28 Kasım 2014 Cuma
  • 19:30 : Darmstadt 980 - 0Karlsruher SC0
  • 19:30 : Erzgebirge Aue0 - 0Union Berlin0
  • 19:30 : Greuther Fürth0 - 0Heidenheim 18460
  • 20:00 : Arminia Bielefeld0 - 0Sonnenhof Grossaspach0
  • 20:00 : Stuttgart II0 - 0Energie Cottbus0
  • 20:30 : Alemannia Aachen0 - 0Sportfreunde Siegen0
  • 20:00 : Wacker Burghausen0 - 0Würzburger Kickers0
  • 20:30 : Ingolstadt II0 - 0Garching0
  • 21:30 : Freiburg0 - 0Stuttgart0
  • 20:00 : Balingen0 - 0Reutlingen0
  • 20:00 : Ulm 18460 - 0Karlsruher SC II0
  • 20:30 : Jeddeloh0 - 0Osnabrück II0
  • 20:00 : Markranstadt0 - 0Askania Bernburg0
  • 20:00 : Röchling Völklingen0 - 0Elversberg II0
  • 23:10 : Gimnasia La Plata0 - 0Quilmes0
  • 14:00 : Gimnasia Esgrima Res.0 - 0Quilmes Res.0
  • 23:00 : Deportivo Aguilares0 - 0Atletico Concepcion0
  • 14:00 : Endonezya0 - 0Laos0
  • 14:00 : Vietnam SR0 - 0Filipinler0
  • 10:40 : Melbourne Victory0 - 0Adelaide United0
  • 19:30 : FC Liefering0 - 0FAC Team für Wien0
  • 19:30 : St. Pölten0 - 0Kapfenberger SV0
  • 19:30 : SV Horn0 - 0Mattersburg0
  • 19:30 : Wacker Innsbruck0 - 0Austria Lustenau0
  • 21:30 : Hartberg0 - 0LASK Linz0
  • 09:00 : MOIK0 - 0Bakili0
  • 11:00 : Şuşa0 - 0Energetik Mingechaur0
  • 12:00 : Neftçala0 - 0Shamkir0
  • 17:00 : Zira0 - 0Ağsu0
  • 02:00 : Araz Res.0 - 0Khazar Lankaran Res.0
  • 10:00 : AZAL Res.0 - 0Sumqayıt Res.0
  • 11:00 : Neftçi Res.0 - 0Qabala Res.0
  • 12:00 : Bakı Res.0 - 0İnter Bakı Res.0
  • 16:30 : Al Ittifaq Maqaba0 - 0Al Tadamun Buri0
  • 16:30 : Budaiya0 - 0Al Ahli0
  • 16:30 : Isa Town0 - 0Sitra0
  • 16:30 : Qalali0 - 0Al Najma0
  • 21:30 : Seresien0 - 0Royal Antwerp0
  • 21:30 : Zulte Waregem0 - 0Gent0
  • 21:00 : Namur0 - 0Meux0
  • 14:40 : Al Khaleej0 - 0Dibba Al Fujairah0
  • 14:40 : Hatta Dubai0 - 0Al Thaid0
  • 14:45 : Dubai0 - 0Al Urooba0
  • 23:30 : Portuguesa0 - 0Vila Nova0
  • 00:00 : Kosta Rika (K)3 - 2Venezuela (K)4
  • 03:00 : Meksika (K)2 - 0Kolombiya (K)4
  • 21:30 : Britannia XI0 - 0Lions Gibraltar0
  • 13:00 : Zlin U190 - 0Zbrojovka Brno U190
  • 19:00 : Ceske Budejovice0 - 0Teplice0
  • 21:15 : Banik Ostrava0 - 0Slavia Prag0
  • 16:00 : El Harrach0 - 0MC Alger0
  • 16:00 : Amal Bou Saada0 - 0USSM Hadjout0
  • 16:00 : Kolea0 - 0RC Relizane0
  • 16:00 : Merouana0 - 0Blida0
  • 16:00 : Olympique Medea0 - 0CA Batna0
  • 16:00 : Saida0 - 0WA Tlemcen0
  • 16:00 : Tadjenant0 - 0Bordj Bou Arreridj0
  • 16:00 : US Chaouia0 - 0AS Khroub0
  • 17:00 : JSM Bejaia0 - 0Ain Fakroun0
  • 12:00 : El Harrach U210 - 0MC Alger U210
  • 12:00 : Amal Bou Saada U210 - 0USMM Hadjout U210
  • 12:00 : JSM Bejaia U210 - 0Ain Fakroun U210
  • 12:00 : Koléa U210 - 0RC Relizane U210
  • 12:00 : Merouana U210 - 0Blida U210
  • 12:00 : Olympique Medea U210 - 0CA Batna U210
  • 12:00 : Saida U210 - 0Tlemcen U210
  • 12:00 : Tadjenant U210 - 0Bordj Bou Arreridj U210
  • 12:00 : US Chaouia U210 - 0Khroub U210
  • 01:45 : River Plate1 - 0Boca Juniors4
  • 19:30 : SonderjyskE0 - 0Esbjerg0
  • 12:00 : Alashkert II0 - 0Ararat II0
  • 12:00 : Gandzasar II0 - 0Mika II0
  • 12:00 : Pyunik II0 - 0Ulisses II0
  • 21:00 : Hassania Agadir0 - 0Ittihad Khemisset0
  • 21:30 : Marseille0 - 0Nantes0
  • 21:00 : Arles0 - 0Dijon0
  • 21:00 : Brest0 - 0Creteil0
  • 21:00 : Chateauroux0 - 0Niort0
  • 21:00 : Laval0 - 0Auxerre0
  • 21:00 : Nimes0 - 0Le Havre0
  • 21:00 : Orleans Loiret0 - 0Ajaccio0
  • 21:00 : Sochaux0 - 0Clermont0
  • 21:00 : Tours0 - 0Gazelec Ajaccio0
  • 21:00 : Amiens SC0 - 0CA Bastia0
  • 21:00 : Chambly0 - 0Red Star FC 930
  • 21:00 : Colomiers0 - 0Consolat Marseille0
  • 21:00 : Epinal0 - 0SRC Colmar0
  • 21:00 : Frejus St-Raphael0 - 0Le Poire-Sur-Vie9
  • 21:00 : Istres0 - 0RC Strasbourg0
  • 21:00 : Luçon0 - 0Bourg-Peronnas0
  • 21:00 : Paris FC0 - 0Boulogne0
  • 01:00 : Matoury0 - 0Kourou FC0
  • 21:30 : Cambrian & Clydach0 - 0Penybont0
  • 19:30 : Milano United0 - 0Black Leopards FC0
  • 12:00 : Adeli0 - 0Chkherimela0
  • 12:00 : Chiatura0 - 0Lazika0
  • 12:00 : Matchakhela0 - 0Lokomotiv Tbilisi0
  • 12:00 : STU Tbilisi0 - 0Samgurali0
  • 14:00 : Sasco Tbilisi0 - 0Saburtalo0
  • 15:30 : Delhi Dynamos0 - 0Mumbai City0
  • 19:00 : Lokomotiva Zagreb0 - 0RNK Split0
  • 14:30 : Hrvatski Dragovoljac0 - 0Gorica0
  • 17:00 : Inter Zapresic0 - 0Bistra0
  • 21:00 : Almere City0 - 0Jong Ajax0
  • 21:00 : De Graafschap0 - 0Roda0
  • 21:00 : Den Bosch0 - 0Achilles 290
  • 21:00 : FC Oss0 - 0Emmen0
  • 21:00 : Helmond Sport0 - 0Jong PSV0
  • 21:00 : MVV Maastricht0 - 0Fortuna Sittard0
  • 21:00 : NEC Nijmegen0 - 0Jong Twente0
  • 21:00 : Sparta Rotterdam0 - 0RKC Waalwijk0
  • 21:00 : Volendam0 - 0Eindhoven0
  • 21:00 : VVV-Venlo0 - 0Telstar0
  • 21:00 : Dordrecht0 - 0Willem II0
  • 21:45 : Peterborough United0 - 0Bristol City0
  • 21:45 : Sheffield United0 - 0Notts County0
  • 21:00 : Accrington Stanley0 - 0Exeter City0
  • 14:00 : Southampton U180 - 0Chelsea U180
  • 21:00 : Stoke City U210 - 0Wolverhampton U210
  • 21:00 : Millwall U210 - 0Ipswich Town U210
  • 13:30 : Al Zawraa0 - 0Al Quwa Al Jawiya0
  • 14:30 : Al Masafi0 - 0Erbil0
  • 14:30 : Naft Maysan0 - 0Duhok0
  • 21:45 : Spartans II0 - 0Leith Athletic0
  • 21:45 : Real Sociedad0 - 0Elche0
  • 23:00 : Estrella0 - 0Union Viera0
  • 23:00 : RS San Jose0 - 0Arucas0
  • 14:00 : Ironi Tiberias0 - 0Bnei Yehuda0
  • 14:00 : Maccabi Herzliya0 - 0Beitar Tel Aviv Ramla0
  • 14:00 : Maccabi Yavne0 - 0Ironi Ramat HaSharon0
  • 15:00 : Hapoel Bnei Lod0 - 0Hapoel Rishon LeZion0
  • 15:00 : Hapoel Kfar Saba0 - 0Hapoel Jerusalem0
  • 20:30 : Novara0 - 0Mantova0
  • 21:45 : SPAL0 - 0Pisa0
  • 21:30 : Pescara0 - 0Virtus Lanciano0
  • 01:00 : America de Cali1 - 2Deportivo Rionegro4
  • 01:00 : Union Magdalena1 - 1Deportivo Pereira4
  • 15:00 : Al Nasar0 - 0Al Sahel0
  • 15:00 : Al Tadhamon0 - 0Al Qadsia0
  • 17:30 : Al Jahra0 - 0Al Sulaibikhat0
  • 17:30 : Al Salmiyah0 - 0Al Shabab0
  • 21:45 : Dungannon Swifts0 - 0Glenavon FC0
  • 22:00 : Ballinamallard United0 - 0Warrenpoint Town0
  • 14:15 : Safa0 - 0Shabab Al Ghazieh0
  • 15:15 : Al Ahed0 - 0Al Nabi Shayth0
  • 20:30 : Schifflange0 - 0Rumelange0
  • 21:00 : Munsbach0 - 0Mondorf-les-Bains0
  • 20:00 : Dunaujvaros-Palhalma0 - 0Budapest Honved0
  • 12:00 : Vasas U210 - 0Honved U210
  • 13:00 : Illes Akademia U210 - 0Ujpest U210
  • 03:00 : Monterrey0 - 1Atlas4
  • 05:00 : Chiapas FC1 - 1Toluca4
  • 13:00 : Costuleni0 - 0Dinamo-Auto0
  • 13:00 : Dacia0 - 0Olimpia Balti0
  • 17:00 : FC Tiraspol0 - 0Academia UTM0
  • 11:30 : KRL0 - 0WAPDA0
  • 11:30 : Pakistan Airlines0 - 0Karachi Electric0
  • 23:00 : General Diaz0 - 0Sol de America0
  • 23:45 : Rubio Nu0 - 03 de Febrero0
  • 21:00 : Atletico Minero0 - 0Atletico Torino0
  • 19:00 : Gornik Leczna0 - 0Ruch Chorzow0
  • 21:30 : Piast Gliwice0 - 0Wisla Krakow0
  • 22:30 : Vitoria Guimaraes0 - 0Moreirense0
  • 18:00 : Concordia Chiajna0 - 0Gaz Metan Medias0
  • 20:30 : CSMS Iaşi0 - 0Pandurii Targu Jiu0
  • 14:00 : Dacia Mioveni0 - 0Bihor Oradea0
  • 18:00 : Rostov0 - 0Amkar0
  • 11:00 : CSKA Moscow U210 - 0Ufa U210
  • 13:00 : Kuban Krasnodar U210 - 0Torpedo Moscow U210
  • 23:30 : O Higgins0 - 0Audax Italiano0
  • 19:30 : Senica0 - 0Spartak Trnava0
  • 14:05 : Al Draih0 - 0Al Ittifaq0
  • 14:05 : Al Riyadh0 - 0Al Baten0
  • 14:10 : Al Mojzel0 - 0Abha0
  • 14:20 : Al Taee0 - 0Hottain0
  • 13:45 : Al Adalh0 - 0Al Sharq0
  • 13:45 : Al Sahel0 - 0Al Zulfi0
  • 14:05 : Al-Kawkab0 - 0Dhamk0
  • 14:15 : Al Najma0 - 0Al-Tuhami0
  • 14:30 : Al Ansar0 - 0Sdoos0
  • 18:00 : Samsunspor0 - 0Gaziantep BBSK0
  • 19:30 : Giresunspor0 - 0Antalyaspor0
  • 19:00 : Akhisar Belediyespor0 - 0Torku Konyaspor0
  • 20:00 : İstanbul Başakşehir0 - 0Bursaspor0
  • 13:30 : Akhisar Belediye U210 - 0Torku Konyaspor U210
  • 13:30 : İstanbul Başakşehir U210 - 0Bursaspor U210
  • 02:00 : URA0 - 0Kira Young9
  • 17:30 : Express0 - 0KCCA0
  • 17:30 : Simba0 - 0SCVU0
  • 17:30 : Soana0 - 0Sadolin Paints0
  • 13:00 : Olimpik Donetsk U210 - 0Chornomorets U210
  • 14:40 : Al Shabab0 - 0Fanja0
  • 15:45 : Al Nasr0 - 0Al Nahda0
  • 15:50 : Al Khaboora0 - 0Al Oruba0
  • 17:15 : Al Seeb0 - 0Busher0
  • 16:00 : Al Buqaa0 - 0Al Sareeh0
  • 18:30 : Al Hussein0 - 0That Ras0
  • 18:30 : Al Jazeera0 - 0Al Wihdat0
  • 14:15 : Al Shaab Hadramawt0 - 0Al Yarmuk Al Rawda0
  • 14:30 : Al Ittihad0 - 0Shabab Al Jeel0
  • 14:30 : Al Saqr0 - 0Al Helal Al Sahely0
  • 14:30 : Al Wahda Aden0 - 0Fhman0
  • 14:30 : Al Wahda Sanaa0 - 0Al Tilal0
  • 10:15 : Gaitcha0 - 0Mont-Dore0
  • 12:00 : Iraklis Psachna0 - 0Apollon Smirnis0
  • 12:00 : Paniliakos0 - 0Panachaiki0
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,2074
EURO
2,7545
IMKB
80.549
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara-2/7 ºC
İstanbul8/11 ºC
İzmir7/15 ºC

Canlı Sonuçlar

 
Türkiye Spor Toto Süper Lig
28.11.2014IY
19:00Akhisar Belediyesporv Torku Konyaspor-
20:00İstanbul Başakşehirv Bursaspor-
 
İngiltere 1.Lig
28.11.2014IY
21:45Peterborough Unitedv Bristol City-
21:45Sheffield Unitedv Notts County-
 
İngiltere 2.Lig
28.11.2014IY
21:00Accrington Stanleyv Exeter City-
 
Slovakya Süper Lig
28.11.2014IY
19:30Senicav Spartak Trnava-
 
Endonezya Divisi Utama Final
27.11.2014IY
02:00MSPersiwa Wamena2 - 1 Pusamania Borneo1 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Czech Liga
28.11.2014IY
19:00Ceske Budejovicev Teplice-
21:15Banik Ostravav Slavia Prag-
 
Hırvatistan 1. HNL
28.11.2014IY
19:00Lokomotiva Zagrebv RNK Split-
 
Arjantin Premier Lig Torneo Inicial
28.11.2014IY
23:10Gimnasia La Platav Quilmes-
 
Almanya 3.Lig
28.11.2014IY
20:00Arminia Bielefeldv Sonnenhof Grossaspach-
20:00Stuttgart IIv Energie Cottbus-
 
Almanya Bölgesel Lig Batı
28.11.2014IY
20:30Alemannia Aachenv Sportfreunde Siegen-
 
Danimarka Süperlig
28.11.2014IY
19:30SonderjyskEv Esbjerg-
 
Hollanda Eerste Divisie
28.11.2014IY
21:00Almere Cityv Jong Ajax-
21:00De Graafschapv Roda-
21:00Den Boschv Achilles 29-
21:00FC Ossv Emmen-
21:00Helmond Sportv Jong PSV-
21:00MVV Maastrichtv Fortuna Sittard-
21:00NEC Nijmegenv Jong Twente-
21:00Sparta Rotterdamv RKC Waalwijk-
21:00Volendamv Eindhoven-
21:00VVV-Venlov Telstar-
 
Azerbaycan 1.Lig
28.11.2014IY
09:00MOIKv Bakili-
11:00Şuşav Energetik Mingechaur-
12:00Neftçalav Shamkir-
17:00Zirav Ağsu-
27.11.2014IY
11:00MSRevan Baki4 - 1 Kapaz4 - 1
12:00Turan Tovuzv Şahdağ-
12:00Geyazanv Qaradağ Lökbatan-
 
UEFA Avrupa Ligi A Grubu
27.11.2014IY
22:05MSZürich3 - 1 Apollon Limassol2 - 1
22:05MSVillarreal2 - 2 Mönchengladbach1 - 0
 
UEFA Avrupa Ligi B Grubu
27.11.2014IY
22:05MSTorino0 - 0 Club Brugge0 - 0
22:05MSHJK Helsinki2 - 1 FC Copenhagen1 - 0
 
UEFA Avrupa Ligi C Grubu
27.11.2014IY
22:05MSTottenham1 - 0 Partizan Belgrade0 - 0
22:05MSAsteras Tripolis2 - 2 Beşiktaş0 - 1
 
UEFA Avrupa Ligi D Grubu
27.11.2014IY
22:05MSCeltic1 - 3 Salzburg1 - 2
22:05MSAstra Giurgiu1 - 0 Dinamo Zagreb0 - 0
 
UEFA Avrupa Ligi E Grubu
27.11.2014IY
18:00MSDinamo Moscow2 - 1 Panathinaikos0 - 1
22:05YrdKEstoril3 - 2 PSV Eindhoven-
 
UEFA Avrupa Ligi F Grubu
27.11.2014IY
22:05MSSaint-Etienne1 - 1 Qarabağ Ağdam1 - 1
22:05MSInter2 - 1 Dnipro Dnipropetrovsk1 - 1
 
UEFA Avrupa Ligi G Grubu
27.11.2014IY
20:00MSRijeka2 - 0 Standard Liege2 - 0
20:00MSFeyenoord2 - 0 Sevilla0 - 0
 
UEFA Avrupa Ligi H Grubu
27.11.2014IY
19:00MSKrasnodar1 - 1 Lille1 - 0
20:00MSWolfsburg0 - 2 Everton0 - 1
 
UEFA Avrupa Ligi I Grubu
27.11.2014IY
20:00MSSparta Prag0 - 0 Napoli0 - 0
20:00MSSlovan Bratislava1 - 3 Young Boys1 - 2
 
UEFA Avrupa Ligi J Grubu
27.11.2014IY
20:00MSDynamo Kiev2 - 0 Rio Ave0 - 0
20:00MSAalborg1 - 0 Steaua Bucarest0 - 0
 
UEFA Avrupa Ligi K Grubu
27.11.2014IY
20:00MSGuingamp1 - 2 Fiorentina1 - 2
20:00MSDinamo Minsk0 - 2 PAOK0 - 0
 
UEFA Avrupa Ligi L Grubu
27.11.2014IY
20:00MSTrabzonspor3 - 1 Metalist Kharkiv1 - 0
20:00MSLokeren1 - 0 Legia Warszawa1 - 0
 
Cezayir 2.Lig
28.11.2014IY
16:00Amal Bou Saadav USSM Hadjout-
16:00Koleav RC Relizane-
16:00Merouanav Blida-
16:00Olympique Medeav CA Batna-
16:00Saidav WA Tlemcen-
16:00Tadjenantv Bordj Bou Arreridj-
16:00US Chaouiav AS Khroub-
17:00JSM Bejaiav Ain Fakroun-
 
İtalya Serie B
28.11.2014IY
21:30Pescarav Virtus Lanciano-
 
Hollanda Eredivisie
28.11.2014IY
21:00Dordrechtv Willem II-
 
Yeni Kaledonya Süper Lig
28.11.2014IY
10:15Gaitchav Mont-Dore-
 
Pakistan Premier Lig
28.11.2014IY
11:30KRLv WAPDA-
11:30Pakistan Airlinesv Karachi Electric-
27.11.2014IY
11:30WAPDAv Pakistan Army-
 
Şili Premier Lig Apertura
28.11.2014IY
23:30O Higginsv Audax Italiano-
 
Asya Futbol Şampiyonası Grup A
28.11.2014IY
14:00Endonezyav Laos-
14:00Vietnam SRv Filipinler-
 
Ermenistan 1.Lig
28.11.2014IY
12:00Alashkert IIv Ararat II-
12:00Gandzasar IIv Mika II-
12:00Pyunik IIv Ulisses II-
27.11.2014IY
12:00MSShirak II2 - 3 Banants II0 - 1
 
Portekiz Premier Lig
28.11.2014IY
22:30Vitoria Guimaraesv Moreirense-
 
Belçika Yükselme Grup D
28.11.2014IY
21:00Namurv Meux-
 
Türkiye PTT 1. Lig
28.11.2014IY
18:00Samsunsporv Gaziantep BBSK-
19:30Giresunsporv Antalyaspor-
 
İspanya Primera Lig
28.11.2014IY
21:45Real Sociedadv Elche-
 
Hırvatistan 2. HNL
28.11.2014IY
14:30Hrvatski Dragovoljacv Gorica-
17:00Inter Zapresicv Bistra-
 
Fransız Guyanası Onur Ligi
28.11.2014IY
01:00Matouryv Kourou FC-
 
Gürcistan Pirveli Lig Grup A
28.11.2014IY
12:00Adeliv Chkherimela-
12:00Chiaturav Lazika-
12:00Matchakhelav Lokomotiv Tbilisi-
12:00STU Tbilisiv Samgurali-
14:00Sasco Tbilisiv Saburtalo-
 
Suriye Premier Lig Grup B
27.11.2014IY
11:00MSNawaeir1 - 1 Hottin0 - 0
14:00MSKarama1 - 1 Jehad1 - 0
14:00MSFoutoua2 - 1 Nidal1 - 0
14:00MSAl Mohafaza0 - 2 Al Misfat0 - 1
 
Polonya Ekstraklasa
28.11.2014IY
19:00Gornik Lecznav Ruch Chorzow-
21:30Piast Gliwicev Wisla Krakow-
 
Macaristan NB I
28.11.2014IY
20:00Dunaujvaros-Palhalmav Budapest Honved-
 
Almanya Bundesliga
28.11.2014IY
21:30Freiburgv Stuttgart-
 
Arjantin Kupa Final
27.11.2014IY
01:1523:10Rosario Central0 - 0 Huracan-
 
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu
28.11.2014IY
14:40Al Khaleejv Dibba Al Fujairah-
14:40Hatta Dubaiv Al Thaid-
14:45Dubaiv Al Urooba-
 
Brezilya Kupa Final
27.11.2014IY
02:00MSCruzeiro0 - 1 Atletico Mineiro0 - 1
 
İran Hazfi Kupası Çeyrek Final
27.11.2014IY
12:30UzTractor Sazi1 - 2 Padideh Khorasan1 - 0
12:3021:00Gol Gohar Sirjan1 - 1 Persepolis-
13:0021:00Naft Tehran1 - 1 Sanat Sari-
15:50UzZob Ahan2 - 2 Esteghlal FC-
 
Almanya Bölgesel Lig Bayern
28.11.2014IY
20:00Wacker Burghausenv Würzburger Kickers-
20:30Ingolstadt IIv Garching-
 
Kolombiya Primera B Clausura Yarı Final Grup A
27.11.2014IY
22:15MSJaguares De Cordoba0 - 3 Atletico Bucaramanga0 - 2
22:15MSCucuta Deportivo1 - 1 Deportes Quindio0 - 0
 
Kolombiya Primera B Clausura Yarı Final Grup B
28.11.2014IY
01:00MSAmerica de Cali1 - 2 Deportivo Rionegro1 - 0
01:00MSUnion Magdalena1 - 1 Deportivo Pereira0 - 1
 
Şili Kupa Çeyrek Final
27.11.2014IY
01:00MSUnion San Felipe0 - 0 Union Espanola0 - 0
 
Almanya 2.Bundesliga
28.11.2014IY
19:30Darmstadt 98v Karlsruher SC-
19:30Erzgebirge Auev Union Berlin-
19:30Greuther Fürthv Heidenheim 1846-
 
Belçika 2.Lig
28.11.2014IY
21:30Seresienv Royal Antwerp-
 
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
28.11.2014IY
20:00Röchling Völklingenv Elversberg II-
 
Almanya Oberliga Niedersachsen
28.11.2014IY
20:30Jeddelohv Osnabrück II-
 
Almanya Oberliga Baden-Württemberg
28.11.2014IY
20:00Balingenv Reutlingen-
20:00Ulm 1846v Karlsruher SC II-
 
Almanya Oberliga Nordost-Süd
28.11.2014IY
20:00Markranstadtv Askania Bernburg-
 
Almanya Oberliga Mittelrhein
27.11.2014IY
21:00Germania Erftstadtv Eilendorf-
 
Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 13
28.11.2014IY
23:00Deportivo Aguilaresv Atletico Concepcion-
 
Hazırlık Kulüpler
27.11.2014IY
13:00MSSheikh Jamal5 - 3 Mohun Bagan AC3 - 0
20:00MSAhlafors IF1 - 1 Ytterby IS1 - 0
 
Yunanistan Futbol Ligi Notios
28.11.2014IY
12:00Iraklis Psachnav Apollon Smirnis-
12:00Paniliakosv Panachaiki-
 
Cebelitarık Premier Lig
28.11.2014IY
21:30Britannia XIv Lions Gibraltar-
 
İspanya Federasyon Kupası Son 16
27.11.2014IY
21:30Mostolesv Trival Valderas-
 
Arjantin Kupa 1.Tur Metro
27.11.2014IY
01:30MSTalleres Remedios0 - 2 El Porvenir0 - 1
 
Brezilya Vali Kupası Final
27.11.2014IY
01:30MSJacuipense1 - 0 Vitoria Da Conquista0 - 0
 
Paraguay Profesyonel Lig Clausura
28.11.2014IY
23:00General Diazv Sol de America-
23:45Rubio Nuv 3 de Febrero-
 
İtalya Lega Pro 1 Grup A
28.11.2014IY
20:30Novarav Mantova-
 
İtalya Lega Pro 1 Grup B
28.11.2014IY
21:45SPALv Pisa-
 
Uganda Premier Lig
28.11.2014IY
02:00ErtURA0 - 0 Kira Young0 - 1
17:30Expressv KCCA-
17:30Simbav SCVU-
17:30Soanav Sadolin Paints-
 
Suudi Arabistan 1.Lig
28.11.2014IY
14:05Al Draihv Al Ittifaq-
14:05Al Riyadhv Al Baten-
14:10Al Mojzelv Abha-
14:20Al Taeev Hottain-
27.11.2014IY
13:50MSAl Jeel3 - 0 Al Safa1 - 0
14:15MSAl Hazm0 - 1 Al Nahdha0 - 0
14:40MSAl Watani2 - 1 Al Quadisiya1 - 0
17:15MSAl Wahda1 - 0 Al Feiha0 - 0
 
Suudi Arabistan 2.Lig Grup B
28.11.2014IY
13:45Al Adalhv Al Sharq-
13:45Al Sahelv Al Zulfi-
14:05Al-Kawkabv Dhamk-
14:15Al Najmav Al-Tuhami-
14:30Al Ansarv Sdoos-
 
Fransa 1.Lig
28.11.2014IY
21:30Marseillev Nantes-
 
Ukrayna U21 Ligi
28.11.2014IY
13:00Olimpik Donetsk U21v Chornomorets U21-
 
Cezayir 1.Lig
28.11.2014IY
16:00El Harrachv MC Alger-
 
Rusya U21 Premier Ligi
28.11.2014IY
11:00CSKA Moscow U21v Ufa U21-
13:00Kuban Krasnodar U21v Torpedo Moscow U21-
27.11.2014IY
13:56MSRostov U210 - 2 Amkar Perm U210 - 1
 
Moldova Ulusal Lig
28.11.2014IY
13:00Costuleniv Dinamo-Auto-
13:00Daciav Olimpia Balti-
17:00FC Tiraspolv Academia UTM-
 
Türkiye U21 Ligi Süper Lig
28.11.2014IY
13:30Akhisar Belediye U21v Torku Konyaspor U21-
13:30İstanbul Başakşehir U21v Bursaspor U21-
 
Bahreyn 2.Lig
28.11.2014IY
16:30Al Ittifaq Maqabav Al Tadamun Buri-
16:30Budaiyav Al Ahli-
16:30Isa Townv Sitra-
16:30Qalaliv Al Najma-
 
Çek Cumhuriyeti Gençler Ligi
27.11.2014IY
14:00MSTaborsko U211 - 3 Pribram U210 - 1
 
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19
28.11.2014IY
13:00Zlin U19v Zbrojovka Brno U19-
 
Cezayir U21 Ligi 1
28.11.2014IY
12:00El Harrach U21v MC Alger U21-
 
Cezayir U21 Ligi 2
28.11.2014IY
12:00Amal Bou Saada U21v USMM Hadjout U21-
12:00JSM Bejaia U21v Ain Fakroun U21-
12:00Koléa U21v RC Relizane U21-
12:00Merouana U21v Blida U21-
12:00Olympique Medea U21v CA Batna U21-
12:00Saida U21v Tlemcen U21-
12:00Tadjenant U21v Bordj Bou Arreridj U21-
12:00US Chaouia U21v Khroub U21-
 
Mısır Premier Lig
27.11.2014IY
14:30MSAsyouty Sport2 - 2 Al Ittihad Alexandria0 - 1
14:30MSAlaab Damanhour0 - 1 Wadi Degla0 - 1
17:00MSHaras El Hodood2 - 2 Misr Lel Makasa0 - 1
19:30MSNasr Cairo0 - 6 ENPPI0 - 3
20:30ErtEl Geish0 - 0 Al Ahly0 - 1
 
Danimarka Kadınlar Kupası Çeyrek Final
27.11.2014IY
20:00Fortuna Hjörring (K)v Team Viborg (K)-
 
Peru 2.Lig
28.11.2014IY
21:00Atletico Minerov Atletico Torino-
 
Filistin West Bank Ligi
27.11.2014IY
17:00MSShabab Al Thahrea0 - 1 Shabab Dora0 - 0
17:00MSThagafi Tulkarem3 - 1 Jabal Al Mukaber0 - 0
17:00MSTaraji Wadi Al-Nes1 - 0 Shabab Al Khaleel0 - 0
17:00MSHilal Al-Quds4 - 2 Shabab Yatta0 - 0
 
Fransa 2.Lig
28.11.2014IY
21:00Arlesv Dijon-
21:00Brestv Creteil-
21:00Chateaurouxv Niort-
21:00Lavalv Auxerre-
21:00Nimesv Le Havre-
21:00Orleans Loiretv Ajaccio-
21:00Sochauxv Clermont-
21:00Toursv Gazelec Ajaccio-
 
Kuzey İrlanda Premiership
28.11.2014IY
21:45Dungannon Swiftsv Glenavon FC-
22:00Ballinamallard Unitedv Warrenpoint Town-
 
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1
28.11.2014IY
21:30Cambrian & Clydachv Penybont-
 
Güney Afrika 1.Lig
28.11.2014IY
19:30Milano Unitedv Black Leopards FC-
 
Meksika Liga MX Apertura Çeyrek Final
28.11.2014IY
03:00MSMonterrey0 - 1 Atlas0 - 1
05:00MSChiapas FC1 - 1 Toluca0 - 1
27.11.2014IY
04:06MSPachuca1 - 1 Tigres UANL0 - 0
06:00MSPumas UNAM1 - 0 Club America0 - 0
 
Meksika U20 Ligi Apertura Çeyrek Final
27.11.2014IY
07:00MSTijuana U202 - 0 Atlas U200 - 0
19:00MSTigres UANL U200 - 2 Guadalajara U200 - 0
 
Azerbaycan Reserve Lig
28.11.2014IY
02:00Araz Res.v Khazar Lankaran Res.-
10:00AZAL Res.v Sumqayıt Res.-
11:00Neftçi Res.v Qabala Res.-
12:00Bakı Res.v İnter Bakı Res.-
 
İskoçya Doğu İskoçya
28.11.2014IY
21:45Spartans IIv Leith Athletic-
 
İsrail Liga Leumit
28.11.2014IY
14:00Ironi Tiberiasv Bnei Yehuda-
14:00Maccabi Herzliyav Beitar Tel Aviv Ramla-
14:00Maccabi Yavnev Ironi Ramat HaSharon-
15:00Hapoel Bnei Lodv Hapoel Rishon LeZion-
15:00Hapoel Kfar Sabav Hapoel Jerusalem-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 12
28.11.2014IY
23:00Estrellav Union Viera-
23:00RS San Josev Arucas-
 
Lüksemburg Kupa Son 16
28.11.2014IY
20:30Schifflangev Rumelange-
21:00Munsbachv Mondorf-les-Bains-
 
Avustralya A-Lig
28.11.2014IY
10:40Melbourne Victoryv Adelaide United-
 
Fas Botola Pro
28.11.2014IY
21:00Hassania Agadirv Ittihad Khemisset-
 
Lübnan Premier Lig
28.11.2014IY
14:15Safav Shabab Al Ghazieh-
15:15Al Ahedv Al Nabi Shayth-
 
Kuveyt Premier Lig
28.11.2014IY
15:00Al Nasarv Al Sahel-
15:00Al Tadhamonv Al Qadsia-
17:30Al Jahrav Al Sulaibikhat-
17:30Al Salmiyahv Al Shabab-
 
Hazırlık Ülkeler
27.11.2014IY
05:00MSKanada (K)1 - 1 İsveç (K)0 - 0
12:00MSSırbistan U160 - 0 Makedonya U160 - 0
20:00MSUruguay U170 - 0 Arjantin U170 - 0
20:00MSNorveç (K)2 - 0 Yeni Zelanda (K)0 - 0
23:00MSParaguay4 - 3 Peru U170 - 1
 
Umman Profesyonel Lig
28.11.2014IY
14:40Al Shababv Fanja-
15:45Al Nasrv Al Nahda-
15:50Al Khaboorav Al Oruba-
17:15Al Seebv Busher-
27.11.2014IY
16:45MSSur2 - 0 Saham0 - 0
16:50MSSohar2 - 2 Al Suwaiq1 - 0
19:00MSDhufar1 - 1 Al Musannah0 - 1
 
Ürdün Pro Lig
28.11.2014IY
16:00Al Buqaav Al Sareeh-
18:30Al Husseinv That Ras-
18:30Al Jazeerav Al Wihdat-
27.11.2014IY
16:00MSMansheyat4 - 4 Ittihad Al Ramtha1 - 2
18:30MSAl Faisaly0 - 0 Al Ramtha0 - 0
 
İngiltere U21 Premier Lig 2
28.11.2014IY
21:00Stoke City U21v Wolverhampton U21-
 
İngiltere Premier Akademi Ligi Grup B
28.11.2014IY
14:00Southampton U18v Chelsea U18-
 
Arjantin Reserve Lig
28.11.2014IY
14:00Gimnasia Esgrima Res.v Quilmes Res.-
 
Hindistan Süper Lig
28.11.2014IY
15:30Delhi Dynamosv Mumbai City-
 
Şili İkinci Lig 2.Tur
29.11.2014IY
00:00Municipal La Pintanav Deportes Quilicura-
 
Yemen 1.Lig
28.11.2014IY
14:15Al Shaab Hadramawtv Al Yarmuk Al Rawda-
14:30Al Ittihadv Shabab Al Jeel-
14:30Al Saqrv Al Helal Al Sahely-
14:30Al Wahda Adenv Fhman-
14:30Al Wahda Sanaav Al Tilal-
 
Birleşik Arap Emirlikleri U18 Ligi Grup 1
27.11.2014IY
14:40Sharjah U18v Al Ahli U18-
14:40Bani Yas U18v Al Shabab U18-
14:40Al Wahda U18v Al Ain U18-
14:40Al Nasr U18v Al Jazira U18-
 
Birleşik Arap Emirlikleri U18 Ligi Grup 2
27.11.2014IY
14:40MSDubai U182 - 1 Al Shaab U180 - 0
14:40Dabba Al Fujairah U18v Ajman U18-
14:40Al Ittihad Kalba U18v Al Wasl U18-
14:40MSAl Dhaid U181 - 1 Emirates U180 - 0
 
Irak 1.Lig Grup A
28.11.2014IY
13:30Al Zawraav Al Quwa Al Jawiya-
27.11.2014IY
13:30MSAl Karkh4 - 1 Karbala2 - 0
 
Irak 1.Lig Grup B
28.11.2014IY
14:30Al Masafiv Erbil-
14:30Naft Maysanv Duhok-
 
Macaristan U21 Ligi
28.11.2014IY
12:00Vasas U21v Honved U21-
13:00Illes Akademia U21v Ujpest U21-
 
İngiltere U21 Professional Development Lig
28.11.2014IY
21:00Millwall U21v Ipswich Town U21-
 
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play Off Final
27.11.2014IY
21:30MSİtalya (K)1 - 2 Hollanda (K)0 - 2
 
Brezilya Serie B
28.11.2014IY
23:30Portuguesav Vila Nova-
 
Bahamalar BFA Senyor Lig Grup A
27.11.2014IY
04:00MSCubs2 - 2 Super Stars0 - 0
 
Bonaire Bonaire Ligi Play Off
27.11.2014IY
02:00Estrellasv Juventus-
 
Arjantin Torneo Federal A Play Off 3.Tur
27.11.2014IY
02:30MSGimnasia Mendoza2 - 0 CAI0 - 0
02:30MSClub Atletico Mitre1 - 1 Talleres Cordoba1 - 0
 
CAC Oyunları Kadınlar Final
28.11.2014IY
03:00MSMeksika (K)2 - 0 Kolombiya (K)0 - 0
 
CAC Oyunları Yarı Final
27.11.2014IY
05:00MSMeksika U210 - 0 Küba U21-
 
CAC Oyunları Kadınlar 3.lük Maçı
28.11.2014IY
00:00MSKosta Rika (K)3 - 2 Venezuela (K)1 - 2
 
Rusya Premier Lig
28.11.2014IY
18:00Rostovv Amkar-
 
Romanya 1.Lig
28.11.2014IY
18:00Concordia Chiajnav Gaz Metan Medias-
20:30CSMS Iaşiv Pandurii Targu Jiu-
 
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Invierno
27.11.2014IY
04:00MSCS Herediano4 - 1 Limon FC2 - 0
 
Avusturya 1.Lig
28.11.2014IY
19:30FC Lieferingv FAC Team für Wien-
19:30St. Pöltenv Kapfenberger SV-
19:30SV Hornv Mattersburg-
19:30Wacker Innsbruckv Austria Lustenau-
21:30Hartbergv LASK Linz-
 
El Salvador Primera Lig Apertura
27.11.2014IY
02:00MSUES1 - 0 Dragon0 - 0
02:00MSSanta Tecla3 - 1 Atletico Marte2 - 0
02:00MSAguila0 - 0 Pasaquina0 - 0
02:00MSFAS4 - 0 Isidro Metapan4 - 0
02:00MSAlianza0 - 0 Juventud Independiente0 - 0
 
Copa Sudamericana Yarı Final
28.11.2014IY
01:45MSRiver Plate1 - 0 Boca Juniors1 - 0
27.11.2014IY
02:0012:00Sao Paulo1 - 0 Atletico Nacional-
 
Romanya 2.Lig 2.Grup
28.11.2014IY
14:00Dacia Mioveniv Bihor Oradea-
 
Fransa Ulusal Lig
28.11.2014IY
21:00Amiens SCv CA Bastia-
21:00Chamblyv Red Star FC 93-
21:00Colomiersv Consolat Marseille-
21:00Epinalv SRC Colmar-
21:00ErtFrejus St-Raphael0 - 0 Le Poire-Sur-Vie0 - 1
21:00Istresv RC Strasbourg-
21:00Luçonv Bourg-Peronnas-
21:00Paris FCv Boulogne-
 
Belçika Pro Lig
28.11.2014IY
21:30Zulte Waregemv Gent-

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Beşiktaş1020
2Fenerbahçe1020
3Galatasaray1019
4Mersin İdmanyurdu1017
16Sivasspor109
17Karabükspor108
18Balıkesirspor105
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ