31 Ocak 2015 Cumartesi
  • 18:00 : Kongo0 - 0Demokratik Kongo0
  • 21:30 : Tunus0 - 0Ekvator Ginesi0
  • 15:00 : Chemnitzer FC0 - 0Fortuna Köln0
  • 15:00 : Hallescher FC0 - 0MSV Duisburg0
  • 15:00 : Holstein Kiel0 - 0Stuttgart II0
  • 15:00 : Jahn Regensburg0 - 0Dortmund II0
  • 15:00 : Osnabrück0 - 0Arminia Bielefeld9
  • 15:00 : Rot-Weiss Erfurt0 - 0Energie Cottbus0
  • 15:00 : Sonnenhof Grossaspach0 - 0Unterhaching9
  • 15:00 : Wehen Wiesbaden0 - 0Hansa Rostock0
  • 16:30 : Freiburg0 - 0Eintracht Frankfurt0
  • 16:30 : Hamburg0 - 0Köln0
  • 16:30 : Mainz 050 - 0Paderborn0
  • 16:30 : Schalke 040 - 0Hannover 960
  • 16:30 : Stuttgart0 - 0Mönchengladbach0
  • 19:30 : Bayer Leverkusen0 - 0Borussia Dortmund0
  • 15:00 : Werder Bremen U190 - 0Eintracht Braunschw. U190
  • 03:14 : Estudiantes3 - 3Gimnasia La Plata8
  • 00:00 : River Plate0 - 0Boca Juniors0
  • 15:00 : Kukesi0 - 0Elbasani0
  • 15:00 : Skenderbeu Korçe0 - 0KF Laçi0
  • 15:00 : Teuta Durres0 - 0Vllaznia Shkoder0
  • 18:00 : Apolonia Fier0 - 0Partizani Tirana0
  • 11:00 : Güney Kore1 - 2Avustralya6
  • 16:00 : Midtjylland0 - 0Örebro0
  • 22:00 : Brondby0 - 0Mlada Boleslav0
  • 09:00 : Albany Creek0 - 8Western Pride4
  • 11:00 : Mitchelton0 - 0Redlands United0
  • 13:00 : AZAL PFK2 - 1Neftçi Baku PFK4
  • 12:00 : Bakı Res.0 - 0Qabala Res.0
  • 12:00 : Simurq Res.0 - 0Khazar Lankaran Res.0
  • 15:45 : Al Hala Muharraq0 - 0Isa Town0
  • 15:45 : Malkiya0 - 0Al Hadd0
  • 18:30 : Qalali0 - 0Al Shabab Manama0
  • 18:30 : Sitra0 - 0Al Riffa0
  • 20:30 : Dessel Sport0 - 0AS Eupen0
  • 21:00 : Mons0 - 0ASV Geel0
  • 21:00 : Oud-Heverlee Leuven0 - 0Patro Eisden0
  • 21:00 : Royal Antwerp0 - 0Woluwe-Zaventem0
  • 21:00 : Seresien0 - 0SV Roeselare0
  • 21:00 : Tubize0 - 0Heist0
  • 20:30 : Oudenaarde0 - 0Dender EH0
  • 20:30 : Torhout 1992 KM0 - 0Gullegem0
  • 20:30 : Tournai0 - 0Olsa Brakel0
  • 21:00 : Deinze0 - 0Rupel Boom0
  • 21:00 : Gent-Zeehaven0 - 0Londerzeel0
  • 21:00 : Temse0 - 0Sint-Eloois-Winkel0
  • 21:00 : VW Hamme0 - 0Bornem0
  • 16:00 : Diegem Sport0 - 0Grimbergen0
  • 21:00 : KV Turnhout0 - 0Union Saint-Gilloise0
  • 21:00 : La Louviere Centre0 - 0Ciney0
  • 21:00 : Oosterwijk0 - 0Hoogstraten0
  • 21:00 : Sprimont-Comblain0 - 0Berchem Sport 20040
  • 21:00 : Ternesse0 - 0KFC Lille0
  • 19:00 : Eendracht Wervik0 - 0Wielsbeke0
  • 20:30 : Ninove0 - 0Appelterre-Eichem0
  • 21:00 : TK Meldert0 - 0RC Lebbeke0
  • 20:30 : Beaufays0 - 0Patro Lensois0
  • 20:30 : Malmundaria0 - 0Richelle United0
  • 20:30 : Moelingen0 - 0Zonhoven0
  • 20:30 : Thes Sport0 - 0Beringen0
  • 15:30 : Eendracht Aalst (K)0 - 0Kontich (K)0
  • 15:30 : OH Leuven II (K)0 - 0Massenhoven (K)0
  • 15:30 : White Star Woluwe (K)0 - 0Lierse II (K)0
  • 15:30 : Zonhoven (K)0 - 0SG-Tertre-Hautrage (K)0
  • 16:00 : Anderlecht II (K)0 - 0Tongeren (K)0
  • 16:00 : Heist (K)0 - 0Zulte-Waregem (K)0
  • 17:30 : Standard Liège II (K)0 - 0Evas Tienen (K)0
  • 13:00 : Zonhoven II (K)0 - 0Rapide Wezemaal (K)0
  • 15:00 : Cerkelladies Brugge (K)0 - 0Gent II (K)0
  • 15:30 : Club Brugge II (K)0 - 0Eendracht Louwel (K)0
  • 15:30 : Egem Pittem (K)0 - 0Moldavo (K)0
  • 15:30 : Wolfsdonk Sport (K)0 - 0Zulte-Waregem II (K)0
  • 19:00 : Sporting Charleroi0 - 0Genk0
  • 21:00 : Mouscron-Peruwelz0 - 0Kortrijk0
  • 21:00 : Waasland-Beveren0 - 0Mechelen0
  • 21:00 : Westerlo0 - 0Cercle Brugge0
  • 17:00 : Energie0 - 0Dragons De LOueme0
  • 15:10 : Al Khaleej0 - 0Al Taawon0
  • 15:10 : Hatta Dubai0 - 0Al Shaab Sharjah0
  • 21:00 : The Strongest0 - 0Universitario Cobija0
  • 15:30 : Motlakase Power Dynamos0 - 0Nico United0
  • 15:30 : Notwane0 - 0Extension Gunners0
  • 15:30 : Orapa United0 - 0ECCO City Greens0
  • 15:30 : Police XI0 - 0BR Highlanders0
  • 15:30 : Sankoyo Bush Bucks0 - 0Gaborone United0
  • 15:30 : Satmos0 - 0Letlapeng0
  • 20:00 : Township Rollers0 - 0Centre Chiefs0
  • 20:00 : Formosa0 - 0Unai Itapua0
  • 20:00 : Luziania0 - 0Brasilia0
  • 20:30 : Linhares0 - 0Rio Branco ES0
  • 20:30 : Desportiva ES0 - 0Castelo0
  • 21:00 : Bangu0 - 0Madureira0
  • 21:00 : Barra Mansa0 - 0Volta Redonda0
  • 21:00 : Botafogo0 - 0Boavista SC0
  • 21:00 : Resende0 - 0Bonsucesso0
  • 23:30 : Macae0 - 0Flamengo0
  • 21:00 : Criciuma0 - 0Guarani De Palhoça0
  • 23:30 : Chapecoense0 - 0Internacional SC0
  • 23:45 : Ceara0 - 0Guarany De Sobral0
  • 21:00 : Gremio0 - 0Uniao RS0
  • 23:30 : Caxias0 - 0Brasil De Pelotas0
  • 23:00 : Botafogo PB0 - 0Miramar0
  • 21:00 : Nacional PR0 - 0Coritiba0
  • 23:30 : Parana0 - 0Prudentopolis0
  • 21:00 : Bragantino0 - 0Sao Bernardo FC0
  • 21:00 : Osasco Audax0 - 0Palmeiras0
  • 21:00 : Rio Claro0 - 0Botafogo SP0
  • 23:30 : Capivariano0 - 0RB Brasil0
  • 20:00 : Guaratingueta0 - 0Mirassol FC0
  • 20:00 : Sao Caetano0 - 0Atletico Sorocaba0
  • 21:00 : Guarani FC0 - 0Monte Azul0
  • 21:00 : Rio Branco SP0 - 0Velo Clube0
  • 21:00 : Uniao Barbarense0 - 0Oeste0
  • 14:00 : Primavera SP0 - 0Taubate0
  • 20:00 : Nacional SP0 - 0Gremio Barueri0
  • 23:00 : Tupa0 - 0Votuporanguense0
  • 16:00 : Royal De Muramvya0 - 0LLB Academic0
  • 16:00 : Vital O0 - 0Olympic Star0
  • 16:00 : Volontaires0 - 0Flambeau De LEst0
  • 18:00 : Inter Star0 - 0Le Messager de Bujumbura0
  • 16:00 : El Harrach0 - 0CS Constantine0
  • 16:00 : RC Arbaa0 - 0MC Oran0
  • 17:00 : ASM Oran0 - 0JS Saoura0
  • 17:00 : JS Kabylie0 - 0USM Bel Abbes0
  • 17:00 : MC Alger0 - 0Hussein Dey0
  • 17:00 : MO Bejaia0 - 0Chlef0
  • 19:00 : ES Setif0 - 0El Eulma0
  • 02:00 : ASM Oran U210 - 0Chlef U210
  • 02:00 : Belouizdad U210 - 0El Eulma U210
  • 02:00 : CS Constantine U210 - 0MC Oran U210
  • 02:00 : El Harrach U210 - 0USM Alger U210
  • 02:00 : ES Setif U210 - 0JS Saoura U210
  • 02:00 : Kabylie U210 - 0Hussein Dey U210
  • 02:00 : MC Alger U210 - 0MO Bejaia U210
  • 02:00 : RC Arba U210 - 0USM Bel Abbes U210
  • 02:00 : Ain Fakroun U210 - 0Blida U210
  • 02:00 : JSM Bejaia U210 - 0Tadjenant U210
  • 02:00 : Khroub U210 - 0CA Batna U210
  • 02:00 : Koléa U210 - 0Merouana U210
  • 02:00 : RC Relizane U210 - 0USMM Hadjout U210
  • 02:00 : Saida U210 - 0Olympique Medea U210
  • 02:00 : Tlemcen U210 - 0Bordj Bou Arreridj U210
  • 02:00 : US Chaouia U210 - 0Amal Bou Saada U210
  • 18:45 : Universidad Catolica0 - 0Independiente Del Valle0
  • 21:00 : LDU Loja0 - 0Barcelona SC0
  • 23:00 : River Plate0 - 0Aucas0
  • 23:00 : UES0 - 0Atletico Marte0
  • 11:45 : FC Levadia Tallinn0 - 1Nomme JK Kalju4
  • 13:30 : JK Sillamae Kalev3 - 3FC Flora Tallinn3
  • 15:15 : Viljandi JK Tulevik0 - 0Parnu Linnameeskond0
  • 17:00 : JK Tammeka Tartu0 - 0Tallinna Kalev0
  • 18:45 : Narva Trans0 - 0FC Flora Tallinn II0
  • 20:30 : Paide Linnameeskond0 - 0Tallinna Infonet0
  • 16:30 : AS Sale0 - 0Kasba Tadla0
  • 16:30 : Racing De Casablanca0 - 0Mouloudia Oujda0
  • 16:30 : Raja Beni Mellal0 - 0Wydad Fes0
  • 16:30 : Temara0 - 0Chabab Houara0
  • 16:30 : Union Ait Melloul0 - 0Ittihad Tanger0
  • 17:00 : JSM Laayoune0 - 0Widad Temara0
  • 16:30 : Chabab Atlas Khenifra0 - 0Difaa El Jadida0
  • 17:00 : Moghreb Tetouan0 - 0FAR Rabat0
  • 20:30 : Chabab Rif Hoceima0 - 0Hassania Agadir0
  • 16:00 : Palokan Riento (K)0 - 0JyPK (K)0
  • 17:30 : Marseille0 - 0Evian TG0
  • 21:00 : Lens0 - 0Bastia0
  • 21:00 : Lorient0 - 0Montpellier0
  • 21:00 : Metz0 - 0Nice0
  • 21:00 : Nantes0 - 0Lille0
  • 21:00 : Toulouse0 - 0Reims0
  • 15:00 : Auxerre0 - 0Dijon0
  • 19:00 : Dinan-Lehon0 - 0Granville0
  • 19:00 : La Tour DAuvergne0 - 0Saint-Colomban Locmine0
  • 19:00 : Lannion0 - 0Stade Briochin0
  • 19:00 : Saint-Lo Manche0 - 0Sable FC0
  • 19:30 : Voltigeurs0 - 0Laval II0
  • 15:30 : Angers II0 - 0Avoine OCC0
  • 19:00 : La Roche0 - 0Tours II0
  • 19:00 : St-Pryve St-Hilaire0 - 0Bressuire0
  • 19:30 : Chatellerault0 - 0Le Poire-Sur-Vie II0
  • 20:00 : Chauray0 - 0Le Mans FC0
  • 20:00 : Thouars0 - 0Chateauroux II0
  • 20:00 : USSA Vertou0 - 0Cholet0
  • 15:30 : Le Havre II0 - 0Amiens SC II0
  • 19:00 : Chartres0 - 0Caen II0
  • 19:00 : Gonfreville0 - 0Bastia II0
  • 19:00 : Poissy0 - 0Sainte-Genevieve0
  • 19:00 : Aulnoye0 - 0Grande-Synthe0
  • 19:00 : Noisy-le-Sec0 - 0UJA Maccabi0
  • 19:00 : Villemomble Sports0 - 0Valenciennes II0
  • 15:30 : Nancy II0 - 0Amneville0
  • 17:00 : FCSR Haguenau0 - 0Illzach Modenheim0
  • 18:00 : Auxerre II0 - 0Biesheim0
  • 19:00 : Colmar II0 - 0Forbach0
  • 19:00 : RC Epernay Champagne0 - 0Saint-Louis Neuweg0
  • 19:00 : Sarreguemines0 - 0Schiltigheim0
  • 19:00 : Thaon0 - 0Riviere-De-Corps0
  • 17:00 : Pontarlier0 - 0Evian TG II0
  • 18:00 : Andrezieux0 - 0Louhans-Cuiseaux0
  • 18:00 : Le Puy0 - 0Cournon0
  • 19:00 : Bourgoin-Jallieu0 - 0Clermont II0
  • 19:00 : Dijon II0 - 0Vaulx0
  • 19:00 : Gueugnon0 - 0Bourges0
  • 19:00 : Selongey0 - 0Besançon0
  • 15:30 : FA Ile Rousse Monticello0 - 0Aubagne0
  • 16:00 : ES Pennoise0 - 0Uzes Pont du Gard0
  • 17:00 : Arles II0 - 0Nimes II0
  • 17:30 : Aix les Bains0 - 0Chambery0
  • 20:00 : Olympique Ales0 - 0Echirolles0
  • 19:00 : Agde0 - 0Fabregues0
  • 19:00 : Aurillac0 - 0Villenave0
  • 19:00 : Bassin d Arcachon0 - 0Les Genets DAnglet0
  • 19:00 : Blagnac0 - 0Balma0
  • 20:00 : Bayonne0 - 0Rodeo Fc Toulouse0
  • 20:30 : Angouleme0 - 0Bergerac0
  • 19:00 : Amiens AC0 - 0Lens II0
  • 19:00 : Arras0 - 0Lille II0
  • 19:00 : Calais0 - 0Paris SG II0
  • 19:00 : Dieppe0 - 0Beauvais0
  • 19:00 : Roye-Noyon0 - 0Mantes0
  • 19:00 : Sannois-St-Gratien 0 - 0Ivry0
  • 19:00 : Sedan0 - 0Quevilly0
  • 20:00 : Romorantin0 - 0Iris Club De Croix0
  • 17:00 : Jura Sud0 - 0Belfort0
  • 17:00 : Mulhouse0 - 0Montceau0
  • 17:00 : Sarre-Union0 - 0Saint-Etienne II0
  • 17:00 : Yzeure0 - 0Viry-Chatillon0
  • 19:00 : Aubervilliers0 - 0Sochaux II0
  • 19:00 : Troyes II0 - 0Raon-LEtape0
  • 19:30 : Moulins0 - 0Metz II0
  • 17:00 : Lyon II0 - 0Saint-Priest0
  • 19:00 : Hyeres0 - 0Lyon-Duchere0
  • 19:00 : Martigues0 - 0Le Pontet0
  • 19:00 : Monaco II0 - 0Sete0
  • 19:00 : Monts Or Azergues0 - 0Montpellier II0
  • 19:00 : Nice II0 - 0Beziers0
  • 19:00 : Rodez Aveyron0 - 0Grenoble0
  • 19:00 : Villefranche0 - 0Marignane0
  • 19:00 : Lorient II0 - 0Stade Bordelais0
  • 19:00 : Nantes II0 - 0Limoges0
  • 19:30 : Concarneau0 - 0Tarbes0
  • 19:30 : Fontenay0 - 0Vitre0
  • 19:30 : Les Herbiers0 - 0Pontivy0
  • 19:30 : Trelissac0 - 0Saint-Malo0
  • 20:00 : Mont-De-Marsan0 - 0Bordeaux II0
  • 20:00 : Pau0 - 0Plabennec0
  • 16:00 : Strasbourg U190 - 0Evian TG U190
  • 16:00 : Ajaccio U190 - 0Nice U190
  • 16:00 : Cannes U190 - 0Marseille U190
  • 01:00 : Le Geldar0 - 0Macouria0
  • 21:00 : EF Iracoubo0 - 0Remire0
  • 21:00 : Kourou FC0 - 0Grand Santi0
  • 21:00 : Matoury0 - 0CSC Cayenne0
  • 21:00 : Sinnamary0 - 0Cosma0
  • 16:00 : Mold Alexandra0 - 0Rhayader Town0
  • 16:00 : Penycae0 - 0Llandudno FC0
  • 16:30 : Buckley Town0 - 0Caernarfon Town0
  • 16:30 : Conwy Borough0 - 0Guilsfield0
  • 16:30 : Flint Town United0 - 0Caersws0
  • 16:30 : Llandrindod Wells0 - 0Holyhead Hotspur FC0
  • 16:30 : Llanidloes Town0 - 0Rhydymwyn0
  • 16:30 : Porthmadog0 - 0Denbigh Town0
  • 16:00 : Aberdare Town0 - 0Penybont0
  • 16:00 : Cardiff MU0 - 0Ton Pentre0
  • 16:00 : Haverfordwest County0 - 0Goytre0
  • 16:00 : Monmouth Town0 - 0Cambrian & Clydach0
  • 16:00 : Porth0 - 0Afan Lido0
  • 16:30 : Connahs Quay0 - 0Cefn Druids0
  • 16:30 : The New Saints0 - 0Port Talbot Town0
  • 17:30 : Armed Forces0 - 0Gambia Ports Authority0
  • 17:30 : Bakau United0 - 0Real De Banjul0
  • 17:30 : Banjul0 - 0Bombada0
  • 17:00 : Bechem United0 - 0Hearts of Oak0
  • 17:00 : Berekum Chelsea0 - 0Feyenoord Gana0
  • 17:00 : Great Olympics0 - 0Aduana Stars0
  • 17:00 : Heart of Lions0 - 0Hasaacas FC0
  • 17:00 : Liberty Professionals0 - 0Wa All Stars0
  • 17:00 : Medeama0 - 0Ashanti Gold0
  • 17:00 : New Edubiase0 - 0Brong Ahafo Stars0
  • 01:30 : CA Penarol2 - 2Lanus8
  • 02:00 : DC United1 - 1Orlando City4
  • 02:30 : Adelaide Blue Eagles6 - 1Adelaide Comets4
  • 03:00 : Cesar Vallejo0 - 0Millonarios0
  • 03:30 : Universidad San Martin0 - 0Froebel Ayacucho0
  • 06:30 : Eastern United0 - 5West Torrens Birkalla4
  • 06:30 : Modbury Jets0 - 2Western Strikers4
  • 09:00 : Logan Lightning0 - 4Brisbane Strikers4
  • 12:00 : Slovan Liberec2 - 1Slovan Liberec4
  • 12:30 : Senica4 - 2Opava4
  • 13:00 : Hradec Kralove0 - 0Znojmo0
  • 14:00 : Elfsborg1 - 0FC Nordsjaelland2
  • 14:00 : Greuther Fürth1 - 1Bochum2
  • 14:00 : Györi ETO1 - 0Slovacko3
  • 14:00 : Szigetszentmiklos1 - 1Ujpest2
  • 14:30 : Kickers Offenbach0 - 1Kaiserslautern1
  • 14:30 : Nürnberg0 - 1Viktoria Plzen1
  • 15:00 : Domzale0 - 0Istra 19610
  • 15:00 : Fortuna Düsseldorf0 - 0Meppen0
  • 15:00 : Grasshoppers0 - 0Wohlen0
  • 15:00 : Hacken0 - 0Helsingborgs IF0
  • 15:00 : Halmstad0 - 0Kalmar0
  • 15:00 : Karlsruher SC0 - 0FSV Frankfurt0
  • 15:00 : LASK Linz0 - 0Spartak Trnava0
  • 15:00 : Union Berlin0 - 0Esbjerg0
  • 15:00 : Universitatea Craiova0 - 0Pogon Szczecin0
  • 15:30 : Chiasso0 - 0Sion0
  • 16:00 : Koper0 - 0Hajduk Split0
  • 16:00 : Lugano0 - 0Luzern0
  • 16:00 : Rapid Wien0 - 0CSKA Sofia0
  • 16:00 : St. Pauli0 - 0Silkeborg IF0
  • 16:30 : Athlone Town0 - 0Cork City0
  • 17:00 : Locarno0 - 0Young Boys0
  • 17:00 : Odds BK0 - 0Vestsjaelland0
  • 17:00 : Rijeka0 - 0Dnipro Dnipropetrovsk0
  • 17:00 : Suwon Bluewings0 - 0Atletico Paranaense0
  • 17:00 : Thun0 - 0Servette0
  • 18:30 : RB Leipzig0 - 0Aalen0
  • 18:30 : Spartak Moscow0 - 0Ludogorets Razgrad0
  • 19:00 : Steaua Bucarest0 - 0Sturm Graz0
  • 20:00 : Start0 - 0Aalborg0
  • 13:00 : Royal Wahingdoh0 - 4Bengaluru4
  • 02:00 : Dempo U190 - 0AIFF U190
  • 17:30 : Jong Ajax0 - 0Den Bosch0
  • 20:45 : De Graafschap0 - 0FC Oss0
  • 15:30 : Eemdijk0 - 0Almkerk0
  • 15:30 : JSV0 - 0Roda 46 (Zat)0
  • 15:30 : LRC0 - 0Benschop0
  • 15:30 : Roda Boys0 - 0SVL0
  • 15:30 : WNC0 - 0VVZ 490
  • 15:30 : Zuidvogels0 - 0De Meern (Zat)0
  • 16:00 : DTS Ede0 - 0Lienden (zat)0
  • 15:30 : ARC0 - 0Zwaluwen 1930 Hoorn0
  • 15:30 : Deltasport0 - 0Sportlust 460
  • 15:30 : Forum Sport0 - 0Haaglandia (Zat)0
  • 15:30 : Nootdorp0 - 0DSO0
  • 15:30 : Swift0 - 0HBOK0
  • 15:30 : Valken 680 - 0HVC 100
  • 15:30 : Voorschoten 970 - 0GHC0
  • 15:30 : Bolnes0 - 0Sliedrecht0
  • 15:30 : Brielle0 - 0Klundert0
  • 15:30 : Dinteloord0 - 0Heinenoord0
  • 15:30 : Heerjansdam0 - 0Rijsoord0
  • 15:30 : Nieuw Lekkerland0 - 0Alexandria 660
  • 16:00 : Oranje Wit0 - 0VVGZ0
  • 16:00 : Pelikaan0 - 0Alblasserdam0
  • 15:30 : ASC Nieuwland0 - 0Horst0
  • 15:30 : ASV Dronten0 - 0DETO0
  • 15:30 : KHC0 - 0Berkum0
  • 15:30 : Sparta Enschede0 - 0DOS Kampen0
  • 15:45 : DOS 370 - 0Nunspeet0
  • 16:00 : FC Zutphen0 - 0Go Ahead0
  • 16:00 : Vroomshoopse Boys0 - 0SDV Barneveld0
  • 15:30 : Balk0 - 0LTC0
  • 15:30 : Buitenpost0 - 0DZOH0
  • 15:30 : CVV Viboa0 - 0Broekster Boys0
  • 15:30 : Olde Veste 540 - 0BCV0
  • 15:30 : PKC 830 - 0Omlandia0
  • 16:00 : HZVV0 - 0VEV 670
  • 16:00 : Oranje Nassau0 - 0SV Bedum0
  • 18:00 : DEM0 - 0De Kennemers0
  • 19:00 : SV Someren0 - 0NWC0
  • 19:30 : PSV Eindhoven0 - 0Willem II0
  • 20:45 : Excelsior0 - 0NAC Breda0
  • 20:45 : Groningen0 - 0Go Ahead Eagles0
  • 21:45 : Twente0 - 0Cambuur0
  • 15:30 : AZ U190 - 0Feyenoord U190
  • 15:30 : Twente U190 - 0Ajax U190
  • 16:00 : ADO Den Haag U190 - 0NEC / OSS U190
  • 15:30 : NSC0 - 0RKAV Volendam0
  • 15:30 : ODIN 590 - 0DOVO Veenendaal0
  • 15:30 : SDC Putten0 - 0Jodan Boys0
  • 15:30 : SteDoCo0 - 0Breukelen0
  • 15:30 : VV Montfoort0 - 0DFS0
  • 16:00 : Bennekom0 - 0Huizen0
  • 16:00 : VVA 710 - 0Achilles Veen0
  • 15:30 : FC s-Gravenzande0 - 0SHO0
  • 15:30 : Kloetinge0 - 0Smitshoek0
  • 15:30 : RVVH0 - 0Ter Leede0
  • 15:30 : Spijkenisse0 - 0Rijnvogels0
  • 16:00 : Noordwijk0 - 0ASWH0
  • 16:00 : Quick Boys0 - 0Zwaluwen Vlaardingen0
  • 16:00 : Xerxes DZB0 - 0Katwijk0
  • 15:30 : ACV0 - 0VV AZSV0
  • 15:30 : DVS 330 - 0SVZW0
  • 15:30 : Excelsior 310 - 0Urk0
  • 15:30 : Flevo Boys0 - 0AGOVV Apeldorn0
  • 15:30 : Harkemase Boys0 - 0WVF0
  • 15:30 : Staphorst0 - 0Drachtster Boys0
  • 15:30 : WHC0 - 0VVOG0
  • 21:00 : SC NEC0 - 0ROHDA Raalte0
  • 12:30 : Wartburgia II (K)0 - 0IJzendijke (K)0
  • 13:00 : Oostkapelle (K)0 - 0SVS (K)0
  • 13:30 : Reiger Boys II (K)0 - 0Sporting 70 (K)0
  • 13:30 : Ter Leede II (K)0 - 0Smerdiek (K)0
  • 16:00 : Berkel (K)0 - 0DSS (K)0
  • 16:00 : VVIJ (K)0 - 0SteDoCo (K)0
  • 17:30 : Jong ADO Den Haag (K)0 - 0Delta Sports (K)0
  • 15:30 : Be Quick Dokkum (K)0 - 0HZVV (K)0
  • 15:30 : Lycurgus (K)0 - 0ONS Sneek (K)0
  • 15:45 : AZSV (K)0 - 0Stiens (K)0
  • 16:00 : Be Quick 28 II (K)0 - 0ASC 62 (K)0
  • 16:00 : MSC (K)0 - 0OZC (K)0
  • 16:00 : SVZW (K)0 - 0HTC (K)0
  • 14:15 : Saestum II (K)0 - 0Knickerbockers (K)0
  • 14:45 : Barendrecht (K)0 - 0VV Heerenveen (K)0
  • 15:00 : Klarenbeek (K)0 - 0CVV Zwervers (K)0
  • 15:30 : SSS (K)0 - 0Odysseus 91 (K)0
  • 15:45 : Heerenveense Boys (K)0 - 0RVVH (K)0
  • 18:00 : Be Quick 28 (K)0 - 0VIOD (K)0
  • 15:30 : BVV Barendrecht0 - 0Hoek0
  • 15:30 : GVVV0 - 0Lisse0
  • 15:30 : HHC Hardenberg0 - 0Excelsior Maassluis0
  • 15:30 : Rijnsburgse Boys0 - 0Sparta Nijkerk0
  • 15:30 : Scheveningen0 - 0Genemuiden0
  • 16:00 : Ajax Amateurs0 - 0Capelle0
  • 16:00 : ONS Sneek0 - 0Ijsselmeervogels0
  • 16:00 : SV Spakenburg0 - 0Kozakken Boys0
  • 22:00 : CD Victoria0 - 0Vida0
  • 08:30 : Eastern AA3 - 0Yuen Long4
  • 17:00 : Barnsley0 - 0Port Vale0
  • 17:00 : Bradford0 - 0Colchester0
  • 17:00 : Chesterfield0 - 0Doncaster Rovers0
  • 17:00 : Coventry0 - 0Rochdale0
  • 17:00 : Crawley0 - 0Preston0
  • 17:00 : Crewe Alexandra0 - 0Milton Keynes Dons0
  • 17:00 : Leyton Orient0 - 0Scunthorpe United0
  • 17:00 : Oldham Athletic0 - 0Notts County0
  • 17:00 : Peterborough United0 - 0Yeovil0
  • 17:00 : Sheffield United0 - 0Swindon Town0
  • 17:00 : Accrington Stanley0 - 0Northampton Town0
  • 17:00 : Burton Albion0 - 0Bury0
  • 17:00 : Carlisle United0 - 0Mansfield Town0
  • 17:00 : Dagenham & Redbridge0 - 0Cheltenham Town0
  • 17:00 : Exeter City0 - 0Tranmere0
  • 17:00 : Hartlepool United0 - 0Plymouth Argyle0
  • 17:00 : Luton Town0 - 0Cambridge United0
  • 17:00 : Morecambe0 - 0AFC Wimbledon0
  • 17:00 : Newport County0 - 0Shrewsbury0
  • 17:00 : Southend United0 - 0York City0
  • 17:00 : Stevenage0 - 0Oxford United0
  • 17:00 : Wycombe Wanderers0 - 0Portsmouth0
  • 14:15 : Brentford0 - 0Middlesbrough1
  • 14:30 : Huddersfield Town1 - 1Leeds United1
  • 17:00 : Birmingham0 - 0Norwich City0
  • 17:00 : Blackburn Rovers0 - 0Fulham0
  • 17:00 : Blackpool0 - 0Brighton0
  • 17:00 : Bolton Wanderers0 - 0Wolverhampton0
  • 17:00 : Cardiff City0 - 0Derby County0
  • 17:00 : Charlton Athletic0 - 0Rotherham United0
  • 17:00 : Ipswich Town0 - 0Wigan Athletic0
  • 17:00 : Nottingham Forest0 - 0Millwall0
  • 17:00 : Reading0 - 0Sheffield Wednesday0
  • 17:00 : Altrincham0 - 0Aldershot Town9
  • 17:00 : Braintree Town0 - 0Macclesfield Town9
  • 17:00 : Dartford0 - 0Bristol Rovers0
  • 17:00 : Forest Green Rovers0 - 0Nuneaton Town0
  • 17:00 : Grimsby Town0 - 0AFC Telford United0
  • 17:00 : Halifax Town0 - 0Barnet9
  • 17:00 : Kidderminster Harriers0 - 0Eastleigh9
  • 17:00 : Lincoln City0 - 0Dover Athletic0
  • 17:00 : Southport0 - 0Gateshead0
  • 17:00 : Welling United0 - 0Chester0
  • 17:00 : Woking0 - 0Alfreton Town0
  • 17:00 : Wrexham0 - 0Torquay United0
  • 17:00 : Bishops Stortford0 - 0Staines Town0
  • 17:00 : Boreham Wood0 - 0Basingstoke Town0
  • 17:00 : Bromley0 - 0Havant & Waterlooville0
  • 17:00 : Chelmsford City0 - 0Whitehawk0
  • 17:00 : Eastbourne Borough0 - 0Bath City0
  • 17:00 : Gosport Borough0 - 0Ebbsfleet United0
  • 17:00 : Maidenhead United0 - 0Concord Rangers0
  • 17:00 : Sutton United0 - 0Farnborough0
  • 17:00 : Wealdstone0 - 0Hayes & Yeading0
  • 17:00 : Weston-super-Mare0 - 0Hemel Hempstead Town0
  • 17:00 : Barrow0 - 0Brackley Town0
  • 17:00 : Boston United0 - 0Stockport County0
  • 17:00 : Colwyn Bay0 - 0Hednesford Town0
  • 17:00 : Fylde0 - 0Chorley0
  • 17:00 : Gainsborough Trinity0 - 0Harrogate Town0
  • 17:00 : Gloucester City0 - 0Lowestoft Town0
  • 17:00 : Guiseley0 - 0Hyde0
  • 17:00 : Leamington0 - 0Solihull Moors0
  • 17:00 : North Ferriby United0 - 0Worcester City0
  • 17:00 : Oxford City0 - 0Tamworth0
  • 17:00 : Stalybridge Celtic0 - 0Bradford Park Avenue0
  • 16:00 : Clevedon Town0 - 0Wimborne Town0
  • 17:00 : Bishops Cleeve0 - 0Bridgwater Town0
  • 17:00 : Didcot Town0 - 0Stratford Town0
  • 17:00 : Evesham United0 - 0Merthyr Town0
  • 17:00 : Fleet Town0 - 0Yate Town0
  • 17:00 : Larkhall Athletic0 - 0AFC Totton0
  • 17:00 : Mangotsfield United0 - 0Bashley0
  • 17:00 : North Leigh0 - 0Swindon Supermarine0
  • 17:00 : Sholing0 - 0Cinderford Town0
  • 17:00 : Taunton Town0 - 0Shortwood United0
  • 17:00 : Wantage Town0 - 0Tiverton Town0
  • 17:00 : AFC Hayes0 - 0Aylesbury FC0
  • 17:00 : Aylesbury United0 - 0Potters Bar Town0
  • 17:00 : Barton Rovers0 - 0Uxbridge0
  • 17:00 : Beaconsfield SYCOB0 - 0Hanwell Town0
  • 17:00 : Egham Town0 - 0Chalfont St Peter0
  • 17:00 : Kettering Town0 - 0Leighton Town0
  • 17:00 : Marlow0 - 0Godalming Town0
  • 17:00 : North Greenford United0 - 0Bedworth United0
  • 17:00 : Northwood0 - 0Daventry Town0
  • 17:00 : Royston Town0 - 0Bedford Town0
  • 17:00 : St Ives Town0 - 0Rugby Town0
  • 14:45 : Three Bridges0 - 0Guernsey0
  • 17:00 : Corinthian-Casuals0 - 0Carshalton Athletic0
  • 17:00 : East Grinstead Town0 - 0Whyteleafe0
  • 17:00 : Horsham0 - 0Redhill0
  • 17:00 : Hythe Town0 - 0Faversham Town0
  • 17:00 : Merstham0 - 0Hastings United0
  • 17:00 : Sittingbourne0 - 0Ramsgate0
  • 17:00 : Tooting & Mitcham United0 - 0Burgess Hill Town0
  • 17:00 : Walton & Hersham0 - 0Folkestone Invicta0
  • 17:00 : Whitstable Town0 - 0Chipstead0
  • 17:00 : Worthing0 - 0Walton Casuals0
  • 17:00 : Aveley0 - 0Cray Wanderers0
  • 17:00 : Barkingside0 - 0Thurrock0
  • 17:00 : Brentwood Town0 - 0AFC Sudbury0
  • 17:00 : Chatham Town0 - 0Burnham Ramblers0
  • 17:00 : Cheshunt0 - 0Brightlingsea Regent0
  • 17:00 : Dereham Town0 - 0Tilbury0
  • 17:00 : Great Wakering Rovers0 - 0Ware0
  • 17:00 : Harlow Town0 - 0Heybridge Swifts0
  • 17:00 : Maldon & Tiptree0 - 0Needham Market0
  • 17:00 : Romford0 - 0Soham Town Rangers0
  • 17:00 : Thamesmead Town0 - 0Wroxham0
  • 17:00 : Waltham Abbey0 - 0Redbridge0
  • 17:00 : Coalville Town0 - 0Brigg Town0
  • 17:00 : Loughborough Dynamo0 - 0Leek Town0
  • 17:00 : Market Drayton Town0 - 0Rainworth Miners0
  • 17:00 : Mickleover Sports0 - 0Chasetown0
  • 17:00 : Newcastle Town0 - 0Spalding United0
  • 17:00 : Norton United0 - 0Carlton Town0
  • 17:00 : Stocksbridge Park0 - 0Stafford Rangers0
  • 17:00 : Sutton Coldfield Town0 - 0Lincoln United0
  • 17:00 : Tividale0 - 0Romulus0
  • 16:30 : Burscough0 - 0Scarborough Athletic0
  • 17:00 : Bamber Bridge0 - 0Padiham0
  • 17:00 : Clitheroe0 - 0Ossett Albion0
  • 17:00 : Droylsden0 - 0Brighouse Town0
  • 17:00 : Harrogate Railway0 - 0Prescot Cables0
  • 17:00 : Lancaster City0 - 0New Mills0
  • 17:00 : Mossley0 - 0Farsley AFC0
  • 17:00 : Ossett Town0 - 0Northwich Victoria0
  • 17:00 : Radcliffe Borough0 - 0Kendal Town0
  • 17:00 : Salford City0 - 0Darlington 18830
  • 17:00 : Spennymoor Town0 - 0Warrington Town0
  • 17:00 : Arlesey Town0 - 0Poole Town0
  • 17:00 : Bideford0 - 0Slough Town0
  • 17:00 : Biggleswade Town0 - 0Hereford United9
  • 17:00 : Cambridge City0 - 0Frome Town0
  • 17:00 : Chesham United0 - 0Cirencester Town0
  • 17:00 : Chippenham Town0 - 0Dunstable Town0
  • 17:00 : Hungerford Town0 - 0Dorchester Town0
  • 17:00 : Paulton Rovers0 - 0Corby Town0
  • 17:00 : Redditch United0 - 0Hitchin Town0
  • 17:00 : St. Neots Town0 - 0Banbury United0
  • 17:00 : Truro City0 - 0Burnham0
  • 17:00 : Weymouth0 - 0Histon0
  • 17:00 : AFC Hornchurch0 - 0VCD Athletic0
  • 17:00 : Bognor Regis Town0 - 0Billericay Town0
  • 17:00 : Canvey Island0 - 0Tonbridge Angels0
  • 17:00 : Dulwich Hamlet0 - 0Grays Athletic0
  • 17:00 : Enfield Town0 - 0Metropolitan Police0
  • 17:00 : Harrow Borough0 - 0Wingate & Finchley0
  • 17:00 : Kingstonian0 - 0Maidstone United0
  • 17:00 : Leatherhead0 - 0Bury Town0
  • 17:00 : Leiston0 - 0Hampton & Richmond0
  • 17:00 : Lewes0 - 0East Thurrock United0
  • 17:00 : Peacehaven & Telscombe0 - 0Hendon0
  • 17:00 : Witham Town0 - 0Margate0
  • 17:00 : Ashton United0 - 0Nantwich Town0
  • 17:00 : Blyth Spartans0 - 0Barwell0
  • 17:00 : Buxton0 - 0Ramsbottom United0
  • 17:00 : Marine0 - 0Kings Lynn Town0
  • 17:00 : Stourbridge0 - 0Matlock Town0
  • 17:00 : Trafford0 - 0Curzon Ashton0
  • 17:00 : United of Manchester0 - 0Ilkeston0
  • 17:00 : Whitby Town0 - 0Rushall Olympic0
  • 17:00 : Witton Albion0 - 0Skelmersdale United0
  • 17:00 : Workington0 - 0Grantham Town0
  • 13:00 : Manchester United U180 - 0Blackburn Rovers U180
  • 13:00 : Newcastle United U180 - 0Manchester City U180
  • 14:00 : Bolton Wanderers U180 - 0Sunderland U180
  • 15:00 : Middlesbrough U180 - 0Derby County U180
  • 13:00 : Arsenal U180 - 0West Ham United U180
  • 13:00 : Aston Villa U180 - 0Chelsea U180
  • 13:00 : Fulham U180 - 0Southampton U180
  • 14:00 : Brighton & Hove Alb. U180 - 0Tottenham Hotspur U180
  • 14:00 : Norwich City U180 - 0Leicester City U180
  • 14:00 : Reading U180 - 0West Bromwich Albion U180
  • 14:45 : Hull City0 - 0Newcastle United1
  • 17:00 : Crystal Palace0 - 0Everton0
  • 17:00 : Liverpool0 - 0West Ham United0
  • 17:00 : Manchester United0 - 0Leicester City0
  • 17:00 : Stoke City0 - 0Queens Park Rangers0
  • 17:00 : Sunderland0 - 0Burnley0
  • 17:00 : West Bromwich0 - 0Tottenham0
  • 19:30 : Chelsea0 - 0Manchester City0
  • 02:00 : Barnsley U180 - 0Coventry City U180
  • 02:00 : Charlton Athletic U180 - 0Brentford U180
  • 02:00 : Crystal Palace U180 - 0Millwall U180
  • 02:00 : Ipswich Town U180 - 0Bristol City U180
  • 02:00 : Queens Park Rangers U180 - 0Cardiff City U180
  • 02:00 : Sheffield Wednesday U180 - 0Nottingham Forest U180
  • 02:00 : Swansea City U180 - 0Colchester United U180
  • 17:00 : Birmingham City U180 - 0Sheffield United U180
  • 21:00 : Castlebar Celtic (K)0 - 0Wexford Youths (K)0
  • 17:00 : Airdrieonians0 - 0Brechin City0
  • 17:00 : Ayr United0 - 0Dunfermline Athletic0
  • 17:00 : Forfar Athletic0 - 0Morton0
  • 17:00 : Peterhead0 - 0Stenhousemuir0
  • 17:00 : Stranraer0 - 0Stirling Albion0
  • 17:00 : Albion Rovers0 - 0Queens Park0
  • 17:00 : Arbroath0 - 0East Fife0
  • 17:00 : Berwick Rangers0 - 0Elgin City0
  • 17:00 : East Stirlingshire0 - 0Clyde0
  • 17:00 : Montrose0 - 0Annan Athletic0
  • 17:00 : Cowdenbeath0 - 0Queen of South0
  • 17:00 : Falkirk0 - 0Dumbarton0
  • 17:00 : Hibernian0 - 0Raith Rovers0
  • 17:00 : Livingston0 - 0Rangers9
  • 19:30 : Alloa Athletic0 - 0Hearts0
  • 16:00 : Coldstream0 - 0Spartans II0
  • 16:00 : Craigroyston0 - 0Civil Service Strollers0
  • 16:00 : Lothian Hutchison0 - 0Easthouses Lily0
  • 16:00 : Tynecastle0 - 0Leith Athletic0
  • 17:00 : Cove Rangers0 - 0Inverurie Loco Works0
  • 17:00 : Deveronvale0 - 0Formartine United0
  • 17:00 : Fort William0 - 0Forres Mechanics0
  • 17:00 : Fraserburgh0 - 0Clachnacuddin0
  • 17:00 : Keith0 - 0Buckie Thistle0
  • 17:00 : Nairn County0 - 0Brora Rangers0
  • 17:00 : Rothes0 - 0Wick Academy0
  • 17:00 : Strathspey Thistle0 - 0Lossiemouth0
  • 17:00 : Turriff United0 - 0Huntly0
  • 16:00 : Dalbeattie Star0 - 0East Kilbride0
  • 16:00 : Whitehill Welfare0 - 0Edinburgh City0
  • 17:00 : Stirling University0 - 0BSC Glasgow0
  • 17:00 : Dundee United0 - 0Aberdeen0
  • 17:00 : Celtic0 - 0Kilmarnock9
  • 17:00 : Dundee FC0 - 0Hamilton0
  • 17:00 : Dundee United0 - 0Aberdeen9
  • 17:00 : Inverness C.T.0 - 0Ross County0
  • 17:00 : Motherwell0 - 0St. Johnstone0
  • 19:00 : Albacete0 - 0Tenerife0
  • 19:00 : Ponferradina0 - 0Sporting Gijon0
  • 19:00 : Sabadell0 - 0Barcelona II0
  • 19:15 : Numancia0 - 0Real Betis0
  • 21:00 : Leganes0 - 0UE Llagostera0
  • 21:00 : Mirandes0 - 0Racing Santander0
  • 22:00 : Las Palmas0 - 0Mallorca0
  • 18:00 : Atletico Astorga0 - 0Celta Vigo II0
  • 17:00 : Athletic Bilbao II0 - 0Socuellamos0
  • 18:00 : Amorebieta0 - 0Leioa0
  • 17:00 : Zaragoza II0 - 0Reus Deportiu0
  • 19:00 : Huracan Valencia0 - 0Alcoyano0
  • 19:00 : Villarreal II0 - 0LHospitalet0
  • 19:00 : Espanyol II0 - 0Cornella0
  • 20:15 : Lucena0 - 0Melilla0
  • 17:30 : Aurrera Vitoria (K)0 - 0DNS de Belen (K)0
  • 19:00 : CD Marino (K)0 - 0SD Reocín (K)0
  • 19:00 : San Gabriel II (K)0 - 0LEstartit (K)0
  • 02:00 : Aguilas De Las Palmas (K)0 - 0Colegio Norte Viera (K)0
  • 02:00 : Costa Ayala (K)0 - 05 Continentes (K)0
  • 02:00 : Firgas (K)0 - 0UD Las Torres (K)0
  • 02:00 : Montana Alta (K)0 - 0Arbol Bonito (K)0
  • 02:00 : Tagoror (K)0 - 0Achaman (K)0
  • 02:00 : Union Viera (K)0 - 0Las Majoreras (K)0
  • 12:45 : Real Sociedad (K)1 - 1Athletic Club (K)4
  • 17:45 : Transportes Alcaine (K)0 - 0Levante (K)0
  • 17:00 : Real Madrid0 - 0Real Sociedad0
  • 19:00 : Eibar0 - 0Atletico Madrid0
  • 21:00 : Granada0 - 0Elche0
  • 23:00 : Celta Vigo0 - 0Cordoba0
  • 19:30 : Deportivo La Coruna II0 - 0Pontevedra0
  • 17:30 : Cadiz II0 - 0Gerena0
  • 19:30 : San Roque de Cadiz0 - 0Atletico Sanluqueno0
  • 17:00 : Llosetense0 - 0Collerense0
  • 17:00 : Manacor0 - 0Campos0
  • 17:00 : Poblense0 - 0Platges de Calvia0
  • 17:30 : Mercadal0 - 0Montuiri0
  • 17:30 : Son Cladera0 - 0Alaro0
  • 18:00 : Union Viera0 - 0Lanzarote0
  • 18:45 : Union Sur Yaiza0 - 0RS San Jose0
  • 19:00 : Santa Ursula0 - 0Mensajero0
  • 21:30 : Ibarra0 - 0Tenerife II0
  • 17:00 : Real Murcia II0 - 0EG El Palmar0
  • 19:00 : UP Plasencia0 - 0Diter Zafra0
  • 17:00 : Iruna0 - 0Izarra0
  • 17:00 : Pamplona0 - 0Subiza0
  • 17:30 : San Juan0 - 0Valtierrano0
  • 17:30 : Txantrea0 - 0Valle Egües0
  • 18:00 : Oberena0 - 0Cortes0
  • 18:30 : Burlades0 - 0Ardoi0
  • 18:00 : Oyonesa0 - 0Naxara0
  • 17:00 : Sarinena0 - 0CDJ Tamarite0
  • 19:00 : Roces0 - 0Atletico de Lugones0
  • 17:00 : Barreda0 - 0Cayon0
  • 18:00 : Atletico Albericia0 - 0Gama0
  • 18:30 : Revilla0 - 0Arenas de Frajanas0
  • 19:00 : Laredo0 - 0Buelna0
  • 17:00 : Oiartzun KE0 - 0Amurrio0
  • 18:00 : Durango0 - 0Aurrera de Vitoria0
  • 18:30 : Zamudio0 - 0Deportivo Alaves II0
  • 19:30 : Arenas de Getxo0 - 0Balmaseda0
  • 19:30 : Berio0 - 0Portugalete0
  • 17:00 : Torre Levante0 - 0Torrevieja0
  • 17:30 : Levante II0 - 0Acero0
  • 18:00 : Ribarroja0 - 0Paterna0
  • 17:00 : Burgos Promesas 20000 - 0Cultural Cebrerena0
  • 17:00 : La Virgen del Camino0 - 0Estructuras Tino0
  • 17:00 : Villaralbo0 - 0Numancia II0
  • 18:15 : Salmantino0 - 0Villa de Simancas0
  • 18:00 : Maracena0 - 0Atletico Malagueno0
  • 16:30 : Racing Santander U180 - 0Pontevedra U180
  • 17:00 : Verina U180 - 0Tropezon U180
  • 17:30 : Astur U180 - 0Celta de Vigo U180
  • 13:30 : Danok Bat U180 - 0Antiguoko U180
  • 17:00 : Deportivo Alaves U180 - 0Real Sociedad U180
  • 17:00 : Osasuna U180 - 0Logrones U180
  • 17:00 : Valvanera U180 - 0Barakaldo U180
  • 19:00 : Athletic Club U180 - 0Indartsu U180
  • 17:00 : Gimnastic Tarragona U180 - 0Huesca U180
  • 17:00 : Jabac i Terrassa U180 - 0Mercantil U180
  • 17:00 : Lleida U180 - 0Barcelona U180
  • 17:00 : San Francisco U180 - 0Cornella U180
  • 17:30 : Badalona U180 - 0Mallorca U180
  • 13:30 : Real Betis U180 - 0Santa Fe U180
  • 17:00 : Atletico Sanluqueno U180 - 0Malaga U180
  • 17:00 : Recreativo Huelva U180 - 0Goyu-Ryu U180
  • 19:30 : Los Molinos U180 - 0Cadiz U180
  • 17:00 : Alcobendas U180 - 0Union Adarve U180
  • 17:00 : Alcorcon U180 - 0Rayo Majadahonda U180
  • 17:00 : Atletico Madrid U180 - 0Puente Castro U180
  • 17:00 : Diocesano U180 - 0Leganes U180
  • 17:10 : Alcala U180 - 0Flecha Negra U180
  • 14:00 : Laguna U180 - 0Acodetti U180
  • 14:30 : Tenisca U180 - 0Tahiche U180
  • 14:30 : Vecindario U180 - 0Ofra U180
  • 15:00 : Juventud Maritima U180 - 0Sobradillo U180
  • 18:00 : Huracan U180 - 0Victoria U180
  • 17:00 : Guadalajara U180 - 0Atletico Madrileno U180
  • 17:00 : Roda U180 - 0Levante U180
  • 17:00 : Valencia U180 - 0Hercules U180
  • 19:45 : Hapoel Hod Hasharon0 - 0Maccabi Shaarayim0
  • 14:30 : Maccabi Umm Al Fahm0 - 0Hap Mejdel Krum0
  • 17:00 : Maccabi Haifa0 - 0Maccabi Petah Tikva0
  • 18:00 : Bnei Sakhnin0 - 0Hapoel Haifa0
  • 18:30 : Hapoel Petah Tikva0 - 0Maccabi Netanya0
  • 19:20 : Hapoel Beer Sheva0 - 0Hapoel Acre0
  • 10:45 : Hapoel Petah Tikva U190 - 1Beitar Nes Tubruk U194
  • 11:00 : Maccabi Haifa U193 - 0Hapoel Rishon LeZion U194
  • 11:00 : Maccabi Netanya U190 - 0Hapoel Raanana U190
  • 11:00 : Sektzia Nes Tziona U192 - 1Hapoel Haifa U194
  • 12:00 : Beitar Jerusalem U190 - 0Ashdod U190
  • 12:00 : Hapoel Beer Sheva U190 - 0Hapoel Tel Aviv U190
  • 12:00 : Hapoel Kiryat Shmona U190 - 0Hapoel Ramat Gan U190
  • 12:00 : Maccabi Tel Aviv U192 - 1Maccabi Petah Tikva U194
  • 16:00 : AlbinoLeffe DB0 - 0FeralpiSalo DB0
  • 16:00 : Alessandria DB0 - 0Renate DB0
  • 16:00 : Cremonese DB0 - 0Como DB0
  • 16:00 : Lumezzane DB0 - 0Pro Patria DB0
  • 16:00 : Novara DB0 - 0Savona DB0
  • 16:00 : Pavia DB0 - 0Monza DB0
  • 16:00 : Torino DB0 - 0Pro Piacenza DB0
  • 16:00 : Varese DB0 - 0GIANA Erminio DB0
  • 16:00 : Ancona 1905 DB0 - 0SPAL DB0
  • 16:00 : Bassano Virtus DB0 - 0Milan DB0
  • 16:00 : Gubbio DB0 - 0Venezia DB0
  • 16:00 : Pordenone DB0 - 0Mantova DB0
  • 16:00 : Real Vicenza DB0 - 0Forlì DB0
  • 16:00 : Santarcangelo DB0 - 0San Marino DB0
  • 16:00 : Südtirol DB0 - 0Reggiana DB0
  • 16:00 : Ascoli DB0 - 0Lucchese DB0
  • 16:00 : Benevento DB0 - 0Aversa Normanna DB0
  • 16:00 : Carrarese DB0 - 0Casertana DB0
  • 16:00 : L Aquila DB0 - 0Pescara DB0
  • 16:00 : Lupa Roma DB0 - 0Teramo DB0
  • 16:00 : Pistoiese DB0 - 0Tuttocuoio DB0
  • 16:00 : Pontedera DB0 - 0Pisa DB0
  • 16:00 : Prato DB0 - 0Grosseto DB0
  • 16:00 : Catanzaro DB0 - 0Savoia DB0
  • 16:00 : Foggia DB0 - 0Ischia Isolaverde DB0
  • 16:00 : Juve Stabia DB0 - 0Vigor Lamezia DB0
  • 16:00 : Melfi DB0 - 0Lecce DB0
  • 16:00 : Paganese DB0 - 0Messina DB0
  • 16:00 : Reggina DB0 - 0Nuova Cosenza DB0
  • 16:00 : Salernitana DB0 - 0Barletta DB0
  • 15:00 : Torres Calcio (K)0 - 0Pordenone (K)0
  • 15:30 : Bari (K)0 - 0Res Roma (K)0
  • 15:30 : Brescia (K)0 - 0Cuneo (K)0
  • 15:30 : Orobica (K)0 - 0Riviera di Romagna (K)0
  • 15:30 : Tavagnacco (K)0 - 0Mozzanica (K)0
  • 15:30 : Verona (K)0 - 0Firenze (K)0
  • 15:30 : Zaccaria (K)0 - 0Como 2000 (K)0
  • 15:30 : Lumezzane0 - 0Sassari Torres0
  • 17:00 : Cremonese0 - 0Novara0
  • 17:00 : Monza0 - 0Südtirol0
  • 20:30 : FeralpiSalo0 - 0Pavia0
  • 15:30 : Pistoiese0 - 0Reggiana0
  • 16:00 : Lucchese0 - 0Prato0
  • 17:00 : Ancona 19050 - 0Teramo0
  • 18:00 : Forli0 - 0Santarcangelo0
  • 18:00 : Pisa0 - 0Savona0
  • 15:30 : Ischia0 - 0Martina Franca0
  • 16:00 : Catanzaro0 - 0Melfi0
  • 16:00 : Foggia Calcio0 - 0Benevento0
  • 18:00 : Salernitana0 - 0Vigor Lamezia0
  • 20:30 : Reggina0 - 0Lecce0
  • 19:00 : Genoa0 - 0Fiorentina0
  • 21:45 : Roma0 - 0Empoli0
  • 16:00 : Bologna0 - 0Pescara0
  • 16:00 : Brescia0 - 0Virtus Entella0
  • 16:00 : Carpi0 - 0Crotone0
  • 16:00 : Catania0 - 0Perugia0
  • 16:00 : Cittadella0 - 0Trapani0
  • 16:00 : Pro Vercelli0 - 0Modena0
  • 16:00 : Ternana0 - 0Vicenza0
  • 16:00 : US Latina0 - 0Livorno0
  • 16:00 : Virtus Lanciano0 - 0Varese0
  • 15:30 : Carpi Prim.0 - 0Modena Prim.0
  • 15:30 : Sampdoria Prim.0 - 0Varese Prim.0
  • 15:30 : Virtus Lanciano Prim.0 - 0Atalanta Prim.0
  • 12:00 : Roma Prim.0 - 5Catania Prim.4
  • 12:30 : Bari Prim.2 - 0Lazio Prim.4
  • 15:30 : Empoli Prim.0 - 0Latina Prim.0
  • 15:30 : Frosinone Prim.0 - 0Avellino Prim.0
  • 15:30 : Livorno Prim.0 - 0Ternana Prim.0
  • 12:30 : Keflavik1 - 1FH Hafnarfjordur4
  • 15:15 : Haukar0 - 0UMF Selfoss0
  • 14:00 : Grotta1 - 2Vikingur Olafsvik2
  • 14:30 : FH (K)0 - 0Breidablik (K)0
  • 16:00 : Keflavik (K)0 - 0Vikingur Olafsvik (K)0
  • 17:00 : İR (K)0 - 0Fjölnir (K)0
  • 19:00 : Fylkir (K)0 - 0Throttur Reykjavik (K)0
  • 17:00 : Nea Salamis0 - 0APOEL Nicosia0
  • 19:00 : Ayia Napa0 - 0Ermis Aradippou0
  • 15:00 : Anagennisi Deryneia0 - 0Enosis Neon Paralimni0
  • 15:00 : APEP0 - 0Elpida Xylofagou0
  • 15:00 : Aris Limassol0 - 0AE Zakakiou0
  • 15:00 : Digenis Voroklinis0 - 0N&S Erimis0
  • 15:00 : ENAD Polis0 - 0Karmiotissa0
  • 15:00 : Olympiakos Nicosia0 - 0EN Parekklisias0
  • 15:00 : Omonia Aradippou0 - 0Paphos0
  • 15:00 : ASIL Lysi0 - 0Ethnikos Assias0
  • 15:00 : Ethnikos Latsion0 - 0Amathous0
  • 15:00 : Halkanoras0 - 0Foinikas Agia Marina0
  • 15:00 : Ormideia0 - 0Digenis Ypsonas0
  • 15:00 : PAEEK0 - 0MEAP Nisou0
  • 14:00 : Bostancı Bağcıl SK0 - 0Lefke TSK0
  • 14:00 : Cihangir GSK0 - 0K.Kaymaklı TSK0
  • 14:00 : Çetinkaya TSK0 - 0Doğan Türk Birliği0
  • 14:00 : Gönyeli SK0 - 0Yeni Boğaziçi DSK0
  • 14:00 : Lapta TBSK0 - 0L.Gençler Birliği SK0
  • 14:00 : Mormenekşe GB0 - 0Mağusa Türk Gücü0
  • 14:00 : Serdarlı GB0 - 0Yenicami AK0
  • 02:45 : Cortulua Tulua1 - 1Envigado4
  • 22:15 : Deportes Tolima0 - 0Boyaca Chico0
  • 23:00 : Deportivo Saprissa II0 - 0Escazucena0
  • 15:45 : Al Qadsia0 - 0Al Shabab0
  • 18:10 : Al Sulaibikhat0 - 0Al Kuwait0
  • 16:00 : Ballinamallard Res.0 - 0Portadown Res.0
  • 16:00 : Cliftonville Res.0 - 0Glentoran Res.0
  • 16:00 : Dungannon Swifts Res.0 - 0Crusaders Res.0
  • 16:00 : Glenavon Res.0 - 0Warrenpoint Town Res.0
  • 16:00 : Institute Res.0 - 0Coleraine Res.0
  • 16:00 : Portadown Res.0 - 0Ballinamallard Res.0
  • 17:00 : Ballinamallard United0 - 0Portadown FC0
  • 17:00 : Cliftonville0 - 0Glentoran FC0
  • 17:00 : Dungannon Swifts0 - 0Crusaders FC0
  • 17:00 : Glenavon FC0 - 0Warrenpoint Town0
  • 17:00 : Institute FC0 - 0Coleraine FC0
  • 17:00 : Linfield FC0 - 0Ballymena United0
  • 16:00 : Donegal Celtic0 - 0Dergview FC0
  • 16:00 : Harland & Wolff Welders0 - 0Loughgall FC0
  • 16:00 : Knockbreda0 - 0Carrick Rangers0
  • 16:00 : Lisburn Distillery0 - 0Ballyclare Comrades0
  • 16:00 : PSNI0 - 0Armagh City0
  • 17:00 : Bangor FC0 - 0Dundela0
  • 17:00 : Larne FC0 - 0Ards FC0
  • 16:00 : Banbridge Town0 - 0Sport Leisure Swifts0
  • 16:00 : Coagh United0 - 0Glebe Rangers0
  • 16:00 : Portstewart0 - 0Moyola Park0
  • 16:00 : Queens University0 - 0Newington Youth0
  • 16:00 : Tobermore United0 - 0Lurgan Celtic0
  • 17:00 : Annagh United0 - 0Limavady United0
  • 17:00 : Ballymoney United0 - 0Dollingstown0
  • 14:15 : Al Akhaa Al Ahli0 - 0Safa1
  • 14:15 : Al Nabi Shayth0 - 0Tadamon Sour0
  • 14:15 : Shabab Al Sahel1 - 3Tripoli SC1
  • 15:30 : Racing Beirut0 - 0Al Ansar0
  • 08:00 : Chuac Lun1 - 8Sporting Macau4
  • 10:00 : Windsor Arch Ka I0 - 0CPK0
  • 14:45 : Darul Takzim0 - 0Pahang1
  • 15:00 : Msida St. Joseph0 - 0Fgura United0
  • 17:00 : Mqabba FC0 - 0Zurrieq0
  • 15:00 : Floriana0 - 0Tarxien Rainbows0
  • 15:00 : Pieta Hotspurs0 - 0Naxxar Lions0
  • 17:00 : Qormi0 - 0Zebbug Rangers0
  • 17:15 : Hibernians FC0 - 0Mosta0
  • 01:00 : Lobos BUAP0 - 0Zacatepec4
  • 04:00 : Irapuato0 - 2Atlante4
  • 03:30 : Queretaro0 - 1Santos Laguna4
  • 05:30 : Tijuana4 - 2Morelia4
  • 02:00 : Tijuana U200 - 0Morelia U200
  • 17:00 : Monterrey U200 - 0Veracruz U200
  • 18:00 : Atlas U200 - 0Pumas UNAM U200
  • 19:30 : America U200 - 0Tigres UANL U200
  • 19:30 : Guadalajara U200 - 0Pachuca U200
  • 19:30 : Leon U200 - 0Chiapas U200
  • 20:00 : Puebla U200 - 0Cruz Azul U200
  • 14:30 : Al Ittihad Alexandria0 - 1Misr Lel Makasa1
  • 14:30 : Alaab Damanhour1 - 0El Daklyeh1
  • 14:30 : Asyouty Sport1 - 0Smouha1
  • 14:30 : El Shorta0 - 1Petrojet1
  • 17:00 : Ismaily0 - 0Haras El Hodood0
  • 17:00 : Wadi Degla0 - 0El Gounah0
  • 19:30 : Al Mokawloon0 - 0El Geish0
  • 11:00 : KBZ0 - 0Rakhine United0
  • 11:30 : Chin United0 - 0Yangon United0
  • 11:30 : Hantharwady United0 - 0Nay Pyi Taw0
  • 01:00 : Colon C-30 - 0Tierra Firme0
  • 01:00 : Santa Gema0 - 0Centenario0
  • 02:00 : Atletico Nacional0 - 0Atletico Veraguense0
  • 02:00 : Rio Abajo0 - 0Millenium0
  • 02:00 : River Plate David0 - 0Deportivo Vista Alegre0
  • 22:00 : Chiriqui Occidente0 - 0Costa del Este0
  • 00:30 : Club Guarani3 - 1Nacional Asuncion4
  • 00:30 : Sol de America3 - 1Deportivo Capiata4
  • 23:00 : Libertad0 - 0Cerro Porteno0
  • 19:00 : Benfica0 - 0Boavista0
  • 19:30 : Nacional0 - 0Belenenses0
  • 22:15 : Penafiel0 - 0Vitoria Guimaraes0
  • 01:00 : Cayon0 - 0Garden Hotspurs0
  • 16:00 : Folgore / Falciano0 - 0Faetano0
  • 16:00 : La Fiorita0 - 0Cailungo0
  • 16:00 : Libertas0 - 0Cosmos0
  • 16:00 : San Giovanni0 - 0Tre Fiori0
  • 19:00 : ASC Suneor0 - 0Port De Dakar0
  • 19:00 : Diambars0 - 0Guediawaye FC0
  • 19:00 : Douanes0 - 0Niarry Tally0
  • 19:00 : Jaraaf0 - 0Olympique Ngor0
  • 19:00 : La Linguere0 - 0Ouakam0
  • 19:00 : Pikine0 - 0Stade de Mbour0
  • 19:00 : Toure Kounda0 - 0Casa Sport0
  • 23:30 : Deportes Linares0 - 0Deportes Quilicura0
  • 22:00 : San Antonio Unido0 - 0Municipal La Pintana0
  • 23:00 : Ovalle0 - 0Trasandino0
  • 02:00 : Deportes Iquique2 - 1Santiago Wanderers4
  • 21:00 : Union La Calera0 - 0Union Espanola0
  • 22:00 : Universidad Concepcion0 - 0Cobreloa0
  • 23:30 : Universidad Chile0 - 0Antofagasta0
  • 16:00 : Al Merghani0 - 0Al Hilal Kadougli0
  • 16:00 : Merikh Kosti0 - 0Al Merreikh0
  • 19:00 : Al Ahli Khartoum0 - 0Merreikh El Fasher0
  • 19:00 : Al Ahli Wad Medani0 - 0Khartoum 30
  • 11:00 : Jaish1 - 0Al Ittihad2
  • 11:00 : Majd1 - 0Wathbah4
  • 14:00 : Taliya0 - 0Al Jazira2
  • 14:00 : Teshrin1 - 0Jabala2
  • 15:00 : Coastal Union0 - 0Mtibwa Sugar0
  • 15:00 : JKT Mgambo0 - 0Azam0
  • 15:00 : Polisi Morogoro0 - 0Mbeya City0
  • 15:00 : Ruvu Shooting0 - 0Stand United0
  • 15:00 : Simba0 - 0Ruvu Stars0
  • 15:00 : Tanzania Prisons0 - 0Kagera Sugar0
  • 15:00 : Young Africans0 - 0Ndanda0
  • 00:00 : North East Stars2 - 1San Juan Jabloteh4
  • 02:00 : Caledonia AIA1 - 2Defence Force4
  • 21:30 : St. Anns Rangers0 - 0W Connection0
  • 15:00 : SS Sfaxien0 - 0Sfax Railways0
  • 15:00 : Hammam-Sousse0 - 0Enfida Sports0
  • 15:00 : Oued Ellil0 - 0Sporting Ben Arous0
  • 13:30 : Centone Karagümrük1 - 2Keçiörengücü3
  • 13:30 : Göztepe0 - 1İnegölspor3
  • 13:30 : Kızılcabölükspor0 - 1Bursa Nilüferspor3
  • 13:30 : Dört Eylül Belediyespor1 - 1Çankırıspor3
  • 13:00 : Bayburt Grup Özel İdare1 - 0Sandıklıspor3
  • 13:30 : Ankara Demirspor0 - 0Balçova Yaşamspor3
  • 13:30 : Erzin Belediyespor0 - 1Anadolu Üsküdar 19083
  • 12:00 : Patnos Gençlik0 - 3Cizre Spor10
  • 12:00 : Sivas Cumhuriyet Ünv.0 - 3Yeşil Kırşehirspor10
  • 13:30 : Sarayköyspor1 - 0Afjet Afyonspor3
  • 13:30 : Atillaspor2 - 0Narlıdere Belediye3
  • 14:00 : Albimo Alanyaspor1 - 0Manisaspor2
  • 14:00 : Kayserispor1 - 0Orduspor2
  • 18:30 : Antalyaspor0 - 0Karşıyaka0
  • 13:30 : Kasımpaşa0 - 0İstanbul Başakşehir3
  • 16:00 : Gaziantepspor0 - 0Sivasspor0
  • 19:00 : Karabükspor0 - 0Fenerbahçe0
  • 12:00 : Gaziantepspor U213 - 1Sivasspor U214
  • 12:00 : Karabükspor U212 - 3Fenerbahçe U214
  • 12:00 : Kasımpaşa U211 - 0İstanbul Başakşehir U214
  • 17:30 : Al Faisaly0 - 0Ittihad Al Ramtha0
  • 17:30 : Al Sareeh0 - 0Al Wihdat0
  • 22:30 : Deportivo La Guaira0 - 0Trujillanos0
  • 11:00 : Dong Thap FC3 - 0Quang Nam4
  • 12:00 : Ha Noi T&T2 - 0Dong Nai4
  • 12:00 : Hoang Anh Gia Lai1 - 2Quang Ninh4
  • 14:30 : Al Wahda Aden0 - 0Al Helal Al Sahely0
  • 14:30 : Al Yarmuk Al Rawda0 - 0Al Wahda Sanaa0
  • 03:00 : Canterbury United0 - 1Auckland City4
  • 04:00 : WaiBOP United2 - 1Team Wellington4
  • 18:30 : Iraklis Psachna0 - 0Panachaiki0
  • 15:00 : Panionios0 - 0Panthrakikos0
  • 17:15 : Kallonis0 - 0Asteras Tripolis0
  • 19:30 : PAOK0 - 0Panaitolikos0
  • 10:30 : Levadiakos U202 - 2Xanthi U204
  • 11:00 : PAOK U202 - 1Panaitolikos U204
  • 12:00 : Atromitos U200 - 0OFI U201
  • 12:30 : Kalloni U201 - 0Asteras Tripolis U204
  • 14:00 : Panathinaikos U201 - 0Platanias U202
  • 14:30 : PAS Giannina U200 - 0Kerkyra U201
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,4315
EURO
2,7455
IMKB
80.549
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara5/9 ºC
İstanbul12/14 ºC
İzmir14/17 ºC
Türkiye Süper Ligi Puan Durumu
  Takım O G B M A Y P Av
1Fenerbahçe17123228133915
2Beşiktaş17122327153812
3Galatasaray17122328183810
4Bursaspor1785434212913
5Trabzonspor187833430294
6İstanbul Başakşehir1777322102812
7Gaziantepspor17737192124-2
8Mersin İdmanyurdu176562422232
9Kasımpaşa17656283123-3
10Gençlerbirliği175752420224
11Akhisar Belediyespor18477213019-9
12Eskişehirspor17386232717-4
13Kayseri Erciyesspor18387232717-4
14Torku Konyaspor17458162617-10
15Karabükspor174310202415-4
16Çaykur Rizespor17359172614-9
17Sivasspor17359162714-11
18Balıkesirspor183411203613-16

1. Hafta
29.08.2014Çaykur Rizespor1-1Gençlerbirliği
29.08.2014Balıkesirspor1-2Akhisar Belediyespor
30.08.2014İstanbul Başakşehir1-1Kasımpaşa
30.08.2014Eskişehirspor2-1Torku Konyaspor
30.08.2014Bursaspor0-2Galatasaray
30.08.2014Mersin İdmanyurdu0-1Beşiktaş
31.08.2014Sivasspor1-2Gaziantepspor
31.08.2014Kayseri Erciyesspor0-0Trabzonspor
31.08.2014Fenerbahçe3-2Karabükspor
2. Hafta
13.09.2014Karabükspor0-0İstanbul Başakşehir
13.09.2014Torku Konyaspor2-0Balıkesirspor
13.09.2014Galatasaray0-0Eskişehirspor
13.09.2014Gençlerbirliği1-2Bursaspor
14.09.2014Trabzonspor0-0Fenerbahçe
14.09.2014Kasımpaşa2-2Mersin İdmanyurdu
14.09.2014Gaziantepspor2-2Kayseri Erciyesspor
15.09.2014Akhisar Belediyespor2-2Sivasspor
15.09.2014Beşiktaş1-1Çaykur Rizespor
3. Hafta
19.09.2014Eskişehirspor0-2Gençlerbirliği
20.09.2014Kayseri Erciyesspor1-2Akhisar Belediyespor
20.09.2014Balıkesirspor2-0Galatasaray
20.09.2014Mersin İdmanyurdu2-0Çaykur Rizespor
21.09.2014Sivasspor0-0Torku Konyaspor
21.09.2014Kasımpaşa2-1Karabükspor
21.09.2014Fenerbahçe1-0Gaziantepspor
22.09.2014Bursaspor0-1Beşiktaş
22.09.2014İstanbul Başakşehir1-1Trabzonspor
4. Hafta
26.09.2014Galatasaray2-1Sivasspor
27.09.2014Beşiktaş1-1Eskişehirspor
27.09.2014Trabzonspor1-1Kasımpaşa
28.09.2014Çaykur Rizespor0-1Bursaspor
28.09.2014Akhisar Belediyespor2-0Fenerbahçe
28.09.2014Gençlerbirliği3-1Balıkesirspor
28.09.2014Torku Konyaspor1-1Kayseri Erciyesspor
29.09.2014Karabükspor0-2Mersin İdmanyurdu
29.09.2014Gaziantepspor0-0İstanbul Başakşehir
5. Hafta
03.10.2014Mersin İdmanyurdu2-1Bursaspor
04.10.2014Fenerbahçe2-1Torku Konyaspor
04.10.2014Kayseri Erciyesspor1-2Galatasaray
04.10.2014Kasımpaşa4-2Gaziantepspor
04.10.2014Sivasspor1-0Gençlerbirliği
05.10.2014Balıkesirspor0-1Beşiktaş
05.10.2014Eskişehirspor1-2Çaykur Rizespor
05.10.2014İstanbul Başakşehir4-0Akhisar Belediyespor
05.10.2014Karabükspor3-0Trabzonspor
6. Hafta
18.10.2014Torku Konyaspor0-0İstanbul Başakşehir
18.10.2014Galatasaray2-1Fenerbahçe
18.10.2014Gaziantepspor1-0Karabükspor
19.10.2014Beşiktaş3-2Sivasspor
19.10.2014Bursaspor2-2Eskişehirspor
19.10.2014Akhisar Belediyespor2-0Kasımpaşa
19.10.2014Trabzonspor3-1Mersin İdmanyurdu
20.10.2014Gençlerbirliği0-0Kayseri Erciyesspor
20.10.2014Çaykur Rizespor2-2Balıkesirspor
7. Hafta
24.10.2014Karabükspor2-1Akhisar Belediyespor
24.10.2014Kasımpaşa2-0Torku Konyaspor
25.10.2014Balıkesirspor0-5Bursaspor
25.10.2014Sivasspor0-1Çaykur Rizespor
25.10.2014Fenerbahçe2-1Gençlerbirliği
26.10.2014Mersin İdmanyurdu4-2Eskişehirspor
26.10.2014Trabzonspor4-4Gaziantepspor
26.10.2014İstanbul Başakşehir4-0Galatasaray
27.10.2014Kayseri Erciyesspor3-2Beşiktaş
8. Hafta
31.10.2014Galatasaray2-1Kasımpaşa
01.11.2014Akhisar Belediyespor1-1Trabzonspor
01.11.2014Bursaspor3-0Sivasspor
01.11.2014Gençlerbirliği1-0İstanbul Başakşehir
02.11.2014Çaykur Rizespor1-1Kayseri Erciyesspor
02.11.2014Gaziantepspor1-0Mersin İdmanyurdu
02.11.2014Beşiktaş0-2Fenerbahçe
03.11.2014Torku Konyaspor1-0Karabükspor
03.11.2014Eskişehirspor2-2Balıkesirspor
9. Hafta
07.11.2014Sivasspor1-1Eskişehirspor
07.11.2014Gaziantepspor1-0Akhisar Belediyespor
08.11.2014Mersin İdmanyurdu2-1Balıkesirspor
08.11.2014Fenerbahçe2-1Çaykur Rizespor
08.11.2014Karabükspor1-2Galatasaray
09.11.2014Kayseri Erciyesspor1-1Bursaspor
09.11.2014Kasımpaşa2-2Gençlerbirliği
09.11.2014Trabzonspor3-2Torku Konyaspor
09.11.2014İstanbul Başakşehir1-2Beşiktaş
10. Hafta
22.11.2014Galatasaray0-3Trabzonspor
22.11.2014Çaykur Rizespor0-2İstanbul Başakşehir
22.11.2014Akhisar Belediyespor1-1Mersin İdmanyurdu
23.11.2014Beşiktaş2-0Kasımpaşa
23.11.2014Eskişehirspor2-1Kayseri Erciyesspor
23.11.2014Gençlerbirliği2-2Karabükspor
23.11.2014Torku Konyaspor2-0Gaziantepspor
24.11.2014Bursaspor1-1Fenerbahçe
24.11.2014Balıkesirspor1-3Sivasspor
11. Hafta
28.11.2014İstanbul Başakşehir0-0Bursaspor
28.11.2014Akhisar Belediyespor0-0Torku Konyaspor
29.11.2014Kayseri Erciyesspor4-0Balıkesirspor
29.11.2014Kasımpaşa3-1Çaykur Rizespor
29.11.2014Gaziantepspor0-1Galatasaray
30.11.2014Fenerbahçe2-2Eskişehirspor
30.11.2014Mersin İdmanyurdu2-0Sivasspor
01.12.2014Trabzonspor4-1Gençlerbirliği
01.12.2014Karabükspor1-2Beşiktaş
12. Hafta
06.12.2014Galatasaray2-1Akhisar Belediyespor
06.12.2014Torku Konyaspor2-0Mersin İdmanyurdu
06.12.2014Balıkesirspor0-1Fenerbahçe
06.12.2014Gençlerbirliği2-0Gaziantepspor
07.12.2014Bursaspor5-1Kasımpaşa
07.12.2014Beşiktaş3-0Trabzonspor
07.12.2014Çaykur Rizespor0-3Karabükspor
07.12.2014Eskişehirspor0-1İstanbul Başakşehir
08.12.2014Sivasspor1-1Kayseri Erciyesspor
13. Hafta
12.12.2014Fenerbahçe4-1Sivasspor
13.12.2014Torku Konyaspor0-5Galatasaray
13.12.2014Kasımpaşa1-0Eskişehirspor
13.12.2014Akhisar Belediyespor1-1Gençlerbirliği
13.12.2014İstanbul Başakşehir1-0Balıkesirspor
14.12.2014Gaziantepspor0-1Beşiktaş
14.12.2014Mersin İdmanyurdu1-1Kayseri Erciyesspor
14.12.2014Karabükspor3-2Bursaspor
15.12.2014Trabzonspor3-2Çaykur Rizespor
14. Hafta
19.12.2014Kayseri Erciyesspor0-1Fenerbahçe
20.12.2014Eskişehirspor1-1Karabükspor
20.12.2014Gençlerbirliği5-0Torku Konyaspor
20.12.2014Galatasaray3-2Mersin İdmanyurdu
20.12.2014Sivasspor0-2İstanbul Başakşehir
21.12.2014Balıkesirspor5-3Kasımpaşa
21.12.2014Bursaspor3-3Trabzonspor
21.12.2014Beşiktaş3-1Akhisar Belediyespor
22.12.2014Çaykur Rizespor0-1Gaziantepspor
15. Hafta
26.12.2014Gençlerbirliği1-1Galatasaray
27.12.2014Karabükspor0-1Balıkesirspor
27.12.2014İstanbul Başakşehir3-1Kayseri Erciyesspor
27.12.2014Fenerbahçe1-0Mersin İdmanyurdu
28.12.2014Gaziantepspor1-2Bursaspor
28.12.2014Torku Konyaspor1-2Beşiktaş
28.12.2014Akhisar Belediyespor0-4Çaykur Rizespor
28.12.2014Kasımpaşa0-0Sivasspor
28.12.2014Konyaspor1-2Beşiktaş
29.12.2014Trabzonspor1-4Eskişehirspor
16. Hafta
03.01.2015Bursaspor3-1Akhisar Belediyespor
03.01.2015Fenerbahçe2-0İstanbul Başakşehir
03.01.2015Çaykur Rizespor1-1Torku Konyaspor
04.01.2015Sivasspor2-0Karabükspor
04.01.2015Kayseri Erciyesspor2-5Kasımpaşa
04.01.2015Eskişehirspor1-3Gaziantepspor
04.01.2015Beşiktaş0-2Galatasaray
05.01.2015Balıkesirspor2-2Trabzonspor
05.01.2015Mersin İdmanyurdu1-1Gençlerbirliği
17. Hafta
23.01.2015Torku Konyaspor2-3Bursaspor
23.01.2015Trabzonspor3-1Sivasspor
24.01.2015Gaziantepspor1-0Balıkesirspor
24.01.2015Akhisar Belediyespor2-2Eskişehirspor
24.01.2015İstanbul Başakşehir2-2Mersin İdmanyurdu
24.01.2015Kasımpaşa0-3Fenerbahçe
25.01.2015Galatasaray2-0Çaykur Rizespor
25.01.2015Karabükspor1-2Kayseri Erciyesspor
26.01.2015Gençlerbirliği0-2Beşiktaş
18. Hafta
30.01.2015Akhisar Belediyespor2-2Balıkesirspor
30.01.2015Trabzonspor2-1Kayseri Erciyesspor
31.01.2015GaziantepsporSivasspor
31.01.2015KarabüksporFenerbahçe
31.01.2015Kasımpaşa0-0İstanbul Başakşehir
01.02.2015BeşiktaşMersin İdmanyurdu
01.02.2015GençlerbirliğiÇaykur Rizespor
01.02.2015GalatasarayBursaspor
01.02.2015Torku KonyasporEskişehirspor
19. Hafta
06.02.2015İstanbul BaşakşehirKarabükspor
07.02.2015Kayseri ErciyessporGaziantepspor
07.02.2015SivassporAkhisar Belediyespor
07.02.2015FenerbahçeTrabzonspor
08.02.2015Mersin İdmanyurduKasımpaşa
08.02.2015Çaykur RizesporBeşiktaş
08.02.2015BursasporGençlerbirliği
08.02.2015BalıkesirsporTorku Konyaspor
09.02.2015EskişehirsporGalatasaray
20. Hafta
14.02.2015KarabüksporKasımpaşa
14.02.2015GaziantepsporFenerbahçe
14.02.2015Akhisar BelediyesporKayseri Erciyesspor
15.02.2015Torku KonyasporSivasspor
15.02.2015Çaykur RizesporMersin İdmanyurdu
15.02.2015BeşiktaşBursaspor
15.02.2015Trabzonsporİstanbul Başakşehir
16.02.2015GençlerbirliğiEskişehirspor
16.02.2015GalatasarayBalıkesirspor
21. Hafta
20.02.2015Kayseri ErciyessporTorku Konyaspor
21.02.2015SivassporGalatasaray
21.02.2015İstanbul BaşakşehirGaziantepspor
21.02.2015BursasporÇaykur Rizespor
22.02.2015Mersin İdmanyurduKarabükspor
22.02.2015BalıkesirsporGençlerbirliği
22.02.2015EskişehirsporBeşiktaş
22.02.2015KasımpaşaTrabzonspor
23.02.2015FenerbahçeAkhisar Belediyespor
22. Hafta
27.02.2015GalatasarayKayseri Erciyesspor
28.02.2015GençlerbirliğiSivasspor
28.02.2015Torku KonyasporFenerbahçe
28.02.2015Çaykur RizesporEskişehirspor
01.03.2015BeşiktaşBalıkesirspor
01.03.2015BursasporMersin İdmanyurdu
01.03.2015Akhisar Belediyesporİstanbul Başakşehir
01.03.2015GaziantepsporKasımpaşa
02.03.2015TrabzonsporKarabükspor
23. Hafta
06.03.2015KasımpaşaAkhisar Belediyespor
07.03.2015Kayseri ErciyessporGençlerbirliği
07.03.2015EskişehirsporBursaspor
07.03.2015BalıkesirsporÇaykur Rizespor
08.03.2015İstanbul BaşakşehirTorku Konyaspor
08.03.2015KarabüksporGaziantepspor
08.03.2015FenerbahçeGalatasaray
09.03.2015SivassporBeşiktaş
09.03.2015Mersin İdmanyurduTrabzonspor
24. Hafta
13.03.2015BursasporBalıkesirspor
13.03.2015Torku KonyasporKasımpaşa
14.03.2015Galatasarayİstanbul Başakşehir
14.03.2015Akhisar BelediyesporKarabükspor
14.03.2015Çaykur RizesporSivasspor
15.03.2015EskişehirsporMersin İdmanyurdu
15.03.2015GençlerbirliğiFenerbahçe
15.03.2015GaziantepsporTrabzonspor
16.03.2015BeşiktaşKayseri Erciyesspor
25. Hafta
20.03.2015BalıkesirsporEskişehirspor
20.03.2015KarabüksporTorku Konyaspor
21.03.2015SivassporBursaspor
21.03.2015Kayseri ErciyessporÇaykur Rizespor
21.03.2015KasımpaşaGalatasaray
21.03.2015Mersin İdmanyurduGaziantepspor
22.03.2015FenerbahçeBeşiktaş
22.03.2015TrabzonsporAkhisar Belediyespor
22.03.2015İstanbul BaşakşehirGençlerbirliği
26. Hafta
04.04.2015GençlerbirliğiKasımpaşa
04.04.2015Beşiktaşİstanbul Başakşehir
04.04.2015BalıkesirsporMersin İdmanyurdu
04.04.2015EskişehirsporSivasspor
05.04.2015Akhisar BelediyesporGaziantepspor
05.04.2015GalatasarayKarabükspor
05.04.2015Torku KonyasporTrabzonspor
05.04.2015BursasporKayseri Erciyesspor
06.04.2015Çaykur RizesporFenerbahçe
27. Hafta
10.04.2015GaziantepsporTorku Konyaspor
11.04.2015KarabüksporGençlerbirliği
11.04.2015KasımpaşaBeşiktaş
11.04.2015Mersin İdmanyurduAkhisar Belediyespor
12.04.2015TrabzonsporGalatasaray
12.04.2015Kayseri ErciyessporEskişehirspor
12.04.2015İstanbul BaşakşehirÇaykur Rizespor
12.04.2015SivassporBalıkesirspor
13.04.2015FenerbahçeBursaspor
28. Hafta
17.04.2015SivassporMersin İdmanyurdu
18.04.2015Çaykur RizesporKasımpaşa
18.04.2015Torku KonyasporAkhisar Belediyespor
18.04.2015EskişehirsporFenerbahçe
19.04.2015BalıkesirsporKayseri Erciyesspor
19.04.2015Bursasporİstanbul Başakşehir
19.04.2015GençlerbirliğiTrabzonspor
19.04.2015GalatasarayGaziantepspor
20.04.2015BeşiktaşKarabükspor
29. Hafta
24.04.2015Akhisar BelediyesporGalatasaray
25.04.2015FenerbahçeBalıkesirspor
25.04.2015İstanbul BaşakşehirEskişehirspor
25.04.2015KarabüksporÇaykur Rizespor
25.04.2015Mersin İdmanyurduTorku Konyaspor
26.04.2015GaziantepsporGençlerbirliği
26.04.2015TrabzonsporBeşiktaş
26.04.2015KasımpaşaBursaspor
27.04.2015Kayseri ErciyessporSivasspor
30. Hafta
01.05.2015EskişehirsporKasımpaşa
02.05.2015GençlerbirliğiAkhisar Belediyespor
02.05.2015BeşiktaşGaziantepspor
02.05.2015BursasporKarabükspor
03.05.2015Kayseri ErciyessporMersin İdmanyurdu
03.05.2015SivassporFenerbahçe
03.05.2015Çaykur RizesporTrabzonspor
03.05.2015Balıkesirsporİstanbul Başakşehir
04.05.2015GalatasarayTorku Konyaspor
31. Hafta
08.05.2015GaziantepsporÇaykur Rizespor
09.05.2015İstanbul BaşakşehirSivasspor
09.05.2015Mersin İdmanyurduGalatasaray
09.05.2015Torku KonyasporGençlerbirliği
10.05.2015KarabüksporEskişehirspor
10.05.2015TrabzonsporBursaspor
10.05.2015FenerbahçeKayseri Erciyesspor
11.05.2015KasımpaşaBalıkesirspor
11.05.2015Akhisar BelediyesporBeşiktaş
32. Hafta
15.05.2015Mersin İdmanyurduFenerbahçe
16.05.2015GalatasarayGençlerbirliği
16.05.2015BalıkesirsporKarabükspor
16.05.2015Çaykur RizesporAkhisar Belediyespor
16.05.2015Kayseri Erciyessporİstanbul Başakşehir
17.05.2015BeşiktaşTorku Konyaspor
17.05.2015BursasporGaziantepspor
17.05.2015SivassporKasımpaşa
18.05.2015EskişehirsporTrabzonspor
33. Hafta
22.05.2015GençlerbirliğiMersin İdmanyurdu
23.05.2015KasımpaşaKayseri Erciyesspor
23.05.2015KarabüksporSivasspor
23.05.2015İstanbul BaşakşehirFenerbahçe
24.05.2015Torku KonyasporÇaykur Rizespor
24.05.2015Akhisar BelediyesporBursaspor
24.05.2015GalatasarayBeşiktaş
25.05.2015GaziantepsporEskişehirspor
25.05.2015TrabzonsporBalıkesirspor
34. Hafta
31.05.2015Mersin İdmanyurduİstanbul Başakşehir
31.05.2015SivassporTrabzonspor
31.05.2015Çaykur RizesporGalatasaray
31.05.2015BursasporTorku Konyaspor
31.05.2015BeşiktaşGençlerbirliği
31.05.2015FenerbahçeKasımpaşa
31.05.2015EskişehirsporAkhisar Belediyespor
31.05.2015Kayseri ErciyessporKarabükspor
31.05.2015BalıkesirsporGaziantepspor

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Fenerbahçe1739
2Beşiktaş1738
3Galatasaray1738
4Bursaspor1729
16Çaykur Rizespor1714
17Sivasspor1714
18Balıkesirspor1813
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ