24 Temmuz 2014 Perşembe
  • 05:30 : San Jose Earthquakes5 - 1Chicago Fire4
  • 03:30 : San Antonio Scorpions2 - 0Carolina Railhawks4
  • 00:30 : Arsenal Sarandi1 - 3Instituto Cordoba4
  • 03:30 : Godoy Cruz3 - 3Defensa y Justicia8
  • 11:00 : Feni0 - 3Mohammedan Dhaka4
  • 13:00 : Sheikh Russel0 - 2Sheikh Jamal4
  • 03:30 : Oriente Petrolero0 - 0Bolivar9
  • 01:30 : Ceara1 - 1Chapecoense4
  • 04:00 : Santa Cruz2 - 1Botafogo PB4
  • 01:30 : Avai0 - 2Palmeiras4
  • 01:30 : ABC FC1 - 0Novo Hamburgo4
  • 04:00 : Ponte Preta0 - 2Vasco da Gama4
  • 04:00 : Corinthians3 - 0Bahia4
  • 11:05 : Wuhan Hongxing2 - 2Qingdao Hainiu8
  • 14:30 : Suzhou Jinfu1 - 2Shanghai Shenxin4
  • 15:00 : Henan Jianye2 - 1Guangzhou Evergrande4
  • 04:00 : Atletico Mineiro4 - 3Lanus6
  • 01:45 : San Lorenzo5 - 0Bolivar4
  • 03:00 : Olmedo0 - 0El Nacional9
  • 03:00 : Independiente Del Valle0 - 0Deportivo Cuenca9
  • 03:00 : Emelec0 - 0Deportivo Quito9
  • 03:30 : Manta0 - 0Barcelona SC9
  • 03:30 : LDU Loja0 - 0LDU Quito9
  • 19:00 : Ararat Tallinn0 - 0FC Flora Tallinn III0
  • 02:00 : Atletico Nacional2 - 4Monaco4
  • 18:30 : SoVo Somero0 - 0Klubi-040
  • 18:30 : YPA Ylivieska0 - 0TP-470
  • 18:30 : JBK0 - 0OPS0
  • 00:00 : AS Marsa3 - 2TP Mazembe4
  • 00:30 : Bizertin0 - 0JSM Bejaia0
  • 02:00 : Toronto FC2 - 3Tottenham4
  • 02:00 : Ottawa Fury0 - 1Rangers4
  • 02:00 : Atletico Nacional0 - 0Monaco0
  • 02:30 : Liverpool0 - 1Roma4
  • 02:30 : Columbus Crew2 - 2Crystal Palace4
  • 04:00 : Sporting Kansas City1 - 4Manchester City4
  • 04:00 : FC Dallas0 - 2Aston Villa4
  • 05:30 : Los Angeles Galaxy0 - 7Manchester United4
  • 11:00 : Szigetszentmiklos2 - 1Leoben4
  • 12:00 : Napredak Krusevac0 - 3Mladost Podgorica4
  • 17:00 : Gençlerbirliği0 - 0Kolkheti 1913 Poti1
  • 18:00 : Olimpija Ljubljana0 - 0Kuban Krasnodar0
  • 18:00 : Eskişehirspor0 - 0Karabükspor0
  • 18:15 : Doxa0 - 0APOEL Nicosia0
  • 18:30 : Torino0 - 0Rubin Kazan0
  • 18:30 : Dinamo Moscow0 - 0Udinese0
  • 19:00 : Szolnoki MAV0 - 0Kazincbarcika0
  • 19:00 : Rio Ave0 - 0Estoril0
  • 19:00 : Parma0 - 0Renate0
  • 19:00 : Hertha Berlin0 - 0PSV Eindhoven0
  • 19:30 : Würmla0 - 0Slavija Sarajevo0
  • 19:30 : Vardar Skopje0 - 0Maccabi Petah Tikva0
  • 19:30 : Aalen0 - 0Eintracht Frankfurt0
  • 20:00 : Lippstadt 080 - 0Wiedenbrück0
  • 21:00 : Atletico CP0 - 0Nacional0
  • 21:30 : Vauxhall Motors0 - 0Marine0
  • 21:45 : Skelmersdale United0 - 0Fleetwood Town0
  • 21:45 : Hitchin Town0 - 0Hemel Hempstead Town0
  • 21:45 : Goole0 - 0Worksop Town0
  • 21:45 : Bishops Stortford0 - 0AFC Hornchurch0
  • 22:00 : Al Arabi0 - 0Umm Salal0
  • 23:00 : Al Jazira Abu Dhabi0 - 0Al Shaab Sharjah0
  • 21:00 : KA Akureyri0 - 0Throttur Reykjavik0
  • 23:00 : İA Akranes0 - 0Grindavik0
  • 23:00 : Haukar0 - 0HK Kopavogur0
  • 23:00 : Reynir Sandgerdi0 - 0Njardvik0
  • 23:00 : IR Reykjavik0 - 0Völsungur0
  • 23:00 : KFR Rangaeinga0 - 0KF Vidir0
  • 01:30 : Junior3 - 0Uniautonoma4
  • 03:30 : Jaguares De Cordoba1 - 1Deportivo Rionegro4
  • 03:45 : Medellin2 - 0Envigado4
  • 03:30 : Boyaca Chico2 - 1Atletico Bucaramanga4
  • 01:00 : La Equidad1 - 0Millonarios4
  • 03:30 : America de Cali4 - 0Depor FC4
  • 04:00 : Deportivo Pasto1 - 1Deportivo Cali4
  • 19:30 : Universitario Popayan0 - 0Cortulua Tulua0
  • 05:00 : Deportivo Saprissa4 - 2Santos de Guapiles4
  • 05:00 : Carmelita0 - 0Alajuelense0
  • 05:00 : Alajuelense1 - 0UCR4
  • 20:00 : Eagles0 - 0Victory0
  • 19:30 : Mosta0 - 0Floriana0
  • 21:30 : Tarxien Rainbows0 - 0Zebbug Rangers0
  • 04:00 : Alianza Lima4 - 3Sport Huancayo4
  • 15:00 : Tampines Rovers0 - 0Balestier Khalsa0
  • 15:00 : Tampines Rovers3 - 0Balestier Khalsa4
  • 15:30 : Shakhter Karagandy3 - 0Atlantas Klaipeda4
  • 16:30 : Hapoel Beer Sheva0 - 0RNK Split3
  • 18:30 : MyPa0 - 0Dinamo Minsk0
  • 19:00 : Omonia Nicosia0 - 0Buducnost Podgorica0
  • 19:00 : Krasnodar0 - 0JK Sillamae Kalev0
  • 19:00 : Inter Baku0 - 0Elfsborg0
  • 19:00 : Haugesund0 - 0FK Sarajevo0
  • 20:00 : Zimbru0 - 0CSKA Sofia0
  • 20:00 : Vaduz0 - 0Ruch Chorzow0
  • 20:00 : Tromsö0 - 0Vikingur Gota0
  • 20:00 : SV Grödig0 - 0Cukaricki Stankom0
  • 20:00 : Slovan Liberec0 - 0Kosice0
  • 20:00 : Lech Poznan0 - 0Nomme JK Kalju0
  • 20:00 : Shakhtyor Soligorsk0 - 0Derry City0
  • 20:00 : Hapoel Tel Aviv0 - 0FC Astana0
  • 20:00 : Göteborg0 - 0Györi ETO0
  • 20:00 : Flamurtari Vlore0 - 0Petrolul Ploiesti0
  • 20:00 : Esbjerg0 - 0Kairat0
  • 20:00 : Chikhura Sachkhere0 - 0Bursaspor0
  • 20:00 : AIK0 - 0Linfield FC0
  • 20:30 : Zorya Lugansk0 - 0KF Laçi0
  • 20:30 : Spartak Trnava0 - 0Zestafoni0
  • 20:30 : Groningen0 - 0Aberdeen0
  • 21:00 : Zawisza Bydgoszcz0 - 0Zulte Waregem0
  • 21:00 : Vojvodina0 - 0Trencin0
  • 21:00 : Sligo Rovers0 - 0Rosenborg0
  • 21:00 : Asteras Tripolis0 - 0RoPS0
  • 21:15 : Hajduk Split0 - 0Dundalk0
  • 21:30 : Siroki Brijeg0 - 0Mlada Boleslav0
  • 21:30 : Koper0 - 0Neftçi Baku PFK0
  • 21:30 : Jagodina0 - 0CFR Cluj0
  • 21:30 : Gorica0 - 0Molde0
  • 21:30 : Ferencvaros0 - 0Rijeka0
  • 21:30 : Diosgyor0 - 0Litex Lovech0
  • 21:45 : St. Johnstone0 - 0Luzern0
  • 21:45 : Crusaders FC0 - 0Brommapojkarna0
  • 22:05 : St. Pölten0 - 0Botev Plovdiv0
  • 22:15 : FH Hafnarfjordur0 - 0Neman Grodno0
  • 22:15 : Stjarnan0 - 0Motherwell0
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,0885
EURO
2,8135
IMKB
83.744
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara13/37 ºC
İstanbul22/29 ºC
İzmir21/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hangi maçı hangi kanal veriyor?
12 Kasım 2010 / 15:13
Futbolda kupa heyecanı tamamlandı. Sırada lig maçları var. İşte hafta sonu oynanacak maçlar ve yayınlanacakları kanallar.

12 Kasım Cuma
19:00 Oyak Renault – Beşiktaş Cola Turka (BASKETBOL) / Spormax
20:00 Konyaspor-Kayserispor / Lig TV
21:30 Dortmund-Hamburg / TRT 3

13 Kasım Cumartesi
14:00 Adanaspor-Orduspor / TRT 1
14:30 Bucaspor-Ankaragücü / Digi
14:45 Aston Villa-Manchester United / PL TV
15:00 Fenerbahçe Ülker – Medical Park Trabzonspor (BASKETBOL) / Spormax
16:00 Bursaspor-Trabzonspor / Lig TV
16:30 Wolfsburg-Schalke 04 / TRT HD
17:00 Tottenham-Blackburn / PL TV
19:00 Eskişehirspor-Antalyaspor / Digi
19:00 Gaziantepspor-Fenerbahçe / Lig TV
19:00 A.Bilbao-Almeria / NTV Spor
19:30 Mainz-Hannover / TRT 3
19:30 Stoke City-Liverpool / PL TV
19:45 PSV-Excelsior / Beyaz TV
21:45 NAC Breda-Twente / Beyaz TV
21:45 Juventus-Roma / TV8
22:00 Caen-Lille / Kanal A
23:00 Barcelona-Villareal / NTV Spor
23:30 Corinthians-Cruzeiro / Spormax

14 Kasım Pazar
13:00 Efes Pilsen – Galatasaray Cafe Crown (BASKETBOL) /Spormax
13:30 Lazio-Napoli / TV8
14:00 Boluspor-Gaziantep BB / TRT 1
14:30 Kasımpaşa-Sivasspor / Digi
15:30 AZ Alkmaar-Ajax / Beyaz TV
16:00 Palermo-Catania / TV8
16:00 Genclerbirliği-Beşiktaş / Lig TV
16:00 Everton-Arsenal / Spormax
16:30 Hoffenheim-Freiburg / TRT HD
17:00 İBB-Karabükspor / Digi
18:00 Lorient-PSG / Kanal A
18:10 Chelsea-Sunderland / PL TV
18:30 Bayern Munih-Nurnberg / TRT 3
19:00 Samsunspor-Denizlispor / TRT 1
19:00 Galatasaray-Manisaspor / Lig TV
20:00 Sporting Gijon-Real Madrid / NTV Spor
21:00 Vasco de Gama-Sao Paulo / Spormax
21:45 Inter-Milan / TV8
22:00 Lyon-Nice / Kanal A
22:00 Valencia-Getafe / NTV Spor
23:30 Fluminense-Goias / Spormax

DİĞER HABERLER

Türkiye Süper Ligi

Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ