20 Aralık 2014 Cumartesi
  • 14:00 : Nürnberg0 - 0Greuther Fürth0
  • 14:00 : St. Pauli0 - 0Aalen0
  • 15:00 : Arminia Bielefeld0 - 0Chemnitzer FC0
  • 15:00 : Dortmund II0 - 0Wehen Wiesbaden0
  • 15:00 : Dynamo Dresden0 - 0Osnabrück0
  • 15:00 : Energie Cottbus0 - 0Preussen Münster0
  • 15:00 : Fortuna Köln0 - 0Hallescher FC0
  • 15:00 : Hansa Rostock0 - 0Holstein Kiel0
  • 15:00 : MSV Duisburg0 - 0Mainz 05 II0
  • 15:00 : Stuttgart II0 - 0Rot-Weiss Erfurt0
  • 15:00 : Stuttgarter Kickers0 - 0Sonnenhof Grossaspach0
  • 15:00 : Unterhaching0 - 0Jahn Regensburg0
  • 16:30 : Augsburg0 - 0Mönchengladbach0
  • 16:30 : Bayer Leverkusen0 - 0Eintracht Frankfurt0
  • 16:30 : Schalke 040 - 0Hamburg0
  • 16:30 : Stuttgart0 - 0Paderborn0
  • 16:30 : Werder Bremen0 - 0Borussia Dortmund0
  • 19:30 : Wolfsburg0 - 0Köln0
  • 15:00 : Wolfsburg (K)0 - 0SC Sand (K)0
  • 16:00 : Köln (K)0 - 0Turbine Potsdam (K)0
  • 15:00 : Altenholz0 - 0Henstedt-Ulzburg0
  • 22:00 : SAP Bolans0 - 0Urlings Golden Stars0
  • 01:15 : Nueva Chicago1 - 0Gimnasia Jujuy4
  • 14:30 : Kastrioti Kruje0 - 0KS Kamza0
  • 14:30 : Mamurrasi0 - 0Besa Kavaje0
  • 14:30 : Terbuni Puke0 - 0Iliria Fushe Kruje0
  • 14:30 : Veleçiku Koplik0 - 0Beselidhja Lezhe0
  • 14:30 : Butrinti Sarande0 - 0Bylis Ballsh0
  • 14:30 : Dinamo Tirana0 - 0Sopoti Librazhd0
  • 14:30 : Luftetari Gjirokaster0 - 0Tomori Berat0
  • 14:30 : Lushnja0 - 0Naftetari Kuçove0
  • 14:30 : Shkumbini Peqin0 - 0Pogradeci0
  • 14:00 : Apolonia Fier0 - 0KF Laçi0
  • 17:00 : Elbasani0 - 0Partizani Tirana0
  • 14:00 : Malezya0 - 0Tayland0
  • 10:30 : Melbourne City0 - 0Melbourne Victory0
  • 12:30 : Perth Glory0 - 0Central Coast Mariners0
  • 06:00 : Sydney U211 - 0Adelaide United U213
  • 06:30 : Brisbane Roar U211 - 0Melbourne Victory U213
  • 02:00 : Neftçi Res.0 - 0Araz Res.0
  • 12:00 : Khazar Lankaran Res.0 - 0AZAL Res.0
  • 12:00 : Qabala Res.0 - 0İnter Bakı Res.0
  • 12:00 : Qarabağ Ağdam Res.0 - 0Sumqayıt Res.0
  • 12:00 : Simurq Res.0 - 0Bakı Res.0
  • 20:30 : Dessel Sport0 - 0Racing Mechelen0
  • 21:00 : Heist0 - 0Excelsior Virton0
  • 21:00 : Patro Eisden0 - 0Mons0
  • 21:00 : Royal Antwerp0 - 0Eendracht Aalst0
  • 21:00 : Sint-Truiden0 - 0Tubize0
  • 21:00 : SV Roeselare0 - 0Lommel United0
  • 21:00 : Cappellen0 - 0Berchem Sport 20040
  • 21:00 : Ciney0 - 0KVK Tienen0
  • 21:00 : Hoogstraten0 - 0Sprimont-Comblain0
  • 21:00 : Sporting Hasselt0 - 0Oosterwijk0
  • 21:00 : Vise0 - 0Diegem Sport0
  • 19:00 : Eendracht Wervik0 - 0Rumbeke0
  • 20:00 : Wevelgem City0 - 0Langemark0
  • 20:30 : Gosselies Sports0 - 0Entite Manageoise0
  • 20:30 : Herk0 - 0Weerstand Koersel0
  • 20:30 : Thes Sport0 - 0Helson Helchteren0
  • 20:30 : Zonhoven0 - 0Torpedo Hasselt0
  • 21:00 : Vlijtingen0 - 0Apollo Gellik0
  • 21:00 : Oppagne-Weris0 - 0Gouvy0
  • 21:00 : Bievre0 - 0Condruzien0
  • 21:00 : Grand-Leez0 - 0Nismes0
  • 21:30 : Fosses0 - 0Chevetogne0
  • 15:30 : Eendracht Aalst (K)0 - 0Heist (K)0
  • 15:30 : Evas Tienen (K)0 - 0Lierse II (K)0
  • 15:30 : Massenhoven (K)0 - 0Tongeren (K)0
  • 15:30 : OH Leuven II (K)0 - 0SG-Tertre-Hautrage (K)0
  • 15:30 : Zonhoven (K)0 - 0White Star Woluwe (K)0
  • 16:00 : Anderlecht II (K)0 - 0Zulte-Waregem (K)0
  • 17:30 : Standard Liège II (K)0 - 0Kontich (K)0
  • 13:00 : Zonhoven II (K)0 - 0WB Sinaai Girls (K)0
  • 14:00 : Gent II (K)0 - 0Wuustwezel (K)0
  • 15:00 : Cerkelladies Brugge (K)0 - 0Rapide Wezemaal (K)0
  • 15:30 : Club Brugge II (K)0 - 0Wolfsdonk Sport (K)0
  • 15:30 : Egem Pittem (K)0 - 0Eendracht Louwel (K)0
  • 15:30 : Famkes Merkem (K)0 - 0Zulte-Waregem II (K)0
  • 19:00 : Waasland-Beveren0 - 0Anderlecht0
  • 21:00 : KV Oostende0 - 0Cercle Brugge0
  • 21:00 : Sporting Charleroi0 - 0Lierse0
  • 21:00 : Westerlo0 - 0Mechelen0
  • 21:30 : Mouscron-Peruwelz0 - 0Zulte Waregem0
  • 21:00 : Sporting West Harelbeke0 - 0Toekomst Menen0
  • 21:00 : Onhaye0 - 0Couvin-Mariembourg0
  • 14:45 : Hatta Dubai0 - 0Dibba Al Fujairah0
  • 14:50 : Dubai0 - 0Al Khaleej0
  • 14:45 : Al Ittihad Kalba U210 - 0Emirates U210
  • 14:50 : Al Wasl U210 - 0Al Jazira U210
  • 14:40 : Al Fujairah0 - 0Ajman0
  • 14:45 : Al Ahli FC Dubai0 - 0Banni Yas0
  • 17:30 : Al Nasr0 - 0Al Wahda0
  • 21:30 : Ciclon0 - 0Wilstermann Cooperativa0
  • 21:30 : Fancesa0 - 0Quebracho Villa Montes0
  • 16:45 : Gaborone United0 - 0Township Rollers0
  • 17:00 : BDF XI0 - 0Extension Gunners0
  • 17:00 : Letlapeng0 - 0BMC0
  • 17:00 : Sankoyo Bush Bucks0 - 0Orapa United0
  • 17:00 : Satmos0 - 0Notwane0
  • 18:00 : Glacis United0 - 0St Josephs0
  • 20:30 : Britannia XI0 - 0College Europa0
  • 15:30 : El Harrach0 - 0JS Kabylie0
  • 15:30 : RC Arbaa0 - 0Belouizdad0
  • 17:00 : El Eulma0 - 0MO Bejaia0
  • 17:00 : MC Oran0 - 0MC Alger0
  • 17:00 : USM Bel Abbes0 - 0JS Saoura0
  • 12:00 : El Eulma U210 - 0MO Bejaia U210
  • 12:00 : El Harrach U210 - 0Kabylie U210
  • 12:00 : RC Arba U210 - 0Belouizdad U210
  • 14:00 : MC Oran U210 - 0MC Alger U210
  • 14:00 : USM Bel Abbes U210 - 0JS Saoura U210
  • 16:00 : Difaa El Jadida0 - 0FUS Rabat0
  • 18:30 : Cruz Azul0 - 0Auckland City0
  • 21:30 : Real Madrid0 - 0San Lorenzo0
  • 18:00 : Paris SG0 - 0Montpellier0
  • 21:00 : Caen0 - 0Bastia0
  • 21:00 : Lorient0 - 0Nantes0
  • 21:00 : Metz0 - 0Monaco0
  • 21:00 : Rennes0 - 0Reims0
  • 21:00 : Toulouse0 - 0Guingamp0
  • 15:00 : Arles0 - 0Troyes0
  • 15:00 : Brest0 - 0Ajaccio0
  • 15:00 : Gazelec Ajaccio0 - 0Creteil0
  • 15:30 : Rennes II0 - 0Dinan-Lehon0
  • 19:00 : Brest II0 - 0Saint-Colomban Locmine0
  • 19:00 : Granville0 - 0Laval II0
  • 19:00 : Lannion0 - 0Herouville0
  • 19:00 : Sable FC0 - 0La Tour DAuvergne0
  • 19:00 : Stade Briochin0 - 0Voltigeurs0
  • 15:30 : Angers II0 - 0USSA Vertou0
  • 17:00 : Chateauroux II0 - 0La Roche0
  • 19:00 : Cholet0 - 0Tours II0
  • 19:00 : Le Poire-Sur-Vie II0 - 0St-Pryve St-Hilaire0
  • 20:00 : Avoine OCC0 - 0Chauray0
  • 20:00 : Bressuire0 - 0Le Mans FC0
  • 15:30 : Bastia II0 - 0Oissel0
  • 18:00 : Boulogne-Billancourt0 - 0Evry0
  • 19:00 : Gonfreville0 - 0Le Havre II0
  • 19:00 : Sainte-Genevieve0 - 0Quevilly II0
  • 19:00 : Saint-Ouen-LAumone0 - 0Chartres0
  • 20:00 : Poissy0 - 0Furiani Agliani0
  • 15:30 : UJA Maccabi0 - 0Valenciennes II0
  • 19:00 : Feignies0 - 0Paris II0
  • 19:00 : Grande-Synthe0 - 0Villemomble Sports0
  • 19:00 : Olympique St Quentin0 - 0AS Marck0
  • 19:00 : Senart-Moissy0 - 0Tourcoing0
  • 17:00 : Amneville0 - 0Thaon0
  • 17:00 : Auxerre II0 - 0FCSR Haguenau0
  • 18:00 : Saint-Louis Neuweg0 - 0Forbach0
  • 19:00 : Biesheim0 - 0Colmar II0
  • 19:00 : Illzach Modenheim0 - 0Riviere-De-Corps0
  • 19:00 : Sarreguemines0 - 0Nancy II0
  • 19:00 : Schiltigheim0 - 0RC Epernay Champagne0
  • 18:00 : Evian TG II0 - 0Le Puy0
  • 19:00 : Bourgoin-Jallieu0 - 0Pontarlier0
  • 19:00 : Clermont II0 - 0Andrezieux0
  • 19:00 : Dijon II0 - 0Gueugnon0
  • 19:00 : Louhans-Cuiseaux0 - 0Besançon0
  • 19:00 : Vaulx0 - 0Selongey0
  • 20:00 : Bourges0 - 0Cournon0
  • 15:30 : FA Ile Rousse Monticello0 - 0LAS Toulon0
  • 15:30 : Marseille II0 - 0Arles II0
  • 17:00 : Aubagne0 - 0ES Pennoise0
  • 17:00 : Nimes II0 - 0Olympique Ales0
  • 19:00 : Ajaccio II0 - 0Aix les Bains0
  • 19:00 : Chambery0 - 0Uzes Pont du Gard0
  • 19:00 : Toulon0 - 0Echirolles0
  • 18:00 : Toulouse II0 - 0Agde0
  • 19:00 : Bayonne0 - 0Angouleme0
  • 19:00 : Bergerac0 - 0Aurillac0
  • 19:30 : Balma0 - 0Les Genets DAnglet0
  • 17:00 : Lens II0 - 0Ivry0
  • 19:00 : Dieppe0 - 0Arras0
  • 19:00 : Iris Club De Croix0 - 0Amiens AC0
  • 19:00 : Lille II0 - 0Sannois Saint Gratien0
  • 19:00 : Mantes0 - 0Calais0
  • 19:00 : Quevilly0 - 0Paris SG II0
  • 20:00 : Romorantin0 - 0Roye-Noyon0
  • 15:00 : Sochaux II0 - 0Yzeure0
  • 18:00 : Drancy0 - 0Montceau0
  • 19:00 : Belfort0 - 0Mulhouse0
  • 19:00 : Raon-LEtape0 - 0Fleury-Merogis0
  • 19:30 : Moulins0 - 0Jura Sud0
  • 16:00 : Nice II0 - 0Monaco II0
  • 18:00 : Beziers0 - 0Monts Or Azergues0
  • 18:00 : Marignane0 - 0Hyeres0
  • 19:00 : Le Pontet0 - 0Rodez Aveyron0
  • 19:00 : Lyon-Duchere0 - 0Saint-Priest0
  • 19:00 : Montpellier II0 - 0Grenoble0
  • 19:00 : Villefranche0 - 0Martigues0
  • 19:00 : Lorient II0 - 0Concarneau0
  • 19:00 : Pontivy0 - 0Pau0
  • 19:00 : Saint-Malo0 - 0Bordeaux II0
  • 19:00 : Stade Bordelais0 - 0Trelissac0
  • 19:00 : Tarbes0 - 0Fontenay0
  • 19:30 : Les Herbiers0 - 0Nantes II0
  • 20:00 : Limoges0 - 0Mont-De-Marsan0
  • 15:30 : PSG (K)0 - 0Montpellier (K)0
  • 18:00 : Olympique Lyon (K)0 - 0Juvisy (K)0
  • 16:30 : Buckley Town0 - 0Caersws0
  • 16:30 : Caernarfon Town0 - 0Denbigh Town0
  • 16:30 : Conwy Borough0 - 0Mold Alexandra0
  • 16:30 : Guilsfield0 - 0Porthmadog0
  • 16:30 : Llandudno FC0 - 0Llandrindod Wells0
  • 16:30 : Llanidloes Town0 - 0Penycae0
  • 16:30 : Rhayader Town0 - 0Rhydymwyn0
  • 16:00 : Aberdare Town0 - 0Taffs Well0
  • 16:00 : Briton Ferry0 - 0Porth0
  • 16:00 : Cardiff MU0 - 0Afan Lido0
  • 16:00 : Goytre0 - 0Cambrian & Clydach0
  • 16:00 : Haverfordwest County0 - 0Caerau (Ely)0
  • 16:00 : Pontardawe Town FC0 - 0Penybont0
  • 16:00 : Ton Pentre0 - 0Goytre United0
  • 16:30 : Aberystwyth Town0 - 0Port Talbot Town0
  • 16:30 : Carmarthen Town0 - 0Airbus UK0
  • 16:30 : Rhyl0 - 0Connahs Quay0
  • 19:00 : The New Saints0 - 0Bala Town0
  • 15:30 : African Warriors0 - 0Milano United0
  • 15:30 : Golden Arrows0 - 0Black Leopards FC0
  • 15:30 : Jomo Cosmos0 - 0Highlands Park0
  • 15:30 : Vasco Da Gama0 - 0Maluti FET College0
  • 15:30 : Witbank Spurs0 - 0Thanda Royal Zulu0
  • 15:30 : Free State Stars0 - 0Platinum Stars0
  • 15:30 : Kaizer Chiefs0 - 0Mpumalanga Black Aces0
  • 18:00 : AmaZulu0 - 0Moroka Swallows0
  • 18:00 : Mamelodi Sundowns0 - 0Ajax Cape Town0
  • 20:15 : Orlando Pirates0 - 0Bloemfontein Celtic0
  • 20:15 : Polokwane City0 - 0Maritzburg United0
  • 17:30 : Jong Ajax0 - 0De Graafschap0
  • 17:30 : Sparta Rotterdam0 - 0Eindhoven0
  • 20:45 : Almere City0 - 0Achilles 290
  • 20:45 : Helmond Sport0 - 0Volendam0
  • 15:30 : Sliedrecht0 - 0Nieuw Lekkerland0
  • 19:30 : Cambuur0 - 0PEC Zwolle0
  • 20:45 : Dordrecht0 - 0Groningen0
  • 20:45 : PSV Eindhoven0 - 0Go Ahead Eagles0
  • 21:45 : AZ Alkmaar0 - 0Utrecht0
  • 08:30 : Kitchee0 - 0Hong Kong Rangers0
  • 17:00 : Barnsley0 - 0Leyton Orient0
  • 17:00 : Bradford0 - 0Scunthorpe United0
  • 17:00 : Coventry0 - 0Fleetwood Town0
  • 17:00 : Crawley0 - 0Port Vale0
  • 17:00 : Crewe Alexandra0 - 0Bristol City0
  • 17:00 : Gillingham0 - 0Chesterfield0
  • 17:00 : Milton Keynes Dons0 - 0Oldham Athletic0
  • 17:00 : Peterborough United0 - 0Preston0
  • 17:00 : Rochdale0 - 0Notts County0
  • 17:00 : Sheffield United0 - 0Walsall0
  • 17:00 : Swindon Town0 - 0Doncaster Rovers0
  • 17:00 : Yeovil0 - 0Colchester0
  • 17:00 : Accrington Stanley0 - 0Wycombe Wanderers0
  • 17:00 : AFC Wimbledon0 - 0Mansfield Town0
  • 17:00 : Bury0 - 0York City0
  • 17:00 : Carlisle United0 - 0Northampton Town0
  • 17:00 : Cheltenham Town0 - 0Portsmouth0
  • 17:00 : Hartlepool United0 - 0Oxford United0
  • 17:00 : Luton Town0 - 0Newport County0
  • 17:00 : Plymouth Argyle0 - 0Dagenham & Redbridge0
  • 17:00 : Shrewsbury0 - 0Morecambe0
  • 17:00 : Stevenage0 - 0Exeter City0
  • 14:15 : Derby County0 - 0Norwich City0
  • 17:00 : Blackburn Rovers0 - 0Charlton Athletic0
  • 17:00 : Blackpool0 - 0Bournemouth0
  • 17:00 : Cardiff City0 - 0Brentford0
  • 17:00 : Fulham0 - 0Sheffield Wednesday0
  • 17:00 : Huddersfield Town0 - 0Birmingham0
  • 17:00 : Ipswich Town0 - 0Middlesbrough0
  • 17:00 : Reading0 - 0Watford0
  • 17:00 : Wigan Athletic0 - 0Rotherham United0
  • 17:00 : Wolverhampton0 - 0Brighton0
  • 19:15 : Nottingham Forest0 - 0Leeds United0
  • 17:00 : AFC Telford United0 - 0Eastleigh0
  • 17:00 : Alfreton Town0 - 0Macclesfield Town0
  • 17:00 : Altrincham0 - 0Dover Athletic0
  • 17:00 : Barnet0 - 0Chester0
  • 17:00 : Braintree Town0 - 0Torquay United0
  • 17:00 : Halifax Town0 - 0Nuneaton Town0
  • 17:00 : Kidderminster Harriers0 - 0Lincoln City0
  • 17:00 : Welling United0 - 0Aldershot Town0
  • 17:00 : Woking0 - 0Southport0
  • 17:00 : Wrexham0 - 0Dartford0
  • 17:00 : Bath City0 - 0Wealdstone0
  • 17:00 : Bishops Stortford0 - 0Concord Rangers0
  • 17:00 : Bromley0 - 0St. Albans City0
  • 17:00 : Eastbourne Borough0 - 0Boreham Wood0
  • 17:00 : Ebbsfleet United0 - 0Weston-super-Mare0
  • 17:00 : Farnborough0 - 0Maidenhead United0
  • 17:00 : Gosport Borough0 - 0Basingstoke Town0
  • 17:00 : Hayes & Yeading0 - 0Chelmsford City0
  • 17:00 : Hemel Hempstead Town0 - 0Havant & Waterlooville0
  • 17:00 : Sutton United0 - 0Whitehawk0
  • 17:00 : Barrow0 - 0Boston United0
  • 17:00 : Brackley Town0 - 0Fylde0
  • 17:00 : Bradford Park Avenue0 - 0Gloucester City0
  • 17:00 : Colwyn Bay0 - 0Solihull Moors0
  • 17:00 : Guiseley0 - 0Leamington0
  • 17:00 : Hednesford Town0 - 0Gainsborough Trinity0
  • 17:00 : Lowestoft Town0 - 0Chorley0
  • 17:00 : North Ferriby United0 - 0Stockport County0
  • 17:00 : Oxford City0 - 0Hyde0
  • 17:00 : Stalybridge Celtic0 - 0Worcester City0
  • 17:00 : Tamworth0 - 0Harrogate Town0
  • 17:00 : AFC Totton0 - 0Cinderford Town0
  • 17:00 : Bashley0 - 0Taunton Town0
  • 17:00 : Bishops Cleeve0 - 0Tiverton Town0
  • 17:00 : Clevedon Town0 - 0Evesham United0
  • 17:00 : Didcot Town0 - 0Bridgwater Town0
  • 17:00 : Fleet Town0 - 0Sholing0
  • 17:00 : Stratford Town0 - 0Shortwood United0
  • 17:00 : Wantage Town0 - 0North Leigh0
  • 17:00 : Wimborne Town0 - 0Merthyr Town0
  • 17:00 : Yate Town0 - 0Swindon Supermarine0
  • 17:00 : Aylesbury FC0 - 0Rugby Town0
  • 17:00 : Barton Rovers0 - 0Potters Bar Town0
  • 17:00 : Chalfont St Peter0 - 0Uxbridge0
  • 17:00 : Daventry Town0 - 0AFC Hayes0
  • 17:00 : Egham Town0 - 0Beaconsfield SYCOB0
  • 17:00 : Hanwell Town0 - 0Godalming Town0
  • 17:00 : Leighton Town0 - 0Bedford Town0
  • 17:00 : Marlow0 - 0Aylesbury United0
  • 17:00 : Northwood0 - 0Kettering Town0
  • 17:00 : Royston Town0 - 0North Greenford United0
  • 15:00 : Sittingbourne0 - 0Guernsey0
  • 17:00 : Burgess Hill Town0 - 0Carshalton Athletic0
  • 17:00 : Chipstead0 - 0Folkestone Invicta0
  • 17:00 : East Grinstead Town0 - 0Corinthian-Casuals0
  • 17:00 : Herne Bay0 - 0Hastings United0
  • 17:00 : Horsham0 - 0Walton & Hersham0
  • 17:00 : Hythe Town0 - 0Worthing0
  • 17:00 : Ramsgate0 - 0Merstham0
  • 17:00 : Redhill0 - 0Three Bridges0
  • 17:00 : South Park0 - 0Whitstable Town0
  • 17:00 : Three Bridges0 - 0Redhill0
  • 17:00 : Tooting & Mitcham United0 - 0Faversham Town0
  • 17:00 : Walton Casuals0 - 0Whyteleafe0
  • 17:00 : Aveley0 - 0Burnham Ramblers0
  • 17:00 : Barkingside0 - 0AFC Sudbury0
  • 17:00 : Brentwood Town0 - 0Romford0
  • 17:00 : Brightlingsea Regent0 - 0Redbridge0
  • 17:00 : Great Wakering Rovers0 - 0Cheshunt0
  • 17:00 : Maldon & Tiptree0 - 0Thamesmead Town0
  • 17:00 : Needham Market0 - 0Wroxham0
  • 17:00 : Soham Town Rangers0 - 0Chatham Town0
  • 17:00 : Thurrock0 - 0Heybridge Swifts0
  • 17:00 : Waltham Abbey0 - 0Dereham Town0
  • 17:00 : Ware0 - 0Tilbury0
  • 17:00 : Brigg Town0 - 0Mickleover Sports0
  • 17:00 : Carlton Town0 - 0Gresley0
  • 17:00 : Chasetown0 - 0Sutton Coldfield Town0
  • 17:00 : Goole0 - 0Coalville Town0
  • 17:00 : Kidsgrove Athletic0 - 0Norton United0
  • 17:00 : Lincoln United0 - 0Sheffield FC0
  • 17:00 : Rainworth Miners0 - 0Stocksbridge Park0
  • 17:00 : Romulus0 - 0Newcastle Town0
  • 17:00 : Spalding United0 - 0Loughborough Dynamo0
  • 17:00 : Stafford Rangers0 - 0Market Drayton Town0
  • 17:00 : Tividale0 - 0Gresley0
  • 17:00 : Brighouse Town0 - 0Harrogate Railway0
  • 17:00 : Darlington 18830 - 0Radcliffe Borough0
  • 17:00 : Farsley AFC0 - 0Droylsden0
  • 17:00 : Kendal Town0 - 0Burscough0
  • 17:00 : New Mills0 - 0Ossett Town0
  • 17:00 : Northwich Victoria0 - 0Salford City0
  • 17:00 : Ossett Albion0 - 0Spennymoor Town0
  • 17:00 : Padiham0 - 0Lancaster City0
  • 17:00 : Prescot Cables0 - 0Clitheroe0
  • 17:00 : Scarborough Athletic0 - 0Mossley0
  • 17:00 : Warrington Town0 - 0Bamber Bridge0
  • 17:00 : Banbury United0 - 0Chesham United0
  • 17:00 : Bideford0 - 0Chippenham Town0
  • 17:00 : Burnham0 - 0Cirencester Town0
  • 17:00 : Cambridge City0 - 0Dunstable Town0
  • 17:00 : Corby Town0 - 0Poole Town0
  • 17:00 : Hereford United0 - 0Hitchin Town0
  • 17:00 : Paulton Rovers0 - 0Hungerford Town0
  • 17:00 : Redditch United0 - 0Arlesey Town0
  • 17:00 : Slough Town0 - 0Dorchester Town0
  • 17:00 : St. Neots Town0 - 0Frome Town0
  • 17:00 : Truro City0 - 0Histon0
  • 17:00 : Weymouth0 - 0Biggleswade Town0
  • 17:00 : AFC Hornchurch0 - 0Tonbridge Angels0
  • 17:00 : Bognor Regis Town0 - 0Enfield Town0
  • 17:00 : Canvey Island0 - 0Kingstonian0
  • 17:00 : Dulwich Hamlet0 - 0Witham Town0
  • 17:00 : East Thurrock United0 - 0Metropolitan Police0
  • 17:00 : Hampton & Richmond0 - 0Billericay Town0
  • 17:00 : Harrow Borough0 - 0Lewes0
  • 17:00 : Leiston0 - 0Leatherhead0
  • 17:00 : Maidstone United0 - 0Hendon0
  • 17:00 : Margate0 - 0Peacehaven & Telscombe0
  • 17:00 : VCD Athletic0 - 0Bury Town0
  • 17:00 : Wingate & Finchley0 - 0Grays Athletic0
  • 17:00 : Ashton United0 - 0Belper Town0
  • 17:00 : Grantham Town0 - 0Blyth Spartans0
  • 17:00 : Halesowen Town0 - 0Skelmersdale United0
  • 17:00 : Ilkeston0 - 0Witton Albion0
  • 17:00 : Kings Lynn Town0 - 0Ramsbottom United0
  • 17:00 : Marine0 - 0Curzon Ashton0
  • 17:00 : Matlock Town0 - 0Trafford0
  • 17:00 : Nantwich Town0 - 0Buxton0
  • 17:00 : Rushall Olympic0 - 0Frickley Athletic0
  • 17:00 : United of Manchester0 - 0Barwell0
  • 17:00 : Whitby Town0 - 0Stourbridge0
  • 17:00 : Workington0 - 0Stamford0
  • 13:00 : Manchester City U180 - 0Wolverhampton U180
  • 13:00 : Stoke City U180 - 0Manchester United U180
  • 14:00 : Derby County U180 - 0Everton U180
  • 14:30 : Bolton Wanderers U180 - 0Newcastle United U180
  • 14:30 : Sunderland U180 - 0Blackburn Rovers U180
  • 15:00 : Liverpool U180 - 0Middlesbrough U180
  • 14:00 : Fulham U180 - 0Aston Villa U180
  • 14:00 : Leicester City U180 - 0Southampton U180
  • 14:45 : Manchester City0 - 0Crystal Palace0
  • 17:00 : Aston Villa0 - 0Manchester United0
  • 17:00 : Hull City0 - 0Swansea City0
  • 17:00 : Queens Park Rangers0 - 0West Bromwich0
  • 17:00 : Southampton0 - 0Everton0
  • 17:00 : Tottenham0 - 0Burnley0
  • 17:00 : West Ham United0 - 0Leicester City0
  • 02:00 : Brentford U180 - 0Crystal Palace U180
  • 02:00 : Cardiff City U180 - 0Charlton Athletic U180
  • 02:00 : Coventry City U180 - 0Leeds United U180
  • 02:00 : Crewe Alexandra U180 - 0Sheffield Wednesday U180
  • 02:00 : Huddersfield Town U180 - 0Birmingham City U180
  • 02:00 : Ipswich Town U180 - 0Colchester United U180
  • 02:00 : Millwall U180 - 0Swansea City U180
  • 02:00 : Queens Park Rangers U180 - 0Bristol City U180
  • 02:00 : Sheffield United U180 - 0Barnsley U180
  • 17:00 : Ayr United0 - 0Stirling Albion0
  • 17:00 : Dunfermline Athletic0 - 0Stranraer0
  • 17:00 : Forfar Athletic0 - 0Airdrieonians0
  • 17:00 : Morton0 - 0Peterhead0
  • 17:00 : Stenhousemuir0 - 0Brechin City0
  • 17:00 : Albion Rovers0 - 0Montrose0
  • 17:00 : Arbroath0 - 0Berwick Rangers0
  • 17:00 : Clyde0 - 0East Fife0
  • 17:00 : Elgin City0 - 0East Stirlingshire0
  • 17:00 : Queens Park0 - 0Annan Athletic0
  • 17:00 : Hearts0 - 0Alloa Athletic0
  • 17:00 : Queen of South0 - 0Cowdenbeath0
  • 17:00 : Raith Rovers0 - 0Hibernian0
  • 17:00 : Rangers0 - 0Livingston0
  • 19:30 : Dumbarton0 - 0Falkirk0
  • 15:30 : Civil Service Strollers0 - 0Easthouses Lily0
  • 15:30 : Coldstream0 - 0Craigroyston0
  • 15:30 : Stirling University II0 - 0Tynecastle0
  • 17:00 : Spartans II0 - 0Lothian Hutchison0
  • 17:00 : Brora Rangers0 - 0Fraserburgh0
  • 17:00 : Clachnacuddin0 - 0Turriff United0
  • 17:00 : Forres Mechanics0 - 0Deveronvale0
  • 17:00 : Fort William0 - 0Inverurie Loco Works0
  • 17:00 : Lossiemouth0 - 0Formartine United0
  • 17:00 : Nairn County0 - 0Huntly0
  • 17:00 : Rothes0 - 0Keith0
  • 17:00 : Strathspey Thistle0 - 0Buckie Thistle0
  • 17:00 : Wick Academy0 - 0Cove Rangers0
  • 17:00 : Aberdeen0 - 0Kilmarnock0
  • 17:00 : Partick Thistle0 - 0Dundee FC0
  • 17:00 : Ross County0 - 0Hamilton0
  • 17:00 : St. Johnstone0 - 0Inverness C.T.0
  • 17:00 : St. Mirren0 - 0Motherwell0
  • 17:00 : Girona0 - 0Deportivo Alaves0
  • 18:00 : Ponferradina0 - 0Mallorca0
  • 19:15 : Mirandes0 - 0Zaragoza0
  • 21:00 : Tenerife0 - 0Sabadell0
  • 22:00 : Numancia0 - 0Lugo0
  • 16:45 : Lealtad0 - 0UD Logrones0
  • 18:00 : Atletico Astorga0 - 0Cultural Leonesa0
  • 18:00 : Somozas0 - 0Real Oviedo0
  • 19:30 : Langreo0 - 0Real Valladolid II0
  • 19:30 : Real Murcia0 - 0Guijuelo0
  • 21:00 : Compostela0 - 0Sporting Gijon II0
  • 17:00 : Getafe II0 - 0Barakaldo0
  • 17:00 : Real Sociedad II0 - 0Rayo Vallecano II0
  • 18:00 : Fuenlabrada0 - 0Amorebieta0
  • 19:00 : CD Guadalajara0 - 0Real Madrid II0
  • 20:00 : Real Union0 - 0Conquense0
  • 16:45 : Elche II0 - 0Gimnastic Tarragona0
  • 17:30 : Olimpic De Xativa0 - 0Sant Andreu0
  • 18:00 : Eldense0 - 0Badalona0
  • 19:00 : Espanyol II0 - 0Valencia II0
  • 19:00 : Villarreal II0 - 0UE Olot0
  • 18:00 : Almeria II0 - 0UCAM Murcia0
  • 18:00 : Cartagena0 - 0Real Jaen0
  • 18:30 : Sevilla II0 - 0Melilla0
  • 19:00 : El Palo0 - 0Granada II0
  • 19:30 : Lucena0 - 0La Roda0
  • 17:00 : Rayo Vallecano (K)0 - 0Barcelona (K)0
  • 17:00 : Barcelona0 - 0Cordoba0
  • 19:00 : Levante0 - 0Real Sociedad0
  • 21:00 : Eibar0 - 0Valencia0
  • 23:00 : Rayo Vallecano0 - 0Espanyol0
  • 17:00 : Villalbes0 - 0Bertamirans0
  • 18:00 : Bergantinos0 - 0As Pontes0
  • 18:00 : Silva0 - 0Laracha0
  • 17:00 : Recreativo Huelva II0 - 0Atletico Sanluqueno0
  • 17:30 : Mairena0 - 0Sevilla III0
  • 17:00 : Ferriolense0 - 0Platges de Calvia0
  • 17:00 : Poblense0 - 0Pena Deportiva0
  • 17:15 : Son Cladera0 - 0Atletico Rafal0
  • 17:30 : Llosetense0 - 0Penya Ciutadella0
  • 17:30 : Montuiri0 - 0Collerense0
  • 18:30 : Mercadal0 - 0Constancia0
  • 18:00 : Union Viera0 - 0CD Marino0
  • 18:30 : Telde0 - 0Mensajero0
  • 18:45 : Union Sur Yaiza0 - 0Santa Ursula0
  • 19:00 : Laguna0 - 0Villa Santa Brigida0
  • 19:00 : Tenisca0 - 0Las Zocas0
  • 17:30 : Santa Amalia0 - 0Don Benito0
  • 19:00 : Atletico Pueblonuevo0 - 0CD Badajoz0
  • 19:00 : Castuera0 - 0Atletico San Jose0
  • 19:00 : Merida AD0 - 0Hernan Cortes0
  • 17:00 : Ardoi0 - 0Mutilvera0
  • 17:00 : Burlades0 - 0Cortes0
  • 17:00 : Cirbonero0 - 0Huarte0
  • 17:30 : San Juan0 - 0Subiza0
  • 18:30 : Beti Onak0 - 0Valle Egües0
  • 19:00 : Oberena0 - 0Pamplona0
  • 16:45 : Casalarreina0 - 0Varea0
  • 17:00 : CD Calahorra0 - 0River Ebro0
  • 17:30 : Arnedo0 - 0Naxara0
  • 17:30 : Oyonesa0 - 0Vianes0
  • 16:30 : Sarinena0 - 0Santa Isabel0
  • 18:00 : Talavera CF0 - 0Toledo II0
  • 19:00 : Almansa0 - 0Daimiel0
  • 16:45 : Real Oviedo II0 - 0Atletico de Lugones0
  • 19:00 : Roces0 - 0L Entregu0
  • 19:30 : Covadonga0 - 0Ceares0
  • 16:30 : Racing Santander II0 - 0Siete Villas0
  • 17:00 : Arenas de Frajanas0 - 0Colindres0
  • 18:00 : Vimenor0 - 0Selaya0
  • 18:15 : Rayo Cantabria0 - 0Escobedo0
  • 19:30 : Laredo0 - 0Gimnastica Torrelavega0
  • 16:30 : Amurrio0 - 0Aurrera de Vitoria0
  • 16:30 : Oiartzun KE0 - 0Lagun Onak0
  • 18:00 : Arenas de Getxo0 - 0Erandio0
  • 18:00 : Beasain0 - 0Berio0
  • 18:00 : Club Bermeo0 - 0Pasaia KE0
  • 18:00 : Durango0 - 0Deportivo Alaves II0
  • 17:00 : Pobla Mafumet0 - 0Terrassa0
  • 17:30 : Asco0 - 0Cerdanyola del Valles0
  • 13:00 : Levante II0 - 0Villarreal III0
  • 17:00 : Beniganim0 - 0Orihuela0
  • 18:00 : Acero0 - 0Utiel0
  • 18:00 : Cullera0 - 0Alzira0
  • 18:00 : Jove Espanol0 - 0Novelda0
  • 18:00 : Ontinyent0 - 0Torre Levante0
  • 17:00 : Alcorcon II0 - 0Atletico Madrid III0
  • 16:45 : La Virgen del Camino0 - 0Villa de Simancas0
  • 16:45 : Villaralbo0 - 0Palencia0
  • 17:00 : Burgos Promesas 20000 - 0Salmantino0
  • 17:15 : Atletico Tordesillas0 - 0Cultural Cebrerena0
  • 17:30 : Almazan0 - 0La Baneza0
  • 17:30 : La Granja0 - 0Arandina0
  • 18:00 : Real Avila0 - 0Bembibre0
  • 14:00 : Atletico Melilla0 - 0Atletico Malagueno0
  • 18:00 : Guadix0 - 0Ronda0
  • 16:45 : Sporting Gijon U180 - 0Real Oviedo U180
  • 16:45 : Verina U180 - 0Porrino Industrial U180
  • 17:15 : Llano U180 - 0Alondras U180
  • 17:30 : Pabellon Ourense U180 - 0Val Minor U180
  • 18:00 : Tropezon U180 - 0Astur U180
  • 16:30 : Athletic Club U180 - 0Osasuna U180
  • 17:00 : Logrones U180 - 0Real Sociedad U180
  • 18:30 : Antiguoko U180 - 0Valvanera U180
  • 19:00 : Indartsu U180 - 0Deportivo Alaves U180
  • 13:00 : Barcelona U180 - 0Atletico Baleares U180
  • 17:00 : Huesca U180 - 0Cornella U180
  • 17:00 : Manacor U180 - 0Jabac i Terrassa U180
  • 17:00 : Stadium Casablanca U180 - 0Mercantil U180
  • 17:30 : Badalona U180 - 0Gimnastic Tarragona U180
  • 13:30 : Real Betis U180 - 0Cadiz U180
  • 16:00 : Almeria U180 - 0Goyu-Ryu U180
  • 17:00 : Atletico Sanluqueno U180 - 0Sevilla Este U180
  • 19:00 : 26 de Febrero U180 - 0San Felix U180
  • 13:30 : Union Adarve U180 - 0Real Madrid U180
  • 17:00 : Diocesano U180 - 0Atletico Madrid U180
  • 17:00 : Leganes U180 - 0Alcala U180
  • 17:30 : Rayo Vallecano U180 - 0Alcobendas U180
  • 18:00 : Plasencia U180 - 0Alcorcon U180
  • 18:00 : Rayo Majadahonda U180 - 0Getafe U180
  • 14:00 : Juventud Laguna U180 - 0Las Palmas U180
  • 14:00 : Tenerife U180 - 0Arucas U180
  • 14:00 : Tenisca U180 - 0Huracan U180
  • 15:30 : Tahiche U180 - 0Juventud Maritima U180
  • 20:00 : Ibarra U180 - 0Laguna U180
  • 16:00 : Elche U180 - 0Cartagena U180
  • 17:00 : Albacete U180 - 0Hercules U180
  • 17:00 : Atletico Madrileno U180 - 0Roda U180
  • 17:00 : Levante U180 - 0Guadalajara U180
  • 17:00 : Real Murcia U180 - 0Alboraya U180
  • 17:00 : Villarreal U180 - 0Valencia U180
  • 19:30 : Hapoel Ashkelon0 - 0H Morasha Ramat HaSharon0
  • 19:30 : Hapoel Hod Hasharon0 - 0Maccabi Kabilio Jaffa0
  • 18:00 : Hapoel Haifa0 - 0Hapoel Acre0
  • 18:00 : Ironi Kiryat Shmona0 - 0Ashdod0
  • 18:30 : Hapoel Petah Tikva0 - 0Hapoel Raanana0
  • 18:45 : Bnei Sakhnin0 - 0Maccabi Haifa0
  • 19:30 : Maccabi Netanya0 - 0Hapoel Tel Aviv0
  • 11:00 : Hapoel Beer Sheva U190 - 0Hapoel Ramat Gan U190
  • 11:00 : Maccabi Netanya U190 - 0Hapoel Rishon LeZion U190
  • 11:00 : Sektzia Nes Tziona U190 - 0Hapoel Petah Tikva U190
  • 11:30 : Hapoel Raanana U190 - 0Maccabi Petah Tikva U190
  • 12:00 : Ashdod U190 - 0Hapoel Haifa U190
  • 12:00 : Beitar Jerusalem U190 - 0Beitar Nes Tubruk U190
  • 12:00 : Hapoel Kiryat Shmona U190 - 0Hapoel Tel Aviv U190
  • 12:00 : Maccabi Tel Aviv U190 - 0Maccabi Haifa U190
  • 15:30 : Como 2000 (K)0 - 0Cuneo (K)0
  • 15:30 : Firenze (K)0 - 0Riviera di Romagna (K)0
  • 15:30 : Mozzanica (K)0 - 0Brescia (K)0
  • 15:30 : Res Roma (K)0 - 0Pordenone (K)0
  • 15:30 : Tavagnacco (K)0 - 0Bari (K)0
  • 15:30 : Verona (K)0 - 0Torres Calcio (K)0
  • 15:30 : Zaccaria (K)0 - 0Orobica (K)0
  • 15:30 : Lazio Prim.0 - 0Palermo Prim.0
  • 15:30 : Roma U190 - 0Internazionale Prim.0
  • 15:30 : Torino Prim.0 - 0Juventus U190
  • 15:00 : Lumezzane0 - 0FeralpiSalo0
  • 15:30 : Pordenone Calcio0 - 0Real Vicenza VS0
  • 16:00 : Pro Patria0 - 0Venezia0
  • 17:00 : GIANA Erminio0 - 0Südtirol0
  • 15:30 : Pistoiese0 - 0SPAL0
  • 16:00 : Grosseto0 - 0LAquila0
  • 16:00 : Pro Piacenza0 - 0Gubbio0
  • 17:00 : Santarcangelo0 - 0Prato0
  • 18:00 : Carrarese0 - 0Pontedera0
  • 20:30 : Tuttocuoio0 - 0Pisa0
  • 15:30 : Savoia0 - 0Casertana0
  • 17:00 : Foggia Calcio0 - 0Barletta0
  • 18:00 : Martina Franca0 - 0Paganese0
  • 20:30 : Aversa Normanna0 - 0Lupa Roma0
  • 19:00 : Sassuolo0 - 0Cesena0
  • 21:45 : Roma0 - 0Milan0
  • 16:00 : Catania0 - 0Brescia0
  • 16:00 : FC Bari 19080 - 0US Latina0
  • 16:00 : Frosinone0 - 0Cittadella0
  • 16:00 : Modena0 - 0Trapani0
  • 16:00 : Perugia0 - 0Pescara0
  • 16:00 : Pro Vercelli0 - 0Ternana0
  • 16:00 : Varese0 - 0Crotone0
  • 16:00 : Vicenza0 - 0Spezia0
  • 16:00 : Virtus Entella0 - 0Livorno0
  • 16:00 : Borgosesia0 - 0Novese0
  • 15:30 : Biancoscudati Padova0 - 0Union Ripa Fenadora0
  • 15:30 : Clodiense0 - 0Alto Vicentino0
  • 15:30 : Fidenza0 - 0Piacenza0
  • 15:30 : Scandicci0 - 0Jolly Montemurlo0
  • 15:30 : Voluntas0 - 0San Donato Tavarnelle0
  • 16:00 : FC Nuorese Calcio0 - 0Selargius0
  • 15:30 : Agropoli0 - 0Comprensorio M. Uffugo0
  • 04:00 : Gamba Osaka Youth2 - 1Tokyo U184
  • 07:00 : Kashima Antlers Youth1 - 0Shimizu S-Pulse U181
  • 15:00 : Al Arabi0 - 0Al Gharafa0
  • 15:00 : Al Shamal0 - 0Al Wakrah0
  • 17:30 : Al Ahli0 - 0Qatar SC0
  • 17:00 : Ermis Aradippou0 - 0APOEL Nicosia0
  • 17:00 : Omonia Nicosia0 - 0Nea Salamis0
  • 18:00 : Othellos Athienou0 - 0Ethnikos Achna0
  • 19:00 : Ayia Napa0 - 0Apollon Limassol0
  • 14:30 : Aris Limassol0 - 0Olympiakos Nicosia0
  • 14:30 : Digenis Voroklinis0 - 0Anagennisi Deryneia0
  • 14:30 : ENAD Polis0 - 0AE Zakakiou0
  • 14:30 : Karmiotissa0 - 0Omonia Aradippou0
  • 14:30 : N&S Erimis0 - 0APEP0
  • 14:30 : Akritas Chlorakas0 - 0Digenis Ypsonas0
  • 14:30 : Ethnikos Assias0 - 0Amathous0
  • 14:30 : Halkanoras0 - 0ASIL Lysi0
  • 14:30 : MEAP Nisou0 - 0Ormideia0
  • 14:30 : PAEEK0 - 0Foinikas Agia Marina0
  • 14:00 : Bostancı Bağcıl SK0 - 0Çetinkaya TSK0
  • 14:00 : Cihangir GSK0 - 0Mağusa Türk Gücü0
  • 14:00 : Doğan Türk Birliği0 - 0Lapta TBSK0
  • 14:00 : Lefke TSK0 - 0Serdarlı GB0
  • 14:00 : L.Gençler Birliği SK0 - 0Mormenekşe GB0
  • 14:00 : Yeni Boğaziçi DSK0 - 0K.Kaymaklı TSK0
  • 14:00 : Yenicami AK0 - 0Gönyeli SK0
  • 16:00 : Ballinamallard Res.0 - 0Glenavon Res.0
  • 16:00 : Ballymena United Res.0 - 0Institute Res.0
  • 16:00 : Cliftonville Res.0 - 0Glentoran Res.0
  • 16:00 : Coleraine Res.0 - 0Warrenpoint Town Res.0
  • 16:00 : Crusaders Res.0 - 0Dungannon Swifts Res.0
  • 16:00 : Dungannon Swifts Res.0 - 0Crusaders Res.0
  • 16:00 : Glenavon Res.0 - 0Ballinamallard Res.0
  • 16:00 : Glentoran Res.0 - 0Cliftonville Res.0
  • 16:00 : Institute Res.0 - 0Ballymena United Res.0
  • 16:00 : Portadown Res.0 - 0Linfield Res.0
  • 16:00 : Portadown Res.0 - 0Linfield Res.0
  • 16:00 : Warrenpoint Town Res.0 - 0Coleraine Res.0
  • 17:00 : Ballinamallard United0 - 0Glenavon FC0
  • 17:00 : Coleraine FC0 - 0Warrenpoint Town0
  • 17:00 : Glentoran FC0 - 0Cliftonville0
  • 17:00 : Institute FC0 - 0Ballymena United0
  • 17:00 : Portadown FC0 - 0Linfield FC0
  • 16:00 : Harland & Wolff Welders0 - 0Dundela0
  • 17:00 : Armagh City0 - 0Loughgall FC0
  • 16:00 : Lurgan Celtic0 - 0Ballymoney United0
  • 16:00 : Sport Leisure Swifts0 - 0Wakehurst0
  • 16:00 : Tobermore United0 - 0Glebe Rangers0
  • 17:00 : Annagh United0 - 0Dollingstown0
  • 15:00 : Gudja United0 - 0Msida St. Joseph0
  • 17:00 : Mqabba FC0 - 0Vittoriosa Stars0
  • 15:00 : Naxxar Lions0 - 0Tarxien Rainbows0
  • 15:00 : Zebbug Rangers0 - 0Floriana0
  • 17:00 : Pieta Hotspurs0 - 0Hibernians FC0
  • 17:15 : Balzan0 - 0Mosta0
  • 14:30 : Al Masry0 - 0Al Ahly0
  • 14:30 : Al Mokawloon0 - 0Ismaily0
  • 17:00 : Haras El Hodood0 - 0ENPPI0
  • 11:00 : WAPDA0 - 0KRL0
  • 12:00 : Baloch Quetta0 - 0Pakistan Air Force0
  • 22:15 : Estoril0 - 0Vitoria Guimaraes0
  • 17:00 : Cerveira0 - 0Vilaverdense0
  • 17:00 : Santa Eulalia0 - 0Ribeirao0
  • 17:00 : Maritimo III0 - 0Camacha0
  • 17:00 : Naval 1 De Maio0 - 0Vitoria De Sernache0
  • 17:00 : Fatima0 - 0Caldas0
  • 18:00 : ASC Suneor0 - 0Toure Kounda0
  • 18:00 : Niarry Tally0 - 0Douanes0
  • 19:00 : Casa Sport0 - 0Port De Dakar0
  • 19:00 : Diambars0 - 0Niarry Tally0
  • 19:00 : Douanes0 - 0Guediawaye FC0
  • 19:00 : Jaraaf0 - 0ASC Suneor0
  • 19:00 : La Linguere0 - 0Stade de Mbour0
  • 19:00 : Olympique Ngor0 - 0Ouakam0
  • 19:00 : Toure Kounda0 - 0Pikine0
  • 20:00 : Ouakam0 - 0Diambars0
  • 22:00 : Ovalle0 - 0Melipilla0
  • 22:00 : San Antonio Unido0 - 0Puerto Montt0
  • 23:00 : Deportes Linares0 - 0Naval0
  • 01:00 : Curico Unido1 - 0La Serena4
  • 02:00 : Coquimbo Unido2 - 1Iberia4
  • 21:30 : Magallanes0 - 0CSD Rangers0
  • 13:55 : Al Safa0 - 0Al Riyadh0
  • 14:15 : Al Feiha0 - 0Al Draih0
  • 14:20 : Al Hazm0 - 0Al Baten0
  • 13:55 : Al Najoom0 - 0Al-Oyoon0
  • 14:10 : Al-Muzahmiyya0 - 0Al Taraji0
  • 14:15 : Al Hamadah0 - 0Al Suqoor0
  • 14:30 : Al Akhdoud0 - 0Al Badaya0
  • 14:40 : Wajj0 - 0Ohod0
  • 14:00 : Al Khaleej0 - 0Al Taawon0
  • 14:30 : Al Orubah0 - 0Al Fateh0
  • 16:30 : Azam0 - 0Mtibwa Sugar0
  • 16:30 : Coastal Union0 - 0Ruvu Stars0
  • 16:30 : Mbeya City0 - 0Young Africans0
  • 16:30 : Polisi Morogoro0 - 0Stand United0
  • 16:30 : Ruvu Shooting0 - 0Kagera Sugar0
  • 00:00 : Central0 - 0Point Fortin0
  • 02:00 : W Connection0 - 0Caledonia AIA0
  • 21:00 : Defence Force0 - 0San Juan Jabloteh0
  • 13:30 : Çatalcaspor0 - 0Manavgatspor0
  • 14:00 : Gaziantep BBSK0 - 0Altınordu0
  • 14:00 : Şanlıurfaspor0 - 0Giresunspor0
  • 16:00 : Antalyaspor0 - 0Kayserispor0
  • 13:30 : Gençlerbirliği0 - 0Torku Konyaspor0
  • 13:30 : Sivasspor0 - 0İstanbul Başakşehir0
  • 16:00 : Eskişehirspor0 - 0Karabükspor0
  • 19:00 : Galatasaray0 - 0Mersin İdmanyurdu0
  • 11:00 : Şanlıurfaspor U210 - 0Giresunspor U210
  • 12:00 : Gaziantep BBSK U210 - 0Altınordu U210
  • 13:00 : Antalyaspor U210 - 0Kayserispor U210
  • 11:30 : Sivasspor U210 - 0İstanbul Başakşehir U210
  • 13:30 : Eskişehirspor U210 - 0Karabükspor U210
  • 13:30 : Galatasaray U210 - 0Mersin İdmanyurdu U210
  • 13:30 : Gençlerbirliği U210 - 0Torku Konyaspor U210
  • 17:00 : Fanja0 - 0Al Khaboora0
  • 22:00 : Canadian0 - 0Miramar Misiones0
  • 22:00 : Central Espanol0 - 0Villa Teresa0
  • 22:00 : Cerrito0 - 0Cerro Largo0
  • 22:00 : Dep.Maldonado0 - 0Progreso0
  • 22:00 : Liverpool FC (Montevideo)0 - 0Villa Espanola0
  • 03:00 : Canterbury United2 - 0Wellington Phoenix Res4
  • 04:00 : WaiBOP United2 - 4Hawkes Bay United4
  • 15:00 : Panthrakikos0 - 0Veria0
  • 17:15 : Platanias0 - 0OFI0
  • 19:30 : Kallonis0 - 0Olympiakos0
  • 10:30 : Asteras Tripolis U200 - 0Xanthi U200
  • 11:00 : Levadiakos U200 - 0PAOK U200
  • 11:00 : Niki Volos U200 - 0Panaitolikos U200
  • 11:00 : Panthrakikos U200 - 0Veria U200
  • 13:00 : Platanias U200 - 0OFI U200
  • 15:00 : Kalloni U200 - 0Olympiakos U200
  • 15:00 : Panionios U200 - 0Atromitos U200
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,3145
EURO
2,8405
IMKB
80.549
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara-2/6 ºC
İstanbul8/12 ºC
İzmir6/16 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Timsah Arena ne zaman bitecek?
12 Mart 2010 / 18:53
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak 35 bin kişi kapasiteli yeni stadın inşasına nisan ayında başlanacağı bildirildi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kamuoyunda, 'Belediye farklı Türkiye Futbol Federasyonu farklı projeler hazırladı' yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi. 35 bin kişi kapasiteli yeni stadın sosyal alanlarıyla cazibe merkezi olacağını belirten proje mimarı Hasan Sözüneri ise, "Projeyi hazırlarken dünyadaki önekleri inceledik." dedi.

Büyükşehir Belediyesi Doburca Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Türkiye Futbol Federasyonu adına yönetim kurulu üyesi Levent Kızıl katıldı. Proje mimarı Hasan Sözüneri'nin yeni stadyumla ilgili bilgi verdiği toplantıda konuşan Başkan Recep Altepe, stadı 2011 sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini kaydetti.

Anıtlar Kurulu tarafından onaylanan projenin protokolünün Ankara'ya gönderildiğini aktaran Altepe, Nisan ayında yapılacak ihaleyle stat inşaatının başlayacağını duyurdu. Altepe, şunları söyledi;

"Bursa'nın 13 aydır gündeminde bu stat projesi var. Son aşamaya geldi. Hedefimiz Türkiye'ye alınacak organizasyonlarda Bursa'nın da olması. Kayseri, Konya, Trabzon olacaksa Bursa 'da da olacak. Bursa'ya yakışan stat bir an önce yapılmalı. Statik projeler Alman firma tarafından yapılıyor. Diğer tesisat projeleri de yapılıyor. İhale aşamasına geldik. Planlarımız onaylandı. Protokolümüzü gönderdik. Kaliteli bir stat olacak."

Belediyenin önce yola çıktığını, federasyonun ise daha sonra dahil olduğunu kaydeden Altepe, projeye federasyonun da destek vereceğini açıkladı. Büyükşehir Belediyesi'nin parasızlık durumunda geri çekilmesi halinde federasyonun projeyi tamamlamakla mükellef olduğunu anlatan Altepe, "İş başına geldiğimizde projeyi sunmuştuk, bunu sürdürüyoruz. İhale aşamasına geldik. Federasyonumuz 9 ilde çalışma yapıyor. Hedefimiz 2011 sonunda yeni stadyumu bitirmek." diye konuştu.

Projenin detayları hakkında bilgi veren mimar Hasan Sözüneri de, stadın mevcut yerinin genişletileceğini ve Kültürpark istikametine kayacağını anlattı. Sözüneri, "Stadın çevresinde 20 bin metrekarelik alan oluşturmayı hedefliyoruz. Eğimden kazanılan bodrumlar aktivite alanı ya da 1000 araçlık kapalı otopark planlıyoruz. Stat aynı zamanda cazibe merkezi olacak." dedi.

Türkiye Futbol federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Levent Kızıl da, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın Türkiye'de yapılması için hükümetin 920 milyon Euro'luk mektubu imzaladığını hatırlatarak, şu bilgileri verdi: "Bu organizasyonu almak istiyoruz. 2014 öncesi tüm teknik hazırlıklarımız tamam olacak. Biz bu organizasyonu almak için çok çalışıyoruz." Bursaspor Başkanı ibahim Yazıcı da uluslararası organizasyon için yeni stadın önemli olduğunu, ancak konuya Bursaspor açısından baktıklarını söyledi. Yazıcı şöyle dedi;

"Ne kadar çabuk bitirirsek Bursaspor açısından o kadar önemli. Taraftarlarımızın 35 bin kişilik yeni stadyumu dolduracağına inanıyoruz."

DİĞER HABERLER

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Fenerbahçe1430
2Beşiktaş1329
3Galatasaray1328
4İstanbul Başakşehir1321
16Sivasspor1310
17Çaykur Rizespor1310
18Balıkesirspor135
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ