23 Kasım 2014 Pazar
  • 20:30 : New York Red Bulls1 - 2New England Revolution3
  • 14:30 : Karlsruher SC1 - 0Erzgebirge Aue4
  • 14:30 : Nürnberg2 - 1Ingolstadt4
  • 14:30 : RB Leipzig4 - 1St. Pauli4
  • 15:00 : Mainz 05 II0 - 1Hallescher FC4
  • 14:00 : Werder Bremen II4 - 3Eintracht Braunschweig II4
  • 14:45 : Weiche Flensburg3 - 0Hannover 96 II4
  • 15:00 : Cloppenburg0 - 1FT Braunschweig4
  • 15:00 : Eintracht Norderstedt4 - 1Hamburger SV II4
  • 15:00 : Goslarer SC0 - 5Meppen4
  • 15:00 : LSK Hansa1 - 1Schwarz-Weiss Rehden4
  • 15:00 : VfB Oldenburg0 - 0VfR Neumünster4
  • 14:30 : Berliner AK 075 - 0Viktoria Berlin4
  • 16:30 : Hamburg2 - 0Werder Bremen4
  • 18:30 : Stuttgart0 - 1Augsburg4
  • 15:00 : Wörrstadt (K)1 - 1Andernach (K)4
  • 16:00 : Fortuna Göcklingen (K)1 - 2Bad Neuenahr (K)4
  • 14:00 : Eintracht Wetzlar (K)2 - 1VfL Sindelfingen II (K)4
  • 15:00 : Derendingen (K)2 - 1Jahn Calden (K)4
  • 15:00 : Eintracht Frankfurt (K)0 - 2Wacker München (K)4
  • 15:00 : Löchgau (K)2 - 0FFC Frankfurt III (K)4
  • 15:00 : Schwaben Augsburg (K)4 - 2Hegauer FV (K)4
  • 14:00 : Havelse (K)0 - 3Henstedt-Ulzburg (K)4
  • 14:00 : Limmer (K)4 - 2Bramfelder SV (K)4
  • 15:00 : Bergedorf 85 (K)5 - 0Ahlerstedt Ottendorf (K)4
  • 15:00 : Fortuna Celle (K)2 - 3Burg Gretesch (K)4
  • 15:00 : TuRa Meldorf (K)1 - 3Hamburger SV (K)4
  • 15:00 : Werder Bremen II (K)2 - 1Heidekraut (K)4
  • 12:00 : FFV Leipzig II (K)3 - 1Blau Weiss Beelitz (K)4
  • 15:30 : Germania Friedrichstal2 - 2VfR Mannheim4
  • 15:30 : Karlsruher SC II3 - 2Reutlingen4
  • 15:00 : Jahn Regensburg II0 - 0SpVgg Bayern Hof0
  • 15:00 : Pipinsried3 - 2Landsberg4
  • 15:00 : Schwabmünchen0 - 2Bogen4
  • 16:00 : Unterhaching II2 - 0Raisting4
  • 15:00 : Brinkumer SV1 - 1Union Bremen4
  • 15:00 : Grohn0 - 4Blumenthaler SV4
  • 15:00 : Grolland2 - 4Schwachhausen4
  • 15:00 : Habenhauser FV2 - 0Türkspor Bremen4
  • 15:00 : Leher TS3 - 2Werder Bremen III4
  • 15:00 : Vatan Sport4 - 0VfL Bremen4
  • 11:45 : Paloma2 - 3Buchholz4
  • 15:00 : Barmbek-Uhlenhorst2 - 1Dassendorf4
  • 15:00 : Niendorfer TSV4 - 3Halstenbek-Rellingen4
  • 15:00 : Vier- und Marschlande2 - 4Curslack-Neuengamme4
  • 15:30 : Wehen Wiesbaden II1 - 3Lehnerz4
  • 16:30 : Schwalmstadt0 - 1Viktoria Griesheim4
  • 15:00 : Arminia Hannover0 - 4Germania Egestorf4
  • 15:00 : Drochtersen / Assel1 - 1Borussia Hildesheim4
  • 15:00 : Ottersberg2 - 3Lupo-Martini4
  • 15:00 : Spelle-Venhaus6 - 2Jeddeloh4
  • 15:00 : TB Uphusen4 - 2I. SC Göttingen4
  • 15:00 : Teutonia Uelzen0 - 1Eintracht Northeim4
  • 15:00 : VfL Oldenburg2 - 1Rotenburger SV4
  • 16:00 : Osnabrück II2 - 1Wunstorf4
  • 14:30 : Union Fürstenwalde0 - 2Luckenwalde4
  • 14:30 : Chemnitzer FC II1 - 1Energie Cottbus II4
  • 14:30 : Erzgebirge Aue II2 - 2Oberlausitz Neugersdorf4
  • 16:00 : Schott Mainz2 - 2Gonsenheim4
  • 15:00 : Holstein Kiel II5 - 0Henstedt-Ulzburg4
  • 15:00 : Schilksee2 - 1Eichede4
  • 15:00 : Todesfelde1 - 3Kropp4
  • 19:00 : Borussia Mgladbach U193 - 2Preussen Münster U194
  • 14:00 : Greuther Fürth U190 - 4VfB Stuttgart U194
  • 12:00 : Rot-Weiss Erfurt U191 - 1Meppen U194
  • 13:00 : Hannover 96 U193 - 0Holstein Kiel U194
  • 13:00 : Lusitanos0 - 0UE Santa Coloma0
  • 13:00 : Ordino0 - 0Encamp0
  • 13:00 : UE Sant Julia0 - 0FC Santa Coloma0
  • 19:00 : Inter Club dEscaldes0 - 0Engordany0
  • 02:00 : FC Rangers0 - 0UE Sant Julia II0
  • 02:00 : UE Santa Coloma II0 - 0Extremenya0
  • 13:00 : Penya Encarnada0 - 0Atletic Club DEscaldes0
  • 17:00 : Engordany II0 - 0Encamp II0
  • 17:00 : Jenlai0 - 0FC Santa Coloma II0
  • 19:00 : La Massana0 - 0Ordino II0
  • 21:00 : Lusitanos II0 - 0Principat9
  • 00:10 : Velez Sarsfield1 - 4Godoy Cruz4
  • 01:30 : Lanus2 - 0Gimnasia La Plata4
  • 22:00 : Belgrano Cordoba1 - 0Atletico Tigre1
  • 22:00 : Estudiantes0 - 0Defensa y Justicia1
  • 22:00 : Colon0 - 0Ferro Carril Oeste1
  • 22:00 : Huracan0 - 1Union Santa Fe1
  • 18:15 : Atletico Rafaela Res.0 - 0San Lorenzo Res.0
  • 18:15 : Banfield Res.0 - 0Quilmes Res.0
  • 18:15 : Belgrano Cordoba Res.0 - 0Tigre Res.0
  • 18:15 : Boca Juniors Res.0 - 0Independiente Res.0
  • 18:15 : Estudiantes La Plata Res0 - 0Defensa y Justicia Res.0
  • 18:15 : Lanus Res.0 - 0Gimnasia Esgrima Res.0
  • 18:15 : Newells Old Boys Res.0 - 0Arsenal Res.0
  • 18:15 : Olimpo Res.0 - 0Rosario Central Res.0
  • 18:15 : Racing Club Res.0 - 0River Plate Res.0
  • 18:15 : Velez Sarsfield Res.0 - 0Godoy Cruz Res.0
  • 22:00 : Camioneros Argentinos0 - 0Atletico Progreso0
  • 23:00 : Central Norte0 - 0Lastenia0
  • 01:00 : Tabacal1 - 1Tiro Gimnasia San Pedro4
  • 22:30 : Club Herminio Arrieta0 - 0Monterrico San Vicente0
  • 22:30 : Independiente HP0 - 0Talleres De Perico0
  • 02:00 : Velez De San Ramon2 - 0Sarmiento De La Banda4
  • 23:00 : Independiente Fernandez0 - 0Club Atletico Guemes0
  • 23:00 : Atletico Concepcion0 - 0Atletico Policial0
  • 23:00 : Bella Vista (T)0 - 0Talleres De Frias0
  • 23:00 : Villa Cubas0 - 0Atletico Amalia0
  • 23:30 : Concepcion FC0 - 0Deportivo Aguilares0
  • 21:00 : Sarmiento Leones0 - 0General Paz Juniors0
  • 21:00 : Tiro Federal Morteros0 - 0Argentino Penarol0
  • 22:30 : Atenas Pocito0 - 0Juventud Alianza0
  • 22:30 : Independiente V. Obrera0 - 0Trinidad San Juan0
  • 22:15 : Atletico Palmira0 - 0Gutierrez0
  • 22:30 : Luján de Cuyo0 - 0Argentino Mendoza0
  • 23:30 : San Martin Mendoza0 - 0Deportivo Guaymallen0
  • 22:00 : Bella Vista De Bahia0 - 0Racing Olavarria0
  • 01:00 : Valeria del Mar0 - 1Camioneros Buenos Aires4
  • 00:00 : Bragado Club2 - 0Agropecuario Argentino4
  • 22:00 : Rivadavia Lincoln0 - 0Obrero0
  • 21:00 : Baradero0 - 0Aprendices Casildenses0
  • 21:00 : Rivadavia Venado Tuerto0 - 0La Emilia0
  • 21:00 : Sports Salto0 - 0PSM Futbol0
  • 00:00 : Deportivo Achirense3 - 0Huracan Goya4
  • 01:30 : Libertad Concordia3 - 0Ex Alumnos 1854
  • 23:00 : Colegiales Concordia0 - 0Ferroviarios Corrientes0
  • 00:30 : Ocampo Fabrica4 - 1Club San Carlos4
  • 22:00 : CA Sportivo (Saenz Pena)0 - 0CD Comercio0
  • 23:00 : Juventud Unida C.0 - 0Fontana0
  • 15:00 : Veleçiku Koplik0 - 2Terbuni Puke4
  • 15:00 : Bylis Ballsh2 - 1Dinamo Tirana4
  • 15:00 : Korabi Peshkopi0 - 0Domosdova Prrenjasi0
  • 15:00 : Luzi 20080 - 0Partizani Tirana II0
  • 15:00 : Olimpiku Tirane0 - 0Skrapari0
  • 15:00 : Shenkolli0 - 0Vora0
  • 15:00 : Sukthi0 - 0Albpetrol Patos0
  • 15:00 : Tirana II0 - 0Teuta Durrës II0
  • 15:00 : Himara0 - 0Kelcyra0
  • 15:00 : Memaliaj0 - 0Gramshi0
  • 15:00 : Oriku0 - 0Bilisht Sporti0
  • 15:00 : Permeti0 - 0Gramozi Erseke0
  • 15:00 : Tepelena0 - 0Egnatia Rrogozhine0
  • 15:00 : Turbina Cerrik0 - 0Delvina0
  • 15:00 : KF Laçi3 - 0Teuta Durres4
  • 15:00 : Skenderbeu Korçe6 - 0Apolonia Fier4
  • 18:00 : Elbasani2 - 3KF Tirana4
  • 11:00 : Malezya0 - 0Myanmar4
  • 14:00 : Singapur1 - 2Tayland4
  • 16:45 : Umman1 - 3Katar4
  • 20:00 : Suudi Arabistan3 - 2Birleşik Arap Emirlikleri4
  • 08:00 : Central Coast Mariners0 - 2Adelaide United4
  • 03:00 : Brisbane Roar U210 - 2Perth Glory U214
  • 05:00 : Melbourne City U212 - 1Newcastle Jets U214
  • 07:00 : Melbourne Victory U213 - 2Sydney U214
  • 07:00 : Western Sydney W. U212 - 1Central C. Mariners U214
  • 06:00 : Adelaide United (K)2 - 2Western Sydney Wanderers (K)4
  • 17:30 : Sturm Graz1 - 2Salzburg4
  • 11:15 : Gersthofer SV0 - 0Team Wiener Linien0
  • 12:11 : Wienerberg0 - 0Admira Landhaus0
  • 13:15 : Qarabağ Ağdam2 - 1AZAL PFK4
  • 15:15 : Qabala2 - 3Simurq4
  • 02:00 : İnter Bakı Res.0 - 0Araz Res.0
  • 12:00 : Khazar Lankaran Res.0 - 0Neftçi Res.0
  • 12:00 : Sumqayıt Res.0 - 0Bakı Res.0
  • 21:00 : Super Stars0 - 0Cavalier0
  • 23:00 : Breezes Eagles0 - 0Lyford Cay Dragons0
  • 16:00 : Mons2 - 1Royal Antwerp4
  • 15:30 : Geants Athois1 - 2Bornem4
  • 15:30 : Izegem2 - 1Eendracht Zele4
  • 16:00 : Rupel Boom2 - 1Olsa Brakel4
  • 16:00 : VW Hamme4 - 1Tournai4
  • 15:30 : KVK Tienen1 - 2La Calamine4
  • 15:30 : Walhain2 - 2Ciney4
  • 16:00 : Berchem Sport 20041 - 7Sporting Hasselt4
  • 16:00 : Cappellen2 - 0Grimbergen4
  • 16:00 : Diegem Sport0 - 0La Louviere Centre4
  • 16:00 : Verviers1 - 1Union Saint-Gilloise4
  • 15:30 : Excelsior Kaart3 - 1Rapid Leest4
  • 15:30 : FC Turnhout2 - 3KFC Lille4
  • 15:30 : Groen Rood Katelijne3 - 3Sint-Job4
  • 15:30 : Retie Branddonk2 - 2Houtvenne4
  • 15:30 : Schriek0 - 5Mariekerke4
  • 15:30 : Wuustwezel1 - 2Ternesse4
  • 15:30 : De Ruiter Roeslare3 - 2White Star Adinkerke4
  • 15:30 : KSKV3 - 6Eendracht Wervik4
  • 15:30 : Langemark1 - 1Meulebeke4
  • 15:30 : Wingene3 - 0Helkijn4
  • 15:30 : Zwevegem Sport2 - 3Wielsbeke4
  • 16:00 : Oostduinkerke0 - 1Damme4
  • 15:30 : Eppegem1 - 1BX Brussels4
  • 15:30 : Liedekerke1 - 4Betekom4
  • 15:30 : Rhodienne-De Hoek0 - 0Union Lovenjoel4
  • 15:30 : Schaerbeek-Evere2 - 1Averbode Okselaar4
  • 15:30 : Strombeek2 - 0Halle4
  • 16:00 : Stockel3 - 0Houtem4
  • 15:30 : Appelterre-Eichem1 - 3Maldegem4
  • 15:30 : Avanti4 - 1Laarne-Kalken4
  • 15:30 : Drongen4 - 1WIK Eine4
  • 15:30 : Kruibeke3 - 4Voorde4
  • 15:30 : Robur1 - 2RC Lebbeke4
  • 16:00 : De Jeugd Lovendegem2 - 0TK Meldert4
  • 15:30 : Courcelles1 - 5Soignies Sports4
  • 15:30 : Entite Manageoise4 - 1Templeuve4
  • 15:30 : Le Roeulx1 - 3Ransart4
  • 15:30 : Lessines-Ollignies1 - 4Genly-Quevy4
  • 15:30 : Paturages0 - 1Gosselies Sports4
  • 15:30 : Peruwelz3 - 0Houdeng4
  • 16:00 : FC Charleroi5 - 0Ostiches4
  • 16:00 : SG-Tertre-Hautrage2 - 2Charleroi Fleurus4
  • 15:30 : Amay0 - 1RDC Cointe-Liege4
  • 15:30 : Beaufays5 - 0Weywertz4
  • 15:30 : Entente Blegnytoise9 - 0Spa4
  • 15:30 : Herstal1 - 2Malmundaria4
  • 15:30 : Patro Lensois1 - 3Raeren4
  • 15:30 : Stade Disonais1 - 0Honsfeld4
  • 15:30 : Warnant1 - 3RCS Verlaine4
  • 15:30 : Xhoffraix0 - 2Richelle United4
  • 15:30 : Apollo Gellik2 - 6Eendracht Termien4
  • 15:30 : HIH Hoepertingen1 - 2Huvo Jeuk4
  • 15:30 : Lindelhoeven0 - 3Thes Sport4
  • 15:30 : Lutlommel1 - 1Moelingen4
  • 15:30 : Torpedo Hasselt1 - 5Helson Helchteren4
  • 15:30 : Weerstand Koersel4 - 1Zonhoven4
  • 15:30 : Zepperen2 - 2Beringen4
  • 15:30 : Bomal5 - 2Vaux-Noville4
  • 15:30 : Halthier4 - 1Rossignol4
  • 16:00 : Champlon1 - 1Meix-Devant-Virton4
  • 16:00 : Ethe Belmont4 - 1Gouvy4
  • 16:00 : Messancy1 - 1Libramont4
  • 15:30 : Jemeppe1 - 3Aische4
  • 15:30 : Ligny2 - 2Loyers4
  • 15:30 : Nismes4 - 2Fosses4
  • 16:00 : Condruzien1 - 2Pesche4
  • 15:30 : KV Oostende3 - 2Standard Liege4
  • 19:00 : Genk3 - 0Mechelen4
  • 21:00 : Kortrijk3 - 1Zulte Waregem3
  • 15:30 : Jong Lede5 - 4Sassport Boezinge4
  • 15:30 : Sparta Petegem3 - 2Standaard Wetteren4
  • 15:30 : Wetteren-Kwatrecht3 - 3Berlare4
  • 16:00 : Royal Knokke3 - 2Racing Waregem4
  • 16:00 : Sint-Niklaas1 - 0Sint-Gillis Waas4
  • 16:00 : Toekomst Menen1 - 3Eernegem4
  • 16:00 : Westhoek4 - 4Ronse4
  • 15:30 : Assesse2 - 4Olympia Wijgmaal4
  • 15:30 : Francs Borains1 - 0Acren4
  • 15:30 : Sporting Chatelet2 - 0Leopold Uccle-Wolume4
  • 15:30 : Waterloo1 - 1Rebecq4
  • 15:30 : Wolvertem1 - 0Solre-Sur-Sambre4
  • 19:00 : Pepingen0 - 0Ganshoren0
  • 15:30 : Bree0 - 4Wellen4
  • 15:30 : Duffel2 - 2KSC City Pirates4
  • 15:30 : Spouwen-Mopertingen2 - 1Sint-Lenaarts4
  • 15:30 : VC Herentals0 - 7Beerschot-Wilrijk4
  • 15:30 : Vosselaar2 - 2Witgoor Sport Dessel4
  • 15:30 : Hamoir3 - 0Huy4
  • 15:30 : Jeunesse Tamines2 - 3Givry4
  • 15:30 : Mormont1 - 4RFC Liege4
  • 15:30 : Namur3 - 1Tilleur4
  • 15:30 : Solieres Sport1 - 0Aywaille4
  • 16:00 : Waremme2 - 0Onhaye4
  • 03:30 : Police United0 - 0Freedom Fighters0
  • 23:30 : Placencia Assassins0 - 0Belmopan Bandits0
  • 23:30 : San Ignacio United0 - 0FC Belize0
  • 03:00 : Flanagans Onions FC0 - 0St.Georges Colts0
  • 21:00 : Devonshire Cougars0 - 0PHC Zebras0
  • 21:00 : Hamilton Parish0 - 0Robin Hood (BER)0
  • 21:00 : Southampton Rangers0 - 0Dandy Town Hornets0
  • 13:00 : Belshina1 - 1Dnepr Mogilev4
  • 13:00 : Dinamo Brest0 - 1Neman Grodno4
  • 13:00 : Slutsk1 - 2FC Minsk4
  • 02:00 : Wilstermann1 - 2Sport Boys Warnes4
  • 21:00 : Nacional Potosi3 - 0Petrolero Yacuiba3
  • 21:00 : Universitario Cobija1 - 2The Strongest3
  • 22:00 : Bolivar0 - 0Club Universitario Sucre1
  • 14:00 : Slavija Sarajevo6 - 1Drina Zvornik4
  • 14:00 : Sloboda Tuzla0 - 2FK Sarajevo4
  • 14:00 : Vitez0 - 0Travnik4
  • 14:00 : Zeljeznicar2 - 1Celik Zenica4
  • 15:30 : Orapa United0 - 0Centre Chiefs0
  • 15:30 : Township Rollers0 - 0BMC0
  • 21:00 : Internacional SC0 - 0Guarani De Palhoça0
  • 20:30 : Venus0 - 0Parauapebas0
  • 21:00 : Aguia de Maraba0 - 0Tapajos0
  • 00:00 : Sao Raimundo EC0 - 0Gaviao0
  • 20:30 : Bragantino PA0 - 0Tuna Luso0
  • 14:00 : Santo Andre1 - 1Botafogo SP4
  • 01:00 : Bahia1 - 2Atletico Paranaense4
  • 21:00 : Cruzeiro2 - 1Goias3
  • 21:00 : Figueirense2 - 0Vitoria3
  • 21:00 : Flamengo1 - 1Criciuma3
  • 21:00 : Santos0 - 1Sao Paulo3
  • 21:00 : Sport Recife2 - 1Fluminense3
  • 23:30 : Chapecoense0 - 0Botafogo0
  • 23:30 : Corinthians0 - 0Gremio0
  • 23:30 : Coritiba0 - 0Palmeiras0
  • 01:00 : Ceara2 - 1Portuguesa4
  • 01:00 : Sampaio Correa FC1 - 2Atletico Goianiense4
  • 21:00 : Jacuipense0 - 0Serrano BA0
  • 21:00 : Vitoria Da Conquista0 - 0Catuense0
  • 13:15 : Botev Plovdiv0 - 3Levski Sofia4
  • 17:30 : PFC Beroe1 - 1Slavia Sofia4
  • 14:00 : FK Minyor Pernik0 - 0Vitosha Bistritsa0
  • 14:00 : Mesta0 - 0Belasitsa0
  • 14:00 : Rilski Sportist0 - 0Balkan Varvara0
  • 14:00 : Slivnishki Geroy0 - 0Koneliano German0
  • 14:00 : Sportist Svoge0 - 0Oborishte0
  • 14:00 : Strumska Slava0 - 0Chepinets0
  • 14:00 : Velbazhd0 - 0Germaneya Sapareva0
  • 14:00 : Vihren Sandanski0 - 0Pirin Gotse Delchev0
  • 11:30 : Asenovets0 - 0Spartak Plovdiv0
  • 14:30 : Sliven0 - 0Evrokolezh Plovdiv0
  • 14:00 : Belitsa0 - 0Shumen 19290
  • 14:00 : Botev Novi Pazar0 - 0Dorostol 2003 Silistra0
  • 14:00 : Chernomorets Balchik0 - 0Provadia0
  • 14:00 : Dve Mogili0 - 0Kubrat 20070
  • 14:00 : Suvorovo0 - 0Benkovski Byala0
  • 14:00 : Svetkavitsa Targovishte0 - 0Kaliakra Kavarna0
  • 14:00 : Ticha0 - 0Chernomorets Byala0
  • 00:00 : El Salvador U210 - 2Honduras U214
  • 05:00 : Meksika U215 - 0Jamaika U214
  • 12:00 : Viktoria Plzen (K)0 - 0Hradec Kralove (K)0
  • 11:15 : Slavoj Vysehrad5 - 3Admira Praha4
  • 14:00 : Viktorie Jirny3 - 1Prevysov4
  • 14:30 : Sokol Zapy2 - 0Pisek4
  • 14:30 : Zenit Caslav1 - 0Stechovice4
  • 16:45 : Viktoria Plzen2 - 1Bohemians 19054
  • 19:00 : Slavia Prag1 - 1Hradec Kralove4
  • 14:30 : Varnsdorf2 - 1MAS Taborsko4
  • 14:30 : Znojmo0 - 1Usti Nad Labem4
  • 14:00 : Uragan (K)0 - 0Karlovy Vary (K)0
  • 18:00 : Mnichovo Hradiste (K)0 - 0Dukla Praha (K)0
  • 16:00 : FC Fredericia1 - 1Skive IK4
  • 16:00 : Vendsyssel FF0 - 1Akademisk BK4
  • 16:00 : Viborg2 - 0Bronshoj BK4
  • 16:30 : AGF Aarhus1 - 0Lyngby4
  • 15:00 : Odense1 - 0FC Nordsjaelland4
  • 18:00 : Brondby1 - 0SonderjyskE4
  • 20:00 : Midtjylland2 - 0Aalborg4
  • 17:00 : Deportivo Quito0 - 0Deportivo Cuenca4
  • 18:30 : LDU Quito0 - 0Barcelona SC4
  • 19:30 : Universidad Catolica2 - 1Manta4
  • 21:00 : LDU Loja0 - 2Olmedo3
  • 21:00 : Mushuc Runa1 - 1El Nacional3
  • 18:30 : Macara0 - 0Delfin0
  • 22:00 : Deportivo Quevedo0 - 0Deportivo Municipal Canar0
  • 02:00 : Dragon1 - 2Aguila4
  • 03:00 : FAS0 - 1Santa Tecla4
  • 23:00 : Juventud Independiente0 - 0Isidro Metapan0
  • 12:40 : Gandzasar1 - 0Ararat Yerevan4
  • 15:00 : Pyunik5 - 0Mika4
  • 14:00 : Adama Kenema0 - 0Awassa Kenema0
  • 14:00 : Arba Minch Kenema0 - 0Sidama Bunna0
  • 14:00 : Woldya Kenema0 - 0Muger Cemento0
  • 15:00 : Mebrat Hayl0 - 0Ethiopia Nigd Bank0
  • 15:00 : FAR Rabat1 - 1KAC Kenitra4
  • 17:00 : Chabab Atlas Khenifra1 - 2FUS Rabat4
  • 17:00 : Raja Casablanca1 - 1Maghreb Fes4
  • 20:30 : RSB Berkane1 - 1Kawkab Marrakech4
  • 15:00 : Nantes0 - 0Saint-Etienne4
  • 18:00 : Montpellier2 - 0Toulouse4
  • 22:00 : Marseille0 - 0Bordeaux1
  • 16:00 : Laval II1 - 1Stade Briochin4
  • 15:30 : Le Mans FC2 - 0Avoine OCC4
  • 15:30 : Caen II0 - 0Sainte-Genevieve0
  • 15:30 : Oissel3 - 0Furiani Agliani4
  • 16:00 : Quevilly II2 - 2Le Havre II4
  • 15:30 : Tourcoing1 - 1Noisy-le-Sec4
  • 15:30 : Fabregues2 - 4Bayonne4
  • 15:30 : Fleury-Merogis2 - 1Jura Sud4
  • 16:00 : Montpellier II0 - 2Nice II4
  • 15:30 : Bordeaux II3 - 3Limoges4
  • 15:30 : Amiens (K)0 - 7Vendenheim (K)4
  • 15:30 : Compiegne Club Oise (K)1 - 0Rouvroy (K)4
  • 15:30 : Dijon (K)1 - 1Lillers (K)4
  • 15:30 : Mars Bischheim (K)2 - 2Tremblay (K)4
  • 15:30 : Templemars Vendeville (K)1 - 5Hénin-Beaumont (K)4
  • 15:30 : VGA Saint-Maur (K)3 - 2Nancy (K)4
  • 13:45 : Val d Orge (K)0 - 1Quimper (K)4
  • 15:30 : CBOS Angers (K)2 - 3Saint Malo (K)4
  • 15:30 : Condé-sur-Noireau (K)2 - 2Yzeure Allier (K)4
  • 15:30 : La Roche-sur-Yon (K)2 - 1Saint-Herblain (K)4
  • 15:30 : Le Mans (K)1 - 1Rouen (K)4
  • 15:30 : Tours (K)3 - 4Blanquefort (K)4
  • 14:00 : Toulouse (K)8 - 0Blanzy (K)4
  • 15:30 : Aurillac Arpajon (K)0 - 1Nimes Metropole Gard (K)4
  • 15:30 : Claix Football (K)3 - 1AS Veore Montoison (K)4
  • 15:30 : Le Puy (K)3 - 0Muret (K)4
  • 15:30 : Monteux (K)1 - 0Nivolas (K)4
  • 15:30 : Olympique Marseille (K)2 - 2FAMF Marseille (K)4
  • 14:00 : Le Havre U191 - 2Lille U194
  • 15:30 : Amiens AC U190 - 0Arras U190
  • 15:30 : Orleans U190 - 4Lens U194
  • 15:30 : Rouen U190 - 0Caen U194
  • 15:30 : Saint Quentin U191 - 2Amiens SC U194
  • 15:30 : Valenciennes U190 - 0Quevilly U190
  • 15:30 : Amneville U191 - 1Auxerre U194
  • 15:30 : Besançon U190 - 0Paris U190
  • 15:30 : Dijon U191 - 1Pontarlier U194
  • 15:30 : Epinal U190 - 4Nancy U194
  • 15:30 : Evian TG U192 - 0Metz U194
  • 15:30 : Reims U193 - 0Sochaux U194
  • 15:30 : Strasbourg U192 - 1Troyes U194
  • 12:00 : Nantes U193 - 0Stade Laval U194
  • 15:30 : Angers U194 - 3Vannes U194
  • 15:30 : Bordeaux U190 - 0Tours U190
  • 15:30 : Guingamp U190 - 0Stade Rennes U190
  • 15:30 : Niort U190 - 0Lorient U190
  • 15:30 : Villenave U192 - 1Chateauroux U194
  • 13:30 : Toulouse U194 - 0Furiani Agliani U194
  • 14:00 : Cannes U191 - 1Ajaccio U194
  • 15:30 : Bastia U190 - 1Olympique Lyon U194
  • 15:30 : Beziers U190 - 2Clermont U194
  • 15:30 : Montpellier U196 - 1Nice U194
  • 15:30 : Nimes U190 - 1Saint-Etienne U194
  • 15:00 : Port Talbot Town2 - 0Carmarthen Town4
  • 02:00 : Arsenal0 - 0Racing Club (GUA)0
  • 02:00 : Etoile De Morne-A-LEau0 - 0Club Amical0
  • 02:00 : Gosier0 - 0US Baie-Mahaut0
  • 02:00 : La Gauloise0 - 0Juventus Saint-Anne0
  • 02:00 : Moulien3 - 0Solidarite Scolaire4
  • 02:00 : Red Star0 - 0USR Sainte-Rose0
  • 02:00 : Siroco Les Abymes5 - 2Phare Du Canal4
  • 11:30 : IT&E/IP&E0 - 0Paintco Strykers0
  • 19:00 : Mixco0 - 0Deportivo San Pedro0
  • 23:00 : Aurora0 - 0Coban Imperial0
  • 23:00 : Barrilas0 - 0Mictlan0
  • 23:00 : Carcha0 - 0Deportivo Chiantla0
  • 00:00 : CSD Comunicaciones3 - 0Universidad San Carlos4
  • 04:00 : Marquense1 - 1Municipal4
  • 19:00 : Malacateco0 - 0Coatepeque4
  • 19:00 : Suchitepequez1 - 0Halcones FC4
  • 19:15 : Antigua GFC2 - 0Guastatoya4
  • 15:30 : Bloemfontein Celtic1 - 0Chippa United4
  • 15:30 : SuperSport United1 - 2Orlando Pirates4
  • 18:00 : IR Reykjavik0 - 0Leiknir Reykjavik0
  • 18:00 : Thor Akureyri2 - 1Magni4
  • 17:00 : İngiltere (K)0 - 3Almanya (K)4
  • 15:30 : Mumbai City0 - 3Chennaiyin FC4
  • 16:00 : Lokomotiva Zagreb0 - 0Slaven Koprivnica4
  • 18:00 : RNK Split2 - 2NK Zagreb4
  • 11:00 : Zadar U190 - 0Sibenik U190
  • 13:30 : Zagreb U190 - 0Cibalia U190
  • 14:30 : Bistra0 - 1Rudes4
  • 15:00 : Visnjevac0 - 0Slavonija Pozega0
  • 14:30 : Neretvanac Opuzen0 - 0Primorac Stobrec0
  • 15:30 : Sparta Rotterdam2 - 2FC Oss4
  • 15:00 : Alphense Boys0 - 0Nieuw Utrecht4
  • 15:00 : De Meern (Zon)3 - 1De Kennemers4
  • 15:00 : Elinkwijk2 - 2Purmersteijn4
  • 15:00 : Foresters1 - 1SJC Noordwijk4
  • 15:00 : SC Woerden5 - 1Stormvogels4
  • 15:00 : SDO1 - 0VVIJ4
  • 15:00 : SO Soest2 - 1DEM4
  • 15:00 : GDA1 - 2IFC4
  • 15:00 : HMSH4 - 3Kocatepe4
  • 15:00 : Nieuwerkerk3 - 2RKAVV Leidschendam4
  • 15:00 : Poortugaal2 - 0Boshuizen4
  • 15:00 : Wateringse Veld1 - 0VELO4
  • 15:00 : XerxesDZB (zon)2 - 0FC Olympia4
  • 15:00 : Zwervers0 - 2GOES4
  • 15:30 : Brabantia1 - 4Beerse Boys4
  • 15:30 : DESK1 - 2Nemelaer4
  • 15:30 : DESO0 - 1Moerse Boys4
  • 15:30 : EFC3 - 3RKSV Nuenen4
  • 15:30 : Gestel7 - 1LONGA4
  • 15:30 : HVCH3 - 3Erp4
  • 15:30 : Geldrop3 - 3Heidebloem4
  • 15:30 : RKSV Bekkerveld9 - 2Susteren4
  • 15:30 : RVU Rothem4 - 1NWC4
  • 15:30 : Venray0 - 1Limburgia4
  • 15:30 : Wilhelmina 081 - 0SV Someren4
  • 15:30 : Wittenhorst0 - 3Meerssen4
  • 15:00 : Concordia Wehl1 - 2De Zweef4
  • 15:00 : Heino1 - 3Bemmel4
  • 15:00 : LONGA 304 - 1Luctor Et Emergo4
  • 15:00 : Rigtersbleek0 - 2Alverna4
  • 15:00 : TVC 280 - 1Silvolde4
  • 15:30 : Grol1 - 1Hoogland4
  • 15:30 : Rood Wit Groesbeek1 - 4Rheden4
  • 15:00 : Dieze West3 - 1SC Erica4
  • 15:00 : Steenwijk1 - 0GVAV-Rapiditas4
  • 15:00 : SVBO3 - 2Rolder Boys4
  • 15:00 : VKW2 - 2Joure4
  • 15:00 : WVV2 - 2Dalen4
  • 15:00 : Bergum2 - 3VV Emmen4
  • 15:30 : Hoogeveen0 - 0Nieuw Buinen4
  • 13:30 : Groningen1 - 1PSV Eindhoven4
  • 15:30 : Heracles3 - 1ADO Den Haag4
  • 15:30 : PEC Zwolle1 - 2Twente4
  • 17:45 : Utrecht1 - 3Cambuur4
  • 15:00 : AFC 340 - 0De Zouaven4
  • 15:00 : Hollandia0 - 2VOC Rotterdam4
  • 15:00 : JOS Watergraafsmeer4 - 3DHC Delft4
  • 15:00 : RKVV Westlandia1 - 1OFC Oostzaan4
  • 15:30 : Chabab0 - 1Magreb 904
  • 15:30 : Haaglandia0 - 8ASV De Dijk4
  • 15:30 : Vlissingen2 - 1HV & CV Quick4
  • 15:00 : AWC0 - 1Groene Ster4
  • 15:30 : Baronie2 - 4TOP Oss Amateurs4
  • 15:30 : Blauw Geel 384 - 0Deurne4
  • 15:30 : De Valk1 - 3UDI 194
  • 15:30 : DOSKO2 - 4Dongen4
  • 15:30 : OSS 201 - 2Gemert4
  • 15:30 : RKSV Schijndel1 - 1TEC4
  • 15:00 : De Bataven0 - 1Be Quick 18874
  • 15:00 : FVC1 - 3Germania4
  • 15:00 : Juliana 312 - 1SC NEC4
  • 15:00 : MSC1 - 0Quick 204
  • 15:00 : RKHVV3 - 0Achilles 18944
  • 15:00 : ROHDA Raalte0 - 0Alcides4
  • 15:30 : FC Presikhaaf0 - 4SWZ4
  • 15:00 : Berghuizen (K)1 - 2RKDEO (K)4
  • 15:00 : Maarssen (K)5 - 2SDO (K)4
  • 15:00 : Westlandia (K)0 - 8Victoria Boys (K)4
  • 15:30 : Alkmania (K)4 - 1t Goy (K)4
  • 15:30 : Purmerend (K)3 - 5Velsen (K)4
  • 15:30 : Zaandijk (K)0 - 0Fortuna Wormerveer II (K)0
  • 12:30 : Teisterbanders (K)1 - 3Bavel (K)4
  • 13:15 : Amstenrade (K)1 - 0Venlosche Boys (K)4
  • 13:15 : OVV 67 (K)1 - 5Trekvogels (K)4
  • 15:00 : VDZ Arnhem (K)2 - 3Bekkerveld (K)4
  • 15:30 : DESK (K)4 - 2Eldenia II (K)4
  • 15:30 : SSS 18 (K)0 - 0Nooit Gedacht (K)4
  • 12:00 : SV Someren (K)3 - 3t Zand (K)4
  • 12:45 : Prinses Irene (K)4 - 0Gelre (K)4
  • 13:00 : Nuenen (K)0 - 1DSE (K)4
  • 15:00 : Eldenia (K)1 - 3Buitenveldert II (K)4
  • 15:00 : Kolping Boys (K)5 - 5Woezik (K)4
  • 15:30 : Eindhoven (K)6 - 0Venray (K)4
  • 15:00 : HFC EDO0 - 3HBS Craeyenhout4
  • 15:00 : VVSB2 - 2Koninklijke HFC4
  • 15:30 : AFC2 - 3JVC Cuijk4
  • 15:30 : De Treffers1 - 1ADO 204
  • 15:30 : EVV0 - 0USV Hercules4
  • 15:30 : Leonidas0 - 3UNA4
  • 15:30 : Lienden3 - 1WKE Emmen4
  • 15:30 : OJC Rosmalen1 - 1HSC 214
  • 03:00 : Honduras Progreso0 - 0CD Real Sociedad0
  • 07:30 : Citizen AA4 - 0Double Flower4
  • 07:30 : Southern District RSA3 - 0Happy Valley AA4
  • 07:30 : Tuen Mun SA0 - 7Hong Kong FC4
  • 09:30 : Kwai Tsing DFA3 - 3Shatin SA4
  • 09:30 : Wanchai0 - 7Yau Tsim Mong4
  • 12:45 : Sun Hei SC3 - 0Kwun Tong4
  • 08:30 : South China2 - 2Kitchee4
  • 11:30 : Hong Kong Rangers3 - 0Wong Tai Sin4
  • 16:00 : Crystal Palace (K)0 - 0Cambridge (K)0
  • 16:00 : Enfield Town (K)0 - 0C&K Basildon (K)0
  • 16:00 : Ipswich Town (K)0 - 0Luton Town (K)0
  • 16:00 : Milton Keynes Dons (K)0 - 0Bedford (K)0
  • 16:00 : Cheltenham Town Ladies (K)0 - 0Shanklin (K)0
  • 16:00 : Exeter City (K)6 - 1Gosport Borough (K)4
  • 16:00 : Keynsham Development (K)0 - 0Cheltenham Town Ladies (K)0
  • 16:00 : St Nicholas (K)0 - 0Chichester City (K)0
  • 16:00 : Swindon Town LFC (K)1 - 0Forest Green Rovers LFC (K)4
  • 16:00 : Guiseley Vixens (K)0 - 0Middlesbrough (K)0
  • 16:00 : Liverpool Feds (K)0 - 0Chorley (K)0
  • 16:00 : Mossley Hill (K)0 - 2Leeds United (K)4
  • 16:00 : Norton & Stockton (K)1 - 2Morecambe (K)4
  • 16:00 : Stockport County (K)0 - 0Sheffield Utd Community (K)0
  • 16:00 : Tranmere Rovers (K)0 - 0Chester-le-Street Town (K)0
  • 16:00 : Leafield Athletic LFC (K)0 - 0Leicester City LFC (K)0
  • 16:00 : Leicester City WFC (K)0 - 0Curzon Ashton (K)0
  • 16:00 : Loughborough Foxes (K)0 - 0Steel City Wanderers (K)0
  • 16:00 : Loughborough Students (K)0 - 0Steel City Wanderers (K)0
  • 16:00 : Loughborough Students (K)0 - 0Rotherham United (K)0
  • 16:00 : Mansfield Town (K)0 - 0Radcliffe Olympic LFC (K)0
  • 16:00 : Mansfield Town (K)0 - 0Leafield Athletic LFC (K)0
  • 16:00 : Radcliffe Olympic LFC (K)0 - 0Reedswood (K)0
  • 16:00 : Brighton & Hove Albion (K)0 - 0Keynsham Town (K)0
  • 16:00 : Charlton Athletic (K)0 - 0Lewes (K)0
  • 16:00 : Copsewood LFC Coventry (K)1 - 1Gillingham (K)4
  • 16:00 : Plymouth Argyle (K)0 - 0West Ham United (K)0
  • 16:00 : Portsmouth (K)0 - 0Queens Park Rangers (K)0
  • 16:00 : Tottenham Hotspur (K)0 - 0Cardiff City LFC (K)0
  • 16:00 : Blackburn Rovers (K)0 - 0Coventry City (K)0
  • 16:00 : Newcastle United (K)2 - 3Bradford City (K)4
  • 16:00 : Nottingham Forest (K)0 - 0Sporting Club Albion (K)0
  • 16:00 : Stoke City LFC (K)0 - 0Preston North End (K)0
  • 16:00 : Wolverhampton Wanderers (K)4 - 0Huddersfield Town (K)4
  • 15:30 : Crystal Palace3 - 1Liverpool4
  • 18:00 : Hull City1 - 2Tottenham4
  • 13:15 : Sanat Naft1 - 0Gol Gohar Sirjan4
  • 12:30 : Gostaresh Folad Tabriz2 - 0Rah Ahan4
  • 16:30 : Esteghlal FC1 - 2Persepolis4
  • 16:00 : Cork Women (K)0 - 0Peamount United (K)0
  • 16:00 : Raheny United (K)0 - 0Wexford Youths (K)0
  • 14:45 : Partick Thistle0 - 1Aberdeen4
  • 13:00 : Valladolid1 - 2Las Palmas4
  • 18:00 : Girona2 - 0Recreativo Huelva4
  • 18:00 : Mirandes1 - 0Leganes4
  • 19:15 : Real Betis1 - 2Deportivo Alaves4
  • 20:00 : Albacete2 - 0Osasuna4
  • 22:00 : Alcorcon0 - 0Lugo1
  • 13:00 : Lealtad1 - 2Burgos4
  • 17:00 : Celta Vigo II2 - 2Guijuelo4
  • 17:30 : Atletico Astorga0 - 1Real Oviedo4
  • 18:00 : Langreo1 - 1Real Aviles4
  • 18:00 : Real Murcia2 - 1Sporting Gijon II4
  • 18:00 : Tropezon0 - 0Compostela4
  • 18:00 : UD Logrones0 - 1Coruxo4
  • 18:00 : Zamora CF2 - 2Somozas4
  • 19:30 : Marino De Luanco3 - 0Cultural Leonesa4
  • 12:00 : Las Palmas II1 - 2Huesca4
  • 12:45 : Tudelano1 - 1Real Madrid II4
  • 13:00 : Atletico Madrid II1 - 2Trival Valderas4
  • 13:00 : Conquense3 - 5Rayo Vallecano II4
  • 13:00 : Getafe II3 - 0Fuenlabrada4
  • 13:15 : Toledo0 - 1Athletic Bilbao II4
  • 18:00 : Real Union1 - 0Socuellamos4
  • 18:30 : Sestao River1 - 2Leioa4
  • 13:00 : Mallorca II1 - 1Gimnastic Tarragona4
  • 13:00 : Reus Deportiu1 - 0Atletico Baleares4
  • 17:30 : UE Olot0 - 2Hercules4
  • 18:00 : Alcoyano0 - 3Villarreal II4
  • 18:00 : Eldense0 - 0Elche II4
  • 18:00 : Lleida Esportiu3 - 1Valencia II4
  • 19:00 : Cornella1 - 1Badalona4
  • 12:30 : Sevilla II3 - 0Marbella4
  • 13:00 : Almeria II1 - 0Real Jaen4
  • 13:00 : Cacereno2 - 0Granada II4
  • 13:00 : Melilla0 - 0UCAM Murcia4
  • 18:00 : Cartagena1 - 1Cordoba II4
  • 18:00 : El Palo0 - 0Real Betis II4
  • 18:00 : Linense2 - 1Cadiz4
  • 18:00 : Lucena1 - 1Villanovense4
  • 18:30 : La Hoya Lorca6 - 1Arroyo CP4
  • 02:00 : Candela (K)0 - 0Echedey (K)0
  • 02:00 : Charco del Pino (K)0 - 0San Antonio Pilar (K)0
  • 02:00 : Laguna (K)0 - 0Granadilla Tenerife Sur (K)0
  • 02:00 : Llamoro (K)0 - 0Moneyba Hierro (K)0
  • 02:00 : Once Piratas (K)0 - 0CD Tarsa (K)0
  • 02:00 : Tacoronte (K)0 - 0CD Aguilas (K)0
  • 02:00 : Tacuense (K)0 - 0Costa Adeje (K)0
  • 12:00 : Collerense (K)3 - 0Sevilla (K)4
  • 12:30 : Athletic Club (K)1 - 0Valencia (K)4
  • 12:30 : Levante (K)1 - 1Sporting de Huelva (K)4
  • 12:45 : Santa Teresa (K)0 - 0Real Sociedad (K)0
  • 13:00 : Fundacion Albacete (K)2 - 3Rayo Vallecano (K)4
  • 13:30 : Atletico Madrid (K)3 - 1San Gabriel (K)4
  • 13:00 : Rayo Vallecano1 - 0Celta Vigo4
  • 18:00 : Levante2 - 1Valencia4
  • 20:00 : Elche2 - 2Cordoba4
  • 22:00 : Villarreal2 - 0Getafe1
  • 17:00 : Villalbes2 - 2Silva4
  • 17:30 : Alondras1 - 0Rapido Bouzas4
  • 17:30 : Ribadumia1 - 0Boiro4
  • 17:30 : Xuventu Sanxenxo4 - 2Cultural Areas4
  • 18:00 : As Pontes1 - 1Ordenes4
  • 18:00 : Bergantinos1 - 0Barbadas4
  • 18:00 : Cerceda0 - 0Choco4
  • 18:00 : Pontevedra2 - 1Arosa4
  • 18:00 : Ribadeo0 - 0Bertamirans0
  • 12:45 : Cadiz II3 - 0Coria CF4
  • 12:45 : San Roque de Cadiz1 - 0CMD San Juan4
  • 13:00 : Conil1 - 0Ecija4
  • 13:15 : Gerena6 - 0La Palma4
  • 13:30 : Arcos2 - 1Los Barrios4
  • 13:30 : Mairena0 - 0Recreativo Huelva II4
  • 17:00 : Sevilla III2 - 0Cabecense4
  • 17:30 : Lebrijana3 - 2CD Alcala4
  • 18:00 : Algeciras2 - 3Guadalcacín4
  • 18:00 : Atletico Sanluqueno0 - 3San Fernando4
  • 18:00 : Ceuta5 - 0Rociera4
  • 13:00 : Mercadal1 - 0Penya Ciutadella4
  • 13:00 : San Rafael0 - 0Formentera4
  • 17:00 : Montuiri0 - 1Pena Deportiva4
  • 13:30 : Atletico Granadilla2 - 0Atletico Victoria4
  • 14:00 : Lanzarote3 - 1El Cotillo4
  • 14:30 : Tenerife II0 - 1Mensajero4
  • 14:30 : Tenisca1 - 2Santa Ursula4
  • 12:45 : La Union CF1 - 1Deportiva Minera4
  • 17:15 : Club PDM Fortuna1 - 1EG El Palmar4
  • 17:30 : Alhama1 - 1Molina4
  • 17:30 : Caravaca Vera Cruz1 - 1Real Murcia II4
  • 17:30 : Cieza3 - 1Cartagena FC4
  • 17:30 : Huercal-Overa3 - 2Muleno4
  • 17:30 : Jumilla6 - 0Plus Ultra4
  • 18:00 : Mar Menor2 - 0Yeclano4
  • 13:00 : Azuaga3 - 1Hernan Cortes4
  • 13:00 : Castuera0 - 2CD Badajoz4
  • 13:00 : Moralo0 - 0Diter Zafra4
  • 13:00 : Olivenza4 - 1UP Plasencia4
  • 17:00 : Extremadura UD1 - 1Merida AD4
  • 17:30 : CD Coria2 - 0Atletico San Jose4
  • 17:30 : Deportivo Pacense1 - 0Sanvicenteno4
  • 17:30 : Santa Amalia0 - 3Jerez4
  • 17:30 : Valdivia1 - 1Atletico Pueblonuevo4
  • 18:00 : Don Benito1 - 0Fuente de Cantos4
  • 12:30 : Osasuna II0 - 2Izarra4
  • 17:00 : Idoya1 - 0Iruna4
  • 17:00 : Pena Sport4 - 1Valle Egües4
  • 13:00 : CD Calahorra3 - 0Pena Balsamaiso4
  • 13:00 : Varea4 - 0Oyonesa4
  • 17:00 : Anguiano1 - 0Naxara4
  • 17:00 : Calasancio0 - 2Alfaro4
  • 18:00 : Arnedo1 - 2SD Logrones4
  • 18:00 : Tedeon1 - 2Haro4
  • 13:00 : Cuarte Industrial2 - 1Almudevar4
  • 13:00 : Santa Isabel0 - 1Villanueva CF4
  • 16:30 : CDJ Tamarite1 - 2Villa de Alagon4
  • 16:45 : Andorra3 - 1Utebo4
  • 17:00 : Atletico Monzon1 - 4Tarazona4
  • 17:00 : Caspe0 - 1Teruel4
  • 17:00 : Ejea5 - 1Sabinanigo4
  • 17:00 : Illueca1 - 2Ebro4
  • 17:30 : Barbastro0 - 0Borja4
  • 02:00 : Hellin0 - 2Villarrobledo4
  • 13:00 : Ciudad Real2 - 0Gimnastico Alcazar4
  • 17:00 : La Gineta0 - 1Albacete II4
  • 17:00 : Marchamalo4 - 0Villarrubia4
  • 17:30 : Almagro0 - 1Manzanares4
  • 17:30 : Daimiel1 - 1Madridejos4
  • 17:30 : Mora0 - 0Atletico Ibanes4
  • 18:00 : Almansa2 - 0Toledo II4
  • 18:00 : Puertollano2 - 0Pedroneras4
  • 18:00 : Talavera CF2 - 1Quintanar del Rey4
  • 02:00 : Urraca2 - 0Cudillero4
  • 12:30 : Real Oviedo II0 - 0Caudal Deportivo4
  • 13:00 : Atletico de Lugones0 - 1Condal4
  • 13:00 : Covadonga2 - 1Lenense4
  • 13:00 : Gijon Industrial4 - 1L Entregu4
  • 13:00 : Real Aviles II0 - 2Tuilla4
  • 13:00 : Roces1 - 1Praviano4
  • 16:45 : Andes2 - 1Llanes4
  • 16:45 : Mosconia3 - 2Universidad Oviedo4
  • 18:00 : Astur1 - 1Ceares4
  • 16:00 : Gama0 - 1Castro4
  • 16:30 : Cayon2 - 1Textil Escudo4
  • 18:00 : Laredo1 - 0Santona4
  • 18:30 : Atletico Albericia0 - 2Selaya4
  • 18:45 : Revilla1 - 1Siete Villas4
  • 12:15 : Erandio1 - 2Lagun Onak4
  • 12:15 : Santurtzi3 - 1Berio4
  • 16:45 : Amurrio0 - 3Portugalete4
  • 18:00 : Club Bermeo1 - 0Deportivo Alaves II4
  • 18:30 : Zalla2 - 1Balmaseda4
  • 13:00 : AE Prat2 - 1Manlleu4
  • 13:00 : Castelldefels3 - 2Gava4
  • 13:00 : Europa1 - 3Asco4
  • 13:00 : Masnou2 - 1Figueres4
  • 13:00 : Pobla Mafumet2 - 1Santfeliuenc4
  • 13:00 : Rubi0 - 0Cerdanyola del Valles4
  • 13:00 : Vilafranca2 - 0Vilassar de Mar4
  • 18:00 : Palamos4 - 2Martinenc4
  • 18:00 : Peralada1 - 0Montanesa4
  • 18:00 : Sabadell II1 - 1Terrassa4
  • 12:30 : Levante II0 - 0Utiel4
  • 13:00 : Requena1 - 2Novelda4
  • 18:00 : CD Castellon3 - 1La Nucia4
  • 18:00 : Ontinyent1 - 2Saguntino4
  • 18:00 : Orihuela4 - 0Muro4
  • 18:00 : Torrevieja1 - 0Paterna4
  • 12:30 : Puerta Bonita1 - 0Torrejon4
  • 12:30 : San Fernando de Henares0 - 2Atletico De Pinto4
  • 12:30 : Union Adarve0 - 0SS Reyes4
  • 13:00 : Alcobendas2 - 3Alcorcon II4
  • 13:00 : CF Internacional1 - 1Colmenar Viejo4
  • 13:00 : Mostoles1 - 1Atletico Madrid III4
  • 13:00 : Pozuelo Alarcon0 - 0Alcobendas Sport4
  • 13:00 : Villanueva del Pardillo2 - 1Rayo Majadahonda4
  • 17:30 : Parla1 - 2Navalcarnero4
  • 18:00 : Real Madrid III1 - 2RSD Alcala4
  • 13:00 : Estructuras Tino1 - 1Cultural Cebrerena4
  • 17:00 : Becerril2 - 2Villa de Simancas4
  • 17:15 : Atletico Tordesillas2 - 2Palencia4
  • 17:30 : Cristo Atletico0 - 3Bembibre4
  • 18:00 : Arandina5 - 1La Baneza4
  • 18:00 : Real Avila0 - 2Gimnastica Segoviana4
  • 13:00 : Alhaurin0 - 1El Ejido4
  • 13:00 : Atarfe Industrial2 - 3Martos4
  • 13:00 : Loja CD1 - 1Atletico Mancha Real4
  • 13:00 : Ronda1 - 2Maracena4
  • 13:00 : UD San Pedro3 - 0Guadix4
  • 13:00 : Velez2 - 0Atletico Melilla4
  • 17:30 : Los Villares1 - 0Atletico Malagueno4
  • 18:00 : Antequera1 - 0Huetor Tajar4
  • 18:00 : Los Molinos3 - 1Linares Deportivo4
  • 18:00 : Villacarrillo2 - 1Espanol Alquian4
  • 13:00 : Atletico Perines U180 - 0Llano U184
  • 13:00 : Pabellon Ourense U181 - 4Deportivo La Coruna U184
  • 13:00 : Pontevedra U180 - 1Tropezon U184
  • 13:00 : Racing Santander U184 - 2Porrino Industrial U184
  • 12:30 : Deportivo Alaves U184 - 2Eibar U184
  • 13:00 : Logrones U181 - 4San Juan U184
  • 13:15 : Numancia U181 - 1Valvanera U184
  • 18:00 : Arenas Club U181 - 2Athletic Club U184
  • 12:00 : Huesca U180 - 3Manacor U184
  • 12:30 : Real Zaragoza U181 - 4Mallorca U184
  • 13:00 : Atletico Baleares U182 - 0Gimnastic Tarragona U184
  • 13:00 : Jabac i Terrassa U181 - 3Espanyol U184
  • 13:00 : Mercantil U180 - 1Badalona U184
  • 12:30 : Goyu-Ryu U180 - 6Cadiz U184
  • 12:30 : Santa Fe U183 - 1Los Molinos U184
  • 12:30 : Sevilla Este U180 - 0Malaga U184
  • 13:00 : Maracena U182 - 1Atletico Sanluqueno U184
  • 13:00 : Seneca U182 - 1Sevilla U184
  • 18:00 : 26 de Febrero U180 - 2Recreativo Huelva U184
  • 19:00 : Almeria U182 - 2San Felix U184
  • 13:15 : Puente Castro U180 - 1Getafe U184
  • 16:45 : Real Valladolid U182 - 3Atletico Madrid U184
  • 14:00 : Arucas U180 - 2Huracan U184
  • 14:00 : Sobradillo U180 - 1Tenerife U184
  • 17:00 : Hercules U181 - 3Elche U184
  • 18:30 : Huracán Valencia U182 - 2Lorgui U184
  • 19:45 : Bnei Sakhnin1 - 0Beitar Jerusalem4
  • 15:30 : Winterthur II0 - 0Balzers0
  • 16:00 : Delemont0 - 2Breitenrain4
  • 16:00 : Le Mont1 - 0Wil 190011
  • 16:00 : Winterthur0 - 1Lausanne Sports4
  • 14:45 : Basel3 - 0Aarau4
  • 14:45 : St. Gallen3 - 3Vaduz4
  • 17:00 : Thun0 - 1Young Boys4
  • 12:00 : FeralpiSalo1 - 0Monza4
  • 15:30 : Sassari Torres0 - 1Südtirol4
  • 17:00 : Arezzo2 - 0Real Vicenza VS4
  • 19:00 : GIANA Erminio0 - 2Mantova4
  • 13:30 : LAquila1 - 0Savona4
  • 15:30 : Pistoiese1 - 1Pontedera4
  • 17:00 : Pro Piacenza0 - 3Ascoli4
  • 19:00 : Pisa0 - 1Carrarese4
  • 13:30 : Melfi1 - 0Casertana4
  • 15:30 : Benevento1 - 2Lecce4
  • 15:30 : Vigor Lamezia2 - 2Lupa Roma4
  • 17:00 : Foggia Calcio0 - 0FC Matera4
  • 19:00 : Martina Franca2 - 1Messina4
  • 13:30 : Torino0 - 1Sassuolo4
  • 16:00 : Cesena1 - 1Sampdoria4
  • 16:00 : Napoli3 - 3Cagliari4
  • 16:00 : Parma0 - 2Empoli4
  • 16:00 : Udinese1 - 1Chievo4
  • 16:00 : Verona1 - 2Fiorentina4
  • 21:45 : Milan1 - 0Inter2
  • 19:00 : Catania1 - 0US Latina4
  • 15:30 : Acqui0 - 0FC Vado4
  • 15:30 : Argentina1 - 2Bra4
  • 15:30 : ASD Pro Settimo & Eureka2 - 0RapalloBogliasco4
  • 15:30 : Borgosesia4 - 1Asti4
  • 15:30 : Chieri2 - 0OltrepoVoghera4
  • 15:30 : Cuneo3 - 0Lavagnese4
  • 15:30 : Derthona F.B.C. 19083 - 1ASD Borgomanero4
  • 15:30 : Sancolombano0 - 1Caronnese4
  • 15:30 : Sestri Levante0 - 0Novese4
  • 15:30 : Sporting Bellinzago2 - 1Vallee DAoste Charvensod4
  • 15:30 : Aurora Seriate0 - 0Pontisola0
  • 15:30 : Caravaggio0 - 0Pol. Ciliverghe Mazzano0
  • 15:30 : Castellana0 - 0Seregno0
  • 15:30 : Folgore Caratese0 - 0Ciserano0
  • 15:30 : Inveruno0 - 0Pergolettese0
  • 15:30 : Lecco0 - 0Pro Sesto0
  • 15:30 : Montichiari0 - 0Olginatese0
  • 15:30 : Sondrio0 - 0Villafranca0
  • 15:30 : Virtus Verona0 - 0FC Castiglione0
  • 15:30 : Belluno3 - 1Legnago Salus4
  • 15:30 : Fontanafredda1 - 1Alto Vicentino4
  • 15:30 : Giorgione3 - 0Dro Calcio4
  • 15:30 : Mezzocorona1 - 2Kras4
  • 15:30 : Mori Santo Stefano0 - 2Union Ripa Fenadora4
  • 15:30 : Tamai4 - 0Montebelluna4
  • 15:30 : Triestina0 - 0Union Pro4
  • 15:30 : Union ArzignanoChiampo1 - 0Sacilese4
  • 15:30 : Correggese1 - 0Fortis Juventus4
  • 15:30 : Delta Porto Tolle4 - 1Jolly Montemurlo4
  • 15:30 : Este1 - 1Bellaria Igea4
  • 15:30 : Fidenza1 - 0Abano4
  • 15:30 : Fiorenzuola1 - 0Mezzolara4
  • 15:30 : Formigine0 - 0Piacenza4
  • 15:30 : Imolese1 - 0San Paolo Padova4
  • 15:30 : Rimini4 - 1Romagna Centro4
  • 15:30 : Scandicci3 - 1Virtus Castelfranco4
  • 15:30 : Thermal Abano2 - 2Ribelle4
  • 15:30 : FC Rieti3 - 0Bastia Calcio4
  • 15:30 : Gavorrano0 - 0Olimpia Colligiana4
  • 15:30 : Massese1 - 2Flaminia4
  • 15:30 : San Donato Tavarnelle4 - 2Pianese4
  • 15:30 : SanGiovanniValdarno1 - 1Foligno4
  • 15:30 : Sansepolcro1 - 1Poggibonsi4
  • 15:30 : Villabiagio1 - 1Mobilieri Ponsacco4
  • 15:30 : Voluntas2 - 1Casacastalda4
  • 15:30 : Castelfidardo Calcio0 - 1Vis Pesaro4
  • 15:30 : Celano2 - 2Amiternina4
  • 15:30 : Fano1 - 0Jesina4
  • 15:30 : Giulianova2 - 2San Nicolo4
  • 15:30 : Maceratese2 - 2Matelica Calcio4
  • 15:30 : Olympia Agnonese2 - 2Fermana4
  • 15:30 : Recanatese0 - 0Chieti4
  • 15:30 : Sambenedettese2 - 3Campobasso4
  • 15:30 : Termoli Calcio1 - 3Civitanovese4
  • 15:30 : Anziolavinio0 - 3Arzachena4
  • 15:30 : Aprilia0 - 0San Cesareo Calcio4
  • 15:30 : Astrea5 - 1Selargius4
  • 15:30 : Cynthia0 - 0Budoni4
  • 15:30 : FC Nuorese Calcio1 - 1Fondi4
  • 15:30 : Isola Liri1 - 2Olbia 19054
  • 15:30 : Ostia Mare Lidocalcio1 - 2Viterbese4
  • 15:30 : Palestrina0 - 4Lupa Castelli Romani4
  • 15:30 : Terracina Calcio0 - 1Sora4
  • 15:30 : Bisceglie3 - 0Brindisi4
  • 15:30 : Francavilla2 - 1Scafatese4
  • 15:30 : Gelbison2 - 0Pomigliano4
  • 15:30 : Pro Cavese0 - 0MonosPolis4
  • 15:30 : Puteolana Internapoli2 - 1Arzanese4
  • 15:30 : Rossoblu Potenza0 - 0Fidelis Andria4
  • 15:30 : San Severo1 - 0Grottaglie4
  • 15:30 : Taranto2 - 1Sarnese4
  • 17:00 : Manfredonia3 - 3Gallipoli4
  • 15:30 : HinterReggio0 - 0Nuova Gioiese4
  • 15:30 : Nerostellati Frattese3 - 1Leonfortese4
  • 15:30 : Noto2 - 0Battipagliese4
  • 15:30 : Orlandina0 - 0Comprensorio M. Uffugo0
  • 15:30 : Rende2 - 1Progreditur Marcianise4
  • 15:30 : Roccella1 - 2Due Torri4
  • 15:30 : Tiger Brolo1 - 2Agropoli4
  • 15:30 : Torre Neapolis3 - 0Sorrento Calcio4
  • 15:30 : Torrecuso1 - 1Akragas4
  • 16:00 : Varese Prim.0 - 0Trapani Prim.0
  • 12:00 : Cittadella Prim.4 - 1Pescara Prim.4
  • 12:00 : Perugia Prim.0 - 0Udinese Prim.4
  • 12:00 : Lazio Prim.3 - 1Palermo Prim.4
  • 15:30 : Latina Prim.0 - 0Ternana Prim.0
  • 01:00 : Reno0 - 0Montego Bay United0
  • 22:00 : Barbican0 - 0Tivoli Gardens0
  • 22:00 : Rivoli United0 - 0Boys Town0
  • 22:00 : Sporting Central0 - 0Reno0
  • 06:00 : Honda FC2 - 2Sagawa Printing4
  • 06:00 : Blaublitz Akita1 - 1J League U224
  • 06:00 : Fujieda MYFC0 - 1Machida Zelvia4
  • 06:00 : Fukushima United2 - 1Ryukyu4
  • 06:00 : Grulla Morioka1 - 1Gainare Tottori4
  • 06:00 : Parceiro Nagano6 - 1Yokohama SCC4
  • 06:00 : Zweigen Kanazawa4 - 0Sagamihara4
  • 14:00 : Bratstvo0 - 0Radnicki Berane0
  • 14:00 : FK Arsenal Tivat0 - 0Zabjelo0
  • 14:00 : Ibar0 - 0Jezero Plav0
  • 14:00 : Iskra0 - 0Igalo0
  • 14:00 : Jedinstvo Bijole Polje0 - 0Cetinje0
  • 14:00 : Kom0 - 0Decic Tuzi0
  • 03:00 : Cayman Athletic0 - 0Cayman Brac0
  • 18:00 : Nea Salamis0 - 1Ermis Aradippou4
  • 14:30 : Olympiakos Nicosia2 - 0AE Zakakiou4
  • 14:30 : Ahironas Liopetriou0 - 0Ethnikos Assias0
  • 12:00 : Omonia Nicosia U210 - 0AEL U210
  • 14:30 : Anorthosis U210 - 0Enosis U210
  • 14:30 : Apollon U210 - 0Olympiakos U210
  • 14:30 : Aris U210 - 0Ethnikos Achna U210
  • 14:30 : Ayia Napa U210 - 0AEK Larnaca U210
  • 14:30 : Nea Salamis U210 - 0Halkanoras U210
  • 00:30 : Once Caldas1 - 0Atletico Nacional4
  • 02:30 : Atletico Huila3 - 3Santa Fe4
  • 22:00 : Deportivo Rionegro0 - 2Union Magdalena1
  • 07:15 : FC Seoul0 - 0Seongnam8
  • 19:00 : Guanacasteca0 - 0Jaco Rays0
  • 19:00 : Puntarenas FC0 - 0Barrio Mexico0
  • 19:00 : San Carlos0 - 0Coto Brus0
  • 22:00 : Cariari Pococi0 - 0Escazucena0
  • 04:00 : Deportivo Saprissa1 - 0CS Herediano4
  • 19:00 : CS Cartagines2 - 0Belen Siglo XXI4
  • 22:00 : Limon FC0 - 0Alajuelense1
  • 12:00 : Banga Gargzdai1 - 3Siauliai4
  • 16:00 : Granitas Klaipeda1 - 6Zalgiris Vilnius4
  • 14:15 : Al Nabi Shayth1 - 1Salam Zgharta4
  • 14:15 : Racing Beirut0 - 1Tadamon Sour4
  • 15:30 : Al Akhaa Al Ahli0 - 1Al Nejmeh4
  • 17:00 : Avenir Beggen1 - 1Bastendorf4
  • 17:00 : Green Boys4 - 3Steinfort4
  • 17:00 : Kehlen2 - 0Boevange/Attert4
  • 17:00 : Lorentzweiler1 - 0Wincrange4
  • 17:00 : Marisca Mersch1 - 2Atert Bissen4
  • 17:00 : Orania Vianden3 - 2Jeunesse Schieren4
  • 17:00 : Residence Walferdange2 - 7Norden 024
  • 15:30 : Luna Obercorn3 - 0Sporting Bertrange4
  • 17:00 : Alliance Aischdall4 - 1Berdenia Berbourg4
  • 17:00 : Jeunesse Junglinster4 - 1Schifflange4
  • 17:00 : Koeppchen2 - 1Berdorf Consdorf4
  • 17:00 : Union Mertert Wasserbillig1 - 1Esch4
  • 17:00 : URB2 - 0Bettembourg4
  • 17:00 : Yellow Boys Weiler3 - 1Obercorn4
  • 17:00 : Differdange 033 - 2Victoria Rosport4
  • 17:00 : Fola Esch4 - 0UN Kaerjeng4
  • 17:00 : Hostert1 - 2Etzella Ettelbrück4
  • 17:00 : Jeunesse Canach0 - 0F91 Dudelange4
  • 17:00 : Mondorf-les-Bains2 - 1Jeunesse Esch4
  • 17:00 : Rumelange2 - 4Progres Niedercorn4
  • 17:00 : Wiltz1 - 0Grevenmacher4
  • 17:00 : Mamer2 - 3Sandweiler4
  • 17:00 : Mondercange0 - 4RM Hamm Benfica4
  • 17:00 : Racing FC1 - 3UNA Strassen4
  • 17:00 : Swift Hesperange3 - 2Muhlenbach-Sandzak4
  • 17:00 : Titus Lamadelaine3 - 1Minerva Lintgen4
  • 17:00 : Union Kayl-Tetange1 - 3Erpeldange4
  • 17:30 : Videoton0 - 0Ferencvaros4
  • 19:30 : Györi ETO0 - 1Debrecen4
  • 14:00 : Debrecen II2 - 0Salgotarjani BTC4
  • 14:00 : Veresegyhaz VSK1 - 2Felsotarkany SE4
  • 13:00 : Videoton II3 - 1Szeol4
  • 14:00 : Dunaharaszti MTK0 - 0ESMTK4
  • 14:00 : Metalurg Skopje2 - 0Turnovo4
  • 14:00 : Sileks0 - 1Skendija 794
  • 14:00 : Teteks1 - 1Pelister4
  • 15:00 : Melita0 - 0Zurrieq0
  • 15:00 : Pembroke Athleta0 - 0Gzira United0
  • 17:15 : St. Andrews3 - 1Rabat Ajax4
  • 17:15 : Vittoriosa Stars2 - 2St. George4
  • 15:00 : Naxxar Lions1 - 1Qormi4
  • 17:00 : Valletta5 - 0Mosta4
  • 03:00 : Deportivo Tepic1 - 1Altamira FC4
  • 01:00 : Club America1 - 2Atlas4
  • 01:00 : Puebla3 - 3Santos Laguna4
  • 03:00 : Tigres UANL2 - 1Toluca4
  • 03:00 : Universidad Guadalajara1 - 1Cruz Azul4
  • 04:06 : Pachuca1 - 0Veracruz4
  • 05:00 : Chiapas FC2 - 1Queretaro4
  • 20:00 : Pumas UNAM4 - 2Monterrey4
  • 00:00 : Tigres UANL U203 - 1Toluca U204
  • 17:00 : Pumas UNAM U200 - 0Monterrey U200
  • 14:30 : Petrojet0 - 1El Geish4
  • 17:00 : El Raja2 - 3Zamalek4
  • 20:00 : Al Ahly2 - 1Nasr Cairo4
  • 13:00 : Academia UTM0 - 3Veris4
  • 13:00 : Dinamo-Auto0 - 2Dacia4
  • 16:00 : Zimbru3 - 1FC Tiraspol4
  • 18:00 : Armee0 - 0Tidjikja0
  • 15:30 : Blue Waters0 - 0United Stars0
  • 17:00 : Benfica0 - 0Orlando Pirates (NAM)0
  • 17:00 : Citizens0 - 0Rebels0
  • 17:00 : Eleven Arrows0 - 0Julinho Sporting0
  • 17:00 : Touch & Go0 - 0Mighty Gunners0
  • 19:00 : Civics0 - 0Tigers SC0
  • 21:00 : Black Africa0 - 0Tura Magic0
  • 23:00 : UNAM0 - 0African Stars0
  • 20:00 : Brann1 - 1Mjondalen4
  • 14:15 : Molde2 - 0Odds BK4
  • 03:00 : Sporting San Miguelito0 - 1San Francisco4
  • 01:00 : Club Olimpia0 - 0Rubio Nu4
  • 23:00 : 3 de Febrero0 - 0Deportivo Capiata0
  • 20:00 : Atletico Torino0 - 0Walter Ormeno0
  • 20:00 : Comerciantes Unidos5 - 1Pacifico4
  • 20:00 : Deportivo Coopsol2 - 0Sport Boys4
  • 20:00 : Deportivo Municipal2 - 0Alianza Universidad4
  • 20:00 : Jose Galvez0 - 1Carlos Manucci Trujillo4
  • 20:00 : Sport Victoria1 - 1Union Huaral4
  • 22:00 : Alfonso Ugarte Puno0 - 0Defensor San Alejandro0
  • 22:00 : Cariocos de Majes0 - 0Union Fuerza Minera0
  • 22:00 : Sport Loreto0 - 0Aurora Chancayllo0
  • 22:00 : Sporting Cristal Tumbes0 - 0Defensor La Bocana0
  • 22:00 : Unión Pichanaki0 - 0Sport Aguila0
  • 03:00 : Cesar Vallejo3 - 0Inti Gas4
  • 18:00 : Sporting Cristal2 - 3Union Comercio4
  • 20:15 : Leon de Huanuco2 - 0Universitario4
  • 23:00 : Alianza Lima0 - 0UTC Cajamarca0
  • 13:00 : Podbeskidzie II1 - 2Polonia Bytom4
  • 14:00 : Olimpia Olsztynek0 - 2Jagiellonia II4
  • 16:30 : Lechia Gdansk1 - 1Jagiellonia Bialystok4
  • 19:00 : Piast Gliwice3 - 2Lech Poznan4
  • 16:00 : Vieira SC0 - 1Freamunde4
  • 16:00 : Vizela2 - 2Operario8
  • 17:00 : CD Feirense0 - 2Chaves4
  • 17:00 : Gil Vicente1 - 1Varzim8
  • 17:00 : Nacional2 - 0Ribeirao4
  • 17:00 : Pacos Ferreira9 - 0Atletico Riachense4
  • 17:00 : Penafiel1 - 0Desportivo Aves4
  • 17:00 : Santa Maria2 - 1Santa Eulalia4
  • 19:00 : Oriental Lisboa1 - 0Vitoria Setubal4
  • 21:15 : Vitoria Guimaraes0 - 2Sporting Braga3
  • 17:00 : Coimbroes0 - 0Pedras Rubras0
  • 17:00 : Gondomar0 - 0SC Espinho0
  • 17:00 : Lusitania FC Lourosa0 - 0Salgueiros0
  • 17:00 : Moimenta da Beira0 - 0Cinfaes0
  • 17:00 : Sousense0 - 0Sobrado0
  • 17:00 : Oliveira Hospital0 - 0Naval 1 De Maio0
  • 17:00 : Pampilhosa0 - 0Mortagua0
  • 17:00 : Sourense0 - 0Benfica Castelo Branco0
  • 17:00 : Tourizense0 - 0AD Nogueirense0
  • 17:00 : Vitoria De Sernache0 - 0Pombal0
  • 15:30 : Pandurii Targu Jiu1 - 2Botosani4
  • 18:00 : CFR Cluj4 - 0CSMS Iaşi4
  • 20:30 : Petrolul Ploiesti2 - 0Targu Mureş4
  • 11:00 : Fairplay Bucureşti (K)0 - 0Heniu Prundu Bârg?ului (K)0
  • 11:00 : REAL Craiova (K)0 - 0CFR Timişoara (K)0
  • 11:00 : Universitatea Alexandria (K)0 - 0ASA Targu Mureş (K)0
  • 13:30 : Olimpia Universitatea (K)0 - 0Brazi (K)0
  • 16:30 : Amagaju0 - 0Police FC0
  • 16:30 : Espoir0 - 0Gicumbi0
  • 16:30 : Etincelles0 - 0Sunrise0
  • 16:30 : Musanze0 - 0AS Kigali0
  • 16:30 : Rayon Sports0 - 0Kiyovu Sports0
  • 12:30 : Dinamo Moscow3 - 0Terek Grozny4
  • 15:00 : Arsenal Tula4 - 0Amkar4
  • 17:30 : Spartak Moscow4 - 2Mordovia Saransk4
  • 12:00 : Ufa U210 - 0Lokomotiv Moscow U210
  • 12:30 : Amkar Perm U210 - 0Arsenal Tula U210
  • 00:00 : Garden Hotspurs0 - 0SPD United0
  • 02:30 : St. Peters0 - 0Mantab0
  • 23:00 : St. Pauls United0 - 0St. Thomas Strikers0
  • 16:00 : Fiorentino1 - 2Juvenes / Dogana4
  • 16:00 : Murata1 - 1Folgore / Falciano4
  • 16:00 : Virtus0 - 1La Fiorita4
  • 21:00 : Deportes Quilicura0 - 0Deportes Valdivia0
  • 22:00 : Municipal Mejillones0 - 0Malleco Unido0
  • 22:00 : Naval0 - 1Municipal La Pintana1
  • 21:00 : CD Universidad Catolica1 - 2Colo Colo3
  • 21:00 : Cobresal3 - 1O Higgins3
  • 21:00 : Palestino3 - 2Union La Calera3
  • 23:30 : Audax Italiano0 - 0Universidad Concepcion0
  • 02:00 : Curico Unido2 - 0CD Everton4
  • 21:00 : Copiapo0 - 5Union San Felipe3
  • 21:30 : Santiago Morning2 - 1Iberia3
  • 22:00 : San Luis De Quillota0 - 1La Serena1
  • 23:00 : CSD Rangers0 - 0Concepcion0
  • 14:00 : Sloga Petrovac na Mlavi1 - 1Proleter Novi Sad4
  • 14:00 : Cukaricki Stankom0 - 3Jagodina4
  • 14:00 : OFK Beograd2 - 1Mladost Lucani4
  • 18:00 : Partizan Belgrade3 - 1Napredak Krusevac4
  • 14:00 : Sered1 - 1Samorin4
  • 14:00 : Slovan Duslo Sala3 - 0Spartak Trnava II4
  • 14:00 : Kosice II1 - 3Lokomotiva Zvolen4
  • 12:00 : Slovan Duslo Sala (K)0 - 0Zilina (K)0
  • 20:00 : Slovan Bratislava0 - 1Spartak Myjava4
  • 17:00 : Radomlje0 - 2Krka4
  • 15:00 : Brda0 - 0Ajdovscina Skou0
  • 15:00 : Jadran Dekani0 - 0Adria0
  • 20:00 : Lendava0 - 0Mura0
  • 21:30 : Kamal Dewaker0 - 0PVV0
  • 21:30 : Papatam0 - 0Nishan ?420
  • 02:00 : Dragon0 - 0Tamarii Faa a0
  • 06:20 : Pirae0 - 0Tefana0
  • 08:30 : Excelsior0 - 0Roniu0
  • 13:00 : Ofspor1 - 3Kartalspor4
  • 13:30 : Aydınspor 19231 - 0Fethiyespor4
  • 13:30 : Bayrampaşa0 - 0Ümraniyespor4
  • 13:30 : Centone Karagümrük2 - 1Hacettepe Spor4
  • 13:30 : Keçiörengücü4 - 1Turgutluspor4
  • 13:30 : Körfez İskenderunspor2 - 3Tarsus İdman Yurdu4
  • 13:30 : Menemen Belediyespor1 - 11461 Trabzon4
  • 13:30 : Pendikspor2 - 2Yeni Malatyaspor4
  • 13:30 : Tavşanlı Linyitspor0 - 0Tokatspor4
  • 13:00 : Gümüşhanespor1 - 0MKE Ankaragücü4
  • 13:30 : Gölbaşıspor1 - 1Diyarbakır BBSK4
  • 13:30 : Göztepe2 - 1Kocaeli Birlikspor4
  • 13:30 : Hatayspor3 - 1Altay4
  • 13:30 : İnegölspor0 - 1Bandırmaspor4
  • 13:30 : Kahramanmaraşspor1 - 1Bugsaşspor4
  • 13:30 : Kırklarelispor0 - 0Pazarspor4
  • 13:30 : Nazilli Belediyespor4 - 2Düzyurtspor4
  • 13:30 : Sarıyer2 - 1Tepecikspor4
  • 13:00 : Batman Petrolspor1 - 1Gaziosmanpaşa4
  • 13:30 : Ankara Adliyespor4 - 1Tire 19224
  • 13:30 : Bozüyükspor0 - 3Çorum Belediyespor10
  • 13:30 : Darıca Gençlerbirliği1 - 0Manavgatspor4
  • 13:30 : İstanbulspor1 - 1Kırıkhanspor4
  • 13:30 : Niğde Belediyespor1 - 0Zonguldak Kömürspor4
  • 13:30 : Tutap Şekerspor0 - 1Bursa Nilüferspor4
  • 13:30 : Tuzlaspor1 - 0Kızılcabölükspor4
  • 13:00 : Eyüpspor0 - 0Dört Eylül Belediyespor4
  • 13:00 : Yeni Diyarbakırspor2 - 0Çankırıspor4
  • 13:30 : Dardanelspor1 - 1Arsinspor4
  • 13:30 : Denizli BBSK2 - 1Maltepespor4
  • 13:30 : Gölcükspor2 - 1Sancaktepe BSK4
  • 13:30 : Kemer Tekirovaspor0 - 2Derincespor4
  • 13:30 : Payas Belediye 19750 - 0Erzincan Refahiyespor4
  • 13:30 : Yeşil Bursa2 - 168 Yeni Aksarayspor4
  • 13:00 : BB Erzurumspor1 - 0Bayburt Grup Özel İdare4
  • 13:30 : Anadolu Üsküdar 19081 - 0İstanbul Güngörenspor4
  • 13:30 : Ayvalıkgücü Belediyespor0 - 2Orhangazispor4
  • 13:30 : Balçova Yaşamspor0 - 0Etimesgut Belediyespor4
  • 13:30 : Kayseri Şekerspor3 - 2Beylerbeyi4
  • 13:30 : Sakaryaspor2 - 0Bergama Belediyespor4
  • 13:30 : Sandıklıspor1 - 1Van BBSK4
  • 13:30 : Silivrispor0 - 2Kahramanmaraş BBSK4
  • 12:30 : Diyarbakır1968 SK1 - 0Gercüş Bağlarspor4
  • 12:30 : Hasköy Yıldız0 - 012 Bingölspor11
  • 12:30 : Mardinspor1 - 0Kurtalanspor4
  • 12:30 : Patnos Gençlik2 - 5Diyarbakır Yolspor4
  • 12:30 : Tatvan G.Birliği2 - 0Cizre Spor4
  • 12:30 : Yüksekova Belediye2 - 0Başkalespor4
  • 13:30 : Arifiye Kalaycı0 - 1Eskişehir Demirspor4
  • 13:30 : Düzcespor6 - 0Kıbrıscıkspor4
  • 13:30 : Karasuspor0 - 0Serdivanspor4
  • 13:30 : Sultangazispor3 - 2Avcılar Belediye4
  • 13:30 : Arnavutköy Belediye1 - 2Çengelköyspor4
  • 13:30 : Babaeskispor1 - 0Keşan Anafartalar4
  • 13:30 : Büyükçekmece Bld.1 - 0Çınarlıspor4
  • 13:30 : Edirnespor GK0 - 1Tekirdağspor4
  • 13:30 : Ergene Velimeşe1 - 0Kozlu Belediyespor4
  • 12:30 : Araklı Karadere3 - 1Ardeşenspor4
  • 12:30 : Bayburt Belediyespor1 - 2Serhat Ardahan4
  • 12:30 : Beşikdüzüspor6 - 113 Şubat Erzincan GK4
  • 12:30 : Çayelispor3 - 2Arhavispor4
  • 12:30 : Görelespor1 - 0Iğdır Aras4
  • 12:30 : Karsspor2 - 01926 Bulancakspor4
  • 12:30 : Torulspor3 - 1Yomraspor4
  • 13:30 : Adıyaman İl Özel İdare1 - 3Adıyamanspor4
  • 13:30 : Karaköprü Belediyespor4 - 0Şehit Kamil Bld.4
  • 13:30 : Pazarcıkspor0 - 0Suruç Gençlik4
  • 13:30 : Şenyurtspor1 - 344 Malatyaspor4
  • 13:30 : Akşehir Spor2 - 2Sarayönü Belediyespor4
  • 13:30 : Ceyhanspor2 - 2Dörtyol Gençlerbirliği4
  • 13:30 : Hadırlıgücü0 - 1Osmaniyespor FK4
  • 13:30 : Reyhanlı Belediyespor1 - 3Karaman Bld.4
  • 13:30 : Selçuklu Belediyespor0 - 1Akdeniz Belediyespor4
  • 13:30 : Toroslar Belediyespor0 - 1Kozan Belediyespor4
  • 13:30 : Çarşambaspor0 - 1Ladik Belediye4
  • 13:30 : Güzelorduspor2 - 0Turhalspor4
  • 13:30 : Kaptan D.Ç.S.Yenicespor1 - 11930 Bafraspor4
  • 13:30 : Kastamonuspor 19669 - 0Ulukavakspor4
  • 13:30 : Sinopspor0 - 0Bartınspor4
  • 13:30 : Termespor2 - 0Fatsa Belediyespor4
  • 13:30 : Ünyespor1 - 2Yeni Amasyaspor4
  • 13:30 : Kayseri Yolspor2 - 1Sorgun Belediyespor4
  • 13:30 : MKE Kırıkkalespor1 - 0Kazan Belediyespor4
  • 13:30 : Sincan Belediyespor0 - 1Zara Belediyespor4
  • 13:30 : Sivas Cumhuriyet Ünv.1 - 6Yeni Altındağ Bld.4
  • 13:30 : Yeşil Kırşehirspor2 - 1Aksaray Sanayi GK4
  • 13:30 : Yozgatspor A.Ş.4 - 0Hacılar Erciyes4
  • 13:30 : Bucak Belediyespor1 - 1Eğirdirspor4
  • 13:30 : Isparta DSİ1 - 1Uşak Sportif4
  • 13:30 : Konyaaltı Belediyespor0 - 1Bodrum Bld Bodrum4
  • 13:30 : Muğlaspor4 - 1Muratpaşa Belediyespor4
  • 13:30 : Pamukkalespor1 - 3Sarayköyspor4
  • 13:30 : Selvioğluspor1 - 2İzmirspor4
  • 13:30 : Yeşilovaspor0 - 1Afjet Afyonspor4
  • 13:30 : Bozdoğan Bld.0 - 0Atillaspor4
  • 13:30 : Didim Belediyespor1 - 0İncirliova Bld.4
  • 13:30 : Erdekspor2 - 3Soma Sotesspor4
  • 13:30 : İzaks Gaziemir3 - 0Karabiga Belediye4
  • 13:30 : Narlıdere Belediye1 - 3Manisa BŞBelediye4
  • 13:30 : Somaspor0 - 1Sındırgı Belediyespor4
  • 13:30 : Yeni Çanspor2 - 1Balıkesir BŞBelediye4
  • 13:30 : Bozüyük Vitraspor1 - 2Sultanbeyli Bld.4
  • 13:30 : Çayırovaspor2 - 2Modafenspor4
  • 13:30 : Gebze Sultan Orhan1 - 2İFA4
  • 13:30 : Kestel Belediyespor3 - 1İnegöl Gençlergücü4
  • 13:30 : Leventspor0 - 0Gebzespor4
  • 13:30 : Mudanyaspor0 - 0Altınova Belediyespor4
  • 12:00 : Ataşehir Belediyesi (K)0 - 0Adana İdmanyurduspor (K)0
  • 12:00 : Eskişehirspor (K)0 - 0Derincespor (K)0
  • 12:00 : Gazikentspor (K)0 - 0Trabzon İdmanocağı (K)0
  • 12:00 : İlkadım Belediyesi (K)0 - 0Karadeniz Ereğlispor (K)0
  • 12:00 : Amasya Eğitimspor (K)0 - 01207 Antalya Murat Paşa Belediyesi (K)0
  • 12:00 : Fomget Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Elazığ Bordo Atletikspor (K)0
  • 12:00 : Hakkarigücü (K)0 - 0Mersin Camspor (K)0
  • 12:00 : Kayseri Gençlerbirliği (K)0 - 0Karşıyaka Kolejispor (K)0
  • 12:00 : Nusaybin Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Kireçburnu (K)0
  • 12:00 : Ovacık Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Vatan Halk Oyunları Ve Gençlikspor (K)0
  • 12:00 : Bakırköy Gençlikspor (K)0 - 0Akdeniz Nurçelik Spor (K)0
  • 12:00 : Bakırköy Zara (K)0 - 0Fatih Vatanspor (K)0
  • 12:00 : CFS Bağcılarspor (K)0 - 0Sakarya Bayan FK (K)0
  • 12:00 : Dudullu (K)0 - 0Beşiktaş (K)0
  • 12:00 : Denizli Hanbat Bayan FK (K)0 - 0Harb-İşspor (K)0
  • 12:00 : Elitspor (K)0 - 0Nazilli Belediyespor (K)0
  • 12:00 : 7 Eylül Gençlikspor (K)0 - 0Gemlik Zeytinspor (K)0
  • 12:00 : Ankara Metropolspor (K)0 - 0Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi (K)0
  • 12:00 : Düzce Gençlik (K)0 - 0Sinop Özel İdarespor (K)0
  • 12:00 : Zonguldak Gençlik (K)0 - 0Hamidiyespor (K)0
  • 12:00 : Kayseri Güneşspor (K)0 - 0Mersin Gençlerbirliği (K)0
  • 12:00 : Tarsus Gençlerbirliği (K)0 - 0Kılıçaslan Yıldızspor (K)0
  • 12:00 : Yıldırım Beyazıt Şafakspor (K)0 - 0Kayseri Atletikspor (K)0
  • 13:30 : Elazığspor2 - 1Altınordu4
  • 13:30 : Gaziantep BBSK0 - 2Manisaspor4
  • 13:30 : Şanlıurfaspor2 - 3Adana Demirspor4
  • 15:00 : Adanaspor0 - 2Giresunspor4
  • 15:00 : Antalyaspor2 - 1Denizlispor4
  • 18:30 : Orduspor1 - 4Samsunspor4
  • 13:30 : Gençlerbirliği2 - 2Karabükspor4
  • 13:30 : Torku Konyaspor2 - 0Gaziantepspor4
  • 16:00 : Eskişehirspor2 - 1Kayseri Erciyesspor4
  • 19:00 : Beşiktaş2 - 0Kasımpaşa4
  • 14:00 : Adana Demirspor U190 - 0Şanlıurfaspor U190
  • 14:00 : Alanyaspor U190 - 0Kayserispor U190
  • 14:00 : Altınordu U190 - 0Elazığspor U190
  • 14:00 : Bucaspor U190 - 0Karşıyaka U190
  • 14:00 : Denizlispor U190 - 0Antalyaspor U190
  • 14:00 : Manisaspor U190 - 0Gaziantep BBSK U190
  • 14:00 : Osmanlıspor U190 - 0Boluspor U190
  • 14:00 : Samsunspor U190 - 0Orduspor U190
  • 14:00 : Fenerbahçe U190 - 0Bursaspor U190
  • 14:00 : Gaziantepspor U190 - 0Konyaspor U190
  • 14:00 : İstanbul Başakşehir U190 - 0Rizespor U190
  • 14:00 : Karabükspor U190 - 0Gençlerbirliği U190
  • 14:00 : Kasımpaşa U190 - 0Beşiktaş U190
  • 14:00 : Kayseri Erciyesspor U190 - 0Eskişehirspor U190
  • 14:00 : Mersin İdmanyurdu U190 - 0Akhisar Belediye U190
  • 14:00 : Sivasspor U190 - 0Balıkesirspor U190
  • 13:30 : Adanaspor U210 - 0Giresunspor U210
  • 13:30 : Antalyaspor U210 - 0Denizlispor U210
  • 13:30 : Elazığspor U210 - 0Orduspor U210
  • 13:30 : Gaziantep BBSK U210 - 0Manisaspor U210
  • 13:30 : Orduspor U210 - 0Samsunspor U210
  • 13:30 : Şanlıurfaspor U210 - 0Adana Demirspor U210
  • 13:30 : Beşiktaş U211 - 2Kasımpaşa U214
  • 13:30 : Eskişehirspor U213 - 0Kayseri Erciyesspor U214
  • 13:30 : Gençlerbirliği U215 - 0Karabükspor U214
  • 13:30 : Torku Konyaspor U215 - 2Gaziantepspor U214
  • 14:00 : Metalurh Donetsk1 - 2Volyn Lutsk4
  • 17:00 : Vorskla Poltava2 - 0Zorya Lugansk4
  • 19:30 : Metalurh Zaporizhya2 - 4Dynamo Kiev4
  • 14:30 : Racing Club Montevideo0 - 2CA River Plate4
  • 21:30 : Rampla Juniors FC1 - 1Tacuarembo3
  • 22:00 : Centro Atletico Fenix0 - 0CA Penarol1
  • 22:00 : Deportivo Lara0 - 2Deportivo Tachira1
  • 22:30 : Estudiantes De Merida0 - 0Zulia1
  • 22:30 : Metropolitanos0 - 0Deportivo Anzoategui1
  • 22:30 : Mineros De Guayana0 - 0Carabobo1
  • 22:30 : Trujillanos0 - 0Tucanes1
  • 23:30 : Aragua0 - 0Deportivo Petare0
  • 23:30 : Caracas FC0 - 0Atletico Venezuela0
  • 04:00 : Wellington Phoenix Res1 - 2Waitakere United4
  • 04:30 : Canterbury United2 - 2Team Wellington4
  • 15:00 : Pierikos0 - 0Olympiakos Volos9
  • 15:00 : Anagennisi Giannitsa0 - 0Apollon Arnaia9
  • 15:00 : Aris Akropotamos0 - 0Panserraikos9
  • 15:00 : Byzantio Kokkinokhoma0 - 0Aris Saloniki9
  • 15:00 : Doxa Dramas0 - 0Thyella Filotas9
  • 15:00 : Ethnikos Neo Agioneri0 - 0Ethnikos Alexandroupoli9
  • 15:00 : Iraklis Ampelokipoi0 - 0Evros Soufli9
  • 15:00 : Kampaniakos Chalastra0 - 0Kavala9
  • 15:00 : Kastoria0 - 0Orfeas Eleftheroupolis9
  • 15:00 : Anagenisi Artas0 - 0Opountios9
  • 15:00 : Dotieas Agias0 - 0Ethnikos Filippiades9
  • 15:00 : EAP Makrochori0 - 0Karaiskakis9
  • 15:00 : Oikonomos0 - 0Lefkadia9
  • 15:00 : Pyrasos Nea Anchialos0 - 0Achilleas Neokaisareia9
  • 15:00 : Pyrsos Grevena0 - 0Trikala9
  • 15:00 : Thesprotos0 - 0Kozani9
  • 15:00 : Vataniakos0 - 0Rigas Feraios9
  • 15:00 : Aiolikos0 - 0Zakynthiakos9
  • 15:00 : AO Loutraki0 - 0Kymi9
  • 15:00 : Kalamata0 - 0Panargeaikos Agros9
  • 15:00 : Mandraikos0 - 0Vyzas9
  • 15:00 : Panarkadikos0 - 0Achaiki9
  • 15:00 : Panelefsiniakos0 - 0Doxa Nea Manolada9
  • 15:00 : PAO Vardas0 - 0Asteras Magoulas9
  • 16:00 : National Assembly0 - 0Nkana0
  • 15:00 : Black Rhinos0 - 0Bantu Rovers0
  • 15:00 : Buffaloes0 - 0Hwange0
  • 15:00 : Dynamos0 - 0How Mine0
  • 15:00 : Harare City0 - 0Chicken Inn0
  • 15:00 : Highlanders0 - 0Chapungu United0
  • 15:00 : Kariba0 - 0CAPS United0
  • 15:00 : Platinum0 - 0Chiredzi0
  • 15:00 : Triangle United0 - 0Shabanie Mine0
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,2225
EURO
2,7535
IMKB
80.549
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara-3/9 ºC
İstanbul8/10 ºC
İzmir7/13 ºC
Türkiye Süper Ligi Puan Durumu
  Takım O G B M A Y P Av
1Beşiktaş106221410204
2Fenerbahçe9612139194
3Galatasaray10613121419-2
4Mersin İdmanyurdu105231612174
5Trabzonspor103611613153
6Akhisar Belediyespor104331313150
7Gaziantepspor10433131415-1
8İstanbul Başakşehir10352135148
9Bursaspor9423159146
10Gençlerbirliği103431311132
11Kasımpaşa103431515130
12Torku Konyaspor103341010120
13Eskişehirspor10253131611-3
14Çaykur Rizespor1024491310-4
15Kayseri Erciyesspor1016311139-2
16Karabükspor1022611148-3
17Sivasspor91358146-6
18Balıkesirspor91269195-10

1. Hafta
29.08.2014Çaykur Rizespor1-1Gençlerbirliği
29.08.2014Balıkesirspor1-2Akhisar Belediyespor
30.08.2014İstanbul Başakşehir1-1Kasımpaşa
30.08.2014Eskişehirspor2-1Torku Konyaspor
30.08.2014Bursaspor0-2Galatasaray
30.08.2014Mersin İdmanyurdu0-1Beşiktaş
31.08.2014Sivasspor1-2Gaziantepspor
31.08.2014Kayseri Erciyesspor0-0Trabzonspor
31.08.2014Fenerbahçe3-2Karabükspor
2. Hafta
13.09.2014Karabükspor0-0İstanbul Başakşehir
13.09.2014Torku Konyaspor2-0Balıkesirspor
13.09.2014Galatasaray0-0Eskişehirspor
13.09.2014Gençlerbirliği1-2Bursaspor
14.09.2014Trabzonspor0-0Fenerbahçe
14.09.2014Kasımpaşa2-2Mersin İdmanyurdu
14.09.2014Gaziantepspor2-2Kayseri Erciyesspor
15.09.2014Akhisar Belediyespor2-2Sivasspor
15.09.2014Beşiktaş1-1Çaykur Rizespor
3. Hafta
19.09.2014Eskişehirspor0-2Gençlerbirliği
20.09.2014Kayseri Erciyesspor1-2Akhisar Belediyespor
20.09.2014Balıkesirspor2-0Galatasaray
20.09.2014Mersin İdmanyurdu2-0Çaykur Rizespor
21.09.2014Sivasspor0-0Torku Konyaspor
21.09.2014Kasımpaşa2-1Karabükspor
21.09.2014Fenerbahçe1-0Gaziantepspor
22.09.2014Bursaspor0-1Beşiktaş
22.09.2014İstanbul Başakşehir1-1Trabzonspor
4. Hafta
26.09.2014Galatasaray2-1Sivasspor
27.09.2014Beşiktaş1-1Eskişehirspor
27.09.2014Trabzonspor1-1Kasımpaşa
28.09.2014Çaykur Rizespor0-1Bursaspor
28.09.2014Akhisar Belediyespor2-0Fenerbahçe
28.09.2014Gençlerbirliği3-1Balıkesirspor
28.09.2014Torku Konyaspor1-1Kayseri Erciyesspor
29.09.2014Karabükspor0-2Mersin İdmanyurdu
29.09.2014Gaziantepspor0-0İstanbul Başakşehir
5. Hafta
03.10.2014Mersin İdmanyurdu2-1Bursaspor
04.10.2014Fenerbahçe2-1Torku Konyaspor
04.10.2014Kayseri Erciyesspor1-2Galatasaray
04.10.2014Kasımpaşa4-2Gaziantepspor
04.10.2014Sivasspor1-0Gençlerbirliği
05.10.2014Balıkesirspor0-1Beşiktaş
05.10.2014Eskişehirspor1-2Çaykur Rizespor
05.10.2014İstanbul Başakşehir4-0Akhisar Belediyespor
05.10.2014Karabükspor3-0Trabzonspor
6. Hafta
18.10.2014Torku Konyaspor0-0İstanbul Başakşehir
18.10.2014Galatasaray2-1Fenerbahçe
18.10.2014Gaziantepspor1-0Karabükspor
19.10.2014Beşiktaş3-2Sivasspor
19.10.2014Bursaspor2-2Eskişehirspor
19.10.2014Akhisar Belediyespor2-0Kasımpaşa
19.10.2014Trabzonspor3-1Mersin İdmanyurdu
20.10.2014Gençlerbirliği0-0Kayseri Erciyesspor
20.10.2014Çaykur Rizespor2-2Balıkesirspor
7. Hafta
24.10.2014Kasımpaşa2-0Torku Konyaspor
24.10.2014Karabükspor2-1Akhisar Belediyespor
25.10.2014Fenerbahçe2-1Gençlerbirliği
25.10.2014Sivasspor0-1Çaykur Rizespor
25.10.2014Balıkesirspor0-5Bursaspor
26.10.2014İstanbul Başakşehir4-0Galatasaray
26.10.2014Trabzonspor4-4Gaziantepspor
26.10.2014Mersin İdmanyurdu4-2Eskişehirspor
27.10.2014Kayseri Erciyesspor3-2Beşiktaş
8. Hafta
31.10.2014Galatasaray2-1Kasımpaşa
01.11.2014Akhisar Belediyespor1-1Trabzonspor
01.11.2014Bursaspor3-0Sivasspor
01.11.2014Gençlerbirliği1-0İstanbul Başakşehir
02.11.2014Çaykur Rizespor1-1Kayseri Erciyesspor
02.11.2014Gaziantepspor1-0Mersin İdmanyurdu
02.11.2014Beşiktaş0-2Fenerbahçe
03.11.2014Eskişehirspor2-2Balıkesirspor
03.11.2014Torku Konyaspor1-0Karabükspor
9. Hafta
07.11.2014Sivasspor1-1Eskişehirspor
07.11.2014Gaziantepspor1-0Akhisar Belediyespor
08.11.2014Karabükspor1-2Galatasaray
08.11.2014Fenerbahçe2-1Çaykur Rizespor
08.11.2014Mersin İdmanyurdu2-1Balıkesirspor
09.11.2014İstanbul Başakşehir1-2Beşiktaş
09.11.2014Trabzonspor3-2Torku Konyaspor
09.11.2014Kasımpaşa2-2Gençlerbirliği
09.11.2014Kayseri Erciyesspor1-1Bursaspor
10. Hafta
22.11.2014Akhisar Belediyespor1-1Mersin İdmanyurdu
22.11.2014Çaykur Rizespor0-2İstanbul Başakşehir
22.11.2014Galatasaray0-3Trabzonspor
23.11.2014Beşiktaş2-0Kasımpaşa
23.11.2014Eskişehirspor2-1Kayseri Erciyesspor
23.11.2014Gençlerbirliği2-2Karabükspor
23.11.2014Torku Konyaspor2-0Gaziantepspor
24.11.2014BursasporFenerbahçe
24.11.2014BalıkesirsporSivasspor
11. Hafta
28.11.2014İstanbul BaşakşehirBursaspor
28.11.2014Akhisar BelediyesporTorku Konyaspor
29.11.2014Kayseri ErciyessporBalıkesirspor
29.11.2014KasımpaşaÇaykur Rizespor
29.11.2014GaziantepsporGalatasaray
30.11.2014FenerbahçeEskişehirspor
30.11.2014Mersin İdmanyurduSivasspor
01.12.2014TrabzonsporGençlerbirliği
01.12.2014KarabüksporBeşiktaş
12. Hafta
06.12.2014BalıkesirsporFenerbahçe
06.12.2014GençlerbirliğiGaziantepspor
06.12.2014Torku KonyasporMersin İdmanyurdu
06.12.2014GalatasarayAkhisar Belediyespor
07.12.2014BeşiktaşTrabzonspor
07.12.2014BursasporKasımpaşa
07.12.2014Çaykur RizesporKarabükspor
07.12.2014Eskişehirsporİstanbul Başakşehir
08.12.2014SivassporKayseri Erciyesspor
13. Hafta
12.12.2014FenerbahçeSivasspor
13.12.2014İstanbul BaşakşehirBalıkesirspor
13.12.2014Akhisar BelediyesporGençlerbirliği
13.12.2014Torku KonyasporGalatasaray
13.12.2014KasımpaşaEskişehirspor
14.12.2014KarabüksporBursaspor
14.12.2014GaziantepsporBeşiktaş
14.12.2014Mersin İdmanyurduKayseri Erciyesspor
15.12.2014TrabzonsporÇaykur Rizespor
14. Hafta
19.12.2014Kayseri ErciyessporFenerbahçe
20.12.2014EskişehirsporKarabükspor
20.12.2014GalatasarayMersin İdmanyurdu
20.12.2014Sivassporİstanbul Başakşehir
21.12.2014BalıkesirsporKasımpaşa
21.12.2014GençlerbirliğiTorku Konyaspor
21.12.2014BursasporTrabzonspor
21.12.2014BeşiktaşAkhisar Belediyespor
22.12.2014Çaykur RizesporGaziantepspor
15. Hafta
26.12.2014GençlerbirliğiGalatasaray
27.12.2014FenerbahçeMersin İdmanyurdu
27.12.2014KarabüksporBalıkesirspor
27.12.2014İstanbul BaşakşehirKayseri Erciyesspor
28.12.2014Akhisar BelediyesporÇaykur Rizespor
28.12.2014GaziantepsporBursaspor
28.12.2014KasımpaşaSivasspor
28.12.2014Torku KonyasporBeşiktaş
29.12.2014TrabzonsporEskişehirspor
16. Hafta
03.01.2015BursasporAkhisar Belediyespor
03.01.2015Fenerbahçeİstanbul Başakşehir
03.01.2015Çaykur RizesporTorku Konyaspor
04.01.2015SivassporKarabükspor
04.01.2015Kayseri ErciyessporKasımpaşa
04.01.2015EskişehirsporGaziantepspor
04.01.2015BeşiktaşGalatasaray
05.01.2015Mersin İdmanyurduGençlerbirliği
05.01.2015BalıkesirsporTrabzonspor
17. Hafta
23.01.2015TrabzonsporSivasspor
23.01.2015Torku KonyasporBursaspor
24.01.2015KasımpaşaFenerbahçe
24.01.2015GaziantepsporBalıkesirspor
24.01.2015Akhisar BelediyesporEskişehirspor
24.01.2015İstanbul BaşakşehirMersin İdmanyurdu
25.01.2015GalatasarayÇaykur Rizespor
25.01.2015KarabüksporKayseri Erciyesspor
26.01.2015GençlerbirliğiBeşiktaş
18. Hafta
01.02.2015Torku KonyasporEskişehirspor
01.02.2015TrabzonsporKayseri Erciyesspor
01.02.2015Kasımpaşaİstanbul Başakşehir
01.02.2015GençlerbirliğiÇaykur Rizespor
01.02.2015GaziantepsporSivasspor
01.02.2015GalatasarayBursaspor
01.02.2015BeşiktaşMersin İdmanyurdu
01.02.2015KarabüksporFenerbahçe
01.02.2015Akhisar BelediyesporBalıkesirspor
19. Hafta
08.02.2015BursasporGençlerbirliği
08.02.2015EskişehirsporGalatasaray
08.02.2015FenerbahçeTrabzonspor
08.02.2015İstanbul BaşakşehirKarabükspor
08.02.2015Kayseri ErciyessporGaziantepspor
08.02.2015Mersin İdmanyurduKasımpaşa
08.02.2015BalıkesirsporTorku Konyaspor
08.02.2015SivassporAkhisar Belediyespor
08.02.2015Çaykur RizesporBeşiktaş
20. Hafta
15.02.2015BeşiktaşBursaspor
15.02.2015Çaykur RizesporMersin İdmanyurdu
15.02.2015GalatasarayBalıkesirspor
15.02.2015GaziantepsporFenerbahçe
15.02.2015GençlerbirliğiEskişehirspor
15.02.2015KarabüksporKasımpaşa
15.02.2015Torku KonyasporSivasspor
15.02.2015Trabzonsporİstanbul Başakşehir
15.02.2015Akhisar BelediyesporKayseri Erciyesspor
21. Hafta
22.02.2015SivassporGalatasaray
22.02.2015BalıkesirsporGençlerbirliği
22.02.2015Mersin İdmanyurduKarabükspor
22.02.2015Kayseri ErciyessporTorku Konyaspor
22.02.2015KasımpaşaTrabzonspor
22.02.2015BursasporÇaykur Rizespor
22.02.2015EskişehirsporBeşiktaş
22.02.2015İstanbul BaşakşehirGaziantepspor
22.02.2015FenerbahçeAkhisar Belediyespor
22. Hafta
01.03.2015Torku KonyasporFenerbahçe
01.03.2015GençlerbirliğiSivasspor
01.03.2015Çaykur RizesporEskişehirspor
01.03.2015TrabzonsporKarabükspor
01.03.2015BursasporMersin İdmanyurdu
01.03.2015BeşiktaşBalıkesirspor
01.03.2015GaziantepsporKasımpaşa
01.03.2015Akhisar Belediyesporİstanbul Başakşehir
01.03.2015GalatasarayKayseri Erciyesspor
23. Hafta
08.03.2015BalıkesirsporÇaykur Rizespor
08.03.2015SivassporBeşiktaş
08.03.2015EskişehirsporBursaspor
08.03.2015FenerbahçeGalatasaray
08.03.2015Mersin İdmanyurduTrabzonspor
08.03.2015Kayseri ErciyessporGençlerbirliği
08.03.2015KasımpaşaAkhisar Belediyespor
08.03.2015İstanbul BaşakşehirTorku Konyaspor
08.03.2015KarabüksporGaziantepspor
24. Hafta
15.03.2015EskişehirsporMersin İdmanyurdu
15.03.2015Galatasarayİstanbul Başakşehir
15.03.2015GaziantepsporTrabzonspor
15.03.2015GençlerbirliğiFenerbahçe
15.03.2015Torku KonyasporKasımpaşa
15.03.2015Çaykur RizesporSivasspor
15.03.2015BeşiktaşKayseri Erciyesspor
15.03.2015BursasporBalıkesirspor
15.03.2015Akhisar BelediyesporKarabükspor
25. Hafta
24.03.2015BalıkesirsporEskişehirspor
24.03.2015FenerbahçeBeşiktaş
24.03.2015İstanbul BaşakşehirGençlerbirliği
24.03.2015KarabüksporTorku Konyaspor
24.03.2015KasımpaşaGalatasaray
24.03.2015Mersin İdmanyurduGaziantepspor
24.03.2015SivassporBursaspor
24.03.2015Kayseri ErciyessporÇaykur Rizespor
24.03.2015TrabzonsporAkhisar Belediyespor
26. Hafta
05.04.2015Torku KonyasporTrabzonspor
05.04.2015GençlerbirliğiKasımpaşa
05.04.2015GalatasarayKarabükspor
05.04.2015Çaykur RizesporFenerbahçe
05.04.2015Akhisar BelediyesporGaziantepspor
05.04.2015EskişehirsporSivasspor
05.04.2015BalıkesirsporMersin İdmanyurdu
05.04.2015Beşiktaşİstanbul Başakşehir
05.04.2015BursasporKayseri Erciyesspor
27. Hafta
12.04.2015KarabüksporGençlerbirliği
12.04.2015FenerbahçeBursaspor
12.04.2015GaziantepsporTorku Konyaspor
12.04.2015KasımpaşaBeşiktaş
12.04.2015TrabzonsporGalatasaray
12.04.2015İstanbul BaşakşehirÇaykur Rizespor
12.04.2015SivassporBalıkesirspor
12.04.2015Kayseri ErciyessporEskişehirspor
12.04.2015Mersin İdmanyurduAkhisar Belediyespor
28. Hafta
19.04.2015GençlerbirliğiTrabzonspor
19.04.2015BeşiktaşKarabükspor
19.04.2015SivassporMersin İdmanyurdu
19.04.2015BalıkesirsporKayseri Erciyesspor
19.04.2015GalatasarayGaziantepspor
19.04.2015EskişehirsporFenerbahçe
19.04.2015Çaykur RizesporKasımpaşa
19.04.2015Bursasporİstanbul Başakşehir
19.04.2015Torku KonyasporAkhisar Belediyespor
29. Hafta
26.04.2015KarabüksporÇaykur Rizespor
26.04.2015GaziantepsporGençlerbirliği
26.04.2015TrabzonsporBeşiktaş
26.04.2015Mersin İdmanyurduTorku Konyaspor
26.04.2015Kayseri ErciyessporSivasspor
26.04.2015KasımpaşaBursaspor
26.04.2015FenerbahçeBalıkesirspor
26.04.2015İstanbul BaşakşehirEskişehirspor
26.04.2015Akhisar BelediyesporGalatasaray
30. Hafta
03.05.2015EskişehirsporKasımpaşa
03.05.2015SivassporFenerbahçe
03.05.2015Kayseri ErciyessporMersin İdmanyurdu
03.05.2015Çaykur RizesporTrabzonspor
03.05.2015GençlerbirliğiAkhisar Belediyespor
03.05.2015BursasporKarabükspor
03.05.2015BeşiktaşGaziantepspor
03.05.2015Balıkesirsporİstanbul Başakşehir
03.05.2015GalatasarayTorku Konyaspor
31. Hafta
10.05.2015KarabüksporEskişehirspor
10.05.2015Akhisar BelediyesporBeşiktaş
10.05.2015FenerbahçeKayseri Erciyesspor
10.05.2015GaziantepsporÇaykur Rizespor
10.05.2015İstanbul BaşakşehirSivasspor
10.05.2015TrabzonsporBursaspor
10.05.2015KasımpaşaBalıkesirspor
10.05.2015Mersin İdmanyurduGalatasaray
10.05.2015Torku KonyasporGençlerbirliği
32. Hafta
17.05.2015Mersin İdmanyurduFenerbahçe
17.05.2015Kayseri Erciyessporİstanbul Başakşehir
17.05.2015SivassporKasımpaşa
17.05.2015EskişehirsporTrabzonspor
17.05.2015BursasporGaziantepspor
17.05.2015BeşiktaşTorku Konyaspor
17.05.2015BalıkesirsporKarabükspor
17.05.2015GalatasarayGençlerbirliği
17.05.2015Çaykur RizesporAkhisar Belediyespor
33. Hafta
24.05.2015Torku KonyasporÇaykur Rizespor
24.05.2015KasımpaşaKayseri Erciyesspor
24.05.2015KarabüksporSivasspor
24.05.2015İstanbul BaşakşehirFenerbahçe
24.05.2015TrabzonsporBalıkesirspor
24.05.2015GençlerbirliğiMersin İdmanyurdu
24.05.2015GaziantepsporEskişehirspor
24.05.2015Akhisar BelediyesporBursaspor
24.05.2015GalatasarayBeşiktaş
34. Hafta
31.05.2015SivassporTrabzonspor
31.05.2015Mersin İdmanyurduİstanbul Başakşehir
31.05.2015Kayseri ErciyessporKarabükspor
31.05.2015FenerbahçeKasımpaşa
31.05.2015EskişehirsporAkhisar Belediyespor
31.05.2015Çaykur RizesporGalatasaray
31.05.2015BursasporTorku Konyaspor
31.05.2015BeşiktaşGençlerbirliği
31.05.2015BalıkesirsporGaziantepspor

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Beşiktaş1020
2Fenerbahçe919
3Galatasaray1019
4Mersin İdmanyurdu1017
16Karabükspor108
17Sivasspor96
18Balıkesirspor95
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ