01 Kasım 2014 Cumartesi
  • 22:00 : Columbus Crew0 - 0New England Revolution0
  • 19:30 : Al Hilal Riyadh0 - 0Western Sydney Wanderers0
  • 14:00 : Heidenheim 18460 - 0Darmstadt 980
  • 14:00 : Nürnberg0 - 0St. Pauli0
  • 15:00 : Dynamo Dresden0 - 0Stuttgarter Kickers0
  • 15:00 : Energie Cottbus0 - 0Unterhaching0
  • 15:00 : Holstein Kiel0 - 0Arminia Bielefeld0
  • 15:00 : Wehen Wiesbaden0 - 0Chemnitzer FC0
  • 15:00 : 1860 München II0 - 0Seligenporten0
  • 15:00 : Astoria Walldorf0 - 0Zweibrücken0
  • 15:00 : Elversberg0 - 0Baunatal0
  • 15:00 : Freiburg II0 - 0Nöttingen0
  • 15:00 : Homburg0 - 0TuS Koblenz0
  • 15:00 : SpVgg Neckarelz0 - 0Saarbrücken0
  • 15:00 : Wormatia Worms0 - 0Waldhof Mannheim 070
  • 14:00 : Hannover 96 II0 - 0Lübeck0
  • 15:00 : Eintracht Braunschweig II0 - 0VfB Oldenburg0
  • 15:00 : St. Pauli II0 - 0Goslarer SC0
  • 14:30 : Babelsberg0 - 0VfB Auerbach0
  • 14:30 : Neustrelitz0 - 0Budissa Bautzen0
  • 14:30 : Wacker Nordhausen0 - 0Hertha Berlin II0
  • 16:30 : Hamburg0 - 0Bayer Leverkusen0
  • 16:30 : Hannover 960 - 0Eintracht Frankfurt0
  • 16:30 : Mainz 050 - 0Werder Bremen0
  • 16:30 : Stuttgart0 - 0Wolfsburg0
  • 19:30 : Bayern München0 - 0Borussia Dortmund0
  • 15:30 : Aalen II0 - 0Hollenbach0
  • 15:30 : Freiberg0 - 0Germania Friedrichstal0
  • 15:30 : Freiburger0 - 0Ulm 18460
  • 15:30 : Pfullendorf0 - 0Kehler FV0
  • 15:30 : Reutlingen0 - 0Bahlinger SC0
  • 15:30 : Spielberg0 - 0Ravensburg0
  • 15:30 : VfR Mannheim0 - 0Karlsruher SC II0
  • 15:00 : Aubstadt0 - 0Amberg0
  • 15:00 : Frohnlach0 - 0Neudrossenfeld0
  • 15:00 : Jahn Forchheim0 - 0Memmelsdorf0
  • 15:00 : Viktoria Aschaffenburg0 - 0Grossbardorf0
  • 15:00 : Würzburger FV0 - 0Alemannia Haibach0
  • 15:30 : Blumenthaler SV0 - 0Sparta Bremerhaven0
  • 15:30 : Bremer SV0 - 0Türkspor Bremen0
  • 15:30 : OSC Bremerhaven0 - 0VfL Bremen0
  • 15:30 : Werder Bremen III0 - 0Union Bremen0
  • 14:30 : Dassendorf0 - 0Niendorfer TSV0
  • 15:00 : Curslack-Neuengamme0 - 0Buxtehude0
  • 15:00 : Pinneberg0 - 0Elmshorn0
  • 15:00 : Eschborn0 - 0Lehnerz0
  • 15:30 : Ederbergland0 - 0SF Seligenstadt0
  • 15:30 : Lohfelden0 - 0Oberrad0
  • 15:30 : Rot-Weiss Darmstadt0 - 0Eintracht Stadtallendorf0
  • 15:30 : Rot-Weiss Hadamar0 - 0Vellmar0
  • 15:30 : Steinbach0 - 0Schwalmstadt0
  • 15:30 : TB Uphusen0 - 0Jeddeloh0
  • 14:30 : BSC Süd 050 - 0Strausberg0
  • 14:30 : Lichtenberg0 - 0Germania 90 Schöneiche0
  • 14:30 : Optik Rathenow0 - 0Waren0
  • 15:00 : Luckenwalde0 - 0Pommern Greifswald0
  • 14:30 : Askania Bernburg0 - 0Eisenach0
  • 16:00 : Lokomotive Leipzig0 - 0Energie Cottbus II0
  • 15:30 : Idar-Oberstein0 - 0Schott Mainz0
  • 15:30 : Röchling Völklingen0 - 0Mechtersheim0
  • 15:30 : Wirges0 - 0Hauenstein0
  • 18:00 : Burgbrohl0 - 0Salmrohr0
  • 15:00 : Eutin 080 - 0Todesfelde0
  • 15:00 : Flensburg 080 - 0Dornbreite Lübeck0
  • 15:00 : Heider SV0 - 0Altenholz0
  • 15:00 : Kropp0 - 0Bordesholm0
  • 15:00 : Preetzer TSV0 - 0Union Neumünster0
  • 12:00 : Bayern München U190 - 0Waldhof Mannheim U190
  • 12:00 : Greuther Fürth U190 - 0Mainz 05 U190
  • 14:00 : Hoffenheim U190 - 0VfB Stuttgart U190
  • 14:00 : Kaiserslautern U190 - 0Saarbrücken U190
  • 12:00 : Hertha BSC U190 - 0Werder Bremen U190
  • 12:00 : Meppen U190 - 0Carl Zeiss Jena U190
  • 13:00 : Wolfsburg U190 - 0Eintracht Braunschw. U190
  • 15:00 : Hannover 96 U190 - 0Hamburger SV U190
  • 16:30 : Desportivo Huila0 - 0Progresso0
  • 16:30 : Kabuscorp0 - 0Petro De Luanda0
  • 16:30 : Onze Bravos0 - 0Recreativo Da Caala0
  • 16:30 : Recreativo Do Libolo0 - 0Uniao SC0
  • 16:30 : Sagrada Esperança0 - 0Interclube0
  • 16:30 : Sporting De Cabinda0 - 0Benfica Luanda0
  • 16:30 : 1 De Agosto0 - 0Benfica Lubango0
  • 16:30 : 1 De Maio0 - 0Aviacio ASA0
  • 01:30 : Banfield1 - 0Olimpo3
  • 21:15 : Godoy Cruz0 - 0Belgrano Cordoba0
  • 23:00 : Gimnasia La Plata0 - 0Racing Club0
  • 23:30 : Quilmes0 - 0Velez Sarsfield0
  • 01:35 : Villa Dalmine1 - 0Tristan Suarez3
  • 20:30 : Brown De Adrogue0 - 0Fenix0
  • 20:30 : Deportivo Espanol0 - 0Atletico Atlanta0
  • 02:00 : Platense1 - 0Deportivo Moron1
  • 16:00 : Sportivo Italiano0 - 0Almagro0
  • 18:05 : UAI Urquiza0 - 0Villa San Carlos0
  • 20:30 : Club Comunicaciones0 - 0Deportivo Armenio0
  • 02:00 : Guarani Antonio Franco1 - 0Colon1
  • 02:00 : Instituto Cordoba0 - 0Douglas Haig1
  • 02:30 : Gimnasia Jujuy0 - 0Ferro Carril Oeste1
  • 21:00 : Nueva Chicago0 - 0San Martin San Juan0
  • 02:30 : Independiente Rivadavia0 - 0Deportivo Santamarina1
  • 19:00 : Temperley0 - 0Atletico Tucuman0
  • 20:00 : Huracan0 - 0Sportivo Belgrano0
  • 21:30 : CA Sarmiento0 - 0Patronato0
  • 16:00 : JJ Urquiza0 - 0General Lamadrid0
  • 20:30 : Defensores De Belgrano0 - 0Deportivo Riestra0
  • 16:00 : El Porvenir0 - 0Central Ballester0
  • 20:30 : CA Lugano0 - 0Puerto Nuevo0
  • 20:30 : Canuelas0 - 0Barracas Bolivar0
  • 20:30 : Leandro Niceforo Alem0 - 0Yupanqui0
  • 16:00 : Liniers0 - 0Club Atlas0
  • 15:00 : Godoy Cruz Res.0 - 0Belgrano Cordoba Res.0
  • 21:00 : Quilmes Res.0 - 0Velez Sarsfield Res.0
  • 23:30 : Rosario Central Res.0 - 0Atletico Rafaela Res.0
  • 21:30 : Independiente Neuquen0 - 0Alianza Cutral Co0
  • 22:30 : Atletico Concepcion0 - 0Villa Cubas0
  • 22:30 : Trinidad San Juan0 - 0Sportivo Del Bono0
  • 02:00 : Alumni0 - 0Sportivo Balloffet0
  • 21:00 : Obrero0 - 0Jorge Newbery VT0
  • 22:00 : Agropecuario Argentino0 - 0Juventud Pergamino0
  • 15:00 : Ada Velipoje0 - 0Veleçiku Koplik0
  • 15:00 : Beselidhja Lezhe0 - 0Kastrioti Kruje0
  • 15:00 : Burreli0 - 0Terbuni Puke0
  • 15:00 : Iliria Fushe Kruje0 - 0Besa Kavaje0
  • 15:00 : KS Kamza0 - 0Mamurrasi0
  • 15:00 : Bylis Ballsh0 - 0Sopoti Librazhd0
  • 15:00 : Lushnja0 - 0Shkumbini Peqin0
  • 15:00 : Naftetari Kuçove0 - 0Butrinti Sarande0
  • 15:00 : Pogradeci0 - 0Luftetari Gjirokaster0
  • 15:00 : Tomori Berat0 - 0Dinamo Tirana0
  • 10:30 : Perth Glory0 - 0Newcastle Jets0
  • 05:00 : Melbourne City U210 - 0AIS U210
  • 05:30 : Melbourne Victory U210 - 0Brisbane Roar U210
  • 08:00 : Canberra United (K)0 - 0Western Sydney Wanderers (K)0
  • 08:00 : Sydney (K)0 - 0Brisbane Roar (K)0
  • 17:00 : Austria Wien0 - 0Sturm Graz0
  • 19:30 : Ried0 - 0Wolfsberger AC0
  • 19:30 : Salzburg0 - 0Admira Wacker0
  • 19:30 : SC Wiener Neustadt0 - 0SV Grödig0
  • 17:00 : Salzburg U180 - 0Vorarlberg U180
  • 15:00 : St. Pölten-Spratzern (K)0 - 0Union Kleinmünchen (K)0
  • 15:30 : Wacker Innsbruck (K)0 - 0Altenmarkt (K)0
  • 15:00 : Admira Landhaus0 - 0Gersthofer SV0
  • 15:00 : Donau0 - 0ASV 130
  • 15:00 : Post SV Wien0 - 0Gerasdorf Stammersdorf0
  • 15:00 : Simmeringer SC0 - 0Wienerberg0
  • 15:00 : Wiener Viktoria0 - 0Stadlau0
  • 17:00 : Team Wiener Linien0 - 0Ostbahn XI0
  • 10:00 : Qarabağ Ağdam Res.0 - 0Araz Res.0
  • 12:00 : Khazar Lankaran Res.0 - 0Simurq Res.0
  • 12:00 : Qabala Res.0 - 0Bakı Res.0
  • 12:00 : Sumqayıt Res.0 - 0İnter Bakı Res.0
  • 12:30 : Neftçi Res.0 - 0AZAL Res.0
  • 20:30 : Dessel Sport0 - 0Lommel United0
  • 21:00 : AS Eupen0 - 0SV Roeselare0
  • 21:00 : Sint-Truiden0 - 0Heist0
  • 21:00 : Tubize0 - 0Woluwe-Zaventem0
  • 21:00 : White Star Bruxelles0 - 0Patro Eisden0
  • 20:30 : Houtvenne0 - 0De Kempen0
  • 20:30 : Nijlen0 - 0Groen Rood Katelijne0
  • 21:00 : Antonia0 - 0Schriek0
  • 21:00 : KFC Lille0 - 0Wuustwezel0
  • 19:00 : Eendracht Wervik0 - 0Helkijn0
  • 19:00 : Meulebeke0 - 0KSKV0
  • 20:30 : Betekom0 - 0BX Brussels0
  • 20:30 : Houtem0 - 0Liedekerke0
  • 21:00 : Merchtem0 - 0Racing Jet Wavre0
  • 20:30 : Maldegem0 - 0Drongen0
  • 21:00 : RC Lebbeke0 - 0Svelta Melsele0
  • 20:30 : Weywertz0 - 0Patro Lensois0
  • 20:30 : Aische0 - 0Gesves0
  • 15:30 : Anderlecht0 - 0Lokeren0
  • 19:00 : Standard Liege0 - 0Mechelen0
  • 21:00 : Cercle Brugge0 - 0Kortrijk0
  • 21:00 : Waasland-Beveren0 - 0KV Oostende0
  • 11:00 : Kommunalnik Slonim0 - 0Zorka-BDU Minsk0
  • 12:00 : Isloch Minsk0 - 0Gomelzheldortrans0
  • 12:00 : Khimik Svetlogorsk0 - 0Gorodeya0
  • 12:30 : FC Minsk II0 - 0Rechytsa0
  • 13:00 : Byaroza 20100 - 0Slavia Mozyr0
  • 13:00 : Smolevichy-STI0 - 0Vitebsk0
  • 14:00 : Granit Mikashevichi0 - 0Volna Pinsk0
  • 14:00 : Smorgon0 - 0Lida0
  • 11:00 : Bobruichanka (K)0 - 0Minsk (K)0
  • 12:00 : Viktorya-86 Brest (K)0 - 0Nadezhda (K)9
  • 13:00 : Gomel (K)0 - 0Zorka-BDU (K)0
  • 13:00 : Niva-BelCard (K)0 - 0Universitet (K)0
  • 13:00 : Dinamo Brest0 - 0Dnepr Mogilev0
  • 13:00 : Slutsk0 - 0Belshina0
  • 13:00 : Dinamo Minsk0 - 0BATE Borisov0
  • 14:55 : Al Ahli U180 - 0Al Shabab U180
  • 14:55 : Al Ain U180 - 0Al Jazira U180
  • 14:55 : Al Wahda U180 - 0Bani Yas U180
  • 14:55 : Sharjah U180 - 0Al Nasr U180
  • 14:50 : Al Ittihad Kalba U180 - 0Al Dhaid U180
  • 14:55 : Al Shaab U180 - 0Emirates U180
  • 14:55 : Al Wasl U180 - 0Ajman U180
  • 14:55 : Dubai U180 - 0Dabba Al Fujairah U180
  • 14:50 : Al Khaleeg U180 - 0Al Fujairah U180
  • 14:50 : Al Rams U180 - 0Deba Al Hissin U180
  • 14:50 : Ras Al Khaimah U180 - 0Al Orooba U180
  • 21:00 : Universitario Cobija0 - 0Sport Boys Warnes0
  • 03:00 : ATC0 - 0Arriba Peru0
  • 15:30 : Kozara Gradiska0 - 0Rudar Prijedor0
  • 15:30 : Leotar Trebinje0 - 0Tekstilac Derventa0
  • 15:30 : Napredak Donji Sepak0 - 0Vlasenica0
  • 15:30 : Proleter Teslic0 - 0Mladost Gacko0
  • 15:30 : Sloboda Mrkonjic Grad0 - 0Podrinje Janja0
  • 15:30 : Sloboda Novi Grad0 - 0Drina HE Visegrad0
  • 15:30 : Sutjeska Foca0 - 0Krupa Na Vrbasu0
  • 14:30 : Radnik Bijeljina0 - 0Travnik0
  • 14:30 : Slavija Sarajevo0 - 0Olimpic Sarajevo0
  • 14:30 : Sloboda Tuzla0 - 0Velez Mostar0
  • 14:30 : Vitez0 - 0Mladost Velika Obarska0
  • 14:30 : Zvijezda Gradacac0 - 0Borac Banja Luka0
  • 17:30 : Zrinjski Mostar0 - 0Celik Zenica0
  • 16:30 : ECCO City Greens0 - 0Township Rollers0
  • 16:30 : Extension Gunners0 - 0Orapa United0
  • 16:30 : Gaborone United0 - 0Satmos0
  • 16:30 : Letlapeng0 - 0BR Highlanders0
  • 16:30 : Nico United0 - 0Notwane0
  • 16:30 : Sankoyo Bush Bucks0 - 0BDF XI0
  • 21:00 : Guarani De Palhoça0 - 0Concordia0
  • 21:00 : Internacional SC0 - 0Camboriu0
  • 00:00 : XV De Piracicaba4 - 1Inter De Limeira4
  • 00:00 : Independente SP3 - 0Rio Branco SP4
  • 21:00 : Santo Andre0 - 0Votuporanguense0
  • 23:00 : Botafogo SP0 - 0Sao Bento0
  • 14:45 : Nacional SP0 - 0Atibaia0
  • 23:30 : Goias0 - 0Fluminense0
  • 23:30 : Gremio0 - 0Vitoria0
  • 01:50 : Parana0 - 0Vasco da Gama2
  • 20:20 : Ponte Preta0 - 0Sampaio Correa FC0
  • 21:20 : ABC FC0 - 0America Mineiro0
  • 21:20 : Icasa0 - 0Nautico0
  • 21:20 : Santa Cruz0 - 0America RN0
  • 21:00 : Paysandu0 - 0Mogi Mirim0
  • 23:00 : Londrina0 - 0Brasil De Pelotas0
  • 17:30 : CSKA Sofia0 - 0Slavia Sofia0
  • 14:00 : Akademik Sofia0 - 0Ekomet 90 (K)0
  • 14:30 : Dimitrovgrad 19470 - 0Zagorets0
  • 14:30 : Evrokolezh Plovdiv0 - 0Rozova Dolina Kazanlak0
  • 14:30 : Gigant Saedinenie0 - 0Pomorie0
  • 14:30 : Maritsa Plovdiv0 - 0Sliven0
  • 14:30 : Nesebar0 - 0Levski Karlovo0
  • 14:30 : Rodopa Smolyan0 - 0Svilengrad0
  • 14:30 : Spartak Plovdiv0 - 0Minyor Radnevo0
  • 14:00 : Chernomorets Byala0 - 0Svetkavitsa Targovishte0
  • 14:00 : Dunav 20100 - 0Botev Novi Pazar0
  • 16:00 : Kaliakra Kavarna0 - 0Belitsa0
  • 15:00 : Flambeau De LEst0 - 0Athletico Olympic0
  • 15:00 : Le Messager de Bujumbura0 - 0Inter Star0
  • 15:00 : Le Messager Ngozi0 - 0Vital O0
  • 15:00 : Olympic Star0 - 0Prince Louis0
  • 15:00 : Royal De Muramvya0 - 0Muzinga0
  • 15:00 : Volontaires0 - 0Nyanza United0
  • 20:15 : ES Setif0 - 0V.Club0
  • 18:00 : Lincoln Red Imps0 - 0St Josephs0
  • 20:30 : Britannia XI0 - 0College Europa0
  • 12:00 : Pardubice (K)0 - 0Slavia Praha (K)0
  • 11:15 : Banik Ostrava U190 - 0Hlucin U190
  • 11:15 : Opava U190 - 0Pribram U190
  • 11:15 : Teplice U190 - 0Slovan Liberec U190
  • 12:00 : Ceske Budejovice U190 - 0Meteor Praha U190
  • 12:00 : Jablonec U190 - 0Pardubice U190
  • 12:00 : Mlada Boleslav U190 - 0Bohemians 1905 U190
  • 12:00 : Slovacko U190 - 0Vysocina Jihlava U190
  • 13:00 : Karvina U190 - 0Hradec Kralove U190
  • 14:00 : Zbrojovka Brno U190 - 0Sparta Praha U190
  • 15:00 : Slavia Praha U190 - 0Zlin U190
  • 15:00 : Viktoria Plzen U190 - 0Sigma Olomouc U190
  • 11:30 : Dukla Praha (K)0 - 0Krupka (K)0
  • 11:45 : Dablice (K)0 - 0Caslav (K)0
  • 12:00 : Pribram (K)0 - 0Sokol Stara Lysa (K)0
  • 15:00 : Karlovy Vary (K)0 - 0Usti Nad Labem (K)0
  • 12:30 : Banik Ostrava (K)0 - 0FK Olomouc (K)0
  • 11:15 : Bohemians Praha0 - 0Benesov0
  • 11:15 : Chrudim0 - 0Loko Vltavin0
  • 11:15 : Pisek0 - 0Stechovice0
  • 15:00 : Breclav0 - 0Opava II0
  • 15:00 : HFK Olomouc0 - 0Lisen0
  • 15:00 : Hlucin0 - 0Trebic0
  • 15:00 : Prostejov0 - 0Hanacka0
  • 15:00 : Spartak Hulin0 - 0Slavia Orlova-Lutyne0
  • 15:00 : Vyskov0 - 0Unicov0
  • 11:15 : Aritma Praha0 - 0Zlicin0
  • 15:00 : Doubravka0 - 0Rokycany0
  • 15:00 : Klatovy0 - 0Milevsko0
  • 15:00 : Malse Roudne0 - 0Taborsko II0
  • 15:00 : Slavoj Cesky Krumlov0 - 0Karlovy Vary0
  • 15:00 : Sokol Cizova0 - 0Marianske Lazne0
  • 15:00 : Tachov0 - 0Hvezda Cheb0
  • 11:15 : Lovosice0 - 0Sokol Libis0
  • 11:30 : LoKo Chomutov0 - 0Litomerice0
  • 15:00 : Motorlet Praha0 - 0Kladno0
  • 15:00 : Nove Straseci0 - 0Novy Bor0
  • 15:00 : Ceska Trebova0 - 0Jablonec Nad Jizerou0
  • 15:00 : Cesky Brod0 - 0Trutnov0
  • 15:00 : Letohrad0 - 0Dvur Kralove0
  • 15:00 : Sokol Zivanice0 - 0Benatky Nad Jizerou0
  • 15:00 : Tyniste Nad Orlici0 - 0Pencin-Turnov0
  • 15:00 : Usti Nad Orlici0 - 0Nachod Destne0
  • 15:00 : Vysoke Myto0 - 0Dobrovice0
  • 15:00 : Blansko0 - 0Havlickuv Brod0
  • 15:00 : Hodonin-Sardice0 - 0Viktoria Otrokovice0
  • 15:00 : Slovan Rosice0 - 0Velke Mezirici0
  • 15:00 : Uhersky Brod0 - 0Vrchovina0
  • 15:00 : Dolni Benesov0 - 0Valasske Mezirici0
  • 15:00 : Lokomotiva Petrovice0 - 0Slavicin0
  • 15:00 : Mohelnice0 - 0Jiskra Rymarov0
  • 15:00 : Novy Jicin0 - 0Hranice0
  • 16:00 : Dukla Prag0 - 0Ceske Budejovice0
  • 18:00 : Banik Ostrava0 - 0Hradec Kralove0
  • 18:00 : Slavia Prag0 - 0Pribram0
  • 18:00 : Teplice0 - 0Jihlava0
  • 18:00 : Zbrojovka Brno0 - 0Slovacko0
  • 21:15 : Viktoria Plzen0 - 0Sparta Prag0
  • 11:15 : Trinec0 - 0Banik Sokolov0
  • 15:00 : Graffin Vlasim0 - 0Viktoria Zizkov0
  • 15:00 : MAS Taborsko0 - 0Kolin0
  • 15:00 : Sigma Olomouc0 - 0FK Pardubice0
  • 19:00 : Opava0 - 0FASTAV Zlin0
  • 16:00 : JS Saoura0 - 0Belouizdad0
  • 17:00 : El Eulma0 - 0USM Alger0
  • 17:00 : MC Oran0 - 0USM Bel Abbes0
  • 19:00 : MO Bejaia0 - 0RC Arbaa0
  • 08:00 : Beijing Baxy0 - 0Shenzhen Ruby0
  • 08:00 : Chengdu Tiancheng0 - 0Xinjiang Tianshan0
  • 08:00 : Guangdong Sunray Cave0 - 0BIT Beijing0
  • 08:00 : Hunan Xiangtao0 - 0Yanbian Baekdu0
  • 08:00 : Qingdao Jonoon0 - 0Hebei Zhongji0
  • 08:00 : Shenyang Zhongze0 - 0Tianjin Songjiang0
  • 08:00 : Shijiazhuang Yongchang0 - 0Qingdao Hainiu0
  • 08:00 : Wuhan Zall0 - 0Chongqing Lifan0
  • 16:00 : Bronshoj BK0 - 0FC Fredericia0
  • 14:00 : Jammerbugt0 - 0Skovbakken0
  • 14:00 : Kolding IF0 - 0Ringkobing IF0
  • 14:30 : Odder0 - 0Brabrand0
  • 15:00 : Middelfart0 - 0Kolding B0
  • 15:00 : Sydvest0 - 0Naestved0
  • 15:30 : Varde0 - 0Kjellerup0
  • 14:00 : Avedore IF0 - 0Rishoj BK0
  • 14:00 : B 19080 - 0HIK0
  • 14:00 : Sollerod-Vedbaek0 - 0Holbaek0
  • 15:00 : GVI0 - 0Fremad Amager0
  • 16:00 : B 930 - 0Nykobing0
  • 14:00 : B 19030 - 0BSF Ballerup Skovlunde0
  • 14:00 : Greve0 - 0Kastrup0
  • 14:30 : SC Egedal0 - 0Fredensborg BI0
  • 15:00 : Skjold Birkerod0 - 0Jaegersborg0
  • 15:00 : Taastrup FC0 - 0Fremad Valby0
  • 13:00 : Slagelse B&I0 - 0LSF0
  • 14:00 : Naestved II0 - 0Otterup0
  • 14:00 : Ringsted0 - 0Marstal / Rise0
  • 15:30 : Dalum0 - 0B 1909 Odense0
  • 15:30 : Skanderborg0 - 0Kalundborg0
  • 15:30 : Sonderborg0 - 0Dollefjelde-Musse0
  • 14:00 : Hobro IK II0 - 0Djursland0
  • 14:30 : Lindholm0 - 0Randers Freja0
  • 15:30 : Brabrand II0 - 0Aalborg II0
  • 16:00 : Holstebro BK0 - 0VRI0
  • 17:00 : Viby IF0 - 0Lyseng0
  • 13:00 : Damso (K)0 - 0Birkerod (K)0
  • 13:45 : Rodovre (K)0 - 0Raklev (K)0
  • 13:00 : Vejlby (K)0 - 0Fortuna Svendborg (K)0
  • 13:30 : SonderjyskE (K)0 - 0Varde (K)0
  • 14:00 : BSF (K)0 - 0Skovbakken (K)0
  • 14:00 : Fortuna Hjörring (K)0 - 0B93 / HIK / Skjold (K)0
  • 15:00 : Vorup (K)0 - 0OB (K)0
  • 18:00 : Vestsjaelland0 - 0Esbjerg0
  • 14:00 : HB Koge U170 - 0Brondby U170
  • 14:00 : Midtjylland U170 - 0Kobenhavn U170
  • 16:00 : Randers Freja U170 - 0Lyngby U170
  • 16:15 : AGF U170 - 0AaB U170
  • 16:15 : Nordsjaelland U170 - 0OB U170
  • 16:15 : Silkeborg U170 - 0Horsens U170
  • 16:15 : Vejle U170 - 0Esbjerg U170
  • 14:00 : AGF U190 - 0AaB U190
  • 14:00 : Nordsjaelland U190 - 0Odense U190
  • 14:00 : Randers Freja U190 - 0Lyngby U190
  • 14:00 : Vejle U190 - 0Esbjerg U190
  • 16:15 : Midtjylland U190 - 0FC Copenhagen U190
  • 18:30 : El Nacional0 - 0Olmedo0
  • 20:30 : Manta0 - 0Deportivo Cuenca0
  • 22:00 : Mushuc Runa0 - 0LDU Loja0
  • 03:00 : Deportivo Quevedo0 - 0Aucas0
  • 03:00 : LDU Portoviejo0 - 0Delfin0
  • 19:45 : Macara0 - 0Deportivo Azogues0
  • 22:00 : Deportivo Municipal Canar0 - 0Tecnico Universitario0
  • 22:30 : River Plate0 - 0ESPOLI0
  • 23:00 : UT Cotopaxi0 - 0Imbabura0
  • 12:40 : Gandzasar0 - 0Shirak0
  • 14:10 : Ulisses0 - 0Alashkert0
  • 16:00 : FC Levadia Tallinn II0 - 0Kivioli Irbis0
  • 13:00 : K-Jarve JK Jarve0 - 0TJK Legion0
  • 14:00 : Arba Minch Kenema0 - 0Welayta Dicha0
  • 14:00 : Dashen Birra0 - 0Mekelakeya0
  • 14:00 : Kedus Giorgis0 - 0Awassa Kenema0
  • 14:00 : Muger Cemento0 - 0Ethiopia Bunna0
  • 14:00 : Woldya Kenema0 - 0Ethiopia Nigd Bank0
  • 12:00 : AS Sale0 - 0Raja Beni Mellal9
  • 12:00 : Chabab Houara0 - 0Widad Temara9
  • 12:00 : Kasba Tadla0 - 0Union Mohammedia9
  • 12:00 : Olympique Dcheira0 - 0JSM Laayoune9
  • 12:00 : Temara0 - 0CODM Meknes9
  • 12:00 : Union Ait Melloul0 - 0Racing De Casablanca9
  • 12:00 : Wydad Fes0 - 0Ittihad Tanger9
  • 12:00 : Youssoufia Berrechid0 - 0Mouloudia Oujda9
  • 16:30 : Ittihad Khemisset0 - 0Kawkab Marrakech0
  • 17:00 : Difaa El Jadida0 - 0Olympic Safi0
  • 21:00 : Moghreb Tetouan0 - 0KAC Kenitra0
  • 14:00 : HJK Helsinki0 - 0Inter Turku0
  • 18:00 : Lorient0 - 0Paris SG0
  • 21:00 : Guingamp0 - 0Bastia0
  • 21:00 : Lille0 - 0Saint-Etienne0
  • 21:00 : Metz0 - 0Caen0
  • 21:00 : Montpellier0 - 0Evian TG0
  • 21:00 : Nice0 - 0Lyon0
  • 15:00 : Niort0 - 0Nancy0
  • 19:00 : Brest II0 - 0Stade Briochin0
  • 19:00 : Granville0 - 0Rennes II0
  • 19:00 : La Tour DAuvergne0 - 0Herouville0
  • 19:00 : Laval II0 - 0Lannion0
  • 19:00 : Sable FC0 - 0Guingamp II0
  • 19:00 : Saint-Colomban Locmine0 - 0Saint-Lo Manche0
  • 19:30 : Voltigeurs0 - 0Dinan-Lehon0
  • 19:00 : Chateauroux II0 - 0Chatellerault0
  • 19:00 : Cholet0 - 0Avoine OCC0
  • 19:00 : La Roche0 - 0USSA Vertou0
  • 19:00 : Le Mans FC0 - 0Angers II0
  • 19:00 : Tours II0 - 0Thouars0
  • 20:00 : Bressuire0 - 0Le Poire-Sur-Vie II0
  • 20:00 : Chauray0 - 0St-Pryve St-Hilaire0
  • 18:00 : Boulogne-Billancourt0 - 0Sainte-Genevieve0
  • 19:00 : Amiens SC II0 - 0Bastia II0
  • 19:00 : Chartres0 - 0Le Havre II0
  • 19:00 : Evry0 - 0Gonfreville0
  • 19:00 : Saint-Ouen-LAumone0 - 0Poissy0
  • 16:00 : AS Marck0 - 0Tourcoing0
  • 19:00 : Feignies0 - 0Senart-Moissy0
  • 19:00 : Grande-Synthe0 - 0Choisy au Bac0
  • 19:00 : Villemomble Sports0 - 0Noisy-le-Sec0
  • 20:00 : Paris II0 - 0Wasquehal0
  • 21:00 : UJA Maccabi0 - 0Olympique St Quentin0
  • 17:00 : Amneville0 - 0Sarreguemines0
  • 19:00 : Colmar II0 - 0RC Epernay Champagne0
  • 19:00 : Forbach0 - 0Auxerre II0
  • 19:00 : Illzach Modenheim0 - 0Biesheim0
  • 19:00 : Saint-Louis Neuweg0 - 0Schiltigheim0
  • 19:00 : Thaon0 - 0FCSR Haguenau0
  • 20:00 : Riviere-De-Corps0 - 0Nancy II0
  • 19:00 : Besançon0 - 0Dijon II0
  • 19:00 : Cournon0 - 0Pontarlier0
  • 19:00 : Le Puy0 - 0Gueugnon0
  • 19:00 : Louhans-Cuiseaux0 - 0Clermont II0
  • 19:00 : Selongey0 - 0Andrezieux0
  • 20:00 : Bourges0 - 0Vaulx0
  • 16:00 : ES Pennoise0 - 0Aix les Bains0
  • 17:00 : Nimes II0 - 0Marseille II0
  • 19:00 : Chambery0 - 0Ajaccio II0
  • 19:00 : Echirolles0 - 0Arles II0
  • 19:00 : Toulon0 - 0Aubagne0
  • 20:00 : Olympique Ales0 - 0LAS Toulon0
  • 20:00 : Uzes Pont du Gard0 - 0FA Ile Rousse Monticello0
  • 17:00 : Aurillac0 - 0Agde0
  • 19:00 : Bassin d Arcachon0 - 0Blagnac0
  • 19:00 : Bergerac0 - 0Bayonne0
  • 19:30 : Balma0 - 0Rodeo Fc Toulouse0
  • 20:00 : Les Genets DAnglet0 - 0Toulouse II0
  • 20:00 : Villenave0 - 0Angouleme0
  • 17:00 : Lens II0 - 0Mantes0
  • 18:00 : Ivry0 - 0Dieppe0
  • 18:00 : Paris SG II0 - 0Iris Club De Croix0
  • 19:00 : Calais0 - 0Arras0
  • 19:00 : Lille II0 - 0Romorantin0
  • 19:00 : Quevilly0 - 0Beauvais0
  • 19:00 : Sannois Saint Gratien0 - 0Roye-Noyon0
  • 19:00 : Sedan0 - 0Amiens AC0
  • 16:00 : Mulhouse0 - 0Aubervilliers0
  • 18:00 : Viry-Chatillon0 - 0Troyes II0
  • 19:00 : Drancy0 - 0Raon-LEtape0
  • 18:00 : Saint-Priest0 - 0Beziers0
  • 19:00 : Hyeres0 - 0Monts Or Azergues0
  • 19:00 : Le Pontet0 - 0Nice II0
  • 19:00 : Lyon II0 - 0Martigues0
  • 19:00 : Lyon-Duchere0 - 0Marignane0
  • 19:00 : Montpellier II0 - 0Sete0
  • 21:00 : Grenoble0 - 0Villefranche0
  • 21:00 : Rodez Aveyron0 - 0Monaco II0
  • 19:00 : Saint-Malo0 - 0Stade Bordelais0
  • 19:00 : Tarbes0 - 0Les Herbiers0
  • 19:30 : Fontenay0 - 0Nantes II0
  • 19:30 : Plabennec0 - 0Limoges0
  • 19:30 : Trelissac0 - 0Pau0
  • 20:00 : Mont-De-Marsan0 - 0Concarneau0
  • 21:50 : Olympique Lyon (K)0 - 0PSG (K)0
  • 19:00 : Besançon U190 - 0Evian TG U190
  • 13:00 : Clermont U190 - 0Ajaccio U190
  • 16:00 : Penycae0 - 0Rhydymwyn0
  • 16:30 : Caernarfon Town0 - 0Llanidloes Town0
  • 16:30 : Conwy Borough0 - 0Caersws0
  • 16:30 : Guilsfield0 - 0Buckley Town0
  • 16:30 : Llandrindod Wells0 - 0Flint Town United0
  • 16:30 : Porthmadog0 - 0Mold Alexandra0
  • 16:30 : Rhayader Town0 - 0Llandudno FC0
  • 16:00 : Aberdare Town0 - 0Caerau (Ely)0
  • 16:00 : Briton Ferry0 - 0Ton Pentre0
  • 16:00 : Cardiff MU0 - 0Goytre0
  • 16:00 : Garden Village0 - 0Pontardawe Town FC0
  • 16:00 : Goytre United0 - 0Monmouth Town0
  • 16:00 : Porth0 - 0Cambrian & Clydach0
  • 16:30 : Carmarthen Town0 - 0Bangor City0
  • 16:30 : Connahs Quay0 - 0Port Talbot Town0
  • 16:30 : Rhyl0 - 0Bala Town0
  • 11:30 : Southern Cobras0 - 0Paintco Strykers0
  • 23:00 : Puerto San Jose0 - 0Barrilas0
  • 15:30 : Maluti FET College0 - 0African Warriors0
  • 15:30 : Thanda Royal Zulu0 - 0Milano United0
  • 15:30 : Witbank Spurs0 - 0Garankuwa United0
  • 19:30 : Cape Town All Stars0 - 0Black Leopards FC0
  • 19:30 : Sivutsa Stars0 - 0FC Cape Town0
  • 15:30 : Orlando Pirates0 - 0Kaizer Chiefs0
  • 18:00 : AmaZulu0 - 0Mpumalanga Black Aces0
  • 20:15 : Mamelodi Sundowns0 - 0Free State Stars0
  • 20:15 : Polokwane City0 - 0Chippa United0
  • 12:00 : Dila Gori0 - 0Metalurgi Rustavi0
  • 12:00 : FC Zugdidi0 - 0Guria Lantschuchti0
  • 12:00 : Kolkheti 1913 Poti0 - 0Samtredia0
  • 15:30 : FC Goa0 - 0Delhi Dynamos0
  • 16:00 : RNK Split0 - 0Dinamo Zagreb0
  • 20:00 : Slaven Koprivnica0 - 0Rijeka0
  • 17:30 : Den Bosch0 - 0FC Oss0
  • 20:45 : De Graafschap0 - 0Helmond Sport0
  • 20:45 : RKC Waalwijk0 - 0Almere City0
  • 15:30 : Benschop0 - 0VVZ 490
  • 15:30 : JSV0 - 0SVL0
  • 15:30 : LRC0 - 0Eemdijk0
  • 15:30 : Roda Boys0 - 0DTS Ede0
  • 15:30 : Roda 46 (Zat)0 - 0De Meern (Zat)0
  • 15:30 : WNC0 - 0Lienden (zat)0
  • 15:30 : Zuidvogels0 - 0Almkerk0
  • 15:30 : ARC0 - 0Sportlust 460
  • 15:30 : Deltasport0 - 0Voorschoten 970
  • 15:30 : HBOK0 - 0DSO0
  • 15:30 : Nootdorp0 - 0GHC0
  • 15:30 : Swift0 - 0Forum Sport0
  • 15:30 : Valken 680 - 0Haaglandia (Zat)0
  • 15:30 : Zwaluwen 1930 Hoorn0 - 0HVC 100
  • 15:30 : Bolnes0 - 0Heinenoord0
  • 15:30 : Brielle0 - 0Oranje Wit0
  • 15:30 : Heerjansdam0 - 0Dinteloord0
  • 15:30 : Klundert0 - 0Sliedrecht0
  • 16:00 : Alexandria 660 - 0Alblasserdam0
  • 16:00 : Nieuw Lekkerland0 - 0Rijsoord0
  • 16:00 : Pelikaan0 - 0VVGZ0
  • 15:30 : ASC Nieuwland0 - 0FC Zutphen0
  • 15:30 : Horst0 - 0SDV Barneveld0
  • 15:30 : Nunspeet0 - 0Berkum0
  • 15:30 : Sparta Enschede0 - 0ASV Dronten0
  • 15:45 : DOS 370 - 0DOS Kampen0
  • 16:00 : Vroomshoopse Boys0 - 0DETO0
  • 19:00 : KHC0 - 0Go Ahead0
  • 15:30 : Buitenpost0 - 0LTC0
  • 15:30 : Omlandia0 - 0VEV 670
  • 15:30 : Oranje Nassau0 - 0CVV Viboa0
  • 15:30 : PKC 830 - 0BCV0
  • 15:30 : SV Bedum0 - 0DZOH0
  • 16:00 : HZVV0 - 0Broekster Boys0
  • 16:00 : Olde Veste 540 - 0Balk0
  • 19:00 : LONGA 300 - 0Grol0
  • 19:30 : Ajax0 - 0Dordrecht0
  • 20:45 : Feyenoord0 - 0PEC Zwolle0
  • 20:45 : Twente0 - 0Heerenveen0
  • 21:45 : PSV Eindhoven0 - 0ADO Den Haag0
  • 15:30 : AZ U190 - 0Twente U190
  • 15:30 : Groningen / Cambuur U190 - 0Ajax U190
  • 15:30 : PSV U190 - 0NEC / OSS U190
  • 15:30 : Sparta Rotterdam U190 - 0Brabant United U190
  • 15:30 : Vitesse U190 - 0Feyenoord U190
  • 16:00 : ADO Den Haag U190 - 0Heerenveen U190
  • 16:00 : Roda JC U190 - 0Utrecht U190
  • 15:30 : Jodan Boys0 - 0Huizen0
  • 15:30 : NSC0 - 0ODIN 590
  • 15:30 : RKAV Volendam0 - 0Achilles Veen0
  • 15:30 : SDC Putten0 - 0Breukelen0
  • 15:30 : SteDoCo0 - 0VV Montfoort0
  • 16:00 : Bennekom0 - 0DOVO Veenendaal0
  • 16:00 : VVA 710 - 0DFS0
  • 15:00 : Quick Boys0 - 0Katwijk0
  • 15:30 : FC s-Gravenzande0 - 0Spijkenisse0
  • 15:30 : Kloetinge0 - 0Xerxes DZB0
  • 15:30 : RVVH0 - 0Smitshoek0
  • 15:30 : SHO0 - 0Zwaluwen Vlaardingen0
  • 15:30 : Ter Leede0 - 0ASWH0
  • 16:00 : Noordwijk0 - 0Rijnvogels0
  • 15:30 : ACV0 - 0AGOVV Apeldorn0
  • 15:30 : Excelsior 310 - 0Drachtster Boys0
  • 15:30 : Harkemase Boys0 - 0SVZW0
  • 15:30 : Staphorst0 - 0Flevo Boys0
  • 15:30 : VVOG0 - 0VV AZSV0
  • 15:30 : WHC0 - 0DVS 330
  • 16:00 : Urk0 - 0WVF0
  • 20:30 : Baronie0 - 0UDI 190
  • 20:30 : RKSV Schijndel0 - 0Gemert0
  • 20:30 : Achilles 18940 - 0SWZ0
  • 13:00 : Oostkapelle (K)0 - 0Jong ADO Den Haag (K)0
  • 13:00 : Wartburgia II (K)0 - 0Delta Sports (K)0
  • 13:30 : Reiger Boys II (K)0 - 0Ter Leede II (K)0
  • 15:00 : SVS (K)0 - 0DSS (K)0
  • 15:30 : SteDoCo (K)0 - 0IJzendijke (K)0
  • 16:00 : Berkel (K)0 - 0Smerdiek (K)0
  • 16:00 : VVIJ (K)0 - 0Sporting 70 (K)0
  • 13:00 : Be Quick Dokkum (K)0 - 0Jong PEC Zwolle (K)0
  • 15:30 : OZC (K)0 - 0ASC 62 (K)0
  • 15:30 : Stiens (K)0 - 0HTC (K)0
  • 15:45 : AZSV (K)0 - 0Lycurgus (K)0
  • 16:00 : Be Quick 28 II (K)0 - 0ONS Sneek (K)0
  • 16:00 : MSC (K)0 - 0HZVV (K)0
  • 14:15 : Saestum II (K)0 - 0Odysseus 91 (K)0
  • 14:45 : Barendrecht (K)0 - 0Heerenveense Boys (K)0
  • 15:00 : Klarenbeek (K)0 - 0RVVH (K)0
  • 15:30 : Rhoon (K)0 - 0VIOD (K)0
  • 16:00 : VV Heerenveen (K)0 - 0Knickerbockers (K)0
  • 18:00 : Be Quick 28 (K)0 - 0SSS (K)0
  • 13:00 : Jong Twente (K)0 - 0RCL (K)0
  • 15:30 : Buitenveldert (K)0 - 0Fortuna Wormerveer (K)0
  • 15:30 : Wartburgia (K)0 - 0RKHVV (K)0
  • 16:00 : Reiger Boys (K)0 - 0Ter Leede (K)0
  • 16:45 : Saestum (K)0 - 0DTS Ede (K)0
  • 18:00 : Fortuna Sittard (K)0 - 0Oranje Nassau (K)0
  • 15:30 : BVV Barendrecht0 - 0ONS Sneek0
  • 15:30 : Genemuiden0 - 0Sparta Nijkerk0
  • 15:30 : GVVV0 - 0Capelle0
  • 15:30 : HHC Hardenberg0 - 0Kozakken Boys0
  • 15:30 : Rijnsburgse Boys0 - 0Hoek0
  • 15:30 : Scheveningen0 - 0Lisse0
  • 16:00 : Ajax Amateurs0 - 0Ijsselmeervogels0
  • 16:00 : SV Spakenburg0 - 0Excelsior Maassluis0
  • 20:00 : UNA0 - 0EVV0
  • 14:15 : Lucky Mile0 - 0Shatin SA0
  • 11:30 : Sun Pegasus FC0 - 0Eastern AA0
  • 17:00 : Bradford0 - 0Doncaster Rovers0
  • 17:00 : Bristol City0 - 0Oldham Athletic0
  • 17:00 : Chesterfield0 - 0Yeovil0
  • 17:00 : Colchester0 - 0Port Vale0
  • 17:00 : Crawley0 - 0Crewe Alexandra0
  • 17:00 : Fleetwood Town0 - 0Gillingham0
  • 17:00 : Leyton Orient0 - 0Coventry0
  • 17:00 : Milton Keynes Dons0 - 0Swindon Town0
  • 17:00 : Notts County0 - 0Walsall0
  • 17:00 : Peterborough United0 - 0Scunthorpe United0
  • 17:00 : Rochdale0 - 0Preston0
  • 17:00 : Sheffield United0 - 0Barnsley0
  • 17:00 : Burton Albion0 - 0Plymouth Argyle0
  • 17:00 : Bury0 - 0Cambridge United0
  • 17:00 : Cheltenham Town0 - 0York City0
  • 17:00 : Dagenham & Redbridge0 - 0Shrewsbury0
  • 17:00 : Exeter City0 - 0Luton Town0
  • 17:00 : Hartlepool United0 - 0Newport County0
  • 17:00 : Mansfield Town0 - 0Southend United0
  • 17:00 : Northampton Town0 - 0AFC Wimbledon0
  • 17:00 : Oxford United0 - 0Wycombe Wanderers0
  • 17:00 : Portsmouth0 - 0Carlisle United0
  • 17:00 : Tranmere0 - 0Stevenage0
  • 14:15 : Wolverhampton0 - 0Birmingham0
  • 17:00 : Blackburn Rovers0 - 0Reading0
  • 17:00 : Blackpool0 - 0Ipswich Town0
  • 17:00 : Brentford0 - 0Derby County0
  • 17:00 : Cardiff City0 - 0Leeds United0
  • 17:00 : Charlton Athletic0 - 0Sheffield Wednesday0
  • 17:00 : Huddersfield Town0 - 0Nottingham Forest0
  • 17:00 : Rotherham United0 - 0Middlesbrough0
  • 17:00 : Watford0 - 0Millwall0
  • 17:00 : Wigan Athletic0 - 0Fulham0
  • 19:15 : Bournemouth0 - 0Brighton0
  • 17:00 : AFC Telford United0 - 0Bristol Rovers0
  • 17:00 : Aldershot Town0 - 0Gateshead0
  • 17:00 : Altrincham0 - 0Alfreton Town0
  • 17:00 : Braintree Town0 - 0Woking0
  • 17:00 : Eastleigh0 - 0Chester0
  • 17:00 : Forest Green Rovers0 - 0Lincoln City0
  • 17:00 : Grimsby Town0 - 0Dartford0
  • 17:00 : Kidderminster Harriers0 - 0Torquay United0
  • 17:00 : Nuneaton Town0 - 0Macclesfield Town0
  • 17:00 : Southport0 - 0Dover Athletic0
  • 17:00 : Welling United0 - 0Barnet0
  • 17:00 : Wrexham0 - 0Halifax Town0
  • 17:00 : Basingstoke Town0 - 0Chelmsford City0
  • 17:00 : Bath City0 - 0St. Albans City0
  • 17:00 : Bishops Stortford0 - 0Hemel Hempstead Town0
  • 17:00 : Concord Rangers0 - 0Weston-super-Mare0
  • 17:00 : Eastbourne Borough0 - 0Bromley0
  • 17:00 : Farnborough0 - 0Gosport Borough0
  • 17:00 : Staines Town0 - 0Ebbsfleet United0
  • 17:00 : Wealdstone0 - 0Maidenhead United0
  • 17:00 : Whitehawk0 - 0Havant & Waterlooville0
  • 17:00 : Barrow0 - 0Guiseley0
  • 17:00 : Boston United0 - 0Fylde0
  • 17:00 : Brackley Town0 - 0Colwyn Bay0
  • 17:00 : Bradford Park Avenue0 - 0Tamworth0
  • 17:00 : Gainsborough Trinity0 - 0Chorley0
  • 17:00 : Harrogate Town0 - 0Stockport County0
  • 17:00 : Leamington0 - 0Worcester City0
  • 17:00 : Lowestoft Town0 - 0Gloucester City0
  • 17:00 : North Ferriby United0 - 0Oxford City0
  • 17:00 : Solihull Moors0 - 0Hyde0
  • 17:00 : Stalybridge Celtic0 - 0Hednesford Town0
  • 17:00 : AFC Hornchurch0 - 0Harrow Borough0
  • 17:00 : AFC Totton0 - 0Hereford United0
  • 17:00 : Arlesey Town0 - 0Wingate & Finchley0
  • 17:00 : Aylesbury FC0 - 0Merstham0
  • 17:00 : Barkingside0 - 0Kingstonian0
  • 17:00 : Bedford Town0 - 0Brightlingsea Regent0
  • 17:00 : Belper Town0 - 0Histon0
  • 17:00 : Bideford0 - 0Didcot Town0
  • 17:00 : Bognor Regis Town0 - 0AFC Sudbury0
  • 17:00 : Brentwood Town0 - 0Biggleswade Town0
  • 17:00 : Burgess Hill Town0 - 0Chesham United0
  • 17:00 : Burnham0 - 0Hitchin Town0
  • 17:00 : Bury Town0 - 0Hendon0
  • 17:00 : Buxton0 - 0Ashton United0
  • 17:00 : Canvey Island0 - 0Leatherhead0
  • 17:00 : Carlton Town0 - 0Stourbridge0
  • 17:00 : Chasetown0 - 0Newcastle Town0
  • 17:00 : Chippenham Town0 - 0Frome Town0
  • 17:00 : Clitheroe0 - 0Workington0
  • 17:00 : Corby Town0 - 0Redditch United0
  • 17:00 : Cray Wanderers0 - 0Faversham Town0
  • 17:00 : Curzon Ashton0 - 0Northwich Victoria0
  • 17:00 : Dereham Town0 - 0Enfield Town0
  • 17:00 : Dorchester Town0 - 0Wimborne Town0
  • 17:00 : Dulwich Hamlet0 - 0Chalfont St Peter0
  • 17:00 : Evesham United0 - 0Banbury United0
  • 17:00 : Farsley AFC0 - 0Blyth Spartans0
  • 17:00 : Folkestone Invicta0 - 0Thurrock0
  • 17:00 : Frickley Athletic0 - 0Marine0
  • 17:00 : Gresley0 - 0Romulus0
  • 17:00 : Halesowen Town0 - 0Matlock Town0
  • 17:00 : Hampton & Richmond0 - 0Grays Athletic0
  • 17:00 : Horsham0 - 0Ware0
  • 17:00 : Hungerford Town0 - 0East Thurrock United0
  • 17:00 : Leek Town0 - 0Spalding United0
  • 17:00 : Leiston0 - 0Leighton Town0
  • 17:00 : Lewes0 - 0Harlow Town0
  • 17:00 : Loughborough Dynamo0 - 0Grantham Town0
  • 17:00 : Maidstone United0 - 0Walton & Hersham0
  • 17:00 : Mangotsfield United0 - 0Bishops Cleeve0
  • 17:00 : Margate0 - 0Slough Town0
  • 17:00 : Market Drayton Town0 - 0Kings Lynn Town0
  • 17:00 : Merthyr Town0 - 0Cirencester Town0
  • 17:00 : Metropolitan Police0 - 0Billericay Town0
  • 17:00 : Mickleover Sports0 - 0Kettering Town0
  • 17:00 : New Mills0 - 0Mossley0
  • 17:00 : Northwood0 - 0Guernsey0
  • 17:00 : Ossett Town0 - 0Trafford0
  • 17:00 : Paulton Rovers0 - 0Fleet Town0
  • 17:00 : Poole Town0 - 0North Leigh0
  • 17:00 : Prescot Cables0 - 0Goole0
  • 17:00 : Royston Town0 - 0Witham Town0
  • 17:00 : Rushall Olympic0 - 0Cambridge City0
  • 17:00 : Scarborough Athletic0 - 0Darlington 18830
  • 17:00 : Sheffield FC0 - 0Witton Albion0
  • 17:00 : Sholing0 - 0Tiverton Town0
  • 17:00 : Skelmersdale United0 - 0Nantwich Town0
  • 17:00 : South Park0 - 0Heybridge Swifts0
  • 17:00 : St. Neots Town0 - 0Ilkeston0
  • 17:00 : Stamford0 - 0Barwell0
  • 17:00 : Stratford Town0 - 0Stafford Rangers0
  • 17:00 : Thamesmead Town0 - 0Three Bridges0
  • 17:00 : Truro City0 - 0Egham Town0
  • 17:00 : Uxbridge0 - 0Hythe Town0
  • 17:00 : VCD Athletic0 - 0Tonbridge Angels0
  • 17:00 : Walton Casuals0 - 0Peacehaven & Telscombe0
  • 17:00 : Weymouth0 - 0Shortwood United0
  • 17:00 : Whitby Town0 - 0Ramsbottom United0
  • 17:00 : Whyteleafe0 - 0Dunstable Town0
  • 17:00 : Worthing0 - 0Chatham Town0
  • 17:00 : Clevedon Town0 - 0Swindon Supermarine0
  • 17:00 : Bedworth United0 - 0St Ives Town0
  • 17:00 : Marlow0 - 0Hanwell Town0
  • 17:00 : Carshalton Athletic0 - 0Ramsgate0
  • 17:00 : Corinthian-Casuals0 - 0Whitstable Town0
  • 17:00 : Herne Bay0 - 0Tooting & Mitcham United0
  • 17:00 : Sittingbourne0 - 0Chipstead0
  • 17:00 : Cheshunt0 - 0Tilbury0
  • 17:00 : Great Wakering Rovers0 - 0Redbridge0
  • 17:00 : Needham Market0 - 0Burnham Ramblers0
  • 17:00 : Lincoln United0 - 0Stocksbridge Park0
  • 17:00 : Sutton Coldfield Town0 - 0Coalville Town0
  • 17:00 : Burscough0 - 0Radcliffe Borough0
  • 13:00 : Bolton Wanderers U180 - 0Manchester City U180
  • 13:00 : Liverpool U180 - 0Everton U180
  • 13:30 : Stoke City U180 - 0Sunderland U180
  • 14:00 : Middlesbrough U180 - 0Blackburn Rovers U180
  • 15:00 : Newcastle United U180 - 0Wolverhampton U180
  • 13:00 : Brighton & Hove Alb. U180 - 0Leicester City U180
  • 13:00 : Fulham U180 - 0Tottenham Hotspur U180
  • 13:00 : Reading U180 - 0Chelsea U180
  • 14:00 : Norwich City U180 - 0West Ham United U180
  • 15:00 : Aston Villa U180 - 0Southampton U180
  • 14:45 : Newcastle United0 - 0Liverpool0
  • 17:00 : Arsenal0 - 0Burnley0
  • 17:00 : Chelsea0 - 0Queens Park Rangers0
  • 17:00 : Everton0 - 0Swansea City0
  • 17:00 : Hull City0 - 0Southampton0
  • 17:00 : Leicester City0 - 0West Bromwich0
  • 17:00 : Stoke City0 - 0West Ham United0
  • 02:00 : Barnsley U180 - 0Crewe Alexandra U180
  • 02:00 : Brentford U180 - 0Bristol City U180
  • 02:00 : Colchester United U180 - 0Millwall U180
  • 02:00 : Coventry City U180 - 0Sheffield United U180
  • 02:00 : Crystal Palace U180 - 0Cardiff City U180
  • 02:00 : Leeds United U180 - 0Nottingham Forest U180
  • 02:00 : Queens Park Rangers U180 - 0Ipswich Town U180
  • 02:00 : Sheffield Wednesday U180 - 0Huddersfield Town U180
  • 02:00 : Swansea City U180 - 0Charlton Athletic U180
  • 13:00 : Shahrdari Ardabil0 - 0Fajr Sepasi0
  • 12:45 : Foolad Yazd0 - 0Damash Karaj0
  • 02:00 : Clachnacuddin0 - 0Nairn County0
  • 02:00 : Lossiemouth0 - 0Brora Rangers0
  • 17:00 : Buckie Thistle0 - 0Inverurie Loco Works0
  • 17:00 : Cove Rangers0 - 0Deveronvale0
  • 17:00 : Forres Mechanics0 - 0Strathspey Thistle0
  • 17:00 : Fraserburgh0 - 0Keith0
  • 17:00 : Huntly0 - 0Formartine United0
  • 17:00 : Rothes0 - 0Turriff United0
  • 17:00 : Wick Academy0 - 0Fort William0
  • 16:00 : Whitehill Welfare0 - 0Dalbeattie Star0
  • 17:00 : East Kilbride0 - 0Gretna 20080
  • 17:00 : Edinburgh City0 - 0Vale of Leithen0
  • 17:00 : Edinburgh University0 - 0BSC Glasgow0
  • 17:00 : Gala Fairydean0 - 0Preston Athletic0
  • 17:00 : Stirling University0 - 0Spartans0
  • 17:00 : Threave Rovers0 - 0Selkirk0
  • 16:00 : Hurlford United0 - 0Stirling Albion0
  • 16:00 : Linlithgow Rose0 - 0Raith Rovers0
  • 17:00 : Annan Athletic0 - 0Livingston0
  • 17:00 : Arbroath0 - 0Nairn County0
  • 17:00 : Ayr United0 - 0Alloa Athletic0
  • 17:00 : Dumbarton0 - 0Rangers0
  • 17:00 : East Fife0 - 0Berwick Rangers0
  • 17:00 : Edinburgh City0 - 0Brora Rangers0
  • 17:00 : Elgin City0 - 0Boness United0
  • 17:00 : Forfar Athletic0 - 0Cowdenbeath0
  • 17:00 : Morton0 - 0Airdrieonians0
  • 17:00 : Peterhead0 - 0Stranraer0
  • 17:00 : Queens Park0 - 0Albion Rovers0
  • 17:00 : Spartans0 - 0Clyde0
  • 17:00 : Stenhousemuir0 - 0Brechin City0
  • 17:00 : Celtic0 - 0Inverness C.T.0
  • 17:00 : Dundee United0 - 0St. Mirren0
  • 17:00 : Hamilton0 - 0Partick Thistle0
  • 17:00 : Kilmarnock0 - 0Dundee FC0
  • 17:00 : Mallorca0 - 0Lugo0
  • 19:00 : Barcelona II0 - 0Sporting Gijon0
  • 19:00 : Deportivo Alaves0 - 0Alcorcon0
  • 19:15 : UE Llagostera0 - 0Racing Santander0
  • 21:00 : Las Palmas0 - 0Albacete0
  • 21:00 : Sabadell0 - 0Mirandes0
  • 17:00 : Athletic Bilbao II0 - 0Sestao River0
  • 18:00 : Amorebieta0 - 0Real Union0
  • 19:00 : Leioa0 - 0Conquense0
  • 20:00 : Real Madrid II0 - 0Rayo Vallecano II0
  • 12:30 : CD Marino (K)0 - 0Aurrera Vitoria (K)0
  • 13:30 : EDF Logroño (K)0 - 0Athletic Club II (K)0
  • 18:00 : SD Reocín (K)0 - 0Ardoi (K)0
  • 17:00 : Transportes Alcaine II (K)0 - 0LEstartit (K)0
  • 19:30 : Igualada (K)0 - 0San Gabriel II (K)0
  • 17:00 : La Cruz Villanovense (K)0 - 0Malaga (K)0
  • 20:00 : Elche (K)0 - 0CFF Maritim (K)0
  • 12:45 : Barcelona (K)0 - 0Levante (K)0
  • 21:00 : Athletic Club (K)0 - 0Santa Teresa (K)0
  • 17:00 : Granada0 - 0Real Madrid0
  • 19:00 : Atletico Madrid0 - 0Cordoba0
  • 21:00 : Barcelona0 - 0Celta Vigo0
  • 23:00 : Real Sociedad0 - 0Malaga0
  • 17:15 : Villalbes0 - 0Ribadumia0
  • 18:00 : Silva0 - 0Deportivo La Coruna II0
  • 19:15 : Barbadas0 - 0Alondras0
  • 13:00 : Coria CF0 - 0Arcos0
  • 19:00 : Cabecense0 - 0CD Alcala0
  • 17:00 : Campos0 - 0Constancia0
  • 17:00 : Manacor0 - 0Mercadal0
  • 17:30 : Penya Ciutadella0 - 0Alaro0
  • 18:00 : Alcudia0 - 0Poblense0
  • 18:00 : Llosetense0 - 0Son Cladera0
  • 20:00 : Atletico Rafal0 - 0Collerense0
  • 14:00 : Las Zocas0 - 0RS San Jose0
  • 14:00 : Union Viera0 - 0Atletico Granadilla0
  • 14:45 : El Cotillo0 - 0Telde0
  • 17:45 : Union Sur Yaiza0 - 0Tenisca0
  • 20:00 : Santa Ursula0 - 0Laguna0
  • 13:00 : Valdivia0 - 0Azuaga0
  • 19:00 : UP Plasencia0 - 0Extremadura UD0
  • 13:00 : Subiza0 - 0Valtierrano0
  • 16:45 : Pamplona0 - 0Osasuna II0
  • 17:30 : Iruna0 - 0Ardoi0
  • 17:30 : Oberena0 - 0Beti Onak0
  • 17:30 : Txantrea0 - 0Burlades0
  • 19:00 : Valle Egües0 - 0Cortes0
  • 17:00 : Agoncillo0 - 0Ciudad de Alfaro0
  • 18:00 : Oyonesa0 - 0Calasancio0
  • 19:00 : Arnedo0 - 0CD Calahorra0
  • 17:30 : Binefar0 - 0Sabinanigo0
  • 16:30 : Racing Santander II0 - 0Revilla0
  • 20:00 : Bezana0 - 0Cayon0
  • 12:30 : Portugalete0 - 0Pasaia KE0
  • 13:30 : Berio0 - 0Club Bermeo0
  • 18:00 : Arenas de Getxo0 - 0Durango0
  • 18:00 : Beasain0 - 0Zalla0
  • 18:00 : Lagun Onak0 - 0Santutxu0
  • 19:00 : Baskonia0 - 0Santurtzi0
  • 19:00 : Santfeliuenc0 - 0Vilafranca0
  • 17:00 : La Virgen del Camino0 - 0La Granja0
  • 17:00 : Villaralbo0 - 0Real Avila0
  • 17:15 : Burgos Promesas 20000 - 0Almazan0
  • 17:15 : Mirandes II0 - 0Atletico Tordesillas0
  • 17:15 : Salmantino0 - 0Cristo Atletico0
  • 17:15 : Villa de Simancas0 - 0Estructuras Tino0
  • 19:00 : Bembibre0 - 0Numancia II0
  • 14:00 : Atletico Melilla0 - 0Loja CD0
  • 16:45 : Verina U180 - 0Atletico Perines U180
  • 17:00 : Lugo U180 - 0Pabellon Ourense U180
  • 17:15 : Real Oviedo U180 - 0Celta de Vigo U180
  • 17:30 : Deportivo La Coruna U180 - 0Astur U180
  • 13:00 : Valvanera U180 - 0Deportivo Alaves U180
  • 13:30 : Athletic Club U180 - 0Logrones U180
  • 13:30 : Danok Bat U180 - 0Amigo U180
  • 17:00 : Barakaldo U180 - 0Numancia U180
  • 18:45 : Eibar U180 - 0Real Sociedad U180
  • 17:00 : Atletico Baleares U180 - 0Jabac i Terrassa U180
  • 17:00 : Barcelona U180 - 0Stadium Casablanca U180
  • 17:00 : Gimnastic Tarragona U180 - 0Mercantil U180
  • 17:00 : Lleida U180 - 0San Francisco U180
  • 17:30 : Badalona U180 - 0Huesca U180
  • 18:00 : Espanyol U180 - 0Real Zaragoza U180
  • 13:00 : Cadiz U180 - 0Sevilla U180
  • 13:30 : Real Betis U180 - 0Sevilla Este U180
  • 17:00 : Atletico Sanluqueno U180 - 0Almeria U180
  • 17:00 : Recreativo Huelva U180 - 0Pena Barcelonista U180
  • 18:00 : San Felix U180 - 0Malaga U180
  • 17:00 : Alcobendas U180 - 0Flecha Negra U180
  • 17:00 : Alcorcon U180 - 0Alcala U180
  • 17:00 : Atletico Madrid U180 - 0Real Madrid U180
  • 17:00 : Diocesano U180 - 0Rayo Majadahonda U180
  • 14:00 : Laguna U180 - 0Sobradillo U180
  • 15:30 : Tahiche U180 - 0Telde U180
  • 18:00 : Huracan U180 - 0Ofra U180
  • 19:00 : Tenisca U180 - 0Victoria U180
  • 20:00 : Ibarra U180 - 0Juventud Laguna U180
  • 17:00 : Torre Levante U180 - 0Villarreal U180
  • 17:30 : Guadalajara U180 - 0Valencia U180
  • 18:00 : Elche U180 - 0Real Murcia U180
  • 18:00 : Levante U180 - 0Albacete U180
  • 20:00 : Hapoel Ashkelon0 - 0Hapoel Marmorek0
  • 14:00 : Maccabi Daliyat0 - 0Hapoel Katamon0
  • 20:00 : Ironi Nesher0 - 0Givat Olga0
  • 17:00 : Maccabi Petah Tikva0 - 0Maccabi Haifa0
  • 18:00 : Hapoel Haifa0 - 0Bnei Sakhnin0
  • 18:30 : Ashdod0 - 0Hapoel Raanana0
  • 19:30 : Hapoel Acre0 - 0Hapoel Beer Sheva0
  • 10:30 : Beitar Nes Tubruk U190 - 0Hapoel Haifa U190
  • 10:45 : Hapoel Petah Tikva U190 - 0Ashdod U190
  • 11:00 : Hapoel Beer Sheva U190 - 0Hapoel Kiryat Shmona U190
  • 11:00 : Hapoel Ramat Gan U190 - 0Hapoel Tel Aviv U190
  • 11:00 : Hapoel Rishon LeZion U190 - 0Maccabi Petah Tikva U190
  • 11:00 : Maccabi Haifa U190 - 0Hapoel Raanana U190
  • 12:00 : Maccabi Tel Aviv U190 - 0Maccabi Netanya U190
  • 14:45 : Sektzia Nes Tziona U190 - 0Beitar Jerusalem U190
  • 16:00 : IFK Uddevalla0 - 0FC Trollhattan0
  • 16:00 : IS Halmia0 - 0Lunds BK0
  • 16:00 : Kristianstads FF0 - 0Qviding FIF0
  • 16:00 : Motala AIF FK0 - 0Oskarshamns AIK0
  • 16:00 : Norrby IF0 - 0Utsiktens BK0
  • 16:00 : Örgryte0 - 0Trelleborgs FF0
  • 16:00 : Skövde AIK0 - 0IK Oddevold0
  • 14:00 : Atvidaberg0 - 0Malmö FF0
  • 14:00 : Brommapojkarna0 - 0Elfsborg0
  • 14:00 : Djurgarden0 - 0Norrköping0
  • 14:00 : Falkenbergs FF0 - 0Mjallby0
  • 14:00 : Gefle0 - 0Helsingborgs IF0
  • 14:00 : Göteborg0 - 0Halmstad0
  • 14:00 : Kalmar0 - 0AIK0
  • 14:00 : Örebro0 - 0Hacken0
  • 18:00 : Bavois0 - 0Lancy0
  • 18:00 : Echallens0 - 0Azzurri 900
  • 18:00 : Monthey0 - 0Terre Sainte0
  • 18:00 : Stade Lausanne-Ouchy0 - 0Yverdon0
  • 19:00 : Meyrin0 - 0Lausanne Sport II0
  • 17:00 : Luzern II0 - 0Black Stars0
  • 17:00 : Solothurn0 - 0Zug 940
  • 19:00 : Bern0 - 0Concordia0
  • 17:00 : Baden0 - 0Team Ticino0
  • 17:00 : Wettswil-Bonstetten0 - 0Balzers0
  • 17:30 : Gossau0 - 0Thalwil0
  • 18:00 : Seuzach0 - 0Mendrisio-Stabio0
  • 15:30 : YF Juventus0 - 0Delemont0
  • 17:00 : Rapperswil-Jona0 - 0Breitenrain0
  • 17:00 : St. Gallen II0 - 0Basel II0
  • 17:00 : Stade Nyonnais0 - 0Sion II0
  • 18:00 : Old Boys0 - 0Tuggen0
  • 19:00 : Etoile Carouge0 - 0Brühl0
  • 18:00 : Dardania Lausanne0 - 0Sierre0
  • 18:00 : Perly-Certoux0 - 0Vevey Sport0
  • 18:30 : Plan-les-Ouates0 - 0Saxon Sports0
  • 19:00 : Montreux Sports0 - 0Vernier0
  • 18:30 : La Chaux-de-Fonds0 - 0Farvagny / Ogoz0
  • 18:30 : Lyss0 - 0La Tour / Le Paquier0
  • 19:00 : Gumefens / Sorens0 - 0Bümpliz0
  • 20:00 : Thierrens0 - 0Ostermundigen0
  • 17:00 : Lerchenfeld0 - 0Granichen0
  • 17:00 : Thun II0 - 0Dulliken0
  • 17:00 : Wohlen II0 - 0Moutier0
  • 18:00 : Schöftland0 - 0FC Konolfingen0
  • 18:00 : Zofingen0 - 0Hochdorf0
  • 19:00 : Ascona0 - 0Goldau0
  • 19:00 : Eschenbach0 - 0Gunzwil0
  • 19:00 : Sarnen0 - 0Castello0
  • 17:00 : Aarau II0 - 0United Zürich0
  • 17:00 : Dornach0 - 0Dardania Basel0
  • 17:00 : Kilchberg-Rüschlikon0 - 0Beringen0
  • 17:00 : Seefeld0 - 0Höngg0
  • 18:00 : Liestal0 - 0Allschwil0
  • 17:00 : Frauenfeld0 - 0Kreuzlingen0
  • 18:00 : Uster0 - 0Arbon0
  • 18:45 : FC Schaffhausen0 - 0Le Mont0
  • 18:45 : Winterthur0 - 0Lugano0
  • 17:00 : Grasshopper (K)0 - 0St. Gallen (K)0
  • 17:00 : Staad (K)0 - 0Yverdon (K)0
  • 20:00 : Luzern (K)0 - 0Zürich (K)0
  • 20:30 : Neunkirch (K)0 - 0Rapperswil Jona (K)0
  • 19:00 : Derendingen (K)0 - 0Aarau (K)0
  • 19:00 : Rapid Lugano (K)0 - 0Gambarogno (K)0
  • 19:30 : Thun (K)0 - 0Femina Kickers Worb (K)0
  • 21:00 : Kirchberg (K)0 - 0Schwyz (K)0
  • 18:45 : Zürich0 - 0Luzern0
  • 21:00 : Basel0 - 0Grasshoppers0
  • 14:00 : Young Boys U180 - 0Aargau U180
  • 15:00 : Sion U180 - 0Team Ticino U180
  • 15:00 : Winterthur U180 - 0Grasshopper U180
  • 15:00 : Zürich U180 - 0Thun U180
  • 15:30 : St. Gallen / Wil U180 - 0Lausanne Sport U180
  • 17:30 : Servette U180 - 0Luzern / Kriens U180
  • 15:30 : Pavia0 - 0Sassari Torres0
  • 16:00 : Mantova0 - 0FeralpiSalo0
  • 17:00 : Renate0 - 0Novara0
  • 18:00 : Pro Patria0 - 0Bassano Virtus0
  • 20:30 : Real Vicenza VS0 - 0Cremonese0
  • 16:00 : Prato0 - 0Forli0
  • 17:00 : SPAL0 - 0LAquila0
  • 18:00 : Teramo0 - 0Pro Piacenza0
  • 20:30 : Pisa0 - 0San Marino Calcio0
  • 15:30 : Martina Franca0 - 0Melfi0
  • 16:00 : Casertana0 - 0Ischia0
  • 17:00 : Paganese0 - 0Barletta0
  • 18:00 : Juve Stabia0 - 0Lupa Roma0
  • 16:00 : Napoli0 - 0Roma0
  • 19:00 : Empoli0 - 0Juventus0
  • 21:45 : Parma0 - 0Inter0
  • 16:00 : Avellino0 - 0Catania0
  • 16:00 : Carpi0 - 0Vicenza0
  • 16:00 : Crotone0 - 0Perugia0
  • 16:00 : Livorno0 - 0Bologna0
  • 16:00 : Pescara0 - 0Spezia0
  • 16:00 : Pro Vercelli0 - 0FC Bari 19080
  • 16:00 : Ternana0 - 0Cittadella0
  • 16:00 : Trapani0 - 0Brescia0
  • 16:00 : Virtus Entella0 - 0Virtus Lanciano0
  • 15:30 : Caravaggio0 - 0Pontisola0
  • 15:30 : Sondrio0 - 0FC Castiglione0
  • 15:00 : Legnago Salus0 - 0Union ArzignanoChiampo0
  • 16:00 : Scandicci0 - 0Fidenza0
  • 15:30 : FC Nuorese Calcio0 - 0Cynthia0
  • 15:30 : Lupa Castelli Romani0 - 0Anziolavinio0
  • 12:00 : Genoa Prim.0 - 0Sampdoria Prim.0
  • 15:30 : Juventus Prim.0 - 0Carpi Prim.0
  • 15:30 : Modena Prim.0 - 0Bologna Prim.0
  • 15:30 : Parma Prim.0 - 0Pro Vercelli Prim.0
  • 15:30 : Spezia Prim.0 - 0Torino Prim.0
  • 15:30 : Trapani Prim.0 - 0Fiorentina Prim.0
  • 15:30 : Varese Prim.0 - 0Virtus Entella Prim.0
  • 15:30 : Brescia Prim.0 - 0Virtus Lanciano Prim.0
  • 15:30 : Chievo Verona Prim.0 - 0Atalanta Prim.0
  • 15:30 : Cittadella Prim.0 - 0Cagliari Prim.0
  • 15:30 : Milan Prim.0 - 0Cesena Prim.0
  • 15:30 : Perugia Prim.0 - 0Verona Prim.0
  • 15:30 : Pescara Prim.0 - 0Internazionale Prim.0
  • 15:30 : Udinese Prim.0 - 0Sassuolo Prim.0
  • 12:00 : Crotone Prim.0 - 0Avellino Prim.0
  • 12:00 : Livorno Prim.0 - 0Frosinone Prim.0
  • 15:30 : Napoli Prim.0 - 0Bari Prim.0
  • 15:30 : Palermo Prim.0 - 0Empoli Prim.0
  • 15:30 : Ternana Prim.0 - 0Roma Prim.0
  • 06:00 : Maruyasu Industries0 - 0Sagawa Printing0
  • 11:00 : Fagiano Okayama II0 - 0MIO Biwako Shiga0
  • 06:00 : Fujieda MYFC0 - 0Parceiro Nagano0
  • 06:00 : Iga Kunoichi (K)0 - 0Kibi Univ. Takahashi (K)0
  • 06:00 : Vegalta Sendai (K)0 - 0Elfen Sayama (K)0
  • 05:00 : Urawa Reds (K)0 - 0JEF United (K)0
  • 07:00 : Angeviolet Hiroshima (K)0 - 0Nippon SCU (K)0
  • 07:00 : Bunnys Kyoto (K)0 - 0Ehime (K)0
  • 14:30 : Bokelj Kotor0 - 0Mogren Budva0
  • 14:30 : Buducnost Podgorica0 - 0Grbalj Radanovici0
  • 14:30 : Mladost Podgorica0 - 0Mornar Bar0
  • 14:30 : Petrovac0 - 0Rudar Pljevlja0
  • 14:30 : Sutjeska Niksic0 - 0Lovcen Cetinje0
  • 14:30 : Zeta Golubovci0 - 0Berane0
  • 11:00 : Spartak Semey0 - 0Atyrau0
  • 11:00 : Tobol0 - 0Zhetysu0
  • 13:00 : FK Taraz0 - 0Irtysh Pavlodar0
  • 11:00 : Ordabasy0 - 0Shakhter Karagandy0
  • 14:00 : Aktobe0 - 0Kairat0
  • 14:00 : FC Astana0 - 0Kaisar0
  • 17:00 : Doxa0 - 0Apollon Limassol0
  • 19:00 : Ethnikos Achna0 - 0APOEL Nicosia0
  • 14:30 : AE Zakakiou0 - 0N&S Erimis0
  • 14:30 : EN Parekklisias0 - 0Digenis Voroklinis0
  • 14:30 : Enosis Neon Paralimni0 - 0ENAD Polis0
  • 14:30 : Karmiotissa0 - 0Aris Limassol0
  • 14:30 : Omonia Aradippou0 - 0APEP0
  • 14:30 : Paphos0 - 0Olympiakos Nicosia0
  • 14:30 : Akritas Chlorakas0 - 0EN THOI Lakatamia0
  • 14:30 : Amathous0 - 0Digenis Akritas Morphou0
  • 14:30 : Digenis Ypsonas0 - 0ASIL Lysi0
  • 14:30 : Foinikas Agia Marina0 - 0Ahironas Liopetriou0
  • 14:30 : MEAP Nisou0 - 0Halkanoras0
  • 14:30 : Ormideia0 - 0Ethnikos Latsion0
  • 14:30 : APOEL U210 - 0Omonia Nicosia U210
  • 11:00 : Alay0 - 0Dordoi Bishkek0
  • 11:00 : Alga0 - 0Abdish-Ata0
  • 12:00 : Gönyeli SK0 - 0Cihangir GSK0
  • 12:00 : K.Kaymaklı TSK0 - 0Serdarlı GB0
  • 12:00 : L.Gençler Birliği SK0 - 0Lefke TSK0
  • 12:00 : Mağusa Türk Gücü0 - 0Çetinkaya TSK0
  • 12:00 : Mormenekşe GB0 - 0Lapta TBSK0
  • 12:00 : Yeni Boğaziçi DSK0 - 0Bostancı Bağcıl SK0
  • 12:00 : Yenicami AK0 - 0Doğan Türk Birliği0
  • 22:15 : Aguilas Doradas0 - 0Deportivo Pasto0
  • 02:00 : Takuvaine0 - 0Avatiu0
  • 02:00 : Tupapa Maraerenga0 - 0Titikaveka0
  • 07:00 : Ansan Police0 - 0Gwangju0
  • 09:00 : Daejeon Citizen0 - 0Bucheon 19950
  • 09:00 : Suwon City0 - 0Anyang0
  • 07:00 : Jeonnam Dragons0 - 0Seongnam0
  • 07:00 : Pohang Steelers0 - 0Jeju United0
  • 09:00 : Ulsan Horang-i0 - 0Suwon Bluewings0
  • 22:30 : Belen Siglo XXI0 - 0Limon FC0
  • 17:00 : Ballinamallard United0 - 0Portadown FC0
  • 17:00 : Coleraine FC0 - 0Institute FC0
  • 17:00 : Crusaders FC0 - 0Warrenpoint Town0
  • 17:00 : Dungannon Swifts0 - 0Cliftonville0
  • 17:00 : Glenavon FC0 - 0Linfield FC0
  • 17:00 : Glentoran FC0 - 0Ballymena United0
  • 16:00 : Dundela0 - 0Bangor FC0
  • 16:00 : Lisburn Distillery0 - 0Dergview FC0
  • 16:00 : PSNI0 - 0Carrick Rangers0
  • 17:00 : Ballyclare Comrades0 - 0Armagh City0
  • 17:00 : Loughgall FC0 - 0Harland & Wolff Welders0
  • 12:30 : Smiltene0 - 0Olaine0
  • 13:30 : Jekabpils0 - 0SFK United0
  • 13:30 : Plavinas / DM0 - 01625 Liepaja0
  • 13:30 : Preilu BJSS0 - 0Valmiera / BSS0
  • 13:30 : Rezekne / BJSS0 - 0Rigas Futbola Skola0
  • 13:30 : Salaspils0 - 0Auda0
  • 13:30 : Saldus0 - 0FB Gulbene0
  • 13:30 : Tukums / Salaspils0 - 0FK Ogre0
  • 14:00 : Daugava Riga0 - 0Jelgava0
  • 14:00 : FC Jurmala0 - 0Skonto0
  • 14:00 : Liepaja0 - 0Daugava Daugavpils0
  • 14:00 : Metta / LU0 - 0Spartaks0
  • 14:00 : Ventspils0 - 0BFC Daugavpils0
  • 16:30 : Shabab Al Sahel0 - 0Tadamon Sour0
  • 19:00 : Sporting Bertrange0 - 0Jeunesse Junglinster0
  • 15:00 : Györi ETO0 - 0Diosgyor0
  • 17:00 : Dunaujvaros-Palhalma0 - 0Pecsi MFC0
  • 17:00 : Nyiregyhaza Spartacus0 - 0Szombathelyi Haladas0
  • 19:00 : Lombard Papa TFC0 - 0Debrecen0
  • 21:00 : Ferencvaros0 - 0Paksi SE0
  • 14:30 : Ajka0 - 0Soroksar0
  • 14:30 : Bekescsaba0 - 0Szigetszentmiklos0
  • 16:00 : Szolnoki MAV0 - 0Siofok0
  • 17:00 : Kaposvari Rakoczi0 - 0Szeged 20110
  • 02:00 : Tiszaujvaros0 - 0Letavertes SC0
  • 14:30 : Cigand SE0 - 0Felsotarkany SE0
  • 14:30 : Putnok VSE0 - 0Veresegyhaz VSK0
  • 14:30 : Salgotarjani BTC0 - 0Kazincbarcika0
  • 14:30 : Varda SE0 - 0FC Hatvan0
  • 14:30 : Kozarmisleny0 - 0Szekszard0
  • 14:30 : Szeol0 - 0Maglodi TC0
  • 14:30 : Vac0 - 0Gyulai Termal0
  • 17:30 : Rakospalotai EAC0 - 0Bajai0
  • 14:30 : Györi ETO II0 - 0Diosdi TC0
  • 14:30 : III. Kerületi TUE0 - 0Dorogi FC0
  • 14:30 : Nagyatadi FC0 - 0Balatonfüredi0
  • 14:30 : Rakosmenti KSK0 - 0Csepel SC0
  • 14:30 : Tatabanya0 - 0Tököl0
  • 14:30 : Veszprem0 - 0Mosonmagyarovari TE0
  • 14:30 : Rabotnicki0 - 0Pelister0
  • 14:30 : Renova0 - 0Skendija 790
  • 14:30 : Drita Bogovinje0 - 0Mladost CD0
  • 14:30 : FK Kozuv Gevgelija0 - 0Shkupi0
  • 14:30 : Gorno Lisice0 - 0Vrapciste0
  • 14:30 : Makedonija GjP0 - 0Rinija0
  • 14:30 : Napredok0 - 0FK Skopje0
  • 18:00 : New Radiant0 - 0Eagles0
  • 15:00 : Melita0 - 0Rabat Ajax0
  • 17:00 : Vittoriosa Stars0 - 0Zurrieq0
  • 15:00 : Mellieha0 - 0Xghajra Tornados0
  • 15:00 : San Gwann0 - 0Dingli Swallows0
  • 15:00 : Zejtun Corinthians0 - 0Marsa FC0
  • 17:15 : Sirens0 - 0Senglea Athletic0
  • 17:15 : Swieqi United0 - 0Siggiewi0
  • 17:15 : Zabbar St. Patrick0 - 0Ghaxaq0
  • 15:00 : Naxxar Lions0 - 0Pieta Hotspurs0
  • 17:15 : Balzan0 - 0Valletta0
  • 20:00 : Lobos BUAP0 - 0Mineros de Zacatecas0
  • 03:30 : Morelia0 - 0Monterrey0
  • 04:30 : Tijuana0 - 0Toluca0
  • 14:45 : ENPPI0 - 0Asyouty Sport0
  • 17:00 : Haras El Hodood0 - 0Smouha0
  • 19:30 : Al Ahly0 - 0Alaab Damanhour0
  • 14:00 : Budai0 - 0Speranta Nisporeni0
  • 14:00 : Dacia-Buiucani0 - 0Sheriff II0
  • 14:00 : Edinet0 - 0Sfintul Gheorghe0
  • 14:00 : Petrocub0 - 0Gagauziya0
  • 14:00 : Real Succes0 - 0Intersport-Aroma0
  • 14:00 : Zimbru II0 - 0Victoria Bardar0
  • 14:00 : Dinamo-Auto0 - 0FC Tiraspol0
  • 14:00 : Olimpia Balti0 - 0Veris0
  • 18:00 : Kedia0 - 0Concorde0
  • 18:00 : Ksar0 - 0Zem Zem0
  • 18:00 : Moderne Kaedi0 - 0Armee0
  • 18:00 : Nouadhibou0 - 0Ittihad Assaba0
  • 18:00 : Tevragh-Zeina0 - 0Gueumeul0
  • 16:00 : Desportivo De Nacala0 - 0Costa do Sol0
  • 16:00 : Desportivo Maputo0 - 0Estrela Vermelha Beira0
  • 11:30 : Afghan FC0 - 0Baloch Quetta0
  • 11:30 : Pakistan Air Force0 - 0National Bank0
  • 04:00 : Arabe Unido0 - 0Sporting San Miguelito0
  • 04:00 : Atletico Chiriqui0 - 0San Francisco0
  • 04:00 : Chepo0 - 0Plaza Amador0
  • 04:00 : Chorrillo FC0 - 0Alianza FC0
  • 04:00 : Independiente0 - 0Tauro FC0
  • 18:45 : Comerciantes Unidos0 - 0Alfonso Ugarte Puno0
  • 22:00 : Atletico Minero0 - 0Alianza Universidad0
  • 22:30 : Deportivo Coopsol0 - 0Jose Galvez0
  • 22:30 : Walter Ormeno0 - 0Union Huaral0
  • 17:30 : San Simon0 - 0Inti Gas0
  • 19:45 : Real Atletico Garcilaso0 - 0Universitario0
  • 22:00 : Universidad San Martin0 - 0Melgar0
  • 18:00 : Penafiel0 - 0Estoril0
  • 20:00 : Vitoria Guimaraes0 - 0Sporting Lisbon0
  • 22:15 : Porto0 - 0Nacional0
  • 15:30 : Gaz Metan Medias0 - 0Universitatea Cluj0
  • 18:00 : CS U Craiova0 - 0Botosani0
  • 20:30 : Astra Giurgiu0 - 0Ceahlaul0
  • 11:00 : Baloteşti0 - 0Dorohoi0
  • 11:00 : Berceni0 - 0Academica Argeş0
  • 11:00 : Sageata Navodari0 - 0CF Braila0
  • 11:00 : SC Bacau0 - 0Voluntari0
  • 11:00 : Unirea Slobozia0 - 0Farul Constanta0
  • 14:00 : Rapid Suceava0 - 0Gloria Buzau0
  • 11:00 : ACS Poli Timisoara0 - 0Olt Slatina0
  • 11:00 : Bihor Oradea0 - 0Caransebeş0
  • 11:00 : CSM Ramnicu Valcea0 - 0Prahova Tomşani0
  • 11:00 : Dacia Mioveni0 - 0Şoimii Pancota0
  • 11:00 : Olimpia Satu Mare0 - 0Unirea Tarlungeni0
  • 14:00 : Bucovina Pojorâta0 - 0Sporting Lieşti0
  • 14:00 : Bucovina Radauti0 - 0Papauti0
  • 14:00 : Petrotub Roman0 - 0Cetatea Targu Neamt0
  • 14:00 : Otelul Galati II0 - 0Callatis 20120
  • 14:00 : Viitorul Axintele0 - 0Dunarea Calaraşi0
  • 14:00 : Viitorul Domneşti0 - 0Metalosport Galati0
  • 14:00 : Vointa Snagov0 - 0Juventus Bucureşti0
  • 14:00 : CN Dinicu Golescu0 - 0FCM Targovişte0
  • 14:00 : Concordia Chiajna II0 - 0Atletic Bradu0
  • 14:00 : Sporting Roşiorii0 - 0Urban Titu0
  • 14:00 : Ştefaneşti0 - 0Podari0
  • 14:00 : Filiaşi0 - 0Hunedoara0
  • 14:00 : UTA Batrana Doamna0 - 0Ştiinta Turceni0
  • 14:00 : Avantul Reghin0 - 0Sanatatea Cluj0
  • 14:00 : CSM Sighet0 - 0Iernut0
  • 14:00 : Galda de Jos0 - 0Arieşul 19070
  • 14:00 : Gloria Bistrita II0 - 0Oşorhei0
  • 14:00 : Sanmartin0 - 0FCM Baia Mare0
  • 14:00 : Unirea Jucu0 - 0Zalau0
  • 16:30 : AS Kigali0 - 0Mukura0
  • 16:30 : Espoir0 - 0Etincelles0
  • 16:30 : Gicumbi0 - 0Musanze0
  • 16:30 : Kiyovu Sports0 - 0Isonga0
  • 16:30 : Marines0 - 0Police FC0
  • 16:30 : Sunrise0 - 0Amagaju0
  • 15:00 : CSKA Moscow0 - 0Zenit St. Petersburg0
  • 11:00 : Kuban Krasnodar U210 - 0Spartak Moscow U210
  • 12:00 : Lokomotiv Moscow U210 - 0Dinamo Moscow U210
  • 16:00 : Folgore / Falciano0 - 0La Fiorita0
  • 16:00 : Pennarossa0 - 0Fiorentino0
  • 16:00 : Virtus0 - 0Juvenes / Dogana0
  • 21:00 : Trasandino0 - 0Naval0
  • 17:00 : Universidad Chile0 - 0CD Universidad Catolica0
  • 20:30 : Palestino0 - 0Antofagasta0
  • 23:00 : Huachipato0 - 0Cobreloa0
  • 23:00 : CSD Rangers0 - 0Santiago Morning0
  • 14:30 : Jedinstvo Putevi0 - 0Moravac Mrstane0
  • 14:30 : Macva Sabac0 - 0Kolubara Lazarevac0
  • 14:30 : Radnik Surdulica0 - 0Bezanija0
  • 14:30 : Sloga Petrovac na Mlavi0 - 0BSK Borca0
  • 14:30 : Napredak (K)0 - 0Spartak Subotica (K)0
  • 14:30 : Bane Raska0 - 0Polet Ljubic0
  • 14:30 : Jedinstvo Ub0 - 0Buducnost Krusik0
  • 14:30 : Loznica0 - 0Pobeda Kragujevac0
  • 14:30 : Semendrija 19240 - 0Rudar Kostolac0
  • 14:30 : Sumadija Arandelovac0 - 0Zvizd0
  • 14:30 : Sumadija 1903 Kragujevac0 - 0Sloga Pozega0
  • 14:30 : Zeleznicar Lajkovac0 - 0Karadjordje Topola0
  • 14:30 : Brodarac0 - 0Polet Dorcol0
  • 14:30 : Dorcol0 - 0BASK Beograd0
  • 14:30 : Hajduk Beograd0 - 0Radnicki Obrenovac0
  • 14:30 : IM Rakovica0 - 0IMT Novi Beograd0
  • 14:30 : Sopot0 - 0Turbina Vreoci0
  • 14:30 : Zeleznik0 - 0Srem Jakova0
  • 14:30 : Zemun0 - 0Buducnost Dobanovci0
  • 14:30 : Radnicki Svilajnac0 - 0Dinamo Vranje0
  • 14:30 : Timok0 - 0Hajduk Veljko0
  • 14:30 : Trstenik PPT0 - 0Radnicki Pirot0
  • 15:00 : Djerdap Kladovo0 - 0Sindelic Nis0
  • 15:00 : Ozren Sokobanja0 - 0Timocanin0
  • 14:30 : Dinamo Pancevo0 - 0CSK Pivara0
  • 14:30 : Dunav Stari Banovci0 - 0Sloga Temerin0
  • 14:30 : Radnicki Sombor0 - 0Radnicki Sid0
  • 14:30 : Radnicki Sr. Mitrovica0 - 0Banat Zrenjanin0
  • 14:30 : Senta0 - 0Backa 19010
  • 14:30 : Tekstilac Odzaci0 - 0Radnicki Nova Pazova0
  • 14:30 : Vrsac0 - 0PIK Prigrevica0
  • 18:00 : Borac Cacak0 - 0Napredak Krusevac0
  • 18:00 : Cukaricki Stankom0 - 0Mladost Lucani0
  • 20:00 : Novi Pazar0 - 0Radnicki Nis0
  • 14:30 : Nove Mesto nad Vahom0 - 0SFM Senec0
  • 14:30 : Pohronie0 - 0Spartak Trnava II0
  • 14:30 : Samorin0 - 0Slovan Duslo Sala0
  • 14:30 : Skalica0 - 0Nitra0
  • 15:00 : Zilina II0 - 0Sered0
  • 14:30 : Lokomotiva Zvolen0 - 0Poprad0
  • 14:30 : Partizan Bardejov0 - 0Zemplin Michalovce0
  • 14:30 : Rimavska Sobota0 - 0Dolny Kubin0
  • 14:30 : Tatran Presov0 - 0Kosice II0
  • 14:30 : Komarno0 - 0Neded0
  • 14:30 : Nove Zamky0 - 0Slovan Levice0
  • 14:30 : Puchov0 - 0DAC II0
  • 14:30 : Topolcany0 - 0Borcice0
  • 14:30 : Vrbove0 - 0Velke Ludince0
  • 14:00 : Bahon0 - 0Slovan Most0
  • 14:00 : Sl. Ivanka pri Dunaji0 - 0Bernolakovo0
  • 14:00 : Slovensky Grob0 - 0Lozorno0
  • 14:00 : Svaty Jur0 - 0Stupava0
  • 14:30 : Spisska Nova Ves0 - 0Futura Humenne0
  • 17:30 : DAC Dunajska Streda0 - 0Senica0
  • 18:00 : Spartak Myjava0 - 0Zlate Moravce0
  • 12:00 : Ruzomberok U190 - 0Senec U190
  • 05:00 : Hana0 - 0Real Kakamora0
  • 07:00 : Malaita Kingz0 - 0X-Beam0
  • 21:30 : Acoconut0 - 0Voorwaarts0
  • 21:30 : Boskamp0 - 0Robin Hood0
  • 21:30 : Jong Rambaan0 - 0Papatam0
  • 21:30 : Nishan ?420 - 0PVV0
  • 21:30 : West United0 - 0Caravan0
  • 01:00 : SNL0 - 0Excelsior Meerzorg0
  • 21:30 : Boma Star0 - 0Botopasie0
  • 21:30 : Inter Moengotapoe0 - 0WBC0
  • 16:25 : Al Mojzel0 - 0Al Watani0
  • 18:25 : Al Wahda0 - 0Al Riyadh0
  • 14:55 : Al Adalh0 - 0Al Sahel0
  • 15:10 : Al-Kawkab0 - 0Al Sharq0
  • 15:10 : Sdoos0 - 0Al Zulfi0
  • 15:30 : Dhamk0 - 0Al-Tuhami0
  • 15:40 : Al Ansar0 - 0Al Najma0
  • 12:00 : Energetik Dushanbe0 - 0Istiqlol0
  • 12:00 : Istaravshan0 - 0Khujand0
  • 12:00 : Regar-TadAZ0 - 0CSKA Pomir0
  • 12:00 : Vakhsh Qurghonteppa0 - 0Ravshan0
  • 12:00 : Xayr0 - 0Parvoz0
  • 06:30 : Tefana0 - 0Dragon0
  • 07:00 : Tahiti U170 - 0Tamarii Faa a0
  • 09:00 : Central0 - 0Pirae0
  • 17:00 : Mtibwa Sugar0 - 0Simba0
  • 11:00 : Ayutthaya0 - 0TTM Lopburi0
  • 11:00 : Chiangmai0 - 0BBCU0
  • 11:00 : Nakhon Pathom0 - 0Sriracha0
  • 11:00 : Nakhon Ratchasima0 - 0Krabi0
  • 11:00 : Phitsanulok0 - 0Pattaya United0
  • 11:00 : Roi Et0 - 0Ang Thong0
  • 11:00 : Saraburi0 - 0Phuket0
  • 11:00 : Siam Navy0 - 0Bangkok FC0
  • 11:00 : Trat0 - 0Khonkaen0
  • 15:30 : Metlaoui0 - 0Zarzis0
  • 15:30 : Stade Gabesien0 - 0Kairouan0
  • 15:30 : Sfax Railways0 - 0Olympique Du Kef0
  • 15:30 : Msaken0 - 0Sporting Ben Arous0
  • 15:30 : Oued Ellil0 - 0Ariana0
  • 13:30 : Kıbrıscıkspor0 - 0Serdivanspor0
  • 13:30 : Kocaelispor0 - 0Arnavutköy Belediye0
  • 14:00 : Çengelköyspor0 - 0Büyükçekmece Bld.0
  • 12:30 : Arhavispor0 - 0Beşikdüzüspor0
  • 12:30 : 13 Şubat Erzincan GK0 - 01926 Bulancakspor0
  • 13:30 : Karaman Bld.0 - 0Hadırlıgücü0
  • 13:30 : Aksaray Sanayi GK0 - 0Sivas Cumhuriyet Ünv.0
  • 13:30 : Gebze Sultan Orhan0 - 0Kestel Belediyespor0
  • 14:00 : Antalyaspor0 - 0Bucaspor0
  • 14:00 : Şanlıurfaspor0 - 0Manisaspor0
  • 18:30 : Elazığspor0 - 0Adana Demirspor0
  • 13:30 : Gençlerbirliği0 - 0İstanbul Başakşehir0
  • 16:00 : Bursaspor0 - 0Sivasspor0
  • 19:00 : Akhisar Belediyespor0 - 0Trabzonspor0
  • 14:00 : Antalyaspor U210 - 0Bucaspor U210
  • 14:00 : Elazığspor U210 - 0Adana Demirspor U210
  • 14:00 : Şanlıurfaspor U210 - 0Manisaspor U210
  • 13:30 : Akhisar Belediye U210 - 0Trabzonspor U210
  • 13:30 : Bursaspor U210 - 0Sivasspor U210
  • 13:30 : Gençlerbirliği U210 - 0İstanbul Başakşehir U210
  • 02:00 : Bagtyyarlyk-Lebap0 - 0Şagadam0
  • 02:00 : Balkan0 - 0Aşgabat0
  • 02:00 : Daşoguz0 - 0Ahal0
  • 02:00 : HTTU0 - 0Merw0
  • 14:00 : Krystal0 - 0Skala Stryi0
  • 14:00 : Desna0 - 0Helios0
  • 17:00 : Vorskla Poltava0 - 0Illichivets Mariupol0
  • 19:30 : Metalurh Zaporizhya0 - 0Chornomorets Odessa0
  • 13:00 : Metalist Kharkiv U210 - 0Olimpik Donetsk U210
  • 14:00 : Dnipro U210 - 0Dynamo Kyiv U210
  • 14:00 : Karpaty Lviv U210 - 0Zorya Luhansk U210
  • 16:00 : Ittihad Al Ramtha0 - 0Al Ahli0
  • 16:00 : That Ras0 - 0Al Faisaly0
  • 21:30 : Defensor Sporting0 - 0CA River Plate0
  • 21:30 : Sud America0 - 0El Tanque Sisley0
  • 22:00 : Centro Atletico Fenix0 - 0Nacional de Football0
  • 14:30 : Al Helal Al Sahely0 - 0Al Yarmuk Al Rawda0
  • 14:30 : Al Ittihad0 - 0Al Wahda Sanaa9
  • 14:30 : Al Wahda Aden0 - 0Al Tilal0
  • 03:00 : Canterbury United0 - 0WaiBOP United0
  • 03:00 : Waitakere United0 - 0Wanderers0
  • 15:00 : Panserraikos0 - 0Orfeas Eleftheroupolis0
  • 15:00 : Trikala0 - 0Pyrasos Nea Anchialos0
  • 15:00 : Platanias0 - 0PAS Giannina0
  • 17:15 : Veria0 - 0Panionios0
  • 19:30 : Asteras Tripolis0 - 0Olympiakos0
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,2180
EURO
2,7770
IMKB
80.580
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara5/12 ºC
İstanbul11/12 ºC
İzmir10/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ronaldo'nun yeni bir kramponu var
29 Kasım 2012 / 05:41
Cristiano Ronaldo imza serisi krampon Nike Mercurial Vapor III, hafif bir tasarıma ve çarpıcı renklere sahip.
Mercurial Vapor VIII CR, yeniliği ve tarzı,sahada ani hızlanmalara imkan veren krampon çivisinden ilham alan tasarımla buluşturuyor.

Bu yeni çarpıcı tasarımdaki renkler ilhamını Cristiano Ronaldo'nun yeni imza serisi kıyafet koleksiyonundan aldı ve klasik siyah bir kramponu modern bir mavi ve pembe tonuyla buluşturdu. Böylece ortaya sahada göze çarpan bir krampon çıktı.
DİĞER HABERLER

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Galatasaray816
2Beşiktaş714
3Mersin İdmanyurdu713
4Akhisar Belediyespor713
16Eskişehirspor76
17Sivasspor75
18Balıkesirspor74
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ