premier Lig
23.11.2014IY
12:30Dinamo Moscowv Terek Grozny-
15:00Arsenal Tulav Amkar-
17:30Spartak Moscowv Mordovia Saransk-
22.11.2014IY
11:00MSUral1 - 3 Rubin Kazan0 - 1
13:15MSTorpedo Moscow2 - 1 Rostov1 - 0
15:30MSKrasnodar2 - 1 CSKA Moscow2 - 1
18:00MSZenit St. Petersburg1 - 0 Kuban Krasnodar1 - 0
 
Ukrayna Premier Lig
23.11.2014IY
14:00Metalurh Donetskv Volyn Lutsk-
17:00Vorskla Poltavav Zorya Lugansk-
19:30Metalurh Zaporizhyav Dynamo Kiev-
22.11.2014IY
14:00MSOlimpik Donetsk3 - 2 Illichivets Mariupol2 - 1
17:00MSDnipro Dnipropetrovsk1 - 1 Hoverla Uzhhorod0 - 0
19:30ErtMetalist Kharkiv0 - 0 Chornomorets Odessa0 - 1
 
Ermenistan Premier Lig
23.11.2014IY
12:40Gandzasarv Ararat Yerevan-
15:00Pyunikv Mika-
22.11.2014IY
12:40MSAlashkert0 - 0 Banants0 - 0
14:10MSUlisses1 - 2 Shirak0 - 1
 
Romanya 1.Lig
23.11.2014IY
15:30Pandurii Targu Jiuv Botosani-
18:00CFR Clujv CSMS Iaşi-
20:30Petrolul Ploiestiv Targu Mureş-
22.11.2014IY
15:30MSAstra Giurgiu1 - 1 Universitatea Cluj0 - 0
18:00MSCeahlaul0 - 1 Otelul Galati0 - 0
20:30MSSteaua Bucarest2 - 0 FC Brasov0 - 0
 
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Invierno
23.11.2014IY
04:00MSDeportivo Saprissa1 - 0 CS Herediano0 - 0
19:00CS Cartaginesv Belen Siglo XXI-
22:00Limon FCv Alajuelense-
 
Sırbistan Süperlig
23.11.2014IY
14:00Cukaricki Stankomv Jagodina-
14:00OFK Beogradv Mladost Lucani-
18:00Partizan Belgradev Napredak Krusevac-
22.11.2014IY
14:00MSDonji Srem1 - 1 Spartak Subotica0 - 0
14:00MSRad Beograd0 - 0 Vojvodina0 - 0
14:00MSRadnicki 1923 Kragujevac0 - 0 Crvena Zvezda0 - 0
14:00ErtVozdovac0 - 0 Novi Pazar0 - 1
18:00MSBorac Cacak0 - 0 Radnicki Nis0 - 0
 
Karadağ 1.Lig
22.11.2014IY
14:00MSBokelj Kotor1 - 5 Rudar Pljevlja0 - 3
14:00MSBuducnost Podgorica2 - 0 Lovcen Cetinje1 - 0
14:00MSMogren Budva2 - 2 Berane2 - 1
14:00MSPetrovac0 - 1 Mornar Bar0 - 0
14:00MSSutjeska Niksic0 - 0 Mladost Podgorica0 - 0
14:00MSZeta Golubovci2 - 1 Grbalj Radanovici1 - 1
 
El Salvador Primera Lig Apertura
23.11.2014IY
02:00MSDragon1 - 2 Aguila0 - 1
03:00MSFAS0 - 1 Santa Tecla0 - 1
23:00Juventud Independientev Isidro Metapan-
22.11.2014IY
23:00MSPasaquina2 - 2 Alianza0 - 1
 
İsrail Ligat HaAl
23.11.2014IY
19:45Bnei Sakhninv Beitar Jerusalem-
22.11.2014IY
17:00MSHapoel Haifa1 - 1 Hapoel Petah Tikva1 - 0
17:00MSHapoel Tel Aviv3 - 2 Hapoel Beer Sheva1 - 0
18:30MSMaccabi Netanya1 - 0 Hapoel Raanana1 - 0
18:30MSMaccabi Petah Tikva0 - 0 Hapoel Acre0 - 0
19:30MSAshdod1 - 0 Maccabi Haifa0 - 0
 
Brezilya Serie A
23.11.2014IY
01:00MSBahia1 - 2 Atletico Paranaense0 - 0
21:00Cruzeirov Goias-
21:00Figueirensev Vitoria-
21:00Flamengov Criciuma-
21:00Santosv Sao Paulo-
21:00Sport Recifev Fluminense-
23:30Chapecoensev Botafogo-
23:30Corinthiansv Gremio-
23:30Coritibav Palmeiras-
22.11.2014IY
23:30MSInternacional2 - 1 Atletico Mineiro1 - 1
 
Bulgaristan A PFG
23.11.2014IY
13:15Botev Plovdivv Levski Sofia-
17:30PFC Beroev Slavia Sofia-
22.11.2014IY
13:15MSCherno More Varna0 - 3 Litex Lovech0 - 1
14:30MSLokomotiv Plovdiv1 - 0 Marek Dupnitza0 - 0
14:30MSLokomotiv Sofia2 - 1 Haskovo1 - 1
16:00MSCSKA Sofia1 - 1 Ludogorets Razgrad1 - 1
 
Romanya 2.Lig 1.Grup
22.11.2014IY
11:00MSAcademica Argeş2 - 0 Farul Constanta0 - 0
11:00MSBerceni1 - 1 Baloteşti1 - 0
11:00MSRapid Suceava2 - 1 CF Braila0 - 1
11:00MSSC Bacau2 - 0 Dorohoi1 - 0
11:00MSUnirea Slobozia3 - 2 Sageata Navodari1 - 2
11:00MSVoluntari5 - 1 Gloria Buzau3 - 0
 
Romanya 2.Lig 2.Grup
22.11.2014IY
11:00MSBihor Oradea0 - 0 Şoimii Pancota0 - 0
11:00MSMetalul Reşita1 - 1 Dacia Mioveni1 - 1
11:00MSOlimpia Satu Mare1 - 1 Prahova Tomşani0 - 0
11:00MSUnirea Tarlungeni2 - 1 Caransebeş1 - 1
 
Beyaz Rusya 1.Lig
22.11.2014IY
13:00MSGorodeya3 - 2 Smolevichy-STI0 - 0
13:00MSKommunalnik Slonim0 - 0 Smorgon0 - 0
13:00MSLida1 - 3 FC Minsk II0 - 2
13:00MSRechytsa1 - 0 Gomelzheldortrans0 - 0
13:00MSSlavia Mozyr0 - 0 Isloch Minsk0 - 0
13:00MSVitebsk0 - 0 Granit Mikashevichi0 - 0
13:00MSVolna Pinsk1 - 3 Khimik Svetlogorsk0 - 0
13:00MSZorka-BDU Minsk1 - 0 Byaroza 20100 - 0
 
Belçika 3.Lig Grup A
23.11.2014IY
15:30Geants Athoisv Bornem-
15:30Izegemv Eendracht Zele-
16:00Rupel Boomv Olsa Brakel-
16:00VW Hammev Tournai-
22.11.2014IY
20:30MSOudenaarde0 - 1 Coxyde0 - 0
21:00MSDeinze2 - 0 Londerzeel0 - 0
21:00MSDender EH0 - 1 Gullegem0 - 0
21:00MSGent-Zeehaven2 - 0 Sint-Eloois-Winkel0 - 0
21:00MSTemse1 - 1 Torhout 1992 KM0 - 0
 
Belçika Pro Lig
23.11.2014IY
15:30KV Oostendev Standard Liege-
19:00Genkv Mechelen-
21:00Kortrijkv Zulte Waregem-
22.11.2014IY
19:00MSSporting Charleroi3 - 1 Anderlecht1 - 1
21:00MSGent4 - 0 Cercle Brugge1 - 0
21:00MSLokeren0 - 0 Westerlo0 - 0
21:00MSMouscron-Peruwelz2 - 1 Lierse2 - 1
21:30MSClub Brugge4 - 2 Waasland-Beveren1 - 1
 
Belçika 3.Lig Grup B
23.11.2014IY
15:30KVK Tienenv La Calamine-
15:30Walhainv Ciney-
16:00Berchem Sport 2004v Sporting Hasselt-
16:00Cappellenv Grimbergen-
16:00Diegem Sportv La Louviere Centre-
16:00Verviersv Union Saint-Gilloise-
22.11.2014IY
21:00MSKV Turnhout2 - 2 Hoogstraten0 - 0
21:00MSOosterwijk2 - 2 Bocholt0 - 0
21:00MSSprimont-Comblain1 - 3 Vise0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti FNL
23.11.2014IY
14:30Varnsdorfv MAS Taborsko-
14:30Znojmov Usti Nad Labem-
22.11.2014IY
11:15MSBanik Sokolov2 - 0 Graffin Vlasim1 - 0
11:15MSFK Pardubice1 - 1 Viktoria Zizkov1 - 0
11:15MSKarvina3 - 1 Trinec2 - 1
14:30MSFrydek-Mistek0 - 1 Sigma Olomouc0 - 0
16:30MSOpava3 - 0 Banik Most1 - 0
19:00MSFASTAV Zlin1 - 1 Kolin1 - 1
 
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig
23.11.2014IY
14:30Olympiakos Nicosiav AE Zakakiou-
22.11.2014IY
14:30MSAnagennisi Deryneia3 - 2 APEP0 - 0
14:30MSAris Limassol3 - 1 Elpida Xylofagou0 - 0
14:30MSDigenis Voroklinis0 - 0 Paphos0 - 0
14:30MSENAD Polis1 - 0 Omonia Aradippou0 - 0
14:30MSKarmiotissa2 - 1 EN Parekklisias0 - 0
14:30MSN&S Erimis1 - 1 Enosis Neon Paralimni0 - 0
 
Zambia Süper Lig
23.11.2014IY
16:00National Assemblyv Nkana-
22.11.2014IY
16:00MSGreen Buffaloes3 - 0 Indeni0 - 0
16:00MSGreen Eagles1 - 1 NAPSA Stars0 - 0
16:00MSKonkola Blades0 - 2 Roan United0 - 0
16:00MSNchanga Rangers3 - 1 Konkola Mine Police0 - 0
16:00MSPower Dynamos1 - 0 Nakambala Leopards0 - 0
16:00MSRed Arrows4 - 0 Zanaco0 - 0
16:00MSZESCO United3 - 1 Kabwe Warriors0 - 0
 
Zimbabwe Premier Lig
23.11.2014IY
15:00Black Rhinosv Bantu Rovers-
15:00Buffaloesv Hwange-
15:00Dynamosv How Mine-
15:00Harare Cityv Chicken Inn-
15:00Highlandersv Chapungu United-
15:00Karibav CAPS United-
15:00Platinumv Chiredzi-
15:00Triangle Unitedv Shabanie Mine-
 
Kuzey İrlanda Şampiyona 1
22.11.2014IY
16:00MSLoughgall FC1 - 1 Carrick Rangers0 - 0
17:00MSArds FC1 - 1 Donegal Celtic0 - 0
17:00MSLarne FC2 - 0 Knockbreda0 - 0

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Fenerbahçe919
2Galatasaray1019
3Mersin İdmanyurdu1017
4Beşiktaş917
16Karabükspor97
17Sivasspor96
18Balıkesirspor95
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ