23 Kasım 2014 Pazar
  • 20:30 : New York Red Bulls0 - 0New England Revolution0
  • 14:30 : Karlsruher SC0 - 0Erzgebirge Aue0
  • 14:30 : Nürnberg0 - 0Ingolstadt0
  • 14:30 : RB Leipzig0 - 0St. Pauli0
  • 15:00 : Mainz 05 II0 - 0Hallescher FC0
  • 14:00 : Werder Bremen II0 - 0Eintracht Braunschweig II0
  • 14:45 : Weiche Flensburg0 - 0Hannover 96 II0
  • 15:00 : Cloppenburg0 - 0FT Braunschweig0
  • 15:00 : Eintracht Norderstedt0 - 0Hamburger SV II0
  • 15:00 : Goslarer SC0 - 0Meppen0
  • 15:00 : LSK Hansa0 - 0Schwarz-Weiss Rehden0
  • 15:00 : VfB Oldenburg0 - 0VfR Neumünster0
  • 14:30 : Berliner AK 070 - 0Viktoria Berlin0
  • 16:30 : Hamburg0 - 0Werder Bremen0
  • 18:30 : Stuttgart0 - 0Augsburg0
  • 15:00 : Wörrstadt (K)0 - 0Andernach (K)0
  • 16:00 : Fortuna Göcklingen (K)0 - 0Bad Neuenahr (K)0
  • 14:00 : Eintracht Wetzlar (K)0 - 0VfL Sindelfingen II (K)0
  • 15:00 : Derendingen (K)0 - 0Jahn Calden (K)0
  • 15:00 : Eintracht Frankfurt (K)0 - 0Wacker München (K)0
  • 15:00 : Löchgau (K)0 - 0FFC Frankfurt III (K)0
  • 15:00 : Schwaben Augsburg (K)0 - 0Hegauer FV (K)0
  • 14:00 : Havelse (K)0 - 0Henstedt-Ulzburg (K)0
  • 14:00 : Limmer (K)0 - 0Bramfelder SV (K)0
  • 15:00 : Bergedorf 85 (K)0 - 0Ahlerstedt Ottendorf (K)0
  • 15:00 : Fortuna Celle (K)0 - 0Burg Gretesch (K)0
  • 15:00 : TuRa Meldorf (K)0 - 0Hamburger SV (K)0
  • 15:00 : Werder Bremen II (K)0 - 0Heidekraut (K)0
  • 12:00 : FFV Leipzig II (K)0 - 0Blau Weiss Beelitz (K)0
  • 15:30 : Germania Friedrichstal0 - 0VfR Mannheim0
  • 15:30 : Karlsruher SC II0 - 0Reutlingen0
  • 15:00 : Jahn Regensburg II0 - 0SpVgg Bayern Hof0
  • 15:00 : Pipinsried0 - 0Landsberg0
  • 15:00 : Schwabmünchen0 - 0Bogen0
  • 16:00 : Unterhaching II0 - 0Raisting0
  • 15:00 : Brinkumer SV0 - 0Union Bremen0
  • 15:00 : Grohn0 - 0Blumenthaler SV0
  • 15:00 : Grolland0 - 0Schwachhausen0
  • 15:00 : Habenhauser FV0 - 0Türkspor Bremen0
  • 15:00 : Leher TS0 - 0Werder Bremen III0
  • 15:00 : Vatan Sport0 - 0VfL Bremen0
  • 11:45 : Paloma0 - 0Buchholz0
  • 15:00 : Barmbek-Uhlenhorst0 - 0Dassendorf0
  • 15:00 : Niendorfer TSV0 - 0Halstenbek-Rellingen0
  • 15:00 : Vier- und Marschlande0 - 0Curslack-Neuengamme0
  • 15:30 : Wehen Wiesbaden II0 - 0Lehnerz0
  • 16:30 : Schwalmstadt0 - 0Viktoria Griesheim0
  • 15:00 : Arminia Hannover0 - 0Germania Egestorf0
  • 15:00 : Drochtersen / Assel0 - 0Borussia Hildesheim0
  • 15:00 : Ottersberg0 - 0Lupo-Martini0
  • 15:00 : Spelle-Venhaus0 - 0Jeddeloh0
  • 15:00 : TB Uphusen0 - 0I. SC Göttingen0
  • 15:00 : Teutonia Uelzen0 - 0Eintracht Northeim0
  • 15:00 : VfL Oldenburg0 - 0Rotenburger SV0
  • 16:00 : Osnabrück II0 - 0Wunstorf0
  • 14:30 : Union Fürstenwalde0 - 0Luckenwalde0
  • 14:30 : Chemnitzer FC II0 - 0Energie Cottbus II0
  • 14:30 : Erzgebirge Aue II0 - 0Oberlausitz Neugersdorf0
  • 16:00 : Schott Mainz0 - 0Gonsenheim0
  • 15:00 : Holstein Kiel II0 - 0Henstedt-Ulzburg0
  • 15:00 : Schilksee0 - 0Eichede0
  • 15:00 : Todesfelde0 - 0Kropp0
  • 19:00 : Borussia Mgladbach U190 - 0Preussen Münster U190
  • 14:00 : Greuther Fürth U190 - 0VfB Stuttgart U190
  • 12:00 : Rot-Weiss Erfurt U190 - 0Meppen U190
  • 13:00 : Hannover 96 U190 - 0Holstein Kiel U190
  • 13:00 : Lusitanos0 - 0UE Santa Coloma0
  • 13:00 : Ordino0 - 0Encamp0
  • 13:00 : UE Sant Julia0 - 0FC Santa Coloma0
  • 19:00 : Inter Club dEscaldes0 - 0Engordany0
  • 02:00 : FC Rangers0 - 0UE Sant Julia II0
  • 02:00 : UE Santa Coloma II0 - 0Extremenya0
  • 13:00 : Penya Encarnada0 - 0Atletic Club DEscaldes0
  • 17:00 : Engordany II0 - 0Encamp II0
  • 17:00 : Jenlai0 - 0FC Santa Coloma II0
  • 19:00 : La Massana0 - 0Ordino II0
  • 21:00 : Lusitanos II0 - 0Principat9
  • 00:10 : Velez Sarsfield1 - 4Godoy Cruz4
  • 01:30 : Lanus2 - 0Gimnasia La Plata4
  • 22:00 : Belgrano Cordoba0 - 0Atletico Tigre0
  • 22:00 : Estudiantes0 - 0Defensa y Justicia0
  • 22:00 : Colon0 - 0Ferro Carril Oeste0
  • 22:00 : Huracan0 - 0Union Santa Fe0
  • 18:15 : Atletico Rafaela Res.0 - 0San Lorenzo Res.0
  • 18:15 : Banfield Res.0 - 0Quilmes Res.0
  • 18:15 : Belgrano Cordoba Res.0 - 0Tigre Res.0
  • 18:15 : Boca Juniors Res.0 - 0Independiente Res.0
  • 18:15 : Estudiantes La Plata Res0 - 0Defensa y Justicia Res.0
  • 18:15 : Lanus Res.0 - 0Gimnasia Esgrima Res.0
  • 18:15 : Newells Old Boys Res.0 - 0Arsenal Res.0
  • 18:15 : Olimpo Res.0 - 0Rosario Central Res.0
  • 18:15 : Racing Club Res.0 - 0River Plate Res.0
  • 18:15 : Velez Sarsfield Res.0 - 0Godoy Cruz Res.0
  • 22:00 : Camioneros Argentinos0 - 0Atletico Progreso0
  • 23:00 : Central Norte0 - 0Lastenia0
  • 01:00 : Tabacal1 - 1Tiro Gimnasia San Pedro4
  • 22:30 : Club Herminio Arrieta0 - 0Monterrico San Vicente0
  • 22:30 : Independiente HP0 - 0Talleres De Perico0
  • 02:00 : Velez De San Ramon2 - 0Sarmiento De La Banda4
  • 23:00 : Independiente Fernandez0 - 0Club Atletico Guemes0
  • 23:00 : Atletico Concepcion0 - 0Atletico Policial0
  • 23:00 : Bella Vista (T)0 - 0Talleres De Frias0
  • 23:00 : Villa Cubas0 - 0Atletico Amalia0
  • 23:30 : Concepcion FC0 - 0Deportivo Aguilares0
  • 21:00 : Sarmiento Leones0 - 0General Paz Juniors0
  • 21:00 : Tiro Federal Morteros0 - 0Argentino Penarol0
  • 22:30 : Atenas Pocito0 - 0Juventud Alianza0
  • 22:30 : Independiente V. Obrera0 - 0Trinidad San Juan0
  • 22:15 : Atletico Palmira0 - 0Gutierrez0
  • 22:30 : Luján de Cuyo0 - 0Argentino Mendoza0
  • 23:30 : San Martin Mendoza0 - 0Deportivo Guaymallen0
  • 22:00 : Bella Vista De Bahia0 - 0Racing Olavarria0
  • 01:00 : Valeria del Mar0 - 1Camioneros Buenos Aires4
  • 00:00 : Bragado Club2 - 0Agropecuario Argentino4
  • 22:00 : Rivadavia Lincoln0 - 0Obrero0
  • 21:00 : Baradero0 - 0Aprendices Casildenses0
  • 21:00 : Rivadavia Venado Tuerto0 - 0La Emilia0
  • 21:00 : Sports Salto0 - 0PSM Futbol0
  • 00:00 : Deportivo Achirense3 - 0Huracan Goya4
  • 01:30 : Libertad Concordia3 - 0Ex Alumnos 1854
  • 23:00 : Colegiales Concordia0 - 0Ferroviarios Corrientes0
  • 00:30 : Ocampo Fabrica4 - 1Club San Carlos4
  • 22:00 : CA Sportivo (Saenz Pena)0 - 0CD Comercio0
  • 23:00 : Juventud Unida C.0 - 0Fontana0
  • 15:00 : Veleçiku Koplik0 - 0Terbuni Puke0
  • 15:00 : Bylis Ballsh0 - 0Dinamo Tirana0
  • 15:00 : Korabi Peshkopi0 - 0Domosdova Prrenjasi0
  • 15:00 : Luzi 20080 - 0Partizani Tirana II0
  • 15:00 : Olimpiku Tirane0 - 0Skrapari0
  • 15:00 : Shenkolli0 - 0Vora0
  • 15:00 : Sukthi0 - 0Albpetrol Patos0
  • 15:00 : Tirana II0 - 0Teuta Durrës II0
  • 15:00 : Himara0 - 0Kelcyra0
  • 15:00 : Memaliaj0 - 0Gramshi0
  • 15:00 : Oriku0 - 0Bilisht Sporti0
  • 15:00 : Permeti0 - 0Gramozi Erseke0
  • 15:00 : Tepelena0 - 0Egnatia Rrogozhine0
  • 15:00 : Turbina Cerrik0 - 0Delvina0
  • 15:00 : KF Laçi0 - 0Teuta Durres0
  • 15:00 : Skenderbeu Korçe0 - 0Apolonia Fier0
  • 18:00 : Elbasani0 - 0KF Tirana0
  • 11:00 : Malezya0 - 0Myanmar0
  • 14:00 : Singapur0 - 0Tayland0
  • 16:45 : Umman0 - 0Katar0
  • 20:00 : Suudi Arabistan0 - 0Birleşik Arap Emirlikleri0
  • 08:00 : Central Coast Mariners0 - 2Adelaide United2
  • 03:00 : Brisbane Roar U210 - 2Perth Glory U214
  • 05:00 : Melbourne City U212 - 1Newcastle Jets U214
  • 07:00 : Melbourne Victory U213 - 2Sydney U214
  • 07:00 : Western Sydney W. U211 - 0Central C. Mariners U212
  • 06:00 : Adelaide United (K)2 - 2Western Sydney Wanderers (K)4
  • 17:30 : Sturm Graz0 - 0Salzburg0
  • 11:15 : Gersthofer SV0 - 0Team Wiener Linien0
  • 12:11 : Wienerberg0 - 0Admira Landhaus0
  • 13:15 : Qarabağ Ağdam0 - 0AZAL PFK0
  • 15:15 : Qabala0 - 0Simurq0
  • 02:00 : İnter Bakı Res.0 - 0Araz Res.0
  • 12:00 : Khazar Lankaran Res.0 - 0Neftçi Res.0
  • 12:00 : Sumqayıt Res.0 - 0Bakı Res.0
  • 21:00 : Super Stars0 - 0Cavalier0
  • 23:00 : Breezes Eagles0 - 0Lyford Cay Dragons0
  • 16:00 : Mons0 - 0Royal Antwerp0
  • 15:30 : Geants Athois0 - 0Bornem0
  • 15:30 : Izegem0 - 0Eendracht Zele0
  • 16:00 : Rupel Boom0 - 0Olsa Brakel0
  • 16:00 : VW Hamme0 - 0Tournai0
  • 15:30 : KVK Tienen0 - 0La Calamine0
  • 15:30 : Walhain0 - 0Ciney0
  • 16:00 : Berchem Sport 20040 - 0Sporting Hasselt0
  • 16:00 : Cappellen0 - 0Grimbergen0
  • 16:00 : Diegem Sport0 - 0La Louviere Centre0
  • 16:00 : Verviers0 - 0Union Saint-Gilloise0
  • 15:30 : Excelsior Kaart0 - 0Rapid Leest0
  • 15:30 : FC Turnhout0 - 0KFC Lille0
  • 15:30 : Groen Rood Katelijne0 - 0Sint-Job0
  • 15:30 : Retie Branddonk0 - 0Houtvenne0
  • 15:30 : Schriek0 - 0Mariekerke0
  • 15:30 : Wuustwezel0 - 0Ternesse0
  • 15:30 : De Ruiter Roeslare0 - 0White Star Adinkerke0
  • 15:30 : KSKV0 - 0Eendracht Wervik0
  • 15:30 : Langemark0 - 0Meulebeke0
  • 15:30 : Wingene0 - 0Helkijn0
  • 15:30 : Zwevegem Sport0 - 0Wielsbeke0
  • 16:00 : Oostduinkerke0 - 0Damme0
  • 15:30 : Eppegem0 - 0BX Brussels0
  • 15:30 : Liedekerke0 - 0Betekom0
  • 15:30 : Rhodienne-De Hoek0 - 0Union Lovenjoel0
  • 15:30 : Schaerbeek-Evere0 - 0Averbode Okselaar0
  • 15:30 : Strombeek0 - 0Halle0
  • 16:00 : Stockel0 - 0Houtem0
  • 15:30 : Appelterre-Eichem0 - 0Maldegem0
  • 15:30 : Avanti0 - 0Laarne-Kalken0
  • 15:30 : Drongen0 - 0WIK Eine0
  • 15:30 : Kruibeke0 - 0Voorde0
  • 15:30 : Robur0 - 0RC Lebbeke0
  • 16:00 : De Jeugd Lovendegem0 - 0TK Meldert0
  • 15:30 : Courcelles0 - 0Soignies Sports0
  • 15:30 : Entite Manageoise0 - 0Templeuve0
  • 15:30 : Le Roeulx0 - 0Ransart0
  • 15:30 : Lessines-Ollignies0 - 0Genly-Quevy0
  • 15:30 : Paturages0 - 0Gosselies Sports0
  • 15:30 : Peruwelz0 - 0Houdeng0
  • 16:00 : FC Charleroi0 - 0Ostiches0
  • 16:00 : SG-Tertre-Hautrage0 - 0Charleroi Fleurus0
  • 15:30 : Amay0 - 0RDC Cointe-Liege0
  • 15:30 : Beaufays0 - 0Weywertz0
  • 15:30 : Entente Blegnytoise0 - 0Spa0
  • 15:30 : Herstal0 - 0Malmundaria0
  • 15:30 : Patro Lensois0 - 0Raeren0
  • 15:30 : Stade Disonais0 - 0Honsfeld0
  • 15:30 : Warnant0 - 0RCS Verlaine0
  • 15:30 : Xhoffraix0 - 0Richelle United0
  • 15:30 : Apollo Gellik0 - 0Eendracht Termien0
  • 15:30 : HIH Hoepertingen0 - 0Huvo Jeuk0
  • 15:30 : Lindelhoeven0 - 0Thes Sport0
  • 15:30 : Lutlommel0 - 0Moelingen0
  • 15:30 : Torpedo Hasselt0 - 0Helson Helchteren0
  • 15:30 : Weerstand Koersel0 - 0Zonhoven0
  • 15:30 : Zepperen0 - 0Beringen0
  • 15:30 : Bomal0 - 0Vaux-Noville0
  • 15:30 : Halthier0 - 0Rossignol0
  • 16:00 : Champlon0 - 0Meix-Devant-Virton0
  • 16:00 : Ethe Belmont0 - 0Gouvy0
  • 16:00 : Messancy0 - 0Libramont0
  • 15:30 : Jemeppe0 - 0Aische0
  • 15:30 : Ligny0 - 0Loyers0
  • 15:30 : Nismes0 - 0Fosses0
  • 16:00 : Condruzien0 - 0Pesche0
  • 15:30 : KV Oostende0 - 0Standard Liege0
  • 19:00 : Genk0 - 0Mechelen0
  • 21:00 : Kortrijk0 - 0Zulte Waregem0
  • 15:30 : Jong Lede0 - 0Sassport Boezinge0
  • 15:30 : Sparta Petegem0 - 0Standaard Wetteren0
  • 15:30 : Wetteren-Kwatrecht0 - 0Berlare0
  • 16:00 : Royal Knokke0 - 0Racing Waregem0
  • 16:00 : Sint-Niklaas0 - 0Sint-Gillis Waas0
  • 16:00 : Toekomst Menen0 - 0Eernegem0
  • 16:00 : Westhoek0 - 0Ronse0
  • 15:30 : Assesse0 - 0Olympia Wijgmaal0
  • 15:30 : Francs Borains0 - 0Acren0
  • 15:30 : Sporting Chatelet0 - 0Leopold Uccle-Wolume0
  • 15:30 : Waterloo0 - 0Rebecq0
  • 15:30 : Wolvertem0 - 0Solre-Sur-Sambre0
  • 19:00 : Pepingen0 - 0Ganshoren0
  • 15:30 : Bree0 - 0Wellen0
  • 15:30 : Duffel0 - 0KSC City Pirates0
  • 15:30 : Spouwen-Mopertingen0 - 0Sint-Lenaarts0
  • 15:30 : VC Herentals0 - 0Beerschot-Wilrijk0
  • 15:30 : Vosselaar0 - 0Witgoor Sport Dessel0
  • 15:30 : Hamoir0 - 0Huy0
  • 15:30 : Jeunesse Tamines0 - 0Givry0
  • 15:30 : Mormont0 - 0RFC Liege0
  • 15:30 : Namur0 - 0Tilleur0
  • 15:30 : Solieres Sport0 - 0Aywaille0
  • 16:00 : Waremme0 - 0Onhaye0
  • 03:30 : Police United0 - 0Freedom Fighters0
  • 23:30 : Placencia Assassins0 - 0Belmopan Bandits0
  • 23:30 : San Ignacio United0 - 0FC Belize0
  • 03:00 : Flanagans Onions FC0 - 0St.Georges Colts0
  • 21:00 : Devonshire Cougars0 - 0PHC Zebras0
  • 21:00 : Hamilton Parish0 - 0Robin Hood (BER)0
  • 21:00 : Southampton Rangers0 - 0Dandy Town Hornets0
  • 13:00 : Belshina0 - 0Dnepr Mogilev0
  • 13:00 : Dinamo Brest0 - 0Neman Grodno0
  • 13:00 : Slutsk0 - 0FC Minsk0
  • 02:00 : Wilstermann1 - 2Sport Boys Warnes4
  • 21:00 : Nacional Potosi0 - 0Petrolero Yacuiba0
  • 21:00 : Universitario Cobija0 - 0The Strongest0
  • 22:00 : Bolivar0 - 0Club Universitario Sucre0
  • 14:00 : Slavija Sarajevo0 - 0Drina Zvornik0
  • 14:00 : Sloboda Tuzla0 - 0FK Sarajevo0
  • 14:00 : Vitez0 - 0Travnik0
  • 14:00 : Zeljeznicar0 - 0Celik Zenica0
  • 15:30 : Orapa United0 - 0Centre Chiefs0
  • 15:30 : Township Rollers0 - 0BMC0
  • 21:00 : Internacional SC0 - 0Guarani De Palhoça0
  • 20:30 : Venus0 - 0Parauapebas0
  • 21:00 : Aguia de Maraba0 - 0Tapajos0
  • 00:00 : Sao Raimundo EC0 - 0Gaviao0
  • 20:30 : Bragantino PA0 - 0Tuna Luso0
  • 14:00 : Santo Andre0 - 0Botafogo SP0
  • 01:00 : Bahia1 - 2Atletico Paranaense4
  • 21:00 : Cruzeiro0 - 0Goias0
  • 21:00 : Figueirense0 - 0Vitoria0
  • 21:00 : Flamengo0 - 0Criciuma0
  • 21:00 : Santos0 - 0Sao Paulo0
  • 21:00 : Sport Recife0 - 0Fluminense0
  • 23:30 : Chapecoense0 - 0Botafogo0
  • 23:30 : Corinthians0 - 0Gremio0
  • 23:30 : Coritiba0 - 0Palmeiras0
  • 01:00 : Ceara2 - 1Portuguesa4
  • 01:00 : Sampaio Correa FC1 - 2Atletico Goianiense4
  • 21:00 : Jacuipense0 - 0Serrano BA0
  • 21:00 : Vitoria Da Conquista0 - 0Catuense0
  • 13:15 : Botev Plovdiv0 - 0Levski Sofia0
  • 17:30 : PFC Beroe0 - 0Slavia Sofia0
  • 14:00 : FK Minyor Pernik0 - 0Vitosha Bistritsa0
  • 14:00 : Mesta0 - 0Belasitsa0
  • 14:00 : Rilski Sportist0 - 0Balkan Varvara0
  • 14:00 : Slivnishki Geroy0 - 0Koneliano German0
  • 14:00 : Sportist Svoge0 - 0Oborishte0
  • 14:00 : Strumska Slava0 - 0Chepinets0
  • 14:00 : Velbazhd0 - 0Germaneya Sapareva0
  • 14:00 : Vihren Sandanski0 - 0Pirin Gotse Delchev0
  • 11:30 : Asenovets0 - 0Spartak Plovdiv0
  • 14:30 : Sliven0 - 0Evrokolezh Plovdiv0
  • 14:00 : Belitsa0 - 0Shumen 19290
  • 14:00 : Botev Novi Pazar0 - 0Dorostol 2003 Silistra0
  • 14:00 : Chernomorets Balchik0 - 0Provadia0
  • 14:00 : Dve Mogili0 - 0Kubrat 20070
  • 14:00 : Suvorovo0 - 0Benkovski Byala0
  • 14:00 : Svetkavitsa Targovishte0 - 0Kaliakra Kavarna0
  • 14:00 : Ticha0 - 0Chernomorets Byala0
  • 00:00 : El Salvador U210 - 2Honduras U214
  • 05:00 : Meksika U215 - 0Jamaika U214
  • 12:00 : Viktoria Plzen (K)0 - 0Hradec Kralove (K)0
  • 11:15 : Slavoj Vysehrad0 - 0Admira Praha0
  • 14:00 : Viktorie Jirny0 - 0Prevysov0
  • 14:30 : Sokol Zapy0 - 0Pisek0
  • 14:30 : Zenit Caslav0 - 0Stechovice0
  • 16:45 : Viktoria Plzen0 - 0Bohemians 19050
  • 19:00 : Slavia Prag0 - 0Hradec Kralove0
  • 14:30 : Varnsdorf0 - 0MAS Taborsko0
  • 14:30 : Znojmo0 - 0Usti Nad Labem0
  • 14:00 : Uragan (K)0 - 0Karlovy Vary (K)0
  • 18:00 : Mnichovo Hradiste (K)0 - 0Dukla Praha (K)0
  • 16:00 : FC Fredericia0 - 0Skive IK0
  • 16:00 : Vendsyssel FF0 - 0Akademisk BK0
  • 16:00 : Viborg0 - 0Bronshoj BK0
  • 16:30 : AGF Aarhus0 - 0Lyngby0
  • 15:00 : Odense0 - 0FC Nordsjaelland0
  • 18:00 : Brondby0 - 0SonderjyskE0
  • 20:00 : Midtjylland0 - 0Aalborg0
  • 17:00 : Deportivo Quito0 - 0Deportivo Cuenca0
  • 18:30 : LDU Quito0 - 0Barcelona SC0
  • 19:30 : Universidad Catolica0 - 0Manta0
  • 21:00 : LDU Loja0 - 0Olmedo0
  • 21:00 : Mushuc Runa0 - 0El Nacional0
  • 18:30 : Macara0 - 0Delfin0
  • 22:00 : Deportivo Quevedo0 - 0Deportivo Municipal Canar0
  • 02:00 : Dragon1 - 2Aguila4
  • 03:00 : FAS0 - 1Santa Tecla4
  • 23:00 : Juventud Independiente0 - 0Isidro Metapan0
  • 12:40 : Gandzasar0 - 0Ararat Yerevan0
  • 15:00 : Pyunik0 - 0Mika0
  • 14:00 : Adama Kenema0 - 0Awassa Kenema0
  • 14:00 : Arba Minch Kenema0 - 0Sidama Bunna0
  • 14:00 : Woldya Kenema0 - 0Muger Cemento0
  • 15:00 : Mebrat Hayl0 - 0Ethiopia Nigd Bank0
  • 15:00 : FAR Rabat0 - 0KAC Kenitra0
  • 17:00 : Chabab Atlas Khenifra0 - 0FUS Rabat0
  • 17:00 : Raja Casablanca0 - 0Maghreb Fes0
  • 20:30 : RSB Berkane0 - 0Kawkab Marrakech0
  • 15:00 : Nantes0 - 0Saint-Etienne0
  • 18:00 : Montpellier0 - 0Toulouse0
  • 22:00 : Marseille0 - 0Bordeaux0
  • 16:00 : Laval II0 - 0Stade Briochin0
  • 15:30 : Le Mans FC0 - 0Avoine OCC0
  • 15:30 : Caen II0 - 0Sainte-Genevieve0
  • 15:30 : Oissel0 - 0Furiani Agliani0
  • 16:00 : Quevilly II0 - 0Le Havre II0
  • 15:30 : Tourcoing0 - 0Noisy-le-Sec0
  • 15:30 : Fabregues0 - 0Bayonne0
  • 15:30 : Fleury-Merogis0 - 0Jura Sud0
  • 16:00 : Montpellier II0 - 0Nice II0
  • 15:30 : Bordeaux II0 - 0Limoges0
  • 15:30 : Amiens (K)0 - 0Vendenheim (K)0
  • 15:30 : Compiegne Club Oise (K)0 - 0Rouvroy (K)0
  • 15:30 : Dijon (K)0 - 0Lillers (K)0
  • 15:30 : Mars Bischheim (K)0 - 0Tremblay (K)0
  • 15:30 : Templemars Vendeville (K)0 - 0Hénin-Beaumont (K)0
  • 15:30 : VGA Saint-Maur (K)0 - 0Nancy (K)0
  • 13:45 : Val d Orge (K)0 - 0Quimper (K)0
  • 15:30 : CBOS Angers (K)0 - 0Saint Malo (K)0
  • 15:30 : Condé-sur-Noireau (K)0 - 0Yzeure Allier (K)0
  • 15:30 : La Roche-sur-Yon (K)0 - 0Saint-Herblain (K)0
  • 15:30 : Le Mans (K)0 - 0Rouen (K)0
  • 15:30 : Tours (K)0 - 0Blanquefort (K)0
  • 14:00 : Toulouse (K)0 - 0Blanzy (K)0
  • 15:30 : Aurillac Arpajon (K)0 - 0Nimes Metropole Gard (K)0
  • 15:30 : Claix Football (K)0 - 0AS Veore Montoison (K)0
  • 15:30 : Le Puy (K)0 - 0Muret (K)0
  • 15:30 : Monteux (K)0 - 0Nivolas (K)0
  • 15:30 : Olympique Marseille (K)0 - 0FAMF Marseille (K)0
  • 14:00 : Le Havre U190 - 0Lille U190
  • 15:30 : Amiens AC U190 - 0Arras U190
  • 15:30 : Orleans U190 - 0Lens U190
  • 15:30 : Rouen U190 - 0Caen U190
  • 15:30 : Saint Quentin U190 - 0Amiens SC U190
  • 15:30 : Valenciennes U190 - 0Quevilly U190
  • 15:30 : Amneville U190 - 0Auxerre U190
  • 15:30 : Besançon U190 - 0Paris U190
  • 15:30 : Dijon U190 - 0Pontarlier U190
  • 15:30 : Epinal U190 - 0Nancy U190
  • 15:30 : Evian TG U190 - 0Metz U190
  • 15:30 : Reims U190 - 0Sochaux U190
  • 15:30 : Strasbourg U190 - 0Troyes U190
  • 12:00 : Nantes U190 - 0Stade Laval U190
  • 15:30 : Angers U190 - 0Vannes U190
  • 15:30 : Bordeaux U190 - 0Tours U190
  • 15:30 : Guingamp U190 - 0Stade Rennes U190
  • 15:30 : Niort U190 - 0Lorient U190
  • 15:30 : Villenave U190 - 0Chateauroux U190
  • 13:30 : Toulouse U190 - 0Furiani Agliani U190
  • 14:00 : Cannes U190 - 0Ajaccio U190
  • 15:30 : Bastia U190 - 0Olympique Lyon U190
  • 15:30 : Beziers U190 - 0Clermont U190
  • 15:30 : Montpellier U190 - 0Nice U190
  • 15:30 : Nimes U190 - 0Saint-Etienne U190
  • 15:00 : Port Talbot Town0 - 0Carmarthen Town0
  • 02:00 : Arsenal0 - 0Racing Club (GUA)0
  • 02:00 : Etoile De Morne-A-LEau0 - 0Club Amical0
  • 02:00 : Gosier0 - 0US Baie-Mahaut0
  • 02:00 : La Gauloise0 - 0Juventus Saint-Anne0
  • 02:00 : Moulien0 - 0Solidarite Scolaire0
  • 02:00 : Red Star0 - 0USR Sainte-Rose0
  • 02:00 : Siroco Les Abymes0 - 0Phare Du Canal0
  • 11:30 : IT&E/IP&E0 - 0Paintco Strykers0
  • 19:00 : Mixco0 - 0Deportivo San Pedro0
  • 23:00 : Aurora0 - 0Coban Imperial0
  • 23:00 : Barrilas0 - 0Mictlan0
  • 23:00 : Carcha0 - 0Deportivo Chiantla0
  • 00:00 : CSD Comunicaciones3 - 0Universidad San Carlos4
  • 04:00 : Marquense1 - 1Municipal4
  • 19:00 : Malacateco0 - 0Coatepeque0
  • 19:00 : Suchitepequez0 - 0Halcones FC0
  • 19:15 : Antigua GFC0 - 0Guastatoya0
  • 15:30 : Bloemfontein Celtic0 - 0Chippa United0
  • 15:30 : SuperSport United0 - 0Orlando Pirates0
  • 18:00 : IR Reykjavik0 - 0Leiknir Reykjavik0
  • 18:00 : Thor Akureyri0 - 0Magni0
  • 17:00 : İngiltere (K)0 - 0Almanya (K)0
  • 15:30 : Mumbai City0 - 0Chennaiyin FC0
  • 16:00 : Lokomotiva Zagreb0 - 0Slaven Koprivnica0
  • 18:00 : RNK Split0 - 0NK Zagreb0
  • 11:00 : Zadar U190 - 0Sibenik U190
  • 13:30 : Zagreb U190 - 0Cibalia U190
  • 14:30 : Bistra0 - 0Rudes0
  • 15:00 : Visnjevac0 - 0Slavonija Pozega0
  • 14:30 : Neretvanac Opuzen0 - 0Primorac Stobrec0
  • 15:30 : Sparta Rotterdam0 - 0FC Oss0
  • 15:00 : Alphense Boys0 - 0Nieuw Utrecht0
  • 15:00 : De Meern (Zon)0 - 0De Kennemers0
  • 15:00 : Elinkwijk0 - 0Purmersteijn0
  • 15:00 : Foresters0 - 0SJC Noordwijk0
  • 15:00 : SC Woerden0 - 0Stormvogels0
  • 15:00 : SDO0 - 0VVIJ0
  • 15:00 : SO Soest0 - 0DEM0
  • 15:00 : GDA0 - 0IFC0
  • 15:00 : HMSH0 - 0Kocatepe0
  • 15:00 : Nieuwerkerk0 - 0RKAVV Leidschendam0
  • 15:00 : Poortugaal0 - 0Boshuizen0
  • 15:00 : Wateringse Veld0 - 0VELO0
  • 15:00 : XerxesDZB (zon)0 - 0FC Olympia0
  • 15:00 : Zwervers0 - 0GOES0
  • 15:30 : Brabantia0 - 0Beerse Boys0
  • 15:30 : DESK0 - 0Nemelaer0
  • 15:30 : DESO0 - 0Moerse Boys0
  • 15:30 : EFC0 - 0RKSV Nuenen0
  • 15:30 : Gestel0 - 0LONGA0
  • 15:30 : HVCH0 - 0Erp0
  • 15:30 : Geldrop0 - 0Heidebloem0
  • 15:30 : RKSV Bekkerveld0 - 0Susteren0
  • 15:30 : RVU Rothem0 - 0NWC0
  • 15:30 : Venray0 - 0Limburgia0
  • 15:30 : Wilhelmina 080 - 0SV Someren0
  • 15:30 : Wittenhorst0 - 0Meerssen0
  • 15:00 : Concordia Wehl0 - 0De Zweef0
  • 15:00 : Heino0 - 0Bemmel0
  • 15:00 : LONGA 300 - 0Luctor Et Emergo0
  • 15:00 : Rigtersbleek0 - 0Alverna0
  • 15:00 : TVC 280 - 0Silvolde0
  • 15:30 : Grol0 - 0Hoogland0
  • 15:30 : Rood Wit Groesbeek0 - 0Rheden0
  • 15:00 : Dieze West0 - 0SC Erica0
  • 15:00 : Steenwijk0 - 0GVAV-Rapiditas0
  • 15:00 : SVBO0 - 0Rolder Boys0
  • 15:00 : VKW0 - 0Joure0
  • 15:00 : WVV0 - 0Dalen0
  • 15:00 : Bergum0 - 0VV Emmen0
  • 15:30 : Hoogeveen0 - 0Nieuw Buinen0
  • 13:30 : Groningen0 - 0PSV Eindhoven0
  • 15:30 : Heracles0 - 0ADO Den Haag0
  • 15:30 : PEC Zwolle0 - 0Twente0
  • 17:45 : Utrecht0 - 0Cambuur0
  • 15:00 : AFC 340 - 0De Zouaven0
  • 15:00 : Hollandia0 - 0VOC Rotterdam0
  • 15:00 : JOS Watergraafsmeer0 - 0DHC Delft0
  • 15:00 : RKVV Westlandia0 - 0OFC Oostzaan0
  • 15:30 : Chabab0 - 0Magreb 900
  • 15:30 : Haaglandia0 - 0ASV De Dijk0
  • 15:30 : Vlissingen0 - 0HV & CV Quick0
  • 15:00 : AWC0 - 0Groene Ster0
  • 15:30 : Baronie0 - 0TOP Oss Amateurs0
  • 15:30 : Blauw Geel 380 - 0Deurne0
  • 15:30 : De Valk0 - 0UDI 190
  • 15:30 : DOSKO0 - 0Dongen0
  • 15:30 : OSS 200 - 0Gemert0
  • 15:30 : RKSV Schijndel0 - 0TEC0
  • 15:00 : De Bataven0 - 0Be Quick 18870
  • 15:00 : FVC0 - 0Germania0
  • 15:00 : Juliana 310 - 0SC NEC0
  • 15:00 : MSC0 - 0Quick 200
  • 15:00 : RKHVV0 - 0Achilles 18940
  • 15:00 : ROHDA Raalte0 - 0Alcides0
  • 15:30 : FC Presikhaaf0 - 0SWZ0
  • 15:00 : Berghuizen (K)0 - 0RKDEO (K)0
  • 15:00 : Maarssen (K)0 - 0SDO (K)0
  • 15:00 : Westlandia (K)0 - 0Victoria Boys (K)0
  • 15:30 : Alkmania (K)0 - 0t Goy (K)0
  • 15:30 : Purmerend (K)0 - 0Velsen (K)0
  • 15:30 : Zaandijk (K)0 - 0Fortuna Wormerveer II (K)0
  • 12:30 : Teisterbanders (K)0 - 0Bavel (K)0
  • 13:15 : Amstenrade (K)0 - 0Venlosche Boys (K)0
  • 13:15 : OVV 67 (K)0 - 0Trekvogels (K)0
  • 15:00 : VDZ Arnhem (K)0 - 0Bekkerveld (K)0
  • 15:30 : DESK (K)0 - 0Eldenia II (K)0
  • 15:30 : SSS 18 (K)0 - 0Nooit Gedacht (K)0
  • 12:00 : SV Someren (K)0 - 0t Zand (K)0
  • 12:45 : Prinses Irene (K)0 - 0Gelre (K)0
  • 13:00 : Nuenen (K)0 - 0DSE (K)0
  • 15:00 : Eldenia (K)0 - 0Buitenveldert II (K)0
  • 15:00 : Kolping Boys (K)0 - 0Woezik (K)0
  • 15:30 : Eindhoven (K)0 - 0Venray (K)0
  • 15:00 : HFC EDO0 - 0HBS Craeyenhout0
  • 15:00 : VVSB0 - 0Koninklijke HFC0
  • 15:30 : AFC0 - 0JVC Cuijk0
  • 15:30 : De Treffers0 - 0ADO 200
  • 15:30 : EVV0 - 0USV Hercules0
  • 15:30 : Leonidas0 - 0UNA0
  • 15:30 : Lienden0 - 0WKE Emmen0
  • 15:30 : OJC Rosmalen0 - 0HSC 210
  • 03:00 : Honduras Progreso0 - 0CD Real Sociedad0
  • 07:30 : Citizen AA4 - 0Double Flower3
  • 07:30 : Southern District RSA0 - 0Happy Valley AA3
  • 07:30 : Tuen Mun SA0 - 4Hong Kong FC3
  • 09:30 : Kwai Tsing DFA0 - 0Shatin SA0
  • 09:30 : Wanchai0 - 0Yau Tsim Mong0
  • 12:45 : Sun Hei SC0 - 0Kwun Tong0
  • 08:30 : South China1 - 0Kitchee1
  • 11:30 : Hong Kong Rangers0 - 0Wong Tai Sin0
  • 16:00 : Crystal Palace (K)0 - 0Cambridge (K)0
  • 16:00 : Enfield Town (K)0 - 0C&K Basildon (K)0
  • 16:00 : Ipswich Town (K)0 - 0Luton Town (K)0
  • 16:00 : Milton Keynes Dons (K)0 - 0Bedford (K)0
  • 16:00 : Cheltenham Town Ladies (K)0 - 0Shanklin (K)0
  • 16:00 : Exeter City (K)0 - 0Gosport Borough (K)0
  • 16:00 : Keynsham Development (K)0 - 0Cheltenham Town Ladies (K)0
  • 16:00 : St Nicholas (K)0 - 0Chichester City (K)0
  • 16:00 : Swindon Town LFC (K)0 - 0Forest Green Rovers LFC (K)0
  • 16:00 : Guiseley Vixens (K)0 - 0Middlesbrough (K)0
  • 16:00 : Liverpool Feds (K)0 - 0Chorley (K)0
  • 16:00 : Mossley Hill (K)0 - 0Leeds United (K)0
  • 16:00 : Norton & Stockton (K)0 - 0Morecambe (K)0
  • 16:00 : Stockport County (K)0 - 0Sheffield Utd Community (K)0
  • 16:00 : Tranmere Rovers (K)0 - 0Chester-le-Street Town (K)0
  • 16:00 : Leafield Athletic LFC (K)0 - 0Leicester City LFC (K)0
  • 16:00 : Leicester City WFC (K)0 - 0Curzon Ashton (K)0
  • 16:00 : Loughborough Foxes (K)0 - 0Steel City Wanderers (K)0
  • 16:00 : Loughborough Students (K)0 - 0Steel City Wanderers (K)0
  • 16:00 : Loughborough Students (K)0 - 0Rotherham United (K)0
  • 16:00 : Mansfield Town (K)0 - 0Radcliffe Olympic LFC (K)0
  • 16:00 : Mansfield Town (K)0 - 0Leafield Athletic LFC (K)0
  • 16:00 : Radcliffe Olympic LFC (K)0 - 0Reedswood (K)0
  • 16:00 : Brighton & Hove Albion (K)0 - 0Keynsham Town (K)0
  • 16:00 : Charlton Athletic (K)0 - 0Lewes (K)0
  • 16:00 : Copsewood LFC Coventry (K)0 - 0Gillingham (K)0
  • 16:00 : Plymouth Argyle (K)0 - 0West Ham United (K)0
  • 16:00 : Portsmouth (K)0 - 0Queens Park Rangers (K)0
  • 16:00 : Tottenham Hotspur (K)0 - 0Cardiff City LFC (K)0
  • 16:00 : Blackburn Rovers (K)0 - 0Coventry City (K)0
  • 16:00 : Newcastle United (K)0 - 0Bradford City (K)0
  • 16:00 : Nottingham Forest (K)0 - 0Sporting Club Albion (K)0
  • 16:00 : Stoke City LFC (K)0 - 0Preston North End (K)0
  • 16:00 : Wolverhampton Wanderers (K)0 - 0Huddersfield Town (K)0
  • 15:30 : Crystal Palace0 - 0Liverpool0
  • 18:00 : Hull City0 - 0Tottenham0
  • 13:15 : Sanat Naft0 - 0Gol Gohar Sirjan0
  • 12:30 : Gostaresh Folad Tabriz0 - 0Rah Ahan0
  • 16:30 : Esteghlal FC0 - 0Persepolis0
  • 16:00 : Cork Women (K)0 - 0Peamount United (K)0
  • 16:00 : Raheny United (K)0 - 0Wexford Youths (K)0
  • 14:45 : Partick Thistle0 - 0Aberdeen0
  • 13:00 : Valladolid0 - 0Las Palmas0
  • 18:00 : Girona0 - 0Recreativo Huelva0
  • 18:00 : Mirandes0 - 0Leganes0
  • 19:15 : Real Betis0 - 0Deportivo Alaves0
  • 20:00 : Albacete0 - 0Osasuna0
  • 22:00 : Alcorcon0 - 0Lugo0
  • 13:00 : Lealtad0 - 0Burgos0
  • 17:00 : Celta Vigo II0 - 0Guijuelo0
  • 17:30 : Atletico Astorga0 - 0Real Oviedo0
  • 18:00 : Langreo0 - 0Real Aviles0
  • 18:00 : Real Murcia0 - 0Sporting Gijon II0
  • 18:00 : Tropezon0 - 0Compostela0
  • 18:00 : UD Logrones0 - 0Coruxo0
  • 18:00 : Zamora CF0 - 0Somozas0
  • 19:30 : Marino De Luanco0 - 0Cultural Leonesa0
  • 12:00 : Las Palmas II0 - 0Huesca0
  • 12:45 : Tudelano0 - 0Real Madrid II0
  • 13:00 : Atletico Madrid II0 - 0Trival Valderas0
  • 13:00 : Conquense0 - 0Rayo Vallecano II0
  • 13:00 : Getafe II0 - 0Fuenlabrada0
  • 13:15 : Toledo0 - 0Athletic Bilbao II0
  • 18:00 : Real Union0 - 0Socuellamos0
  • 18:30 : Sestao River0 - 0Leioa0
  • 13:00 : Mallorca II0 - 0Gimnastic Tarragona0
  • 13:00 : Reus Deportiu0 - 0Atletico Baleares0
  • 17:30 : UE Olot0 - 0Hercules0
  • 18:00 : Alcoyano0 - 0Villarreal II0
  • 18:00 : Eldense0 - 0Elche II0
  • 18:00 : Lleida Esportiu0 - 0Valencia II0
  • 19:00 : Cornella0 - 0Badalona0
  • 12:30 : Sevilla II0 - 0Marbella0
  • 13:00 : Almeria II0 - 0Real Jaen0
  • 13:00 : Cacereno0 - 0Granada II0
  • 13:00 : Melilla0 - 0UCAM Murcia0
  • 18:00 : Cartagena0 - 0Cordoba II0
  • 18:00 : El Palo0 - 0Real Betis II0
  • 18:00 : Linense0 - 0Cadiz0
  • 18:00 : Lucena0 - 0Villanovense0
  • 18:30 : La Hoya Lorca0 - 0Arroyo CP0
  • 02:00 : Candela (K)0 - 0Echedey (K)0
  • 02:00 : Charco del Pino (K)0 - 0San Antonio Pilar (K)0
  • 02:00 : Laguna (K)0 - 0Granadilla Tenerife Sur (K)0
  • 02:00 : Llamoro (K)0 - 0Moneyba Hierro (K)0
  • 02:00 : Once Piratas (K)0 - 0CD Tarsa (K)0
  • 02:00 : Tacoronte (K)0 - 0CD Aguilas (K)0
  • 02:00 : Tacuense (K)0 - 0Costa Adeje (K)0
  • 12:00 : Collerense (K)0 - 0Sevilla (K)0
  • 12:30 : Athletic Club (K)0 - 0Valencia (K)0
  • 12:30 : Levante (K)0 - 0Sporting de Huelva (K)0
  • 12:45 : Santa Teresa (K)0 - 0Real Sociedad (K)0
  • 13:00 : Fundacion Albacete (K)0 - 0Rayo Vallecano (K)0
  • 13:30 : Atletico Madrid (K)0 - 0San Gabriel (K)0
  • 13:00 : Rayo Vallecano0 - 0Celta Vigo0
  • 18:00 : Levante0 - 0Valencia0
  • 20:00 : Elche0 - 0Cordoba0
  • 22:00 : Villarreal0 - 0Getafe0
  • 17:00 : Villalbes0 - 0Silva0
  • 17:30 : Alondras0 - 0Rapido Bouzas0
  • 17:30 : Ribadumia0 - 0Boiro0
  • 17:30 : Xuventu Sanxenxo0 - 0Cultural Areas0
  • 18:00 : As Pontes0 - 0Ordenes0
  • 18:00 : Bergantinos0 - 0Barbadas0
  • 18:00 : Cerceda0 - 0Choco0
  • 18:00 : Pontevedra0 - 0Arosa0
  • 18:00 : Ribadeo0 - 0Bertamirans0
  • 12:45 : Cadiz II0 - 0Coria CF0
  • 12:45 : San Roque de Cadiz0 - 0CMD San Juan0
  • 13:00 : Conil0 - 0Ecija0
  • 13:15 : Gerena0 - 0La Palma0
  • 13:30 : Arcos0 - 0Los Barrios0
  • 13:30 : Mairena0 - 0Recreativo Huelva II0
  • 17:00 : Sevilla III0 - 0Cabecense0
  • 17:30 : Lebrijana0 - 0CD Alcala0
  • 18:00 : Algeciras0 - 0Guadalcacín0
  • 18:00 : Atletico Sanluqueno0 - 0San Fernando0
  • 18:00 : Ceuta0 - 0Rociera0
  • 13:00 : Mercadal0 - 0Penya Ciutadella0
  • 13:00 : San Rafael0 - 0Formentera0
  • 17:00 : Montuiri0 - 0Pena Deportiva0
  • 13:30 : Atletico Granadilla0 - 0Atletico Victoria0
  • 14:00 : Lanzarote0 - 0El Cotillo0
  • 14:30 : Tenerife II0 - 0Mensajero0
  • 14:30 : Tenisca0 - 0Santa Ursula0
  • 12:45 : La Union CF0 - 0Deportiva Minera0
  • 17:15 : Club PDM Fortuna0 - 0EG El Palmar0
  • 17:30 : Alhama0 - 0Molina0
  • 17:30 : Caravaca Vera Cruz0 - 0Real Murcia II0
  • 17:30 : Cieza0 - 0Cartagena FC0
  • 17:30 : Huercal-Overa0 - 0Muleno0
  • 17:30 : Jumilla0 - 0Plus Ultra0
  • 18:00 : Mar Menor0 - 0Yeclano0
  • 13:00 : Azuaga0 - 0Hernan Cortes0
  • 13:00 : Castuera0 - 0CD Badajoz0
  • 13:00 : Moralo0 - 0Diter Zafra0
  • 13:00 : Olivenza0 - 0UP Plasencia0
  • 17:00 : Extremadura UD0 - 0Merida AD0
  • 17:30 : CD Coria0 - 0Atletico San Jose0
  • 17:30 : Deportivo Pacense0 - 0Sanvicenteno0
  • 17:30 : Santa Amalia0 - 0Jerez0
  • 17:30 : Valdivia0 - 0Atletico Pueblonuevo0
  • 18:00 : Don Benito0 - 0Fuente de Cantos0
  • 12:30 : Osasuna II0 - 0Izarra0
  • 17:00 : Idoya0 - 0Iruna0
  • 17:00 : Pena Sport0 - 0Valle Egües0
  • 13:00 : CD Calahorra0 - 0Pena Balsamaiso0
  • 13:00 : Varea0 - 0Oyonesa0
  • 17:00 : Anguiano0 - 0Naxara0
  • 17:00 : Calasancio0 - 0Alfaro0
  • 18:00 : Arnedo0 - 0SD Logrones0
  • 18:00 : Tedeon0 - 0Haro0
  • 13:00 : Cuarte Industrial0 - 0Almudevar0
  • 13:00 : Santa Isabel0 - 0Villanueva CF0
  • 16:30 : CDJ Tamarite0 - 0Villa de Alagon0
  • 16:45 : Andorra0 - 0Utebo0
  • 17:00 : Atletico Monzon0 - 0Tarazona0
  • 17:00 : Caspe0 - 0Teruel0
  • 17:00 : Ejea0 - 0Sabinanigo0
  • 17:00 : Illueca0 - 0Ebro0
  • 17:30 : Barbastro0 - 0Borja0
  • 02:00 : Hellin0 - 0Villarrobledo0
  • 13:00 : Ciudad Real0 - 0Gimnastico Alcazar0
  • 17:00 : La Gineta0 - 0Albacete II0
  • 17:00 : Marchamalo0 - 0Villarrubia0
  • 17:30 : Almagro0 - 0Manzanares0
  • 17:30 : Daimiel0 - 0Madridejos0
  • 17:30 : Mora0 - 0Atletico Ibanes0
  • 18:00 : Almansa0 - 0Toledo II0
  • 18:00 : Puertollano0 - 0Pedroneras0
  • 18:00 : Talavera CF0 - 0Quintanar del Rey0
  • 02:00 : Urraca0 - 0Cudillero0
  • 12:30 : Real Oviedo II0 - 0Caudal Deportivo0
  • 13:00 : Atletico de Lugones0 - 0Condal0
  • 13:00 : Covadonga0 - 0Lenense0
  • 13:00 : Gijon Industrial0 - 0L Entregu0
  • 13:00 : Real Aviles II0 - 0Tuilla0
  • 13:00 : Roces0 - 0Praviano0
  • 16:45 : Andes0 - 0Llanes0
  • 16:45 : Mosconia0 - 0Universidad Oviedo0
  • 18:00 : Astur0 - 0Ceares0
  • 16:00 : Gama0 - 0Castro0
  • 16:30 : Cayon0 - 0Textil Escudo0
  • 18:00 : Laredo0 - 0Santona0
  • 18:30 : Atletico Albericia0 - 0Selaya0
  • 18:45 : Revilla0 - 0Siete Villas0
  • 12:15 : Erandio0 - 0Lagun Onak0
  • 12:15 : Santurtzi0 - 0Berio0
  • 16:45 : Amurrio0 - 0Portugalete0
  • 18:00 : Club Bermeo0 - 0Deportivo Alaves II0
  • 18:30 : Zalla0 - 0Balmaseda0
  • 13:00 : AE Prat0 - 0Manlleu0
  • 13:00 : Castelldefels0 - 0Gava0
  • 13:00 : Europa0 - 0Asco0
  • 13:00 : Masnou0 - 0Figueres0
  • 13:00 : Pobla Mafumet0 - 0Santfeliuenc0
  • 13:00 : Rubi0 - 0Cerdanyola del Valles0
  • 13:00 : Vilafranca0 - 0Vilassar de Mar0
  • 18:00 : Palamos0 - 0Martinenc0
  • 18:00 : Peralada0 - 0Montanesa0
  • 18:00 : Sabadell II0 - 0Terrassa0
  • 12:30 : Levante II0 - 0Utiel0
  • 13:00 : Requena0 - 0Novelda0
  • 18:00 : CD Castellon0 - 0La Nucia0
  • 18:00 : Ontinyent0 - 0Saguntino0
  • 18:00 : Orihuela0 - 0Muro0
  • 18:00 : Torrevieja0 - 0Paterna0
  • 12:30 : Puerta Bonita0 - 0Torrejon0
  • 12:30 : San Fernando de Henares0 - 0Atletico De Pinto0
  • 12:30 : Union Adarve0 - 0SS Reyes0
  • 13:00 : Alcobendas0 - 0Alcorcon II0
  • 13:00 : CF Internacional0 - 0Colmenar Viejo0
  • 13:00 : Mostoles0 - 0Atletico Madrid III0
  • 13:00 : Pozuelo Alarcon0 - 0Alcobendas Sport0
  • 13:00 : Villanueva del Pardillo0 - 0Rayo Majadahonda0
  • 17:30 : Parla0 - 0Navalcarnero0
  • 18:00 : Real Madrid III0 - 0RSD Alcala0
  • 13:00 : Estructuras Tino0 - 0Cultural Cebrerena0
  • 17:00 : Becerril0 - 0Villa de Simancas0
  • 17:15 : Atletico Tordesillas0 - 0Palencia0
  • 17:30 : Cristo Atletico0 - 0Bembibre0
  • 18:00 : Arandina0 - 0La Baneza0
  • 18:00 : Real Avila0 - 0Gimnastica Segoviana0
  • 13:00 : Alhaurin0 - 0El Ejido0
  • 13:00 : Atarfe Industrial0 - 0Martos0
  • 13:00 : Loja CD0 - 0Atletico Mancha Real0
  • 13:00 : Ronda0 - 0Maracena0
  • 13:00 : UD San Pedro0 - 0Guadix0
  • 13:00 : Velez0 - 0Atletico Melilla0
  • 17:30 : Los Villares0 - 0Atletico Malagueno0
  • 18:00 : Antequera0 - 0Huetor Tajar0
  • 18:00 : Los Molinos0 - 0Linares Deportivo0
  • 18:00 : Villacarrillo0 - 0Espanol Alquian0
  • 13:00 : Atletico Perines U180 - 0Llano U180
  • 13:00 : Pabellon Ourense U180 - 0Deportivo La Coruna U180
  • 13:00 : Pontevedra U180 - 0Tropezon U180
  • 13:00 : Racing Santander U180 - 0Porrino Industrial U180
  • 12:30 : Deportivo Alaves U180 - 0Eibar U180
  • 13:00 : Logrones U180 - 0San Juan U180
  • 13:15 : Numancia U180 - 0Valvanera U180
  • 18:00 : Arenas Club U180 - 0Athletic Club U180
  • 12:00 : Huesca U180 - 0Manacor U180
  • 12:30 : Real Zaragoza U180 - 0Mallorca U180
  • 13:00 : Atletico Baleares U180 - 0Gimnastic Tarragona U180
  • 13:00 : Jabac i Terrassa U180 - 0Espanyol U180
  • 13:00 : Mercantil U180 - 0Badalona U180
  • 12:30 : Goyu-Ryu U180 - 0Cadiz U180
  • 12:30 : Santa Fe U180 - 0Los Molinos U180
  • 12:30 : Sevilla Este U180 - 0Malaga U180
  • 13:00 : Maracena U180 - 0Atletico Sanluqueno U180
  • 13:00 : Seneca U180 - 0Sevilla U180
  • 18:00 : 26 de Febrero U180 - 0Recreativo Huelva U180
  • 19:00 : Almeria U180 - 0San Felix U180
  • 13:15 : Puente Castro U180 - 0Getafe U180
  • 16:45 : Real Valladolid U180 - 0Atletico Madrid U180
  • 14:00 : Arucas U180 - 0Huracan U180
  • 14:00 : Sobradillo U180 - 0Tenerife U180
  • 17:00 : Hercules U180 - 0Elche U180
  • 18:30 : Huracán Valencia U180 - 0Lorgui U180
  • 19:45 : Bnei Sakhnin0 - 0Beitar Jerusalem0
  • 15:30 : Winterthur II0 - 0Balzers0
  • 16:00 : Delemont0 - 0Breitenrain0
  • 16:00 : Le Mont0 - 0Wil 19000
  • 16:00 : Winterthur0 - 0Lausanne Sports0
  • 14:45 : Basel0 - 0Aarau0
  • 14:45 : St. Gallen0 - 0Vaduz0
  • 17:00 : Thun0 - 0Young Boys0
  • 12:00 : FeralpiSalo0 - 0Monza0
  • 15:30 : Sassari Torres0 - 0Südtirol0
  • 17:00 : Arezzo0 - 0Real Vicenza VS0
  • 19:00 : GIANA Erminio0 - 0Mantova0
  • 13:30 : LAquila0 - 0Savona0
  • 15:30 : Pistoiese0 - 0Pontedera0
  • 17:00 : Pro Piacenza0 - 0Ascoli0
  • 19:00 : Pisa0 - 0Carrarese0
  • 13:30 : Melfi0 - 0Casertana0
  • 15:30 : Benevento0 - 0Lecce0
  • 15:30 : Vigor Lamezia0 - 0Lupa Roma0
  • 17:00 : Foggia Calcio0 - 0FC Matera0
  • 19:00 : Martina Franca0 - 0Messina0
  • 13:30 : Torino0 - 0Sassuolo0
  • 16:00 : Cesena0 - 0Sampdoria0
  • 16:00 : Napoli0 - 0Cagliari0
  • 16:00 : Parma0 - 0Empoli0
  • 16:00 : Udinese0 - 0Chievo0
  • 16:00 : Verona0 - 0Fiorentina0
  • 21:45 : Milan0 - 0Inter0
  • 19:00 : Catania0 - 0US Latina0
  • 15:30 : Acqui0 - 0FC Vado0
  • 15:30 : Argentina0 - 0Bra0
  • 15:30 : ASD Pro Settimo & Eureka0 - 0RapalloBogliasco0
  • 15:30 : Borgosesia0 - 0Asti0
  • 15:30 : Chieri0 - 0OltrepoVoghera0
  • 15:30 : Cuneo0 - 0Lavagnese0
  • 15:30 : Derthona F.B.C. 19080 - 0ASD Borgomanero0
  • 15:30 : Sancolombano0 - 0Caronnese0
  • 15:30 : Sestri Levante0 - 0Novese0
  • 15:30 : Sporting Bellinzago0 - 0Vallee DAoste Charvensod0
  • 15:30 : Aurora Seriate0 - 0Pontisola0
  • 15:30 : Caravaggio0 - 0Pol. Ciliverghe Mazzano0
  • 15:30 : Castellana0 - 0Seregno0
  • 15:30 : Folgore Caratese0 - 0Ciserano0
  • 15:30 : Inveruno0 - 0Pergolettese0
  • 15:30 : Lecco0 - 0Pro Sesto0
  • 15:30 : Montichiari0 - 0Olginatese0
  • 15:30 : Sondrio0 - 0Villafranca0
  • 15:30 : Virtus Verona0 - 0FC Castiglione0
  • 15:30 : Belluno0 - 0Legnago Salus0
  • 15:30 : Fontanafredda0 - 0Alto Vicentino0
  • 15:30 : Giorgione0 - 0Dro Calcio0
  • 15:30 : Mezzocorona0 - 0Kras0
  • 15:30 : Mori Santo Stefano0 - 0Union Ripa Fenadora0
  • 15:30 : Tamai0 - 0Montebelluna0
  • 15:30 : Triestina0 - 0Union Pro0
  • 15:30 : Union ArzignanoChiampo0 - 0Sacilese0
  • 15:30 : Correggese0 - 0Fortis Juventus0
  • 15:30 : Delta Porto Tolle0 - 0Jolly Montemurlo0
  • 15:30 : Este0 - 0Bellaria Igea0
  • 15:30 : Fidenza0 - 0Abano0
  • 15:30 : Fiorenzuola0 - 0Mezzolara0
  • 15:30 : Formigine0 - 0Piacenza0
  • 15:30 : Imolese0 - 0San Paolo Padova0
  • 15:30 : Rimini0 - 0Romagna Centro0
  • 15:30 : Scandicci0 - 0Virtus Castelfranco0
  • 15:30 : Thermal Abano0 - 0Ribelle0
  • 15:30 : FC Rieti0 - 0Bastia Calcio0
  • 15:30 : Gavorrano0 - 0Olimpia Colligiana0
  • 15:30 : Massese0 - 0Flaminia0
  • 15:30 : San Donato Tavarnelle0 - 0Pianese0
  • 15:30 : SanGiovanniValdarno0 - 0Foligno0
  • 15:30 : Sansepolcro0 - 0Poggibonsi0
  • 15:30 : Villabiagio0 - 0Mobilieri Ponsacco0
  • 15:30 : Voluntas0 - 0Casacastalda0
  • 15:30 : Castelfidardo Calcio0 - 0Vis Pesaro0
  • 15:30 : Celano0 - 0Amiternina0
  • 15:30 : Fano0 - 0Jesina0
  • 15:30 : Giulianova0 - 0San Nicolo0
  • 15:30 : Maceratese0 - 0Matelica Calcio0
  • 15:30 : Olympia Agnonese0 - 0Fermana0
  • 15:30 : Recanatese0 - 0Chieti0
  • 15:30 : Sambenedettese0 - 0Campobasso0
  • 15:30 : Termoli Calcio0 - 0Civitanovese0
  • 15:30 : Anziolavinio0 - 0Arzachena0
  • 15:30 : Aprilia0 - 0San Cesareo Calcio0
  • 15:30 : Astrea0 - 0Selargius0
  • 15:30 : Cynthia0 - 0Budoni0
  • 15:30 : FC Nuorese Calcio0 - 0Fondi0
  • 15:30 : Isola Liri0 - 0Olbia 19050
  • 15:30 : Ostia Mare Lidocalcio0 - 0Viterbese0
  • 15:30 : Palestrina0 - 0Lupa Castelli Romani0
  • 15:30 : Terracina Calcio0 - 0Sora0
  • 15:30 : Bisceglie0 - 0Brindisi0
  • 15:30 : Francavilla0 - 0Scafatese0
  • 15:30 : Gelbison0 - 0Pomigliano0
  • 15:30 : Pro Cavese0 - 0MonosPolis0
  • 15:30 : Puteolana Internapoli0 - 0Arzanese0
  • 15:30 : Rossoblu Potenza0 - 0Fidelis Andria0
  • 15:30 : San Severo0 - 0Grottaglie0
  • 15:30 : Taranto0 - 0Sarnese0
  • 17:00 : Manfredonia0 - 0Gallipoli0
  • 15:30 : HinterReggio0 - 0Nuova Gioiese0
  • 15:30 : Nerostellati Frattese0 - 0Leonfortese0
  • 15:30 : Noto0 - 0Battipagliese0
  • 15:30 : Orlandina0 - 0Comprensorio M. Uffugo0
  • 15:30 : Rende0 - 0Progreditur Marcianise0
  • 15:30 : Roccella0 - 0Due Torri0
  • 15:30 : Tiger Brolo0 - 0Agropoli0
  • 15:30 : Torre Neapolis0 - 0Sorrento Calcio0
  • 15:30 : Torrecuso0 - 0Akragas0
  • 16:00 : Varese Prim.0 - 0Trapani Prim.0
  • 12:00 : Cittadella Prim.0 - 0Pescara Prim.0
  • 12:00 : Perugia Prim.0 - 0Udinese Prim.0
  • 12:00 : Lazio Prim.0 - 0Palermo Prim.0
  • 15:30 : Latina Prim.0 - 0Ternana Prim.0
  • 01:00 : Reno0 - 0Montego Bay United0
  • 22:00 : Barbican0 - 0Tivoli Gardens0
  • 22:00 : Rivoli United0 - 0Boys Town0
  • 22:00 : Sporting Central0 - 0Reno0
  • 06:00 : Honda FC0 - 0Sagawa Printing0
  • 06:00 : Blaublitz Akita1 - 1J League U224
  • 06:00 : Fujieda MYFC0 - 1Machida Zelvia4
  • 06:00 : Fukushima United2 - 1Ryukyu4
  • 06:00 : Grulla Morioka2 - 1Gainare Tottori4
  • 06:00 : Parceiro Nagano6 - 1Yokohama SCC4
  • 06:00 : Zweigen Kanazawa4 - 0Sagamihara4
  • 14:00 : Bratstvo0 - 0Radnicki Berane0
  • 14:00 : FK Arsenal Tivat0 - 0Zabjelo0
  • 14:00 : Ibar0 - 0Jezero Plav0
  • 14:00 : Iskra0 - 0Igalo0
  • 14:00 : Jedinstvo Bijole Polje0 - 0Cetinje0
  • 14:00 : Kom0 - 0Decic Tuzi0
  • 03:00 : Cayman Athletic0 - 0Cayman Brac0
  • 18:00 : Nea Salamis0 - 0Ermis Aradippou0
  • 14:30 : Olympiakos Nicosia0 - 0AE Zakakiou0
  • 14:30 : Ahironas Liopetriou0 - 0Ethnikos Assias0
  • 12:00 : Omonia Nicosia U210 - 0AEL U210
  • 14:30 : Anorthosis U210 - 0Enosis U210
  • 14:30 : Apollon U210 - 0Olympiakos U210
  • 14:30 : Aris U210 - 0Ethnikos Achna U210
  • 14:30 : Ayia Napa U210 - 0AEK Larnaca U210
  • 14:30 : Nea Salamis U210 - 0Halkanoras U210
  • 00:30 : Once Caldas1 - 0Atletico Nacional4
  • 02:30 : Atletico Huila3 - 3Santa Fe4
  • 22:00 : Deportivo Rionegro0 - 0Union Magdalena0
  • 07:15 : FC Seoul0 - 0Seongnam0
  • 19:00 : Guanacasteca0 - 0Jaco Rays0
  • 19:00 : Puntarenas FC0 - 0Barrio Mexico0
  • 19:00 : San Carlos0 - 0Coto Brus0
  • 22:00 : Cariari Pococi0 - 0Escazucena0
  • 04:00 : Deportivo Saprissa1 - 0CS Herediano4
  • 19:00 : CS Cartagines0 - 0Belen Siglo XXI0
  • 22:00 : Limon FC0 - 0Alajuelense0
  • 12:00 : Banga Gargzdai0 - 0Siauliai0
  • 16:00 : Granitas Klaipeda0 - 0Zalgiris Vilnius0
  • 14:15 : Al Nabi Shayth0 - 0Salam Zgharta0
  • 14:15 : Racing Beirut0 - 0Tadamon Sour0
  • 15:30 : Al Akhaa Al Ahli0 - 0Al Nejmeh0
  • 17:00 : Avenir Beggen0 - 0Bastendorf0
  • 17:00 : Green Boys0 - 0Steinfort0
  • 17:00 : Kehlen0 - 0Boevange/Attert0
  • 17:00 : Lorentzweiler0 - 0Wincrange0
  • 17:00 : Marisca Mersch0 - 0Atert Bissen0
  • 17:00 : Orania Vianden0 - 0Jeunesse Schieren0
  • 17:00 : Residence Walferdange0 - 0Norden 020
  • 15:30 : Luna Obercorn0 - 0Sporting Bertrange0
  • 17:00 : Alliance Aischdall0 - 0Berdenia Berbourg0
  • 17:00 : Jeunesse Junglinster0 - 0Schifflange0
  • 17:00 : Koeppchen0 - 0Berdorf Consdorf0
  • 17:00 : Union Mertert Wasserbillig0 - 0Esch0
  • 17:00 : URB0 - 0Bettembourg0
  • 17:00 : Yellow Boys Weiler0 - 0Obercorn0
  • 17:00 : Differdange 030 - 0Victoria Rosport0
  • 17:00 : Fola Esch0 - 0UN Kaerjeng0
  • 17:00 : Hostert0 - 0Etzella Ettelbrück0
  • 17:00 : Jeunesse Canach0 - 0F91 Dudelange0
  • 17:00 : Mondorf-les-Bains0 - 0Jeunesse Esch0
  • 17:00 : Rumelange0 - 0Progres Niedercorn0
  • 17:00 : Wiltz0 - 0Grevenmacher0
  • 17:00 : Mamer0 - 0Sandweiler0
  • 17:00 : Mondercange0 - 0RM Hamm Benfica0
  • 17:00 : Racing FC0 - 0UNA Strassen0
  • 17:00 : Swift Hesperange0 - 0Muhlenbach-Sandzak0
  • 17:00 : Titus Lamadelaine0 - 0Minerva Lintgen0
  • 17:00 : Union Kayl-Tetange0 - 0Erpeldange0
  • 17:30 : Videoton0 - 0Ferencvaros0
  • 19:30 : Györi ETO0 - 0Debrecen0
  • 14:00 : Debrecen II0 - 0Salgotarjani BTC0
  • 14:00 : Veresegyhaz VSK0 - 0Felsotarkany SE0
  • 13:00 : Videoton II0 - 0Szeol0
  • 14:00 : Dunaharaszti MTK0 - 0ESMTK0
  • 14:00 : Metalurg Skopje0 - 0Turnovo0
  • 14:00 : Sileks0 - 0Skendija 790
  • 14:00 : Teteks0 - 0Pelister0
  • 15:00 : Melita0 - 0Zurrieq0
  • 15:00 : Pembroke Athleta0 - 0Gzira United0
  • 17:15 : St. Andrews0 - 0Rabat Ajax0
  • 17:15 : Vittoriosa Stars0 - 0St. George0
  • 15:00 : Naxxar Lions0 - 0Qormi0
  • 17:00 : Valletta0 - 0Mosta0
  • 03:00 : Deportivo Tepic1 - 1Altamira FC4
  • 01:00 : Club America1 - 2Atlas4
  • 01:00 : Puebla3 - 3Santos Laguna4
  • 03:00 : Tigres UANL2 - 1Toluca4
  • 03:00 : Universidad Guadalajara1 - 1Cruz Azul4
  • 04:06 : Pachuca1 - 0Veracruz4
  • 05:00 : Chiapas FC2 - 1Queretaro4
  • 20:00 : Pumas UNAM0 - 0Monterrey0
  • 00:00 : Tigres UANL U200 - 0Toluca U200
  • 17:00 : Pumas UNAM U200 - 0Monterrey U200
  • 14:30 : Petrojet0 - 0El Geish0
  • 17:00 : El Raja0 - 0Zamalek0
  • 20:00 : Al Ahly0 - 0Nasr Cairo0
  • 13:00 : Academia UTM0 - 0Veris0
  • 13:00 : Dinamo-Auto0 - 0Dacia0
  • 16:00 : Zimbru0 - 0FC Tiraspol0
  • 18:00 : Armee0 - 0Tidjikja0
  • 15:30 : Blue Waters0 - 0United Stars0
  • 17:00 : Benfica0 - 0Orlando Pirates (NAM)0
  • 17:00 : Citizens0 - 0Rebels0
  • 17:00 : Eleven Arrows0 - 0Julinho Sporting0
  • 17:00 : Touch & Go0 - 0Mighty Gunners0
  • 19:00 : Civics0 - 0Tigers SC0
  • 21:00 : Black Africa0 - 0Tura Magic0
  • 23:00 : UNAM0 - 0African Stars0
  • 20:00 : Brann0 - 0Mjondalen0
  • 14:15 : Molde0 - 0Odds BK0
  • 03:00 : Sporting San Miguelito0 - 1San Francisco4
  • 01:00 : Club Olimpia0 - 0Rubio Nu4
  • 23:00 : 3 de Febrero0 - 0Deportivo Capiata0
  • 20:00 : Atletico Torino0 - 0Walter Ormeno0
  • 20:00 : Comerciantes Unidos0 - 0Pacifico0
  • 20:00 : Deportivo Coopsol0 - 0Sport Boys0
  • 20:00 : Deportivo Municipal0 - 0Alianza Universidad0
  • 20:00 : Jose Galvez0 - 0Carlos Manucci Trujillo0
  • 20:00 : Sport Victoria0 - 0Union Huaral0
  • 22:00 : Alfonso Ugarte Puno0 - 0Defensor San Alejandro0
  • 22:00 : Cariocos de Majes0 - 0Union Fuerza Minera0
  • 22:00 : Sport Loreto0 - 0Aurora Chancayllo0
  • 22:00 : Sporting Cristal Tumbes0 - 0Defensor La Bocana0
  • 22:00 : Unión Pichanaki0 - 0Sport Aguila0
  • 03:00 : Cesar Vallejo3 - 0Inti Gas4
  • 18:00 : Sporting Cristal0 - 0Union Comercio0
  • 20:15 : Leon de Huanuco0 - 0Universitario0
  • 23:00 : Alianza Lima0 - 0UTC Cajamarca0
  • 13:00 : Podbeskidzie II0 - 0Polonia Bytom0
  • 14:00 : Olimpia Olsztynek0 - 0Jagiellonia II0
  • 16:30 : Lechia Gdansk0 - 0Jagiellonia Bialystok0
  • 19:00 : Piast Gliwice0 - 0Lech Poznan0
  • 16:00 : Vieira SC0 - 0Freamunde0
  • 16:00 : Vizela0 - 0Operario0
  • 17:00 : CD Feirense0 - 0Chaves0
  • 17:00 : Gil Vicente0 - 0Varzim0
  • 17:00 : Nacional0 - 0Ribeirao0
  • 17:00 : Pacos Ferreira0 - 0Atletico Riachense0
  • 17:00 : Penafiel0 - 0Desportivo Aves0
  • 17:00 : Santa Maria0 - 0Santa Eulalia0
  • 19:00 : Oriental Lisboa0 - 0Vitoria Setubal0
  • 21:15 : Vitoria Guimaraes0 - 0Sporting Braga0
  • 17:00 : Coimbroes0 - 0Pedras Rubras0
  • 17:00 : Gondomar0 - 0SC Espinho0
  • 17:00 : Lusitania FC Lourosa0 - 0Salgueiros0
  • 17:00 : Moimenta da Beira0 - 0Cinfaes0
  • 17:00 : Sousense0 - 0Sobrado0
  • 17:00 : Oliveira Hospital0 - 0Naval 1 De Maio0
  • 17:00 : Pampilhosa0 - 0Mortagua0
  • 17:00 : Sourense0 - 0Benfica Castelo Branco0
  • 17:00 : Tourizense0 - 0AD Nogueirense0
  • 17:00 : Vitoria De Sernache0 - 0Pombal0
  • 15:30 : Pandurii Targu Jiu0 - 0Botosani0
  • 18:00 : CFR Cluj0 - 0CSMS Iaşi0
  • 20:30 : Petrolul Ploiesti0 - 0Targu Mureş0
  • 11:00 : Fairplay Bucureşti (K)0 - 0Heniu Prundu Bârg?ului (K)0
  • 11:00 : REAL Craiova (K)0 - 0CFR Timişoara (K)0
  • 11:00 : Universitatea Alexandria (K)0 - 0ASA Targu Mureş (K)0
  • 13:30 : Olimpia Universitatea (K)0 - 0Brazi (K)0
  • 16:30 : Amagaju0 - 0Police FC0
  • 16:30 : Espoir0 - 0Gicumbi0
  • 16:30 : Etincelles0 - 0Sunrise0
  • 16:30 : Musanze0 - 0AS Kigali0
  • 16:30 : Rayon Sports0 - 0Kiyovu Sports0
  • 12:30 : Dinamo Moscow0 - 0Terek Grozny0
  • 15:00 : Arsenal Tula0 - 0Amkar0
  • 17:30 : Spartak Moscow0 - 0Mordovia Saransk0
  • 12:00 : Ufa U210 - 0Lokomotiv Moscow U210
  • 12:30 : Amkar Perm U210 - 0Arsenal Tula U210
  • 00:00 : Garden Hotspurs0 - 0SPD United0
  • 02:30 : St. Peters0 - 0Mantab0
  • 23:00 : St. Pauls United0 - 0St. Thomas Strikers0
  • 16:00 : Fiorentino0 - 0Juvenes / Dogana0
  • 16:00 : Murata0 - 0Folgore / Falciano0
  • 16:00 : Virtus0 - 0La Fiorita0
  • 21:00 : Deportes Quilicura0 - 0Deportes Valdivia0
  • 22:00 : Municipal Mejillones0 - 0Malleco Unido0
  • 22:00 : Naval0 - 0Municipal La Pintana0
  • 21:00 : CD Universidad Catolica0 - 0Colo Colo0
  • 21:00 : Cobresal0 - 0O Higgins0
  • 21:00 : Palestino0 - 0Union La Calera0
  • 23:30 : Audax Italiano0 - 0Universidad Concepcion0
  • 02:00 : Curico Unido2 - 0CD Everton4
  • 21:00 : Copiapo0 - 0Union San Felipe0
  • 21:30 : Santiago Morning0 - 0Iberia0
  • 22:00 : San Luis De Quillota0 - 0La Serena0
  • 23:00 : CSD Rangers0 - 0Concepcion0
  • 14:00 : Sloga Petrovac na Mlavi0 - 0Proleter Novi Sad0
  • 14:00 : Cukaricki Stankom0 - 0Jagodina0
  • 14:00 : OFK Beograd0 - 0Mladost Lucani0
  • 18:00 : Partizan Belgrade0 - 0Napredak Krusevac0
  • 14:00 : Sered0 - 0Samorin0
  • 14:00 : Slovan Duslo Sala0 - 0Spartak Trnava II0
  • 14:00 : Kosice II0 - 0Lokomotiva Zvolen0
  • 12:00 : Slovan Duslo Sala (K)0 - 0Zilina (K)0
  • 20:00 : Slovan Bratislava0 - 0Spartak Myjava0
  • 17:00 : Radomlje0 - 0Krka0
  • 15:00 : Brda0 - 0Ajdovscina Skou0
  • 15:00 : Jadran Dekani0 - 0Adria0
  • 20:00 : Lendava0 - 0Mura0
  • 21:30 : Kamal Dewaker0 - 0PVV0
  • 21:30 : Papatam0 - 0Nishan ?420
  • 02:00 : Dragon0 - 0Tamarii Faa a0
  • 06:20 : Pirae0 - 0Tefana0
  • 08:30 : Excelsior0 - 0Roniu0
  • 13:00 : Ofspor0 - 0Kartalspor0
  • 13:30 : Aydınspor 19230 - 0Fethiyespor0
  • 13:30 : Bayrampaşa0 - 0Ümraniyespor0
  • 13:30 : Centone Karagümrük0 - 0Hacettepe Spor0
  • 13:30 : Keçiörengücü0 - 0Turgutluspor0
  • 13:30 : Körfez İskenderunspor0 - 0Tarsus İdman Yurdu0
  • 13:30 : Menemen Belediyespor0 - 01461 Trabzon0
  • 13:30 : Pendikspor0 - 0Yeni Malatyaspor0
  • 13:30 : Tavşanlı Linyitspor0 - 0Tokatspor0
  • 13:00 : Gümüşhanespor0 - 0MKE Ankaragücü0
  • 13:30 : Gölbaşıspor0 - 0Diyarbakır BBSK0
  • 13:30 : Göztepe0 - 0Kocaeli Birlikspor0
  • 13:30 : Hatayspor0 - 0Altay0
  • 13:30 : İnegölspor0 - 0Bandırmaspor0
  • 13:30 : Kahramanmaraşspor0 - 0Bugsaşspor0
  • 13:30 : Kırklarelispor0 - 0Pazarspor0
  • 13:30 : Nazilli Belediyespor0 - 0Düzyurtspor0
  • 13:30 : Sarıyer0 - 0Tepecikspor0
  • 13:00 : Batman Petrolspor0 - 0Gaziosmanpaşa0
  • 13:30 : Ankara Adliyespor0 - 0Tire 19220
  • 13:30 : Bozüyükspor0 - 3Çorum Belediyespor10
  • 13:30 : Darıca Gençlerbirliği0 - 0Manavgatspor0
  • 13:30 : İstanbulspor0 - 0Kırıkhanspor0
  • 13:30 : Niğde Belediyespor0 - 0Zonguldak Kömürspor0
  • 13:30 : Tutap Şekerspor0 - 0Bursa Nilüferspor0
  • 13:30 : Tuzlaspor0 - 0Kızılcabölükspor0
  • 13:00 : Eyüpspor0 - 0Dört Eylül Belediyespor0
  • 13:00 : Yeni Diyarbakırspor0 - 0Çankırıspor0
  • 13:30 : Dardanelspor0 - 0Arsinspor0
  • 13:30 : Denizli BBSK0 - 0Maltepespor0
  • 13:30 : Gölcükspor0 - 0Sancaktepe BSK0
  • 13:30 : Kemer Tekirovaspor0 - 0Derincespor0
  • 13:30 : Payas Belediye 19750 - 0Erzincan Refahiyespor0
  • 13:30 : Yeşil Bursa0 - 068 Yeni Aksarayspor0
  • 13:00 : BB Erzurumspor0 - 0Bayburt Grup Özel İdare0
  • 13:30 : Anadolu Üsküdar 19080 - 0İstanbul Güngörenspor0
  • 13:30 : Ayvalıkgücü Belediyespor0 - 0Orhangazispor0
  • 13:30 : Balçova Yaşamspor0 - 0Etimesgut Belediyespor0
  • 13:30 : Kayseri Şekerspor0 - 0Beylerbeyi0
  • 13:30 : Sakaryaspor0 - 0Bergama Belediyespor0
  • 13:30 : Sandıklıspor0 - 0Van BBSK0
  • 13:30 : Silivrispor0 - 0Kahramanmaraş BBSK0
  • 12:30 : Diyarbakır1968 SK0 - 0Gercüş Bağlarspor0
  • 12:30 : Hasköy Yıldız0 - 012 Bingölspor0
  • 12:30 : Mardinspor0 - 0Kurtalanspor0
  • 12:30 : Patnos Gençlik0 - 0Diyarbakır Yolspor0
  • 12:30 : Tatvan G.Birliği0 - 0Cizre Spor0
  • 12:30 : Yüksekova Belediye0 - 0Başkalespor0
  • 13:30 : Arifiye Kalaycı0 - 0Eskişehir Demirspor0
  • 13:30 : Düzcespor0 - 0Kıbrıscıkspor0
  • 13:30 : Karasuspor0 - 0Serdivanspor0
  • 13:30 : Sultangazispor0 - 0Avcılar Belediye0
  • 13:30 : Arnavutköy Belediye0 - 0Çengelköyspor0
  • 13:30 : Babaeskispor0 - 0Keşan Anafartalar0
  • 13:30 : Büyükçekmece Bld.0 - 0Çınarlıspor0
  • 13:30 : Edirnespor GK0 - 0Tekirdağspor0
  • 13:30 : Ergene Velimeşe0 - 0Kozlu Belediyespor0
  • 12:30 : Araklı Karadere0 - 0Ardeşenspor0
  • 12:30 : Bayburt Belediyespor0 - 0Serhat Ardahan0
  • 12:30 : Beşikdüzüspor0 - 013 Şubat Erzincan GK0
  • 12:30 : Çayelispor0 - 0Arhavispor0
  • 12:30 : Görelespor0 - 0Iğdır Aras0
  • 12:30 : Karsspor0 - 01926 Bulancakspor0
  • 12:30 : Torulspor0 - 0Yomraspor0
  • 13:30 : Adıyaman İl Özel İdare0 - 0Adıyamanspor0
  • 13:30 : Karaköprü Belediyespor0 - 0Şehit Kamil Bld.0
  • 13:30 : Pazarcıkspor0 - 0Suruç Gençlik0
  • 13:30 : Şenyurtspor0 - 044 Malatyaspor0
  • 13:30 : Akşehir Spor0 - 0Sarayönü Belediyespor0
  • 13:30 : Ceyhanspor0 - 0Dörtyol Gençlerbirliği0
  • 13:30 : Hadırlıgücü0 - 0Osmaniyespor FK0
  • 13:30 : Reyhanlı Belediyespor0 - 0Karaman Bld.0
  • 13:30 : Selçuklu Belediyespor0 - 0Akdeniz Belediyespor0
  • 13:30 : Toroslar Belediyespor0 - 0Kozan Belediyespor0
  • 13:30 : Çarşambaspor0 - 0Ladik Belediye0
  • 13:30 : Güzelorduspor0 - 0Turhalspor0
  • 13:30 : Kaptan D.Ç.S.Yenicespor0 - 01930 Bafraspor0
  • 13:30 : Kastamonuspor 19660 - 0Ulukavakspor0
  • 13:30 : Sinopspor0 - 0Bartınspor0
  • 13:30 : Termespor0 - 0Fatsa Belediyespor0
  • 13:30 : Ünyespor0 - 0Yeni Amasyaspor0
  • 13:30 : Kayseri Yolspor0 - 0Sorgun Belediyespor0
  • 13:30 : MKE Kırıkkalespor0 - 0Kazan Belediyespor0
  • 13:30 : Sincan Belediyespor0 - 0Zara Belediyespor0
  • 13:30 : Sivas Cumhuriyet Ünv.0 - 0Yeni Altındağ Bld.0
  • 13:30 : Yeşil Kırşehirspor0 - 0Aksaray Sanayi GK0
  • 13:30 : Yozgatspor A.Ş.0 - 0Hacılar Erciyes0
  • 13:30 : Bucak Belediyespor0 - 0Eğirdirspor0
  • 13:30 : Isparta DSİ0 - 0Uşak Sportif0
  • 13:30 : Konyaaltı Belediyespor0 - 0Bodrum Bld Bodrum0
  • 13:30 : Muğlaspor0 - 0Muratpaşa Belediyespor0
  • 13:30 : Pamukkalespor0 - 0Sarayköyspor0
  • 13:30 : Selvioğluspor0 - 0İzmirspor0
  • 13:30 : Yeşilovaspor0 - 0Afjet Afyonspor0
  • 13:30 : Bozdoğan Bld.0 - 0Atillaspor0
  • 13:30 : Didim Belediyespor0 - 0İncirliova Bld.0
  • 13:30 : Erdekspor0 - 0Soma Sotesspor0
  • 13:30 : İzaks Gaziemir0 - 0Karabiga Belediye0
  • 13:30 : Narlıdere Belediye0 - 0Manisa BŞBelediye0
  • 13:30 : Somaspor0 - 0Sındırgı Belediyespor0
  • 13:30 : Yeni Çanspor0 - 0Balıkesir BŞBelediye0
  • 13:30 : Bozüyük Vitraspor0 - 0Sultanbeyli Bld.0
  • 13:30 : Çayırovaspor0 - 0Modafenspor0
  • 13:30 : Gebze Sultan Orhan0 - 0İFA0
  • 13:30 : Kestel Belediyespor0 - 0İnegöl Gençlergücü0
  • 13:30 : Leventspor0 - 0Gebzespor0
  • 13:30 : Mudanyaspor0 - 0Altınova Belediyespor0
  • 12:00 : Ataşehir Belediyesi (K)0 - 0Adana İdmanyurduspor (K)0
  • 12:00 : Eskişehirspor (K)0 - 0Derincespor (K)0
  • 12:00 : Gazikentspor (K)0 - 0Trabzon İdmanocağı (K)0
  • 12:00 : İlkadım Belediyesi (K)0 - 0Karadeniz Ereğlispor (K)0
  • 12:00 : Amasya Eğitimspor (K)0 - 01207 Antalya Murat Paşa Belediyesi (K)0
  • 12:00 : Fomget Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Elazığ Bordo Atletikspor (K)0
  • 12:00 : Hakkarigücü (K)0 - 0Mersin Camspor (K)0
  • 12:00 : Kayseri Gençlerbirliği (K)0 - 0Karşıyaka Kolejispor (K)0
  • 12:00 : Nusaybin Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Kireçburnu (K)0
  • 12:00 : Ovacık Gençlik Ve Spor (K)0 - 0Vatan Halk Oyunları Ve Gençlikspor (K)0
  • 12:00 : Bakırköy Gençlikspor (K)0 - 0Akdeniz Nurçelik Spor (K)0
  • 12:00 : Bakırköy Zara (K)0 - 0Fatih Vatanspor (K)0
  • 12:00 : CFS Bağcılarspor (K)0 - 0Sakarya Bayan FK (K)0
  • 12:00 : Dudullu (K)0 - 0Beşiktaş (K)0
  • 12:00 : Denizli Hanbat Bayan FK (K)0 - 0Harb-İşspor (K)0
  • 12:00 : Elitspor (K)0 - 0Nazilli Belediyespor (K)0
  • 12:00 : 7 Eylül Gençlikspor (K)0 - 0Gemlik Zeytinspor (K)0
  • 12:00 : Ankara Metropolspor (K)0 - 0Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi (K)0
  • 12:00 : Düzce Gençlik (K)0 - 0Sinop Özel İdarespor (K)0
  • 12:00 : Zonguldak Gençlik (K)0 - 0Hamidiyespor (K)0
  • 12:00 : Kayseri Güneşspor (K)0 - 0Mersin Gençlerbirliği (K)0
  • 12:00 : Tarsus Gençlerbirliği (K)0 - 0Kılıçaslan Yıldızspor (K)0
  • 12:00 : Yıldırım Beyazıt Şafakspor (K)0 - 0Kayseri Atletikspor (K)0
  • 13:30 : Elazığspor0 - 0Altınordu0
  • 13:30 : Gaziantep BBSK0 - 0Manisaspor0
  • 13:30 : Şanlıurfaspor0 - 0Adana Demirspor0
  • 15:00 : Adanaspor0 - 0Giresunspor0
  • 15:00 : Antalyaspor0 - 0Denizlispor0
  • 18:30 : Orduspor0 - 0Samsunspor0
  • 13:30 : Gençlerbirliği0 - 0Karabükspor0
  • 13:30 : Torku Konyaspor0 - 0Gaziantepspor0
  • 16:00 : Eskişehirspor0 - 0Kayseri Erciyesspor0
  • 19:00 : Beşiktaş0 - 0Kasımpaşa0
  • 14:00 : Adana Demirspor U190 - 0Şanlıurfaspor U190
  • 14:00 : Alanyaspor U190 - 0Kayserispor U190
  • 14:00 : Altınordu U190 - 0Elazığspor U190
  • 14:00 : Bucaspor U190 - 0Karşıyaka U190
  • 14:00 : Denizlispor U190 - 0Antalyaspor U190
  • 14:00 : Manisaspor U190 - 0Gaziantep BBSK U190
  • 14:00 : Osmanlıspor U190 - 0Boluspor U190
  • 14:00 : Samsunspor U190 - 0Orduspor U190
  • 14:00 : Fenerbahçe U190 - 0Bursaspor U190
  • 14:00 : Gaziantepspor U190 - 0Konyaspor U190
  • 14:00 : İstanbul Başakşehir U190 - 0Rizespor U190
  • 14:00 : Karabükspor U190 - 0Gençlerbirliği U190
  • 14:00 : Kasımpaşa U190 - 0Beşiktaş U190
  • 14:00 : Kayseri Erciyesspor U190 - 0Eskişehirspor U190
  • 14:00 : Mersin İdmanyurdu U190 - 0Akhisar Belediye U190
  • 14:00 : Sivasspor U190 - 0Balıkesirspor U190
  • 13:30 : Adanaspor U210 - 0Giresunspor U210
  • 13:30 : Antalyaspor U210 - 0Denizlispor U210
  • 13:30 : Elazığspor U210 - 0Orduspor U210
  • 13:30 : Gaziantep BBSK U210 - 0Manisaspor U210
  • 13:30 : Orduspor U210 - 0Samsunspor U210
  • 13:30 : Şanlıurfaspor U210 - 0Adana Demirspor U210
  • 13:30 : Beşiktaş U210 - 0Kasımpaşa U210
  • 13:30 : Eskişehirspor U210 - 0Kayseri Erciyesspor U210
  • 13:30 : Gençlerbirliği U210 - 0Karabükspor U210
  • 13:30 : Torku Konyaspor U210 - 0Gaziantepspor U210
  • 14:00 : Metalurh Donetsk0 - 0Volyn Lutsk0
  • 17:00 : Vorskla Poltava0 - 0Zorya Lugansk0
  • 19:30 : Metalurh Zaporizhya0 - 0Dynamo Kiev0
  • 14:30 : Racing Club Montevideo0 - 0CA River Plate0
  • 21:30 : Rampla Juniors FC0 - 0Tacuarembo0
  • 22:00 : Centro Atletico Fenix0 - 0CA Penarol0
  • 22:00 : Deportivo Lara0 - 0Deportivo Tachira0
  • 22:30 : Estudiantes De Merida0 - 0Zulia0
  • 22:30 : Metropolitanos0 - 0Deportivo Anzoategui0
  • 22:30 : Mineros De Guayana0 - 0Carabobo0
  • 22:30 : Trujillanos0 - 0Tucanes0
  • 23:30 : Aragua0 - 0Deportivo Petare0
  • 23:30 : Caracas FC0 - 0Atletico Venezuela0
  • 04:00 : Wellington Phoenix Res1 - 2Waitakere United4
  • 04:30 : Canterbury United2 - 2Team Wellington4
  • 15:00 : Pierikos0 - 0Olympiakos Volos0
  • 15:00 : Anagennisi Giannitsa0 - 0Apollon Arnaia0
  • 15:00 : Aris Akropotamos0 - 0Panserraikos0
  • 15:00 : Byzantio Kokkinokhoma0 - 0Aris Saloniki0
  • 15:00 : Doxa Dramas0 - 0Thyella Filotas0
  • 15:00 : Ethnikos Neo Agioneri0 - 0Ethnikos Alexandroupoli0
  • 15:00 : Iraklis Ampelokipoi0 - 0Evros Soufli0
  • 15:00 : Kampaniakos Chalastra0 - 0Kavala0
  • 15:00 : Kastoria0 - 0Orfeas Eleftheroupolis0
  • 15:00 : Anagenisi Artas0 - 0Opountios0
  • 15:00 : Dotieas Agias0 - 0Ethnikos Filippiades0
  • 15:00 : EAP Makrochori0 - 0Karaiskakis0
  • 15:00 : Oikonomos0 - 0Lefkadia0
  • 15:00 : Pyrasos Nea Anchialos0 - 0Achilleas Neokaisareia0
  • 15:00 : Pyrsos Grevena0 - 0Trikala0
  • 15:00 : Thesprotos0 - 0Kozani0
  • 15:00 : Vataniakos0 - 0Rigas Feraios0
  • 15:00 : Aiolikos0 - 0Zakynthiakos0
  • 15:00 : AO Loutraki0 - 0Kymi0
  • 15:00 : Kalamata0 - 0Panargeaikos Agros0
  • 15:00 : Mandraikos0 - 0Vyzas0
  • 15:00 : Panarkadikos0 - 0Achaiki0
  • 15:00 : Panelefsiniakos0 - 0Doxa Nea Manolada0
  • 15:00 : PAO Vardas0 - 0Asteras Magoulas0
  • 16:00 : National Assembly0 - 0Nkana0
  • 15:00 : Black Rhinos0 - 0Bantu Rovers0
  • 15:00 : Buffaloes0 - 0Hwange0
  • 15:00 : Dynamos0 - 0How Mine0
  • 15:00 : Harare City0 - 0Chicken Inn0
  • 15:00 : Highlanders0 - 0Chapungu United0
  • 15:00 : Kariba0 - 0CAPS United0
  • 15:00 : Platinum0 - 0Chiredzi0
  • 15:00 : Triangle United0 - 0Shabanie Mine0
ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,2225
EURO
2,7535
IMKB
80.549
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER
HAVA DURUMU
Ankara-3/8 ºC
İstanbul8/10 ºC
İzmir8/15 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Timsah Arena ne zaman bitecek?
12 Mart 2010 / 18:53
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak 35 bin kişi kapasiteli yeni stadın inşasına nisan ayında başlanacağı bildirildi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kamuoyunda, 'Belediye farklı Türkiye Futbol Federasyonu farklı projeler hazırladı' yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi. 35 bin kişi kapasiteli yeni stadın sosyal alanlarıyla cazibe merkezi olacağını belirten proje mimarı Hasan Sözüneri ise, "Projeyi hazırlarken dünyadaki önekleri inceledik." dedi.

Büyükşehir Belediyesi Doburca Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Türkiye Futbol Federasyonu adına yönetim kurulu üyesi Levent Kızıl katıldı. Proje mimarı Hasan Sözüneri'nin yeni stadyumla ilgili bilgi verdiği toplantıda konuşan Başkan Recep Altepe, stadı 2011 sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini kaydetti.

Anıtlar Kurulu tarafından onaylanan projenin protokolünün Ankara'ya gönderildiğini aktaran Altepe, Nisan ayında yapılacak ihaleyle stat inşaatının başlayacağını duyurdu. Altepe, şunları söyledi;

"Bursa'nın 13 aydır gündeminde bu stat projesi var. Son aşamaya geldi. Hedefimiz Türkiye'ye alınacak organizasyonlarda Bursa'nın da olması. Kayseri, Konya, Trabzon olacaksa Bursa 'da da olacak. Bursa'ya yakışan stat bir an önce yapılmalı. Statik projeler Alman firma tarafından yapılıyor. Diğer tesisat projeleri de yapılıyor. İhale aşamasına geldik. Planlarımız onaylandı. Protokolümüzü gönderdik. Kaliteli bir stat olacak."

Belediyenin önce yola çıktığını, federasyonun ise daha sonra dahil olduğunu kaydeden Altepe, projeye federasyonun da destek vereceğini açıkladı. Büyükşehir Belediyesi'nin parasızlık durumunda geri çekilmesi halinde federasyonun projeyi tamamlamakla mükellef olduğunu anlatan Altepe, "İş başına geldiğimizde projeyi sunmuştuk, bunu sürdürüyoruz. İhale aşamasına geldik. Federasyonumuz 9 ilde çalışma yapıyor. Hedefimiz 2011 sonunda yeni stadyumu bitirmek." diye konuştu.

Projenin detayları hakkında bilgi veren mimar Hasan Sözüneri de, stadın mevcut yerinin genişletileceğini ve Kültürpark istikametine kayacağını anlattı. Sözüneri, "Stadın çevresinde 20 bin metrekarelik alan oluşturmayı hedefliyoruz. Eğimden kazanılan bodrumlar aktivite alanı ya da 1000 araçlık kapalı otopark planlıyoruz. Stat aynı zamanda cazibe merkezi olacak." dedi.

Türkiye Futbol federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Levent Kızıl da, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın Türkiye'de yapılması için hükümetin 920 milyon Euro'luk mektubu imzaladığını hatırlatarak, şu bilgileri verdi: "Bu organizasyonu almak istiyoruz. 2014 öncesi tüm teknik hazırlıklarımız tamam olacak. Biz bu organizasyonu almak için çok çalışıyoruz." Bursaspor Başkanı ibahim Yazıcı da uluslararası organizasyon için yeni stadın önemli olduğunu, ancak konuya Bursaspor açısından baktıklarını söyledi. Yazıcı şöyle dedi;

"Ne kadar çabuk bitirirsek Bursaspor açısından o kadar önemli. Taraftarlarımızın 35 bin kişilik yeni stadyumu dolduracağına inanıyoruz."

DİĞER HABERLER

Türkiye Süper Ligi

Takım O P
1Fenerbahçe919
2Galatasaray1019
3Mersin İdmanyurdu1017
4Beşiktaş917
16Karabükspor97
17Sivasspor96
18Balıkesirspor95
Detaylı İçin Tıklayınız

DİĞER LİGLER

İngiltere : Premier Ligi
Fransa : Ligue 1
Almanya : Bundesliga I
İtalya : Serie A
Hollanda : Eredivisie
Portekiz: Premier Lig
İspanya : Primera Division
Türkiye : Bank Asya 1. Lig
Anket
Avrupa'nın en iyi futbol ligi sizce hangisi?
POSTA LİSTESİ