22 Eylül 2014 Pazartesi
  • 13:30 : HTTU0 - 0Manang Marshyangdi0
  • 10:30 : Rimyongsu3 - 0Erchim1
  • 21:15 : Eintracht Trier0 - 0TuS Koblenz0
  • 00:00 : Parham0 - 0Grenades0
  • 02:00 : SAP Bolans0 - 0Five Islands0
  • 00:15 : Banfield1 - 1Boca Juniors4
  • 03:31 : River Plate4 - 1Independiente4
  • 21:30 : Deportivo Espanol0 - 0Fenix0
  • 02:03 : Instituto Cordoba1 - 2Nueva Chicago4
  • 02:01 : Atletico Tucuman3 - 1Sportivo Belgrano4
  • 22:00 : Union Santa Fe0 - 0Huracan0
  • 21:30 : Berazategui0 - 0JJ Urquiza0
  • 21:30 : Barracas Bolivar0 - 0El Porvenir0
  • 21:30 : Claypole0 - 0Leandro Niceforo Alem0
  • 00:30 : River Plate Res.0 - 0Independiente Res.0
  • 21:00 : Racing Club Res.0 - 0Newells Old Boys Res.0
  • 01:00 : Sanjustino0 - 0Ben Hur0
  • 11:00 : Hong Kong U230 - 0Bangladeş U231
  • 11:00 : Özbekistan U231 - 0Afganistan U231
  • 14:00 : Maldivler U230 - 0Doğu Timor U230
  • 14:00 : Tayland U230 - 0Endonezya U230
  • 14:00 : Çin U230 - 0Pakistan U230
  • 11:00 : Hindistan U230 - 0Ürdün U231
  • 11:00 : Vietnam U230 - 0Kırgızistan U231
  • 17:00 : İskoçya U170 - 0Faroe Adaları U170
  • 21:30 : İrlanda Cumhuriyeti U170 - 0Cebelitarık U170
  • 20:00 : Lankowitz0 - 0LASK Linz0
  • 18:30 : Bahrain SC0 - 0Al Shabab Manama0
  • 18:30 : East Riffa0 - 0Al Riffa0
  • 18:30 : Manama0 - 0Malkiya0
  • 20:30 : Anderlecht Res.0 - 0Sporting Charleroi Res.0
  • 20:30 : Cercle Brugge Res.0 - 0Mechelen Res.0
  • 20:30 : Genk Res.0 - 0Zulte-Waregem Res.0
  • 20:30 : Gent Res.0 - 0KV Oostende Res.0
  • 20:30 : Kortrijk Res.0 - 0Waasland-Beveren Res.0
  • 20:30 : Lierse Res.0 - 0Club Brugge Res.0
  • 20:30 : Lokeren Res.0 - 0Mouscron-Peruwelz Res.0
  • 21:15 : Westerlo Res.0 - 0Standard Liege Res.0
  • 14:00 : Minsk (K)0 - 0Bobruichanka (K)0
  • 14:00 : Nadezhda (K)0 - 0Viktorya-86 Brest (K)9
  • 16:00 : Universitet (K)0 - 0Niva-BelCard (K)0
  • 19:00 : BATE Borisov0 - 0Dinamo Minsk0
  • 16:35 : Al Shabab Res.0 - 0Al Ahli Res.0
  • 16:35 : Al Sharjah Res.0 - 0Al Nasr Res.0
  • 16:40 : Al Wahda Res.0 - 0Emirates Res.0
  • 16:40 : Bani Yas Res.0 - 0Al Ittihad Kalba Res.0
  • 01:58 : Oriente Petrolero2 - 0Nacional Potosi4
  • 00:29 : Goias6 - 0Palmeiras4
  • 00:30 : Gremio1 - 0Chapecoense4
  • 00:31 : Santos3 - 1Figueirense4
  • 00:58 : Guarani FC3 - 3Mogi Mirim4
  • 21:00 : College Europa0 - 0Glacis United0
  • 14:00 : Bohemians 1905 U210 - 0Znojmo U210
  • 14:00 : Pribram U210 - 0Hradec Kralove U210
  • 14:30 : Vysocina Jihlava U210 - 0Dukla Praha U210
  • 15:00 : Jablonec U210 - 0Slavia Praha U210
  • 16:30 : Trinec U210 - 0Slovacko U210
  • 17:00 : Varnsdorf U210 - 0Viktoria Plzen U210
  • 17:30 : Taborsko U210 - 0Mlada Boleslav U210
  • 17:30 : Teplice U210 - 0Ceske Budejovice U210
  • 14:00 : Kobenhavn Res.0 - 0Brondby Res.0
  • 20:00 : Vestsjaelland0 - 0Aalborg0
  • 01:02 : Emelec3 - 1Mushuc Runa4
  • 00:00 : Alianza3 - 0Pasaquina4
  • 00:31 : Santa Tecla0 - 0FAS4
  • 02:00 : Isidro Metapan0 - 0Juventud Independiente4
  • 15:00 : Banants II0 - 0Alashkert II0
  • 15:00 : Mika II0 - 0Pyunik II0
  • 15:00 : Shirak II0 - 0Ulisses II0
  • 19:00 : Tartu Santos0 - 0Ararat Tallinn0
  • 18:30 : Inter Turku0 - 0Honka0
  • 18:30 : KuPS Kuopio0 - 0FC Lahti0
  • 18:30 : RoPS0 - 0Jaro0
  • 18:30 : JJK Jyvaskyla0 - 0JIPPO0
  • 21:30 : Valenciennes0 - 0Clermont0
  • 00:00 : Barrilas0 - 0Huehueteco0
  • 00:00 : Carcha0 - 0Sayaxche0
  • 00:15 : Quirigua0 - 0Sacachispas0
  • 15:00 : Chiatura0 - 0Lokomotiv Tbilisi0
  • 15:00 : STU Tbilisi0 - 0Matchakhela0
  • 18:00 : Saburtalo0 - 0Chkherimela0
  • 15:00 : Chikhura Res.0 - 0Dila Res.0
  • 15:00 : Dinamo Tbilisi Res.0 - 0Kolkheti Poti Res.0
  • 15:00 : Guria Res.0 - 0Merani Martvili Res.0
  • 15:00 : Samtredia Res.0 - 0Torpedo Kutaisi Res.0
  • 15:00 : Sioni Res.0 - 0Metalurgi Rustavi Res.0
  • 15:00 : Zugdidi Res.0 - 0WIT Georgia Res.0
  • 19:30 : Uruguay U200 - 0Peru U200
  • 01:03 : CD Olimpia3 - 1Vida4
  • 02:00 : Honduras Progreso2 - 2Real Espana4
  • 16:00 : Morecambe Res.0 - 0Tranmere Rovers Res.0
  • 21:45 : Wigan Athletic0 - 0Ipswich Town0
  • 22:00 : Chester0 - 0Wrexham0
  • 21:45 : Hastings United0 - 0Tooting & Mitcham United0
  • 21:45 : Barkingside0 - 0Aveley0
  • 21:45 : Harrogate Railway0 - 0Brighouse Town0
  • 21:45 : Billericay Town0 - 0Canvey Island0
  • 16:30 : Southampton U210 - 0Everton U210
  • 21:00 : Sunderland U210 - 0Tottenham Hotspur U210
  • 15:00 : Derby County U210 - 0Aston Villa U210
  • 21:00 : Arsenal U210 - 0Newcastle United U210
  • 21:00 : Reading U210 - 0Bolton Wanderers U210
  • 21:00 : West Bromwich Albion U210 - 0Brighton & Hove Alb. U210
  • 21:00 : Wolverhampton U210 - 0Middlesbrough U210
  • 21:45 : Getafe0 - 0Valencia0
  • 18:00 : Hakoah Ramat Gan0 - 0Ironi Ramat HaSharon0
  • 18:00 : Maccabi Ahi Nazareth0 - 0Hapoel Rishon LeZion0
  • 19:00 : Beitar Tel Aviv Ramla0 - 0Maccabi Yavne0
  • 20:50 : Beitar Jerusalem0 - 0Maccabi Haifa0
  • 20:00 : IK Oddevold0 - 0Utsiktens BK0
  • 20:00 : Örgryte0 - 0FC Trollhattan0
  • 20:00 : IF Sylvia0 - 0Nyköpings BIS0
  • 20:00 : Syrianska IF0 - 0Konyaspor KIF0
  • 20:05 : Atvidaberg0 - 0Norrköping0
  • 19:30 : Kristianstad (K)0 - 0Linköping (K)0
  • 20:20 : Angelholm0 - 0Ljungskile0
  • 21:45 : San Marino Calcio0 - 0Santarcangelo0
  • 21:30 : Spezia0 - 0Carpi0
  • 20:15 : Breidablik (K)0 - 0İA (K)0
  • 20:15 : FH (K)0 - 0Selfoss (K)0
  • 20:15 : Fylkir (K)0 - 0Thor / KA (K)0
  • 20:15 : Stjarnan (K)0 - 0Afturelding (K)0
  • 20:15 : Valur (K)0 - 0İBV (K)0
  • 00:00 : Rivoli United0 - 0Sporting Central0
  • 02:13 : Arnett Gardens2 - 0Tivoli Gardens4
  • 02:30 : Humble Lions0 - 0Waterhouse0
  • 02:03 : Waterloo2 - 1London City4
  • 03:11 : Burlington4 - 2Niagara United4
  • 19:00 : AEL Limassol0 - 0Apollon Limassol0
  • 01:30 : Uniautonoma0 - 3Atletico Nacional4
  • 01:32 : Envigado2 - 2Santa Fe4
  • 03:27 : Deportivo Cali2 - 0Fortaleza4
  • 01:01 : CS Herediano5 - 1Pumas Generalena4
  • 02:03 : CS Cartagines1 - 0Deportivo Saprissa4
  • 00:59 : Guadalajara1 - 4Queretaro4
  • 00:00 : Juventus FC Managua0 - 0Jalapa0
  • 19:00 : Stromsgodset II0 - 0Pors Grenland0
  • 20:00 : Odds BK II0 - 0Jerv0
  • 19:00 : Nardo0 - 0Rosenborg II0
  • 19:00 : Forde0 - 0Brann II0
  • 19:00 : Mo IL0 - 0Valerenga II0
  • 13:30 : Pakistan Army0 - 0Pakistan Railways0
  • 00:04 : Sporting San Miguelito1 - 2Chepo4
  • 00:07 : Plaza Amador4 - 1Atletico Chiriqui4
  • 01:44 : Libertad2 - 012 de Octubre4
  • 00:00 : Alianza Lima2 - 1Universidad San Martin4
  • 19:00 : Gornik Leczna0 - 0Jagiellonia Bialystok0
  • 22:00 : Academica0 - 0Estoril0
  • 21:00 : Universitatea Cluj0 - 0CS U Craiova0
  • 16:00 : Amkar0 - 0Krasnodar0
  • 19:00 : Torpedo Moscow0 - 0Dinamo Moscow0
  • 11:00 : Amkar Perm U210 - 1Krasnodar U211
  • 14:30 : Tampines Rovers0 - 0Balestier Khalsa0
  • 14:30 : NFA Blues U170 - 0Home United (R)0
  • 14:30 : Warriors FC (R)0 - 0Geylang International (R)0
  • 20:15 : Al Ahli Jeddah0 - 0Hajer0
  • 20:15 : Al Ittihad-Jeddah0 - 0Al Hilal Riyadh0
  • 20:15 : Al Nahdha0 - 0Hottain0
  • 20:15 : Al Raed0 - 0Al Ittifaq0
  • 19:00 : İstanbul Başakşehir0 - 0Trabzonspor0
  • 21:30 : Bursaspor0 - 0Beşiktaş0
  • 16:00 : Bursaspor U210 - 0Beşiktaş U210
  • 16:00 : İstanbul Başakşehir U210 - 0Trabzonspor U210
  • 17:30 : Obolon-Brovar0 - 0Skala Stryi0
  • 19:00 : Dynamo Kiev0 - 0Volyn Lutsk0
  • 21:00 : Dnipro Dnipropetrovsk0 - 0Olimpik Donetsk0
  • 16:00 : Dnipro U210 - 0Olimpik Donetsk U210
  • 21:30 : CA River Plate0 - 0Centro Atletico Fenix0
  • 00:29 : Aragua2 - 1Zamora4
  • 00:35 : Deportivo Tachira4 - 0Tucanes4
  • 00:35 : Mineros De Guayana1 - 2Deportivo La Guaira4
  • 19:30 : Panaitolikos0 - 0PAOK0
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,2424
EURO
2,8826
IMKB
76.733
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara12/21 ºC
İstanbul18/25 ºC
İzmir17/27 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hangi maçı hangi kanal veriyor?
12 Kasım 2010 / 15:13
Futbolda kupa heyecanı tamamlandı. Sırada lig maçları var. İşte hafta sonu oynanacak maçlar ve yayınlanacakları kanallar.

12 Kasım Cuma
19:00 Oyak Renault – Beşiktaş Cola Turka (BASKETBOL) / Spormax
20:00 Konyaspor-Kayserispor / Lig TV
21:30 Dortmund-Hamburg / TRT 3

13 Kasım Cumartesi
14:00 Adanaspor-Orduspor / TRT 1
14:30 Bucaspor-Ankaragücü / Digi
14:45 Aston Villa-Manchester United / PL TV
15:00 Fenerbahçe Ülker – Medical Park Trabzonspor (BASKETBOL) / Spormax
16:00 Bursaspor-Trabzonspor / Lig TV
16:30 Wolfsburg-Schalke 04 / TRT HD
17:00 Tottenham-Blackburn / PL TV
19:00 Eskişehirspor-Antalyaspor / Digi
19:00 Gaziantepspor-Fenerbahçe / Lig TV
19:00 A.Bilbao-Almeria / NTV Spor
19:30 Mainz-Hannover / TRT 3
19:30 Stoke City-Liverpool / PL TV
19:45 PSV-Excelsior / Beyaz TV
21:45 NAC Breda-Twente / Beyaz TV
21:45 Juventus-Roma / TV8
22:00 Caen-Lille / Kanal A
23:00 Barcelona-Villareal / NTV Spor
23:30 Corinthians-Cruzeiro / Spormax

14 Kasım Pazar
13:00 Efes Pilsen – Galatasaray Cafe Crown (BASKETBOL) /Spormax
13:30 Lazio-Napoli / TV8
14:00 Boluspor-Gaziantep BB / TRT 1
14:30 Kasımpaşa-Sivasspor / Digi
15:30 AZ Alkmaar-Ajax / Beyaz TV
16:00 Palermo-Catania / TV8
16:00 Genclerbirliği-Beşiktaş / Lig TV
16:00 Everton-Arsenal / Spormax
16:30 Hoffenheim-Freiburg / TRT HD
17:00 İBB-Karabükspor / Digi
18:00 Lorient-PSG / Kanal A
18:10 Chelsea-Sunderland / PL TV
18:30 Bayern Munih-Nurnberg / TRT 3
19:00 Samsunspor-Denizlispor / TRT 1
19:00 Galatasaray-Manisaspor / Lig TV
20:00 Sporting Gijon-Real Madrid / NTV Spor
21:00 Vasco de Gama-Sao Paulo / Spormax
21:45 Inter-Milan / TV8
22:00 Lyon-Nice / Kanal A
22:00 Valencia-Getafe / NTV Spor
23:30 Fluminense-Goias / Spormax

DİĞER HABERLER

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Akhisar Belediyespor37
2Fenerbahçe37
3Kasımpaşa35
4Gençlerbirliği34
16Sivasspor32
17Çaykur Rizespor32
18Karabükspor31
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ