20 Nisan 2014 Pazar
  • 01:00 : Colorado Rapids0 - 0San Jose Earthquakes4
  • 02:00 : Vancouver Whitecaps2 - 2Los Angeles Galaxy4
  • 02:30 : Columbus Crew1 - 1DC United4
  • 03:30 : FC Dallas2 - 1Toronto FC4
  • 03:30 : Sporting Kansas City4 - 0Montreal Impact4
  • 04:30 : Real Salt Lake1 - 0Portland Timbers4
  • 05:30 : Chivas USA1 - 2Seattle Sounders4
  • 02:30 : Atlanta Silverbacks1 - 2San Antonio Scorpions4
  • 02:30 : Carolina Railhawks4 - 1Fort Lauderdale Strikers4
  • 02:30 : Indy Eleven1 - 1Tampa Bay Rowdies4
  • 04:00 : FC Edmonton0 - 1NY Cosmos4
  • 14:30 : Aalen0 - 0Ingolstadt4
  • 14:30 : Kaiserslautern3 - 2FSV Frankfurt4
  • 14:30 : Paderborn2 - 2Greuther Fürth4
  • 15:00 : Preussen Münster2 - 0Saarbrücken4
  • 15:00 : Leverkusen II3 - 0Uerdingen4
  • 15:00 : Sportfreunde Siegen0 - 0Schalke 04 II4
  • 18:00 : Buchbach0 - 0Augsburg II1
  • 14:30 : FSV Zwickau2 - 1Carl Zeiss Jena4
  • 16:30 : Nürnberg1 - 4Leverkusen4
  • 18:30 : Stuttgart0 - 0Schalke 041
  • 15:00 : AH Zapla0 - 0Sarmiento De La Banda0
  • 15:00 : Concepcion FC0 - 0CA Mitre De Santiago0
  • 15:00 : Talleres De Perico0 - 0Atletico Concepcion0
  • 15:00 : San Lorenzo Alem0 - 0Atletico Amalia0
  • 15:00 : Tabacal0 - 0Lastenia0
  • 15:00 : Union Aconquija0 - 0CA Mitre De Santiago0
  • 16:00 : Atletico Palmira0 - 0Union Villa Krause0
  • 16:00 : Gutierrez0 - 0Centro Empleados0
  • 16:00 : Sportivo Del Bono0 - 0Sarmiento Leones0
  • 16:00 : Gimnasia Mendoza0 - 0Independiente V. Obrera0
  • 16:00 : Huracan San Rafael0 - 0Las Palmas0
  • 16:00 : Tiro Federal Morteros0 - 0Racing Cordoba0
  • 16:00 : Atletico San Jorge0 - 0Textil Mandiyu0
  • 16:00 : Coronel Aguirre0 - 0Huracan Goya0
  • 16:00 : Sportivo Patria0 - 0Union Sunchales0
  • 16:00 : Atletico Parana0 - 0Fontana0
  • 16:00 : Belgrano Parana0 - 0Sol De America0
  • 16:00 : Independiente Fontana0 - 0Adelante0
  • 17:00 : Camioneros Buenos Aires0 - 0Estudiantes Rio Cuarto0
  • 17:00 : Sports Salto0 - 0Alianza Coronel Moldes0
  • 17:00 : Tres Algarrobos0 - 0Once Tigres0
  • 17:00 : Agropecuario0 - 0General Rojo UD0
  • 00:10 : Quilmes0 - 1Olimpo4
  • 02:30 : San Lorenzo0 - 0Newells Old Boys4
  • 22:00 : Colon0 - 0Belgrano Cordoba0
  • 23:00 : Argentinos Juniors0 - 0Racing Club0
  • 23:00 : Arsenal Sarandi0 - 0Lanus0
  • 03:00 : Gimnasia Jujuy1 - 1San Martin San Juan4
  • 15:00 : KF Laçi1 - 0Teuta Durres3
  • 15:00 : Lushnja2 - 3Flamurtari Vlore4
  • 18:00 : Partizani Tirana1 - 0Kukesi2
  • 18:00 : WAC / St. Andra II0 - 0FC Pasching0
  • 17:30 : SV Grödig2 - 2Rapid Wien3
  • 14:00 : Ağsu0 - 0Bakili0
  • 14:00 : Mil-Muğan0 - 0Şuşa0
  • 13:00 : FK Baku0 - 4Inter Baku4
  • 15:00 : Neftçi PFK Baku1 - 3Sumqayıt4
  • 15:00 : Revan Baki1 - 2Qabala4
  • 15:00 : Simurq1 - 0Qarabağ Ağdam4
  • 16:00 : Khazar Lankaran1 - 1AZAL PFK4
  • 16:00 : AS Eupen1 - 0RWDM Brussels4
  • 16:00 : ASV Geel3 - 0Boussu Dour Borinage4
  • 16:00 : Eendracht Aalst0 - 2White Star Bruxelles4
  • 16:00 : Heist3 - 0SV Roeselare4
  • 16:00 : Lommel United1 - 0Excelsior Virton4
  • 16:00 : Mouscron-Peruwelz0 - 1Westerlo4
  • 16:00 : Royal Antwerp1 - 0Dessel Sport4
  • 16:00 : Tubize0 - 1Sint-Truiden4
  • 16:00 : Vise0 - 3Hoogstraten4
  • 21:00 : Lokeren0 - 0Zulte Waregem0
  • 03:15 : Bolivar0 - 1The Strongest4
  • 22:00 : Sport Boys Warnes0 - 0Blooming0
  • 22:30 : Guabira0 - 0Real Potosi0
  • 22:30 : Nacional Potosi0 - 0Club Universitario0
  • 22:00 : CRB0 - 0ASA0
  • 21:00 : Colo Colo FR0 - 0Leonico0
  • 22:00 : Atletico Alagoinhas0 - 0Fluminense De Feira0
  • 22:00 : Flamengo BA0 - 0Ypiranga BA0
  • 22:00 : Itabuna0 - 0Jacobina0
  • 22:00 : Jequie0 - 0Ipitanga0
  • 22:00 : Democrata GV0 - 0Social0
  • 22:00 : Mamore0 - 0Tricordiano0
  • 22:00 : Montes Claros0 - 0Uberlandia0
  • 22:00 : CSP0 - 0Atletico Cajazeirense0
  • 22:00 : Santa Cruz PB0 - 0Campinense0
  • 22:00 : Sousa0 - 0Botafogo PB0
  • 22:00 : Treze0 - 0Auto Esporte0
  • 16:00 : Independente SP0 - 0Rio Preto0
  • 00:00 : Osvaldo Cruz0 - 0Gremio Prudente0
  • 00:00 : Vocem0 - 0Assisense0
  • 00:00 : Tanabi0 - 0Barretos0
  • 00:00 : Olimpia0 - 0Fernandopolis0
  • 00:00 : Lemense0 - 0Taquaritinga0
  • 00:00 : Guariba0 - 0Uniao Sao Joao0
  • 00:00 : Elosport0 - 0Sumare0
  • 00:00 : Paulinia0 - 0Primavera SP0
  • 00:00 : ECUS0 - 0USAC0
  • 00:00 : ADG0 - 0Guarulhos0
  • 00:00 : Jabaquara0 - 0Sao Vicente0
  • 00:30 : Fluminense3 - 0Figueirense4
  • 00:30 : Internacional1 - 0Vitoria4
  • 03:00 : Chapecoense0 - 0Coritiba4
  • 22:00 : Atletico Mineiro0 - 0Corinthians0
  • 22:00 : Atletico Paranaense0 - 0Gremio0
  • 22:00 : Bahia0 - 0Cruzeiro0
  • 22:00 : Sao Paulo0 - 0Botafogo0
  • 03:00 : America RN3 - 1Avai4
  • 03:00 : Ceara1 - 0Oeste4
  • 16:00 : Kaizer Chiefs1 - 2ASEC Mimosas4
  • 17:00 : Cotonsport2 - 1Petro De Luanda3
  • 17:30 : Leopards de Dolisie1 - 0Medeama3
  • 18:30 : Sewe Sport0 - 0Bayelsa United1
  • 19:30 : Horoya0 - 0Etoile Sahel0
  • 20:00 : Al Ahly0 - 0Difaa El Jadida0
  • 20:00 : Real Bamako0 - 0Djoliba0
  • 11:15 : Viktoria Zizkov0 - 1Graffin Vlasim4
  • 18:00 : Hradec Kralove1 - 0Usti nad Labem2
  • 18:00 : Karvina2 - 0FK Pardubice2
  • 18:00 : Varnsdorf1 - 0Loko Vltavin2
  • 11:15 : Admira Prag3 - 0Meteor Prag4
  • 11:15 : Prevysov0 - 2Kolin4
  • 11:30 : Karlovy Vary3 - 0Horni Mecholupy4
  • 16:30 : Viktorie Jirny0 - 1Kraluv Dvur4
  • 18:00 : Sokol Zapy1 - 1Chrudim2
  • 18:00 : Zenit Caslav0 - 1Jiskra Domazlice2
  • 11:15 : Sigma Olomouc II2 - 2Trebic4
  • 17:00 : Zdar Nad Sazavou0 - 2Unicov4
  • 18:00 : Sigma Olomouc0 - 0Pribram2
  • 18:00 : Teplice0 - 0Zbrojovka Brno2
  • 20:00 : Dukla Prag0 - 0Sparta Prag0
  • 09:30 : BIT Beijing1 - 0Chengdu Tiancheng4
  • 09:30 : Liaoning Whowin0 - 2Tianjin Teda4
  • 10:30 : Changchun YaTai2 - 3Guangzhou R&F4
  • 10:30 : Dalian Aerbin1 - 1Shanghai SIPG4
  • 12:30 : Shanghai Shenxin1 - 1Jiangsu Sainty4
  • 14:35 : Hangzhou Greentown2 - 1Harbin Yiteng4
  • 15:30 : AC Horsens0 - 0Akademisk BK4
  • 16:00 : Vestsjaelland1 - 0Odense4
  • 18:00 : Aalborg1 - 2Randers FC2
  • 00:00 : Independiente Del Valle2 - 3El Nacional4
  • 21:00 : Olmedo0 - 0Manta0
  • 00:00 : Tecnico Universitario0 - 0Imbabura0
  • 19:30 : Deportivo Azogues0 - 0ESPOLI0
  • 15:00 : Gresik United1 - 4Persib Bandung4
  • 11:30 : Persebaya Surabaya4 - 0Perseru Serui4
  • 15:00 : Mika2 - 1Pyunik4
  • 17:00 : Alashkert5 - 1Ulisses4
  • 13:00 : FC Flora Tallinn II0 - 0Viljandi JK Tulevik0
  • 13:00 : Nomme JK Kalju II0 - 0Puuma Tallinn0
  • 16:00 : JK Tammeka Tartu II0 - 0FC Levadia Tallinn II0
  • 19:00 : Tallinna Infonet II0 - 0HÜJK Emmaste0
  • 18:00 : KAC Kenitra0 - 0Moghreb Tetouan2
  • 19:00 : Kawkab Marrakech0 - 0Raja Casablanca0
  • 20:30 : FUS Rabat0 - 0Khouribga0
  • 15:00 : Monaco1 - 0Nice4
  • 18:00 : Bastia1 - 1Ajaccio3
  • 18:00 : Bordeaux3 - 1Guingamp2
  • 18:00 : Lorient1 - 1Montpellier2
  • 18:00 : Reims0 - 1Sochaux2
  • 18:00 : Valenciennes0 - 3Nantes2
  • 22:00 : Marseille0 - 0Lille0
  • 20:00 : Mictlan1 - 0Municipal4
  • 21:00 : Coatepeque0 - 0Halcones FC0
  • 22:00 : Malacateco0 - 0Marquense0
  • 16:00 : AmaZulu0 - 0Pretoria University4
  • 16:00 : Mpumalanga Black Aces1 - 2Polokwane City4
  • 16:00 : Bloemfontein Celtic0 - 0Orlando Pirates1
  • 08:00 : Anyang0 - 2Gwangju4
  • 10:00 : Ansan Police0 - 0Goyang Hi9
  • 08:00 : FC Seoul0 - 1Pohang Steelers4
  • 08:00 : Gyeongnam FC0 - 0Sangju Sangmu4
  • 10:00 : Jeju United1 - 0Incheon United4
  • 19:00 : PEC Zwolle0 - 0Ajax0
  • 04:00 : Real Espana1 - 2CD Victoria4
  • 09:00 : Happy Valley0 - 0Eastern AA9
  • 12:30 : Sun Hei SC1 - 2Hong Kong Rangers4
  • 17:00 : Bridgwater Town0 - 0Fleet Town4
  • 17:00 : Cinderford Town1 - 1Wimborne Town4
  • 17:00 : Evesham United2 - 3Paulton Rovers4
  • 17:00 : Godalming Town1 - 2Stratford Town4
  • 17:00 : Mangotsfield United2 - 3Cirencester Town4
  • 17:00 : North Leigh0 - 1Clevedon Town4
  • 17:00 : Shortwood United1 - 0Bishops Cleeve4
  • 17:00 : Swindon Supermarine1 - 0Merthyr Town4
  • 17:00 : Thatcham Town0 - 3Taunton Town4
  • 17:00 : Tiverton Town2 - 0Guildford City4
  • 17:00 : Yate Town1 - 0Didcot Town4
  • 17:00 : AFC Hayes1 - 0Northwood4
  • 17:00 : Aylesbury United0 - 3Kettering Town4
  • 17:00 : Barton Rovers7 - 2Chertsey Town4
  • 17:00 : Daventry Town0 - 0Royston Town4
  • 17:00 : Dunstable Town3 - 1Aylesbury FC4
  • 17:00 : Egham Town1 - 4Uxbridge4
  • 17:00 : Marlow2 - 0Beaconsfield SYCOB4
  • 17:00 : North Greenford United3 - 0Ashford Town (Middlesex)4
  • 17:00 : Potters Bar Town4 - 1Leighton Town4
  • 17:00 : Slough Town1 - 2Rugby Town4
  • 17:00 : St Ives Town1 - 2Chalfont St Peter4
  • 17:00 : Corinthian-Casuals2 - 0Peacehaven & Telscombe4
  • 17:00 : Eastbourne Town0 - 4Walton Casuals4
  • 17:00 : Guernsey3 - 1Faversham Town4
  • 17:00 : Hastings United2 - 0Whitstable Town4
  • 17:00 : Hythe Town2 - 0Chipstead4
  • 17:00 : Leatherhead2 - 3Burgess Hill Town4
  • 17:00 : Merstham3 - 1Herne Bay4
  • 17:00 : Ramsgate4 - 2Horsham4
  • 17:00 : Sittingbourne5 - 2Crawley Down Gatwick4
  • 17:00 : Three Bridges2 - 3Folkestone Invicta4
  • 17:00 : Tooting & Mitcham United2 - 1Redhill4
  • 17:00 : Walton & Hersham2 - 1Worthing4
  • 17:00 : Aveley3 - 1Erith & Belvedere4
  • 17:00 : Barkingside1 - 1Ware4
  • 17:00 : Brentwood Town3 - 2Soham Town Rangers4
  • 17:00 : Cheshunt3 - 1Chatham Town4
  • 17:00 : Dereham Town4 - 2Romford4
  • 17:00 : Heybridge Swifts2 - 1Witham Town4
  • 17:00 : Maldon & Tiptree1 - 0Waltham Abbey4
  • 17:00 : Needham Market1 - 1Harlow Town4
  • 17:00 : Thurrock2 - 1Redbridge4
  • 17:00 : VCD Athletic1 - 2AFC Sudbury4
  • 17:00 : Waltham Forest0 - 0Tilbury4
  • 17:00 : Wroxham1 - 2Burnham Ramblers4
  • 17:00 : Belper Town3 - 0Brigg Town4
  • 17:00 : Carlton Town1 - 3Halesowen Town4
  • 17:00 : Chasetown0 - 0Rainworth Miners4
  • 17:00 : Eastwood Town0 - 0Bedworth United9
  • 17:00 : Goole4 - 1Market Drayton Town4
  • 17:00 : Gresley0 - 2Scarborough Athletic4
  • 17:00 : Kidsgrove Athletic2 - 1Romulus4
  • 17:00 : Leek Town0 - 1Coalville Town4
  • 17:00 : Lincoln United2 - 3Newcastle Town4
  • 17:00 : Loughborough Dynamo3 - 2Sheffield FC4
  • 17:00 : Sutton Coldfield Town1 - 0Mickleover Sports4
  • 17:00 : Clitheroe0 - 3Curzon Ashton4
  • 17:00 : Darlington 18833 - 0Farsley4
  • 17:00 : Harrogate Railway4 - 1Cammell Laird4
  • 17:00 : Lancaster City1 - 1Padiham4
  • 17:00 : Mossley1 - 2Ossett Town4
  • 17:00 : New Mills0 - 4Kendal Town4
  • 17:00 : Northwich Victoria1 - 2Salford City4
  • 17:00 : Ossett Albion2 - 0Wakefield4
  • 17:00 : Prescot Cables3 - 0Burscough4
  • 17:00 : Radcliffe Borough0 - 2Bamber Bridge4
  • 17:00 : Ramsbottom United3 - 2Warrington Town4
  • 14:00 : Norwich City2 - 3Liverpool4
  • 16:05 : Hull City0 - 3Arsenal4
  • 18:10 : Everton1 - 0Manchester United1
  • 13:00 : Mallorca0 - 3Deportivo La Coruna4
  • 18:00 : Recreativo Huelva0 - 1Alaves2
  • 18:00 : Sporting Gijon0 - 0Real Murcia2
  • 19:00 : Tenerife0 - 0Numancia0
  • 19:15 : Zaragoza0 - 0Real Jaen0
  • 22:00 : Alcorcon0 - 0Sabadell0
  • 18:00 : Racing Ferrol0 - 0Real Oviedo2
  • 19:00 : Cultural Leonesa0 - 0UD Logrones0
  • 19:00 : Guijuelo0 - 0Coruxo0
  • 19:00 : Zamora CF0 - 0Ourense0
  • 12:00 : Las Palmas II1 - 1Leganes4
  • 13:00 : Atletico Madrid II2 - 3Huesca4
  • 13:00 : Getafe II2 - 0Laudio4
  • 13:15 : Toledo2 - 2Puerta Bonita4
  • 13:00 : Constancia2 - 1LHospitalet4
  • 13:00 : Sant Andreu2 - 1Atletico Baleares4
  • 13:00 : UE Llagostera3 - 1Reus Deportiu4
  • 18:30 : Huracan Valencia0 - 0Alcoyano1
  • 19:00 : Levante II0 - 0Gimnastic Tarragona0
  • 20:00 : Lleida Esportiu0 - 0Valencia II0
  • 13:00 : Albacete1 - 0Melilla4
  • 19:00 : Cadiz0 - 0Sevilla II0
  • 19:00 : CD Guadalajara0 - 0Arroyo CP0
  • 19:30 : La Hoya Lorca0 - 0Almeria II0
  • 20:00 : Algeciras0 - 0Granada II0
  • 20:00 : San Fernando0 - 0Cartagena0
  • 13:00 : Almeria2 - 4Celta Vigo4
  • 18:00 : Rayo Vallecano2 - 0Real Betis2
  • 20:00 : Sevilla0 - 0Granada0
  • 22:00 : Barcelona0 - 0Athletic Bilbao0
  • 16:00 : Halmstad2 - 1Helsingborgs IF4
  • 16:00 : Kalmar1 - 1Göteborg4
  • 18:30 : AIK0 - 1Norrköping1
  • 18:30 : Mjallby0 - 1Hacken1
  • 17:00 : GAIS2 - 2Ljungskile3
  • 18:00 : Assyriska1 - 0Degerfors2
  • 19:15 : Östers0 - 0GIF Sundsvall0
  • 07:00 : Fagiano Okayama II0 - 5Honda FC4
  • 07:00 : Honda Lock3 - 1Sagawa Printing4
  • 07:00 : MIO Biwako Shiga0 - 3Yokogawa Musashino4
  • 07:00 : Tochigi Uva0 - 5Sony Sendai4
  • 07:00 : Vanraure Hachinohe1 - 1Azul Claro Numazu4
  • 09:00 : Albirex Niigata0 - 0Sanfrecce Hiroshima4
  • 07:00 : Gainare Tottori1 - 0J League U224
  • 07:00 : Grulla Morioka0 - 0Parceiro Nagano4
  • 07:00 : Ryukyu1 - 7Machida Zelvia4
  • 07:00 : Sagamihara2 - 1Fujieda MYFC4
  • 07:00 : YSCC0 - 1Fukushima United4
  • 07:00 : Zweigen Kanazawa1 - 0Blaublitz Akita4
  • 01:30 : Millonarios3 - 1Deportes Tolima4
  • 03:45 : Patriotas Boyaca2 - 1Atletico Nacional4
  • 23:15 : Alianza Petrolera0 - 0Envigado0
  • 23:15 : Deportivo Cali0 - 0La Equidad0
  • 23:15 : Itagüi Ditaires0 - 0Once Caldas0
  • 23:15 : Medellin0 - 0Boyaca Chico0
  • 19:30 : Universitario Popayan0 - 0Cucuta Deportivo0
  • 23:00 : Llaneros0 - 0Union Magdalena0
  • 23:30 : Deportes Quindio0 - 0Expreso Rojo0
  • 05:00 : Limon FC0 - 2CS Herediano4
  • 22:30 : Uruguay De Coronado0 - 0Puntarenas FC0
  • 19:00 : Al Arabi0 - 0Al Salmiyah0
  • 14:00 : Liepaja1 - 0Daugava Riga4
  • 16:00 : Jelgava1 - 2Ventspils4
  • 17:00 : Skonto3 - 1BFC Daugavpils3
  • 17:00 : Kruoja Pakruojis0 - 0Atlantas Klaipeda0
  • 19:00 : FK Dainava Alytus0 - 0Trakai0
  • 15:30 : Tripoli SC0 - 0Al Akhaa Al Ahli9
  • 17:30 : Budapest Honved0 - 2Ferencvaros3
  • 19:30 : Mezokövesd-Zsory0 - 0Diosgyor0
  • 02:00 : Estudiantes Tecos1 - 1Dorados4
  • 04:00 : Necaxa4 - 1Delfines4
  • 01:00 : Club America0 - 0Queretaro4
  • 03:00 : Monterrey4 - 1Veracruz4
  • 03:00 : Pachuca1 - 2Puebla4
  • 03:00 : Santos Laguna2 - 3Chiapas FC4
  • 04:05 : Leon3 - 0Tigres UANL4
  • 05:00 : Atlas1 - 0Toluca4
  • 20:00 : Pumas UNAM0 - 0Guadalajara0
  • 16:30 : Al Qanah0 - 0Telephonaat Bani Suweif1
  • 16:30 : El Minya0 - 0El Shorta1
  • 16:30 : Petrojet0 - 0Zamalek0
  • 19:00 : Wadi Degla0 - 0Ismaily0
  • 14:00 : Oktepa1 - 0Mashal Muborak4
  • 00:00 : 3 de Febrero0 - 2Sportivo Luqueno4
  • 01:00 : 12 de Octubre0 - 3Rubio Nu4
  • 02:00 : Nacional Asuncion0 - 2Club Olimpia4
  • 23:45 : Libertad0 - 0General Diaz0
  • 21:00 : Leon de Huanuco0 - 0Juan Aurich0
  • 23:30 : Melgar0 - 0Universitario0
  • 20:00 : Benfica0 - 0Olhanense0
  • 14:00 : Dinamo Bucarest2 - 0Astra Giurgiu4
  • 16:30 : Botosani3 - 2Pandurii Targu Jiu4
  • 19:00 : Sageata Navodari0 - 0Petrolul Ploiesti0
  • 15:00 : Biolog0 - 0Mitos4
  • 15:00 : Chernomorets2 - 1Vityaz Krymsk4
  • 15:00 : Dagdizel2 - 1SKVO Rostov4
  • 15:00 : Druzhba1 - 0Energiya Volzhskiy4
  • 15:00 : Krasnodar II0 - 4Astrakhan4
  • 15:00 : Olimpia Volgograd0 - 1Torpedo Armavir4
  • 15:00 : Taganrog2 - 1Alaniya II4
  • 15:00 : Terek Grozny II1 - 3Gazprom Transgaz4
  • 15:00 : Volgar Astrakhan1 - 0Mashuk-KMV3
  • 07:00 : Arsenal Tula3 - 0Salyut Belgorod10
  • 07:00 : SKA-Energiya1 - 1Neftekhimik4
  • 07:00 : Yenisey Krasnoyarsk3 - 0Alaniya Vladikavkaz10
  • 12:00 : Gazovik Orenburg5 - 0Angusht4
  • 14:00 : Torpedo Moscow1 - 0Rotor Volgograd4
  • 15:00 : Dinamo St. Petersburg2 - 0Baltika Kaliningrad4
  • 16:00 : Shinnik1 - 0FK Ufa4
  • 17:30 : Spartak Nalchik0 - 0Khimik Dzerzhinsk3
  • 12:30 : Rubin Kazan2 - 1Spartak Moscow4
  • 15:00 : Dinamo Moscow1 - 2Krasnodar4
  • 17:30 : Kuban Krasnodar0 - 3CSKA Moscow3
  • 02:00 : Union La Calera0 - 6Huachipato4
  • 21:30 : Colo Colo0 - 0Universidad Catolica0
  • 22:00 : Cobreloa0 - 0Antofagasta0
  • 18:00 : Barnechea0 - 0San Marcos2
  • 18:00 : Concepcion0 - 0Curico Unido2
  • 21:30 : Copiapo0 - 0La Serena0
  • 21:30 : Lota Schwager0 - 0Deportes Temuco0
  • 21:30 : Union San Felipe0 - 0San Luis De Quillota0
  • 22:00 : Santiago Morning0 - 0Naval0
  • 15:45 : Harimau Muda II2 - 3Young Lions4
  • 18:30 : Ruzomberok0 - 1Spartak Trnava1
  • 19:30 : Zlate Moravce0 - 0Dukla Banska Bystrica0
  • 20:40 : Al Ittifaq0 - 0Al Shabab Riyadh0
  • 14:00 : Osotspa0 - 0BEC Tero Sasana4
  • 14:00 : Sisaket3 - 4Bangkok Glass4
  • 15:00 : Bangkok United1 - 0Ratchaburi4
  • 15:00 : TOT3 - 1Police United4
  • 16:00 : Army United2 - 0PTT Rayong4
  • 16:00 : ES Tunis3 - 1Olympique Beja4
  • 16:00 : Grombalia Sports0 - 1Stade Tunisien4
  • 16:00 : Haffouz0 - 1Club Africain4
  • 16:00 : HSKK0 - 3LPTA Tozeur4
  • 16:00 : Kasserine2 - 3Metlaoui4
  • 16:00 : NA Bouhjar0 - 0Kairouan0
  • 16:00 : Stade Nabeulien1 - 3Hammam-Lif4
  • 14:30 : Anadolu Selçukluspor0 - 1Kartalspor4
  • 14:30 : Dardanelspor1 - 2Giresunspor4
  • 14:30 : Gaziosmanpaşa0 - 0Gümüşhanespor4
  • 14:30 : Göztepe1 - 0Kırklarelispor4
  • 14:30 : Hatayspor1 - 0Çankırıspor4
  • 14:30 : İnegölspor3 - 0Sarıyer4
  • 14:30 : Pendikspor1 - 1Aydınspor 19234
  • 14:30 : Tarsus İdman Yurdu3 - 2Yeni Malatyaspor4
  • 14:30 : Turgutluspor1 - 1Tokatspor4
  • 14:30 : Altay0 - 0İskenderun DÇ4
  • 14:30 : Bandırmaspor1 - 2Altınordu4
  • 14:30 : Bugsaşspor1 - 2Kızılcahamamspor4
  • 14:30 : Diyarbakır BBSK2 - 1Tepecikspor4
  • 14:30 : Eyüpspor2 - 0Ofspor4
  • 14:30 : İstanbul Güngörenspor1 - 2Alanyaspor4
  • 14:30 : Körfez FK4 - 0Bayrampaşaspor4
  • 14:30 : MKE Ankaragücü5 - 0Bozüyükspor4
  • 14:30 : Nazilli Belediyespor0 - 2Pazarspor4
  • 14:30 : Adıyamanspor1 - 0Payas Belediye 19754
  • 14:30 : Ankara Adliyespor2 - 0Tekirova Belediyespor4
  • 14:30 : Ankara Demirspor0 - 1Yeşil Bursa4
  • 14:30 : Beylerbeyi2 - 2Silivrispor4
  • 14:30 : Kahramanmaraş BBSK2 - 3Fatih Karagümrük4
  • 14:30 : Kızılcabölükspor0 - 0Derince Bld.4
  • 14:30 : Siirtspor0 - 3Bergama Belediyespor10
  • 14:30 : Sivas 4 Eylül Belediyespor1 - 1Trabzon Akçaabat FK4
  • 14:30 : Ümraniyespor3 - 0Bld. Bingölspor10
  • 14:30 : Çıksalınspor3 - 1Çorum Bld.4
  • 14:30 : Darıca Gençlerbirliği2 - 2Batman Petrolspor4
  • 14:30 : Düzyurtspor0 - 0Ünyespor9
  • 14:30 : Elazığ Belediyespor0 - 0Bursa Nilüferspor4
  • 14:30 : Erzurum BBSK2 - 0Balçova Belediyespor4
  • 14:30 : Maltepespor0 - 368 Yeni Aksarayspor4
  • 14:30 : Manavgat Evrensekispor1 - 2Elibol Sandıklıspor4
  • 14:30 : Orhangazispor1 - 1Hacettepe Spor4
  • 14:30 : Sakaryaspor2 - 1Sancaktepe BSK4
  • 14:30 : Arsinspor2 - 0Kayseri Şekerspor4
  • 14:30 : Erzincan Refahiyespor1 - 0Belediye Vanspor4
  • 14:30 : Gölcükspor0 - 1Kocaelispor4
  • 14:30 : İstanbulspor1 - 1Keçiörengücü4
  • 14:30 : Kırıkhanspor0 - 1Tuzlaspor4
  • 14:30 : Menemen Belediyespor2 - 1Yeni Diyarbakırspor4
  • 14:30 : Şekerspor1 - 4Anadolu Üsküdar 19084
  • 14:30 : Yimpaş Yozgatspor3 - 0Denizli BBSK4
  • 14:30 : 1930 Bafraspor1 - 4Ayvalıkgücü Bld.4
  • 13:30 : Çayelispor2 - 2Patnos Gençlik4
  • 14:30 : Bursa Yenişehir Bld.1 - 2Sultangazispor4
  • 14:30 : İnegöl Gençlergücü3 - 0Suadiye Belediye10
  • 14:30 : Armutlu Belediyespor1 - 2Yenibosnaspor4
  • 14:30 : Lüleburgazspor1 - 4Bozcaadaspor4
  • 14:30 : Tekirdağspor1 - 1Keşanspor4
  • 14:30 : Yeni Çanspor1 - 0Babaeskispor4
  • 14:30 : Elazığ Yolspor4 - 3Malatya İl Özel İdare4
  • 14:30 : Karaköprü Belediyespor4 - 1Adıyaman İl Özel İdare4
  • 14:30 : Şehit Kamil Bld.4 - 2Reyhanlıspor4
  • 14:30 : Atakum Belediyespor4 - 2Kelkit Hürriyetspor4
  • 14:30 : İlkadım Belediyespor3 - 1Yıldızeli Birlikspor4
  • 14:30 : Merzifonspor1 - 11926 Bulancakspor4
  • 14:30 : Öz Espiye Belediyespor1 - 6Sorgun Belediyespor4
  • 14:30 : Zara Belediyespor3 - 0Çarşambaspor4
  • 14:30 : Çatalhüyük Çumra Bld1 - 3Toroslar Belediyespor4
  • 14:30 : Karaman Bld.1 - 0Ceyhanspor4
  • 14:30 : Karapınar Belediyespor1 - 2Kayseri Yolspor4
  • 14:30 : Kozan Belediyespor5 - 1Anamur Belediyespor4
  • 14:30 : Mersin BŞBld MESKİ2 - 0Sarayönü Belediyespor4
  • 14:30 : Pozantıspor1 - 1Osmaniyespor 20114
  • 14:30 : Talasgücü Belediyespor1 - 1Niğde Bld.4
  • 14:30 : Bartınspor3 - 2Etimesgut Belediyespor4
  • 14:30 : Gölbaşı Belediye4 - 1Tosya Bld.4
  • 14:30 : Safranboluspor2 - 4Aksaray Belediyespor4
  • 14:30 : Bucak Bld.1 - 5Kumluca Belediyespor4
  • 14:30 : Çine Madranspor1 - 3Çiğli Belediyespor4
  • 14:30 : Didim Belediyespor0 - 0Bodrum Bld Bodrum4
  • 14:30 : Muğlaspor0 - 2İzmirspor4
  • 14:30 : Muratpaşa Belediyespor2 - 1Acıpayam Gençlik4
  • 15:30 : Denizli İl Özel İdare5 - 2Ispartaspor4
  • 14:30 : Foça Belediyespor0 - 1Balıkesir Belediyespor4
  • 14:30 : Kütahyaspor3 - 2Uşak Sportif4
  • 14:30 : Akçakoca0 - 2Sultanbeyli Belediyespor4
  • 14:30 : Arnavutköy Belediye2 - 0Beyköy Belediyespor4
  • 14:30 : Eskişehir Demirspor2 - 2Kuştepespor4
  • 16:00 : Yeniköyspor1 - 0Eskişehir Sağlıkspor4
  • 13:30 : Adana Demirspor3 - 1Fethiyespor4
  • 13:30 : Ankaraspor3 - 1Mersin İdmanyurdu4
  • 13:30 : Balıkesirspor1 - 0Manisaspor4
  • 13:30 : Boluspor2 - 0Tavşanlı Linyitspor4
  • 13:30 : Bucaspor2 - 1Orduspor4
  • 13:30 : Gaziantep BBSK0 - 4İstanbul BBSK4
  • 13:30 : Samsunspor0 - 1Karşıyaka4
  • 13:30 : Şanlıurfaspor0 - 1Adanaspor4
  • 13:30 : 1461 Trabzon1 - 1Kahramanmaraşspor4
  • 13:30 : Çaykur Rizespor3 - 1Torku Konyaspor4
  • 19:00 : Beşiktaş0 - 0Fenerbahçe0
  • 14:00 : Tavriya Symferopol0 - 1Karpaty Lviv4
  • 15:00 : Volyn Lutsk0 - 2Zorya Lugansk4
  • 17:00 : Dynamo Kiev2 - 1Vorskla Poltava3
  • 17:00 : Metalurh Zaporizhya0 - 3Metalist Kharkiv4
  • 19:30 : Chornomorets Odessa0 - 0Dnipro Dnipropetrovsk0
  • 16:30 : Rentistas0 - 0Montevideo Wanderers0
  • 21:30 : El Tanque Sisley0 - 0Defensor Sporting0
  • 21:30 : Juventud0 - 0Liverpool FC (Montevideo)0
  • 21:30 : Miramar Misiones0 - 0Cerro0
  • 13:00 : Binh Duong2 - 1Song Lam Nghe An4
  • 13:00 : Dong Tam Long An3 - 1An Giang4
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,1295
EURO
2,9395
IMKB
73.476
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara9/20 ºC
İstanbul12/18 ºC
İzmir7/17 ºC

Canlı Sonuçlar

 
Türkiye Spor Toto Süper Lig
20.04.2014IY
13:30MSÇaykur Rizespor3 - 1 Torku Konyaspor1 - 0
19:00Beşiktaşv Fenerbahçe-
19.04.2014IY
13:30MSGaziantepspor0 - 1 Gençlerbirliği0 - 0
16:00MSAkhisar Bld.2 - 2 Kayserispor2 - 0
19:00MSBursaspor1 - 0 Elazığspor1 - 0
19:00MSGalatasaray0 - 4 Kasımpaşa0 - 1
 
İngiltere 2.Lig
19.04.2014IY
17:00MSBurton Albion3 - 0 Hartlepool United1 - 0
17:00MSPortsmouth3 - 2 Bristol Rovers2 - 2
 
İskoçya Championship
19.04.2014IY
17:00MSCowdenbeath4 - 0 Livingston1 - 0
17:00MSDumbarton0 - 3 Queen of South0 - 1
17:00MSFalkirk2 - 1 Raith Rovers2 - 1
17:00MSHamilton2 - 1 Alloa Athletic1 - 0
17:00MSMorton1 - 0 Dundee FC0 - 0
 
İskoçya 1.Lig
19.04.2014IY
17:00MSAirdrieonians2 - 1 East Fife0 - 0
17:00MSAyr United1 - 1 Dunfermline Athletic0 - 0
17:00MSForfar Athletic0 - 2 Arbroath0 - 2
17:00MSStenhousemuir0 - 4 Rangers0 - 2
17:00MSStranraer1 - 2 Brechin City1 - 1
 
İskoçya 2.Lig
19.04.2014IY
17:00MSAnnan Athletic1 - 1 Queens Park0 - 0
17:00MSBerwick Rangers1 - 0 East Stirlingshire1 - 0
17:00MSMontrose0 - 2 Clyde0 - 2
17:00MSPeterhead2 - 0 Albion Rovers2 - 0
17:00MSStirling Albion2 - 2 Elgin City1 - 1
 
Slovakya Süper Lig
20.04.2014IY
18:3018Ruzomberok0 - 1 Spartak Trnava-
19:30Zlate Moravcev Dukla Banska Bystrica-
19.04.2014IY
16:00MSKosice0 - 2 Slovan Bratislava0 - 0
18:30MSTrencin3 - 0 Dunajska Streda2 - 0
18:30MSZilina3 - 0 Nitra2 - 0
20:00MSSpartak Myjava2 - 0 Senica0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Czech Liga
20.04.2014IY
18:00IYSigma Olomouc0 - 0 Pribram-
18:00IYTeplice0 - 0 Zbrojovka Brno-
20:00Dukla Pragv Sparta Prag-
19.04.2014IY
17:00MSSlovan Liberec2 - 1 Slovacko0 - 1
17:00MSZnojmo0 - 4 Banik Ostrava0 - 2
21:15MSMlada Boleslav3 - 2 Jablonec2 - 2
 
Slovenya Prva Liga
19.04.2014IY
17:30MSDomzale2 - 0 Celje0 - 0
17:30MSKrka0 - 3 Koper0 - 1
20:30MSZavrc0 - 4 Maribor0 - 1
21:00MSGorica1 - 1 Triglav1 - 0
21:05MSRudar Velenje4 - 0 Olimpija Ljubljana1 - 0
 
Hırvatistan 1. HNL
19.04.2014IY
16:00MSNK Zadar0 - 1 RNK Split0 - 1
20:00MSOsijek2 - 0 Rijeka1 - 0
 
İsveç 2.Lig Södra Svealand
19.04.2014IY
15:00MSKarlslunds IF HFK2 - 4 Betnahrin Suryoye IK0 - 1
17:45MSArameiska / Syrianska1 - 1 Rynninge IK0 - 1
 
Almanya 3.Lig
20.04.2014IY
15:00MSPreussen Münster2 - 0 Saarbrücken0 - 0
19.04.2014IY
15:00MSElversberg1 - 1 Heidenheim 18461 - 0
15:00MSHallescher FC1 - 1 Stuttgarter Kickers0 - 1
15:00MSHolstein Kiel0 - 0 Jahn Regensburg0 - 0
15:00MSMSV Duisburg1 - 0 Osnabrück0 - 0
15:00MSRB Leipzig1 - 0 Darmstadt 981 - 0
15:00MSStuttgart II3 - 2 Unterhaching0 - 0
15:00MSWacker Burghausen0 - 1 Hansa Rostock0 - 1
15:00MSWehen Wiesbaden1 - 0 Chemnitzer FC1 - 0
 
Almanya Bölgesel Lig Batı
20.04.2014IY
15:00MSLeverkusen II3 - 0 Uerdingen1 - 0
15:00MSSportfreunde Siegen0 - 0 Schalke 04 II0 - 0
19.04.2014IY
15:00MSBochum II1 - 1 Fortuna Köln0 - 1
15:00MSMönchengladbach II1 - 1 Verl0 - 1
15:00MSRot-Weiss Essen2 - 1 Köln II0 - 1
15:00MSSportfreunde Lotte2 - 2 Lippstadt 081 - 1
15:00MSWiedenbrück1 - 1 Velbert1 - 1
 
Danimarka Süperlig
20.04.2014IY
16:00MSVestsjaelland1 - 0 Odense0 - 0
18:00IYAalborg1 - 2 Randers FC-
 
Azerbaycan 1.Lig
20.04.2014IY
14:00Ağsuv Bakili-
14:00Mil-Muğanv Şuşa-
19.04.2014IY
14:00MSAraz4 - 0 Geyazan0 - 1
14:00MSNeftçala1 - 0 Şahdağ0 - 1
14:00MSQaradağ Lökbatan4 - 0 Lokomotiv-Bileceri0 - 1
14:00MSTuran Tovuz2 - 1 Kapaz0 - 1
 
Finlandiya Veikkausliiga
19.04.2014IY
16:00MSFC Lahti3 - 1 HJK Helsinki3 - 1
16:00MSHonka1 - 2 MyPa1 - 1
16:00MSIFK Mariehamn2 - 0 RoPS0 - 0
16:00MSInter Turku2 - 1 SJK Seinajoki1 - 1
16:00MSKuPS Kuopio1 - 4 Jaro0 - 2
16:00MSVPS1 - 0 TPS Turku0 - 0
 
Kuzey İrlanda Premiership Şampiyonluk Grubu
19.04.2014IY
17:00MSCliftonville5 - 0 Glenavon FC1 - 0
17:00MSGlentoran FC3 - 0 Crusaders FC1 - 0
17:00MSLinfield FC1 - 1 Portadown FC0 - 0
 
Belçika Pro Lig Şampiyonluk Grubu
20.04.2014IY
21:00Lokerenv Zulte Waregem-
 
Rusya 2.Lig Batı Grubu
19.04.2014IY
15:00MSDolgie Prudy2 - 1 Dnepr Smolensk1 - 1
15:00ErtPskov 7470 - 0 Rus St. Petersburg0 - 1
15:00MSStrogino4 - 1 Lokomotiv Moscow II2 - 0
15:00MSTekstilshchik0 - 0 Spartak Kostroma0 - 0
15:00MSTorpedo Vladimir2 - 3 FK Vologda1 - 0
15:00MSTosno1 - 0 Sever1 - 0
15:00MSZenit St. Petersburg II4 - 0 Znamya Truda1 - 0
 
Rusya 2.Lig Güney Grubu
20.04.2014IY
15:00MSBiolog0 - 0 Mitos0 - 0
15:00MSChernomorets2 - 1 Vityaz Krymsk0 - 0
15:00MSDagdizel2 - 1 SKVO Rostov1 - 1
15:00MSDruzhba1 - 0 Energiya Volzhskiy1 - 0
15:00MSKrasnodar II0 - 4 Astrakhan0 - 4
15:00MSOlimpia Volgograd0 - 1 Torpedo Armavir0 - 1
15:00MSTaganrog2 - 1 Alaniya II1 - 1
15:00MSTerek Grozny II1 - 3 Gazprom Transgaz0 - 1
15:0090Volgar Astrakhan1 - 0 Mashuk-KMV-
 
İtalya Serie A
19.04.2014IY
16:00MSAtalanta1 - 2 Verona0 - 0
16:00MSCatania2 - 1 Sampdoria1 - 0
16:00MSChievo0 - 1 Sassuolo0 - 1
16:00MSGenoa1 - 2 Cagliari1 - 1
16:00MSLazio3 - 3 Torino1 - 0
16:00MSMilan3 - 0 Livorno1 - 0
16:00MSParma0 - 2 Inter0 - 0
16:00MSUdinese1 - 1 Napoli0 - 1
19:30MSJuventus1 - 0 Bologna0 - 0
22:00MSFiorentina0 - 1 Roma0 - 1
 
İspanya 3.Lig 1.Grup
20.04.2014IY
18:00IYRacing Ferrol0 - 0 Real Oviedo-
19:00Cultural Leonesav UD Logrones-
19:00Guijuelov Coruxo-
19:00Zamora CFv Ourense-
19.04.2014IY
19:00MSCompostela3 - 0 Burgos3 - 0
19:30MSReal Aviles1 - 0 Marino De Luanco1 - 0
 
İspanya 3.Lig 2.Grup
20.04.2014IY
12:00MSLas Palmas II1 - 1 Leganes1 - 1
13:00MSAtletico Madrid II2 - 3 Huesca1 - 0
13:00MSGetafe II2 - 0 Laudio1 - 0
13:15MSToledo2 - 2 Puerta Bonita2 - 0
19.04.2014IY
18:00MSAthletic Bilbao II5 - 0 Amorebieta2 - 0
 
İspanya 3.Lig 3.Grup
20.04.2014IY
13:00MSConstancia2 - 1 LHospitalet1 - 0
13:00MSSant Andreu2 - 1 Atletico Baleares1 - 1
13:00MSUE Llagostera3 - 1 Reus Deportiu1 - 1
18:3018Huracan Valencia0 - 0 Alcoyano-
19:00Levante IIv Gimnastic Tarragona-
20:00Lleida Esportiuv Valencia II-
 
İspanya 3.Lig 4.Grup
20.04.2014IY
13:00MSAlbacete1 - 0 Melilla1 - 0
19:00Cadizv Sevilla II-
19:00CD Guadalajarav Arroyo CP-
19:30La Hoya Lorcav Almeria II-
20:00Algecirasv Granada II-
20:00San Fernandov Cartagena-
19.04.2014IY
12:45MSEcija0 - 3 Atletico Sanluqueno0 - 0
18:00MSLucena0 - 2 Cordoba II0 - 1
20:00MSEl Palo0 - 0 Linense0 - 0
 
Slovakya 2.Lig
19.04.2014IY
17:00MSDubnica0 - 0 Rimavska Sobota0 - 0
17:00MSPartizan Bardejov0 - 0 Podbrezova0 - 0
17:00MSSamorin2 - 3 Pohronie0 - 1
17:00MSSlovan Duslo Sala0 - 0 Liptovsky Mikulas0 - 0
20:30MSZemplin Michalovce1 - 1 Tatran Presov0 - 0
 
Tayland Premier Lig
20.04.2014IY
14:00MSOsotspa0 - 0 BEC Tero Sasana0 - 0
14:00MSSisaket3 - 4 Bangkok Glass0 - 1
15:00MSBangkok United1 - 0 Ratchaburi1 - 0
15:00MSTOT3 - 1 Police United1 - 0
16:00MSArmy United2 - 0 PTT Rayong1 - 0
19.04.2014IY
14:00MSChainat1 - 0 Songkhla United0 - 0
14:00MSSinghtarua1 - 0 Buriram United0 - 0
15:00MSAir Force United0 - 1 Samut Songkhram0 - 0
15:00MSMuang Thong United2 - 1 Chiangrai United1 - 0
16:00MSChonburi0 - 0 Suphanburi0 - 0
 
Belçika Pro Lig Avrupa Ligi Play Off Grup A
19.04.2014IY
21:00MSLierse0 - 2 KV Oostende0 - 0
21:00MSWaasland-Beveren2 - 4 Gent0 - 2
 
Belçika Pro Lig Avrupa Ligi Play Off Grup B
19.04.2014IY
21:00MSMechelen2 - 1 Kortrijk2 - 0
21:00MSSporting Charleroi2 - 0 Cercle Brugge0 - 0
 
İsrail Ligat Al Şampiyonluk Turu
19.04.2014IY
17:00MSIroni Kiryat Shmona1 - 1 Hapoel Tel Aviv0 - 0
19:30MSMaccabi Haifa2 - 1 Hapoel Beer Sheva2 - 1
 
İsrail Ligat Al Küme Düşme Turu
19.04.2014IY
18:00MSAshdod1 - 0 Hapoel Acre0 - 0
18:00MSBnei Yehuda1 - 3 Hapoel Raanana1 - 1
18:00MSIroni Ramat HaSharon4 - 1 Maccabi Petah Tikva0 - 1
 
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup
20.04.2014IY
14:30MSAltay0 - 0 İskenderun DÇ0 - 0
14:30MSBandırmaspor1 - 2 Altınordu0 - 2
14:30MSBugsaşspor1 - 2 Kızılcahamamspor1 - 2
14:30MSDiyarbakır BBSK2 - 1 Tepecikspor0 - 0
14:30MSEyüpspor2 - 0 Ofspor0 - 0
14:30MSİstanbul Güngörenspor1 - 2 Alanyaspor0 - 1
14:30MSKörfez FK4 - 0 Bayrampaşaspor1 - 0
14:30MSMKE Ankaragücü5 - 0 Bozüyükspor2 - 0
14:30MSNazilli Belediyespor0 - 2 Pazarspor0 - 0
 
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup
20.04.2014IY
14:30MSAnadolu Selçukluspor0 - 1 Kartalspor0 - 0
14:30MSDardanelspor1 - 2 Giresunspor0 - 1
14:30MSGaziosmanpaşa0 - 0 Gümüşhanespor0 - 0
14:30MSGöztepe1 - 0 Kırklarelispor0 - 0
14:30MSHatayspor1 - 0 Çankırıspor0 - 0
14:30MSİnegölspor3 - 0 Sarıyer1 - 0
14:30MSPendikspor1 - 1 Aydınspor 19231 - 0
14:30MSTarsus İdman Yurdu3 - 2 Yeni Malatyaspor0 - 0
14:30MSTurgutluspor1 - 1 Tokatspor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
20.04.2014IY
13:30MSÇayelispor2 - 2 Patnos Gençlik0 - 1
19.04.2014IY
13:30MSBeşirlispor4 - 1 Karsspor3 - 1
13:30MSYakutiye2 - 2 Kalkanderespor1 - 1
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup
19.04.2014IY
12:00MSYüksekova Belediye3 - 0 Diyarbakırspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
20.04.2014IY
14:30MSElazığ Yolspor4 - 3 Malatya İl Özel İdare3 - 0
14:30MSKaraköprü Belediyespor4 - 1 Adıyaman İl Özel İdare3 - 1
14:30MSŞehit Kamil Bld.4 - 2 Reyhanlıspor1 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
20.04.2014IY
14:30MSAtakum Belediyespor4 - 2 Kelkit Hürriyetspor2 - 1
14:30MSİlkadım Belediyespor3 - 1 Yıldızeli Birlikspor1 - 0
14:30MSMerzifonspor1 - 1 1926 Bulancakspor0 - 0
14:30MSÖz Espiye Belediyespor1 - 6 Sorgun Belediyespor1 - 1
14:30MSZara Belediyespor3 - 0 Çarşambaspor2 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
20.04.2014IY
14:30MSÇatalhüyük Çumra Bld1 - 3 Toroslar Belediyespor0 - 1
14:30MSKaraman Bld.1 - 0 Ceyhanspor1 - 0
14:30MSKarapınar Belediyespor1 - 2 Kayseri Yolspor0 - 0
14:30MSKozan Belediyespor5 - 1 Anamur Belediyespor2 - 0
14:30MSMersin BŞBld MESKİ2 - 0 Sarayönü Belediyespor1 - 0
14:30MSPozantıspor1 - 1 Osmaniyespor 20110 - 0
14:30MSTalasgücü Belediyespor1 - 1 Niğde Bld.0 - 1
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
20.04.2014IY
14:30MSBartınspor3 - 2 Etimesgut Belediyespor2 - 1
14:30MSGölbaşı Belediye4 - 1 Tosya Bld.1 - 0
14:30MSSafranboluspor2 - 4 Aksaray Belediyespor0 - 3
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
20.04.2014IY
14:30MSBucak Bld.1 - 5 Kumluca Belediyespor1 - 3
14:30MSÇine Madranspor1 - 3 Çiğli Belediyespor0 - 1
14:30MSDidim Belediyespor0 - 0 Bodrum Bld Bodrum0 - 0
14:30MSMuğlaspor0 - 2 İzmirspor0 - 1
14:30MSMuratpaşa Belediyespor2 - 1 Acıpayam Gençlik1 - 0
15:30MSDenizli İl Özel İdare5 - 2 Ispartaspor2 - 2
19.04.2014IY
14:30MSYeni Bornovaspor1 - 2 İncirliova Bld.0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
20.04.2014IY
14:30MSFoça Belediyespor0 - 1 Balıkesir Belediyespor0 - 0
14:30MSKütahyaspor3 - 2 Uşak Sportif2 - 0
19.04.2014IY
12:00MSEdremit Belediyespor3 - 0 Kütahya Şekerspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
20.04.2014IY
14:30MSAkçakoca0 - 2 Sultanbeyli Belediyespor0 - 2
14:30MSArnavutköy Belediye2 - 0 Beyköy Belediyespor1 - 0
14:30MSEskişehir Demirspor2 - 2 Kuştepespor2 - 1
16:00MSYeniköyspor1 - 0 Eskişehir Sağlıkspor0 - 0
19.04.2014IY
12:00MSSerdivanspor3 - 0 Emirdağspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
20.04.2014IY
14:30MSBursa Yenişehir Bld.1 - 2 Sultangazispor1 - 0
14:30MSİnegöl Gençlergücü3 - 0 Suadiye Belediye-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
20.04.2014IY
14:30MSArmutlu Belediyespor1 - 2 Yenibosnaspor0 - 1
14:30MSLüleburgazspor1 - 4 Bozcaadaspor0 - 2
14:30MSTekirdağspor1 - 1 Keşanspor1 - 0
14:30MSYeni Çanspor1 - 0 Babaeskispor1 - 0
19.04.2014IY
14:30MSVefa5 - 1 Çerkezköyspor2 - 1
 
Arjantin Prim B Nacional
21.04.2014IY
00:00Talleres Cordobav Patronato-
20.04.2014IY
03:00MSGimnasia Jujuy1 - 1 San Martin San Juan0 - 0
19.04.2014IY
01:10MSHuracan2 - 0 Atletico Tucuman1 - 0
02:30Crucero Del Nortev Independiente-
21:00MSAlmirante Brown0 - 0 Defensa y Justicia0 - 0
22:00MSIndependiente Rivadavia1 - 1 Douglas Haig0 - 0
23:10MSBanfield3 - 0 Aldosivi3 - 0
 
Arjantin Prim B Metro
19.04.2014IY
03:05MSAlmagro0 - 2 Nueva Chicago0 - 1
17:00MSChacarita Juniors0 - 0 Barracas Central0 - 1
19:00MSColegiales0 - 1 Defensores De Belgrano0 - 0
19:05MSDeportivo Merlo0 - 1 Platense0 - 1
21:30MSClub Comunicaciones0 - 1 Deportivo Moron0 - 1
21:30MSDeportivo Armenio1 - 0 Estudiantes Caseros0 - 1
23:05MSAtletico Atlanta0 - 0 UAI Urquiza0 - 0
 
Avustralya NPL Yeni Güney Galler
19.04.2014IY
12:30MSBlacktown Spartans4 - 1 Manly United2 - 0
12:30MSBonnyrigg White Eagles3 - 0 St. George Saints0 - 0
12:30MSSutherland Sharks3 - 4 Blacktown City Demons3 - 1
12:30MSSydney United5 - 1 South Coast Wolves3 - 1
 
Avustralya NPL Güney Avustralya
19.04.2014IY
08:30MSAdelaide Blue Eagles1 - 2 Adelaide Comets1 - 0
08:30MSAdelaide City5 - 0 Cumberland United1 - 0
08:30MSAdelaide Raiders1 - 3 NE MetroStars1 - 2
08:30MSCampbelltown City0 - 2 Western Strikers0 - 0
08:30MSSouth Adelaide Panthers1 - 2 Croydon Kings0 - 1
08:30MSWest Adelaide2 - 1 Para Hills Knights1 - 0
 
Avustralya NPL Victoria
19.04.2014IY
12:30Goulburn Valley Sunsv Werribee City-
 
Avustralya NPL Batı Avustralya
19.04.2014IY
10:00MSCockburn City0 - 5 Floreat Athena0 - 3
10:00MSECU Joondalup0 - 2 Balcatta0 - 1
10:00MSPerth3 - 3 Inglewood United2 - 1
10:00MSPerth Glory U216 - 0 Armadale3 - 0
10:00MSStirling Lions1 - 4 Bayswater City0 - 1
10:00MSSubiaco2 - 4 Sorrento0 - 1
 
Avusturya Bölgesel Lig Orta
20.04.2014IY
18:00WAC / St. Andra IIv FC Pasching-
19.04.2014IY
15:00MSUnion Vöcklamarkt2 - 5 Kalsdorf0 - 1
16:30MSLASK Linz4 - 2 Allerheiligen0 - 1
17:00MSUnion St. Florian0 - 2 Lafnitz0 - 1
 
Avusturya Bölgesel Lig Doğu
19.04.2014IY
17:15MSNeuberg2 - 3 Ober-Grafendorf0 - 1
17:15MSRetz1 - 2 Stegersbach0 - 1
 
Avusturya Bölgesel Lig Batı
19.04.2014IY
15:30Rheindorf Altach IIv TSV St. Johann-
17:00MSAustria Salzburg6 - 0 Bregenz0 - 1
17:00MSEugendorf2 - 1 Wacker Innsbruck II0 - 1
17:00MSHard2 - 2 Höchst0 - 1
 
Portekiz Premier Lig
20.04.2014IY
20:00Benficav Olhanense-
19.04.2014IY
18:00MSMaritimo3 - 1 Academica2 - 0
18:00MSPacos Ferreira0 - 5 Nacional0 - 1
19:00MSGil Vicente0 - 0 Estoril0 - 0
21:15MSBelenenses0 - 1 Sporting Lisbon0 - 0
 
Ekvador Premier A 1.Tur
20.04.2014IY
00:00MSIndependiente Del Valle2 - 3 El Nacional1 - 0
21:00Olmedov Manta-
19.04.2014IY
20:00MSDeportivo Cuenca0 - 1 Barcelona SC0 - 1
20:00MSUniversidad Catolica3 - 1 LDU Quito1 - 0
 
Ekvador Premier B 1.Tur
21.04.2014IY
00:00UT Cotopaxiv Deportivo Municipal Canar-
00:00Deportivo Quevedov LDU Portoviejo-
20.04.2014IY
00:00Tecnico Universitariov Imbabura-
19:30Deportivo Azoguesv ESPOLI-
19.04.2014IY
19:00River Platev Macara-
20:00Delfinv Aucas-
 
Brezilya Baiano 2
20.04.2014IY
21:00Colo Colo FRv Leonico-
22:00Atletico Alagoinhasv Fluminense De Feira-
22:00Flamengo BAv Ypiranga BA-
22:00Itabunav Jacobina-
22:00Jequiev Ipitanga-
 
Brezilya Capixaba
19.04.2014IY
02:15Botafogo ESv Colatina-
21:00Castelov Estrela Do Norte-
21:00ErtReal Noroeste0 - 0 Aracruz0 - 1
22:00Sao Mateusv Vitoria ES-
23:00Desportiva ESv Linhares-
 
Kolombiya Primera B Apertura
20.04.2014IY
19:30Universitario Popayanv Cucuta Deportivo-
23:00Llanerosv Union Magdalena-
23:30Deportes Quindiov Expreso Rojo-
19.04.2014IY
23:00MSDepor FC1 - 2 Jaguares De Cordoba1 - 1
23:00MSDeportivo Rionegro2 - 1 Cortulua Tulua1 - 1
23:00MSReal Santander0 - 1 America de Cali0 - 1
23:00MSValledupar1 - 0 Bogota0 - 0
 
Türkiye PTT 1. Lig
20.04.2014IY
13:30MSAdana Demirspor3 - 1 Fethiyespor1 - 1
13:30MSAnkaraspor3 - 1 Mersin İdmanyurdu1 - 0
13:30MSBalıkesirspor1 - 0 Manisaspor0 - 0
13:30MSBoluspor2 - 0 Tavşanlı Linyitspor1 - 0
13:30MSBucaspor2 - 1 Orduspor0 - 1
13:30MSGaziantep BBSK0 - 4 İstanbul BBSK0 - 0
13:30MSSamsunspor0 - 1 Karşıyaka0 - 0
13:30MSŞanlıurfaspor0 - 1 Adanaspor0 - 0
13:30MS1461 Trabzon1 - 1 Kahramanmaraşspor1 - 0
 
İspanya Primera Lig
20.04.2014IY
13:00MSAlmeria2 - 4 Celta Vigo1 - 1
18:00IYRayo Vallecano2 - 0 Real Betis-
20:00Sevillav Granada-
22:00Barcelonav Athletic Bilbao-
19.04.2014IY
17:00MSOsasuna1 - 1 Valencia1 - 0
19:00MSLevante0 - 0 Getafe0 - 0
21:00MSReal Sociedad2 - 1 Espanyol1 - 1
 
İsveç 2.Lig Norra Götaland
19.04.2014IY
15:00MSIFK Ölme0 - 1 Lidköpings FK0 - 1
 
Galler Premier Lig Şampiyonluk Grubu
19.04.2014IY
16:30MSAirbus UK1 - 2 Carmarthen Town1 - 0
 
Belçika Pro Lig Play Out Grubu
19.04.2014IY
21:00ErtMons0 - 0 Oud-Heverlee Leuven0 - 1
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL
20.04.2014IY
11:15MSAdmira Prag3 - 0 Meteor Prag2 - 0
11:15MSPrevysov0 - 2 Kolin0 - 2
11:30MSKarlovy Vary3 - 0 Horni Mecholupy1 - 0
16:30MSViktorie Jirny0 - 1 Kraluv Dvur0 - 0
18:00IYSokol Zapy1 - 1 Chrudim-
18:00IYZenit Caslav0 - 1 Jiskra Domazlice-
19.04.2014IY
11:15MSChomutov2 - 3 Strakonice1 - 2
18:00MSKunice1 - 2 Stechovice0 - 0
18:00MSRoudnice3 - 0 Sparta Prag II2 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL
20.04.2014IY
11:15MSSigma Olomouc II2 - 2 Trebic1 - 1
17:00MSZdar Nad Sazavou0 - 2 Unicov0 - 1
19.04.2014IY
11:15MSSlavia Orlova-Lutyne0 - 0 Breclav0 - 0
17:00MSHlucin1 - 0 FASTAV Zlin II1 - 0
17:00MSMikulovice1 - 1 Hanacka1 - 1
17:00MSProstejov3 - 2 Zabreh1 - 2
17:00MSSpartak Hulin3 - 0 Slovacko II2 - 0
19:00MSOpava1 - 1 HFK Olomouc0 - 1
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup A
20.04.2014IY
15:00AH Zaplav Sarmiento De La Banda-
15:00Concepcion FCv CA Mitre De Santiago-
15:00Talleres De Pericov Atletico Concepcion-
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup B
20.04.2014IY
15:00San Lorenzo Alemv Atletico Amalia-
15:00Tabacalv Lastenia-
15:00Union Aconquijav CA Mitre De Santiago-
 
İspanya 2.Lig
20.04.2014IY
13:00MSMallorca0 - 3 Deportivo La Coruna0 - 1
18:00IYRecreativo Huelva0 - 1 Alaves-
18:00IYSporting Gijon0 - 0 Real Murcia-
19:00Tenerifev Numancia-
19:15Zaragozav Real Jaen-
22:00Alcorconv Sabadell-
19.04.2014IY
19:00MSHercules0 - 1 Cordoba0 - 1
19:00MSLugo3 - 0 Ponferradina1 - 0
19:15MSReal Madrid II0 - 1 Eibar0 - 1
20:00MSBarcelona II2 - 1 Girona0 - 1
21:00MSMirandes2 - 1 Las Palmas1 - 1
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup C
20.04.2014IY
16:00Atletico Palmirav Union Villa Krause-
16:00Gutierrezv Centro Empleados-
16:00Sportivo Del Bonov Sarmiento Leones-
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup D
20.04.2014IY
16:00Gimnasia Mendozav Independiente V. Obrera-
16:00Huracan San Rafaelv Las Palmas-
16:00Tiro Federal Morterosv Racing Cordoba-
 
Brezilya Mineiro 2-2.Tur
20.04.2014IY
22:00Democrata GVv Social-
22:00Mamorev Tricordiano-
22:00Montes Clarosv Uberlandia-
 
Şili Primera B Clausura 2.Tur
20.04.2014IY
18:00IYBarnechea0 - 0 San Marcos-
18:00IYConcepcion0 - 0 Curico Unido-
21:30Copiapov La Serena-
21:30Lota Schwagerv Deportes Temuco-
21:30Union San Felipev San Luis De Quillota-
22:00Santiago Morningv Naval-
19.04.2014IY
23:00MSCoquimbo Unido2 - 1 Magallanes0 - 0
 
Brezilya Paulista A3 Yarı Final
20.04.2014IY
16:00Independente SPv Rio Preto-
19.04.2014IY
22:00Agua Santav Joseense-
22:00Matonensev Inter De Limeira-
22:00Sertaozinhov Novorizontino-
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1
20.04.2014IY
00:00Osvaldo Cruzv Gremio Prudente-
00:00Vocemv Assisense-
19.04.2014IY
00:00Presidente Prudentev Bandeirante SP-
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 2
20.04.2014IY
00:00Tanabiv Barretos-
00:00Olimpiav Fernandopolis-
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3
20.04.2014IY
00:00Lemensev Taquaritinga-
00:00Guaribav Uniao Sao Joao-
19.04.2014IY
00:00Pirassununguensev XV De Jau-
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 4
20.04.2014IY
00:00Elosportv Sumare-
00:00Pauliniav Primavera SP-
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 5
19.04.2014IY
00:00Jacareiv Manthiqueira-
00:00Atletico Mogiv Atibaia-
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 6
20.04.2014IY
00:00ECUSv USAC-
00:00ADGv Guarulhos-
19.04.2014IY
00:00Nacional SPv Taboao Da Serra-
 
Kuveyt Federasyon Kupası Final
20.04.2014IY
19:00Al Arabiv Al Salmiyah-
 
İngiltere Conference Kuzey
19.04.2014IY
17:00MSAFC Telford United2 - 1 Gloucester City1 - 1
17:00MSBarrow0 - 1 Bradford Park Avenue0 - 1
17:00MSGuiseley2 - 1 Colwyn Bay0 - 0
17:00MSHiston0 - 3 Solihull Moors0 - 1
17:00MSLeamington0 - 0 Boston United0 - 0
17:00MSNorth Ferriby United3 - 2 Harrogate Town1 - 2
17:00MSOxford City1 - 2 Hednesford Town1 - 1
17:00MSStalybridge Celtic3 - 2 Gainsborough1 - 1
17:00MSVauxhall Motors2 - 1 Workington1 - 1
17:00MSWorcester City1 - 1 Brackley Town0 - 0
 
İngiltere Conference Güney
19.04.2014IY
17:00MSBishops Stortford1 - 2 Sutton United0 - 0
17:00MSConcord Rangers1 - 2 Dover Athletic0 - 0
17:00MSFarnborough3 - 0 Maidenhead United0 - 0
17:00MSGosport Borough3 - 1 Bath City1 - 1
17:00MSHayes & Yeading1 - 0 Boreham Wood0 - 0
17:00MSStaines Town3 - 1 Chelmsford City2 - 1
17:00MSTonbridge Angels1 - 1 Bromley1 - 1
17:00MSWhitehawk3 - 0 Dorchester Town1 - 0
 
İngiltere Non League Premier Isthmian
19.04.2014IY
17:00MSAFC Hornchurch2 - 3 Hampton & Richmond1 - 2
17:00MSCarshalton Athletic0 - 6 Margate0 - 4
17:00MSCray Wanderers0 - 1 Harrow Borough0 - 1
17:00MSDulwich Hamlet2 - 3 Leiston2 - 1
17:00MSEast Thurrock United1 - 1 Metropolitan Police0 - 1
17:00MSHendon2 - 3 Grays Athletic0 - 1
17:00MSLewes1 - 4 Bury Town1 - 1
17:00MSLowestoft Town1 - 0 Billericay Town0 - 0
17:00MSMaidstone United1 - 2 Bognor Regis Town0 - 1
17:00MSThamesmead Town2 - 0 Canvey Island1 - 0
17:00MSWealdstone0 - 4 Kingstonian0 - 2
 
İngiltere Non League Premier Kuzey
19.04.2014IY
17:00MSAshton United4 - 1 Skelmersdale United2 - 0
17:00MSBarwell0 - 2 Witton Albion0 - 1
17:00MSBuxton4 - 2 Droylsden1 - 0
17:00MSFylde1 - 2 Grantham Town0 - 0
17:00MSMarine2 - 3 Ilkeston1 - 2
17:00MSNantwich Town1 - 1 Matlock Town0 - 1
17:00MSRushall Olympic4 - 1 Frickley Athletic1 - 0
17:00MSStamford2 - 3 United of Manchester2 - 1
17:00MSStocksbridge Park0 - 0 Kings Lynn Town0 - 0
17:00MSTrafford1 - 2 Stafford Rangers0 - 2
17:00MSWhitby Town1 - 1 Chorley0 - 1
17:00MSWorksop Town3 - 2 Blyth Spartans3 - 1
 
İngiltere Non League Premier Güney
19.04.2014IY
17:00MSAFC Totton1 - 1 Bedford Town1 - 1
17:00MSBanbury United1 - 5 St. Albans City1 - 3
17:00MSBiggleswade Town3 - 0 Bideford1 - 0
17:00MSChesham United0 - 1 Stourbridge0 - 0
17:00MSCorby Town1 - 3 Arlesey Town1 - 3
17:00MSFrome Town4 - 1 Burnham1 - 1
17:00MSHitchin Town3 - 1 Chippenham Town2 - 1
17:00MSHungerford Town0 - 4 Hemel Hempstead Town0 - 2
17:00MSPoole Town0 - 1 Cambridge City0 - 0
17:00MSRedditch United0 - 4 Weymouth0 - 1
17:00MSSt. Neots Town3 - 1 Bashley1 - 1
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey
20.04.2014IY
17:00MSAveley3 - 1 Erith & Belvedere0 - 1
17:00MSBarkingside1 - 1 Ware0 - 1
17:00MSBrentwood Town3 - 2 Soham Town Rangers0 - 1
17:00MSCheshunt3 - 1 Chatham Town0 - 1
17:00MSDereham Town4 - 2 Romford0 - 1
17:00MSHeybridge Swifts2 - 1 Witham Town0 - 1
17:00MSMaldon & Tiptree1 - 0 Waltham Abbey0 - 1
17:00MSNeedham Market1 - 1 Harlow Town0 - 1
17:00MSThurrock2 - 1 Redbridge0 - 1
17:00MSVCD Athletic1 - 2 AFC Sudbury0 - 1
17:00MSWaltham Forest0 - 0 Tilbury0 - 1
17:00MSWroxham1 - 2 Burnham Ramblers0 - 1
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney
20.04.2014IY
17:00MSCorinthian-Casuals2 - 0 Peacehaven & Telscombe0 - 1
17:00MSEastbourne Town0 - 4 Walton Casuals0 - 1
17:00MSGuernsey3 - 1 Faversham Town0 - 1
17:00MSHastings United2 - 0 Whitstable Town0 - 1
17:00MSHythe Town2 - 0 Chipstead0 - 1
17:00MSLeatherhead2 - 3 Burgess Hill Town0 - 1
17:00MSMerstham3 - 1 Herne Bay0 - 1
17:00MSRamsgate4 - 2 Horsham0 - 1
17:00MSSittingbourne5 - 2 Crawley Down Gatwick0 - 1
17:00MSThree Bridges2 - 3 Folkestone Invicta0 - 1
17:00MSTooting & Mitcham United2 - 1 Redhill0 - 1
17:00MSWalton & Hersham2 - 1 Worthing0 - 1
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey
20.04.2014IY
17:00MSClitheroe0 - 3 Curzon Ashton0 - 1
17:00MSDarlington 18833 - 0 Farsley0 - 1
17:00MSHarrogate Railway4 - 1 Cammell Laird0 - 1
17:00MSLancaster City1 - 1 Padiham0 - 1
17:00MSMossley1 - 2 Ossett Town0 - 1
17:00MSNew Mills0 - 4 Kendal Town0 - 1
17:00MSNorthwich Victoria1 - 2 Salford City0 - 1
17:00MSOssett Albion2 - 0 Wakefield0 - 1
17:00MSPrescot Cables3 - 0 Burscough0 - 1
17:00MSRadcliffe Borough0 - 2 Bamber Bridge0 - 1
17:00MSRamsbottom United3 - 2 Warrington Town0 - 1
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney
20.04.2014IY
17:00MSBelper Town3 - 0 Brigg Town0 - 1
17:00MSCarlton Town1 - 3 Halesowen Town0 - 1
17:00MSChasetown0 - 0 Rainworth Miners0 - 1
17:00ErtEastwood Town0 - 0 Bedworth United0 - 1
17:00MSGoole4 - 1 Market Drayton Town0 - 1
17:00MSGresley0 - 2 Scarborough Athletic0 - 1
17:00MSKidsgrove Athletic2 - 1 Romulus0 - 1
17:00MSLeek Town0 - 1 Coalville Town0 - 1
17:00MSLincoln United2 - 3 Newcastle Town0 - 1
17:00MSLoughborough Dynamo3 - 2 Sheffield FC0 - 1
17:00MSSutton Coldfield Town1 - 0 Mickleover Sports0 - 1
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez
20.04.2014IY
17:00MSAFC Hayes1 - 0 Northwood0 - 1
17:00MSAylesbury United0 - 3 Kettering Town0 - 1
17:00MSBarton Rovers7 - 2 Chertsey Town0 - 1
17:00MSDaventry Town0 - 0 Royston Town0 - 1
17:00MSDunstable Town3 - 1 Aylesbury FC0 - 1
17:00MSEgham Town1 - 4 Uxbridge0 - 1
17:00MSMarlow2 - 0 Beaconsfield SYCOB0 - 1
17:00MSNorth Greenford United3 - 0 Ashford Town (Middlesex)0 - 1
17:00MSPotters Bar Town4 - 1 Leighton Town0 - 1
17:00MSSlough Town1 - 2 Rugby Town0 - 1
17:00MSSt Ives Town1 - 2 Chalfont St Peter0 - 1
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı
20.04.2014IY
17:00MSBridgwater Town0 - 0 Fleet Town0 - 1
17:00MSCinderford Town1 - 1 Wimborne Town0 - 1
17:00MSEvesham United2 - 3 Paulton Rovers0 - 1
17:00MSGodalming Town1 - 2 Stratford Town0 - 1
17:00MSMangotsfield United2 - 3 Cirencester Town0 - 1
17:00MSNorth Leigh0 - 1 Clevedon Town0 - 1
17:00MSShortwood United1 - 0 Bishops Cleeve0 - 1
17:00MSSwindon Supermarine1 - 0 Merthyr Town0 - 1
17:00MSThatcham Town0 - 3 Taunton Town0 - 1
17:00MSTiverton Town2 - 0 Guildford City0 - 1
17:00MSYate Town1 - 0 Didcot Town0 - 1
 
İsveç Allsvenskan
20.04.2014IY
16:00MSHalmstad2 - 1 Helsingborgs IF1 - 1
16:00MSKalmar1 - 1 Göteborg0 - 0
18:3020AIK0 - 1 Norrköping-
18:3020Mjallby0 - 1 Hacken-
 
Gürcistan Umaglesi Lig Yükselme / Düşme Turu
19.04.2014IY
15:00MSZugdidi2 - 1 Dila Gori2 - 1
 
Paraguay Profesyonel Lig Apertura
20.04.2014IY
00:00MS3 de Febrero0 - 2 Sportivo Luqueno0 - 0
01:00MS12 de Octubre0 - 3 Rubio Nu0 - 2
02:00MSNacional Asuncion0 - 2 Club Olimpia0 - 2
23:45Libertadv General Diaz-
 
Singapur S-Lig
20.04.2014IY
15:45MSHarimau Muda II2 - 3 Young Lions1 - 1
 
Letonya Virsliga
20.04.2014IY
14:00MSLiepaja1 - 0 Daugava Riga0 - 0
16:00MSJelgava1 - 2 Ventspils0 - 2
17:0090Skonto3 - 1 BFC Daugavpils-
19.04.2014IY
14:00MSDaugava Daugavpils1 - 0 Metta / LU1 - 0
17:00MSSpartaks1 - 1 FC Jurmala1 - 0
 
Güney Kore K Lig Classic
20.04.2014IY
08:00MSFC Seoul0 - 1 Pohang Steelers0 - 0
08:00MSGyeongnam FC0 - 0 Sangju Sangmu0 - 0
10:00MSJeju United1 - 0 Incheon United1 - 0
19.04.2014IY
08:00MSBusan I Park1 - 0 Seongnam1 - 0
08:00MSUlsan Horang-i2 - 2 Suwon Bluewings0 - 1
10:00MSJeonnam Dragons0 - 2 Jeonbuk Motors0 - 1
 
Litvanya A Ligi
20.04.2014IY
17:00Kruoja Pakruojisv Atlantas Klaipeda-
19:00FK Dainava Alytusv Trakai-
19.04.2014IY
12:00MSEkranas3 - 1 Siauliai0 - 0
16:00MSGranitas Klaipeda0 - 2 Suduva0 - 1
 
CAF Konfederasyon Kupası Play-Off
20.04.2014IY
16:00MSKaizer Chiefs1 - 2 ASEC Mimosas0 - 1
17:0090Cotonsport2 - 1 Petro De Luanda-
17:3060Leopards de Dolisie1 - 0 Medeama-
18:3018Sewe Sport0 - 0 Bayelsa United-
19:30Horoyav Etoile Sahel-
20:00Al Ahlyv Difaa El Jadida-
20:00Real Bamakov Djoliba-
 
Beyaz Rusya Premier Lig
19.04.2014IY
16:00MSGomel1 - 0 Slutsk0 - 0
16:00MSNaftan Novopolotsk1 - 1 Shakhtyor Soligorsk0 - 0
17:00MSDinamo Minsk2 - 0 FC Minsk1 - 0
18:00MSDnepr Mogilev2 - 3 Neman Grodno1 - 1
19:00MSBATE Borisov5 - 2 Belshina2 - 0
 
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig
20.04.2014IY
09:30MSLiaoning Whowin0 - 2 Tianjin Teda0 - 0
10:30MSChangchun YaTai2 - 3 Guangzhou R&F2 - 0
10:30MSDalian Aerbin1 - 1 Shanghai SIPG1 - 1
12:30MSShanghai Shenxin1 - 1 Jiangsu Sainty0 - 0
14:35MSHangzhou Greentown2 - 1 Harbin Yiteng0 - 0
19.04.2014IY
14:30MSBeijing Guoan0 - 3 Shandong Luneng0 - 1
15:00MSGuangzhou Evergrande2 - 1 Shanghai Shenhua1 - 0
 
İskoçya Premiership Şampiyonluk Grubu
19.04.2014IY
14:45MSMotherwell3 - 3 Celtic2 - 1
17:00MSSt. Johnstone2 - 0 Dundee United1 - 0
 
İngiltere Premier Lig
20.04.2014IY
14:00MSNorwich City2 - 3 Liverpool0 - 2
16:05MSHull City0 - 3 Arsenal0 - 2
18:1040Everton1 - 0 Manchester United-
19.04.2014IY
14:45MSTottenham3 - 1 Fulham1 - 1
17:00MSAston Villa0 - 0 Southampton0 - 0
17:00MSCardiff City1 - 1 Stoke City0 - 1
17:00MSNewcastle United1 - 2 Swansea City1 - 1
17:00MSWest Ham United0 - 1 Crystal Palace0 - 0
19:30MSChelsea1 - 2 Sunderland1 - 1
 
İskoçya Premiership Küme Düşme Grubu
19.04.2014IY
17:00MSHearts2 - 0 Ross County0 - 0
17:00MSKilmarnock1 - 2 Partick Thistle0 - 0
17:00MSSt. Mirren2 - 0 Hibernian2 - 0
 
İngiltere Championship
19.04.2014IY
14:15MSLeicester City1 - 0 Queens Park Rangers0 - 0
17:00MSBarnsley0 - 1 Leeds United0 - 1
17:00MSMiddlesbrough1 - 2 Millwall0 - 2
17:00MSNottingham Forest1 - 0 Birmingham1 - 0
17:00MSWatford3 - 1 Ipswich Town1 - 0
 
Suriye Premier Lig Grup B
19.04.2014IY
12:00Umayyav Wathbah-
15:00Al Misfatv Horriya-
15:00Jehadv Majd-
15:00Teshrinv Shorta-
 
Brezilya Amazonense 2.Tur Yarı Final
19.04.2014IY
22:00Manausv Nacional AM-
22:30Penarol ACv Princesa Solimoes-
 
Fransa Lig Kupası Final
19.04.2014IY
22:00MSLyon1 - 2 Paris SG0 - 2
 
Hollanda KNVB Kupası Final
20.04.2014IY
19:00PEC Zwollev Ajax-
 
Macaristan NB I
20.04.2014IY
17:3060Budapest Honved0 - 2 Ferencvaros-
19:30Mezokövesd-Zsoryv Diosgyor-
19.04.2014IY
15:00MSLombard Papa1 - 2 Györi ETO0 - 2
17:00MSKecskemeti TE3 - 0 MTK Budapest2 - 0
17:00MSPaksi FC0 - 0 Debrecen0 - 0
19:00MSUjpest1 - 2 Videoton0 - 0
21:00MSKaposvari Rakoczi2 - 0 Szombathelyi Haladas1 - 0
 
Almanya Bundesliga
20.04.2014IY
16:30MSNürnberg1 - 4 Leverkusen1 - 1
18:3019Stuttgart0 - 0 Schalke 04-
19.04.2014IY
16:30MSAugsburg0 - 0 Hertha Berlin0 - 0
16:30MSBraunschweig0 - 2 Bayern München0 - 0
16:30MSDortmund4 - 2 Mainz 052 - 1
16:30MSFreiburg4 - 2 Mönchengladbach0 - 1
16:30MSWerder Bremen3 - 1 Hoffenheim1 - 1
19:30MSHamburg1 - 3 Wolfsburg0 - 2
 
Finlandiya Kakkonen Lohko Lansi
19.04.2014IY
00:00MSMaPS Masku0 - 0 VIFK0 - 0
 
Gürcistan Umaglesi Lig Şampiyonluk Turu
19.04.2014IY
15:00MSChikhura3 - 0 Guria Lantschuchti2 - 0
15:00MSMetalurgi Rustavi0 - 2 Dinamo Tbilisi0 - 1
15:00MSSioni Bolnisi2 - 1 Zestafoni1 - 1
 
Arjantin Argentino A 2.Tur
19.04.2014IY
15:00CAIv Juventud Unida Universitario-
15:00Defensores Belgrano VRv Tiro Federal Argentino-
15:00Guarani Antonio Francov San Martin Tucuman-
15:00Guillermo Brownv Deportivo Santamarina-
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 7
20.04.2014IY
00:00Jabaquarav Sao Vicente-
19.04.2014IY
00:00Mauaensev EC Sao Bernardo-
00:00Diademav Portuguesa Santista-
 
Özbekistan Kupa 1.Tur
20.04.2014IY
14:00MSOktepa1 - 0 Mashal Muborak0 - 0
 
Suudi Arabistan Şampiyonlar Kupası Yarı Final
20.04.2014IY
20:40Al Ittifaqv Al Shabab Riyadh-
19.04.2014IY
20:40MSAl Ahli Jeddah2 - 1 Al Ittihad-Jedddah1 - 1
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup E
20.04.2014IY
16:00Atletico San Jorgev Textil Mandiyu-
16:00Coronel Aguirrev Huracan Goya-
16:00Sportivo Patriav Union Sunchales-
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup F
20.04.2014IY
16:00Atletico Paranav Fontana-
16:00Belgrano Paranav Sol De America-
16:00Independiente Fontanav Adelante-
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup G
20.04.2014IY
17:00Camioneros Buenos Airesv Estudiantes Rio Cuarto-
17:00Sports Saltov Alianza Coronel Moldes-
17:00Tres Algarrobosv Once Tigres-
 
Brezilya Alagoano 2.Tur Final Aşamaları
20.04.2014IY
22:00CRBv ASA-
 
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup A
19.04.2014IY
20:00Rivadavia Lincolnv Cipolletti-
20:00Union Mar Del Platav Deportivo Maipu-
 
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup B
19.04.2014IY
20:00Gimnasia Concepcion Uruguayv Central Cordoba Santiago-
20:00Racing Olavarriav Libertad Sunchales-
 
Almanya Bölgesel Lig Bayern
20.04.2014IY
18:0045Buchbach0 - 0 Augsburg II-
19.04.2014IY
15:00MSEintracht Bamberg1 - 1 Illertissen0 - 0
15:00MSGreuther Fürth II2 - 4 Heimstetten0 - 3
15:00MSIngolstadt II0 - 1 1860 Rosenheim0 - 1
15:00MSSchalding-Heining1 - 0 1860 München II0 - 0
15:00MSSpVgg Bayern Hof2 - 2 Seligenporten2 - 0
15:00MSViktoria Aschaffenburg3 - 3 Memmingen1 - 0
 
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı
19.04.2014IY
15:00MSBaunatal1 - 0 TuS Koblenz1 - 0
15:00MSEintracht Frankfurt II1 - 1 Hessen Kassel1 - 0
15:00MSHoffenheim II0 - 2 Wormatia Worms0 - 0
15:00MSKickers Offenbach2 - 0 Freiburg II0 - 0
15:00MSMainz 05 II2 - 0 SpVgg Neckarelz0 - 0
15:00MSZweibrücken1 - 0 Homburg1 - 0
 
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu
20.04.2014IY
14:30MSFSV Zwickau2 - 1 Carl Zeiss Jena2 - 0
19.04.2014IY
14:30MSMeuselwitz0 - 4 VfB Germania Halberstadt0 - 2
14:30MSVfB Auerbach0 - 2 Optik Rathenow0 - 1
15:00MSLokomotive Leipzig3 - 2 Neustrelitz1 - 2
 
Tunus Kupa 1.Tur
20.04.2014IY
16:00MSES Tunis3 - 1 Olympique Beja3 - 1
16:00MSGrombalia Sports0 - 1 Stade Tunisien0 - 0
16:00MSHaffouz0 - 1 Club Africain0 - 0
16:00MSHSKK0 - 3 LPTA Tozeur0 - 2
16:00MSKasserine2 - 3 Metlaoui0 - 1
16:00NA Bouhjarv Kairouan-
16:00MSStade Nabeulien1 - 3 Hammam-Lif1 - 1
19.04.2014IY
16:00UzBen Guerdane1 - 2 CS Sfaxien1 - 1
16:00MSFeriana2 - 1 Sfax Railways1 - 1
16:00MSJendouba Sports2 - 0 CS Hajeb Layoun0 - 0
16:00MSMenzel Abderrahmane1 - 0 Menzel Bouzelfa0 - 0
16:00MSMonastir1 - 1 AS Marsa-
16:00MSUS Seliana1 - 2 EGS Gafsa1 - 1
 
Almanya 2. Bundesliga
20.04.2014IY
14:30MSAalen0 - 0 Ingolstadt0 - 0
14:30MSKaiserslautern3 - 2 FSV Frankfurt3 - 2
14:30MSPaderborn2 - 2 Greuther Fürth1 - 0
19.04.2014IY
14:00MSKarlsruher SC3 - 2 Union Berlin0 - 0
14:00MS1860 München2 - 1 Arminia Bielefeld1 - 1
 
Brezilya Paraibano 2.Tur
20.04.2014IY
22:00CSPv Atletico Cajazeirense-
22:00Santa Cruz PBv Campinense-
22:00Sousav Botafogo PB-
22:00Trezev Auto Esporte-
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup H
20.04.2014IY
17:00Agropecuariov General Rojo UD-
19.04.2014IY
17:00Independiente Chivilcoyv Rivadavia Venado Tuerto-
17:00Kimberley Mar Del Platav Sarmiento Ayacucho-
 
Birleşik Arap Emirlikleri Lig Kupası Final
19.04.2014IY
18:30MSAl Jazira Abu Dhabi1 - 2 Al Ahli FC Dubai1 - 0
 
Estonya Esiliiga B
20.04.2014IY
19:00Tallinna Infonet IIv HÜJK Emmaste-
 
İngiltere Conference
19.04.2014IY
14:00MSChester0 - 0 Wrexham0 - 0
14:30MSWelling United1 - 2 Luton Town0 - 1
17:00MSForest Green Rovers2 - 2 Woking1 - 0
17:00MSHalifax Town2 - 1 Macclesfield Town2 - 1
17:00MSNuneaton Town0 - 1 Barnet0 - 0
 
Belçika 2.Lig
20.04.2014IY
16:00MSAS Eupen1 - 0 RWDM Brussels0 - 0
16:00MSASV Geel3 - 0 Boussu Dour Borinage1 - 0
16:00MSEendracht Aalst0 - 2 White Star Bruxelles0 - 0
16:00MSHeist3 - 0 SV Roeselare2 - 0
16:00MSLommel United1 - 0 Excelsior Virton0 - 0
16:00MSMouscron-Peruwelz0 - 1 Westerlo0 - 0
16:00MSRoyal Antwerp1 - 0 Dessel Sport0 - 0
16:00MSTubize0 - 1 Sint-Truiden0 - 0
16:00MSVise0 - 3 Hoogstraten0 - 2
 
ABD NASL İlkbahar Sezonu
20.04.2014IY
02:30MSAtlanta Silverbacks1 - 2 San Antonio Scorpions0 - 1
02:30MSCarolina Railhawks4 - 1 Fort Lauderdale Strikers2 - 0
02:30MSIndy Eleven1 - 1 Tampa Bay Rowdies0 - 0
04:00MSFC Edmonton0 - 1 NY Cosmos0 - 1
19.04.2014IY
22:00MSOttawa Fury1 - 2 Minnesota United0 - 1
 
Danimarka 1.Lig
20.04.2014IY
15:30MSAC Horsens0 - 0 Akademisk BK0 - 0
 
Almanya Oberliga Hamburg
19.04.2014IY
16:00Buchholzv Elmshorn-
16:00Curslack-Neuengammev Oststeinbeker SV-
16:00Pinnebergv Barmbek-Uhlenhorst-
 
Singapur Prime Lig
19.04.2014IY
12:00MSHougang United (R)1 - 2 Home United (R)0 - 2
12:00MSNFA Reds U181 - 3 Tampines Rovers (R)0 - 1
12:00MSTanjong Pagar (R)2 - 0 Geylang International (R)0 - 0
12:00MSWarriors FC (R)4 - 1 Balestier Khalsa (R)0 - 1
 
Ukrayna Druha Lig
19.04.2014IY
17:00ErtEnerhiya Mykolajiv0 - 0 Shakhtar Sverdlovsk0 - 1
17:00Enerhiya Nova Kakhovkav Slavutych-
17:00ErtFK Ternopil0 - 0 Dynamo Khmelnytskyi0 - 1
17:00Hirnyk Kryvyi Rihv Krystal-
17:00Karlivkav Shakhtar Donetsk III-
17:00Makiyivvuhillyav Arsenal Bila Tserkva-
17:00ErtSkala Stryi0 - 0 Myr0 - 1
17:00MSStal Dniprodzerzhynsk2 - 2 Kremin0 - 1
 
Bosna-Hersek Premier Lig
19.04.2014IY
17:30MSRadnik Bijeljina2 - 1 Olimpic Sarajevo2 - 0
17:30MSSiroki Brijeg3 - 0 Borac Banja Luka3 - 0
17:30MSSlavija Sarajevo3 - 0 Leotar Trebinje0 - 1
17:30MSTravnik2 - 3 FK Sarajevo1 - 0
17:30MSZeljeznicar2 - 1 Mladost Velika Obarska1 - 1
17:30MSZrinjski Mostar4 - 0 Celik Zenica2 - 0
17:30MSZvijezda Gradacac0 - 0 Rudar Prijedor0 - 0
 
Şili Premier Lig Clausura
20.04.2014IY
02:00MSUnion La Calera0 - 6 Huachipato0 - 4
21:30Colo Colov Universidad Catolica-
22:00Cobreloav Antofagasta-
19.04.2014IY
18:30MSCSD Rangers0 - 2 Audax Italiano0 - 0
18:30MSPalestino0 - 1 Deportes Iquique0 - 1
21:00MSUniversidad Concepcion1 - 0 Universidad Chile0 - 0
23:30MSUnion Espanola1 - 3 O Higgins0 - 1
 
Japonya J3 Lig
20.04.2014IY
07:00MSGainare Tottori1 - 0 J League U220 - 0
07:00MSGrulla Morioka0 - 0 Parceiro Nagano0 - 0
07:00MSRyukyu1 - 7 Machida Zelvia1 - 3
07:00MSSagamihara2 - 1 Fujieda MYFC0 - 1
07:00MSYSCC0 - 1 Fukushima United0 - 0
07:00MSZweigen Kanazawa1 - 0 Blaublitz Akita0 - 0
 
Endonezya ISL 1.Tur Batı
20.04.2014IY
15:00MSGresik United1 - 4 Persib Bandung0 - 2
19.04.2014IY
15:00MSArema Malang3 - 0 Pelita Bandung Raya1 - 0
 
Endonezya ISL 1.Tur Doğu
20.04.2014IY
11:30MSPersebaya Surabaya4 - 0 Perseru Serui1 - 0
19.04.2014IY
09:30MSPersipura Jayapura1 - 1 PSM Makassar0 - 1
11:30MSPersela Lamongan2 - 0 Persiba Bantul1 - 0
 
Japonya Futbol Ligi
20.04.2014IY
07:00MSFagiano Okayama II0 - 5 Honda FC0 - 1
07:00MSHonda Lock3 - 1 Sagawa Printing2 - 0
07:00MSMIO Biwako Shiga0 - 3 Yokogawa Musashino0 - 0
07:00MSTochigi Uva0 - 5 Sony Sendai0 - 2
07:00MSVanraure Hachinohe1 - 1 Azul Claro Numazu0 - 1
19.04.2014IY
07:00MSKagoshima United1 - 0 Maruyasu Industries1 - 0
07:00MSVerspah Oita2 - 1 Renofa Yamaguchi1 - 0
 
Peru Inca Kupası Grup A
20.04.2014IY
21:00Leon de Huanucov Juan Aurich-
19.04.2014IY
21:00MSUnion Comercio1 - 1 Sporting Cristal0 - 1
 
Peru Inca Kupası Grup B
20.04.2014IY
23:30Melgarv Universitario-
19.04.2014IY
00:00MSLos Caimanes2 - 3 Cesar Vallejo0 - 1
23:30MSUniversidad San Martin2 - 0 UTC Cajamarca1 - 0
 
Avustralya NPL T-Lig
19.04.2014IY
07:00MSKingborough Lions1 - 4 South Hobart1 - 1
08:00Devonport Cityv Glenorchy Knights-
10:00MSOlympia Warriors3 - 1 Launceston City0 - 0
 
Güney Kore K Lig Challenge
20.04.2014IY
08:00MSAnyang0 - 2 Gwangju0 - 1
10:00ErtAnsan Police0 - 0 Goyang Hi0 - 1
19.04.2014IY
08:00MSGangwon0 - 1 Daegu0 - 0
10:00MSChungju Hummel0 - 4 Daejeon Citizen0 - 2
10:00MSSuwon City3 - 2 Bucheon 19951 - 1
 
Bulgaristan A PFG Şampiyonluk Grubu
19.04.2014IY
16:15YrdKLokomotiv Plovdiv0 - 0 Botev Plovdiv-
 
Bulgaristan A PFG Küme Düşme Grubu
19.04.2014IY
17:00MSPirin Gotse Delchev1 - 2 Lokomotiv Sofia1 - 1
 
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup C
19.04.2014IY
20:00Estudiantes De San Luisv Central Norte-
20:00San Jorge Tucumanv Chaco For Ever-
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup I
19.04.2014IY
17:00Independiente Neuquenv Tiro Federal BB-
17:00Villa Mitrev Deportivo Roca-
 
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup J
19.04.2014IY
17:00Atletico Reginav Alianza Cutral Co-
17:00Boca Rio Gallegosv Liniers Bahia Blanca-
17:00Deportivo Madrynv Huracan De Comodoro-
 
Mondial Montaigu Turnuvası Grup A
19.04.2014IY
20:00MSFildişi Sahili U162 - 1 Kanada U161 - 1
20:00MSFransa U163 - 1 Türkiye U161 - 1
 
Mondial Montaigu Turnuvası Grup B
19.04.2014IY
19:00MSİngiltere U161 - 0 Portekiz U160 - 0
19:00MSSuudi Arabistan U160 - 2 Güney Kore U160 - 2
 
Lüksemburg National Lig
19.04.2014IY
16:30MSGrevenmacher1 - 4 Jeunesse Esch1 - 2
19:00MSDifferdange 032 - 1 Wiltz2 - 0
19:00MSFola Esch4 - 0 Progres Niedercorn1 - 0
19:00MSRacing FC2 - 1 RM Hamm Benfica2 - 0
19:00MSSwift Hesperange0 - 3 F91 Dudelange0 - 1
19:00MSUN Kaerjeng3 - 1 Etzella Ettelbrück2 - 1
 
Azerbaycan Premier Lig
20.04.2014IY
13:00MSFK Baku0 - 4 Inter Baku0 - 1
15:00MSNeftçi PFK Baku1 - 3 Sumqayıt0 - 1
15:00MSRevan Baki1 - 2 Qabala0 - 2
15:00MSSimurq1 - 0 Qarabağ Ağdam1 - 0
16:00MSKhazar Lankaran1 - 1 AZAL PFK1 - 1
 
Fransa 1.Lig
20.04.2014IY
15:00MSMonaco1 - 0 Nice1 - 0
18:0046Bastia1 - 1 Ajaccio-
18:00IYBordeaux3 - 1 Guingamp-
18:00IYLorient1 - 1 Montpellier-
18:00IYReims0 - 1 Sochaux-
18:00IYValenciennes0 - 3 Nantes-
22:00Marseillev Lille-
 
Japonya J1 Lig
20.04.2014IY
09:00MSAlbirex Niigata0 - 0 Sanfrecce Hiroshima0 - 0
19.04.2014IY
08:00MSTokushima Vortis0 - 4 Shimizu S-Pulse0 - 2
08:00MSVegalta Sendai0 - 3 Sagan Tosu0 - 1
09:00MSKashima Antlers2 - 3 Vissel Kobe1 - 1
09:00MSKashiwa Reysol0 - 0 Yokohama F. Marinos0 - 0
10:00MSFC Tokyo2 - 0 Cerezo Osaka0 - 0
10:00MSGamba Osaka2 - 1 Omiya Ardija0 - 0
11:00MSUrawa Red Diamonds1 - 0 Kawasaki Frontale0 - 0
13:00MSVentforet Kofu2 - 0 Nagoya Grampus1 - 0
 
Rusya FNL
20.04.2014IY
07:00MSArsenal Tula3 - 0 Salyut Belgorod-
07:00MSSKA-Energiya1 - 1 Neftekhimik0 - 0
07:00MSYenisey Krasnoyarsk3 - 0 Alaniya Vladikavkaz-
12:00MSGazovik Orenburg5 - 0 Angusht4 - 0
14:00MSTorpedo Moscow1 - 0 Rotor Volgograd0 - 0
15:00MSDinamo St. Petersburg2 - 0 Baltika Kaliningrad1 - 0
16:00MSShinnik1 - 0 FK Ufa0 - 0
17:3062Spartak Nalchik0 - 0 Khimik Dzerzhinsk-
 
Arnavutluk Süperlig
20.04.2014IY
15:0090KF Laçi1 - 0 Teuta Durres-
15:00MSLushnja2 - 3 Flamurtari Vlore1 - 2
18:00IYPartizani Tirana1 - 0 Kukesi-
19.04.2014IY
15:00MSBylis Ballsh0 - 3 KF Tirana-
15:00MSKastrioti Kruje2 - 4 Vllaznia Shkoder1 - 2
18:00IYSkenderbeu Korçe0 - 0 Besa Kavaje-
 
Kolombiya Primera A Apertura
20.04.2014IY
01:30MSMillonarios3 - 1 Deportes Tolima1 - 1
03:45MSPatriotas Boyaca2 - 1 Atletico Nacional1 - 0
23:15Alianza Petrolerav Envigado-
23:15Deportivo Caliv La Equidad-
23:15Itagüi Ditairesv Once Caldas-
23:15Medellinv Boyaca Chico-
19.04.2014IY
23:15MSAtletico Huila1 - 1 Uniautonoma1 - 1
 
Kazakistan Premier Lig
19.04.2014IY
12:00MSIrtysh Pavlodar3 - 4 FC Astana3 - 2
13:00MSFK Taraz3 - 3 Atyrau0 - 1
13:00MSShakhter Karagandy3 - 1 Ordabasy2 - 0
13:00MSSpartak Semey1 - 1 Zhetysu0 - 1
13:00MSTobol2 - 2 Kairat0 - 2
14:00MSAktobe3 - 0 Kaisar1 - 0
 
Makedonya 1.Lig
19.04.2014IY
17:00MSGostivar1 - 2 Turnovo0 - 1
17:00MSMakedonija GjP1 - 3 Skendija 790 - 1
17:00ErtMetalurg Skopje0 - 0 Vardar Skopje0 - 1
17:00MSNapredok1 - 3 Bregalnica Stip0 - 2
17:00MSPelister1 - 0 Gorno Lisice1 - 0
17:00MSRenova2 - 6 Rabotnicki0 - 2
 
Malezya Süper Lig
19.04.2014IY
15:45MSATM4 - 1 PKNS FC1 - 1
15:45MSPahang4 - 1 Sime Darby3 - 0
15:45MSSelangor FA1 - 0 Singapore LIONSXII1 - 0
15:45MSTerengganu0 - 2 Perak0 - 1
 
Moldova Ulusal Lig
19.04.2014IY
17:00MSAcademia UTM2 - 2 Dinamo-Auto2 - 2
17:00MSCostuleni2 - 1 Dacia2 - 0
17:00MSMilsami-Ursidos0 - 0 FC Tiraspol0 - 0
17:00MSOlimpia Balti3 - 0 Rapid Ghidighici-
17:00MSSperanta Cahul0 - 6 FC Sheriff0 - 2
17:00MSVeris1 - 0 Zimbru1 - 0
 
Mısır Premier Lig
20.04.2014IY
16:308Al Qanah0 - 0 Telephonaat Bani Suweif-
16:308El Minya0 - 0 El Shorta-
16:30Petrojetv Zamalek-
19:00Wadi Deglav Ismaily-
19.04.2014IY
16:30MSAl Ittihad Alexandria2 - 1 Ghazl El Mehalla1 - 1
16:30MSEl Daklyeh0 - 3 Smouha0 - 1
16:30MSEl Gounah1 - 0 Al Mokawloon1 - 0
16:30MSMisr Lel Makasa1 - 1 El Raja1 - 1
19:00MSEl Entag El Harby0 - 1 ENPPI0 - 1
 
Güney Afrika PSL
20.04.2014IY
16:00MSAmaZulu0 - 0 Pretoria University0 - 0
16:00MSMpumalanga Black Aces1 - 2 Polokwane City0 - 1
16:0045Bloemfontein Celtic0 - 0 Orlando Pirates-
19.04.2014IY
16:00MSPlatinum Stars1 - 4 Golden Arrows1 - 2
16:00MSSuperSport United0 - 0 Wits University0 - 0
19:00MSMoroka Swallows0 - 1 Mamelodi Sundowns0 - 1
 
Fransa 2.Lig
19.04.2014IY
15:00MSCaen1 - 0 Auxerre0 - 0
 
Türkiye 3.Lig 1.Grup
20.04.2014IY
14:30MSAdıyamanspor1 - 0 Payas Belediye 19751 - 0
14:30MSAnkara Adliyespor2 - 0 Tekirova Belediyespor1 - 0
14:30MSAnkara Demirspor0 - 1 Yeşil Bursa0 - 0
14:30MSBeylerbeyi2 - 2 Silivrispor0 - 2
14:30MSKahramanmaraş BBSK2 - 3 Fatih Karagümrük0 - 1
14:30MSKızılcabölükspor0 - 0 Derince Bld.0 - 0
14:30MSSiirtspor0 - 3 Bergama Belediyespor-
14:30MSSivas 4 Eylül Belediyespor1 - 1 Trabzon Akçaabat FK1 - 0
14:30MSÜmraniyespor3 - 0 Bld. Bingölspor-
 
İrlanda 1.Lig
19.04.2014IY
21:30MSLongford Town1 - 0 Finn Harps1 - 0
 
Türkiye 3.Lig 2.Grup
20.04.2014IY
14:30MSÇıksalınspor3 - 1 Çorum Bld.1 - 1
14:30MSDarıca Gençlerbirliği2 - 2 Batman Petrolspor1 - 0
14:30ErtDüzyurtspor0 - 0 Ünyespor0 - 1
14:30MSElazığ Belediyespor0 - 0 Bursa Nilüferspor0 - 0
14:30MSErzurum BBSK2 - 0 Balçova Belediyespor0 - 0
14:30MSMaltepespor0 - 3 68 Yeni Aksarayspor0 - 1
14:30MSManavgat Evrensekispor1 - 2 Elibol Sandıklıspor0 - 1
14:30MSOrhangazispor1 - 1 Hacettepe Spor1 - 1
14:30MSSakaryaspor2 - 1 Sancaktepe BSK2 - 1
 
Türkiye 3.Lig 3.Grup
20.04.2014IY
14:30MSArsinspor2 - 0 Kayseri Şekerspor1 - 0
14:30MSErzincan Refahiyespor1 - 0 Belediye Vanspor1 - 0
14:30MSGölcükspor0 - 1 Kocaelispor0 - 1
14:30MSİstanbulspor1 - 1 Keçiörengücü1 - 0
14:30MSKırıkhanspor0 - 1 Tuzlaspor0 - 1
14:30MSMenemen Belediyespor2 - 1 Yeni Diyarbakırspor1 - 0
14:30MSŞekerspor1 - 4 Anadolu Üsküdar 19080 - 1
14:30MSYimpaş Yozgatspor3 - 0 Denizli BBSK1 - 0
14:30MS1930 Bafraspor1 - 4 Ayvalıkgücü Bld.1 - 2
 
Hong Kong HKFA 1.Lig
20.04.2014IY
09:00ErtHappy Valley0 - 0 Eastern AA0 - 1
12:30MSSun Hei SC1 - 2 Hong Kong Rangers0 - 1
19.04.2014IY
09:30MSCitizen AA2 - 1 Southern District RSA0 - 1
12:30MSSun Pegasus FC2 - 0 Yokohama Hong Kong2 - 0
 
Fas GNF 1
20.04.2014IY
18:00IYKAC Kenitra0 - 0 Moghreb Tetouan-
19:00Kawkab Marrakechv Raja Casablanca-
20:30FUS Rabatv Khouribga-
19.04.2014IY
17:30MSAS Sale0 - 0 Wydad Fes0 - 0
20:00ErtDifaa El Jadida0 - 0 FAR Rabat0 - 1
20:00MSWydad Casablanca2 - 0 Chabab Rif Hoceima0 - 0
22:00MSMaghreb Fes1 - 0 Olympic Safi0 - 0
 
Lübnan Premier Lig
20.04.2014IY
15:30ErtTripoli SC0 - 0 Al Akhaa Al Ahli0 - 1
19.04.2014IY
00:00MSSafa0 - 2 Al Nejmeh0 - 0
00:00MSTadamon Sour3 - 2 Al Egtmaaey Trablos0 - 0
15:30Al Nejmehv Al Ansar-
15:30Salam Zghartav Al Egtmaaey Trablos-
15:30Tadamon Sourv Al Mabarrah-
 
Kuveyt Premier Lig
19.04.2014IY
17:30MSAl Nasar1 - 2 Al Fahaheel1 - 1
20:15MSAl Tadhamon4 - 2 Al Sahel1 - 1
20:15MSKazma0 - 1 Al Qadsia0 - 1
 
Umman Elit Lig
19.04.2014IY
18:15MSAl Oruba1 - 1 Saham1 - 1
 
Ürdün Pro Lig
19.04.2014IY
18:00MSAl Faisaly1 - 0 Mansheyat0 - 0
18:00MSAl Jazeera1 - 1 That Ras1 - 1
 
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano
21.04.2014IY
00:00Perez Zeledonv CS Cartagines-
20.04.2014IY
05:00MSLimon FC0 - 2 CS Herediano0 - 1
22:30Uruguay De Coronadov Puntarenas FC-
 
Avusturya Bundesliga
20.04.2014IY
17:3063SV Grödig2 - 2 Rapid Wien-
19.04.2014IY
17:30MSAustria Wien3 - 1 Wolfsberger AC0 - 1
20:00MSAdmira Wacker2 - 3 Salzburg1 - 1
20:00MSFC Wacker Innsbruck3 - 1 SC Wiener Neustadt1 - 0
20:00MSSturm Graz2 - 1 Ried1 - 0
 
Uruguay Premier Lig Clausura
20.04.2014IY
16:30Rentistasv Montevideo Wanderers-
21:30El Tanque Sisleyv Defensor Sporting-
21:30Juventudv Liverpool FC (Montevideo)-
21:30Miramar Misionesv Cerro-
19.04.2014IY
21:30MSDanubio2 - 1 Racing Club Montevideo1 - 0
21:30MSNacional de Football3 - 0 Cerro Largo1 - 0
21:30MSSud America2 - 1 CA River Plate1 - 0
 
Vietnam V-Lig
20.04.2014IY
13:00MSBinh Duong2 - 1 Song Lam Nghe An1 - 0
13:00MSDong Tam Long An3 - 1 An Giang3 - 0
19.04.2014IY
12:00MSHa Noi T&T2 - 2 Quang Nam2 - 1
12:30MSSHB-Da Nang FC1 - 1 Hoang Anh Gia Lai1 - 0
 
Yemen 1.Lig
19.04.2014IY
16:00ErtMay 22 Sanaa0 - 0 Al Ahli Taizz0 - 1
16:00ErtShabab Al Jeel0 - 0 Al Tilal0 - 1
 
Guatemala Ulusal Lig Clausura
20.04.2014IY
20:00MSMictlan1 - 0 Municipal1 - 0
21:00Coatepequev Halcones FC-
22:00Malacatecov Marquense-
 
Avustralya A-Lig Final Aşamaları
19.04.2014IY
09:30MSCentral Coast Mariners1 - 0 Adelaide United0 - 0
 
Bolivya LFPB Clausura
21.04.2014IY
00:00Aurorav San Jose-
20.04.2014IY
03:15MSBolivar0 - 1 The Strongest0 - 0
22:00Sport Boys Warnesv Blooming-
22:30Guabirav Real Potosi-
22:30Nacional Potosiv Club Universitario-
 
Malta Premier Lig Şampiyonluk Grubu
19.04.2014IY
19:00MSHibernians FC1 - 4 Birkirkara0 - 1
 
Malta Premier Lig Düşme Grubu
19.04.2014IY
17:00MSNaxxar Lions0 - 2 Floriana0 - 0
17:00MSVittoriosa Stars2 - 0 Qormi0 - 0
19:00MSTarxien Rainbows7 - 1 Rabat Ajax6 - 0
 
Brezilya Serie B
20.04.2014IY
03:00MSAmerica RN3 - 1 Avai2 - 1
03:00MSCeara1 - 0 Oeste1 - 0
19.04.2014IY
01:30YrdKJoinville0 - 0 Portuguesa-
01:30MSSampaio Correa FC0 - 2 Parana0 - 0
01:30MSVila Nova0 - 0 Luverdense0 - 0
03:50MSPonte Preta1 - 1 Icasa0 - 1
22:20MSBoa EC1 - 1 Atletico Goianiense1 - 1
22:20MSBragantino2 - 2 Nautico1 - 0
22:20MSSanta Cruz1 - 1 ABC FC1 - 0
22:20MSVasco da Gama1 - 1 America Mineiro0 - 0
 
İsveç 1.Lig Güney
19.04.2014IY
16:00MSOskarshamns AIK2 - 2 IS Halmia1 - 1
 
İsveç 1.Lig Kuzey
19.04.2014IY
16:00MSUmea FC1 - 1 Dalkurd1 - 1
 
Kuzey İrlanda Premiership Düşme Grubu
19.04.2014IY
17:00MSBallinamallard United0 - 0 Ballymena United0 - 0
17:00MSDungannon Swifts2 - 0 Ards FC0 - 0
17:00MSWarrenpoint Town0 - 1 Coleraine FC0 - 0
 
Rusya Premier Lig
20.04.2014IY
12:30MSRubin Kazan2 - 1 Spartak Moscow0 - 0
15:00MSDinamo Moscow1 - 2 Krasnodar1 - 0
17:3062Kuban Krasnodar0 - 3 CSKA Moscow-
19.04.2014IY
12:00MSTom Tomsk2 - 0 Krylya Sovetov2 - 0
14:30MSLokomotiv Moscow2 - 1 Terek0 - 1
17:00MSAnzhi Makhachkala1 - 2 Zenit St. Petersburg1 - 1
 
Ukrayna Premier Lig
20.04.2014IY
14:00MSTavriya Symferopol0 - 1 Karpaty Lviv0 - 0
15:00MSVolyn Lutsk0 - 2 Zorya Lugansk0 - 0
17:0089Dynamo Kiev2 - 1 Vorskla Poltava-
17:00MSMetalurh Zaporizhya0 - 3 Metalist Kharkiv0 - 2
19:30Chornomorets Odessav Dnipro Dnipropetrovsk-
19.04.2014IY
14:00MSHoverla Uzhhorod1 - 2 Illichivets Mariupol0 - 0
17:00MSShakhtar Donetsk2 - 1 Metalurh Donetsk0 - 0
 
Ermenistan Premier Lig
20.04.2014IY
15:00MSMika2 - 1 Pyunik2 - 1
17:00MSAlashkert5 - 1 Ulisses3 - 1
19.04.2014IY
15:00MSGandzasar0 - 0 Shirak0 - 0
17:00MSArarat Yerevan1 - 2 Banants0 - 1
 
Romanya 1.Lig
20.04.2014IY
14:00MSDinamo Bucarest2 - 0 Astra Giurgiu0 - 0
16:30MSBotosani3 - 2 Pandurii Targu Jiu3 - 1
19:00Sageata Navodariv Petrolul Ploiesti-
19.04.2014IY
17:00MSFC Vaslui8 - 1 Corona Brasov4 - 1
19:30MSCFR Cluj2 - 0 Ceahlaul1 - 0
 
Arjantin Premier Lig Torneo Final
20.04.2014IY
00:10MSQuilmes0 - 1 Olimpo0 - 0
02:30MSSan Lorenzo0 - 0 Newells Old Boys0 - 0
22:00Colonv Belgrano Cordoba-
23:00Argentinos Juniorsv Racing Club-
23:00Arsenal Sarandiv Lanus-
19.04.2014IY
23:10MSRosario Central0 - 0 Estudiantes0 - 0
 
Karadağ 1.Lig
19.04.2014IY
17:00MSBuducnost Podgorica3 - 1 Decic Tuzi1 - 0
17:00MSGrbalj Radanovici1 - 3 Mladost Podgorica0 - 2
17:00MSMornar Bar1 - 1 Lovcen Cetinje1 - 1
17:00MSPetrovac1 - 2 Celik Niksic0 - 1
17:00MSRudar Pljevlja2 - 1 Mogren Budva0 - 1
17:00MSZeta Golubovci0 - 0 Sutjeska Niksic0 - 0
 
Meksika Liga MX Clausura
20.04.2014IY
01:00MSClub America0 - 0 Queretaro0 - 0
03:00MSMonterrey4 - 1 Veracruz2 - 1
03:00MSPachuca1 - 2 Puebla0 - 1
03:00MSSantos Laguna2 - 3 Chiapas FC1 - 3
04:05MSLeon3 - 0 Tigres UANL1 - 0
05:00MSAtlas1 - 0 Toluca0 - 0
20:00Pumas UNAMv Guadalajara-
19.04.2014IY
03:30MSMorelia5 - 1 Cruz Azul3 - 1
 
Brezilya Serie A
20.04.2014IY
00:30MSFluminense3 - 0 Figueirense2 - 0
00:30MSInternacional1 - 0 Vitoria1 - 0
03:00MSChapecoense0 - 0 Coritiba0 - 0
22:00Atletico Mineirov Corinthians-
22:00Atletico Paranaensev Gremio-
22:00Bahiav Cruzeiro-
22:00Sao Paulov Botafogo-
 
ABD Major Lig
20.04.2014IY
01:00MSColorado Rapids0 - 0 San Jose Earthquakes0 - 0
02:00MSVancouver Whitecaps2 - 2 Los Angeles Galaxy0 - 1
02:30MSColumbus Crew1 - 1 DC United0 - 1
03:30MSFC Dallas2 - 1 Toronto FC1 - 1
03:30MSSporting Kansas City4 - 0 Montreal Impact1 - 0
04:30MSReal Salt Lake1 - 0 Portland Timbers0 - 0
05:30MSChivas USA1 - 2 Seattle Sounders1 - 1
19.04.2014IY
23:00MSChicago Fire1 - 1 New England Revolution1 - 1
23:00MSPhiladelphia Union0 - 0 Houston Dynamo0 - 0
 
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig
20.04.2014IY
09:30MSBIT Beijing1 - 0 Chengdu Tiancheng1 - 0
19.04.2014IY
09:30MSYanbian Baekdu1 - 0 Xinjiang Tianshan0 - 1
10:00MSShenyang Zhongze1 - 2 Wuhan Zall1 - 1
10:00MSTianjin Songjiang4 - 0 Qingdao Hainiu3 - 0
10:30MSChongqing Lifan4 - 2 Shenzhen Ruby1 - 1
10:30MSGuangdong1 - 1 Hunan Xiangtao0 - 0
10:30MSHebei Zhongji2 - 0 Shijiazhuang Yongchang1 - 0
10:30MSQingdao Jonoon0 - 1 Beijing Baxy0 - 0
 
Estonya Esiliiga A
20.04.2014IY
13:00FC Flora Tallinn IIv Viljandi JK Tulevik-
13:00Nomme JK Kalju IIv Puuma Tallinn-
16:00JK Tammeka Tartu IIv FC Levadia Tallinn II-
 
Çek Cumhuriyeti 2.Lig
20.04.2014IY
11:15MSViktoria Zizkov0 - 1 Graffin Vlasim0 - 0
18:00IYHradec Kralove1 - 0 Usti nad Labem-
18:00IYKarvina2 - 0 FK Pardubice-
18:00IYVarnsdorf1 - 0 Loko Vltavin-
19.04.2014IY
11:15MSBanik Sokolov0 - 1 Frydek-Mistek0 - 0
11:15MSTrinec2 - 2 FASTAV Zlin0 - 0
18:00MSMAS Taborsko3 - 2 Bohemians Prag1 - 0
 
İsveç Superettan
20.04.2014IY
17:0087GAIS2 - 2 Ljungskile-
18:00IYAssyriska1 - 0 Degerfors-
19:15Östersv GIF Sundsvall-
19.04.2014IY
16:00MSÖstersunds FK1 - 1 Husqvarna FF0 - 1
 
Slovenya 2.Lig
19.04.2014IY
18:00MSAnkaran Hrvatini0 - 1 Radomlje0 - 1
18:00MSSmartno 19281 - 0 Bela Krajina1 - 0
18:00MSVerzej0 - 0 Aluminij0 - 0
20:00MSKrsko1 - 2 Dob0 - 2
20:00MSSencur2 - 1 Sampion Celje2 - 1
 
Honduras Ulusal Lig Clausura Final Aşamaları
20.04.2014IY
04:00MSReal Espana1 - 2 CD Victoria1 - 0
 
Meksika Ascenso MX Clausura Final Aşamaları
20.04.2014IY
02:00MSEstudiantes Tecos1 - 1 Dorados0 - 1
04:00MSNecaxa4 - 1 Delfines0 - 0
19.04.2014IY
20:00MSUniversidad Guadalajara1 - 0 Alebrijes De Oaxaca1 - 0

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Fenerbahçe2966
2Beşiktaş2954
3Galatasaray3053
4Trabzonspor3046
16Kayseri Erciyesspor3030
17MP Antalyaspor2928
18Kayserispor3026
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ